Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
344 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 344 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 39]

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ ναι Λουκια μου . αξιζουν τα παντα τα μωρακια μας! Ειμαστε πολυ τυχεροι που εχει εξελιχθει η Ιατρικη και μπορουμε να βοηθηθουμε, πριν 15 χρονια θα ηταν παρα πολυ δυσκολο να κανουμε μωρακι!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natasa. έγραψε:
Νατάσα δε θυμάμαι τι θέμα είχατε! Embarassed

Συμβατο dna , με λιγα λογια μοιαζουν καποια γονιδια μας σαν αδερφια... κουφο τελειως! και ομως συμβαινει[/quote]

Α μπράβο! Θυμήθηκα! Όντως κουφό..
Και μία φίλη μου είχαν κάτι ανάλογο με τον άντρα της. Αυτοί επειδή είναι στην Κύπρο παίζει να είναι πολύ μακρινοί συγγενείς!

Ξέρω περίπτωση, από την άλλη μεριά, που παντρεύτηκαν 2α ξαδέρφια μεταξύ τους, έκαναν παιδάκι και όλα καλά!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οντως..η επιστημη εχει διττο χαρακτηρα τελικα..εχει καταστρεψει τον κοσμο αλλα εχει κανει και τοοοοοσα καλα..και αν μη τι αλλο το ζητημα αυτο με το συμβατο dna ειναι ενα απο αυτα!!!!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω χρωσταω πολλα και στον γυναικολογο μου και στον ανοσολογο! Εχω περασει 2 αποβολες και ειναι η χειροτερη εμπειρια της ζωης μου.. σε σακατευει ψυχολογικα! Τελος τα στεναχωρα απλα τα ανεφερα γιατι πολλες φορες δεν πρεπει να ειμαστε απολυτοι, και γω δεν ηθελα να παιρνω 6 μηνες κορτιζονη στην εγκυμοσυνη ή να κανω το εμβολιο της γριπης.. αλλα για να κανω το μωρκι μου πρεπει να κανω οτι μου λενε!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πωπω θα το ρίξω το επίπεδο πάλι, αλλά δεν αντέχω με την πείνα!!
Δηλαδή γιατί πρέπει να πεινάμε όλη την ώρα;;!!! βαρέθηκα να τρώω!
Θα ξαπλώσω μπας και κοιμηθώ!

Αυτό το ξέρατε;
http://www.jango.com/
είναι ονλάιν φρι ράδιο για όλα τα γούστα!!
Εβαλα τζαζ και ξαπλάρω!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natasa. έγραψε:Εγω χρωσταω πολλα και στον γυναικολογο μου και στον ανοσολογο! Εχω περασει 2 αποβολες και ειναι η χειροτερη εμπειρια της ζωης μου.. σε σακατευει ψυχολογικα! Τελος τα στεναχωρα απλα τα ανεφερα γιατι πολλες φορες δεν πρεπει να ειμαστε απολυτοι, και γω δεν ηθελα να παιρνω 6 μηνες κορτιζονη στην εγκυμοσυνη ή να κανω το εμβολιο της γριπης.. αλλα για να κανω το μωρκι μου πρεπει να κανω οτι μου λενε!

ναι, ναι, τελος τα στεναχωρα!σε λιγο θα κρατας αγκαλιτσα τον μικρουλη σου κι ολα αυτα θα αποτελουν μακρινο παρελθον.. * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 25 35468

καλη ξεκουραση Ζωη, ωραιο το site..!εβαλα χριστουγεννιατικη ποπ εγω!!! * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 25 654316

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:
καλη ξεκουραση Ζωη, ωραιο το site..!εβαλα χριστουγεννιατικη ποπ εγω!!! * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 25 654316

μου σταμάτησε όμως στο ενδιάμεσο, οπότε έβαλα το άλλο κλασικό, μόνο για τζαζ όμως jazzradio.com

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
loukia_84 έγραψε:
καλη ξεκουραση Ζωη, ωραιο το site..!εβαλα χριστουγεννιατικη ποπ εγω!!! * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 25 654316

μου σταμάτησε όμως στο ενδιάμεσο, οπότε έβαλα το άλλο κλασικό, μόνο για τζαζ όμως jazzradio.com


fun της jazz Ζωη ε?
εγω, για να επανερθουμε στο θεμα του φαγητου..-εγκυμονουσες ειμαστε , αυτο ειναι το κεντρο του κοσμου αλλωστε!!-κλεινω τα παντζαρια μου και παω για shopping με τον αντρουλη μου!!! * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 25 328109 χαιρετω προς το παρον! * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 25 417472

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα ψωνια και καλη ξεκουραση!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ματασα μου, αν ημουν στην θεση σου πιστευω οτι κι εγω θα εκανα ο,τι μου ελεγαν οι γιατροι και θα επαιρνα ο,τι κι αν μου εδιναν. Μερικες φορες πρεπει να συμβει κατι για να αρχισουμε να ψαχνουμε κατι, να το σταματησουμε ή να το αρχισουμε...τωρα ομως ολα πανε καλα κι αυτο εχει σημασια!!!! το μωρο σας ερχεται!!!
καλα ψωνια Λουκια!!!
Κοριτσια κι εγω βαζω και τζαζ και ροκ και κλασικη και κελτικη μουσικη στην μικρη μου. Κυριως ροκ και μεταλ βεβαια γιατι αυτα ακουω αλλα ποσο χαιρομαι οταν πετυχαινουμε οζι οζμπορν στο ραδιο και με κλωτσαει!!! Νιωθω περηφανη η μαμα κουκουβαγια για το κουκουβαγακι μου!!!

Ηρθε το παλικαρι μου, φαγαμε και τωρα τον παρακαλαω να μου κατεβασει το δεντρο... εχει να πεσει πολυ γλυψιμο ακομη.....να παρει....

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
discordia έγραψε:Ματασα μου, αν ημουν στην θεση σου πιστευω οτι κι εγω θα εκανα ο,τι μου ελεγαν οι γιατροι και θα επαιρνα ο,τι κι αν μου εδιναν. Μερικες φορες πρεπει να συμβει κατι για να αρχισουμε να ψαχνουμε κατι, να το σταματησουμε ή να το αρχισουμε...τωρα ομως ολα πανε καλα κι αυτο εχει σημασια!!!! το μωρο σας ερχεται!!!
καλα ψωνια Λουκια!!!
Κοριτσια κι εγω βαζω και τζαζ και ροκ και κλασικη και κελτικη μουσικη στην μικρη μου. Κυριως ροκ και μεταλ βεβαια γιατι αυτα ακουω αλλα ποσο χαιρομαι οταν πετυχαινουμε οζι οζμπορν στο ραδιο και με κλωτσαει!!! Νιωθω περηφανη η μαμα κουκουβαγια για το κουκουβαγακι μου!!!

Ηρθε το παλικαρι μου, φαγαμε και τωρα τον παρακαλαω να μου κατεβασει το δεντρο... εχει να πεσει πολυ γλυψιμο ακομη.....να παρει....

Γελάω με όλα!! Smile
άραγε δε χρειάζεται να τους βάλουμε ακουστικά στην κοιλιά;

Εγώ παίζω σε πιο ήρεμη μουσική γενικά!

Η τζαζ μου αρέσει πολύ και ειδικά τον χειμώνα!! Ζεστό κρασάκι ή οποιοδηποτε ζεστό ρόφημα, τζάκι, καλή παρέα... κάστανα!! που ειναι η Ελένη με τα σοκολατάκια της τώρα;;!!

Έφτιαξα άλλο ένα τσάι για να κρατήσουμε στενές σχέσεις με την φίλη μου την τουαλέτα!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζωη και εγω την λατρευω την τζαζ (ωωω τι περιεργο Razz Razz Razz σιγουρα εμεις δεν ειμαστε χαμενες αδερφες?θα παω στο παμε πακετο να σου στειλω πακετακι!!!θα βαλω τιποτα βιολογικα μεσα * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 25 587529 * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 25 587529 χαχα)


Πηγα στον γιατρο να αφησω τα αποτελεσματα ειπε οτι ειναι αψογα
Ειδα και ενα ωραιοτατο χαρτι που ελεγε οτι λογω εοππυ αυξανονται τα λεφτα που πρεπει να δωσω...εγινε η καρδια μου περιβολι.σκατα ειμαι * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 25 534787 * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 25 534787

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δε νομιζω οτι χρειαζονται τα ακουστικα... ολο το καλοκαιρι μολις εβαζα μουσικη στο πισι αρχιζε να κλωτσαει. αφου οταν δεν την ενιωθα κι αγχωνομουν, εβαζα μουσικουλα.
Εκει που επαθα πολιτισμικο σοκ ομως ήταν που πηγαμε σε ενα γαμο και αρχισε να κλωτσαει μολις αρχισαν τα νταουλια....
χοχχοχχαχαχαχ

απο αποξηραμενα φρουτα μπορουμε να κανουμε τσαι?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παω να κανω το τσαι με την βανιλια και ερχομαι

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
discordia έγραψε:δε νομιζω οτι χρειαζονται τα ακουστικα... ολο το καλοκαιρι μολις εβαζα μουσικη στο πισι αρχιζε να κλωτσαει. αφου οταν δεν την ενιωθα κι αγχωνομουν, εβαζα μουσικουλα.
Εκει που επαθα πολιτισμικο σοκ ομως ήταν που πηγαμε σε ενα γαμο και αρχισε να κλωτσαει μολις αρχισαν τα νταουλια....
χοχχοχχαχαχαχ

απο αποξηραμενα φρουτα μπορουμε να κανουμε τσαι?


Σοφία τέλειο το σχόλιό σου για το πακέτο!! Smile Smile Smile
Αρχίζω να τρομάζω τόσες ώρες που περνάμε όλες μαζί εδώ μέσα!!!
Σμαρώ το τελευταίο τσάι που έφτιαξα έχει μέσα φλαμούρι και ιπποφαές αποξηραμένο καρπό!!! πρώτη φορά το κάνω!!
Τι σκεφτόσουν εσύ; ας πούμε μία φίλη μου έφερε αποξηραμένα πορτοκαλάκια από την Κίνα για τσάι! ή σ'ενα χωριό εδώ (και σε άλλα μέρη του κόσμου βέβαια) παράγουν τριαντάφυλλα και κάνουν τσάι και με τον καρπό!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά τα νταούλια.. ασχολίαστο!! Smile Smile μπορεί να της θύμισε ντραμς από τα άλλα που της βάζεις εσύ!!

σοφία πώς το κάνεις με τη βανίλια;
Αποξηραμένη φαντάζομαι! Smile Έχουμε κι εμείς.. αλλά πήρα κι ένα τσάι απιβίτα πρόσφατα που έχει και βανίλια μέσα και μοσχοβολάει!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συγγνώμη για το πρήξιμο, αλλά πάντα το είχα απορία!!!

http://www.scienceillustrated.gr/?p=5239

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχω ενα απο ενα μαγαζι,δρομοι του τσαγιου λεγετε που ειναι μαυρο τσαι,φουντουκι και βανιλια...
Σμαρω γινεται απο αποξηραμενα φρουτα και το βιολογικαδικο που παιρνω απο θεσσ διαφορα εχει ενα τεεεεεεεεεελειο με αποξηραμενα φρουτα..ασε που επειδη δεν εχουν καφεινη μπορουμε να πεινουμε οσα φλυτζανια θελουμε!!!!μου ειχαν φερει και απο τουρκια ενα τελειο με φρουτα.βασικα εκει τα περισσοτερα τσαγια ειναι απο φρουτα ή συνδιασμος με φρουτα!!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ζωη δεν παιζεσαι! παντως η τουαλετα ειναι κοινη μς φιλη, και γω ολο εκει συχναζω! Σμαρω μου και μενα μ αρεσει η metal και η rock αλλα τα τελευταια χρονια ακουω τα παντα....

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ζωάκι έγραψε:Συγγνώμη για το πρήξιμο, αλλά πάντα το είχα απορία!!!

http://www.scienceillustrated.gr/?p=5239

Το μυαλο σου στα πουλια ειναι?? Embarassed Embarassed

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τουλαχιστον βαλε ενα Χ να ξερουμε οτι προκειται για πορνο...τς τς τς

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natasa. έγραψε:
ζωάκι έγραψε:Συγγνώμη για το πρήξιμο, αλλά πάντα το είχα απορία!!!

http://www.scienceillustrated.gr/?p=5239

Το μυαλο σου στα πουλια ειναι?? Embarassed Embarassed

Χαχαχα!! Τα πουλιά δεν έχουν πουλί όμως!!! Τότε εμείς γιατί αποκαλούμε το.... πουλί "πουλί";;

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Τουλαχιστον βαλε ενα Χ να ξερουμε οτι προκειται για πορνο...τς τς τς

Χαχαχα! ζητώ συγγνώμη απο τα μωράκι σας!! Smile αλλλά κάπως πρέπει να αρχίσει η σεξουαλικη διαπαιδαγώγηση!! Smile

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οντως! αυτο ειναι ενα θεμα!!! απο που προκυπτει το πουλι?

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natasa. έγραψε:Οντως! αυτο ειναι ενα θεμα!!! απο που προκυπτει το πουλι?

το πουλί πουλί δεν έχει!!
Το πουλάκι τσίου!
Το έξυπνο πουλί από τη μύτη πιάνεται... και ούτω καθ' εξής! Smile

ούτε καν στο σχήμα μοιάζουν!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις