Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
82 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 82 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

76Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Τετ Μάης 01, 2013 1:53 am

ευουι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Να μαι και εγω...!!!! καλησπερα!! Τζενακι οσο αφορα την θερμοκρασια που διαβασα παραπανω ισχυει εγω ετσι καταλαβα οτι ειμαι εγκυος την πρωτη φορα....ανεβηκε μετα την ωορηξια και κανονικα θα επρεπε να πεσει οταν ηταν να αδιαθετησω αλλα ηταν ανεβασμενη πανω απο 20 μερες(υποπτο).Αν παραμεινει ανεβασμενη πανω απο 14-16 μερες υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης!εγω τωρα ειμαι ηδη με δεκατα (37-37.3) απο το σαββατο 27/4 πραγμα που σημαινει οτι ειχα ωορηξια 24-25-26/4 δηλαδη 14η,15η κ 16η μερα του κυκλου!Το εκμεταλευτηκαμε πληρως ευτυχως μερα παρα μερα και τωρα ελπιζω να πετυχε!σημερα εχω 37 θερμοκρασια και αν δεν ειναι η ιδεα μου νιωθω τσιμπιματακια χαμηλα!περιμενω 11/5 σε 10 μερες περιοδο.ειναι ηδη η 5η μερα με δεκατα και ελπιζω σε περισσοτερες!!αρχησα την θερμομετρηση απο την πρωτη μερα της περιοδου και ειχα 36.3-36.6 μεχρι και σημερα και η θερμοκρασια μου ανεβηκε την 17η μερα!ειναι ενας καλος τροπος να βρεις την ωορηξια σου!ελπιζω ολα να πανε καλα για ολες και καλο μας μηνα! ευχομαι τωρα που ανοιξε ο καιρος να χαλαρωσουμε μπας και γινει κανα θαυμα μεσα μας!!!!!

77Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Τετ Μάης 01, 2013 8:16 am

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευουι έγραψε:Να μαι και εγω...!!!! καλησπερα!! Τζενακι οσο αφορα την θερμοκρασια που διαβασα παραπανω ισχυει εγω ετσι καταλαβα οτι ειμαι εγκυος την πρωτη φορα....ανεβηκε μετα την ωορηξια και κανονικα θα επρεπε να πεσει οταν ηταν να αδιαθετησω αλλα ηταν ανεβασμενη πανω απο 20 μερες(υποπτο).Αν παραμεινει ανεβασμενη πανω απο 14-16 μερες υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης!εγω τωρα ειμαι ηδη με δεκατα (37-37.3) απο το σαββατο 27/4 πραγμα που σημαινει οτι ειχα ωορηξια 24-25-26/4 δηλαδη 14η,15η κ 16η μερα του κυκλου!Το εκμεταλευτηκαμε πληρως ευτυχως μερα παρα μερα και τωρα ελπιζω να πετυχε!σημερα εχω 37 θερμοκρασια και αν δεν ειναι η ιδεα μου νιωθω τσιμπιματακια χαμηλα!περιμενω 11/5 σε 10 μερες περιοδο.ειναι ηδη η 5η μερα με δεκατα και ελπιζω σε περισσοτερες!!αρχησα την θερμομετρηση απο την πρωτη μερα της περιοδου και ειχα 36.3-36.6 μεχρι και σημερα και η θερμοκρασια μου ανεβηκε την 17η μερα!ειναι ενας καλος τροπος να βρεις την ωορηξια σου!ελπιζω ολα να πανε καλα για ολες και καλο μας μηνα! ευχομαι τωρα που ανοιξε ο καιρος να χαλαρωσουμε μπας και γινει κανα θαυμα μεσα μας!!!!!
Κουκλιτσα μου εγω δεν μετρησα καθολου θερμοκρασια αυτον τον μηνα που περασε. Ηπεριοδος μου βεβαια ηρθε κανονικα... αυριο τελειωνει κιολας. Δεν θελω πλεον να ασχοληθω ουτε με θερμοκρασιες ουτε με τιποτα... Εχω απελπιστει

78Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Πεμ Μάης 02, 2013 1:29 am

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μου τι κανετε;;;; καλη ανασταση σε ολες σας...τζενακι ολα καλα θα πανε!!! σου μιλαω εγω που μετα απο 2.5 χρονια αποτυχιας αποφασισα κ ειπα ΤΕΡΜΑ ΟΛΑ..τερμα τα κλαμματα την πρωτη μερα περιοδου τερμα οι σκεψεις των γονιμων τερμα ολα..κ ξερεις γτ...γτ με συγγινισε τοσο πολυ ο αντρουλης μου κ με εβαλε σε σκεψεις..ακου με λιγα λογια...ειχα κανει σπερματεγχυση που δυστυχως απετυχε κ την παρασκευη που μας περασε αδιαθετησα....παρασκευη σαββατο ημουν σαν ζομπι μεσ στο σπιτι..περπατουσα κ εκλαιγα...χανομουν στις σκεψεις κ στο κλαμα μου...ο αντρουλης μου νομιζε οτι επαθα κατι..ΝΑΙ το παραδεχομαι περασα ενα ειδος καταθλιψης....με ασταματητο κλαμα...μεχρι που ο αντρουλης μου πηρε τηλ. την κουμπαρα (ΠΑΙΔΙΚΗ φιλη μου) κ της ειπε την κατασταση μου...μου τα ειπε η κουμπαρα την δευτερα αυτα κ αποφασισα για χαρη του αντρουλη μου να τα ξεχασω ολα...της ειπε τα εξης.....ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΜΩΡΟ..ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ..ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΤΙΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΑΘΕΙ ΤΠΤ....ακομη κ τωρα που στο εγραψα βουρκωσα......

79Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Πεμ Μάης 02, 2013 1:37 am

KONSTADINA


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΜΠΗΚΑ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΓΧΟΣ(ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΕΤΑ)ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΕΧΑΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ,ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ ΕΚΑΝΕ 2 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ!!!!!!!!!!!!ΚΑΘΩΣ ΠΕΡΝΑΓΑΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΟΝΙΣΑΝΕ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΝΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΑΝΕ ΑΛΛΗ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΕΙΔΗ ΕΓΚΥΟΣ.ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΤΗΣ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΕΡΩΤΑ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ(ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ)ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΓΧΟΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΑΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΛΕΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΕΤΡΗΣΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΠΛΑ ΤΙΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΩΟΡΕΞΙΑΣ ΜΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΜΕ ΤΙΣ2 ΚΑΙ ΠΙΑΣΑΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ.

80Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Πεμ Μάης 02, 2013 6:08 am

ευουι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Tzeni84 έγραψε:
ευουι έγραψε:Να μαι και εγω...!!!! καλησπερα!! Τζενακι οσο αφορα την θερμοκρασια που διαβασα παραπανω ισχυει εγω ετσι καταλαβα οτι ειμαι εγκυος την πρωτη φορα....ανεβηκε μετα την ωορηξια και κανονικα θα επρεπε να πεσει οταν ηταν να αδιαθετησω αλλα ηταν ανεβασμενη πανω απο 20 μερες(υποπτο).Αν παραμεινει ανεβασμενη πανω απο 14-16 μερες υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης!εγω τωρα ειμαι ηδη με δεκατα (37-37.3) απο το σαββατο 27/4 πραγμα που σημαινει οτι ειχα ωορηξια 24-25-26/4 δηλαδη 14η,15η κ 16η μερα του κυκλου!Το εκμεταλευτηκαμε πληρως ευτυχως μερα παρα μερα και τωρα ελπιζω να πετυχε!σημερα εχω 37 θερμοκρασια και αν δεν ειναι η ιδεα μου νιωθω τσιμπιματακια χαμηλα!περιμενω 11/5 σε 10 μερες περιοδο.ειναι ηδη η 5η μερα με δεκατα και ελπιζω σε περισσοτερες!!αρχησα την θερμομετρηση απο την πρωτη μερα της περιοδου και ειχα 36.3-36.6 μεχρι και σημερα και η θερμοκρασια μου ανεβηκε την 17η μερα!ειναι ενας καλος τροπος να βρεις την ωορηξια σου!ελπιζω ολα να πανε καλα για ολες και καλο μας μηνα! ευχομαι τωρα που ανοιξε ο καιρος να χαλαρωσουμε μπας και γινει κανα θαυμα μεσα μας!!!!!
Κουκλιτσα μου εγω δεν μετρησα καθολου θερμοκρασια αυτον τον μηνα που περασε. Ηπεριοδος μου βεβαια ηρθε κανονικα... αυριο τελειωνει κιολας. Δεν θελω πλεον να ασχοληθω ουτε με θερμοκρασιες ουτε με τιποτα... Εχω απελπιστει

να μην απελπιζεσαι κοριτσι μου θα ερθει να εισαι σιγουρη και εγω το ιδιο ελεγα και πανω που ελεγα να ψαχτουμε εμεινα εγκυος σε μηνα που ειχαμε μονο 2 επαφες και δεν το περιμενα ασχετα με την καταληξη της εγκυμοσυνης μου.τωρα χαλαρα παμε ξανα για το επομενο ειμαι σιγουρη οτι θα ερθει γρηγορα και θα ειναι γερη εγκυμοσυνη,ολα θα πανε καλα το πιστευω!! να εχεις πιστη!!!!

81Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Πεμ Μάης 02, 2013 6:11 am

ευουι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ευουι έγραψε:
Tzeni84 έγραψε:
ευουι έγραψε:Να μαι και εγω...!!!! καλησπερα!! Τζενακι οσο αφορα την θερμοκρασια που διαβασα παραπανω ισχυει εγω ετσι καταλαβα οτι ειμαι εγκυος την πρωτη φορα....ανεβηκε μετα την ωορηξια και κανονικα θα επρεπε να πεσει οταν ηταν να αδιαθετησω αλλα ηταν ανεβασμενη πανω απο 20 μερες(υποπτο).Αν παραμεινει ανεβασμενη πανω απο 14-16 μερες υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης!εγω τωρα ειμαι ηδη με δεκατα (37-37.3) απο το σαββατο 27/4 πραγμα που σημαινει οτι ειχα ωορηξια 24-25-26/4 δηλαδη 14η,15η κ 16η μερα του
κυκλου!Το εκμεταλευτηκαμε πληρως ευτυχως μερα παρα μερα και τωρα ελπιζω να πετυχε!σημερα εχω 37 θερμοκρασια και αν δεν ειναι η ιδεα μου νιωθω τσιμπιματακια χαμηλα!περιμενω 11/5 σε 10 μερες περιοδο.ειναι ηδη η 5η μερα με δεκατα και ελπιζω σε περισσοτερες!!αρχησα την θερμομετρηση απο την πρωτη μερα της περιοδου και ειχα 36.3-36.6 μεχρι και σημερα και η θερμοκρασια μου ανεβηκε την 17η μερα!ειναι ενας καλος τροπος να βρεις την ωορηξια σου!ελπιζω ολα να πανε καλα για ολες και καλο μας μηνα! ευχομαι τωρα που ανοιξε ο καιρος να χαλαρωσουμε μπας και γινει κανα θαυμα μεσα μας!!!!!
Κουκλιτσα μου εγω δεν μετρησα καθολου θερμοκρασια αυτον τον μηνα που περασε. Ηπεριοδος μου βεβαια ηρθε κανονικα... αυριο τελειωνει κιολας. Δεν θελω πλεον να ασχοληθω ουτε με θερμοκρασιες ουτε με τιποτα... Εχω απελπιστει

να μην απελπιζεσαι κοριτσι μου θα ερθει να εισαι σιγουρη και εγω το ιδιο ελεγα και πανω που ελεγα να ψαχτουμε εμεινα εγκυος σε μηνα που ειχαμε μονο 2 επαφες και δεν το περιμενα ασχετα με την καταληξη της εγκυμοσυνης μου.τωρα χαλαρα παμε ξανα για το επομενο ειμαι σιγουρη οτι θα ερθει γρηγορα και θα ειναι γερη εγκυμοσυνη,ολα θα πανε καλα το πιστευω!! να εχεις πιστη!!!!
α! ξεχασα να αναφερω οτι προσπαθουσαμε 2 χρονια!

82Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Τρι Μάης 14, 2013 1:16 am

ευουι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπερα! Ειναι η 2η περιοδος που μου ερχεται μετα την αποβολη.Η πρωτη ηταν φυσιολογικοτατη κρατησε 6-7 μερες οπως παντα.Περιμενα 11/5 και μου ηρθε την ιδια μερα αλλα ειχα αιμα κοκκινο μονο την μια μερα και μετα λιγα καφε.Ειναι η 4η μερα και δεν εχω σχεδον τιποτα.Στην ουσια μου κρατησε 1 μερα η ροη.Τι λετε να συμβαινει? Κανονικη περιοδο δεν την λες!Το πρηξημο παντως το νιωθω ακομα και ποναει και η μεση μου.Ανησυχω,μηπως υπαρχει κανενα προβλημα?

83Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Τρι Μάης 14, 2013 2:40 am

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κάνε και ένα τεστ μπας κι έχουμε ευχάριστα! Wink

84Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Τρι Μάης 14, 2013 4:59 am

Marina27

Marina27
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ευουι έγραψε:Καλησπερα! Ειναι η 2η περιοδος που μου ερχεται μετα την αποβολη.Η πρωτη ηταν φυσιολογικοτατη κρατησε 6-7 μερες οπως παντα.Περιμενα 11/5 και μου ηρθε την ιδια μερα αλλα ειχα αιμα κοκκινο μονο την μια μερα και μετα λιγα καφε.Ειναι η 4η μερα και δεν εχω σχεδον τιποτα.Στην ουσια μου κρατησε 1 μερα η ροη.Τι λετε να συμβαινει? Κανονικη περιοδο δεν την λες!Το πρηξημο παντως το νιωθω ακομα και ποναει και η μεση μου.Ανησυχω,μηπως υπαρχει κανενα προβλημα?



sumfwnw na kaneis kai esu test..kai lew kai esu gt kai egw exw megalh kathysterhsh(14 meres)kai apo exthes exw kati roz ygra...(den kserw ti einai ta roz ygra) alla tha kanw kai egw ena kai makari...sou euxomai pantws kai sena ta kalutera!!!!!

85Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Τρι Μάης 14, 2013 8:15 am

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια καντε τεστ και μακαρι να ειναι θετικο το αποτελεσμα!!

86Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Τρι Μάης 14, 2013 11:54 am

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ κοριτσια μου σας κουραζω... ΓΙα βοηθηστε με λιγο με τις γονιμες... με σταθεροτατο κυκλο 30 ημερων υπολογιζω τις γονιμες στην 16η με 18 μερα (Αντε μια μερα πανω μια μερα κατω) Δεν τις υπολογιζω σωστα;. Σημερα ας πουμε ειμαι στην 16η μερα. Στις τελευταιες περιοδους ομως παρατηρω οτι το στηθος μου ποναει απο την 15η οπως ακριβως στην περιοδο;; Που μπορει να οφειλεται;; Ειναι το στηθος σημαδι ωορηξιας;;; Η ξεκινανε τα συμπτωματα περιοδου τοσο νωρις;; Αφου ειμαι ακομα στις γονιμες!!!

87Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Τρι Μάης 14, 2013 12:03 pm

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
έχεις κάνει τεστάκια για κανένα 4 μηνο;εγώ λόγω παρακολούθησης της ενδομητρίωσης με υπέρηχο ήξερα πάντα με κύκλο 28 ημερών ότι κάνω ωορρηξία πριν την 14η.έκανα και τεστάκια για 3 μήνες και το επιβεβάιωσα 10η με 12η.οπότε είναι ανάλογα στον οργανισμό.άρχιζε εσύ από την 10η μέρα και τελειωνε το πάρτυ Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 215994 Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 215994 Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 215994 την 18η να είσαι μέσα!μερά παρα μέρα φυσικά!σύμφωνα με τον υπέρηχο την κόρη μου την έπιασα στην 10η μέρα!

88Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Τρι Μάης 14, 2013 12:07 pm

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
amazona έγραψε:έχεις κάνει τεστάκια για κανένα 4 μηνο;εγώ λόγω παρακολούθησης της ενδομητρίωσης με υπέρηχο ήξερα πάντα με κύκλο 28 ημερών ότι κάνω ωορρηξία πριν την 14η.έκανα και τεστάκια για 3 μήνες και το επιβεβάιωσα 10η με 12η.οπότε είναι ανάλογα στον οργανισμό.άρχιζε εσύ από την 10η μέρα και τελειωνε το πάρτυ Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 215994 Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 215994 Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 215994 την 18η να είσαι μέσα!μερά παρα μέρα φυσικά!σύμφωνα με τον υπέρηχο την κόρη μου την έπιασα στην 10η μέρα!
Δεν εχω κανει ποτε, γιατι σκεφτομαι οτι αν κανω και ξερω ποτε ακριβως ειναι οι γονιμες θα το σκεφτομαι πιο πολυ!!! Λες τελικα να παρω;;

89Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Τρι Μάης 14, 2013 12:12 pm

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πάρε αλλά μην πείς στον άντρα σου βγήκε θετικό έλα γιατί οι άντρες αγχώνονται πιο πολύ.ο δικός μου του είπα να κάνουμε Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 215994 Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 215994 όποτε μας έρχεται και μου απάντησε να βγεί π΄ρωτα το τεστ θετικό να μην το χάσουμε! Embarassed Embarassed και τότε τα σταμάτησα εφόσον ξέρω πότε περίπου!

90Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Τρι Μάης 14, 2013 12:18 pm

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
amazona έγραψε:πάρε αλλά μην πείς στον άντρα σου βγήκε θετικό έλα γιατί οι άντρες αγχώνονται πιο πολύ.ο δικός μου του είπα να κάνουμε Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 215994 Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 215994 όποτε μας έρχεται και μου απάντησε να βγεί π΄ρωτα το τεστ θετικό να μην το χάσουμε! Embarassed Embarassed και τότε τα σταμάτησα εφόσον ξέρω πότε περίπου!
Αχ ασε!! οι αντρες στο αγχος ειναι πιο μπεμπηδες με τα μωρα!! Wink Αλλα να σου πω για 4-4 μηνες μετρουσα θερμοκρασια. Η θερμοκρασια μου απο την περιοδο ηταν παντα σταθερη 36.3 και απο την 15 μεχρι 18 μερα επεφτε στο 36,1 οποτε υπεθετα οτι ειναι ωορηξια. Μετα ανεβαινε στο 36,6. Και το πιο βασικο: Τα 2 τελευταια παπ ετυχε να ειναι την 13 και 17 μερα του κυκλου μου. Την 13 δεν υπηρχε ωαριο στον ετησιο υπερηχο. Την 17 ομως υπηρχε και μαλιστα... στα φορτε του! οποτε δεν ξερω τι να σκεφτω

91Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Τρι Μάης 14, 2013 2:26 pm

ευουι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
amazona έγραψε:κάνε και ένα τεστ μπας κι έχουμε ευχάριστα! Wink

Λες κοπελα μου? Εγω ελεγα οτι ειναι ακομα καθαρισματα μετα την αποβολη.....αλλα μετα απο μια κανονικη περιοδο τωρα βρηκε να μου κανει κολπα?Θα δω ποτε θα σταματησουν τα καφε γιατι ειχα και σημερα με κατι ξεκαρφοτες καφεκοκκινες σταγονες και αν συνεχησουν τα πρηξηματα θα κανω τεστ.Αν και δεν το βλεπω,λες να εγινε τοσο γρηγορα?Δεν εχω ελπιδες.Ευχαριστω!!!

92Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Τρι Μάης 14, 2013 10:08 pm

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευουι έγραψε:
amazona έγραψε:κάνε και ένα τεστ μπας κι έχουμε ευχάριστα! Wink

Λες κοπελα μου? Εγω ελεγα οτι ειναι ακομα καθαρισματα μετα την αποβολη.....αλλα μετα απο μια κανονικη περιοδο τωρα βρηκε να μου κανει κολπα?Θα δω ποτε θα σταματησουν τα καφε γιατι ειχα και σημερα με κατι ξεκαρφοτες καφεκοκκινες σταγονες και αν συνεχησουν τα πρηξηματα θα κανω τεστ.Αν και δεν το βλεπω,λες να εγινε τοσο γρηγορα?Δεν εχω ελπιδες.Ευχαριστω!!!

καλημέρα!πολύ πιθανόν!είχα 2 αποβολές και μόνο στην 1η περίοδο καταλάβαινα ότι ο οργανισμός "καθάριζε".δες πότε θα σταματήσουν και κάνε ένα τεστάκι.σου εύχομαι σύντομα με ένα γερό μωράκι!

93Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Τρι Μάης 14, 2013 10:10 pm

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tzeni84 έγραψε:
amazona έγραψε:πάρε αλλά μην πείς στον άντρα σου βγήκε θετικό έλα γιατί οι άντρες αγχώνονται πιο πολύ.ο δικός μου του είπα να κάνουμε Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 215994 Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 215994 όποτε μας έρχεται και μου απάντησε να βγεί π΄ρωτα το τεστ θετικό να μην το χάσουμε! Embarassed Embarassed και τότε τα σταμάτησα εφόσον ξέρω πότε περίπου!
Αχ ασε!! οι αντρες στο αγχος ειναι πιο μπεμπηδες με τα μωρα!! Wink Αλλα να σου πω για 4-4 μηνες μετρουσα θερμοκρασια. Η θερμοκρασια μου απο την περιοδο ηταν παντα σταθερη 36.3 και απο την 15 μεχρι 18 μερα επεφτε στο 36,1 οποτε υπεθετα οτι ειναι ωορηξια. Μετα ανεβαινε στο 36,6. Και το πιο βασικο: Τα 2 τελευταια παπ ετυχε να ειναι την 13 και 17 μερα του κυκλου μου. Την 13 δεν υπηρχε ωαριο στον ετησιο υπερηχο. Την 17 ομως υπηρχε και μαλιστα... στα φορτε του! οποτε δεν ξερω τι να σκεφτω

μπορεί να κάνεις τότε λίγο μετά τη μέση ωορρηξία.παρακολούθησε το για τουλάχιστον 3 μήνες με τεστάκια και μακάρι να σε προλάβουν τα ευχάριστα! Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 215994 Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 215994 Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 215994 Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 215994 Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 215994

94Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Τετ Μάης 15, 2013 12:28 am

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tzeni84 έγραψε:
amazona έγραψε:έχεις κάνει τεστάκια για κανένα 4 μηνο;εγώ λόγω παρακολούθησης της ενδομητρίωσης με υπέρηχο ήξερα πάντα με κύκλο 28 ημερών ότι κάνω ωορρηξία πριν την 14η.έκανα και τεστάκια για 3 μήνες και το επιβεβάιωσα 10η με 12η.οπότε είναι ανάλογα στον οργανισμό.άρχιζε εσύ από την 10η μέρα και τελειωνε το πάρτυ Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 215994 Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 215994 Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 215994 την 18η να είσαι μέσα!μερά παρα μέρα φυσικά!σύμφωνα με τον υπέρηχο την κόρη μου την έπιασα στην 10η μέρα!
Δεν εχω κανει ποτε, γιατι σκεφτομαι οτι αν κανω και ξερω ποτε ακριβως ειναι οι γονιμες θα το σκεφτομαι πιο πολυ!!! Λες τελικα να παρω;;
aporo giati pedeyomaste me tis gonimes meres kai den kanoume mera para mera epafes etsi tha eimaste pio sigoures

95Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Τετ Μάης 15, 2013 2:52 am

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anampel έγραψε:
Tzeni84 έγραψε:
amazona έγραψε:έχεις κάνει τεστάκια για κανένα 4 μηνο;εγώ λόγω παρακολούθησης της ενδομητρίωσης με υπέρηχο ήξερα πάντα με κύκλο 28 ημερών ότι κάνω ωορρηξία πριν την 14η.έκανα και τεστάκια για 3 μήνες και το επιβεβάιωσα 10η με 12η.οπότε είναι ανάλογα στον οργανισμό.άρχιζε εσύ από την 10η μέρα και τελειωνε το πάρτυ Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 215994 Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 215994 Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 215994 την 18η να είσαι μέσα!μερά παρα μέρα φυσικά!σύμφωνα με τον υπέρηχο την κόρη μου την έπιασα στην 10η μέρα!
Δεν εχω κανει ποτε, γιατι σκεφτομαι οτι αν κανω και ξερω ποτε ακριβως ειναι οι γονιμες θα το σκεφτομαι πιο πολυ!!! Λες τελικα να παρω;;
aporo giati pedeyomaste me tis gonimes meres kai den kanoume mera para mera epafes etsi tha eimaste pio sigoures
Αυτο σκεφτομουν κι εγω τωρα! Αφου εμεις τωρα αρραβωνιαστηκαμε και μενουμε μαζι, ειμαστε στα φορτε μας, οποτε οι επαφε ειναι πολυ πολυ συχνες!!

96Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Τετ Μάης 15, 2013 8:13 am

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μεγαλη απογοητευση... Χθες ηρθαν για καφε 2 φιλες, η μια εγκυος και η αλλη με μωρο 8 μηνων. Ολο λεγανε για την υπεροχη περιοδο της εγκυμοσυνης και με πειραζαν ρωτωντας με τι περιμενω!! Σημερα η κοπελα με το μωρο ηρθε μαζι με τον αντρα της και το μωρο. Ολο ελεγαν πως μου παει και οτι ηρθε και η σειρα μου!! μεγαλη απογοητευση κοριτσια... Απελπιστηκα... Το νιωθω, ειμαι σιγουρη οτι παλι δεν εγινε τιποτα...

97Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Τετ Μάης 15, 2013 8:44 am

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γράψε τους όλους!να απαντάς"εμείς δεν το σκεφτόμαστε προς το παρόν" και κόφτο τους!αρραβωνιασμένοι δεν είστε;μετά το γάμο θα λες!το να το σκέφτεσαι συνέχεια δεν κάνει καλό... Smile

98Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Τετ Μάης 15, 2013 9:21 am

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
amazona έγραψε:γράψε τους όλους!να απαντάς"εμείς δεν το σκεφτόμαστε προς το παρόν" και κόφτο τους!αρραβωνιασμένοι δεν είστε;μετά το γάμο θα λες!το να το σκέφτεσαι συνέχεια δεν κάνει καλό... Smile
Πόσο δίκαιο έχεις...

99Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Τετ Μάης 15, 2013 11:57 pm

ευουι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τελικα πηρα τηλ τον γιατρο μου και μου ειπε οτι η' ειμαι εγκυος η' ειναι ανωμαλια του κυκλου μου.Μου ειπε επισης να κανω μια β'χωριακη και αυτο εκανα σημερα το πρωι,εδωσα αιμα και κατα τις 6 το απογευμα θα βγουν τα αποτελεσματα....αχ! ευχηθειτε μου καλη και θετικη χωριακη!!!!Ποιος περιμενει μεχρι τοτε θα τρελαθω στην δουλεια!!!μακαρι!!!!!!

100Δεν μενω έγκυος!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν μενω έγκυος!! Πεμ Μάης 16, 2013 12:10 am

halla

halla
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
οχι ρε παιδιά εξωσωματική στην κοπέλα!! Εχει πολύ χρόνο για να εξαντλήσει τις πιθανότητες! Και είναι τόσο νέα! Για μένα χαλάρωσε και απόλαυσε το. Θα έρθει σύντομα, αλλα όχι υπερβολές να μετράς θερμοκρασίες και τέτοια...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις