Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
473 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 473 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:
filitsaki έγραψε:εγω δεν εχω να ψωνισω τπτ αλλο.... ετσι περιμενω χωρις να εχω να κανω κατι... καλα ψωνια Ελενη!!!
Λουκια γιατι πουλακι μου βλεπεις τετοια πραγματα?εγω που ξερω οτι η καισαρικη δεν ποναει μολις ειδα πως την κανουν λεω Παναγια μου!αυτο μου εκαναν και χεστηκα πανω μου!

Μια χαρα!κοντευουν οι μερες Φιλιτσα!εσυ ειχες και ρουχαλακια απο τον αλλο πιτσιρικο, ειναι εξυπηρετηση οσο κ να πεις..!
Τυχαια το ειδα..ανεφερε κατι περι στασης της εγκυου μεσα στο νερο και φανταστηκα οτι δεν μπανει και στα ενδοτερα..και χλαπ..να σου το κεφαλι, κι εγω τεζα.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 8 585182 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 8 606100
χαχαχαχαχαχαχα!!!!ποτε ξανα!!!!
Ελενη μου?????αυτο ελα να μου το ξαναπεις σε ποσο γεννας?ενα μηνα?τοτε!!!λες να εχεις στο μυαλο σου α τωρα ποναω αλλα ειναι καλοι πονοι!!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:χαχαχαχαχαχαχα!!!!ποτε ξανα!!!!
Ελενη μου?????αυτο ελα να μου το ξαναπεις σε ποσο γεννας?ενα μηνα?τοτε!!!λες να εχεις στο μυαλο σου α τωρα ποναω αλλα ειναι καλοι πονοι!!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers


μπορεί τότε να λέω άλλα , δεν είναι κακό όμως να έχω στο μυαλό μου ότι οι πόνοι είναι κάτι που θα περάσει , όσοι και να είναι ... SmileSmileSmileSmile
και στο κατω κατω, ασε με να παραμυθιαζομαι καλε, οταν περιμενεις κατι αγνωστο , μπορεις και να το ελαχιστοποιεις στο μυαλο σου , αντι να το μεγενθυνεις ... οταν το εχεις ξαναπερασει, τοτε πια ξερεις ...

εγω πιστευω οτι θα γεννησω φυσιολογικα και γρήγορα... SmileSmileSmileSmile..χοχοχοχοοχ... τωρα αν ξεκινησω για φυσιολογικο , περασωφ ολους τους πονους και καταληξω σε καισαρικη, τι να πω ... θα ειμαι μια απο τις πολλες που το εχουν παθει ...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραιο Ελενη..και πραγματικα ετσι ειναι..εγω στην συναντηση με την μαια μπορω να πω οτι χαλαρωσα με τις αλλες εγκυουλες που ηταν ηδη μανουλες..

απλα, καθομαστε και διαβαζουμε και βλεπουμε και παιρνουμε τοοοσες πληροφοριες αλλα κακα τα ψεματα, το συναισθημα δεν μπορει ευκολα να περασει απο την οθονη ενος υπολογιστη..

και αυτο, συζητωντας με γυναικες που εχουν ηδη περασει απο εκει, μπορεις να το καταλαβεις στον μεγιστο βαθμο του..ειναι τοσο εντονες οι στιγμες συναισθηματικα που ο πονος ειναι της στιγμης, μετα τα ξεχνας ολα..

εγω το χω φιλοσοφησει, θα χω συνεχεια στο νου μου το δασος, και οχι το δεντρο..
το δεντρο ειναι οι πονοι τη στιγμη του τοκετου, τα μωρακια ομως που θα κραταμε μετα απο λιγο στην αγκαλιτσα μας και η ζωη που θα μας συντροφευει μετα για χροοοονια πολλα ειναι το δασος!!

αστο καλο, συγκινηθηκα παλι.. Rolling Eyes αργει και η μικρουλα μου.. Crying or Very sad

αλλα κατα τα αλλα Φιλιτσα...ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ.ειπαμε συνειδητοποιημενοι, αλλα δεν χρειαζεται να παρακολουθουμε και πολυ you tube Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 8 585182 συμφορα μου!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ αυτο το αγνωστο..
μακαρι παντως Ελενη το προαισθημα σου να βγει κ αληθινο..τυχαινουν κ αυτα.εμας οικογενειακη μας φιλη γεννησε μεσα σε μιση ωρα!σπασαν τα νερα μεσα στην νυχτα-ουτε καν χαμπαρι δεν το πηρε, ο αντρας της την ξυπνησε-και μεχρι να παραγγειλουν ενα καφε στο μαιευτηριο να σου η μικρη, γεννηθηκε στο λεπτο!!χι, χι!αχ κ στα δικα μας!! η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια εξαλλου..και ειπαμε θετικη σκεψη!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η γυναικα του ξαδερφου μου κοριτσια να τα λεμε και αυτα πηγε για την εξεταση του μηνα της και ειχε 5-6 διαστολη και την εβαλαν αρον αρον μεσα και γεννησε χωρις να καταλαβει ποτε!ουτε πονοι ουτε τπτ!και ειναι και μινιατουρα!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη φαση..βεβαια φρικαρεις με το τοσο αναπαντεχο αλλα αφου δεν ταλαιπωρηθηκε η κοπελα χαλαλι το αγχος της στιγμης!αχ Παναγιτσα μου, μακαρι καμια μας να μην ταλαιπωρηθει..ουτε πριν ουτε μετα..

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:η γυναικα του ξαδερφου μου κοριτσια να τα λεμε και αυτα πηγε για την εξεταση του μηνα της και ειχε 5-6 διαστολη και την εβαλαν αρον αρον μεσα και γεννησε χωρις να καταλαβει ποτε!ουτε πονοι ουτε τπτ!και ειναι και μινιατουρα!



ΤΕΤΟΙΑ ΓΕΝΝΑ ΘΕΛΩ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 8 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 8 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 8 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 8 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 8 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 8 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 8 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 8 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 8 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 8 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 8 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 8 328109

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για να μην λετε οτι σας λεω μονο τα ασχημα!!!!!!!σας ευχομαι να γεννησετε φυσιολογικα και να εχετε ξεμπερδεψει σε 3 ωριτσες!!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια φουσκωτα! Και λεω καλημερα, γιατι τωρα ξυπνησα... παλι τελευταια μαλλον... βεβαια ο υπνος με πηρε μετα τις 5 και μεχρι τοτε στριφογυρνουσα και ξεφυσουσα....
Λουκια δε το βλεπω δε το βλεπω δε το βλεπω.... εχω διαβασει ομως αρκετα για τον τοκετο στο νερο. Και πλεονεκτηματα και μειονεκτηματα. Δεν ξερω αν θα το εκανα. Δεν ξερω τιποτα. Βασικα ειμαι στην φαση που δε θελω να παω να γεννησω καθολου. Μια στο τοσο με πιανει κι αυτο... εχω και ρνατεβου με τον γιατρο το απογευμα. Νομιζω φοβαμαι μην παω και με πει ο γιατρος, γεννας ΤΩΡΑ, γιατι δεν ειμαι ετοιμη ψυχολογικα...δε ξερω... θα περασει κι αυτο...
Φιλιτσα, θελουμε φωτο απο την Αγελαδιτσα σας!!!!
τι τρωτε σημερα?

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστουμε Φιλιτσα.. Wink και καμια ωριτσα να κοψεις, ακομα καλυτερα! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 8 328109

καλημερα/σπερα Σμαρω!εγω τωρα τελευταια μπορω να πω οτι δεν δυσκολευομαι στον υπνο..μαλλον συνηθισα το επιπλεον βαρος!τωρα αν βαρυνω κι αλλο φανταζομαι μια δυσκολια στο να βολευτω παλι θα την εχω..περασε και η μεση, και η νυχτερινη εφιδρωση, σουπερ!!

και πολυ καλα θα κανεις βεβαια να μην δεις!εγω ειπα, καλυτερα να εχω αγνοια κινδυνου.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 8 534787

φαγητο, αρακα που εφτιαξα χτες!και κατι μπιφτεκια απο την πεθερα!μια χαρα!

καλε, μην πας ετσι προκατειλλημενη στον γιατρο..εξαλλου αν ειναι να ερθει δε θα σε ρωτησει, να εισαι σιγουρη..

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμεις πατατουλες γιαχνι απο χτες και ο,τι αλλο κυκλοφορει στο σπιτι...
για αυριο θελω να του φτιαξω εκεινα τα σουτζουκακια γιαουρτλου που μας ειπε η Μαρια και τι μου λεει? "σε φοβαμαι λιγο".
Ενταξει δεν ειμαι η μπαρμπαρηγου αλλα τι φοβαται?! με νευριασε το σκασμενο.

Για τον τοκετο και την γεννα δεν εχω αποφασισει ακομη αν οντως πανικοβαλλομαι ή αν θελω απλα να γκρινιαξω... οτι με εχει πιασει κατι, με εχει πιασει αλλα δεν το κατεταξα ακομη...

Τι καλα που μπορεις να κοιμασαι ανετα παλι!
Φιλιτσα μετα τις γαργαλιστικες λεπτομερειες απο χτες για το τι σου φευγει και που παει, σημερα ηρθαν οι ευχες???? αχ τι με κανεις, τι με κανεις????!!!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πες του καλου σου οτι αν δεν πειραματιστεις και λιγο, θα τρωτε τα ιδια φαγητα στον αιωνα τον απαντα!!!
να τα φτιαξεις, κι αν του αρεσουν και πολυ, να του το παιζεις δυσκλη μετα!!!

οσον αφορα τον τοκετο ενταξει το πρωτογνωρο παντα μας φοβιζει, εγω απλα εχω αποφασισει οσο μπορω να μην το σκεφτομαι!εκει θα τα δω σιγουρα ολα, γιατι να επιβαρυνω απο τωρα την ψυχολογια μου με σκεψεις και αγχος????

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η μαγειρικη δεν ειναι το φορτε μου γι'αυτο με φοβαται, αλλα ναι θα τα κανω κι ας λεει ο,τι θελει. Το πολυ πολυ να μην τα κανω για αυριο, αλλα καμια αλλη μερα σαν εκπληξη!

Λουκια μου.....αυτο το "γιατι να επιβαρυνω απο τωρα την ψυχολογια μου με σκεψεις και αγχος????" εχεις πολυ μεγαλο δικιο που το λες..... αλλα εχεις ακομη 80 μερες αν δε κανω λαθος, μπροστα σου....εγω εχω 24 μονοοοοοοο....ειναι καλα τωρα να αγχωθω ή να περιμενω λιγο ακομη????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν του εκαιγες την κουζινα θα επρεπε να σε φοβαται.. affraid τωρα αν δεν πετυχουν, το πολυ πολυ να τα φαει ο τριχωτος σου φιλος!!!

ναι, ναι Σμαρω, τοσες εχω..και η αληθεια ειναι οτι οντως ειναι πολλεεεες!αλλα εχω αρχισει το εσωτερικο μου ψηστηρι απο νωρις..!!!αυθυποβολη ενα πραγμα, εχω καμποσες εβδομαδες ακομα, που θα παει, θα με πεισω!!!!

οσο για σενα, ενταξει μια ανησυχια να την εχεις, αλιμονο, ανθρωποι ειμαστε, οχι κουτσουρα..αλλα ως εκει!το αγχος ειναι κακος οδηγος!ασε που μετα θα παρακαλας και δε θα βγαινει το μπεμπε!!!οποτε ειναι να ερθει, με το καλο να ορισει..!εξαλλου να το αποφυγεις δεν γινεται!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχαχα μαντης εισαι??? @ φορες πηγα να βαλω φωτια... στο παλιο το σπιτι ομως. και μολις μετακομισαμε στο δικο μας πηγε και μου πηρε πυροσβεστηρα για οικιακη χρηση!!! Σου λεω δεν ειναι το φορτε μου. Αν δεν ειναι κατι που μου αρεσει ωστε να το κανω με μερακι το βλεπω σαν αγγαρεια και το κανω με μιση καρδια.


Οσο για τις 80 μερουλες, σαν χτες το θυμαμαι που ειχα 8ο και τωρα εμεινε μια 20αδα. Ειδικα αμα κανεις την προικα μονη σου, (εσυ δεν το ειχες πει?) ουτε θα καταλαβεις πως θα περασουν!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααααα κοριτσια,οσες δεν πειρατε σερβιετες για την κλινικη εχει της τενα ο μασουτης-30%

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αμα σου πω οτι αυτες τις ειχα ξεχασει εντελως....

καλα που το ειπες...
και στις επιθυμιες εχει κουπονι για παμπερς 4 ευρω.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω Σμαρω λεω να περιμενεις λιγο ακομα! Razz

Φιλιτσα 3 ωρες απο την ωρα που θα φτασουμε στην κλινικη ή συνολικα?Να ξερω αν θα πρεπει να βιαστω δλδ!Γιατι εγω σκοπευω να το καθυστερισω να παω στην κλινικη.Να κανω το μπανιο μου με την ησυχια μου,να πιω ή να φαω κατι κ μετα!Αν ομως πιασει η ευχη σου να παω αμεσως!Μη βγει κ στο δρομο η μπεμπα!

Λουκια μου εγω παροτι το αντεχω γενικα δεν εχω δει κανενα βιντεο.Διαβαζω μονο.Λεω απο αυριο να αρχισω να κανω κ πρακτις τις αναπνοες μηπως κ με βοηθησουν κ αποφυγω την επισκληριδιο!Οσο για την παντα τψρα καταλαβα.Καλα θα κανεις να την φτιαξεις ετσι αφου μπορεις.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sad Εγω εχω παρει σερβιετες!Κ δεν εχω κ εκτυπωτη ρε γμτ για να τυπωνω απο επιθυμιες...
Α! Ειναι ετοιμη η βαλιτσα μου!Μονο φορτιστες γυαλια κ η βουρτσα μου θα μπουν τελευταια στιγμη!
Δεν εχω διαλεξει ομως με τι θα βγει η μικρη πριγκιπισσα απο το μαιευτηριο.Πρεπει να το κανω κ αυτο καποια στιγμη κ να τους τα εχω ετοιμα σε μια σακουλιτσα μην ερχονται κ ψαχνου τελευταια μερα!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααααααααα, εισαι επικινδυνη δηλαδη Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 8 534787 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 8 534787 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 8 534787
ε τοτε με τα δικια του το παληκαρι σου!!

καπως ετσι την βλεπω κι εγω την δουλεια..προς το παρον ειμαι στην αναζητηση!μανι μανι σε 2 εβδομαδες εχουμε Χριστουγεννα, αρα αυτος ο μηνας εφυγε..
τον Ιανουαριο, λιγο η κουνια της μικρης λιγο οι κοπτοραπτικες μου ανησυχιες τσουπ..να σου και ο φεβρουαριος!
θα εχετε γεννησει κι εσεις οι πρωτες, θα χουμε να λεμε, θα περασει νερακι ο καιρος!!!
τον Φεβρουαριο με τις εκπτωσεις θα παρω και τα τελευταια πολεμοφοδια, αρα ελπιζω να μην εχω χρονο για αγχς-λεμε τωρα!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω θα βαλω τα ρουχα της μικρης στην τσαντα του καροτσιου..οποτε την αλλη βδομαδα περνουμε το καροτσι,πλενω την τσαντα και μετα την γεμιζω Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 8 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 8 654316

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλη ιδεα Σοφακι.Λες κ εγω εκει να τα εχω τα ρουχα της?Να μου φερουν την τσαντουλα οπως θα ειναι?Να εχω κ μωρομαντιλα λες?Μπα...Δεν τα θελω...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι να κανω κοριτσια επρεπε να σας ενημερωσω για ολα!παντως δεν σας ειπα τα βιντεα που βλεπετε να πατε να τα δειτε!!!!!σαρβιετες και εγω θα παω να παρω αλλα για εδω.στη κλινικη μας δινουν.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να μπαινετε στο killdeal και να ψαχνετε τις προσφορες!

κι εγω μαλλον στα χναρια της Δωρας θα κινηθω, ολα ετοιμα θα τα εχω!!!μα βρε Σμαρω, ειναι δυνατον??
κι αν με παιρνει κι εγω θα το καθυστερησω..οσο να χει σπιτακι σου περναει πιο ευκολα η ωρα απο οτι στο μαιευτηριο.. Rolling Eyes

και ναι, σας εκλιπαρω, ΜΗΝ βλεπετε βιντεο, πολυ καλα κανεις Δωρα.δεν λεω να μην διαβαζουμε, αλιμονο, ειναι κ στην φυση μας εξαλλου..αλλα τα οπτικοακουστικα ας τα αφησουμε για καμια που το λεει η ψυχουλα της!

την παντα κ τα σχετικα οοοταν με το καλο τα φτιαξω θα σας τα ανεβασω, ειμαι πολυ αποφασισμενη παντως και θα τα καταφερω!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια πανες αγκαλιας χρειαζεται να εχουμε μαζι μας????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις