Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
482 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 482 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενη μου ευχαριστω.
Εμενα παντως το δωρο γεννας βγηκε πολυ πιο ακριβο....Με την εκπτωση που μας εκανε ο χρυσοχοος 890€!Το ειδα το καλοκαιρι στο χωριο κ δε μπορεσε ο καλος μου να μη μου το παρει.Το πληρωσαμε σιγα σιγα με δοσεις.Ειναι 2 κομματια ενα για το λαιμο κ ενα για το χερι.Χρυσο με μικρες περλιτσες.Πολυ διακριτικο βεβαια.Δεν μου ειχε παρει ομως δωρο γεννεθλιων,στην επετειο μας μου πηρε μονο λουλουδια κ γλυκα κ για Χριστουγεννα-Πρωτοχρονια επισης δεν εχει τπτ!Κ θα ημουν κ αχαριστη αν ζητουσα.Στη γιορτη μου ισως κ να ειμαι τυχερη κ να μου παρει παλι κατι. Wink

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι, ναι, ναι!!!ποσο δικιο εχεις Ελενη...και ποσο χαιρομαι που μας χωριζουν τοοοοσα χιλιομετρα με την Φιλιτσα!!!δεν θα το γλιτωνα το ξυλο διαφορετικα!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λουκια μου τα 2 πρωτα ζευγαρια της τα πηρε ο αδερφος μου το καλοκαιρι!Ενα χειμωνιατικο κ ενα καλοκαιρινο.Βεβαια ειναι μπλε γιατι πιστευε οτι θα ειναι αγορι αλλα οπως κ να'χει ενα μπλε σταρακι μπορει να το βαλει κ η κουκλα μου με ενα τζινακι! Smile Τα υπολοιπα μας τα εδωσε η κουνιαδα μου.Καποια ειναι κ τελειως αφορετα.

Οντως ειναι η καλυτερη επιλογη που θα μπορουσα να κανω ο φωτογραφος αυτος Ελενη.Μηπως να αρχισεις να ψαχνεσαι κ εσυ σιγα σιγα για να μην αγχωθεις μετα?Νομιζω παντως οτι καποιοι παπαδες αρνουνται να βαφτισουν αν δεν εχει κανει θρησκευτικο γαμο το ζευγαρι...

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τώρα τελειωσα το διαβασμα από ολα τα ποστ και απαντω σε ριαλ ταιμ...χοχοχοοχ... αν καταλαβατε , απαντουσα σιγα σιγα γιατι μετα στο τελος δε θυμαμαι τιποτα και πολλες φορες δεν απανταω ...SmileSmileSmileSmileSmile):


Δώρα είσαι πολύυυυυυυυυυυυυυυυυ τυχερή !!!!!!!!!!! τόοοοσα λεφτά για το δώρο γέννας ?? μπραβο στο παληκαρι σου ... το θεμα ομως ειναι οτι μαλλον εδω δεν το πολυσυνηθιζουν και δεν ξερω κ πως να του το δειξω και να το ζητησω ...αλλα κατι θα σκεφτω και μακαρι να το καταφερω ....SmileSmileSmileSmile

Λες Λουκια να τα εχω ολα παρανυφακια- παραγαμπρακια στο γαμο εεε ???χεχεχεχεε... πλακα θα εχει ... αλλα καλο θα ηταν να στρωθω λιγακι και να παω καμια βολτα απο τα μαγαζια και τους φωτογραφους για να κλεισω καμια ημερομηνια γιατι μετα τη γεννα θα περασει καιρος για να μπορεσω να κανω κατι τετοιο ....

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Μηπως να αρχισεις να ψαχνεσαι κ εσυ σιγα σιγα για να μην αγχωθεις μετα?Νομιζω παντως οτι καποιοι παπαδες αρνουνται να βαφτισουν αν δεν εχει κανει θρησκευτικο γαμο το ζευγαρι...


δικιο εχεις , με προλαβες...πρεπει να αρχισω να ψαχνομαι απο τωρα γιατι μετα δεν θα βρισκω με τιποτα ημερομηνιες ....

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις τα εχουμε κοψει τα δωρα πλεον..στεναχωρο ακουγεται αλλα προτιμω να μπαινουν στην ακρη αν περισσευουν παρα να τα σπαταλαμε σε δωρα κ λουσα..δυσκολοι καιροι κ δεν ξερουμε κ τι ξημερωνει αυριο..ενα συμβολικο δωρο μετα την γεννα δε θα με χαλουσε ομως.. Embarassed

κι εμας Δωρα ολοι για αγορακι λεγανε..ακομα ακουω τα κουλα περι κοιλιας..μου ειπαν ακομα οτι το κοβουν για αγοροκοριτσο.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 26 679259

μια χαρα, δεν θα χρειαστει να κανεις εξοδα για παπουτσακια αρα..και αυτο με τα χρωματα νομιζω πρεπει να το αποβαλλουμε.δεν λεω τα ροζουλια πανε στα κοριτσακια αλλα ας μην ακυρωνουμε ολα τα υπολοιπα χρωματα..αν συνδυαστουν σωστα, ολα μπορουν να χαρισουν σε ενα μωρακι!!!

Ελενη μου ομορφο δεν λεω αλλα εννοειται οτι πλακιτσα εκανα.κανε μια μιρη ερευνα αγορας να δεις τι παιζει τουλαχιστον..τελικα ισχυει αυτο περι γαμοβαπτισης?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ εγω δεν ηξερα τι κανουν εδω.Ξερω απο ενα φιλικο ζευγαρι που εκανε παιδακι πριν 3 χρονια οτι η κοπελα δεν ηθελε να της παρει τπτ κ επειδη επεμενε ο καλος της τελικα πηρε μια τσαντα γυρω στα 150-200€.Εγω ομως ηθελα χρυσαφικο!Ετσι εχω μαθει.κ στην τελικη αυτα μενουν.Ρουχα,τσαντες,παπουτσια ολα καποια στιγμη τα πεταμε.Βεβαια δεν περιμενα να δωσει τοσα λεφτα χωρις να γκρινιαξει ουτε λιγο.Τον ρωτησα ομως τι θα μου παρει που θα του κανω δωρο μια κορακλα να κ ειπε οτι θελω.Του ειπα λοιπον οτι ειδα κατι κ ποσο κανει κ μου ειπε ενταξει χωρις δευτερη σκεψη.Οταν υπαρχει τροπος δε μου χαλαει ποτε χατιρι η αγαπη μου!Κ μη νομιζεις ζοριστηκαμε πολυ για να τα πληρωσουμε αλλα αυτα θα μεινουν μετα απο χρονια να θυμωμαστε.Κ ισως καποια στιγμη περασουν στα χερια της κορης μου... Rolling Eyes

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ετσι ειναι , τα χρυσαφικα παντα μενουν και τα αφηνεις στα παιδια σου , δεν χανονται ...ακομα και να τα σκοτωσεις καποια στιγμη αναγκγης, θα παρεις λεφτα...με τα υπολοιπα δεν μπορεις ναπαρεις τιποτα ....

και στην τελικη και εγω ετσι ξερω, χρυσαφικο κανουν δωρο στη γεννα ...αλλα κακως το εχω αφησει τοσο καιρο αυτο το θεμα, το ειχα θιξει καποια στιγμη το καλοκαιρι αλλα επειδη δεν το κατειχε ο αντρας μου δεν το ξανασυζητησα.. τωρα μαλλον ηρθε η ωρα !!!!!!!!!!!!!!!!! εξαλλο εγω απλα ρωτησα τιμη, συνθως αν κανεις παζαρια κοβουν και πολυ μαλιστα ...αρα σιγουρα πιο φθηνο θα καταληξει

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ τι ωραιο..και θα μπορουσες να της το δωσεις οταν γινει κ εκεινη πρωτη φορα μανουλα Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 26 35468

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχεις δικιο Λουκια.Ειναι δυσκολοι καιροι κ δεν ειναι για σπαταλες.Απλα επειδη εμεις δεν ειχαμε πολλα εξοδα για το μωρο ειπα να δωσουμε κατι παραπανω για ενα καλο δωρακι για τη μαμα γιατι μπορει να ειναι κ το τελευταιο.Τα υπολοιπα δωρα που μου κανει συνηθως ειναι στα 100€-150€ πανω κατω.(Εχω αρχισει συλλογη απο φολλι φολλιε...)Αν κ εχουν περιοριστει πολυ κ αυτα τον τελευταιο χρονο.Κ ειμαστε κ μονο 4 χρονια μαζι εμεις.

Ελενη αν δε σε πιεζει κατι καπου θα βρεις ημερομηνια.Απλα εμεις δεν ειχαμε πολλες επιλογες γιατι επρεπε να βολευει συγγενεις απο Αθηνα κ να μην κρυωσει κ ο καιρος γιατι θα ειναι γαμοβαφτιση.Ειμαι κ αγχωδης γενικα κ δε μπορουσα να το αφησω τελευταια στιγμη.Ηδη μεσα Ιουλιου που αρχισα να το ψαχνω ειχα λιγες επιλογες.

Λοιπον σας αφηνω κοριτσακια.Πρεπει να κανω μπανιο κ να ετοιμαστω για το παιδικο παρτυ! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 26 186253 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 26 265569 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 26 325318

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Εχεις δικιο Λουκια.Ειναι δυσκολοι καιροι κ δεν ειναι για σπαταλες.Απλα επειδη εμεις δεν ειχαμε πολλα εξοδα για το μωρο ειπα να δωσουμε κατι παραπανω για ενα καλο δωρακι για τη μαμα γιατι μπορει να ειναι κ το τελευταιο.Τα υπολοιπα δωρα που μου κανει συνηθως ειναι στα 100€-150€ πανω κατω.(Εχω αρχισει συλλογη απο φολλι φολλιε...)Αν κ εχουν περιοριστει πολυ κ αυτα τον τελευταιο χρονο.Κ ειμαστε κ μονο 4 χρονια μαζι εμεις.

Ελενη αν δε σε πιεζει κατι καπου θα βρεις ημερομηνια.Απλα εμεις δεν ειχαμε πολλες επιλογες γιατι επρεπε να βολευει συγγενεις απο Αθηνα κ να μην κρυωσει κ ο καιρος γιατι θα ειναι γαμοβαφτιση.Ειμαι κ αγχωδης γενικα κ δε μπορουσα να το αφησω τελευταια στιγμη.Ηδη μεσα Ιουλιου που αρχισα να το ψαχνω ειχα λιγες επιλογες.

Λοιπον σας αφηνω κοριτσακια.Πρεπει να κανω μπανιο κ να ετοιμαστω για το παιδικο παρτυ! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 26 186253 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 26 265569 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 26 325318



καλα να περασετε ...πολλα φιλιαααααααααααααααααααααααα

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:αχ τι ωραιο..και θα μπορουσες να της το δωσεις οταν γινει κ εκεινη πρωτη φορα μανουλα Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 26 35468

Ναι ειναι πολυ καλη ιδεα!Βεβαια εμενα η μανουλα μου θα μου παρει καινουριο χρυσαφικο κ σε μενα κ στη μπεμπα γιατι νομιζω οταν γεννησε δεν της ειχε παρει κατι ο μπαμπας.Ή δεν ξερω τι της ειχε παρει.Ειναι πολυ γλυκο παντως να σου δινει η μαμα σου κατι που παλια ηταν δικο της...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στο καλο Δωρα, καλα να περασετε!θα ξετρελαθουν τοσα παιδακια με την κοιλιτσα σου..!! Laughing

το αποφασισα, θα ζητησω κι εγω δωρακι, με τον τροπο μου βεβαια, θα ηθελα πολυ να το δωσω μετα στην μικρη μου..κι εμενα η μαμα μου δεν νομιζω να ειχε παρει κατι απο τον μπαμπα μου..αλλες εποχες τοτε.. Crying or Very sad

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι οντως, ειδικα στη δικη μου εποχη αποκλειεται να της εχει παρει ...θα τη ρωτησω ομως , ετσι απο περιεργεια ...SmileSmileSmileSmile

εμας ομως ο μπαμπας μου μας ειχε παρει χρυσαφικο στην γεννηση μας, το εχω ακομα ....

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενταξει, δεν ειμαι της αποψης να καταξοδευτει ο αλλος αλλα συμβολικα ενα δωρακι ειναι πολυ ομορφη κινηση..για τους 9 μηνες που τα κουβαλαμε, για τους πονους της γεννας που υπομενουμε και για την αφοσιωση μιας ζωης που μας συντροφευει αφου τα φερουμε στον κοσμο και για παντα..

απλα συνηθως οι αντρες δεν το πολυεχουν..πρεπει με καποιο-πονηρουλη-τροπο να το ζητησουμε.. scratch

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:ενταξει, δεν ειμαι της αποψης να καταξοδευτει ο αλλος αλλα συμβολικα ενα δωρακι ειναι πολυ ομορφη κινηση..για τους 9 μηνες που τα κουβαλαμε, για τους πονους της γεννας που υπομενουμε και για την αφοσιωση μιας ζωης που μας συντροφευει αφου τα φερουμε στον κοσμο και για παντα..

απλα συνηθως οι αντρες δεν το πολυεχουν..πρεπει με καποιο-πονηρουλη-τροπο να το ζητησουμε.. scratch



ναι Λουκια μου δεν το πολυεχουν οι αντρες .... πρεπει κατι να σκαρφιστουμε παλι οι παμπονηρες..

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω θεωρω οτι απο χρυσαφικα εχω κλεισει. Μου εχει κανει και με το παραπανω και ηδη λυπαμαι που δε μπορω να τα φοραω συνεχεια.
Και ο,τι χαζομαρα ελεγα την εκανε, οποτε τωρα δε λεω τιποτα. Παραδειγμα οταν ηταν να παμε για βερες του ελεγα απο πριν για να τον πειραξω οτι στη δικη μου θελω να βαλει πανω διαμαντακια αλλιως δεν τον παιρνω και γελουσα...
ε, οταν πηγαμε και διαλεξαμε λεει στον χρυσοχοο οτι θελουμε να βαλει και διαμαντακια πανω στην δικη μου. Τον λεω δε θελω, οτι ειναι πολυ ωραια ετσι κι οτι θα μου βαζει ενα διαμαντακι γι ακαθε παιδι που θα του κανω και λεει ο χρυσοχοος " ε, καλα με ενα μικτο διαμαντακι θα την βγαζει για το καθε παιδι? θα σου παιρνει ολοκληρο δαχτυλιδι." κι αυτος ο καλος μου αντι να ακουσει εμενα, ακουσε τον χρυσοχοο.... πηραμε την βερα ηδη στολισμενη. οποτε τωρα δε του ζηταω τιποτα γιατι ειναι ικανος να τρελαθει αλλα να μου παρει αυτο που θα ζητησω. και δε το θελω αυτο.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω μπορει να βαλω καμια απο τις αδερφες μου... Rolling Eyes Embarassed Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 26 4872

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοιτα αν σου εχει κανει ολα τα χατηρια τοτε ναι , εχεις δικιο να μην ζητας και αλλο ...
αλλα εγω δεν εχω ζητησει κατι μεχρι τωρα ... τις βερες τις διαλεξα βεβαια μονη μου γιατι ημουν Κομοτηνη και αυτος Τριπολη , αλλα δεν ειναι υπερβολικα ακριβες και ουτε εχουν διαμαντακια επανω ... το μονοπετρο, που και αυτο το διαλεξα μονη μου, πηρα κατι που μου αρεσε παλι αλλα οχι πανακριβο με διαμαντια 3-4000 €... αυτος απλα μου εδινε τα χρηματα...SmileSmileSmile

αν και τωρα θυμαμαι οτι περυσι στη γιορτη μου ηθελα δωρο δαχτυλιδι και μου πηρε ακριβως αυτο που ηθελα ... αλλα δε γινετα παντα αυτο ...SmileSmileSmileSmile

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εμεις ετσι τις εχουμε παρει τις βερες μας..!αλλα εγω βρε κοριτσια δεν τα πολυφοραω κιολας τα κοσμηματα, τι να τα ζηταω μετα..αφου βλεπει ο Χριστιανος.κανενα ματακι αν φορεσω(εχω χεριου κ λαιμου) και το δαχτυλιδακι της "προτασης". τιποτα αλλο.

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:εγω μπορει να βαλω καμια απο τις αδερφες μου... Rolling Eyes Embarassed Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 26 4872


χααχαχαχαχ...καλο αυτο ....κριμα που οι δικες μου ειναι μακρια και δεν εχουν και πολυ επαφη, δλδ να τηλεφωνιουνται και μεταξυ τους ...μονο σε γιορτες και γενεθλια θα μιλησουν απευθειας ..αλλιως διαμεσου εμου ...SmileSmileSmile

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μηπως να το προωθησεις τωρα στις γιορτες????? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed θα μιλησουν για τις ευχες..ξερω, ψιλοκατινια στο ασχετο!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:μηπως να το προωθησεις τωρα στις γιορτες????? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed θα μιλησουν για τις ευχες..ξερω, ψιλοκατινια στο ασχετο!


Σωστη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααα Ελενη εσυ πηρες μια χαρα δωρακι!Το δικο μου μονοπετρο εκανε 1500€ δεν ειχαμε παραπανω.Κ 890€ νομιζω δωσαμε με την εκπτωση για τις βερες.Η δικη μου εχει κ ενα μικροσκοπικουλι διαμαντακι επανω.Στο μωρο δεν ξερω αν θα παρει κατι ο μπαμπς του.Δεν του ειπα τπτ οποτε σιγα μη το σκεφτει.Ισως παρω κατι εγω οταν θα εχω λεφτα.
Παντως καποιες φορες εγω τα ζηταω ευθεως αυτα που θελω.Αν περιμενα να καταλαβει απο μονος του οτι θελω δωρο χιλιων ευρω για τη γεννα θα πηγαινε πανεπιστημιο το παιδι κ ακομη θα περιμενα! Laughing

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:ααα Ελενη εσυ πηρες μια χαρα δωρακι!Το δικο μου μονοπετρο εκανε 1500€ δεν ειχαμε παραπανω.Κ 890€ νομιζω δωσαμε με την εκπτωση για τις βερες.Η δικη μου εχει κ ενα μικροσκοπικουλι διαμαντακι επανω.Στο μωρο δεν ξερω αν θα παρει κατι ο μπαμπς του.Δεν του ειπα τπτ οποτε σιγα μη το σκεφτει.Ισως παρω κατι εγω οταν θα εχω λεφτα.
Παντως καποιες φορες εγω τα ζηταω ευθεως αυτα που θελω.Αν περιμενα να καταλαβει απο μονος του οτι θελω δωρο χιλιων ευρω για τη γεννα θα πηγαινε πανεπιστημιο το παιδι κ ακομη θα περιμενα! Laughing


μάλλον κάτι δεν έγραψα σωστά και καταλάβατε το αντίθετο από αυτό που εννούσα .... και το δικο μου μονοπετρο 1500€ το πηραμε με την εκπτωση και ομοιως 750€ τις βερες ... ηθελα να πω οτι δεν εχει διαμαντι των 4000€ , γιατι στην αρχη οταν εψαχνα και δεν ηξερα καθολου απο διαμαντια , μου βγαζανε κατι τεραστιες κοτρωνες και οταν ρωτουσα τιμες μου λεγανε 3500 , 4000 ακομα και 5000€ και παθαινα πλακα ...μετα εμαθα τα μεγεθη και την καθαροτητα και υπολογιζα πανω κατω τις τιμες μονη μου , απλα εψαχνα να μου αρεσει το σχεδιο ...SmileSmileSmileSmile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις