Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΛΑΤΟΖΥΜΗ:
http://www.sheblogs.eu/2010/11/24/alatozymi/

μου εστειλαν 2 δειγματα ρυζαλευρο απο νουτριτσια.
Ζετα ο παιδιατρος το ιδιο μου ελεγε κι εμενα,οτι το βραδυ εχει μαζευτει η πεινα της ημερας κ το αλλο με τους κολικους οτι δεν εχω γαλα και ρουφαει αερα απο το στηθος,τι π@@@@ιες λενε ρε π@@@@ μου... ευτυχως που μαθαινω απο δω κ ευχομαι αν αποκτησω 2ο παιδακι να τα καταφερω με αποκλειστικο θηλ.

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χρυσα μ μαλλον μοιαζουν μιας κ θα γεννιοντουσαν τις ιδιες μερες αλλα η κυρια μ βιαστηκε!!!

λοιπον την εβαλα κατω κ την εψαξα παντου..ειδα στο στομα της 2-3 σπυθουρακια στα πανω ουλα πιο πολυ..τον ξαναπηρα τηλ κ μ ειπε οτι περασε μια ιωση αλλα την περασε ελαφρια κ της βγηκε σε στοματιτιδα..ευτυχως εχω παντα τετοιες κρεμες κ θα βαζουμε 3 φορες την ημερα για 7 μερες...Λια μ οντως αυτος δεν ξερει τιποτα περι θηλασμου!!!μα τιποτα!!!κ φυσικα σαυτο το θεμα δεν τον ακουω καθολου..σταλλα καλος ειναι αν κ σκεφτομαι να παω σε 1 καινουργια π εχει ερθει να δω τι παιζει κ με το θεμα τ σπυρου..ξερω οτι εχω γαλα γιατο παντα το στηθος μ ειναι γεματο...
Χρυσα αν εχει οντως μυξουλες κ δεν ειναι απο το κλαμα να το κοιταξεις κ ας ειναι ολη μερα καλα γιατι ειναι υπουλες αυτες οι μυξουλες..εχουμε κανενα νεο απο το δεμα?

Ματινα αυτο κανω κ εγω..σιγα μην σας αφησω για τις δουλειες..κατι φτιαχνω κ ξαναερχομαι δεν σας αφηνω λεμε!!

Βιβη μ Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #6 - Σελίδα 4 417472

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αμαν μ'αυτους τους παιδιατρους ωρες ωρες νοιωθω οτι ξερουμε καποια παραπανω πραγματα!!!!!!σε πρακτικα θεματα οχι σε ιατρικα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleni2526 έγραψε:ευακι μηπως να μου κανεις κ εμενα????? Very Happy Very Happy χαχαχαχαχα

προσκλητηριο ή σλινγκ?

bebek6 έγραψε:Ευακι:!!!!!! μου δωσες φοβερη ιδεα!!! α ρε Ευακι!! α ρε Ευακι!!!! θα φτιαξω στολιδια με αλατοζυμη!!! πηγα κ πηρα χριστουγεννιατικα καλουπια!!! φτιαχναμε στη σχολη διαφορα πραγματακια με αυτη. πω πω χαρες που εχω!!! αντε να μαγειρεψω κ μακαρι να ειναι ησυχη να τα φτιαξω!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
δεν ειναι φοβερο παιχνιδι???εεε??

spyros3 έγραψε:για πειτε κ σε μας τι ειναι αλατοζυμη?μαλλον καταλαβα απο την λεξη αλλα πειτε διαδικασια?ψηνεται κιολλας?!!!αντε να κανω κ εγω με τον σπυρο το κατιτις μας

ζετα βαζεις μιση κουπα νερο μιση κουπα αλατι και μια κουπα αλευρι (να ΜΗΝ φουσκωνει).πλαθεις κανονικα συμπληρωνεις αλευρι ή νερο για να γινει το ζυμαρι σωστο και ευπλαστο και κανεις σχεδιακια με κουπατ!κανε και μια τρωπα με οδοντογλυφιδα για να περασεις χρυδη ή ασημενια κλωστη να τα περασεις ψηστα σα μπισκοτακια και μετα βαψτε στολιστε κρεμαστε!!!

lia30 έγραψε:Ζετάκι δεν παίζει αυτό που λέει ο παιδίατρος. Ισα ίσα το βράδυ έχουμε και μεγαλύτερη παραγωγή. Αμά πια, για όλα φταίει το γάλα της μαμάς!! Κάποιοι παιδίατροι, μπορεί σαν γιατροί να είναι καλοί, αλλά δεν το έχουν καθόλου με το θηλασμό! Αφού το παιδί σου θηλάζει, πώς να μειωθεί η παραγωγή;; Το σύστημα λειτουργεί ζήτηση-παραγωγή!

συμφνω με την προλαλησασα!επισης να συμπληρωσω οτι οταν μπαινουν οι τροφες βιωνουν ενα αγχος αποχωρισμου και γι'αυτο προσκολλωνται!μη μασας φαση ειναι θα περασει! Wink

toutounaki έγραψε:Καλημερούδια! Πήγα να σας γραψω και νωριτερα, αλλα αποφορτιστηκε το pc...
Λοιπόν εχθες κοιμηθηκαμε σερι ως τις 7:30! Ουτε μια φορα δε με ξυπνησε το μπουμπουκακι μου! Παρακαλώ το Θεούλη να συνεχίσουμε έτσι!
Μαχούλα αν σου πω οτι στεναχωρηθηκα; Δεν πειραζει ομως εχετε καιρο, ειναι & ο γαμος της αδελφουλας σου!
Μαράκι ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ! Ζηλεύω...
Ματίνα μου, άνδρες... Και ο δικός μου οταν του εθεσα ανοιχτα το θεμα διαζύγιο κανει το κορόιδο αλλα η Βιβή δεν ξεχνά! Απλώς τωρα προεχει το αντρακι μου και το λεχουδι μου!
Και βεβαια ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και καλά flower
Ζετα μου, σε καταλαβαινω. Και μενα ετσι μου κανανε με το γιο μου & πανε να μου κανουν τα ιδια με τη μπουμπου. Μη βασιζεσαι μονο στον παιδιατρο ακου και τη γνωμη καποιου που να ξερει απο θηλασμό (παθούσα-μαθούσα)! Μονο για την οικονομικη κριση δε φταιει το γαλατάκι της Βιβής...
Ευάαακιιιι, πού είσαι;

καλα εχω φαει κολλημα!γραφετε και σε αλλο θεμα?ή δε μου δειχνει ολα τα ποστ???
εκανε η μαχη τεστ?αρνητικο?δε πειραζει βρε παιδι μου δε σημαινει κατι!
ματινακι εχεις γενεθλια?χρονια πολλα!!!!!!να σε χαιρομαστε!!!
ρε βιβηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!αντε μωρε και τους εχεις τους δολιους αντωνακηδες και γιωργακηδες να τρεχουν απο πρες κονφερενς σε μιιτινγκ και τουμπαλιν!!!πες το βρε κοριτσι μου οτι φταιει το γαλα σου να ηρεμησουν οι ανθρωποι!!!!!!!!τοσο αγχος που βιωνουν και τοσο βαθυ πονο!!!!!!!!!!
κανω δουλειες και ξαναρχομαι!ζετα σου εστειλα μειλ!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αντεχετε κιαλλο?!!!!!!της αλλαζα την πανα κ λεω ας της βαλω θερμομετρο στο πωπω..37,7 τον ξαναπαιρνω κ μεχρι λεει 38 απο τον πωπω δεν εχει απο την μασχαλη λεει να μετραω...της βαζω ταλλο θερμομετρο στην μασχαλη 36,4!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #6 - Σελίδα 4 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #6 - Σελίδα 4 679259 αχχχχχχχχχχχχχ!!!!κι αυτο γιατι παλι ειχε παγωμενα χερακια...

Μαρακι ευχαριστω για την ιστοσελιδα!

Ευα τωρα παω να το δω..κ παλι ευχαριστω..κ για την συνταγη...

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αααααα!!!Χρυσα να μας βαλει η Ευα μας το προσκλητηριο π εχεις διαλεξει μιας κ εσυ δεν καταφερες να μας το βαλεις?πες ΝΑΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spyros3 έγραψε:αααααα!!!Χρυσα να μας βαλει η Ευα μας το προσκλητηριο π εχεις διαλεξει μιας κ εσυ δεν καταφερες να μας το βαλεις?πες ΝΑΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!
ΠΕΣ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατι ενοχλει τα ζουζουνια μας το βραδυ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΑΚΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑ,.\μαακι μου ηρθε και εμενα σημερα της νυτριτσια.να σας πω ξεχασα ποτε ξεκιναμε κρεμουλες καλε?13 ιουλιου γεννηθηκαμε.εγω εχθες που ετρωγα μηλο περνο τ κουταλακι τ ξινο στο μηλο κ τη δινω τησ αρεσε.
σημερα θ κανω αποπειρα μια μπανανα λιωμενη εννοητε καλέ κ λιγουλακιν

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στον γιοργω απο μολις κλησαμε τον τεταρτο κ μετα ξεκινησαμε μ στηλανε κδειγματα που ειναι απτον 4 μηνα κ μεταω

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποπη νομιζω στους 5μιση μηνες. εμας οποτε μας βλεπει να τρωμε γλυφεται κ φωναζει!!! το βραδυ θα παμε για το εμβολιο,θα σου πω οταν γυρισω! εμεις ειμαστε 22/7.

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ειναι 2 διαφορετικα παιδια κφοβαμαι. στον γιωργο ξεκινησαμε κρεμες που ειναιαπτον 4 μηνα μετα το γραφει κη κρεμα .μαρακι περιμενω ν δω τι θ σ πει εγω εχω 14 τ μηνα

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμεις 5 τα ξεκινησαμε...αν κ εγω της εδεινα απο πιο ν ωρις αφου της αρεσε...την κρεμα βανιλια με ρυζαλευρο κ αυτη τοτε αλλα της την δεινω 2 βδομαδες τωρα

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρακι 4 μηνων σημερα?να σ ζησει!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #6 - Σελίδα 4 654316

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LES N DOKIMASV ZANETA MOY???13 IOYLIOY EIMASTE EMEIS.AX POSO MARESEI TO ZANETA ELPIZO N MHN SE POURAZEI

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ποπακι εμεις ειμαστε 7/ιουλιου κ δεν μας ξεκινησε ακομα 3 του μηνα εχω ραντεβου τοτε θα μας πει τι κανουμε!!! ευακι για σλιγκ ελεγα εδειχνα στον κωστα τι εννοω κ δεν θελει θελει μαρσιπο για να το βαζει κ αυτος,αν τον πεισψ θα σου πω......

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ για προσκητηριο θα χρειαστω σιγουρα τη βοηθεια σου φτανει μονο να πουμε ποτε θα το βαφτισουμε........ εγω θελω νωιτερα μαρτιο απριλιο το αργοτερο.οι κουμπεροι λεγαν ιουλιο δεν ξερω ειπα τον κωστα να συζητησει αλλα δεν λεει τποτα κ παλι εγω θα κανω την κουβεντα με την κουμπαρα.
δεν ξερω μου φαινετε οτι παει πολυ τον ιουλιο....

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζετα μου ναι!!4αρων!!! ευχαριστουμε Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #6 - Σελίδα 4 315810
φτιαχνω τα στολιδια!!!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #6 - Σελίδα 4 564595

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ματινακι μου Χρονια Πολλα Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #6 - Σελίδα 4 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #6 - Σελίδα 4 654316 να σε χαιρομαστε!!!!
Οσο για τον αντρουλη σου κακως δεν του το ειπες εγω θα του το λεγα για να εχει τυψεις!!!

Ευακι μου ηρθε περιοδος!!

Ελενη μου 40 μερες πριν το Πασχα δε γινονται μυστηρια οποτε μην εχεις στο μυαλο σου τον Απριλιο!!!

Ζετακι τι νομιζεις οτι μπορει να ειναι το γαλα στο στηθος???Εγω αφου δεν ειμαι εγκυος δεν το ξανασκεφτηκα, να ανησυχω???

Βιβη Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #6 - Σελίδα 4 417472

και κατι αλλο διαβασα κ ηθελα να σχολιασω αλλα scratch

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εδω εδω ειμαι..εφερα τον σπυρο ξερετε τα μεσημεριανα μ μην τα ξαναγραφω...

ποπη εγω της εδεινα τ0 ιδιο φρουτο για 3 μερες κ μετα εκανα αυτα π ειπε ο γιατρος...ξεκινα με αχλαδι ή μπανανα π ειναι πιο γλυκα...
μα Ζανετα με λενε πως να χω προβλημα?το Ζετα μονο εσεις το χρησιμοποιητε κ μαρεσει π μονο οι φιλες μ με λενε ετσι..κ ωρες ωρες οταν με φωναζουν οι δικοι μ δεν ακουω στο ζανετα χαχα!!

Μαχη μ δεν ξερω αν ειναι κατι,δεν χανεις κ τιποτα αν παρεις τηλ τον γιατρο σ ε?εχει ξαναβγαλει?


Μαρακι μπραβο σ!!!φωτο να βαλεις ε?!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπωππωπωπω πηρα μια μπανανα ζανετα μ και την κρατουσα κ αυτη εγλυφε τρελααθηκεμολις εκανα οτι την περνω γ πλακα μ ανοιχτο το στομα κ χοροπηδουσε ε μετα αρχησε ν τσιριζει η κυριαπου τησ την επερνα . τ αχλαδι πολυ σκληρο δεν ειναι πως ν τησ τ δωσω ? στον γιωργο δεν αλεψα τπτ γιαυτο ρωτο .

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αληθεια μαχη?ειχα την εντυπωση οτι μονο μεγαλη βδομαδα δεν γινονται....

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleni2526 έγραψε:αληθεια μαχη?ειχα την εντυπωση οτι μονο μεγαλη βδομαδα δεν γινονται....

εχει δικιο η μαχη δεν γινοντε βαφτησεισ το ιδιο κ πριν τα χριστουγεννα 15 νοεμβριου κ μετα σταματανε βαφτησεις κ γαμους μεχρι τ χριστουγεννα

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπεμπα2012 έγραψε:
eleni2526 έγραψε:αληθεια μαχη?ειχα την εντυπωση οτι μονο μεγαλη βδομαδα δεν γινονται....

εχει δικιο η μαχη δεν γινοντε βαφτησεισ το ιδιο κ πριν τα χριστουγεννα 15 νοεμβριου κ μετα σταματανε βαφτησεις κ γαμους μεχρι τ χριστουγεννα

για γαμους ηξερα πριν το πασχα οτι δεν γινοντε απλα νομιζα οτι βαφτισεις γινοντε...

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βαφτισεις γινονται ολο το χρονο κοριτσια!εκτος μεγαλης βδομαδας!απλα συνηθιζουμε να μην κανουμε πριν το πασχα και τα χριστουγεννα λογω νηστειας!κι εγω τον μαρτη που θα βαφτισω θα ειναι σαρακοστη!ρωτηστε και τον ιερεα της ενοριας σας! Wink
ζετα να στο στειλω?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις