Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
471 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 471 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

276ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 17, 2012 6:45 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια γεια σας.ειπα οτι δεν θα συμετεχω αλλα σας διαβαζω καπου καπου και ειπα να πω την γνωμη μου.μια μελουσα μαμα εκανε μια λιστα για τι θα χρειστει για το μωρο.να πω οτι για μενα η καλαθουνα ειναι το αχρηστο για το μωρο και θ ασυμφωνησω με την στεφυ οτι το πιο ασφαλες ειναι το καρεκλακι αυτοκινητου.
επισης οι συγγενεις συνηθως περνουν καποια δωρα.μπορεις να τους ζητησεις να σου παρουν ρο ριλαξ,το καρεκλακι φαγητου και καποια αλλα.
εγω να σου πω δεν πηρα τιποτα περα απο μπουκαλια πιπιλες και τα σχετικα.κουνια,καρεκλακια αυτοκινητου και φαγητου,ριλαξ μου τα κανανε δωρο.τωρα βεβαια που ειναι και δυσκολα τα οικονομικα ολων μας και ισως να μην θελεις να ζητησεις κατι τετοιο,αλλα ετσι κι αλλιως κατι θα παρουν για το νεογεννητο,ας σου παρουν κατι που να το χρειαζεσαι.

277ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 17, 2012 7:15 am

ioannakom

ioannakom
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalhspera k apomena koritsia k eyxomai ae oles me to kalo ta ninakia sas.ola wraia mou akougontai k malista anypomonw n ksekinisw na pawnizw diafora stroumfo-pragmatakia.auto pou me provlhmatizw einai to oikonomiko.epishs kalo einai n paroume ta vasika k meta na doume ti xreiazomaste gt tha feroun k polla dwra

278ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 17, 2012 9:02 am

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefy έγραψε:Το babyspace δεν το δινει πια το βαλιτσακι τελικα... Καλεστε εδω και ζητηστε το... Εγω καλεσα ηδη..

Δωρεάν βαλιτσάκι για το μαιευτήριο


Αυτή η προσφορά είναι για τις γυναίκες που θα γεννήσουν.Αν πάρετε στο 8001182800 (Care Direct) και απαντήσετε σε ορισμένες ερωτήσεις θα σας στείλουν (μετά από 1-2 μήνες) ένα βαλιτσάκι με τα απαραίτητα για το μαιευτήριο αλλά και τις πρώτες μέρες του μωρού σας. Πείτε τους απλά πως "ακούσατε" από κάποιο γνωστό ότι δίνουν ένα βαλιτσάκι για το μαιευτήριο (συνήθως έχει πράγματα του Mothercare).Ταυτόχρονα μπαίνετε και σε διαγωνισμό με πλούσια δώρα.


Εγω θυμαμαι ειχε δειγμα κρεμα συγκαματος αυτην που χρησιμοποιω ουτως ή αλλως... δειγμα dettol για τα χερια... πανες... βιβλιαρακι με διαφορς οδηγιες για τις πρωτες μερες του μωρου... διαφορα...

Στέφυ εγώ πήρα στο τηλέφωνο που μας έγραψες και όντως θα στείλουν ένα βαλιτσάκι σε 2 μήνες. Υπάρχει περίπτωση να πληρώσω κάτι? Είναι δωρεάν έτσι;

279ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 17, 2012 9:48 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσακια μου.καλα κανετε και φτιαχνετε λιστα πραγματων αλλα παρτε σε πρωτη φαση τα ακρως απαραιτητα και συζητηστε λιγο με τους κοντινους συγγενεις γιατι καποια ακριβα πραγματα πχ κουνια καροτσι καθισμα αυτοκινητου μπορει να τα παρουν αυτοι.εγω ετσι εκανα και τελικα γλυτωσα καποια χρηματα.

280ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 17, 2012 10:13 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeniko έγραψε:
stefy έγραψε:Το babyspace δεν το δινει πια το βαλιτσακι τελικα... Καλεστε εδω και ζητηστε το... Εγω καλεσα ηδη..

Δωρεάν βαλιτσάκι για το μαιευτήριο


Αυτή η προσφορά είναι για τις γυναίκες που θα γεννήσουν.Αν πάρετε στο 8001182800 (Care Direct) και απαντήσετε σε ορισμένες ερωτήσεις θα σας στείλουν (μετά από 1-2 μήνες) ένα βαλιτσάκι με τα απαραίτητα για το μαιευτήριο αλλά και τις πρώτες μέρες του μωρού σας. Πείτε τους απλά πως "ακούσατε" από κάποιο γνωστό ότι δίνουν ένα βαλιτσάκι για το μαιευτήριο (συνήθως έχει πράγματα του Mothercare).Ταυτόχρονα μπαίνετε και σε διαγωνισμό με πλούσια δώρα.


Εγω θυμαμαι ειχε δειγμα κρεμα συγκαματος αυτην που χρησιμοποιω ουτως ή αλλως... δειγμα dettol για τα χερια... πανες... βιβλιαρακι με διαφορς οδηγιες για τις πρωτες μερες του μωρου... διαφορα...

Στέφυ εγώ πήρα στο τηλέφωνο που μας έγραψες και όντως θα στείλουν ένα βαλιτσάκι σε 2 μήνες. Υπάρχει περίπτωση να πληρώσω κάτι? Είναι δωρεάν έτσι;


Οχι ειναι εντελως δωρεαν!

281ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 17, 2012 11:13 am

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια!!!

Δεσποινάκι το μόμπιλο είναι αυτό που βάζεις στο κρεβατάκι και κάνει μουσική και φωτεινά σχέδια στο ταβάνι.
Ενδοεπικοινωνία λέω να μην πάρω γιατί σε μικρό σπίτι που είμαι εγώ δεν πολυχρειάζεται.
Όσο για τη λίστα τα περισσότερα τα έχω αναθέσει ήδη ως δώρα χαχαχα απλά έπρεπε να τα συμμαζέψω κάπως για να μην μπερδέυομαι.

Στέφη πολύ χρήσιμή η λίστα σου για τη βαλίτσα!!!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 417472

282ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Δεκ 17, 2012 11:28 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λοιπον κοριτσια με την στεφυ καναμε ανακωχη και λεω να συμετεχω και εγω στην ομαδα.εξαλλου δεν εχουμε να χωρισουμε και τιποτα. Smile
λοιπον ειμαι η γεωργια και περιμενω το τριτο παιδακι μου.ΠΗΤ εχω 21 μαιου και μαλλον εχουμε αγορακι στις 14 ιανουαριου που θα κανουμε β επιπεδου θα το σιγουρεψουμε.τα δυο μου παιδακια ειναι κοριτσακια.ειναι 5χρ και 2μιση.αυτη η εγκυμοσυνη με ταλαιπωρησε γιατι ειχα πολλες αναγουλες και εμετους.και ακομα εχω δλδ αλλα οχι σε τοσο εντονο βαθμο και πιο πολυ με ποιανει αν εχω να φαω πολλες ωρες.
να ρωτησω κατι?τα σπορακια σας τα νιωσατε?στους υπερηχους που εχω κανει ειναι πολυ κινητικο,αλλα εγω δεν το εχω νιωσει ακομα.χθες βασικα κατι ενιωσα αλλα μαλλον ηταν πιο πολυ η λαχταρα μου να το νιωσω παρα το ιδιο το μωρο.ειμαι η πιο "εμπειρη" υποτιθεται γιατι ειναι το τριτο αλλα εχω αρχισει να ανησυχω.τα κοριτσια τα ειχα νιωσειστον μηνα που ειμαι τωρα.
αυτα τα ολιγα.
α,και κατι αλλο.ποναω κατω χαμηλα.εσεις?πονουσα και στα κοριτσια αλλα οχι απο τωρα στο τελος.
αυτα.

283ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 12:34 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Εγώ μια από τα ίδια στη δουλειά! Μια βδομαδούλα έμεινε για άδεια! Άντε να ξεκουραστούμε λιγουλάκι! Χθες κι εμείς στολίσαμε επιτέλους! Πωπω φέτος το καθυστερήσαμε απίστευτα! Δεν πειράζει όμως! Άντε και του χρόνου να στολίζουμε όλες με τα μπεμπάκια μας αγκαλιά!
Γεωργία εγώ διανύω την πρώτη μου εγκυμοσύνη και το ένιωσα εδώ και μια εβδομάδα περίπου. Νομίζω δηλαδή ότι είναι το μπεμπάκι γιατί είναι πολύ συγκεκριμένη η αίσθηση που έχω οπότε δεν μπορεί να είναι κάτι άλλο π.χ. το έντερο. Όσο για τα πονάκια, εγώ είχα στις αρχές αλλά και πάλι όλοι λένε κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική! Να μην ανησυχείς! Αν ο γιατρός σου τα ξέρει και δεν έχει ανησυχίες να είσαι κι εσύ ήρεμη!
Δέσποινα ευχαριστώ! Για να δούμε, θα αλλάξω κατηγορία ή θα παραμείνω στο kinder έκπληξη;

284ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 12:48 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ιωάννα και Γεωργία καλώς ορίσατε!
Γραμματική μου επεστρεψες στην δουλειά και χαθηκες ε?
Εδώ βρέχει φυσάει και κάνει κρύο!!!
Οι κανονικές μου μπλούζες άρχισαν να κοντενουν και τις τραβαω όλη την ώρα! χαχαχαχα μάλλον με τις πιο φαρδιες πρέπει να βολευομαι από δω και πέρα!
Κακάο μου δεν είχα ιδέα ότι λεγόταν έτσι! παιχνιδακια πάνω απ το κρεβατι θα τα ζητούσα!
Νανσυ μεθαύριο βλέπεις το κίντερ σου τ καλα!!

285ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 1:30 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κι από μένα...
Καλωσορίζω τα νέα μέλη πού ήρθαν στην παρέα μας, εύχομαι τελειομηνες εγκυμοσύνες σε όλες μας..
Μαράκι στο ανατελλω έχει έκθεση κανονική πού βλέπεις τα πράγματα, εμείς ενώ το είχαμε ψάξει πολυ καταλήξαμε εκεί...Πήγαινε , δεν έχεις κάτι να χάσεις..
Γεωργία κι εμένα η δεύτερη εγκυμοσύνη μου είναι κι χτες σαν κάτι να ένιωσα κι εγώ αγοράκι έχω, μην ανησυχείς σε λίγο θα μας δίνουν κάτι κλωτσιές , υπομονή κι επίσης έχω πολλά πίνακι χαμηλά ενώ στη Μαρία μου είχα λιγότερα, μην ξεχνάς επίσης ότι όσες έχουμε ήδη παιδάκια, κουραζομαστε πιο πολύ..
Κορίτσια όσο για τη λίστα σε οποίο μαγαζί κι βαρύ πάτε, Ήρα, Λητώ, πρεναταλ, θα σας δώσουν.
Όσο για τη βαλίτσα τη διηγούνται μας θα προσθέσω πιστολάκι για τα μαλλιά..
Επίσης όσες ενδιαφέρονται να θηλάσουν κι να μάθουν πως να φροντίζουν το νεογέννητο τα πρεναταλ κάνουν σεμινάρια δωρεάν στις μελλοντικές μανουλες με μαιες, ρωτήστε..
Εμένα κι τον άντρα μου μας βοήθησαν πολύ οι συμβουλές τους...
Γραμματική όντως ξεκίνησες δουλειά???
Νάνσυ καλή επιτυχία στη επιπέδου, γερό να είναι το μωράκι σου...

286ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 1:34 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε;
ναι βουλα μου δυστυχως ξεκινησα απο τη παρασκευη.ρε κοριτσια να ρωτησω.παρολο που ειναι το δευτερο παιδι μου εδω και κανα 2 μερες αισθανομαι στη διαρκεια της ημερας κατι ταρακουνηματα σαν μικρες κλωτσιες.οι συσπασεις ετσι ειναι;δε θυμαμαι καθολου.γιατι να κλωτσαει τοσο δυνατα απο τωρα το μωρο δε παιζει

287ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 1:41 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλή δουλίτσα κι να προσεχείς..
Ρε κορίτσια οι συσπάσεις δεν είναι όταν πετρωνει η κοιλιά?, κι μετά παλ μαλακώνει? Εγώ τουλάχιστον στο πρώτο έτσι της ένιωθα στον όγδοο μου ξεκίνησαν, από ότι μου είχε πει ο γιατρός..
Γραμματική το μωρό είναι..κι εγώ κάτι τέτοιο ένιωσα χτες..

288ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 1:43 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλή δουλίτσα κι να προσεχείς..
Ρε κορίτσια οι συσπάσεις δεν είναι όταν πετρωνει η κοιλιά?, κι μετά παλ μαλακώνει? Εγώ τουλάχιστον στο πρώτο έτσι της ένιωθα στον όγδοο μου ξεκίνησαν, από ότι μου είχε πει ο γιατρός..
Γραμματική το μωρό είναι..κι εγώ κάτι τέτοιο ένιωσα χτες..

289ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 1:44 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε:Καλή δουλίτσα κι να προσεχείς..
Ρε κορίτσια οι συσπάσεις δεν είναι όταν πετρωνει η κοιλιά?, κι μετά παλ μαλακώνει? Εγώ τουλάχιστον στο πρώτο έτσι της ένιωθα στον όγδοο μου ξεκίνησαν, από ότι μου είχε πει ο γιατρός..
Γραμματική το μωρό είναι..κι εγώ κάτι τέτοιο ένιωσα χτες..

πλακα κανεις;τοτε μιλαμε για εναν μελλοντικο ποδοσφαιριστη.πωπω παλι νευρικο παιδι θα μου βγει παναγια μου.τουλαχιστον δεν ειναι συσπασεις

290ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 1:49 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
grammatiki έγραψε:
voula1980 έγραψε:Καλή δουλίτσα κι να προσεχείς..
Ρε κορίτσια οι συσπάσεις δεν είναι όταν πετρωνει η κοιλιά?, κι μετά παλ μαλακώνει? Εγώ τουλάχιστον στο πρώτο έτσι της ένιωθα στον όγδοο μου ξεκίνησαν, από ότι μου είχε πει ο γιατρός..
Γραμματική το μωρό είναι..κι εγώ κάτι τέτοιο ένιωσα χτες..

πλακα κανεις;τοτε μιλαμε για εναν μελλοντικο ποδοσφαιριστη.πωπω παλι νευρικο παιδι θα μου βγει παναγια μου.τουλαχιστον δεν ειναι συσπασεις
Χαχα, κι εγώ αυτό παρακαλώ το θεό να είναι γερό κι ήρεμο παιδάκι ..Η μικρή μου κι εμένα τα σπάει...

291ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 1:51 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
voula1980 έγραψε:Καλή δουλίτσα κι να προσεχείς..
Ρε κορίτσια οι συσπάσεις δεν είναι όταν πετρωνει η κοιλιά?, κι μετά παλ μαλακώνει? Εγώ τουλάχιστον στο πρώτο έτσι της ένιωθα στον όγδοο μου ξεκίνησαν, από ότι μου είχε πει ο γιατρός..
Γραμματική το μωρό είναι..κι εγώ κάτι τέτοιο ένιωσα χτες..

πλακα κανεις;τοτε μιλαμε για εναν μελλοντικο ποδοσφαιριστη.πωπω παλι νευρικο παιδι θα μου βγει παναγια μου.τουλαχιστον δεν ειναι συσπασεις
Χαχα, κι εγώ αυτό παρακαλώ το θεό να είναι γερό κι ήρεμο παιδάκι ..Η μικρή μου κι εμένα τα σπάει...

ε ναι ζηταμε πολλλα;το δευτερο να ειναι ησυχοοοοοοοοοοοοοοοο.πηγα σε μια φιλη μου επισκεψη και ξεχασαμε οτι εχει μωρο.οπου το εβαζες καθοταν και επαιζε με τα ποδια του μονο του

292ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 1:51 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
voula1980 έγραψε:Καλή δουλίτσα κι να προσεχείς..
Ρε κορίτσια οι συσπάσεις δεν είναι όταν πετρωνει η κοιλιά?, κι μετά παλ μαλακώνει? Εγώ τουλάχιστον στο πρώτο έτσι της ένιωθα στον όγδοο μου ξεκίνησαν, από ότι μου είχε πει ο γιατρός..
Γραμματική το μωρό είναι..κι εγώ κάτι τέτοιο ένιωσα χτες..
Καλημερα!!!! Ναι αυτες ειναι οι συσπασεις!!! Τις νιωθεις καθ'ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης!!! Κ οι κλωτσιτσες ειναι απο το μωρακι!!! Εχω αρχισει κ εγω να τις νιωθω!!! Αλλα μου ειπαν οτι ειναι ακομη αδυναμα τα ακρα για να νιωθεις κλωτσιες.. Αυτο που νιωθουμε στην ουσια( κατα τα λεγομενα μιας φιλης μου) ειναι οτι οταν κλωτσαει ή κουνιεται το μωρακι σπρωχνει τη μητρα κ ετσι αυτο αισθανομαστε κ εμεις!!! Την ελαστικοτητα του σακου που λογω των κλωτσιων ακουμπαει τη μητρα...
Πωπω!!!!!! Πως το εξηγησα ετσι;;;;;; Ελπιζω βα καταλαβατε τί εννοω....!!!!!!
Βουλα μου μου ειπαν κ μια βιοτεχνια στο περιστερι το mother and baby(εχει κ site) που εχει πολυ οικονομικες τιμες κ τεραστια ποικιλια σε ολα τα ειδη!! Θα παω κ εκει!! Ετσι κ αλλιως κ το ανατελλω στο ιλιον ειναι αρα ειναι κοντα κ τα δυο!!!

293ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 1:53 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mar1987 έγραψε:
voula1980 έγραψε:Καλή δουλίτσα κι να προσεχείς..
Ρε κορίτσια οι συσπάσεις δεν είναι όταν πετρωνει η κοιλιά?, κι μετά παλ μαλακώνει? Εγώ τουλάχιστον στο πρώτο έτσι της ένιωθα στον όγδοο μου ξεκίνησαν, από ότι μου είχε πει ο γιατρός..
Γραμματική το μωρό είναι..κι εγώ κάτι τέτοιο ένιωσα χτες..
Καλημερα!!!! Ναι αυτες ειναι οι συσπασεις!!! Τις νιωθεις καθ'ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης!!! Κ οι κλωτσιτσες ειναι απο το μωρακι!!! Εχω αρχισει κ εγω να τις νιωθω!!! Αλλα μου ειπαν οτι ειναι ακομη αδυναμα τα ακρα για να νιωθεις κλωτσιες.. Αυτο που νιωθουμε στην ουσια( κατα τα λεγομενα μιας φιλης μου) ειναι οτι οταν κλωτσαει ή κουνιεται το μωρακι σπρωχνει τη μητρα κ ετσι αυτο αισθανομαστε κ εμεις!!! Την ελαστικοτητα του σακου που λογω των κλωτσιων ακουμπαει τη μητρα...
Πωπω!!!!!! Πως το εξηγησα ετσι;;;;;; Ελπιζω βα καταλαβατε τί εννοω....!!!!!!
Βουλα μου μου ειπαν κ μια βιοτεχνια στο περιστερι το mother and baby(εχει κ site) που εχει πολυ οικονομικες τιμες κ τεραστια ποικιλια σε ολα τα ειδη!! Θα παω κ εκει!! Ετσι κ αλλιως κ το ανατελλω στο ιλιον ειναι αρα ειναι κοντα κ τα δυο!!!

αντε ρε συ.περιστερι μενω και δεν το ξερω αυτο το μαγαζι;θα μπω στο ιντερνετ να δω που ειναι

294ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 1:57 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμένα το πατρικό μου είναι Πετρούπολη κι το ξέρω κι αυτό Μαράκι αλλά όταν πήγα εγώ δεν μου άρεσε τίποτα..Να πας όμως κι στα δύο νΑ κανείς σωστή έρευνα αγοράς..

295ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 1:59 am

ioannakom

ioannakom
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalhmera se oles tis mellouses manoules.apo xtes apofasisame me ton antra m na allaksw giatro gt ayth pou exw einai poly adiaforh k ayto me agxwnei arketa.koritsia oi ponoi periodou einai syspaseis?exw mperdeytei poly k axgwnomai Crying or Very sad

296ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 2:00 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για ποια 2 λετε;

297ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 2:02 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioannakom έγραψε:kalhmera se oles tis mellouses manoules.apo xtes apofasisame me ton antra m na allaksw giatro gt ayth pou exw einai poly adiaforh k ayto me agxwnei arketa.koritsia oi ponoi periodou einai syspaseis?exw mperdeytei poly k axgwnomai Crying or Very sad

οχι δεν ειναι συσπασεις.ολες εχουμε πονακια ρωτα ομως και την γιατρο σου.

298ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 2:13 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
grammatiki έγραψε:για ποια 2 λετε;
κι το ανατελλω στο Ίλιον, ναι Γραμματική έχω δει κι εγώ τέτοια παιδάκια , τα νεύρα μου...

299ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 2:15 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε:
grammatiki έγραψε:για ποια 2 λετε;
κι το ανατελλω στο Ίλιον, ναι Γραμματική έχω δει κι εγώ τέτοια παιδάκια , τα νεύρα μου...

το ανατελλω στο ιλιον ειναι λιγο ακριβο νομιζω απο εκει πηρα το σουτιεν το carriwell.

300ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Τρι Δεκ 18, 2012 2:54 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θα παω κ στα δυο να κανω μια ερευνα!!! Ειναι κ αλλη μια βιοτεχνια στον γερακα ειναι κοντα μου θα παω κ εκει!!!
Εχετε καποιο αλλο μαγαζι εντος αττικης υποψιν σας που να αξιζει να παω;
Δε θελω να ψαξω τη κουνια αποκλειστικα μεσω ιντερνετ γιατι θελω να τα βλεπω live!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις