Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
246 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 246 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:α ναι κλεοπατρα σε ξεχασα....σορυ μαναρι. ενταξει φιξ εισαι και εσυ.
γιατι να μην τα καταφερεις μονη σου? τι κουλα σου λενε? καλε εδω τα βγαζουν περα ασχετες και ασχετες δεν τα καταφερεις εσυ που εισαι και εξυπνη? μην ακους καννεναν και αν σε πρηζουν στειλτους σπιτι τους....ανεβασα πιεση

ζωη μου καλα. σημερα εχω την κλωτσια του αιωνα λεμε. εχω και κατι μικροπονακια κατω στα υπογεια....


μηπως αλλος βιαζεται τελικα???χαχαχαχαχα!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy και εμενα με εχει ταραξει αυτες τις μερες η αληθεια ειναι ....αλλα μου αρεσει γιατι την νιωθω και τις μιλαω και τοσο κανει σαν μουρλη χαχαχαχαχα

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαμακα μου έγραψε:α ναι κλεοπατρα σε ξεχασα....σορυ μαναρι. ενταξει φιξ εισαι και εσυ.
γιατι να μην τα καταφερεις μονη σου? τι κουλα σου λενε? καλε εδω τα βγαζουν περα ασχετες και ασχετες δεν τα καταφερεις εσυ που εισαι και εξυπνη? μην ακους καννεναν και αν σε πρηζουν στειλτους σπιτι τους....ανεβασα πιεση

ζωη μου καλα. σημερα εχω την κλωτσια του αιωνα λεμε. εχω και κατι μικροπονακια κατω στα υπογεια....

Ε μα πέστα ντε!!! Hahaha!!
Κι εγώ πονάκια χαμηλά απο χθες.

Σας αφήνω κοριτσάκια, πάω να οριζοντιωθώ. Θα επανέλθω αύριο με απορίες που έχω σημειώσει για τις πρώτες μέρες στο σπίτι.. Σας απειλώ!!!

Φιλιά σε μανούλες ΚΑΙ εγκυούλες

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπουλες σας αφηνω παω να κατσω με τον αντρουλη και να ξαπλωσω σιγα σιγα γιατι αρχισανε τα πονακια στα πλευρα παλι....καληνυχτα σε ολα μας τα μωρακια ....και στις κοιλιτσες .....φιλακια κοριτσια μου και να εχουμε ενα καλο ξημερωμα!!!!! Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 3 417472 Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 3 417472 Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 3 417472 Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 3 417472 Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 3 417472 Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 3 417472 Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 3 417472

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κλεοπατρα μην παιρνεις χαμπαρι, δυνατα.βαστα το οχυρο!

ζωη οχι δεν βιαζεται.απλα με ταραζει στις κλωτσιες. και ειναι και η ωρα που ξεκιναει και η καουρα....
παω να ξαπλαρω μηπως και καταφερω να κοιμηθω.
καληνυχτα στις κοιλιτσες!
καλο ξημερωμα στα μωρακια μας.φιλακια πατουσακια!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρκελλα μην αγχωνεσαι όλα καλα θα πανε!

Καληνύχτα Ζωη ,καληνύχτα Αθανασία, καληνύχτα Κλεοπατρα!Όλα καλα θα πανε..κι εγω στο σπίτι μου θα προτιμουσα! Ας έρθει η μαμα σου να μείνει μαζι σας 5 μέρες ..υπάρχει και το μητρικό ένστικτο !θα τα καταφέρεις..κι εμείς εδω είμαστε για απορίες!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παω και γω να ξαπλωσω στον καναπε μετα του συζυγου, να δουμε καμμια σειρα. Σας ειπα οτι δεν κοιμαμαι πια ετσι? Και αν κοιμηθω για λιγο ολο βλεπω εφιαλτες. Τελος παντων.
Καλο ξημερωμα να εχουμε. Καλη ξεκουραση σε ολες.

Μαρακι μου φιλακια πολλα!!! Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 3 417472 Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 3 417472

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καθως κανω το διαλειμμα μου απο τον υπνο,ειπα να σας διαβασω!χριστινα,τι γλυκουλα...να την χαιρεσαι!ειναι ολα τα μωρα μας ενα κι ενα!εγω ακομα να συνειδητοποιησω οτι γενναω...ακομα σκεφτομαι κι αναρωτιεμαι αν ολο αυτο που ζω ειναι αληθεια.θα κανω κι ολικη ναρκωση οποτε θα ξυπνησω μανα!!!ρε κοριτσια απαντηστε μου σας παρακαλω,τον ουροκαθετηρα χωρις ναρκωση στον βαζουν;μετα την καισαρικη ποσες μερες εχεις ραμματα;ο αντρουλης μου ακομα χαλια.δε θα την πλησιασει την κορη κ τον πηρε απο κατω...κοριτσια αυριο γενναωωωωω...ζωουλα συνελθε,ολα καλα θα σου πανε ματια μου,θα γεννησεις τελεια...κι εγω το νιωθω αθανασια!μαρκελλα,ευη,μαριες,πατσι και οποια αλλη ξεχνω σας φιλω!μωρακια φιλια στα πατουσακια!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αντε δήμητρα με το καλό κορίτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτό με τον ΕΟΠΥΥ είδα πρωί πρωί και μου κατσε η μπανάνα ρε κορίτσια...τι θα κάνουμε? παναγια μου...

Αθανασία μου και εγώ δεν την βλέπω 23/12 την δική μου ..... λέω να πάω από τώρα στο γραφείο αφού δεν κοιμάμαι που δεν κοιμάμαι....χι χι χι !!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα Very Happy . και ναιιιιιιι Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 3 215994 Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 3 215994
κοιμηθηκα χωρις διαλλειμα....δηλ σηκωθηκα 3 4 φορες για πιπι αλλα αυτο ηταν ξανακοιμηθηκα χωρις τηλ, χωρις την βολτα στο σαλονι. ποναει μεση σημερα.....
δημητρα αυριο τετοια ωρα θα εισαι μανουλα. αχ καλο μου να ειμασταν κοντα.... να σε ρωτησω, γιατι ολικη? ναι τον καθετηρα τον βγαζουνε χωρις αναισθησια καλε δεν ειναι τιποτα ενα τσιμπιματακι ειναι μετα απο 24 ωρες κανονικα, εκτος αν εχεις καλη αποθεραπεια και τον παρουν νωριτερα. κριμα ο χαρης μωρε.....ουτε με μασκα?????

που στο καλο θα ενημερωθουμε για την μακακια με τον εοπυ σημερα? ποιος θα ξερει να μας πει τι ακριβως ισχυει Twisted Evil
θα παρω τηλ στο αττικο λιγο αργοτερα να ενημερωθω.ωχ αμαν αμαν.....

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:
maria1984 έγραψε:Μανουλες κ εγκυουλες πως είστε ;;; Ειρήνη μου να σου ζήσει κ εσένα το μωρακι σου, γερό κ καλοτυχο να ειναι κ καλή λοχεια κ σε σένα .... Εγω είμαι πολύ χαρούμενη γιατί μετά απο αρκετές μέρες προσπάθειας τα κατάφερα να θυλασει το μωρακι μου...

μπραβο μαρια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] . η επιμενων νικα τελικα! καλους θηλασμους να εχετε! Very Happy

ηρθαμε....τσακισα 2 μινι σουβλακια με αλαδωτη πιτα, κοτοπουλο, ντοματα και Embarassed πατατες....ειχα σκασει τοσες μερες ηθελα σουβλακι.εσκασα λεμε....

μαρκελα μην αγχωνεσαι και εγω βλεπω να τον κραταω στην κοιλια για πολυ ακομα. και εγω δεν ειμαι οκ με τα χρηματα. ακου τι θα κανουμε: θα παμε σε δημοσιο σε εφημερια και θα λεμε ποναω ποναω δεν αντεχω....τι θα κανουν θα μας ξεγεννησουν γιατι θα τους ζαλισουμε-οχι οτι θα μας λυπηθουν-......

ειρηνη να σου ζησει καλη μου. τελος καλα ολα καλα! καλη λοχεια να εχεις κοριτσακι.

καλα για δεκεμβρη ειμαι εγω, η μαιρη, η ζωη και αλλη μια?η ζωη θα μας την κανει πιο νωρις-το νιωθω συμπεθερα ερχεται-, η μαιρη -δεν λεω γιατι φοβαμαι μην σε αγχωσω-αλλα εμεις μαναρι μου μαλλον γενναμε μαζι. δεν νομιζω να φτασεις 21/12. μπα δεν το νιωθω ρε παιδακι μου.

εμενα με ξεχνας αθανασια?κι εγω δεκεμβριο ειμαι στις 21

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα αγάπες μου!Μαράκι όλοι αυτό εύχονται, να πάρει τα μάτια μου!Αλλά εγώ τη βλέπω πολύ μπιρμπιλομάτα βρε παιδίμου.Ας πάρει του άντρα μου που είναι τίγκα στα ματόκλαδα και είναι και μελί,δε θα χρειάζεται μάσκαρα μετά! Very Happy Τις δικές μου τις βλεφαρίδες πρέπει να τις ψάξεις! Very Happy Δημητρούλα μου όλεεεεεεεεεεεεε έρχεται και η μικρουλίνα μας!Να θυμάσαι ότι και η Σταλίτσα τοσοδούλα ήτανε αλλά είχε απίστευτη δύναμη (για τους Φλίνστοουνς μιλάω Embarassed )Θα βγει και η δικιά σου και θα σας καβαλήσει όλους μετά,θα χορεύεται γύρω της και θα το καταευχαριστιέται η ζουζούνα! Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 3 654316 Όλα καλά θα πάνε! Εμάς άμα ήτανε πιο μεγάλη η μπουμπού,δεν την γλιτώναμε την καισαρική μου είπε η γιατρός. Οπότε όλα για κάποιο σκοπό γίνονται!

Τι μου κάνετε οι υπόλοιπες?Εμείς χτες βράδυ κάναμε μπανάκι (δε μας αρέσει και τσιρίζουμε,μήπως είμαστε ολίγον εσκιμώες????) και μετά φάγαμε και κοιμηθήκαμε 2 ώρες και μετά ξαναφάγαμε και κλείσαμε 3 ώρες και έκανα το σταυρό μου γιατί είχα έτοιμο και μπιμπερό αλλά δε χρειάστηκε,η μπεμπούλα μας το πάλεψε και έφαγε απο μένα και χόρτασε και μου ήρθε να κλάψω από ευτυχία,γιατί πολύ στεναχωρέθηκα που δεν μπορούσε να χορτάσει με το θηλασμό.Τώρα έχω αρκετό γάλα,τόσο που με πονάει πολύ το στήθος και πρέπει να το αφαιρώ με το θήλαστρο. Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 3 328109

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια.τι κανετε?
μαρκελλα υπομονη θα ερθει το μωρακι και ολα καλα θα πανε.δεν χρειαζεται αγχος.
δημητρα με το καλο να ερθει αυριο το μωρακι σου.γιατι θα κανεις ολικη ναρκωση και οχι επισκληριδιο?
οι μανουλες ευχομαι να τα πανε καλα με τον θηλασμο.κι εγω ελπιζω αυτη την φορα να τα καταφερω γιατι στο 1ο δεν θηλασαμε και πολυ.

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirini2 έγραψε:καλημερα κοριτσια.τι κανετε?
μαρκελλα υπομονη θα ερθει το μωρακι και ολα καλα θα πανε.δεν χρειαζεται αγχος.
δημητρα με το καλο να ερθει αυριο το μωρακι σου.γιατι θα κανεις ολικη ναρκωση και οχι επισκληριδιο?
οι μανουλες ευχομαι να τα πανε καλα με τον θηλασμο.κι εγω ελπιζω αυτη την φορα να τα καταφερω γιατι στο 1ο δεν θηλασαμε και πολυ.

απίστευτη υπομονή θέλει,στήριξη από γιατρούς και οικογένεια,τρελές αντοχές και πάνω απ'όλα ....one step at a time... Από την άλλη άμα τελικά δεν γίνει,ε μην τρελλαθούμε κιόλας!Η προσπάθεια μετράει!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειρηνη εγραψα καποια ξεχναω....ειπαμε χαζη αθανασια.....σορυ φιλεναδα....

καλημερα χριστινα
με την ομορφη την κορη....

απο σαββατο τελος η πιστωση των φαρμακειων με τον εοπυ. αντε παλι τα ιδια....ελλαδισταν ολε ολε ολε

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:ειρηνη εγραψα καποια ξεχναω....ειπαμε χαζη αθανασια.....σορυ φιλεναδα....

καλημερα χριστινα
με την ομορφη την κορη....

απο σαββατο τελος η πιστωση των φαρμακειων με τον εοπυ. αντε παλι τα ιδια....ελλαδισταν ολε ολε ολε

δεν πειραζει αθανασια μου.το αλτσχαιμερ της εγκυμοσυνης.

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Good morning Αθανασία μου!Άντε πάλι με τον ΕΟΠΠΥ,τι φάση;;;Ευτυχώς πρόλαβα και γέννησα!Και μας βγήκανε και τα έξοδα πιο λίγα απ'ότι τα υπολογίσαμε.Τώρα έχουμε λίγο στην άκρη για το πετρέλαιο,γιατί καίει τα έντερά του εδώ το σπίτι!Τώρα που το θυμήθηκα ρε Αθανασία με τα σουβλάκια σου,με επιασε λιγούρα!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πάπαλα και τα φάρμακα?ΟΛΕ ! και είς ανώτερα....

Ειρήνη μου μαζί μας βλέπω εμένα μου κάνανε ρεντειτινγκ για 22/12 !!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πάω στην δουλίτσα μου σιγά σιγά θέλω και 3 ώρες να φτ'ασω ετσι όπως περπατάω σαν πάπια!!!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα στις εγκυουλες, στις μανουλες κ στα μωράκια... Πως είστε ; Εμείς ξυπνησαμε σήμερα στις 9 κ θυλαζαμε για καμμιά ώρα , ευτυχώς μας έφτασε το γάλα κ μετά αποκοιμηθηκαμε στην αγκαλιά της μαμάς... Σήμερα εδώ ο καιρός είναι τόσο βροχερος που δεν έχουμε όρεξη μαμα κ κόρη να σηκωθούμε από το κρεβάτι ... Αχ βρε κορίτσια έχω την μπουμπου μου δίπλα μου στο κρεβάτι κ δεν χορταινω να την κοιταω, ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω πως αυτό το πλασματακι είναι δικό μου....Με κοιτάει κ λιώνω...

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κ από μένα.
Φωτεινή, η δικιά σου βάζει σταγόνες; Ποιες; Κ μας βγάζει τσίμπλες από χθες κ τώρα προσπαθώ να επικοινωνήσω με τον παιδίατρο. Πού στην ευχή κολήσανε κάτι; Ο μεγάλος μου δεν πλησιάζει αν δεν πλύνει χέρια, πρόσωπο κ αλλαγή ρούχων από το σχολείο. τι να πω;
σταγόνες τομπρέξ μας είπε να βαζουμε 4 φορές/μέρα αφού καθαρίσω με φυσ.ορό

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maryanastasia έγραψε:πάω στην δουλίτσα μου σιγά σιγά θέλω και 3 ώρες να φτ'ασω ετσι όπως περπατάω σαν πάπια!!!!

Shocked Shocked Shocked re Mary xara sto kouragio sou kopela m pou douleveis akoma!!!!!!!ftou ftou!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demmy29 έγραψε:Καθως κανω το διαλειμμα μου απο τον υπνο,ειπα να σας διαβασω!χριστινα,τι γλυκουλα...να την χαιρεσαι!ειναι ολα τα μωρα μας ενα κι ενα!εγω ακομα να συνειδητοποιησω οτι γενναω...ακομα σκεφτομαι κι αναρωτιεμαι αν ολο αυτο που ζω ειναι αληθεια.θα κανω κι ολικη ναρκωση οποτε θα ξυπνησω μανα!!!ρε κοριτσια απαντηστε μου σας παρακαλω,τον ουροκαθετηρα χωρις ναρκωση στον βαζουν;μετα την καισαρικη ποσες μερες εχεις ραμματα;ο αντρουλης μου ακομα χαλια.δε θα την πλησιασει την κορη κ τον πηρε απο κατω...κοριτσια αυριο γενναωωωωω...ζωουλα συνελθε,ολα καλα θα σου πανε ματια μου,θα γεννησεις τελεια...κι εγω το νιωθω αθανασια!μαρκελλα,ευη,μαριες,πατσι και οποια αλλη ξεχνω σας φιλω!μωρακια φιλια στα πατουσακια!


Μην ανησυχείς κοπέλα μου κ όλα θα πανε καλά αλλά γιατί ολική ναρκωσει κ οχι επισκληριδιο;;; Εμένα μου έκοψε ο γιατρός τα μισά ράμματα 24 ώρες μετά την γέννα κ μου εβγαλε όρο κ καθετηρα κ την τελευταία μέρα που έφυγα από την κλινική τα υπόλοιπα όσο για τον πόνο ήταν για καμμιά βδομάδα αλλά δεν με ενοιαζε αρκεί που είχα το μωρακι μου αγκαλιά ....Θετικές σκέψεις να κανείς κ να δεις ότι όταν πάρεις την τοσοδουλα σου αγκαλιτσα όλα τα αλλά θα είναι παρελθόν...

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια κάτι άσχετο...Για το βοήθημα τοκετού επειδή θα στείλω τον άντρα μου να κάνει τα χαρτιά,τι χαρτί χρειάζεται γι'αυτόν?Πρέπει να κάνω υπεύθυνη δήλωση ότι με αντιπροσωπεύει?

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νομίζω ότι πρέπει να κανείς 1 υπεύθυνη δήλωση με το γνήσιο της υπογραφής, κάτι τέτοιο μου είχαν πει εμένα αλλά τελικά εγώ πήγα κ τα εφτιαξα μονη μου τα χαρτιά μου κ δεν χρειάστηκε ...

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρειάζεται εξουσιοδότηση. Εγώ έκανα στην κουνιάδα μου πριν γεννήσω κ μου έβαλε το παιδί στο οικογενειακό βιβλιάριο υγείας κ κατέθεσε κ τα χαρτιά για το επίδομα λοχείας. Τοκετού δεν παίρνεις γιατί τα λεφτά τα παίρνουν απευθείας απ'την κλινική. εγώ πήρα 1780 κυοφορίας κ περιμένω 2186 λοχείας.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις