Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια σας αφηνω προς το παρον! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο4!!!! - Σελίδα 2 531909

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΓΩ ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ ΜΙΑΣ Κ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΜΠΑΝΙΟΥ ΤΩΝ ΑΓΟΡΙΩΝ!!!

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ
ΡΙΝΟΥΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο4!!!! - Σελίδα 2 379767 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο4!!!! - Σελίδα 2 379767 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο4!!!! - Σελίδα 2 379767

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσάκια!

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
antoniaeua έγραψε:επ για να καταλαβω μετα απο συγκεκριμενο οριο πρεπει να αλλα ζουμε"θεμα"??? αλλιως τι γινετε??

αννουλα οχι σε γυμνασστηριο ειμαι.!!!
και αν δεν χεις παρει καροτσι για αρχιζε να το σκεφτεσε..?? Razz

αληθεια που ειναι παλι η ιωαννα??

ρηνουλα οταν κανουμε καμπυλη σακχαρου δεν πρεπει να μετακινουμαστε διοτι οι κινησεις ειναι "καυσεις" οπου καιγετε το γλυκογονο κατι που σαυτη την εξεταση δεν θελουμε να καει για να εχουμ απολυτο αποτελεσμα οποτε καλο ειναι να πας καπου που θα εισαι ανετα και θα μπορεις να βολεψεις το κορμακι κ την κοιλιτσα σου...

αποκοιμηθηκα λιγο..

χτυσα ρε να το παρω ε???εγω σκεφτομαι η το γκρι η το μπεζ...ποσο το βρηκες εσυ?
το παρακανα σημερα με το μεσημεριανο, ψαροσουπα, τυρπιτα κ γλυκο κυδωνι..εχω ενα στομαχι τωρα..μα κ εγω βουλιμια...

ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΝΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΗΚΑ 450 ΕΥΡΩ ΕΣΥ ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ Κ ΠΟΛΛΗ....

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!
ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ Η ΜΠΕΜΠΕ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΨΗΛΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ Κ ΣΑΝ ς ΤΕΛΙΚΟ ....ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΣΑΜΠΑ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ...
ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΑΣΕΙ 750 ΓΡΑΜ.
ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΚΙΛΑΚΙΑ.....

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπράβο που δεν πήρες κιλά! Πως το κατάφερες;
Πότε θα ξαναπάτε λοιπόν;

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπράβο Χρύσα!! Για τα κιλά! Όσο για την μπέμπα εεεε δε θα μας κάνει συνέχεια την χάρη!!

Αντωνία όταν φτάνουμε τις 50 σελίδες κλειδώνει το θέμα! Και ερωτώ!! Σε γυμναστήριο τι είδους γυμναστική κάνεις; Με την κοιλιά στα μάτια;; Α πα πα! Και εγώ είπα θα είσαι σε κανένα σχολείο και θα είναι χαλαρά!!! Facebook εσύ έχεις να σε κάνουμεκαι από εκεί φίλη;

Ιωάννα μου γλυκιά περαστικά στην κοπέλα. Κι εσύ καλό είναι να προσεχείς και να μην είσαι όλη μέρα στην κλινική. Όπως και να χει επιβαρύνεις τον οργανισμό σου. Πρόσεχε!!!! Σε φιλώ. Καλή ξεκούραση.

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλορίζικο το νέο θεματάκι μας κορίτσια!Με το καλό να αποκτήσουμε τα μωράκια μας!

Ρινούλα μου καλή δύναμη κ υπομονή στην εξέταση που έχεις να κάνεις! Δεν έχω κάνει ποτέ καμπύλη αλλά από όσα διαβάζω δεν πρέπει να είναι κ η πιο ευχάριστη.

Ιωάννα μου περαστικά στη κουνιάδα σου. Δεν υπάρχει χειρότερο για μια γυναίκα που δεν έχει ακόμα παιδάκια να χάνει την 1 σάλπιγγα. Θα είναι χάλια ψυχολογικά. Εύχομαι ο Θεός να της στείλει σύντομα ένα μωράκι.

Αντωνία μου είσαι τυχερή που έχεις καλούς συναδέλφους στο γυμναστήριο. Πιστεύω ότι είναι σπάνιο φαινόμενο. Καλά κάνεις και είσαι καθιστή γυμνάστρια! Έτσι πρέπει!

Χρύσα είναι πολύ ωραία τα νέα σας! Δεν πειράζει που δεν ήταν σε καλή θέση. Το σημαντικό είναι ότι εσύ δεν πάχυνες και ότι το μωράκι σου μεγάλωσε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]! Τα κοριτσάκια κάνουν νάζια !

Πάω να κάνω μπανάκι τη ζουζούνα μου και μετά να ξαπλώσω. Αύριο είναι μεγάλη μέρα !

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] σε όλες σας !

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρινούλα έφτασε και η δικιά σου μέρα για την καμπύλη ε;; Να κακομελεταω δηλαδή.... Δεν πρόκειτε να της ξεφύγω μάλλον....

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φιλάκια Χριστίνα μου!

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αννουλα πριν εκανα γυμναστικη κανονικα κ προγραμματα εδειχνα κ ομαδικα εκανα..αλλα με το που εμαθα οτι ειμαι εγκυος κ μου ειπ η γιατρος λογω διαφορων γυναικλογικων προβληματων να μην κανω σταματησα...εδω κ εγω η ιδια εχω να γυμναστω πολυ καιρο..μονο yoga κανω αλλα τωρα με τις συσπασεις τπτ ουτε περπατημα ουτε τπτ...εχω ΦΡΙΚΑΡΕΙΙΙΙΙ Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο4!!!! - Σελίδα 2 966307 .....τωρα πλεον μιλαω με τον κοσμο βγαζω προγραμματα κ καθομαι στο γραφειο μου..

κ βεβαια εχω facebook...Papandreou Antonia ειμαι...

χρυσα ναι κ εγω ετσι λεω να το παρω...απλα ελεγα να κοιταξω κ πουθενα αλλου κατι αλλο ετσι ....

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινα ευχαιστώ για τις ευχές, πιστεύω θα είναι λίγο φρίκη για μένα γιατι φοβάμαι τις βελόνες...

Αννούλα με τον καινούργιο χρόνο θα την κάνω. Μήπως δε θα κάνεις; Δε σου έχει πει ο γιατρός; Εϊσαι και πιο μπροστά από μένα μια εβδομάδα.

Αντωνία σου έκανα αίτημα φιλιας

annoyla


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας γεια σας!!Άλλο θεματάκι βλέπω ε??Αχχχχ πολυλογούδες!!
Ιωάννα μου περαστικά στην κουνιάδα σου!!Ταλαιπωρία η κοπέλα!Μακάρι να της πάνε όλα καλά!!Και εσύ κυρία μου ξεκουράσου κσι λίγο!! Very Happy
Ρηνούλα εμένα στην καμπύλη μου είπε ο μικροβιολόγος μπορώ να περπατάω πέντε λεπτά μεά από κάθε αιμοληψία...ήταν και κοντά στο σπίτι μου και ερχόμουνα και ξάπλωνα!Δεν θα την έβγαζα αλλιώς!!
Χρύσα μου όλα καλά!!Δεν πειράζει που δεν την είδατε!!Σας κρύφτηκε η μικρούλα!!Μεγαλώσατε κιόλας ε??Ευτυχώς μόνο η μπέμπα!!Εγώ δεν τολμάω να ζυγιστώ!!
Χριστινάκι καλό βράδυ!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο4!!!! - Σελίδα 2 850933
Αννούλα καμιά μας δρν το βλέπω να γλιτώνει την παλιοκαμπύλη!!Δυστυχώς!!
Αντωνία μου θα σου κάνω κι εγώ add στο facebook!!

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ κορίτσια ναι όντως ήταν άτυχη μέρα τώρα έχουμε ραντεβού στις 9 /01 .... Ναι όντως δεν ξέρω απλα δεν πήρα καθόλου κιλά ίσως επειδή δεν το σκεφτομουνα έτρωγαν κανονικά αλλα οχι χαζόμαρες κ φρούτα έτρωγαν κ τα γλυκάκια μου κανονικά τι να πω μακάρι να παρά μείνω έτσι κ αυτο το μήνα . Όντως κάνουν ναζακια τα κοριτσακια χαχαχαχα πάντως φτάσαμε 750 γράμ και 25 εκ. .... Και μόλις τώρα άλλαξε θέση ...... Αχχχχχχ!!!!!!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρύσα κι εγώ 10/01 θα πάω τώρα. Πιστεύω μ τις γιορτες θα ξεχαστούμε και θα περάσουν οι μέρες.
Στεναχωρήθηκα τώρα γιατί μαλωσα την κόρη μου λίγο άσχημα...

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρινουλα δεν ξερω για την καμπυλη , παντως με ειπε οτι απο την στιγμη που η γλυκοζηλιωμενη (ετσι λεγετε? ) ειναι χαμηλα για ποιο λογο να σε τυρανναω ετσι προς το παρων...
Αυτο το πραγμα εσεις οι μαμαδες να μας μαλωνετε και μετα να στεναχωριεστε, πραγματικα δεν το καταλαβαινω!!!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο4!!!! - Σελίδα 2 606100

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟίτα δε μετανιώνω επειδή τη μάλωσα αλλά επειδή το παρατράβηξα. Λίγο οι ορμόνες, λίγοτο άγχος αυτές τις μέρες, ε, ξέφυγα. Δεν το συνηθίζω και γι'αυτό με πειράζει πιο πολύ.
Πάντως σε λίγο κι εσυ θα μαλώνεις οπότε... θα σου λυθούν όλες οι απορίες! Smile

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αστα να πανε..!! Και πολυ φοβαμαι οτι ο ενας θα μαλωνει (βλεπε μαμα ) και ο αλλος θα παρηγορει (βλεπε μπαμπας).. Razz .

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε θα δείξει, χεχε!

bluerose

bluerose
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλορίζικο το θεματάκι κορίτσια και με το καλό τα μωράκια μας Smile

Rinoula έγραψε:Μπράβο Ελευθερια! Ωραιο το αυτοκόλλητο;

Πολύ όμορφο είναι, τέρμα πια ο άδειος τοίχος!Πλέον φαίνεται για παιδικό δωμάτιο Smile

Χριστίνα, καραμελίνι θα ντυθεί;;;;Σκέτη γλύκα θα είναι!!! Μακάρι να είσαι καλά, να την καμαρώσεις!

Χρύσα αν δε θέλουν να τα δούμε αυτά μας κάνουν τα ντροπαλά μας τα μωρά Smile Είδες που μεγάλωσε;;;; Μπράβο πάντως που δεν έβαλες βάρος!

Ιωάννα μου, περαστικά στην κουνιάδα σου Sad Τι να πω, πολύ δύσκολες καταστάσεις είναι αυτές....μακάρι να της πάνε της κοπέλας όλα καλά από εδώ και πέρα.

Ο μικρός μόλις ξεκίνησε τις κλωτσιές και τα κρόουλ στην κοιλιά Smile

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!!! Από μένα αλλά και από το κορίτσι μου που απ'ότι βλέπω σήμερα έχει πολλά κέφια!!!!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κ απο εμρναααααααααα

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ απο δω καλημερα...τονια πως εισαι σημερα???
αννουλα σε δεχτηκα στο facebook εχουμε κ ιδια ημερομηνια γενεθλια!!!
εμενα η μικρη μου ειναι πολυ ηρεμη..κ εγω πολυ κουρασμενη...σημερα περπατησα το πρωι για να ερθω στη δουλεια κ μετα μπηκα σενα λεωφορειο ΠΗΧΤΡΑ...εχει απεργιες σημερα τα μμμ...

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα αντωνια!!!
τι κανεις?ανατριχιασα στην σκεψη να μπω σε λεοφωρειο..εχω ξεμαθει πλεον!!!
καλα ειμαι προς το παρον..τα ξημαρωματα ειχα κατι πονακια σαν περιοδου κ η μικρη μου εδωσε κατι γερες κλωτσιες στα πλευρα κ ξυπνησα!!!

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

καλα κ εγω να δεις οδηγαω τε τελευταια 8 χρονιοα ειχα να μπω σε πηχτρα λεωφ απο το λυκειο!!κ τωρσ που δεν μπορω να οδηγησω...αναγκαστηκα!ευτυχως που η αποσταση δουλεια σπιτι με τα ποδια ειναι καμια/μιση ωρα οποτε μπηκα για λιγο αφου περπατησα το περισσοτερο...

κοσμος μυρωδιες..σαρδελοποιηθηκα!!
ευτυχως που εισαι καλυτερα..εγω εχω καταλαβει οτι με τα yutopar ποναει πολυ η καρδια μου...την αλλη πεμπτη εχω ραντεβου με τη γιατρο θα δουμε πως+αν θα συνεχισω...

να κανω μια ερωτηση???? alien
σημερα μπηκα στην 27η εβδομαδα ποια μπορει να με διαφωτισει με το ποτε μπαινουμε στο 3ο τριμηνο???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις