Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
552 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 552 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 39]

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφια φερε και εμενα!!!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Ηρθα κι εγω....το ποσα κολληματα τρωει το πισι μου δε λεγεται... μολις μπω να γεννησω θα παει για φορματ. Ελπιζω να κρατησει ενα μηνα ακομη.... μη με παρατησει πριν την γεννα. πως θα μαθαινω τα νεα σας????

Γεια σου πεταλουδα-ελενη! Με το καλο το παλικαρακι σου να ερθει!!!

ΕΕΕ καμια καινουρια κοπελια με μπεμπα θα ερθει??? Μας την εχουν πεσει απο παντου αγορακιαααααα

Μαρακι φανελακια απο τον γιο σου δεν εχεις καθολου? Μου αρεσει που αγχωνεσαι σαν να ειναι το πρωτο σου!!!

Κοριτσια, να πεινας σαν λυκος αλλα ταυτοχρονα να σου ερχεται εμετος απο το φουσκωμα ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης ή γριπης???? ή που θα σκασω σημερα ή που θα πεθανω της πεινας....

Σμαρω μου κι εγω ετσι ειμαι τις τελευταιες 2-3 μερες..αρρωστη παντως δεν ειμαι..δεν ξερω τωρα αν με πριτριγυριζει τιποτα..εχω μια ταση προς εμετο αλλα ταυτογχρονα πειναααααω!εγω λεω φαση της εγκυμοσυνης ειναι..δεν παιρνω ορκο ομως κιολας!!
α!κανα δυο βραδια ξυπνησα και μουσκεμα απο τον ιδρωτα..αλλο κ αυτο παλι!χτες ευτυχως με καταλαβε ο καλος μου και σηκωθηκε και μου εφερε δευτερη αλλαξια.. Crying or Very sad

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφακι καουρες??? γαλα, γαλα κρυο για οσο καιρο πιανει ακομη! Εμενα δε με πιανει πια....
Καρμποναρα κι εγω θελω.... στειλε κι απο δω ενα - δυο -τρια πιατακια...

Λουκια μηπως τελικα οντως σε τριγυρναει κατι? Αυτο με τον ιδρωτα ειδικα δεκατα μου μυριζει.... προσεχε μην σε ριξει στο κρεβατι...δε το κανουν πια οι αντρες μας αυτο και το κανει η γριπη???? δε το δεχομαι@!!!!!! ουστ!!!!!!!!!! μακρια

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:
Λουκια μηπως τελικα οντως σε τριγυρναει κατι? Αυτο με τον ιδρωτα ειδικα δεκατα μου μυριζει.... προσεχε μην σε ριξει στο κρεβατι...δε το κανουν πια οι αντρες μας αυτο και το κανει η γριπη???? δε το δεχομαι@!!!!!! ουστ!!!!!!!!!! μακρια
εεεεεε δεν τρωγεστε πια!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να κοψω τα γλυκα πρεπει χοχοχο μετα το κεικ με πειραξε

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αααα λετε να μην αρρωσταινω γιατι εμενα με ριχνει ο αντρας μου???? scratch scratch scratch Αααααααα αυτο θα του πω!!!!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Ηρθα κι εγω....το ποσα κολληματα τρωει το πισι μου δε λεγεται... μολις μπω να γεννησω θα παει για φορματ. Ελπιζω να κρατησει ενα μηνα ακομη.... μη με παρατησει πριν την γεννα. πως θα μαθαινω τα νεα σας????

Γεια σου πεταλουδα-ελενη! Με το καλο το παλικαρακι σου να ερθει!!!

ΕΕΕ καμια καινουρια κοπελια με μπεμπα θα ερθει??? Μας την εχουν πεσει απο παντου αγορακιαααααα

Μαρακι φανελακια απο τον γιο σου δεν εχεις καθολου? Μου αρεσει που αγχωνεσαι σαν να ειναι το πρωτο σου!!!

Κοριτσια, να πεινας σαν λυκος αλλα ταυτοχρονα να σου ερχεται εμετος απο το φουσκωμα ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης ή γριπης???? ή που θα σκασω σημερα ή που θα πεθανω της πεινας....

ναι μαρη θα της βαλω τα μπλε.θα κοιταξω τι εχω σε ουδετερο απλα ξερεις κανω καταλογο γτ τωρα που βρηκα κ καροτσι ποιος με πιανει

petalouda

petalouda
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια εγω πλεον τα βραδια δυσκολευομαι πολυ στο να γυρισω
πρεπει να σηκωθω στον ποπο μου για να αλλαξω πλευρο, συν την τουαλετα που αν καθυστερησω να παω με πιανει πονος στην κοιλια με αποτελεσμα να μου φευγει ο υπνος κ να μην τον χορταινω
αν ξεκινησα απο τωρα τι θα κανω τις επομενες 10 εβδομαδες??? Shocked
εντομεταξυ 27 δεκεμβρη εχω το επομενο ραντεβου με την γιατρο κ μου ειπε οτι θα κανουμε μετρηση τραχηλου κολπικα
την εχει κανει καμια αυτη την εξεταση?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγω 27 εχω ραντεβου και μετα μου ειπε σχεδον καθε βδομαδα θα πηγαινω!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λες βρε Σμαρω μου? καλα νομιζω νιωθω ομως.. confused διαβασα οτι ειναι συμπτωμα κι αυτο στην εγκυμοσυνη..ουφ, δεν ξερω!ελπιζω οντως να μη με κρεβατωσει..και ναι, προς το παρον ο δικος μου μονο δευτερη αλλαξια μου δινει..απο το αλλο, ουτε κατα διανοια.. * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 6 654655

αχ βρε Φιλιτσα, μιλας εσυ γιατι ο δικος σου σου καθεται..για ρωτα κι απο εδω..!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα με πιανει καουρα με οτι εχει σοκολατα απο γλυκα.δλδ την σοκολατοπιτα την πληρωσα με τριημερο καουρας

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Αααα λετε να μην αρρωσταινω γιατι εμενα με ριχνει ο αντρας μου???? scratch scratch scratch Αααααααα αυτο θα του πω!!!!!!!

μπραβο Σοφακι, παιξε κι εσυ με τον πονο μας... No No No

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
petalouda έγραψε:κοριτσια εγω πλεον τα βραδια δυσκολευομαι πολυ στο να γυρισω
πρεπει να σηκωθω στον ποπο μου για να αλλαξω πλευρο, συν την τουαλετα που αν καθυστερησω να παω με πιανει πονος στην κοιλια με αποτελεσμα να μου φευγει ο υπνος κ να μην τον χορταινω
αν ξεκινησα απο τωρα τι θα κανω τις επομενες 10 εβδομαδες??? Shocked
εντομεταξυ 27 δεκεμβρη εχω το επομενο ραντεβου με την γιατρο κ μου ειπε οτι θα κανουμε μετρηση τραχηλου κολπικα
την εχει κανει καμια αυτη την εξεταση?

εμενα μου την εκαναν μονο στην γεννα.σου βαζει χερι απο κατω να δει σε τι επιπεδα ειναι ο τραχηλος αν ειναι μαλακος δλδ κ.τ.λ

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
petalouda έγραψε:κοριτσια εγω πλεον τα βραδια δυσκολευομαι πολυ στο να γυρισω
πρεπει να σηκωθω στον ποπο μου για να αλλαξω πλευρο, συν την τουαλετα που αν καθυστερησω να παω με πιανει πονος στην κοιλια με αποτελεσμα να μου φευγει ο υπνος κ να μην τον χορταινω
αν ξεκινησα απο τωρα τι θα κανω τις επομενες 10 εβδομαδες??? Shocked
εντομεταξυ 27 δεκεμβρη εχω το επομενο ραντεβου με την γιατρο κ μου ειπε οτι θα κανουμε μετρηση τραχηλου κολπικα
την εχει κανει καμια αυτη την εξεταση?
τπτ υπερυχος ο εσωτερικος ειναι και την κανουμε αν εχουμε κιαλλο παιδακι!μηπως ανοιγει ο τραχηλος καταλαβες?

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
petalouda έγραψε:κοριτσια εγω πλεον τα βραδια δυσκολευομαι πολυ στο να γυρισω
πρεπει να σηκωθω στον ποπο μου για να αλλαξω πλευρο, συν την τουαλετα που αν καθυστερησω να παω με πιανει πονος στην κοιλια με αποτελεσμα να μου φευγει ο υπνος κ να μην τον χορταινω
αν ξεκινησα απο τωρα τι θα κανω τις επομενες 10 εβδομαδες??? Shocked
εντομεταξυ 27 δεκεμβρη εχω το επομενο ραντεβου με την γιατρο κ μου ειπε οτι θα κανουμε μετρηση τραχηλου κολπικα
την εχει κανει καμια αυτη την εξεταση?

27 κι εγω..τι στο καλο?συνεννοημενοι ειναι οι γιατροι μας???εγω βεβαια θελω να παω νωριτερα, μηπως μας κατσει η μπεμπουλα να την φωτογραφησουμε να την εχω στη γιορτη του χρηστου!!!!

Ελενη αυτη την εξεταση πρωτη φορα την ακουω..εμενα θα μου κανει παλι ληψη κολπικου υγρου παντως, μου ειχε βρει εναν στρεπτοκοκκο το καλοκαιρι κα θα την επαναλαβουμε τωρα..μηπως εννοει που μετρανε την αποσταση του τραχηλου ως προς κατι αλλο για να δουν αν παιζει να γεννησεις προωρα???

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
petalouda έγραψε:κοριτσια εγω πλεον τα βραδια δυσκολευομαι πολυ στο να γυρισω
πρεπει να σηκωθω στον ποπο μου για να αλλαξω πλευρο, συν την τουαλετα που αν καθυστερησω να παω με πιανει πονος στην κοιλια με αποτελεσμα να μου φευγει ο υπνος κ να μην τον χορταινω
αν ξεκινησα απο τωρα τι θα κανω τις επομενες 10 εβδομαδες??? Shocked
εντομεταξυ 27 δεκεμβρη εχω το επομενο ραντεβου με την γιατρο κ μου ειπε οτι θα κανουμε μετρηση τραχηλου κολπικα
την εχει κανει καμια αυτη την εξεταση?
τπτ υπερυχος ο εσωτερικος ειναι και την κανουμε αν εχουμε κιαλλο παιδακι!μηπως ανοιγει ο τραχηλος καταλαβες?

υπερηχος??? scratch scratch χμμμ μακαρι να ειναι αυτο κ να μην φαει την αλλη πικρα.να δω εμενα που θα φτασει η κοιλια μου

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χιχιχι Φιλιτσα δε το παμε εμεις...μονο του παει.... ειδες που η Σοφια ειναι καλα???? χαχαχαχαχα τελικα οντως μονο για κλειστη ομαδα ειμαστε...ολα στη φορα πια χαχαχαχα

λουκια μη το συζητας καν... να ειναι απο την εγκυμοσυνη να λες...ολα μαζι δε παλευονται.
Ελενη εμενα δε μου το εχει κανει αυτο που λες... υπαρχει πιθανοτητα??? δε θελωωωω. εχω προετοιμαστει ψυχολογικα να δειξω τα "σωψυχα" μου στην γεννα, οχι πιο πριν... να παρει...

εμενα οι καουρες ειναι εδω μαρακι ασχετα του τι θα φαω... με εχουν ξετιναξει!
Ολα τα φανελακια του μικρου σου ειναι μπλε βρε καλο μου??? δεν εχει καθολου να μπορει νατα βαλει και η μικρη σου?
παντως 0-3 πανω απο 10 δε πιστευω οτι θα χρειαστεις...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
petalouda έγραψε:κοριτσια εγω πλεον τα βραδια δυσκολευομαι πολυ στο να γυρισω
πρεπει να σηκωθω στον ποπο μου για να αλλαξω πλευρο, συν την τουαλετα που αν καθυστερησω να παω με πιανει πονος στην κοιλια με αποτελεσμα να μου φευγει ο υπνος κ να μην τον χορταινω
αν ξεκινησα απο τωρα τι θα κανω τις επομενες 10 εβδομαδες??? Shocked
εντομεταξυ 27 δεκεμβρη εχω το επομενο ραντεβου με την γιατρο κ μου ειπε οτι θα κανουμε μετρηση τραχηλου κολπικα
την εχει κανει καμια αυτη την εξεταση?

εμενα μου την εκαναν μονο στην γεννα.σου βαζει χερι απο κατω να δει σε τι επιπεδα ειναι ο τραχηλος αν ειναι μαλακος δλδ κ.τ.λ

* Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 6 606100 * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 6 534787 * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 6 585182
μη τα λες τοσο αποτομα βρε Μαρια μου, εμεις εδω ειμαστε νεες στο κολπο..!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η mama mia παει να φτιαξει καρμποναρα!!!!αριβεντερτσι (δεν ξερω πως γραφετε χοχοχοχ)

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Χιχιχι Φιλιτσα δε το παμε εμεις...μονο του παει.... ειδες που η Σοφια ειναι καλα???? χαχαχαχαχα τελικα οντως μονο για κλειστη ομαδα ειμαστε...ολα στη φορα πια χαχαχαχα

λουκια μη το συζητας καν... να ειναι απο την εγκυμοσυνη να λες...ολα μαζι δε παλευονται.
Ελενη εμενα δε μου το εχει κανει αυτο που λες... υπαρχει πιθανοτητα??? δε θελωωωω. εχω προετοιμαστει ψυχολογικα να δειξω τα "σωψυχα" μου στην γεννα, οχι πιο πριν... να παρει...

εμενα οι καουρες ειναι εδω μαρακι ασχετα του τι θα φαω... με εχουν ξετιναξει!
Ολα τα φανελακια του μικρου σου ειναι μπλε βρε καλο μου??? δεν εχει καθολου να μπορει νατα βαλει και η μικρη σου?
παντως 0-3 πανω απο 10 δε πιστευω οτι θα χρειαστεις...

αυτο λεω κ εγω ε ενταξει για κανενα φανελακι απο μεσα να εχει κ λιγο μπλε δν μας πειραζει.απλα θελω να εχω καβατζες γτ με τον σωτηρη ειχα θεμα καθε μερα πλυντηριο γτ κατουριοταν δεοντως

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Η mama mia παει να φτιαξει καρμποναρα!!!!αριβεντερτσι (δεν ξερω πως γραφετε χοχοχοχ)

περιμενε περιμενε ερχομαιαιαιααιιααια

petalouda

petalouda
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αυτο που λεει η λουκια κοριτσια θα μου κανει
θα μου μετρησει τον τραχηλο να δει αν γεννησω προωρα
μου πε να παρω κ πιεσομετρο για να μετραω την πιεση 2 φορες την μερα αλλα εμενα παντα ειναι χαμηλη
οσες φορες με εχει μετρησει ειναι 10 η μεγαλη
να μου ανεβει στα καλα καθουμενα? δεν ξερω θα δειξει

ναι εχω κ εγω φβ

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
petalouda έγραψε:κοριτσια εγω πλεον τα βραδια δυσκολευομαι πολυ στο να γυρισω
πρεπει να σηκωθω στον ποπο μου για να αλλαξω πλευρο, συν την τουαλετα που αν καθυστερησω να παω με πιανει πονος στην κοιλια με αποτελεσμα να μου φευγει ο υπνος κ να μην τον χορταινω
αν ξεκινησα απο τωρα τι θα κανω τις επομενες 10 εβδομαδες??? Shocked
εντομεταξυ 27 δεκεμβρη εχω το επομενο ραντεβου με την γιατρο κ μου ειπε οτι θα κανουμε μετρηση τραχηλου κολπικα
την εχει κανει καμια αυτη την εξεταση?

εμενα μου την εκαναν μονο στην γεννα.σου βαζει χερι απο κατω να δει σε τι επιπεδα ειναι ο τραχηλος αν ειναι μαλακος δλδ κ.τ.λ

* Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 6 606100 * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 6 534787 * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 6 585182
μη τα λες τοσο αποτομα βρε Μαρια μου, εμεις εδω ειμαστε νεες στο κολπο..!!

καλα την αλλη φορα μαρη δν λεω τπτ να πας να φας την κρυαδα Cool Cool Cool

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
petalouda έγραψε:αυτο που λεει η λουκια κοριτσια θα μου κανει
θα μου μετρησει τον τραχηλο να δει αν γεννησω προωρα
μου πε να παρω κ πιεσομετρο για να μετραω την πιεση 2 φορες την μερα αλλα εμενα παντα ειναι χαμηλη
οσες φορες με εχει μετρησει ειναι 10 η μεγαλη
να μου ανεβει στα καλα καθουμενα? δεν ξερω θα δειξει

ναι εχω κ εγω φβ

εγω την μετραω συχνα γτ εχω ενα μικρο θεματακι.απο κει κ περα οπως κ να χει τελευταιο τριμηνο ανεβαινει η πιεση.εμενα π.χ χτες ηταν 149 η μεγαλη κ η μικρη 95

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arrivederci bella sofia!!καρμποναρα με αυγα φανταζομαι ε?αυτη ειναι η original..

Φιλιτσα εγω δεν καταλαβα..για εξηγησε γιατι η Μαρια μας εριξε στα πατωματα.. Shocked

Σμαρω μου,δεν καταλαβες..η Μαρια θελει απλα να ψωνισει ροζουλακια!!αφηστε την γυναικα να χαρει την κορακλα, τι να τα κανει τα ουδετερα φορμακια..συγκρινονται????δε νομιζω..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις