Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
334 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 334 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 39]

petalouda

petalouda
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμενα εχει free ιντερνετ στο νοσοκομειοοοο * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 12 654316

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
petalouda έγραψε:εμενα εχει free ιντερνετ στο νοσοκομειοοοο * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 12 654316
Εγώ πληρώνω για ίντερνετ στο κινητό.. έχουν και στο νοσοκομείο αλλά θέλεις κωδικό! Θα ρωτήσω όταν έρθει η ώρα!

λέω να την ξαπλάρω κι εγώ κανένα μισάωρο.. έχει και ψύχρα εδώ μεσα.. πρέπει να στρώσουμε τα χαλάκια μας..

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπον, η κεραλοιφη που ειχα φτιαξει μου εγινε αρκετα πηκτη,οποτε τωρα περιμενω το καλο το βιολογικο λαδακι που θα παρουμε και θα ζεστανω λαδι και θα ξανα αραιωσω την κεραλοιφη.Θα την χωρισω στα 3 και το ενα θα το αφησω σκετο για την πανουλα της μπεμπας,στο δευτερο θα βαλω προπολη για σπυρακι,εξανθηματα κτλ κτλ και στο τριτο θα βαλω ελαιο λεβαντα για την μανουλα για μασαζακι για χαλαρωση γιατι στην μπεμπουλα δεν κανει να βαλω ελαια μεχρι να μεγαλωσει λιγακι!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Πωπω Σμαρω το πιστευεις οτι εμεινε μονο ενας μηνας??????????

το ξερω το ξερω ενας μηνας. ειναι απιστευτο. το νιωθω τοσο κοντα οταν κοιταζω προς τα πισω αλλα τοοοσο μακρια οταν σκεφτομαι τον τοκετο!!!! τωρα ελεγα στον καλο μου να κατσει αποτομα πανω μου μπας και κανω ενα πατ και βγει η μπεμπα γρηγορα και χωρις πολλα πολλα. Πως παταμε το σακουλακι απο το κρουασαν??? ενα τετοιο πραγμα...

αααα θα ρωτησω κι εγω πλακα πλακα στην κλινικη αν εχουν ιντερνετ. Τοσα λεφτα ζητανε παναθεμα τους, να μην εχουμε ενα ιντερνετ βρε αδερφε????

ΑΑΑ σοφια, χτες που πηγα στην καβα για σπορακια εδω στην γειτονια, ειχε και κεραλοιφη, αλλα ειναι τοσο ευκολη που λεω να φτιαξω μονη μου. Γιατι να αγοραζω????
το διαλειμμα τελος, παω να τελειωσουμε.....

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στην καβα εννοεις εκεινη με τα λαχταριστα πραγματακια που λεγαμε?Πρεπει να μενεις κοντα με τα πεθερικα μου μαλλον * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 12 328109 * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 12 328109
Ειναι πανευκολη και κερακι αν βρεις στην λαικη απο κανεναν μελισσοπαραγωγο παμφθηνο ειναι!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ να δω πότε θα αξιωθώ να κάνω αλοιφούλες.. αν και για το μωρό έχω προς το παρόν 2! πρέπει να ελέγξω αν είναι για πρόληψη ή για μετά το σύγκαμα..
έχω τσακίσει το κέικ, όμως πεινάω πάλι.. * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 12 679259 * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 12 679259

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
https://2img.net/r/ihimizer/img690/598/p1040049v.jpg

Δεν ειναι πανεμορφη η κορη μου?(κουκουβα) κοιταξτε φουσκωτα χειλακια που εχει!!!σαν την μαμα!!!!και μυτουλα ομορφη!!!!! * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 12 654316 * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 12 654316 τα χειλια ηταν ετσι και στον προηγουμενο υπερηχο αλλα ελεγα οτι ισω φταιει το πως την επιασε ο υπερηχος αλλα εχει και τωρα Embarassed Embarassed

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:https://2img.net/r/ihimizer/img690/598/p1040049v.jpg

Δεν ειναι πανεμορφη η κορη μου?(κουκουβα) κοιταξτε φουσκωτα χειλακια που εχει!!!σαν την μαμα!!!!και μυτουλα ομορφη!!!!! * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 12 654316 * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 12 654316 τα χειλια ηταν ετσι και στον προηγουμενο υπερηχο αλλα ελεγα οτι ισω φταιει το πως την επιασε ο υπερηχος αλλα εχει και τωρα Embarassed Embarassed

κούκλα!! * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 12 417472 * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 12 417472 Smile όλα ίδια είναι εκεί μέσα! ανυπομονώ πολύ να δω κι εγώ το Kinder-έκπληξή μας!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παω στον αντρουλη μου βολτα!!τα λεμε αργοτερα!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Που ειστε βρε κοπελιες?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ κ εμενα κιντερ εκπληξη με λεει ο καλος μου! Smile

Σμαρω μου δεν πηγαινε δημοτικο.Μονο γυμνασιο κ λυκειο.Οποτε εσυ κ ο καλος μου δεν γνωριζεστε...

Αντε να παμε για καφεδακι την αλλη Κυριακη αλλα να μην εχει το χαλασμο που εχει σημερα.

Κ εμεις ψιλοστολισαμε...Λιγα πραγματακια εχω βεβαια αλλα δινουν μια αλλη αισθηση μες το σπιτι!Θα φτιαξω κ μελομακαρονα μες τη βδομαδα!Ισως κ μια ακομη πορτοκαλοπιτα γιατι αρεσε πολυ στον καλο μου.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λουκια κανε ενα προφιλ κ εσυ κ να εχεις φιλες μονο εμας!Κ να το εχεις κλειδωμενο!Εγω εχω κ ενα αλλο αλλα επειδη εχω αρκετους φιλους εκει κ δε θελω να μαθαινουν τι κανω εχω φτιαξει κ ενα δευτερο με ασχετους φιλους (εκτος απο εσας) οι οποιοι ειναι ολοι εκ του εξωτερικου κ απλα με βοηθανε στα παιχνιδια.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μεθαυριο στολισμα εμεις!!!
Που βολευει πιο πολυ να συναντηθουμε ολες μαζι?

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τυχερούλες θα βρεθείτε για καφεδάκι!Κι εγώ Θεσ/νίκη έμενα αλλά πριν 1 χρόνο μετακομίσαμε στη Ρόδο λόγω της δουλειάς.
Συγγενείς δεν έχουμε εδώ,οι γονείς μου μένουν Σέρρες...ελπίζω να προλάβουν να έρθουν για τη γέννα!
Εμείς μέσα στη βδομάδα θα πάμε τζάμπο για να εφοδιαστούμε με τα απαραίτητα για το στόλισμα!Τελευταία θα μείνω μου φαίνεται!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ξερω...Εγω μπορω ευκολα να κατεβω κεντρο.Αν εχει ωραια μερα να δουμε λιγο στολισμενη Αριστοτελους ή κ μια βολτα στην παραλια.Οπουδηποτε αλλου θα πρεπει να με φερει ο καλος μου κ να ερθει μετα να με μαζεψει...Εσυ κ η Σμαρω εισαστε Φιλυρο, η Λιτσα που μενει?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχει ωραια πραγματακια το τζαμπο.Εχω ενα χιονανθρωπο κ εναν Αι-Βασιλη απο κει.Θα σας βαλω φωτο αυριο.
Αντε να στολισετε ολες!Ειναι πολυ ομορφα.
Σερρες ε?Μεσα ή σε χωριο?

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μέσα.Εκεί μεγάλωσα κι εγώ.

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:Δεν ξερω...Εγω μπορω ευκολα να κατεβω κεντρο.Αν εχει ωραια μερα να δουμε λιγο στολισμενη Αριστοτελους ή κ μια βολτα στην παραλια.Οπουδηποτε αλλου θα πρεπει να με φερει ο καλος μου κ να ερθει μετα να με μαζεψει...Εσυ κ η Σμαρω εισαστε Φιλυρο, η Λιτσα που μενει?
εγω μενω επανομη ποιο εξω απο την πολη αλλα δε με πειραζει οπου βολευεστε θα κατεβω με το αμαξακι μου...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
νανσυ που μενεις στην ροδο.. εμενα και εγω εκει 3 χρονια οταν σπουδαζα.. πολυ μου αρεσει το νησι...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω δεν οδηγω αν κ εχω διπλωμα... Sad Οποτε μετακινουμε με αστικο ή ταξι.

Νανσυ εχω ξαδερφη στις Σερρες κ θεια στο Δαφνουδι.

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Θεσ/νίκη μένουν κάτι θείες μου και ο μικρός μου αδερφός που σπουδάζει.Είναι πολύ ωραία εδώ δεν παραπονιέμαι απλώς είμαστε λίγο μακρυά από τους δικούς μας(ο σύζυγος είναι Λαρισαίος).Κατά τα άλλα νομίζω ότι θα περάσουμε εδώ τα καλύτερα χρόνια της ζωής μας!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τελειωσαμε το κρεβατι του κοριτσιου μας!!!!!!!!!! * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 12 215994 * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 12 215994 * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 12 215994 * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 12 215994 * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 12 215994 * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 12 215994 Μετα ομως ηρθε ο μπαμπας μου για καφε και δε στολισαμε Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Κεντρο ειναι καλα νομιζω για τον καφε. Και για να δουμε στολισμενη πολη αλλα και για να συναντηθουμε καπως στην μεση. Κι εγω με το αμαξακι μου θα κατεβω και φυσικα αν θελεις Σοφια κατεβαινουμε και ανεβαινουμε μαζι, αν ειναι να γλιτωσεις λεωφορεια και ταξι.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σκεφτομαι να αγγαρεψω τον παυλο να μας παρκαρει καπου και να ειναι καπου κοντα γιατι με δυο ετοιμογεννες φοβαμαι λιγο να σας πω την αληθεια Razz Razz Razz

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nancy T. έγραψε:Θεσ/νίκη μένουν κάτι θείες μου και ο μικρός μου αδερφός που σπουδάζει.Είναι πολύ ωραία εδώ δεν παραπονιέμαι απλώς είμαστε λίγο μακρυά από τους δικούς μας(ο σύζυγος είναι Λαρισαίος).Κατά τα άλλα νομίζω ότι θα περάσουμε εδώ τα καλύτερα χρόνια της ζωής μας!
να εισαι σιγουρη για αυτο εγω το αγαπω πολυ το νησι και οντως τα καλητερα μου χρονια εκει τα περασα.. εχω πει και στον αντρα μου να μετακομισουμε προς τα εκει...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sofki έγραψε:Σκεφτομαι να αγγαρεψω τον παυλο να μας παρκαρει καπου και να ειναι καπου κοντα γιατι με δυο ετοιμογεννες φοβαμαι λιγο να σας πω την αληθεια Razz Razz Razz
Αντε καλε σιγα... το πολυ πολυ να σπασουν τα νερα και να εχουμε γεννητουρια....χοχοχοχο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις