Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
608 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 608 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι Λουκία μου , έτσι είναι ... και επειδή είμαστε όλα κορίτσια υπάρχει πάρα πολύ δέσιμο .....


αχ, κοριτσια μου, μαζι με τα πραγματάκια που μου στείλανε χθες , πηρα και μία μαξιλαροθήκη για το μαξιλαράκι μόστρας , ετσι το λενε νομίζω, που βαζουν πανω απο το μωρο για να καρφιτσωνουν τα διαφορα δωρακια ... καλα εεε, ειναι ενα ονειρο ...το βλεπω και με τρελαινει... αυριο που θα το σιδερωσω θα προσπαθησω να ανεβασω φωτο του να σας το δειξω ... πολυ μου αρεσε !!!!!!!!!!!!!!!!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρε κοριτσια η Σμαρω ειχε σημερα παλι γιατρο ??? η κανω λαθος ...???
νομιζω οτι καποια ειπε για γιατρο ...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι οντως, την σκεφτομουν κι εγω..δεν φανηκε, ουτε το Σοφακι!

ενταξει Φιλιτσα, ειναι σιγουρα και πως μας μεγαλωνουν οι γονεις ετσι?πολυ βασικο..

Ελενη αυτο το μαξιλαρακι πρωτη φορα το ακουω..μοστρας?τι διαφορετικο εχει δλδ απο ενα απλο?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε: Ελενη αυτο το μαξιλαρακι πρωτη φορα το ακουω..μοστρας?τι διαφορετικο εχει δλδ απο ενα απλο?


ειναι για μοστρα δλδ, για φιγουρα, οχι για να κοιματυαι το μωρο ...τουλαχιστον επανω σε μας το φτιαχνουν, εδω δεν εχω ιδεα τι εθιμα εχουν ...εμενα παντως η μανουλα μου το ετοιμασε ...

σε μας οταν γεννιουνται τα παιδια τα ασημωνουν οι στενοι συγγενεις, και ειδκα οι παππουδογιαγιαδες κρεμανε λιρες χρυσες ...οποτε τα καρφιτσωνουν επανω σε αυτο το μαξιλαρακι για να φαινονται τα δωρα ...ειναι λιγο παλιακο εθιμο , αλλα ακομα το διατηρουμε ..χοχοχοχοοχ.. αλλα και να μην κρεμας κατι ειναι ωραιο να φαινεται ... αν και τσαλακωμενο θα κοιταξω να το βγαλω τωρα να σας το δειξω, αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα φανει καλα ..

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καθε Δευτερα εχει γιατρο η Σμαρω.Σημερα μπορει να ειναι κουρασμενη κ γι'αυτο χαθηκε.

εγω γενικα δεν ειμαι αισιοδοξο ατομο.Ειμαι "υπολογιστρια".Κ οσο καλα κ αν τα μετραω δε μου βγαινουν!Κ θελω πολυ ενα δευτερο παιδακι πολυ κοντα στο πρωτο.Θα δειξει...Ελπιζω ολα να πανε καλα...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειναι πλεχτο?Κ εγω θα εχω ενα μαξιλαρακι γι'αυτο το σκοπο αλλα δε θα ειναι κατι ιδιατερο κ δεν ξερω καν αν θα μας κανουν τετοιου ειδους δωρα.η μαμα μου θα παρει σταυρουδακι κ ματακι πανω σε παραμανα.Τα πεθερικα δεν εχω ιδεα αν θα παρουν κατι στο μωρο.κ οι υπολοιποι συγγενεις κ φιλοι συνηθως παιρνουν ρουχα για δωρο.

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Ειναι πλεχτο?Κ εγω θα εχω ενα μαξιλαρακι γι'αυτο το σκοπο αλλα δε θα ειναι κατι ιδιατερο κ δεν ξερω καν αν θα μας κανουν τετοιου ειδους δωρα.η μαμα μου θα παρει σταυρουδακι κ ματακι πανω σε παραμανα.Τα πεθερικα δεν εχω ιδεα αν θα παρουν κατι στο μωρο.κ οι υπολοιποι συγγενεις κ φιλοι συνηθως παιρνουν ρουχα για δωρο.


εεε, σαν το δικο σου θα ειναι τοτε ...και εμενα η μανα μου στα αλλα εγγονια της το ιδιο δωρο εκανε, σταυρουδακι με ματακι , αυτο θα παρει και στο δικο μου μωρο ...


ειχε πλεξει η μανα μου κατι γωνιες και της δωσαμε σε μια κυρια να της περασει σε υφασμα και να κανει και ενα κεντημα με παρασταση , εβαλε και δαντελιτσα γυρω γυρω με γαλαζια κορδελα και απο κατω στο μαξιλαρι εχω μπλε σατεν υφασμα για να φαινεται απο το πλεκτο ...

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ κοριτσια , πως ανεβαζουμε φωτο στο φορουμ ???? μονο για το fb ειχα μαθει να το κανω ...κατι ειχε πει καποια στιγμη η Σμαρω αλλα δεν θυμαμαι Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ τι ωραιο..και μαζευεις κ το κατιτις σου Embarassed το μωρο δηλαδη..εμεις δεν το εχουμε αυτο το εθιμο..και το ματακι το κρεμανε πανω στο μωρο και στο κρεβατακι του!!οι περισσοτεροι δωρακια φερνουνε οντως..

κι εγω Δωρα σε γενικες γραμμες ειμαι ρεαλιστρια αλλα στο θεμα παιδι θελω να σκεφτομαι θετικα.διαφορετικα δεν θα παιρναμε ποτε την αποφαση να κανουμε οικογενεια με αυτα που συμβαινουν γυρω μας..

Ελενη εγω το κανω απο το photobucket.πρεπει να γινεται ομως κ με επισυναψη αρχειου, το ειχε κανει η Μιραντζελα αλλα δεν ξερω πως.. Rolling Eyes

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα μου εκανε η πεθερα με δαβ=νετλα και κοφτο και οπως ολες τις δαντελες με επρηζε να ρ=τις στρωνω και τις περνουσε απο κολλα..

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α εμενα ενα απλο μαξιλαρακι θα ειναι.Χωρις πλεκτα κ κεντηματα.

γραφεσαι στο photobucket κ απο κει ανεβαζεις τις φωτο.Βασικα τις ανεβαζεις εκει κ μας βαζεις το λινκ να τις δουμε.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:αχ κοριτσια , πως ανεβαζουμε φωτο στο φορουμ ???? μονο για το fb ειχα μαθει να το κανω ...κατι ειχε πει καποια στιγμη η Σμαρω αλλα δεν θυμαμαι Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
δεν εχω ιδεα!κατι για ενα φωτομπουκ θυμαμαι αλλα σε εμανα δεν επιανε... Crying or Very sad

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθε ο Σταθουλης φευγω φιλαι!!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:α εμενα ενα απλο μαξιλαρακι θα ειναι.Χωρις πλεκτα κ κεντηματα.

γραφεσαι στο photobucket κ απο κει ανεβαζεις τις φωτο.Βασικα τις ανεβαζεις εκει κ μας βαζεις το λινκ να τις δουμε.


kai pvw grafesai oeoooooooo???

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλο σας βραδυ Φιλιτσα!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καληνυχτα Φιλιτσα ...

ολα τα λεφτα το μικρο ..!!!!!! https://www.youtube.com/watch?v=GMuZdN84PJg&feature=share

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσια θα την κανω κι εγω..παω να κανω καμια αγκαλια με τον καλο μου, θα φυγει νωρις αυριο..σας φιλω!καλο ξημερωμα!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν πατησεις photobucket στο google θα το βρεις.θα σου γραφει να κανεις εγγραφη με ονομα κ e-mail αν θυμαμαι καλα.εκει θα μπορεις να κανεις upload ο,τι φωτο σου θες απο τον υπολογιστη σου(απο την επιφανεια εργασιας παραδειγμα).θα σου λεει καπου δεξια direct link νομιζω.κανεις εκει copy και κανεις στην απαντηση στο forum επικολληση

αν εχεις ορεξη, προσπαθησε το!

το μικρο οντως ολα τα λεφτα, σαστισαν μπροστα του τα σκυλακια! Laughing

αποχωρω, καληνυχτα!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαλλον τα καταφερα ...!!!!!!!!!


καληνυχτα Λουκια μου , καλο ξημερωμα να εχουμε..SmileSmile

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalhnyxta sta koritsakia poy pane gia nani!

Eleni ξεκινα απο δω
https://secure-beta.photobucket.com/register

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καληνύχτα εγκυούλες , να έχουμε όλες έναν καλό ύπνο ...και μακάρι να κοιμηθώ και εγώ μέχρι τις 10... φιλακια Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 23 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 23 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 23 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 23 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 23 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 23 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 23 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 23 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 23 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 23 850933 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 23 850933 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 23 850933 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 23 850933 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 23 850933 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 23 850933 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 23 850933 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 23 850933 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 23 850933 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 23 850933 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 23 850933

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτα!Αποχωρω κ εγω αν ειναι...

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα κοριτσάρες .... κοιμήθηκα στις 1 και ξύπνησα στις 8 νταν !!!!!! ούτε ξυπνητήρι να είμαι , μην τυχόν και κοιμηθώ λίγο παραπάνω ... ουυυφφφφφφφφ...

πήγα και στο Λιντλ πρωι πρωι , εξάλλου δίπλα είναι ... κατά τις 11,30 θα βγω με τη φίλη μου την Έφη, αυτή που έχει την μπεμπύλα 6 μηνών ... γιορτάζει σήμερα και το έχει κάνει τάμα εδώ και καιρό, ότι στη γιορτή της θα βγούμε για βόλτα στα μαγαζιά, για καφέ και φαγητό οι 2 μας ... και η μπεμπα με τον μπαμπα της στο σπίτι ...χααχχααχαχ.. η καημενούλα είναι από γιαννενα και ειναι μονη της εδω και συνεπεσε να περναει ο αντρας της μια σχολη τωρα και λειπει απο δευτερα μεχρι παρασκευη, οποτε ειναι εντελως μονη με το μωρο ... και πριν 10 μερες σταματησε και το θηλασμο , οποτε θελει επιτελους να ασχοληθει με τον εαυτο της ....SmileSmileSmileSmile

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κ απο μενα! Καλημερα ελενη να χαιρεσαι την φιλη σου!καλη βολτιτσα... Very Happy
εχθε κοριτσια με επιασε αγχος για την γεννα!με πιανει που κ που...του στυλ θα τα καταφερω;αφου ετσι μου ρθε να παρω τον γιατρο μου κ να τον ρωτησω...θα τον ξυπναγα για αυτον τον λογο Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 23 966307

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις