Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
536 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 536 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω εχω ραντεβου την Τριτη. Γιατι 2 φορες?

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sofki έγραψε:Αχ σημερα δεν χορταινω με τιποτα.βασανιζομαι τοσο να κρατηθω Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 14 534787 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 14 534787 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 14 534787 αλλα δεν μπορω και να φαω γιατι ποναει τραγικα το στομαχι μου Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 14 534787 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 14 534787 τερμα η κλαψα.πηγα πηρα τα αεροστατα σερβιετες!!!ολα τα εχουμε εκτος απο σουτιεν θηλασμου/επιθεματαπου θα τα παρω μαλλον παραμονη πρωτοχρονιας που θα κατεβουμε θεσσαλονικη.Τα υπολοιπα θελουν μονο πλυσιμο και τακτοποιημα

Μπραβο κοριτσακι μου! και γω ολα ετοιμα τα εχω εκτος απο παμπερς που θελω να παρω για το μωρο!
Οσο για την κλαψα....και γω ετοιμη ειμαι να αρχισω την γκρινια και προσπαθω να κρατηθω....

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ετσι...χωρις λογο.Το κανει ο γιατρος μου οποτε μου εκανε κ στις 32 κ στις 34 εβδομαδες.Ντοπλερ ομφαλιου λωρου κανει ουτως η αλλως καθε φορα οποτε μου εκανε κ στις δικες μου φλεβες 2 φορες.

Σοφακι να μπεις στο μηνα σου κ μετα να παρεις σουτιεν.

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σοφακι εσυ ντοπλερ εκανες?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουτε εγω πηρα παμπερς!Δεν ξερω τι νουμερο να παρω.το 1 που ειναι για 2-4 κιλα ή το 2 που ειναι 3-6?

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:ουτε εγω πηρα παμπερς!Δεν ξερω τι νουμερο να παρω.το 1 που ειναι για 2-4 κιλα ή το 2 που ειναι 3-6?

εγω λεω να παρω για αρχη μια συσκευασια νο1 και μετα βλεπουμε! εχει κουπονι στις επιθυμιες, νομιζω 4 ευρω!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι το ξερω αλλα δεν εχω εκτυπωτη!εκτος αν πω στη μαμα μου να το κανει κ να μου φερει τα παμπερς οταν ερθει τωρα που το σκεφτηκα.Στο we love babies παντως το Νο1 εχουν 17€ τα 80!κ ειναι για 2-5 κιλα.Στο σουπερ μαρκετ ποσο εχουν?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας γκαστρουλες μου!!!!
εγω ημουν στο Σταθη κι τυλιγα παστακια!!!!απο οτι διαβασα το μονο που θυμαμαι ειναι οτι ναι να τα πλυνετε ολα τα υφασματα δεν παθενουν τπτ!!!! ντοπλερ???δεν ξερω εμενα το κανει ο γυναικολογος μου και μαλλον θα το εκανα!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:ναι το ξερω αλλα δεν εχω εκτυπωτη!εκτος αν πω στη μαμα μου να το κανει κ να μου φερει τα παμπερς οταν ερθει τωρα που το σκεφτηκα.Στο we love babies παντως το Νο1 εχουν 17€ τα 80!κ ειναι για 2-5 κιλα.Στο σουπερ μαρκετ ποσο εχουν?

Μεγαλη μου φαινεται η συσκευασια με τα 80! στα σουπερ εχει πιο μικρες συσκευασιες αλλα δεν θυμαμαι ποσο κανουν!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:γεια σας γκαστρουλες μου!!!!
εγω ημουν στο Σταθη κι τυλιγα παστακια!!!!απο οτι διαβασα το μονο που θυμαμαι ειναι οτι ναι να τα πλυνετε ολα τα υφασματα δεν παθενουν τπτ!!!! ντοπλερ???δεν ξερω εμενα το κανει ο γυναικολογος μου και μαλλον θα το εκανα!

Γεια σου Φιλιτσακι μου....λιγο ειρωνικο δεν ειναι, εγκυος με διαβητη να τυλιγει παστακια?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ντοπλερ δεν εκανα ακομα...ααα ναι εχω να παρω και τα παμπερς....δωρα το ξερω οτι πρεπει να μπω στον μηνα μου αλλα θα ειμαι στην 35 τοτε..εεε μεχρι την 36η δεν ειναι και τοσο μεγαλη διαφορα....οταν μπω στον μηνα μου δεν νομιζω να κατεβουμε καθολου θεσσ γιατι δεν ειναι να ξεμενουμε σε κανα φιλυρο εχει και χαζους δρομους κατα κει

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natasa. έγραψε:
filitsaki έγραψε:γεια σας γκαστρουλες μου!!!!
εγω ημουν στο Σταθη κι τυλιγα παστακια!!!!απο οτι διαβασα το μονο που θυμαμαι ειναι οτι ναι να τα πλυνετε ολα τα υφασματα δεν παθενουν τπτ!!!! ντοπλερ???δεν ξερω εμενα το κανει ο γυναικολογος μου και μαλλον θα το εκανα!

Γεια σου Φιλιτσακι μου....λιγο ειρωνικο δεν ειναι, εγκυος με διαβητη να τυλιγει παστακια?
πολυ οχι λιγο!!!! ε ειχα και τα τυχερα μου...αν με καταλαβενεις!!! Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink εσυ τι κανεις?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχεις δικιο Σοφακι.Ποσα θα παρεις?Εγω πηρα 2.αν δω οτι δεν προλαβαινω να πλενω κ να στεγνωσουν τοτε θα παρω κ αλλα.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας καληνυχτιζω και απο εδω!θα τα πουμε αυριο!!!!φιλια!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγω δυο...εχει κατι ωραια σετακια το mothercare!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στο σουπερ πρεπει να εχουν γυρω στα 20-30 κομματια τα παμπερς.Δεν ειναι πολλα τα 80 παντως.Αν σκεφτεις οτι τις πρωτες μερες θα θες 10-15 την ημερα!Τοσα δε χρειαζονται βρε Φιλιτσα?

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:
natasa. έγραψε:
filitsaki έγραψε:γεια σας γκαστρουλες μου!!!!
εγω ημουν στο Σταθη κι τυλιγα παστακια!!!!απο οτι διαβασα το μονο που θυμαμαι ειναι οτι ναι να τα πλυνετε ολα τα υφασματα δεν παθενουν τπτ!!!! ντοπλερ???δεν ξερω εμενα το κανει ο γυναικολογος μου και μαλλον θα το εκανα!

Γεια σου Φιλιτσακι μου....λιγο ειρωνικο δεν ειναι, εγκυος με διαβητη να τυλιγει παστακια?
πολυ οχι λιγο!!!! ε ειχα και τα τυχερα μου...αν με καταλαβενεις!!! Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink εσυ τι κανεις?

Προσπαθω να αποδεχτω οτι πρεπει να κανω διαιτα! Απο το μεσημερι γκρινιαζω.....
Ελπιζω απο αυριο να το παρω αποφαση!
Τα μπουμπουκια σου τι κανουν?

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kουκλες καληνυχτα!!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτα κοριτσι!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα σε ολες τις μανουλες και μανουλες to be. Πρωινη πρωινη σημερα και θα σας παρακολουθω απεξω. Εχουμε διακοπη ρευματος λογω εργασιων μεχρι νωρις το απογευμα και ζητησα απο τον καλο μου αφου δεν θα μπορουσα να κανω τιποτα σπιτι να με αφησει σε μια καφετερια. Σε λιγη ωρα θα ερθει και μια πρωην συναδελφος και ετσι θα εχω παρεα. Ο αντρουλης μου φοβοταν τοση ωρα να με αφησει μονη αλλα κοριτσια πειτε μου τι να εκανα??ουτε δουλειες - πλυντηρια - φαγητο - τιποτα!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα ελενίτσα ...

μα τι να κανεις μεσα σε ενα σπιτι χωρις ρευμα για τοσες ωρες ?? καλα εκανες που βγηκες ...και εγω θελω να παω στη λαικη σε λιγακι και μετα σε μια φιλη μου για καφε...εχει και μια μπουμπου 6 μηνων , θα παιξουμε λιγακι ...SmileSmileSmileSmile

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω σημερα δεν εχω καμια εξωτερικη δουλεια....θελω να κανω ενα καλο μπανιο ομως γιατι κυκλοφορουν μυγακια πανω μου Razz Razz

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια καλημερα!δεν κερω αν εχετε ποστ, δεν εχω διαβασει τιποτα!γεννησε η κολλητη μου τα ξημερωματα, εχω κατουρηθει απο την χαρα μου!δεν κρατιεμαι!η Νατασουλα μου, κι ειναι κι αυτη μια σταλιτσα σαν εμενα!ποστ-αρω και εξαφανιζομαι!σας στελνω μονο το μηνυμα που μου εστειλε το πρωι!!!

"μωρο μου γεννησα στις 5 το πρωι..ολα καλα, φοβερη εμπειρια, εκανα επισκληρηδιο απο ενα σημειο και μετα βεβαια..δεν την παλευα αλλο.αλλα ολα καλα.4 ωρες κρατησε η διαδικασια.τωρα περιμενω να μου την φερουνε.θα την εχω στο δωματιο μαζι μου..ενα μαλλιαρο πλασμα ρε Ντεμη μου.."

ο Ντεμης ειμαι εγω..στην παρεα αυτα!αχ, θα τρελαθω κοριτσια, εχω ξεφυγει!

ελπιζω να πανε ολα τελεια για ολες, για αυτο το ποσταρα κιολας!!!να ξεαγχωθειτε εσεις οι πρωτες κ εμεις οι επομενες!!!! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 14 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 14 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 14 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 14 417472

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λουκια μου να σας ζησει η μπουμπου!αντε και στα δικα μας!!!!Δωρα καμια 10 τη μερα καπου εκει σε παμπερς! Νατασσακι μου ολα καλα!μια χαρα ειναι αυτα εγω θα σαλταρω!!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα καλημερα!!! και καλησπερα!

Λουκια να σας ζησει το κοριτσακι!!! Να ειναι γερο, καλοτυχο και ευτυχισμενο!!!

Σημερα δεν εχει μαγειρεμα, εχει φαγητο απο χτες και λεω να τεμπελιασω γενικως....

εσεις τι κανετε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις