Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
468 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 468 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφιες!κι εγω κατα τη 1 κοιμηθηκα κ ξυπνησα πριν τις 10!νωρις για τα δεδομενα μου!

Ελενη μου τα καταφερες cheers και τι χαριτωμενο το μαξιλαρι του γιου σου...!ελπιζω να σας το γεμισουν φιλεματα!!!Πολυχρονη η φιλεναδιτσα σου, νομιζω της αξιζει στην γιορτη της μια μερα off απο τις υποχρεωσεις!!!

Ελενιτσα, γιατι αγχωνεσαι καλε?Θα ειναι τοσο εντονες τοτε οι στιγμες που ουτε που θα καταλαβεις για ποτε θα κρατας στα χερια σου το μπεμπακι σου!Εννοειται οτι θα τα καταφερεις, αλιμονο!Εγω εχω δυο φιλες που δεν τους το χα καθολου, κι ομως προ των πυλων μεταμορφωθηκαν τελειως!Μην εχεις καμια ανασφαλεια, θα εχεις τρομερη δυναμη τοτε, θα δεις!Το κουβαλας τοσους μηνες, σε λιγες ωρες θα κολλησεις???

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα!Ελένη να χαιρόμαστε τα βαφτιστήρια μας!Και το δικό μου Λευτεράκη τον λένε!
Διάβασα λίγο τα νέα σας και έχω να πω ότι κι εγώ θέλω 3 παιδάκια πρώτα ο Θεός.Αν και το τρίτο δεν είναι σίγουρο γιατί δεν ξέρω αν θα βγαίνουμε.Θέλω όμως και ο αντρούλης μου το ίδιο!
Σμαρώ κι εγώ όταν με αδικούν βουρκώνω κατευθείαν και γενικά χάνω το δίκιο μου.
Σχετικά με τις φωγραφίες του γάμου νομίζω σας τρώω όλες.Ο γάμος έγινε 5/7/09, τα δείγματα τα πήρα γρήγορα,διαλέξαμε σχετικά γρήγορα αλλά στο πακέτο εκτός από ψηφιακό είχαμε και αναλογικό άλμπουμ και έπρεπε να διαλέξω άλμπουμ και ποιες φωτο θα μπουν εκεί για να πάω να μου τις κολλήσουν.Το τελευταίο δεν έγινε ποτέ.Από σήμερα αύριο πέρασε 1,5 χρόνος μέχρι να διαλέξω το άλμπουμ(ευτυχώς με θυμόντουσαν και μου το έδωσαν γιατί τα είχαμε πληρώσει όλα στην αρχή). Μετά δε μπορούσα να αποφασίσω ποιες θα βάλω μέσα (ωραίες ήταν πάντως) και τελικά είπα θα τις κολλήσω μόνη μου γιατί ντρεπόμουν να τις πάω μετά από τόσο καιρό. Σήμερα λοιπόν 3,5 χρόνια μετά το γάμο δεν έχω κολλήσει ούτε τις μισές και ψιλοαγχώθηκα γιατί σε λίγο θα έχουμε και φωτό από τη βάφτιση έτσι όπως πάω!Είμαι τραγική το ξέρω!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κ απο μενα!εγω κατα τις 2 κοιμηθηκα κ ξυπνησα 10.Εννοειται σημερα ειναι μερα χαλαρωσης!οχι οτι τις προηγουμενες εκανα κ τπτ αλλα λεμε τωρα!
Ελενη μου να χαιρεσαι τη φιλη σου κ καλα να περασετε!Φυσικα κ της χρειαζεται μια μερα ξεκουρασης της κοπελας.Οσο για το μαξιλαρι ειναι τελειο!Εμεις δεν εχουμε τετοιο... Crying or Very sad
Ελενιτσα δε χρειαζεται να αγχωνεσαι.Τοσες γυναικες τα εχουν καταφερει εσυ γιατι οχι?
Λουκια εσυ πως εισαι σημερα?Τι λεει το προγραμμα σημερα?Καφεδες?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσι!Ολο αυτο με τις φωτο απο βαρεμαρα ή επειδη κ εσυ δεν ηξερες ποιες να βαλεις?Εμενα θα με απαλλαξει απο αυτο τον κοπο ο φωτογραφος μας γιατι μαλλον εχει παρει χαμπαρι οτι τα ζευγαρια αργουν πολυ να αποφασισουν!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Δωρακι!Σημερα λεω να ευχαριστηθω την ηρεμια του σπιτιου, καφεδες απο αυριο!Λεω να βαλω και μια ηλεκτρικη, ισως κ λιγο ξεσκονισμα, αλλα ως εκει!Ευκαιρια να μην μαγειρευω κιολας αυτες τις μερες που θα λειπει ο καλος μου!!!

Νανσυ μου, κι εσενα μεγαλη ιστορια οι φωτο του γαμου ε?Με αγχωνετε..Εγω θα το αφησω ολο πανω στον φωτογραφο κ μονο τις διορθωσεις θα κανω εγω. Θα κανουμε μια διαλογη με τις καλυτερες χωρις να το ψυρριζουμε πολυ.Εξαλλου ολες απλα δεν χωρανε.. Rolling Eyes

Κι επειδη, πρωτα ο Θεος, Σεπτεμβρη θα κανουμε κ την βαπτιση της μπεμπας, ελπιζω να μην εχω 2 αλμπουμ να με παιδευουν.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 24 911307

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μάλλον ο συνδυασμός έφταιξε!Χθες κόλλησα λίγες πάντως.Αν κολλάω κάθε μέρα από λίγες κάτι θα γίνει.Μ'αρέσει που ήθελα να το ζωγραφίσω κιόλας μετά τρομάρα μου!Με τους ρυθμούς που πάω θα το έχω έτοιμο στην επέτειο των 10 χρόνων γάμου!!
Κι εμείς 3 αδερφάκια είμαστε.Είμαι το μόνο κορίτσι και είμαι στη μέση.Θα ήθελα κι εγώ πολύ μια αδερφούλα πάντως!Κι εγώ Δώρα 1 αγοράκι θέλω και 2 κοριτσάκια!Γερά βέβαια πάνω απ'όλα.Αν τελικά μείνουμε στα 2 θα'θελα 1 και 1.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Καλημερα κοριτσι!Ολο αυτο με τις φωτο απο βαρεμαρα ή επειδη κ εσυ δεν ηξερες ποιες να βαλεις?Εμενα θα με απαλλαξει απο αυτο τον κοπο ο φωτογραφος μας γιατι μαλλον εχει παρει χαμπαρι οτι τα ζευγαρια αργουν πολυ να αποφασισουν!

Δωρα αυτο ακριβως μας ειπε κ εμας ο φωτογραφος..οτι αν αφησει εμας να διαλεξουμε θα κανουμε 2 χρονια.. Rolling Eyes αρα μαλλον, ειναι συχνο το φαινομενο.λιγο οι δουλειες, λιγο του οτι δεν ξερεις ποια να πρωτοδαλεξεις... scratch μια φιλη μου το ειχε ετοιμο σε 6 μηνες!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nancy T. έγραψε:Μάλλον ο συνδυασμός έφταιξε!Χθες κόλλησα λίγες πάντως.Αν κολλάω κάθε μέρα από λίγες κάτι θα γίνει.Μ'αρέσει που ήθελα να το ζωγραφίσω κιόλας μετά τρομάρα μου!Με τους ρυθμούς που πάω θα το έχω έτοιμο στην επέτειο των 10 χρόνων γάμου!!
Κι εμείς 3 αδερφάκια είμαστε.Είμαι το μόνο κορίτσι και είμαι στη μέση.Θα ήθελα κι εγώ πολύ μια αδερφούλα πάντως!Κι εγώ Δώρα 1 αγοράκι θέλω και 2 κοριτσάκια!Γερά βέβαια πάνω απ'όλα.Αν τελικά μείνουμε στα 2 θα'θελα 1 και 1.

αν θελεις 3 παιδακια εμεις θα σου το ευχηθουμε ολοψυχα!αλλα κατι μου λεει οτι οι φωτο της βαπτισης του 3ου θα συμπεσουν με τις φωτο του γαμου του.. Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz I love you I love you I love you

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις δεν κανουμε δουλιτσες σημερα γιατι το παλικαρι μου δεν νιωθει κ πολυ καλα αυτες τις μερες.Αν εχει κουραγιο θα καθαρισει το μπανιο κ εγω θα κανω ενα ξεσκονισμα για να μπορει να σκουπισει αυριο.

Αχ γερα να ειναι τα παιδακια μας κ ας ειναι οτι φυλο να'ναι!Κ να ειμαστε κ εμεις καλα να παλεψουμε να μην τους λειψει τπτ!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν δεν ειναι στα καλα του, καλυτερα να μην ζοριστει αυτες τις μερες μεχρι να ερθει στα συγκαλα του!εξαλλου σε λιγες μερες γεννατε καλε, θα πρεπει να ειναι γερος κ δυνατος..!!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσακια!!! Τι κανετε? Πως ειναι οι κοιλιτσες?

Σημερα ξυπνησα νωρις...οχι μονη μου βεβαια, ειναι το παλικαρι μου εδω και με ξυπνησε με αγκαλιτσες και φιλακια.

Εμενα ο καλος μου θελει 5 παιδακια λεει. Εγω παλι ενα, τουλαχιστον μεχρι να γεννησω και να δω πως ειναι, μετα μπορει να του κανω κι αλλο ενα. Θα δουμε... αλλα το οικονομικο ειναι και το μεγαλυτερο θεμα, οπως σε ολους αυτους τους καιρους δυστυχως...

Εμας ο φωτογραφος ειναι καλος στην δουλεια του, αλλα στον γαμο μας εστειλε τον γιο του να φωτογραφισει. Να φανταστειτε εχω φωτογραφιες απο τις κοτες του γειτονα και δεν εχω φωτογραφιες του γαμπρου να περιμενει στην εκκλησια με τον μπαμπα την αδερφη και τους συγγενεις. Γενικα ηταν λιγο χαμενο το παιδακι κι εβγαζε ο,τι να'ναι. Γι'αυτο στεναχωρηθηκαμε, τσατιστηκαμε και καναμε τοσο καιρο να αποφασισουμε.
Τωρα ο,τι εγινε , εγινε και θα δουμε στο αποτελεσμα τι μπορει να κανει με αυτα που διαλεξαμε, γιατι η εμπιστοσυνη μου κλονιστηκε, καθοτι του ειχαμε ζητησει να ερθει ο ιδιος, και δεν το εκανε.
Ελενη να χαιρεσαι την φιλη και τον βαφτιστικο σου, και καποια αλλη κοπελιτσα εγραψε για βαφτηστηρι... να τον χαιρεσαι τον γλυκο σου, αν και δε θυμαμαι ποια το εγραψε...

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
loukia_84 έγραψε:
nancy T. έγραψε:Μάλλον ο συνδυασμός έφταιξε!Χθες κόλλησα λίγες πάντως.Αν κολλάω κάθε μέρα από λίγες κάτι θα γίνει.Μ'αρέσει που ήθελα να το ζωγραφίσω κιόλας μετά τρομάρα μου!Με τους ρυθμούς που πάω θα το έχω έτοιμο στην επέτειο των 10 χρόνων γάμου!!
Κι εμείς 3 αδερφάκια είμαστε.Είμαι το μόνο κορίτσι και είμαι στη μέση.Θα ήθελα κι εγώ πολύ μια αδερφούλα πάντως!Κι εγώ Δώρα 1 αγοράκι θέλω και 2 κοριτσάκια!Γερά βέβαια πάνω απ'όλα.Αν τελικά μείνουμε στα 2 θα'θελα 1 και 1.

αν θελεις 3 παιδακια εμεις θα σου το ευχηθουμε ολοψυχα!αλλα κατι μου λεει οτι οι φωτο της βαπτισης του 3ου θα συμπεσουν με τις φωτο του γαμου του.. Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz I love you I love you I love you

Χαχαχαχαχαχααχαχα!Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 24 654316

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Σμαρω!αχ, με αγκαλιτσες κ φιλακια ηθελα κι εγω να με ξυπνησει ο καλος μου αλλα 4 τα ξημερωματα που εφυγε για Γιαννενα δεν υπηρχε κ τρελη διαθεση για ζουζουνιες..μας φιλησε με την κορη του κ εφυγε.. Crying or Very sad

5???????????? Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 24 606100 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 24 606100 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 24 606100 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 24 606100 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 24 606100 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 24 606100 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 24 606100 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 24 606100 να τον στειλεις στην Φιλιτσα..θα κανει μια χαρα...!!!! Razz Razz Razz

καντε 2 αντε 3 για αρχη κ τα συζητατε τα 5..δε θα βγαινετε κ με την εφορια πια..!

εμενα το μονο που με προβληματισε με τον φωτογραφο ηταν οτι ηρθε με 3καμερο.δεν ξεραμε που να πρωτοκοιταξουμε..κ ειναι πολλεεεεεες οι φωτο που τα βλεμματα ειναι "αλλος για Χιο τραβηξε , κι αλλος για Μυτιληνη.." Rolling Eyes Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 24 911307

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
affraid affraid affraid Τι να τις κανετε τις κοτες καλε?Εγω θα τον ξεχεζα κ δε θα τον πληρωνα!Κ εμας εχει κ το γιο στη δουλεια αλλα δεν ειναι ασχετο το παιδι.Βεβαια σαν τον πατερα δεν νομιζω οτι ειναι.Ειναι οικογενειακη δουλεια.Το ζευγαρι κ οταν υπαρχει αναγκη κ οι γιοι τους.Αλλα αυτος ειναι τοπ.Για τα δεδομενα της περιοχης τουλαχιστον.Θα σας βαλω λινκ να δειτε δουλεια του.

Τι αλλο ηθελα να πω?Παω να δω!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ναι!Εχει μερες που κρυωνει το καλο μου.Τωρα αρχισε κ το μπουκωμα.Πρεπει να μου καθαρισει ομως.Μια βδομαδα τον παρακαλαω.Ελπιζω μεχρι να γεννησω να συνελθει αλλιως δεν πλησιαζει μωρο!Κ ειναι κριμα να τον εξορισω τον καημενο...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμενα και το πρωι που φευγει για την δουλεια παλι με αγκαλαζει, με ζουπαει και λιγο και με φιλαει. Λεει οτι ειναι η καλυτερη ωρα οταν κοιμαμαι γιατι ειμαι ηρεμη και δεν τον πειραζω κι εγω.

Πωπω και το τρικαμερο δυσκολο τελικα.... αλλα τουλαχιστον εχετε μεγαλυτερη ποικιλια να διαλεξετε...

Καλε εγω 5 δε κανω...αμα θελει να μου τε φερει ετοιμα, τα μεγαλωνω, αλλα για να τα γεννησω δεν υπαρχει περιπτωση....

αστα Δωρα, κοτες οπως το ακους.... οχι οτι ειναι πολλες αυτες οι φωτο αλλα ειναι σε χρονο που θα μπορουσε να βγαλει κατι βασικο! Εδω ισχυει το οτι πληρωσεις παιρνεις δυστυχως, γιατι η τιμη του ειναι πραγματι ασυναγωνιστη. Αλλα θα μιλησω οταν δω το αποτελεσμα....

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Α ναι!Εχει μερες που κρυωνει το καλο μου.Τωρα αρχισε κ το μπουκωμα.Πρεπει να μου καθαρισει ομως.Μια βδομαδα τον παρακαλαω.Ελπιζω μεχρι να γεννησω να συνελθει αλλιως δεν πλησιαζει μωρο!Κ ειναι κριμα να τον εξορισω τον καημενο...

Περαστικα του!!! καντον καλα γρηγορα και μετα πασαρε την σφουγγαριστρα...

κι εμενα κρυωνε χτες και πριν λιγο πηρε την μηχανη και πηγε βολτα! Αμα αρρωστησει φταιω εγω να τον στειλω πακετο στο πατρικο του????

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω σιγουρα θα του εκοβα.αλλιως τι νοημα εχει να τους κανουμε συμφωνια???
κ εμας οικογενειακη επιχειρηση ειναι!μαμας κ μεγαλος γιος επι του βιντεο, μπαμπας, μικρος γιος και ανηψιος στις φωτο.αλλα το χουν ολοι, κανενα παραπονο.οι 3 τελευταιοι ηταν αυτοι που μου καναν κ το βιβλιο ευχων.στην προετοιμασια με φωτογραφιζε κ η γυναικα του κ η αληθεια ειναι οτι νομιζω οτι η γυναικεια αισθητικη ειναι πιο καλη..απλα οι αντρες ειναι πιο δεξιοτεχνες

καλε, κ οι δυο αρρωστουλικα τα εχετε τα αντρακια σας?καντε καμια εντριβουλα γιατι ειπαμε..ειστε οι πρωτες που γεννατε!!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πρωτα ενα χερι ξυλο κ μετα στο πατρικο! Twisted Evil

Απορω που δεν τον εβρισες!Εμας θα μας παρει 2000 για γαμο κ βαφτιση αλλα χαλαλι του.Λεω τωρα...Γιατι αν δεν δω κ το αποτελεσμα απλα φανταζομαι.

Τελικα δε θα μου καθαρισει σημερα λεει...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα καλα ειναι... μονο λιγο που κρυωνε, αλλα η βολτα με την μηχανη μπορουσε και να αποφευχθει νομιζω....αλλα ποιος ακουει την Σμαρω....

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.photoweddingstories.com/user/97

http://www.studiopimenidis.gr/el/

Αν δεν εχετς κατι καλυτερο να κανετε ριξτε μια ματια...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ καλος Δωρα...πραγματικα.εχει αποψη ο τυπος..κ ποσο πιο χαλαρες βγαινουν τελικα οι φωτο στον after day βρε παιδι μου..ωριος, χαλαλι το 2χιλιαρο!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστω Λουκια μου.Κ εγω ετσι λεω...Βεβαια εχουμε ενα θεματακι.Η μαμα ειναι κατα του αφτερ κ δε με αφηνει να ντυθω ξανα νυφη κ να βγω απο το σπιτι.Αν θελω να βρω αλλου να ντυθω μου λεει!Αντε να δω τι θα κανω κ αν θα μου κραταει κ το παιδι.Εσεις ποσες μερες μετα κανατε φωτογραφιση?Ο δικος μου λεει για Δευτερα ή Τριτη.Δεν ειναι πολυ μακρια ομως?Ο γαμος θα γινει Σαββατο κ εγω ελεγα η φωτογραφιση να γινει Κυριακη αλλα μπορει να εχει δουλεια εκεινη τη μερα...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιτα, εγω απο προσωπικη εμπειρια θα σου πω οτι η φωτο στο after ειναι πολυ αλλου..εισαι πολυ πιο χαλαρος..οι φωτο δεν ειναι καθολου στημενες, τα τοπια, χρωματα, σκηνικα ειναι ειδυλλιακα.ειναι κατι διαφορετικο και το κανεις και με απιστευτα αλλη διαθεση.σου εχει φυγει το αγχος του γαμου κ το μονο που εχεις να κανεις ειναι να το ευχαριστηθεις και να γελασεις με την ψυχη σου!!!

εμεις το καναμε 3 μερες μετα τον γαμο, ειχε πολυ ωραια μερα κ κατεβηκαμε θαλασσα!ντυθηκα μονη μου, στο σπιτι μας.δεν χρειαζεται να ντυθεις στο πατρικο σου..στην τελικη αν δεν πεισεις την μαμα σου παρε κ την μικρη μαζι σου!να εχετε φωτο και μαζι της!!!! πηγαιντε με μια φιλη σου να σας την κραταει, ή και την νονα της..

την επομενη του γαμου, δεν θα την παλευεις να ντυθεις..θα εισαι ξενυχτισμενη και θα θες μονο υπνο και να χαλαρωσεις.δεν το συστηνω.καντο λιγο αργοτερα οπως λεει ο αντρας σου.δεν χρειαζεται ουτε στο βαψιμο και το μαλλι να εισαι οπως στον γαμο.η κολλητη μου στο after ηταν πολυ πιο ομορφη απο τον γαμο της..

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμείς βγήκαμε κλασικά μετά το γάμο.Πήγαμε σε ένα πάρκο,ωραίες βγήκαν αν και είχα λίγο άγχος να μην αργήσουμε πολύ γιατί πάντα αυτό με χαλούσε στους γάμους.Να περιμένεις στο κέντρο 10 ώρες μέχρι να έρθει το ζευγάρι.
Σίγουρα αν γίνει η φωτογράφηση άλλη μέρα έχεις την άνεσή σου και πολλές επιλογές αλλά δεν ήθελα να ξαναντυθώ.Και με το μαλλί-μακιγιάζ τι γίνεται?Τα ξαναφτιάχνεις?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις