Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
571 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 571 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

751ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 12:12 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι μας είπανε μέσα στα 135ευρώ είναι και το dvd και οι 4D φωτογραφίες!!! Πόσο ανυπομονω! Σήμερα δεν έχει καμία άλλη β επιπεδου να μας πει νέα???
Να πούμε και Χρόνια πολλά στην.Ιωαννα που αν κι έχει χαθεί ελπίζω όλα να ναι καλά με το μωρακι της!

752ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 1:28 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kakao_28 έγραψε:
Nancy82 έγραψε:Πόσο σας ζηλεύω κοριτσάκια! Εμάς το σπίτι που μένουμε τώρα δεν έχει επιπλέον δωμάτιο και έτσι η μπεμπούλα θα βολευτεί στο δωμάτιο της μαμάς και του μπαμπά! Απλά στη γωνία που θα είναι το κρεβατάκι λέω να βάλω μερικά αυτοκόλλητα! Ό

Κι εγώ μια από τα ίδια. Μένουμε σε πολύ μικρό σπίτι και δεν είμαι σε θέση να κάνω μετακόμιση οποτε και λέω να κάνω υπομονή κανα χρόνο και μετα θα της κάνω ένα δωμμάτιο.....!

Κορίτσια μιας και ο μπαμπάς μου ήταν του επαγγέλματος μου είχε πει πως το καλύτερο χρώμα για παιδικό δωμμάτιο είναι το πράσινο.
Το πράσινο χρώμα ξεκουράζει τα μάτια και ηρεμεί το πνεύμα.
Αν προσέξετε όταν κολλάει το μάτι μας κάπου, συνήθως είναι σε κάτι πράσινο.

καλημερα μανουλες και μελουσες μανουλες.τι κανετε?
κακαο αυτο για το πρασινο που ειπε ο μπαμπας σου το ειπε και ο σπυρος σουλης που ιενια επαγγελματις και αυτος.

753ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 4:42 am

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despinaki_86 έγραψε:!

Κακάο μ αρέσει το βεραμαν όχι το έντονο πράσινο σε βρεφικο! Διάβασα ότι τα μωρακια κουραζονται κι εκνευριζονται με μεγάλες έντονα βαμενες επιφανειες! Ίσως τα έντονα που θα χρησιμοποιησω να ναι τα παιχνιδάκια της!


Ναι, έτσι ξέρω κι εγώ οτι τα μωρά εκνευρίζονται με τα έντονα χρώματα σε μεγάλες επιφάνειες. Και επίσης κουράζονται τα ματάκια τους πολύ εύκολα, είναι κρίμα να τα ταλαιπωρούμε από τόσο μικρά....
Θα έπρεπε να όμως μας ενημερώνουν σχετικά οι γιατροί και όχι να τα ψάχνουμε από μόνες μας....

754ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 4:59 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νομίζω πως όχι μόνο για τα χρώματα στο βρεφικο αλλά γενικά ρε κοριτσια από τότε που έμεινα έγκυος επειδή δεν υπάρχει κάτι στάνταρ κι ο καθενας το ψάχνει από μόνος του αγχωνομαι με το παραμικρο. Για τα επιδόματα του ικα,για το μαιευτήριο για τις εξετασεις, για τα έπιπλα του,για το καρότσι του, για όλα!!!! Ουφ,καμια φορά πιανω τον εαυτό μου να παραμελεί πολλά πράγματα για να κερδίσω χρόνο να σκεφτώ όσα αφορούν το μωρό κι εμένα!

755ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 5:24 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια μου, Δεσποινουλα λογικό να αγχώνεσαι, αφού ανοιγεταΙ ένα καινούριο κκεφάλαιο στη ζωή σου που είναι άγνωστο για σένα..
Όσο αφορα τα χαρτιά του ΙΚΑ ! Πας 56 μέρες πριν την Πήτ σου στο κοντινό σου ΙΚΑ που έχει κέντρο μάνας κι παιδιού, αφήνεις μια ΒΕΒΑΙΩΣΗ μου σου έχει δώσει ο γιατρό σου ποτέ έχεις πητ,κΙ με τη Β επιπεδου, εμένα στη Μαρία μου την είχε ζητήσει, άλλοι δεν τη ζητάνε, σου υπογράφει το χαρτί που σου έχει δώσει το λογιστήριο της εταιρεία σου, αφού σου έχει υπογράψει κι ο εργοδότη σου, στο ίδιο χαρτί,κι μετά πας στο ΙΚΑ στα διοικητικά , δίνεις το χαρτί, βλέπει ο υπάλληλος ότι έχεις 200 ένσημα απο της 56 μέρες που σταματάς κι τη δουλειά όχι απο την πητ κι αν είναι όλα οκ παίρνεις επιτόπου τα λεφτά, του επιδόματος κύησης, μπορείς επίσης να εξουσιοδοτήσει τον άντρα σου για να σου πάρει αφού γεννήσεις το επίδομα λοχείας..
Τώρα σε καταλαβαίνω για το αγχο σου, αλλά θα περαστικά η Β επιπέδου κι όλα θα είναι τέλεια..
Έχεις κι το γάμο σου την άλλη μέρα, έχεις κάνει κάτι??? Αγόρασες φόρεμα, θα κανείς μπομπονιέρες??? Ποιοι θα είστε???

756ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 6:23 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ βρε Βούλα μου σ ευχαριστω για τις οδηγίες απλά με την δουλειά μου είναι κάπως πιο περίπλοκα τα πράγματα,αλλιώς είμαι δηλωμένη στο ικα κι άλλο μισθό παίρνω... αστα! καμία φορά λεω ας γεννηθεί το νινι καλά και τίποτα αλλο δε με νοιάζει κι απ την άλλη τα σκεφτομαι οοοοοολα μαζί κι αγχωνομαι...
Τετάρτη β επιπεδου και Πέμπτη ο πολιτικος!
Θα μαστε εμείς,οι γονείς μας,ο αδερφός μου και τα παιδιά που θα μας παντρεψουν. Ήσυχα θα μαστε έξαλλου εγώ θα παω τρέχοντας μετά την δουλειά!! 10 άτομα θα παμε να φάμε σ ένα ταβερνάκι μετά. Ούτε ρύζι,ούτε λουλούδια ούτε μπομπονιερες θα χουμε! Όλα θα τα κάνουμε του χρόνου στον θρησκευτικο.
Όσο για φόρεμα βρήκα ένα το οποίο το μόνο που έχει μείνει στο χρώμα που θέλω ειναι στην βιτρίνα. χαχαχα οπότε αν προλάβει ν αλλάξει βιτρίνα ως την Πέμπτη θα το βάλω!!! Αλλιώς κάτι απ αυτα που εχω και μου κάνουν!

757ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 6:27 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρονια πολλα στους εορταζοντες/ουσες!!!!
Αχ κοριτσια εγω εχω την β επιπεδου αυριο το πρωι!!!!! Ανυπομονω!!!!!
Θα μας στοιχισει 110€ χωρις dvd γιατι το ΜΗΤΕΡΑ το εχει καταργησει... Ειχα στεναχωρεθει κ η μαμα μου μου ειπε μη σκαω θα το χορτασω το μπεμπακι μιυ οταν γεννηθει με το καλο!!!!
Ανυπομονω ομως!!!!; Αντε να περασει γρηγορα η μερα!!!

758ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 6:34 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ τι καλά!!! Μπράβο Μαρακι αύριο πρωί με το καλό! Να τα συγκρατησεις όσα σου πει για να μας τα πεις!!!! Εμείς Τετάρτη απογ και δεν περνάνε οι μέρες!!!

759ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 6:43 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despinaki_86 έγραψε:Αχ τι καλά!!! Μπράβο Μαρακι αύριο πρωί με το καλό! Να τα συγκρατησεις όσα σου πει για να μας τα πεις!!!! Εμείς Τετάρτη απογ και δεν περνάνε οι μέρες!!!
Ευχαριστω βρε εννοειται θα σας τα πω ολα!!! Θα περασουν οι μερες που θα πανε;;!!!!!
Αχ τι ωραια!!!!! Καλα μας αποτελεσματα!!!!

760ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 6:48 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mar1987 έγραψε:
Despinaki_86 έγραψε:Αχ τι καλά!!! Μπράβο Μαρακι αύριο πρωί με το καλό! Να τα συγκρατησεις όσα σου πει για να μας τα πεις!!!! Εμείς Τετάρτη απογ και δεν περνάνε οι μέρες!!!
Ευχαριστω βρε εννοειται θα σας τα πω ολα!!! Θα περασουν οι μερες που θα πανε;;!!!!!
Αχ τι ωραια!!!!! Καλα μας αποτελεσματα!!!!
Μαράκι μου κΑλή επιτυχία, όλα τέλεια θα είναι..

761ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 6:48 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κουκλες! Ξεκινησε η βδομαδα των β επιπεδου.Αντε να περαααασουν οι μερες! Εγω εχω την Πεμπτη το πρωι μαζι με καμπυλη ζαχαρου!
Δεσποινακι μου θα πρεπει να βολευτει η μπεμπουλα αν και θα ηθελα να ειχε το δωματιακι της να το φτιαχναμε τωρα.Αλλα δεν πειραζει.Ας ερθει με το καλο και τετοια εποχη του χρονου πρωτα ο Θεος θα εχει δικο της δωματιο.
Ωραια ιδεα η παιδικη ταπετσαρια.Ειδικα αν βγαινει και ευκολα...Θα δουμε!
Προς το παρον το μενου εχει μονο κρεβατακι και καροτσι.Αν και ακομη δεν εχω καταληξει πουθενα.
Κι εγω στις εκπτωσεις λεω να παρω αυτα που θα χρειαστω στο μαιευτηριο και θα ψαξω να βρω ενα φουξια φορμακι.Ολα θα τα παρω ουδετερα αλλα τη μερα που με το καλο θα την παρουμε σπιτι απο το μαιευτηριο θελω να ειναι το ρουχακι πολυ κοριτσιστικο και να ειναι μια καραμελιτσα!
Μαρακι καλη επιτυχια αυριο με την εξεταση! Ολα καλα θα πανε!

762ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 7:07 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
voula1980 έγραψε:
Mar1987 έγραψε:
Despinaki_86 έγραψε:Αχ τι καλά!!! Μπράβο Μαρακι αύριο πρωί με το καλό! Να τα συγκρατησεις όσα σου πει για να μας τα πεις!!!! Εμείς Τετάρτη απογ και δεν περνάνε οι μέρες!!!
Ευχαριστω βρε εννοειται θα σας τα πω ολα!!! Θα περασουν οι μερες που θα πανε;;!!!!!
Αχ τι ωραια!!!!! Καλα μας αποτελεσματα!!!!
Μαράκι μου κΑλή επιτυχία, όλα τέλεια θα είναι..

Ευχαριστω Βουλα μου!!!!!!!!! Very Happy

763ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 7:10 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστω Νανσυ μου!!! Κ εγω θελω να το ψαξω για ταπετσαρια θα δουμε!!!!
Επισης τωρα με τος εκπτωσεις θελω να παρω γαλαζια μπιτζαμουλα για μενα για το μαιευτηριο!! Κ μη με κοροιδεψετε αλλα μου εχει καρφωθει να παρω κ ενα μικρο γαλαζιο βαλιτσακι επισης για το μαιευτηριο...!!! Χαχα!! Υπερβολη ετσι;;!!!!

764ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 7:48 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τίποτα δεν είναι υπερβολή! Νέες χαζομαμαδες ειμαστε,αν δεν τα κανουμε τώρα πότε θα τα κάνουμε??? Και μένα το μάτι μου σε κάτι ροζ νυχτικα με ρομπιτσα έπεσε αλλά θα θελα κάτι πιο μοντέρνο αν βρω στις εκπτώσεις!
Νανσυ μόνο για κείνη την μέρα την θες καραμελιτσα??? εγώ λεω να επιβεβαιωσουμε επιτελους μεθαύριο ότι είναι κορίτσι και θ αρχίσω να της παίρνω κορδέλες και μπιχλιμπιδακια!!

765ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 8:44 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη επιτυχια μαρακι για αυριο και καλη επιτυχια για μεθαυριο δεσποινακι αντε να σιγουρεψεις και το φυλο.οσο για την ταπετσαρια εχει αλλαξει κατα πολυ πλεον το υλικο ηταν χρονια ο πατερας μου ταπετσερης και μου το διαβεβαιωνει οτι μετα βγαινει ευκολα.απλα εμενα μου πηγε τελικα πολυ πιο ακριβη η ταπετσαρια απο το να βαψω χρωμα τους τοιχους

766ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 8:53 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
grammatiki έγραψε:καλη επιτυχια μαρακι για αυριο και καλη επιτυχια για μεθαυριο δεσποινακι αντε να σιγουρεψεις και το φυλο.οσο για την ταπετσαρια εχει αλλαξει κατα πολυ πλεον το υλικο ηταν χρονια ο πατερας μου ταπετσερης και μου το διαβεβαιωνει οτι μετα βγαινει ευκολα.απλα εμενα μου πηγε τελικα πολυ πιο ακριβη η ταπετσαρια απο το να βαψω χρωμα τους τοιχους

Ευχαριστω Γραμματικη μου!!! Ξερεις κανενα μαγαζι με ταπετσαριες σε καλες τιμες; Γιατι εδω που μενω εγω ο,τι εχει παρει το ματι μου ειναι ακριβο!!! Ή κανενα στοκ ή αποθηκη...

767ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 9:07 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mar1987 έγραψε:
grammatiki έγραψε:καλη επιτυχια μαρακι για αυριο και καλη επιτυχια για μεθαυριο δεσποινακι αντε να σιγουρεψεις και το φυλο.οσο για την ταπετσαρια εχει αλλαξει κατα πολυ πλεον το υλικο ηταν χρονια ο πατερας μου ταπετσερης και μου το διαβεβαιωνει οτι μετα βγαινει ευκολα.απλα εμενα μου πηγε τελικα πολυ πιο ακριβη η ταπετσαρια απο το να βαψω χρωμα τους τοιχους

Ευχαριστω Γραμματικη μου!!! Ξερεις κανενα μαγαζι με ταπετσαριες σε καλες τιμες; Γιατι εδω που μενω εγω ο,τι εχει παρει το ματι μου ειναι ακριβο!!! Ή κανενα στοκ ή αποθηκη...

θα ρωτησω τον πατερα μου και θα σου πω που ηταν αυτο που τις πηρα εγω.αθηνα μενεις ετσι;

768ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 9:11 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
grammatiki έγραψε:
Mar1987 έγραψε:
grammatiki έγραψε:καλη επιτυχια μαρακι για αυριο και καλη επιτυχια για μεθαυριο δεσποινακι αντε να σιγουρεψεις και το φυλο.οσο για την ταπετσαρια εχει αλλαξει κατα πολυ πλεον το υλικο ηταν χρονια ο πατερας μου ταπετσερης και μου το διαβεβαιωνει οτι μετα βγαινει ευκολα.απλα εμενα μου πηγε τελικα πολυ πιο ακριβη η ταπετσαρια απο το να βαψω χρωμα τους τοιχους

Ευχαριστω Γραμματικη μου!!! Ξερεις κανενα μαγαζι με ταπετσαριες σε καλες τιμες; Γιατι εδω που μενω εγω ο,τι εχει παρει το ματι μου ειναι ακριβο!!! Ή κανενα στοκ ή αποθηκη...

θα ρωτησω τον πατερα μου και θα σου πω που ηταν αυτο που τις πηρα εγω.αθηνα μενεις ετσι;
Ναι βρε δεν εχω προβλημα με τις αποστασεις. Πχ τα χαλια τα πηραμε απο τον Ασπροπυργο απο μια βιοτεχνια.. Πραγματικα αξιζε τον κοπο!!!
Κ τα βρεφικα θα τα παρω το πιθανοτερο απο το Περιστερι!!

769ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 9:19 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mar1987 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
Mar1987 έγραψε:
grammatiki έγραψε:καλη επιτυχια μαρακι για αυριο και καλη επιτυχια για μεθαυριο δεσποινακι αντε να σιγουρεψεις και το φυλο.οσο για την ταπετσαρια εχει αλλαξει κατα πολυ πλεον το υλικο ηταν χρονια ο πατερας μου ταπετσερης και μου το διαβεβαιωνει οτι μετα βγαινει ευκολα.απλα εμενα μου πηγε τελικα πολυ πιο ακριβη η ταπετσαρια απο το να βαψω χρωμα τους τοιχους

Ευχαριστω Γραμματικη μου!!! Ξερεις κανενα μαγαζι με ταπετσαριες σε καλες τιμες; Γιατι εδω που μενω εγω ο,τι εχει παρει το ματι μου ειναι ακριβο!!! Ή κανενα στοκ ή αποθηκη...

θα ρωτησω τον πατερα μου και θα σου πω που ηταν αυτο που τις πηρα εγω.αθηνα μενεις ετσι;
Ναι βρε δεν εχω προβλημα με τις αποστασεις. Πχ τα χαλια τα πηραμε απο τον Ασπροπυργο απο μια βιοτεχνια.. Πραγματικα αξιζε τον κοπο!!!
Κ τα βρεφικα θα τα παρω το πιθανοτερο απο το Περιστερι!!

α ναι;απο που στο περιστερι ;

770ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 9:33 am

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια εγώ πήρα ταπετσαρίες πριν από κάνα χρόνο από το leroy merlin.
Τέλειες και πάμφθηνες!

771ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 9:57 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
grammatiki έγραψε:
Mar1987 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
Mar1987 έγραψε:
grammatiki έγραψε:καλη επιτυχια μαρακι για αυριο και καλη επιτυχια για μεθαυριο δεσποινακι αντε να σιγουρεψεις και το φυλο.οσο για την ταπετσαρια εχει αλλαξει κατα πολυ πλεον το υλικο ηταν χρονια ο πατερας μου ταπετσερης και μου το διαβεβαιωνει οτι μετα βγαινει ευκολα.απλα εμενα μου πηγε τελικα πολυ πιο ακριβη η ταπετσαρια απο το να βαψω χρωμα τους τοιχους

Ευχαριστω Γραμματικη μου!!! Ξερεις κανενα μαγαζι με ταπετσαριες σε καλες τιμες; Γιατι εδω που μενω εγω ο,τι εχει παρει το ματι μου ειναι ακριβο!!! Ή κανενα στοκ ή αποθηκη...

θα ρωτησω τον πατερα μου και θα σου πω που ηταν αυτο που τις πηρα εγω.αθηνα μενεις ετσι;
Ναι βρε δεν εχω προβλημα με τις αποστασεις. Πχ τα χαλια τα πηραμε απο τον Ασπροπυργο απο μια βιοτεχνια.. Πραγματικα αξιζε τον κοπο!!!
Κ τα βρεφικα θα τα παρω το πιθανοτερο απο το Περιστερι!!

α ναι;απο που στο περιστερι ;
Απο το mother and baby!!

772ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 10:24 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρονια πολλα κοριτσια κι απο μενα! Να χαιρεστε τους Γιαννηδες σας!! Εγω μεθαυριο εχω την Β επιπεδου! Κι εγω ανυπομονω να επιβεβαιωσω 100% οτι ειναι αγορακι !!! Ολο μπεμπης και μπεμπης ειμαστε και λεμε εχε γουστο να μας βγει μπεμπα! Οχι οτι θα μας χαλασει βεβαια αλλα τωρα το εχουμε συνηθισει στην ιδεα οτι εχουμε μπεμπακο!!!! Μετα θα μαζεψω και τα ρουχαλακια της Στελλίτσας αυτα που δεν της κανουν να φυγουν... για να εξοικονομισουμε χωρο για τα πραγματακια του μπεμπη! Εμεις τελικα δεν θα κανουμε δωματιο του μπεμπη ακομη... Θα μεινει μαζι μας τον πρωτο καιρο και μετα θα μετακομισουμε σε μεγαλυτερο σπιτι. Οποτε για δωματιο μαλλον θα εκμεταλλευτουμε τις εκπτωσεις του Αυγουστου! Σε αυτες τις εκπτωσεις θα παρουμε πρωτα του ρουχαλακια, τσαντα αλλαγης , πετσετουλες ... λιγα πραγματακια... οχι πολλα. Ειμαστε και δυσκολα τωρα... δεν ειμαστε για πολλες αγορες... Μαλλον θα χρειαστω και καινουριο αποστειρωτη γιατι ο παλιος μας εχει φθαρει αρκετα και δεν τον εμπιστευομαι. Εχει πολλα αλατα κι οσο κι αν τον εχω καθαρισει κραταει ακομη... Επισης κανενα καινουριο μπιμπερο και μικροπραγματακια για καθημερινη χρηση. Γουλοπανα οπωσδηποτε! Απο αυτα εχω παρει ηδη δυο γαλαζακια!!! Embarassed

Ποιες κοπελες απο εδω θα γεννησουν ειτε στο Μητερα ειτε στο Ιασω κι εχουν ΕΟΠΥ? Ξερει καμια σας ποσο θα κοστισει η γεννα τελικα ? Καθε φορα που ρωταω διαφορετικη απαντηση παιρνω! Ποσο θα ειναι το τελικο ποσο?

773ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 11:22 am

Μαρίβα

Μαρίβα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα συνεγκυούλες μου!!Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν!
Εγώ επέλεξα για τους τοίχους απαλό γαλάζιο και έναν μόνο τοίχο μπλε ανοιχτό.Λεω να βάλω και αυτοκολλητάκια αλλά δεν βρήσκω κάτι να μου αρέσει...βρήκα μερικα στο άμαζον αλλά μου φάνηκαν ακριβά.Μόνο για τα αυτοκόλλητα θα χρειαστώ καμιά 100 ευρώ,πολλά δεν είναι?
Αχ πήγα τον είδα τον κούκλο μου σήμερα μ'ένα χαμόγελο σαν σε νιρβάνα βγαίνω πάντα απο το ιατρείο.730 γρ είπε ο γιατρός και όλα καλά.στις 23/1 πάω για καμπύλη ζαχάρεως.
Περιμένω να διαβάσω νέα σας απο τη Β επιπέδου Smile

774ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 11:35 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρίβα έγραψε:Καλησπέρα συνεγκυούλες μου!!Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν!
Εγώ επέλεξα για τους τοίχους απαλό γαλάζιο και έναν μόνο τοίχο μπλε ανοιχτό.Λεω να βάλω και αυτοκολλητάκια αλλά δεν βρήσκω κάτι να μου αρέσει...βρήκα μερικα στο άμαζον αλλά μου φάνηκαν ακριβά.Μόνο για τα αυτοκόλλητα θα χρειαστώ καμιά 100 ευρώ,πολλά δεν είναι?
Αχ πήγα τον είδα τον κούκλο μου σήμερα μ'ένα χαμόγελο σαν σε νιρβάνα βγαίνω πάντα απο το ιατρείο.730 γρ είπε ο γιατρός και όλα καλά.στις 23/1 πάω για καμπύλη ζαχάρεως.
Περιμένω να διαβάσω νέα σας απο τη Β επιπέδου Smile
ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΡΙΒΑ ΜΟΥ!!!!ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ!!ΠΩΣ ΝΑ ΜΗ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ??!!!ΕΙΝΑΙ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ Κ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!ΦΑΝΤΑΣΟΥ Κ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ...ΑΧ...!!!
730 ΓΡ Ε???ΠΟΣΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΣΑΙ??!!!

775ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Δευ Ιαν 07, 2013 11:37 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefy έγραψε:Χρονια πολλα κοριτσια κι απο μενα! Να χαιρεστε τους Γιαννηδες σας!! Εγω μεθαυριο εχω την Β επιπεδου! Κι εγω ανυπομονω να επιβεβαιωσω 100% οτι ειναι αγορακι !!! Ολο μπεμπης και μπεμπης ειμαστε και λεμε εχε γουστο να μας βγει μπεμπα! Οχι οτι θα μας χαλασει βεβαια αλλα τωρα το εχουμε συνηθισει στην ιδεα οτι εχουμε μπεμπακο!!!! Μετα θα μαζεψω και τα ρουχαλακια της Στελλίτσας αυτα που δεν της κανουν να φυγουν... για να εξοικονομισουμε χωρο για τα πραγματακια του μπεμπη! Εμεις τελικα δεν θα κανουμε δωματιο του μπεμπη ακομη... Θα μεινει μαζι μας τον πρωτο καιρο και μετα θα μετακομισουμε σε μεγαλυτερο σπιτι. Οποτε για δωματιο μαλλον θα εκμεταλλευτουμε τις εκπτωσεις του Αυγουστου! Σε αυτες τις εκπτωσεις θα παρουμε πρωτα του ρουχαλακια, τσαντα αλλαγης , πετσετουλες ... λιγα πραγματακια... οχι πολλα. Ειμαστε και δυσκολα τωρα... δεν ειμαστε για πολλες αγορες... Μαλλον θα χρειαστω και καινουριο αποστειρωτη γιατι ο παλιος μας εχει φθαρει αρκετα και δεν τον εμπιστευομαι. Εχει πολλα αλατα κι οσο κι αν τον εχω καθαρισει κραταει ακομη... Επισης κανενα καινουριο μπιμπερο και μικροπραγματακια για καθημερινη χρηση. Γουλοπανα οπωσδηποτε! Απο αυτα εχω παρει ηδη δυο γαλαζακια!!! Embarassed

Ποιες κοπελες απο εδω θα γεννησουν ειτε στο Μητερα ειτε στο Ιασω κι εχουν ΕΟΠΥ? Ξερει καμια σας ποσο θα κοστισει η γεννα τελικα ? Καθε φορα που ρωταω διαφορετικη απαντηση παιρνω! Ποσο θα ειναι το τελικο ποσο?

ΣΤΕΦΥ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 2ΜΗΝΟ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 1000 ΕΥΡΩ ΤΟ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΕΟΠΥΥ ΚΑΙ 2500 ΣΤΟ ΔΙΚΛΙΝΟ..ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ??ΙΔΩΜΕΝ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις