Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
616 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 616 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

301ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 2:56 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mar1987 έγραψε:Θα παω κ στα δυο να κανω μια ερευνα!!! Ειναι κ αλλη μια βιοτεχνια στον γερακα ειναι κοντα μου θα παω κ εκει!!!
Εχετε καποιο αλλο μαγαζι εντος αττικης υποψιν σας που να αξιζει να παω;
Δε θελω να ψαξω τη κουνια αποκλειστικα μεσω ιντερνετ γιατι θελω να τα βλεπω live!!

εγω την κουνια την πηρα απο ενα μαγαζι στη λενορμαν στο υψος του κολωνου ας πουμε που δε θυμαμαι το ονομα του αυτη τη στιγμη και επειδη ειναι εργοστασιο στη φτιαχνει οπως θες με οτι σχεδιο θες επανω.φαντασου οτι το 2010 εγω την πηρα 350 ευρω μαζι με το στρωμα που τοτε δεν υπηρχε κριση.τωρα φανταζομαι θα της εχει ριξει τις τιμες.θα ψαξω και θα σου πω αν σε ενδιαφερει το ονομα

το βρηκα αυτο ειναι
http://eshop.sweetbaby.gr/

302ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 3:12 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
grammatiki έγραψε:
Mar1987 έγραψε:Θα παω κ στα δυο να κανω μια ερευνα!!! Ειναι κ αλλη μια βιοτεχνια στον γερακα ειναι κοντα μου θα παω κ εκει!!!
Εχετε καποιο αλλο μαγαζι εντος αττικης υποψιν σας που να αξιζει να παω;
Δε θελω να ψαξω τη κουνια αποκλειστικα μεσω ιντερνετ γιατι θελω να τα βλεπω live!!

εγω την κουνια την πηρα απο ενα μαγαζι στη λενορμαν στο υψος του κολωνου ας πουμε που δε θυμαμαι το ονομα του αυτη τη στιγμη και επειδη ειναι εργοστασιο στη φτιαχνει οπως θες με οτι σχεδιο θες επανω.φαντασου οτι το 2010 εγω την πηρα 350 ευρω μαζι με το στρωμα που τοτε δεν υπηρχε κριση.τωρα φανταζομαι θα της εχει ριξει τις τιμες.θα ψαξω και θα σου πω αν σε ενδιαφερει το ονομα

το βρηκα αυτο ειναι
http://eshop.sweetbaby.gr/

Ααα σε ευχαριστω Γραμματικη μου!! Τετοιου ειδους "πηγες" ψαχνω!!!! Θα παω κ εκει λοιπον!!!θα τα γυρισω ολα μετα τις γιορτες αφου θα εχω κανει κ τη β επιπεδου για να τα παραγγειλω κιολας αν ειναι!!!

303ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 3:13 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mar1987 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
Mar1987 έγραψε:Θα παω κ στα δυο να κανω μια ερευνα!!! Ειναι κ αλλη μια βιοτεχνια στον γερακα ειναι κοντα μου θα παω κ εκει!!!
Εχετε καποιο αλλο μαγαζι εντος αττικης υποψιν σας που να αξιζει να παω;
Δε θελω να ψαξω τη κουνια αποκλειστικα μεσω ιντερνετ γιατι θελω να τα βλεπω live!!

εγω την κουνια την πηρα απο ενα μαγαζι στη λενορμαν στο υψος του κολωνου ας πουμε που δε θυμαμαι το ονομα του αυτη τη στιγμη και επειδη ειναι εργοστασιο στη φτιαχνει οπως θες με οτι σχεδιο θες επανω.φαντασου οτι το 2010 εγω την πηρα 350 ευρω μαζι με το στρωμα που τοτε δεν υπηρχε κριση.τωρα φανταζομαι θα της εχει ριξει τις τιμες.θα ψαξω και θα σου πω αν σε ενδιαφερει το ονομα

το βρηκα αυτο ειναι
http://eshop.sweetbaby.gr/

Ααα σε ευχαριστω Γραμματικη μου!! Τετοιου ειδους "πηγες" ψαχνω!!!! Θα παω κ εκει λοιπον!!!θα τα γυρισω ολα μετα τις γιορτες αφου θα εχω κανει κ τη β επιπεδου για να τα παραγγειλω κιολας αν ειναι!!!

ενα μηνα πριν μωρε παρηγγειλε οχι τοσο νωρις.φαντασου η κουνια εμενα ηρθε οταν γυρισαμε απο το μαιευτηριο

304ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 3:26 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πήρα τηλ στο babyspace και θα μου στείλουν κι εμένα το βαλιτσακι!!! Σε ένα μήνα μου παν να υπολογίζω! Στεφυ ευχαριστώ πολύ!!! Πραγματικά χρήσιμα πραγματακια!
Κοριτσια μου εγώ νομίζω πως εχω καταλήξει σε κούνια και πολυκαροτσι και θα τα παραγγείλω μετά τις γιορτές που θα αδειασουμε το δωμάτιο για να το κάνουμε παιδικό!
Θέλω να την ξεκινήσω νωρίς αυτή τη διαδικασία για να προλάβω να τα κάνω όλα (λόγω δουλειάς δεν μένει πότε χρονος) και να το ευχαριστηθω! Εχω σκοπό έναν τοίχο να τον βαψω κιόλας οπότε που χρονος??

305ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 3:33 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mar1987 εγώ είχα βρει χαζολογώντας στο ίντερνετ και αυτό το κατάστημα στον Κορυδαλλό, http://www.moroudokosmos.com/
Δεν ξέρω αν σε βολεύει η περιοχή και άκουσα ότι μεγάλη ποικιλία σε είδη έχουν και τα Prenatal στην Πειραιώς αλλά μη σε πάρω στο λαιμό μου.
Με αγχώσατε! Εμείς λόγω έλλειψης χώρου θα το πάρουμε αργότερα μάλλον το κρεβατάκι γιατί για αρχή σκέφτομαι τη λύση του πορτ μπεμπέ ή της καλαθούνας! Μετά θα μπούμε σε διαδικασία μετακόμισης οπότε τότε θα αγοραστεί το κρεβάτι! Αλλά είναι πολύ ωραία όλη αυτή η διαδικασία!
Βούλα μου την Πέμπτη δεν έχω β΄επιπέδου. Τακτική επίσκεψη στο γιατρό μου είναι. Β΄ επιπέδου θα την κάνω μέσα στις επόμενες δύοεβδομάδες, όποτε μου κανονίσει ραντεβού!

306ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 4:14 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα και απο μενα? Τι κανετε εγκυουλες? Εγω εδω και καποιες μερες δυστυχως πειναω συνεχεια και τρωω και μανι μανι εφτασα στο +3 !! Πρεπει να κοψω παλι το βραδινο τελειως μου φαινεται... Κατα τα αλλα το μωρακι εγω το νιωθω αρκετες μερες τωρα... μπορει να μην ειναι κλωτσιες και απλα να το νιωθω οταν γυριζει... Γεωργια μηπως αυτην την φορα τον πλακουντα τον εχεις μπροστα????? Εγω στην Στελλίτσα μου επειδη ειχα μπροστα τον πλακουντα και κλωτσαγε αυτον και οχι την κοιλια μου... εφτασα 21 εβδομαδα για να την καταλαβω. Τωρα τον εχω πισω και το νινι μου το ενιωσα πολυ νωρις!

Σχετικα με αγορες συστηνω στις Αθηναιες να κανουν ενα κοπο να πανε μεχρι το πρατηριο του ΗΡΑ που ειναι καπου προς το Ελληνικο... αν το ψαξετε στο Google θα βρειτε την ακριβη διευθυνση. Εκει λοπον εχει ολο το χρονο γυρω στο -30% και τωρα με τις εκπτωσεις φτανουν το -50% -60% και συμφερει πααααααρα πολυ. Και εχει τα παντα. Ολη την προικα του μωρου, κρεβατακια, αλλαξιερα, μπανακια, στρωματα, καροτσια, καθισματακια αυτοκινητου. Και προσεξτε.... ειναι πρατηριο... δεν ειναι στοκατζιδικο. Δηλαδη ολα ειναι ολοκαινουρια και οχι ελαττωματικα. Εμεις με 1200 ευρω στην Στελλίτσα μου ειχαμε παρει παααααααααρα πολλα πραγματα! Κρεβατι, αλλαξιερα, στρωμα, προικα, φορμακια, κουβρτουλες, πετσετεσ, τσαντα αλλαγης, μπανακι, παρκοκρεβατο, γουλοπανα, θηλαστρο... κι αλλα κι αλλα πολλα... οταν κανονικα 1200 ευρω εκαναν μονο το κρεβατακι η αλλαξιερα και το στρωμα αν τα ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ τα παιρναμε εκτος πρατηριου!

307ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 5:42 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα.τι κανετε?εγω σημερα σηκωθηκα με αναγουλες παλι.αμαν δεν αντεχω αλλο,ποτε θα σταματησουν τελειως ομως,να μπορω να φαω οτι θελω.
εγω ευτυχως δεν χρειαζεται να αγορασω τιποτα,μονο ρουχα αν ειναι αγορι και αυτα θα τα παρουν οι γιαγιαδες.ψεματα πρεπει να παρω κουκετα για τα κοριτσια για να βαλω το μωρο στην κουνια.εσεις που εχετ ηδη παιδακια και εχετε καλαθουνα μεχρι ποσο μηνων μπορουν να κοιμηθουν εκει?
ρωταω γιατι στο δικο μας δωματιο η κουνια δεν χωραει και να το βαλω στο ιδιο δωματιο με τα κοριτσια δεν υπαρχει περιπτωση να το αφησουν σε ησυχια.γι αυτο σκεφτομουν να παρω μια καλαθουνα(αν και δεν τις συμπαθω) για να το εχω στο δωματιο.

308ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 6:33 am

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα σε όλες εγω ετοιμαζομαι γιατι σε 2 ωριτσες απο τώρα έχω β επιπέδου !!! Το μωρό εγω το ένιωσα στις 16 εβδομαδες αυτη τη φορά και το νιώθω πραγματικα πολυ έντονα , όπως ένιωθα στη πρώτη εγκυμοσυνη στις 30 περίπου εβδομαδες, αλλα καμία φορα έχω και συστάσεις τις οποίες νιώθω σαν να τεντωνεται το μωρο ας πούμε ... Αυτα ειναι όλα φυσιολογικά και διαφέρουν απο γυναίκα σε γυναίκα αλλα και απο εγκυμοσυνη σε εγκυμοσυνη !!!! Εγω αυτη τη φορα δεν πρόκειται να αγοράσω τίποτα μιας και τη πρώτη φορα είχα γεμίσει το σπίτι με ότι μπορει να φανταστεί κανείς - σχεδόν όλα άχρηστα !!! Ούτε κάν κούνια δε χρησιμοποιήσαμε , ελπίζω τώρα με το δεύτερο να τη χρησιμοποιήσουμε γιατι δε θα χωράνε όλοι στο κρεβατι Very Happy

309ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 6:36 am

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Απο κιλα κορίτσια πως τα πάτε;;;; Εγω έχω πάρει ήδη 4-5 ... Τις τελευταίες 5 εβδομαδες κάνω και διατροφη ,αυτο που θα ήθελα ιδανικά ειναι μέχρι το τέλος 10 κιλα συνολικά αν και δύσκολο ... Στη πρώτη εγκυμοσυνη είχα πάρει 35 Embarassed

310ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 7:04 am

ioannakom

ioannakom
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalhspera koritsia ti kanete?mou proteine h pethera mou na parw to krevataki app mia geitonissa k na mhn agorasw.emena dn me peirazei alla exete kamia idea gia times strwmatwn giati oso nanai sixanomai to kseno strwma.h an yparxei tropos na to katharisw se vathos

311ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 7:35 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioannakom έγραψε:kalhspera koritsia ti kanete?mou proteine h pethera mou na parw to krevataki app mia geitonissa k na mhn agorasw.emena dn me peirazei alla exete kamia idea gia times strwmatwn giati oso nanai sixanomai to kseno strwma.h an yparxei tropos na to katharisw se vathos
Ιωάννα μου , ο άντρας μου δουλεύει σε εταιρεία γνωστή στρωμάτων, σου έστειλα πμ ότι θες μου λες.

312ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 8:14 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα!!!! Ναι Γραμματικη μου οντως ειναι νωρις τον Γεναρη να παραγγειλω κρεβατακι αλλα ανυπομονω να φτιαξω το παιδικο δωματιο!!! Καλα θα κανω την ερευνα κ θα τα παραγγειλω ολα κανα μηνα πριν!!! Απλα θελω μετα τις γιορτες να αδειασω το παιδικο για να τριψουμε το πατωμα κ να βαψουμε το δωματιο!!!!
στεφη μου ειδα τη διευθυνση του ηρα στο ελληνικο κ θα το επισκεφθω κ αυτο καποια στιγμη!!!
Ελενη καλα αποτελεσματα με την β επιπεδου κ να μπεις μετα να μας πεις νεα!!!! Ειχα την εντυπωση οτι την εξεταση αυτη την κανεις μετα την 21η εβδομαδα αλλα ενταξει ο καθε γιατρος εχει τη δικη του τακτικη!
Μεχρι στιγμης εχω παρει 3,5 κιλα!! Δε ηερω αν θεωρουνται πολλα ή λιγα αλλα βασει του ενδοκρινολογου μου πρεπει τα κιλα να μπουν ως εξης: α τριμηνο- τιποτα
Β τριμηνο- 3με4 κιλα
Γ τριμηνο- 6-7 κιλα
Δε ξερω.. Το θεμα δεν ειναι οτι τρωω πολυ παραπανω αλλα εχουν μειωθει οι καυσεις μου ο,ρι τρωω μενει..
Εσεις τι λετε;

313ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 8:27 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελενιτσα καλή επιτυχία με την β επιπεδου να μας γράψεις τα νέα σου μετά!!
Ιωάννα φυσικά και να παρεις της γειτόνισσας το κρεβατακι αν σ αρέσει κιόλας εξάλλου τα στρώματα είναι πολύ πιο οικονομικά. Βούλα για πες μας κοκοφοινικα προτείνεις, μισό μισό η λατεξ??? Άκουσα ότι ο κοκοφοινικας μυρίζει!!!
Μαρακι κι εγώ +4 είμαι και συνήθως πεινάω αλλά προσπαθώ να τρώω φρούτα για να ξεχνιεμαι!
Ρε κοριτσια εγώ τόσο δυνατα και καθαρά δεν εχω ακούσει το νινι ακόμα. Σημερα μπήκαμε στον 5ο! :-)

314ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 8:49 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despinaki_86 έγραψε:Ελενιτσα καλή επιτυχία με την β επιπεδου να μας γράψεις τα νέα σου μετά!!
Ιωάννα φυσικά και να παρεις της γειτόνισσας το κρεβατακι αν σ αρέσει κιόλας εξάλλου τα στρώματα είναι πολύ πιο οικονομικά. Βούλα για πες μας κοκοφοινικα προτείνεις, μισό μισό η λατεξ??? Άκουσα ότι ο κοκοφοινικας μυρίζει!!!
Μαρακι κι εγώ +4 είμαι και συνήθως πεινάω αλλά προσπαθώ να τρώω φρούτα για να ξεχνιεμαι!
Ρε κοριτσια εγώ τόσο δυνατα και καθαρά δεν εχω ακούσει το νινι ακόμα. Σημερα μπήκαμε στον 5ο! :-)
Δε πειραζει Δεσποινακι μου η καθεμια μας εχει το δικο της χρονο που το νιωθει καθαρα!!! Κ εγω το νιωθω εντονα μια μερα κ την επομενη μη τον ακουσατε τον γιγαντα!!! Χαχα!!!

315ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 9:13 am

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσακια τι κανετε εγω εξαφανιστηκα λιγακι λογω οτι επιασα δουλεια στα 5μηνα του δημου καλα ειναι προς το παρον την πεμπτη εχουμε ραντεβου για την β επιπεδου τι καλα θα δουμε το μωρουλι μας

316ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 9:38 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλη επιτυχια με τη β επιπεδου..εμεις εχουμε αυριο στις 9 ραντεβου!ωστωσο μολις ξαπλωνω ο μπεμπακος κανει εμφανιση..αν δεν κανει ανησυχω..κ κουναω λιγο την κοιλια μου κ του μιλαω κ τσουυυπ!Αντε να δουμε τι θα δουμε αυριο...

317ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 10:01 am

ioannakom

ioannakom
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
koritzia xairomai poly pou niwthete ta mwrakia sas k anypomonw oso dn paei na to niwsw g egw.pros to paron niwthw kati san mpourmpoulithres pou kinountai
dn kserw an einai hmpempa h ta entera mou.gia b epipedou paw tn neo xrono alla dn pernoun oi meres grigora k tja skasw bom

318ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 10:32 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ετσι μπουρμπουληθρες νιωθω κ γω..μεγαλη πλακα!εγω παλι εχω χεστει απ το φοβο μου για αυριο..τι βιαζεστε;εβλεπα στον υπνο μου χθες οτι λεει ο μπεμπης δεν ειχε δαχτυλα..το πα στον αντρα μου κ μου λεει-αφου ρε χαζη τα χουμε μετρησει! Δικιο εχει αλλα αντε να παμε να τελειωνουμε να ησυχασουμε!

319ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 11:01 am

ioannakom

ioannakom
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
GeorgiaM έγραψε:Ετσι μπουρμπουληθρες νιωθω κ γω..μεγαλη πλακα!εγω παλι εχω χεστει απ το φοβο μου για αυριο..τι βιαζεστε;εβλεπα στον υπνο μου χθες οτι λεει ο μπεμπης δεν ειχε δαχτυλα..το πα στον αντρα μου κ μου λεει-αφου ρε χαζη τα χουμε μετρησει! Δικιο εχει αλλα αντε να παμε να τελειωνουμε να ησυχασουμε!
ontws exei plaka k niwthw perierga otan symvainei k o antras m me peirazei synexeia gia tis mpourmpoulithres.oso gia ta oneira asta na pane.ola ginontai apt agxos mas.prepei na xalarwsoume.kalh epityxia gia ayrio.exe pisth k ola tha pane kala

320ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 11:25 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σ ευχαριστω κουκλα μου!Ολες να χουμε επιτυχια κ να γεννησουμε γρηγορα με εναν πονο υγιεστατα μωρακια!

321ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 11:28 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despinaki_86 έγραψε:Ελενιτσα καλή επιτυχία με την β επιπεδου να μας γράψεις τα νέα σου μετά!!
Ιωάννα φυσικά και να παρεις της γειτόνισσας το κρεβατακι αν σ αρέσει κιόλας εξάλλου τα στρώματα είναι πολύ πιο οικονομικά. Βούλα για πες μας κοκοφοινικα προτείνεις, μισό μισό η λατεξ??? Άκουσα ότι ο κοκοφοινικας μυρίζει!!!
Μαρακι κι εγώ +4 είμαι και συνήθως πεινάω αλλά προσπαθώ να τρώω φρούτα για να ξεχνιεμαι!
Ρε κοριτσια εγώ τόσο δυνατα και καθαρά δεν εχω ακούσει το νινι ακόμα. Σημερα μπήκαμε στον 5ο! :-)

Κορίτσια ο άντρας μου αυτό που έκανε για το παιδί μας ήταν ένα στρώμα που δεν είχε ούτε κοκκοφοινικα ούτε λατεξ. Η αλήθεια είναι ότι τα λεγόμενα φυσικά υλικά δεν έχουν κανένα πρόβλημα, αλλά επειδή λόγω της φύσης των υλικών μπορεί να υπάρχουν μυρωδιές, προτίμησε στρώμα με ένα υλικό, πού κρατάει σε απόσταση τα υλικά του στρώματος έτσι ώστε να αναπνέει και να μην μπορούν να αναπτυχθούν ακαρεα μέσα στο στρώμα. Εάν θέλετε στείλτε μου πμ.

322ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 12:28 pm

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεωργία και Ελένη θα δείτε τα καμαρια σας σύντομα! Κι εσυ το ίδιο Νανσυ,τι καλά!!! μπράβο κοριτσακια όλα να πάνε καλά και να μπείτε να μας γράψετε τα νέα σας!

323ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 1:00 pm

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια καλή επιτυχία για τη Β επιπέδου, Γεωργία κι εγώ το ίδιο άγχος έχω, να έχει όλα τα οργανακια του κι να είναι γερό..
Μόλις περάσει κι αυτή η εξέταση θα ηρεμήσουμε.Α, κορίτσια μετατη Β επιπέδου θα αρχίσουμε σιγά, σιγά όλες να νιώθουμε τα μωράκια μας...Να μας πείτε νέα για τα ζουζουνια σας...

324ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τετ Δεκ 19, 2012 12:33 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου .εγω που εχω κοκοφοινικα δε μου μυριζει κατι.
και εγω εχω τρελο αγχος για τη β επιπεδου γιατι στο πρωτο μου παιδι μου ειχε βγαλει εναν δεικτη και ειχα τρελαθει.δεν ηταν τιποτα τελικα φυσικα.
καλη επιτυχια ευχομαι σε αυτες που εχουν αμεσα β επιπεδου και σε εμας τις υπολοιπες για αργοτερα

325ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τετ Δεκ 19, 2012 12:53 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια...
να σας ρωτήσω μπορειτε να μου πειτε πως αναιβαζω φωτογραφιες σε ενα θεμα? εχω προσπαθησει και τιποτα δεν γινεται...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις