Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
314 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 314 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και ναι, επισημως, δεν μπορω να κοιμηθω!!!!Καιρο ειχανα το παθω.. Τι να φταιει αργε???χμμμμ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Λοιπον, σας γραφω εξελιξεις, να τις δειτε αυριο.
Μολις ηρθε Χρηστος, με επιασαν κατι κλαμματα, ουτε να μιλησω δεν μπορουσα. Του εβγαλα την ψυχη μεχρι να του τα πω τελοσπαντων.

Ε, εγινε Τουρκος,ντραπηκε παρα πολυ για την μανα του και ανησυχησε για μενα κ το μικρουλι.

Παει εξω και της φωναζε, πρωτη φορα τον ακουω να φωναζει ετσι.. Την εβαλε στην θεση της η αληθεια ειναι.Την εβαλε να μου ζητησει συγνωμη και της ειπε και εν ολιγοις να τα μαζεψει και να φυγει αν ειναι να μου μιλαει ασχημα και να μην με σεβεται.

Εκλαιγε αυτη, και οχι, με παρεξηγησε το κοριτσι, και δεν ειχα κακη προθεση, για το εγγονι μου νοιαζομαι μονο (λες κι εμεις δεν νοιαζομαστε...)

Μου ζητησε συγνωμη, δεν της ειπα τιποτα εγω, δεν μιλησα, και μετα πηγε στο δωματιο που κοιμαται κι εκανε οτι μαζευει τα πραγματα της.Ε, πηγα και της ειπα οτι δεν την εδιωξε καινεις απο το σπιτι και λεει "οχι, εγω σε σπιτια που ειμαι ανεπιθυμητη δεν θελω να μενω, εχω και μια περηφανια".

Τι να πω εγω τωρα? Θα μου βγει και απο πανω...

Δεν εφυγε τελικα, ειναι σαν βρεγμενη γατα. Στην μαμα μου δν θα πουμε τιποταπαντως. Θα εκνευριστει τοσο πολυ, ουτε ξερω πως θα αντιδρασει.

Μεχρι τοτε, ψυχρο πολεμο θα εχουμε στο σπιτι Sad

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σχολιαζω τωρα αυτα που γραψατε(ο,τι θυμαμαι δηλαδη, ειναι και ωρα δυσκολη..)

-Δωρακι θα τις παρει ολες τις βδομαδες η μπεμπα σας ε? Της καλαρεσε εκει μεσα μου φαινεται!!
Καλα, το ταξι που εφαγες απο την Καραγιαννη θεικο Razz Razz Razz Razz

-Ελενη μου μηπως η πιεση σε πιανει στον γιατρο? Μολις βλεπεις το πιεσομετρο? Κι εγω το παθαινω αυτο Very Happy

-Ελενιτσα μου, ξεκουρασου κι ολα θα περασουν! Ολες λιγο πολυ ετσι ειμαστε, τωρα στο τελος σπανε λιγο τα νευρα μας! Ελπιζω αυριο να εισαι καλυτερα!

-Ζωη, καλα δεν τιθεται θεμα προσβολης, κωλορατσα ειναι οι Κερκυραιοι.. Ειδικα οι μεγαλοι, τρελοι ολοι τους! Απορω πως ο Χρηστος ειναι διαφορετικος(κρατω τις πισινες μου βεβαια... Rolling Eyes )


Αυτααα τα ολιγα! Παω να δω τα βιντεακια που ανεβασε η Λουκια, μετα κανενα επεισοδιο νιπ τακ(φλασια εφαγα να δω Smile ) και κατα το πρωι θα με πιασει ο υπνος.

Ματς μουτς Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 9 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 9 417472

Καλεεε, ποσα εγραψα??
Θα εχετε να διαβαζετε πρωινιατικα... Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 9 669659 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 9 669659

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα! Αχ βρε Μιραντζελακι μου το ξενυχτησες εχθες ε; μια χαρα αντεδρασε ο ανρρας σου!σε ειδε ποσο ειχες στεναχωρηθει κ φοβηθηκε ο καλος σου! βεβαια να σου πω δεν νομιζω να την κανει ευκολα απο το σπιτι η πεθερα σου...αλλα εσυ σωστα επραξες κ της ειπες να μεινει...εδειξες μεγαλη ανωτεροτητα. τωρα λες να το παιζει καπως η πεθερα σου;;αστην μωρε!μην χαλας την ζαχαρενια σου εσυ!
Εχθες εξαφανιστηκα αποτομα τι ωρα θα ταν 2?αλλα με πηρε ο υπνος!αχ Δωρα τι θα κανω;6ξυπνησα παλι κ ξανακοιμηθηκα 7 με 9. Η διαθεση μου φυσικα δεν εφτιαξε κ σε αυτο προστεθηκε κ τα παραπονα της μαμας μου με την οποια τα πηρα εχθες βραδιατικα μεσω της αδερφης μου!ωχ...δεν με βλεπω να ηρεμω!
νιωθωκ τραβηγματα χαμηλα κ πονακια κ σαν να ανοιγει πολυ η λεκανη μου!θα γεννησω πριν την ωρα μου εγω!
παλι σεντονι εγραψα... Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 9 604962 συγνωμη!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να ευχαριστησω την Φιλιτσα για τα καλα της λογια στο θεμα της περιληψης που ανελαβα εχθες!
Επισης την Μιραντζελα ( ναι αν δεις κ μαζευονται 30 σελιδες) μεχρι τοσες κανω περιληψη! Razz
Την Λουκια! Ελπιζω να βοηθησε ο χθεσινος περιπατος στις ενορασεις σου για τις μελλοντικες γεννες!


που την βρισκω ομως την ορεξη για πλακα ε;;;

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:
-Δωρακι θα τις παρει ολες τις βδομαδες η μπεμπα σας ε? Της καλαρεσε εκει μεσα μου φαινεται!!
Καλα, το ταξι που εφαγες απο την Καραγιαννη θεικο Razz Razz Razz Razz

E...Δε φταιω εγω!Μου ειχαν φαει ειδη 2 ταξι κ αυτη εφτασε εκεινη την ωρα!κ ο παπας να ηταν δε θα τον αφηνα να το παρει! Mad
Οσο για τις εβδομαδες δεν ειναι τπτ σιγουρο.Απλα δεν υπαρχει ενδειξη οτι κατι θα γινει μες το '12!


-Ζωη, καλα δεν τιθεται θεμα προσβολης, κωλορατσα ειναι οι Κερκυραιοι.. Ειδικα οι μεγαλοι, τρελοι ολοι τους! Απορω πως ο Χρηστος ειναι διαφορετικος(κρατω τις πισινες μου βεβαια... Rolling Eyes )

Ο δικος σου ειναι διαφορετικος επειδη ειναι ακομα μικρος!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz


Μηπως η αυπνια ειναι απο τη συγχιση Μιραντζελακι?Μια χαρα αντεδρασε ο δικος σου παντως!Επρεπε καποιος να τη βαλει στη θεση της!Κ εσυ παντως κυρια!Καλα εκανες κ της ειπες να μη φυγει.Απλα προσεξε μη σου αρχισει ψυχολογικο πολεμο.Να ειναι δλδ ολο γλυκα μπροστα στο Χρηστο κ να σου βγαζει την ψυχη μετα!Απεφυγε τις πολλες επαφες μαζι της απο δω κ περα απλα με διακριτικοτητα.Βρες σιγα σιγα δικαιολογιες να μενεις ολο κ πιο πολλες ωρες μακρια της ακομη κ αν αυτο θα σημαινει να εισαι ξαπλα στο δωματιο.

Καλημερα Ελενιτσα!
Γιατι κ εσυ τετοιες αυπνιες παλι?Κ με τη μαμα σου γιατι τα πηρες???Εγω παρατηρησα παντως οτι οταν κοιμαμαι μονη μου κοιμαμαι καλυτερα.Ενω τα σκ που ειναι κ ο καλος μου στο κρεβατι ως αργα σηκωνομαι εγω νωρις!Μαλλον θελω την απλα μου για να μπορεσω να κοιμηθω σαν ανθρωπος.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο στν χρηστο!εγω παντως διαφωνω με τις φυλετικες γενικευσεις!εντελως!και εγω νευριασα με τν μανα μ...γ το ρουμινγκ ιν.. μ ελεγε οτι θα θελεις να ξεκουραστεις και τετοια κ δν θα μπορεις να εχεις τν μπεμπα κ οταν τν ειπα οτι θελω να πεις στις θειαδες να μην ερθουν στην κλινικη γτ θα θελω ξεκουραση κ να ερθουν καποια φαση στ σπιτι μ ελεγε εε πως πρεπει να ερθουν οσοι θελουν κ νευριασα...δλδ οι θειαδες π δν πηραν ενα τηλεφωνο σ ολη την εγκυμοσυνη να δουν τ κανω με εχουν πιο πολυ αναγκη απ το κοριτσι μ κ εκει δν θα πρεπει να ξεκουραστω?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ Σοφακι μου ακρη δε βγαζεις με τις μαμαδες!Να κανεις οτι θελεις κοπελα μου.Κ πες της μαμας οτι θα εχεις το μωρο στο δωματιο κ αν νιωσεις κουραση μπορουν να το παρουν κ οι μαιες καποιες ωρες.Κ ακριβως επειδη θα εχεις το μωρο στο δωματιο δεν θες επισκεψεις.Θα πρεπει καποια στιγμη να μαθουν να ακουνε...Τα παιδια μας τα μεγαλωνουμε οπως εμεις θελουμε απο την πρωτη ωρα της ζωης τους κ οχι οποτε η μαμαδες-πεθερες το επιτρεψουν.

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια χρονια πολλα!!!! και καλη σας ημερα. να σας ρωτησω κατι σαν πιο παλιες που ειστε. πηρα τις εξετασεις μου και ολες ηταν καλες μονο που το ουρεοπλασμα βγηκε θετικο καιο γιατρος μου ειπε να μην παρω τιποτα. εχει τυχει σε καμια σας αυτο? να ανυσηχω η οχι?

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mary 30 έγραψε:κοριτσια χρονια πολλα!!!! και καλη σας ημερα. να σας ρωτησω κατι σαν πιο παλιες που ειστε. πηρα τις εξετασεις μου και ολες ηταν καλες μονο που το ουρεοπλασμα βγηκε θετικο καιο γιατρος μου ειπε να μην παρω τιποτα. εχει τυχει σε καμια σας αυτο? να ανυσηχω η οχι?


καλημερα σου κ χρονια πολλα! δυστυχως δεν ξερω να σου απαντησω...αλλα ο γιατρος σου κατι ξερει για να σου πει ετσι.

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω ελενιτσα μου απλα φοβαμαι λιγο γιατι το ουρεοπλασμα λενε οτι ειναι υπευθηνο και για αποβολες αλλα ξερω και εγω κατι θα ξερει η γιατρος περισσοτερο

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:
Mirantzela! έγραψε:
-Δωρακι θα τις παρει ολες τις βδομαδες η μπεμπα σας ε? Της καλαρεσε εκει μεσα μου φαινεται!!
Καλα, το ταξι που εφαγες απο την Καραγιαννη θεικο Razz Razz Razz Razz

E...Δε φταιω εγω!Μου ειχαν φαει ειδη 2 ταξι κ αυτη εφτασε εκεινη την ωρα!κ ο παπας να ηταν δε θα τον αφηνα να το παρει! Mad
Οσο για τις εβδομαδες δεν ειναι τπτ σιγουρο.Απλα δεν υπαρχει ενδειξη οτι κατι θα γινει μες το '12!


-Ζωη, καλα δεν τιθεται θεμα προσβολης, κωλορατσα ειναι οι Κερκυραιοι.. Ειδικα οι μεγαλοι, τρελοι ολοι τους! Απορω πως ο Χρηστος ειναι διαφορετικος(κρατω τις πισινες μου βεβαια... Rolling Eyes )

Ο δικος σου ειναι διαφορετικος επειδη ειναι ακομα μικρος!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz


Μηπως η αυπνια ειναι απο τη συγχιση Μιραντζελακι?Μια χαρα αντεδρασε ο δικος σου παντως!Επρεπε καποιος να τη βαλει στη θεση της!Κ εσυ παντως κυρια!Καλα εκανες κ της ειπες να μη φυγει.Απλα προσεξε μη σου αρχισει ψυχολογικο πολεμο.Να ειναι δλδ ολο γλυκα μπροστα στο Χρηστο κ να σου βγαζει την ψυχη μετα!Απεφυγε τις πολλες επαφες μαζι της απο δω κ περα απλα με διακριτικοτητα.Βρες σιγα σιγα δικαιολογιες να μενεις ολο κ πιο πολλες ωρες μακρια της ακομη κ αν αυτο θα σημαινει να εισαι ξαπλα στο δωματιο.

Καλημερα Ελενιτσα!
Γιατι κ εσυ τετοιες αυπνιες παλι?Κ με τη μαμα σου γιατι τα πηρες???


τα πηρα γιατι θυμασαι που σου λεγα οτι με πηρε τηλ ιτι θα φτιαξει εκεινη το ενα φαγητο;ε μου ειχε πει θα φτιαξω ρολο κοτοπουλο.με τους γονεις μου μενουμε σε αποσταση 20λεπτα χωρις κινηση.με οαιρνει τηλ 7:30 οχτω παρα το βραδυ κ μου λεει δεν εχω παρει ομως το κοτοπουλο.δεν οατε εσεις να το παρετε να μου το φερετε απο εδω να το μαγειρεψω;κ εμεις ειχαμε 8:30 ραντεβου με φιλους.τελευταια στιγμη της κεω μου το λες;γιατο δεν μου το πες το μεσημερι που ημασταν ηδη σουπερ να στο παρω;ε τα πηρα κ τελικα προλαβαμε το σουπερ ανοικτο κ το ξρατησαμε να το φτιαξουμε εμεις!συνεννοηση μπουζουκι!κ το βραδυ αργα λεω στην αδερφη μου μην μαγειρεψετε ξατι θα τα φτιαξουμε εμρις.περνει λοιπον σημερα η μανα μου το ορωι κ εκανε οτι ηταν θιγμενη στον δικο μου κ ξαλα δεν ηερω αν θα ερθω κ τετοια...αχ!!!απ την μυτη υα μας βγει το σημερινο! η να πω απ την δικη μου μυτη θα βγει??






Εγω παρατηρησα παντως οτι οταν κοιμαμαι μονη μου κοιμαμαι καλυτερα.Ενω τα σκ που ειναι κ ο καλος μου στο κρεβατι ως αργα σηκωνομαι εγω νωρις!Μαλλον θελω την απλα μου για να μπορεσω να κοιμηθω σαν ανθρωπος.

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mary 30 έγραψε:ευχαριστω ελενιτσα μου απλα φοβαμαι λιγο γιατι το ουρεοπλασμα λενε οτι ειναι υπευθηνο και για αποβολες αλλα ξερω και εγω κατι θα ξερει η γιατρος περισσοτερο

σιγουρα θα ξερει!μην αγχωνεσαι κ αγχωνεις κ το μωρακι σου!αν ηταν κατι πολυ ανυσηχητικο θα σιυ ελεγε κατι σιγουρα ετσι θα σε αφηνε;

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρυ ισως να ξερει η Δωρα αλλα γιατι δεν κανεις ενα τηλ στο γιατρο σου?
Ελενη μου αφου εισαι πολυ καλη στην περιληψη ψεμματα να πω?????
Μιραντζελα μην μασησεις...τα κλαμματακια και τα περνω τη βαλιτσα μου και ειμαι ανεπυθημητη να τα κανει αλλου οχι ανοιγουμε το στομα μας και μετα μα δεν εννοουσα αυτο...αι σηχτηρ...ηλιθιες.δεν θυμαμαι τπτ αλλο συγχηστηκα...

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι μαλλον αν ηταν κατι πολυ σοβαρο κατι θα μου ελεγε. ποπο ρε παιδια πως τη παλευετε με τις πεθερες η δικια μου εκει που δεν ερχοταν καθολου τωρα δεν ξεκολαει και ολο μαλα... μου λεει. τρωω αυτα που ειπε και ο γιατρος και αυτη με σκαει οτι δεν τρωω σωστα, η συνεχεια ανακριση ειδικα οταν λυπει ο γιος της να τα μαθει ολα. κ μου σπαει τα νευρα λεει δεν με νοιαζει για σενα για το μωρακι με νοιαζει μονο .

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετρωγα πρωινουλι...

Λοιπον Μαιρη εγω νομιζω οτι καλο ειναι να δινεται αγωγη.Απλα υπαρχουν κ περιπτωσεις που κ μετα την αγωγη δεν φευγει ή επανεμφανιζεται.Δεν ειναι απαγορευτικο ομως στο να εχεις μια φυσιολογικη εγκυμοσυνη.Νομιζω μαλιστα οτι προσφατες μελετες αναιρουν τις παλιες που ελεγαν οτι το ουρεοπλασμα ευθυνεται για αποβολες αλλα δεν παιρνω κ ορκο.Καλο θα ηταν να ρωτησεις τη γιατρο σου γιατι δεν εδωσε αγωγη.Καποιο λογο θα εχει.Κ μια συμβουλη!Να φοβασαι τους γιατρους που σε φορτωνουν φαρμακα κ συμπληρωματα κ οχι αυτους που δινουν τα λιγοτερα δυνατα!

Ελενιτσα μη μου συγχιζεσαι!Ασε τη μαμα να κανει τα ναζια κ τις γκρινιες της!Αν θελει να βοηθησει το κανει χωρις πολλα πολλα κ αν επισης θελει να ερθει ερχεται χωρις γκρινια.Αλλιως ξυδακι...Ειμαστε σε μια φαση που δε θα πρεπει να παιρνουμε στα σοβαρα τπτ απο ολα αυτα!(Με εξαιρεση την περιπτωση της Μιραντζελας που αυτο που εκανε η πεθερα ειναι σοβαρο!)



Έχει επεξεργασθεί από τον/την doritaki στις Σαβ Δεκ 29, 2012 12:59 am, 1 φορά

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mary 30 έγραψε:ναι μαλλον αν ηταν κατι πολυ σοβαρο κατι θα μου ελεγε. ποπο ρε παιδια πως τη παλευετε με τις πεθερες η δικια μου εκει που δεν ερχοταν καθολου τωρα δεν ξεκολαει και ολο μαλα... μου λεει. τρωω αυτα που ειπε και ο γιατρος και αυτη με σκαει οτι δεν τρωω σωστα, η συνεχεια ανακριση ειδικα οταν λυπει ο γιος της να τα μαθει ολα. κ μου σπαει τα νευρα λεει δεν με νοιαζει για σενα για το μωρακι με νοιαζει μονο .

ε πες της κ εσυ το ιδιο!οτι ουτε εσενα σε νοιαζει γι'αυτην αλλα μονο για τον αντρα σου κ το μωρο σου!Κ οτι θα κανεις οτι θεωρεις εσυ κ ο γιατρος σου καλυτερο κ να μην ανακατευεται!αχ κοριτσια ειλικρινα απορω πως αντεχετε!Εμενα το μονο που μου εχει πει η πεθερα μου 1-2 φορες ειναι να μην τρωω πολυ ψωμι κ πολλα γλυκα.Οχι οτι την ακουω βεβαια αλλα εχει δικιο η γυναικα.Εκτος απο αυτο δεν εχει πει ποτε τπτ που να με πειραξει εστω κ λιγο.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
mary 30 έγραψε:ναι μαλλον αν ηταν κατι πολυ σοβαρο κατι θα μου ελεγε. ποπο ρε παιδια πως τη παλευετε με τις πεθερες η δικια μου εκει που δεν ερχοταν καθολου τωρα δεν ξεκολαει και ολο μαλα... μου λεει. τρωω αυτα που ειπε και ο γιατρος και αυτη με σκαει οτι δεν τρωω σωστα, η συνεχεια ανακριση ειδικα οταν λυπει ο γιος της να τα μαθει ολα. κ μου σπαει τα νευρα λεει δεν με νοιαζει για σενα για το μωρακι με νοιαζει μονο .

ε πες της κ εσυ το ιδιο!οτι ουτε εσενα σε νοιαζει γι'αυτην αλλα μονο για τον αντρα σου κ το μωρο σου!Κ οτι θα κανεις οτι θεωρεις εσυ κ ο γιατρος σου καλυτερο κ να μην ανακατευεται!αχ κοριτσια ειλικρινα απορω πως αντεχετε!Εμενα το μονο που μου εχει πει η πεθερα μου 1-2 φορες ειναι να μην τρωω πολυ ψωμι κ πολλα γλυκα.Οχι οτι την ακουω βεβαια αλλα εχει δικιο η γυναικα.Εκτος απο αυτο δεν εχει πει ποτε τπτ που να με πειραξει εστω κ λιγο.


εγω αλλο δεν καταλαβενω.εστω και αυτο Δωρα γιατι να το πει?εσυ δεν ξερεις?αυτη τα εκανε κελυτερα?δεν κατυαλαβα? αντε μην αρχισω....

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσούδια μου καλημέρα!!!
Αχ δε σταμάτησα να κλαίω πρωί πρωί με το βιντεάκι που ανέβασες Λουκία. Απλά υπέροχο!

-Μιραντζελάκι ένα μεγάλο μπράβο στον καλό σου που ανέλαβε εκείνος να σε υπερασπιστεί και να βάλει τη μάνα του στη θέση της! Και να μη φύγει από το σπίτι τουλάχιστον τώρα πια, θα ξέρει πως ο γιόκας της σε έχει κορώνα στο κεφάλι του και δε δέχεται μαλακίες ούτε απο τη μάνα του για σένα! Να σε ρωτήσω κάτι; Με το γιό της γενικά έχεις παρατηρήσει αν παίζει θέατρο όταν δεν της κάνει τα χατίρια; Γιατί αν είναι τέτοια, χέσε μέσα!

-Ελενίτσα σε καταλαβαίνω στα πονάκια και εγώ μια απο τα ίδια. Είναι που κοντεύουμε όσο για την περίληψη των 30 σελίδων εγώ την είχα ανάγκη τώρα θα ξέρω χεχε!

-Σοφάκι και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω με το πεθερικό, της είπα οτι δε θέλω πολλές επισκέψεις και εγώ rooming in θα κάνω και μου λέει δε γίνεται πως να το πω κλπ... Τέσπα φαντάζομαι ότι θα είμαι τόσο ευτυχισμένη εκείνες τις ώρες που δε θα με πειράξει...πολύ τουλάχιστον.

-Φιλιτσάκι είσαι από τις τυχερές φτου φτου!!!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να σας πω κ εγω περιστατικο με την πεθερουλα;;;μην νομιζετε ολες εχουμε κατι να θυμηθουμε.
λοιπον εγω μπιρει να μην πηρα κιλα πολλα αλλα ηδη ημουν τσουμποτη οπως εχω ξαναπει...σε συγκεκριμενα σημεια...μπουτακια μπρατσακια ξερετε. ενα μεσημερι λοιπον γυρναει κ λεει η οεθερα μου...α ελενη δεν εχεις παρει κιλα στην εγκυμοσυνη.θα λεγε κανεις οτι εισαι αφρατη κ δεν σου φαινεται καν οτι εισαι εγκυος!!! Shocked ξερετε γιατι σοκαριστικα βεβαια.γιατι η κοιλια μου απο τελις εβδομου κ μετα εχει πεταχτει τοοσο πολυ που ρε κοριτσια κανω μπαμ!!!κ μου λεει στον 8ο οτι δεν μου φαινεται;;; Twisted Evil κ.οχι δεν το πε για καλο πιστεψτεμε.φυσικα ο αντρας μου με τραβηξε στο δωματιο κ αρχισε να λεει θα βγω εξω κ θα γινει χαμος!θα την τσιρωμαδισει...ενταξει δεν ειναι σοβαρο σαν της Μιραντζελας αλλα...κ τα μικρα εχουν σημασια

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δωρα μου εχεις απολυτο δικιο!
Οσο για σενα Μαρυ μου τι να πω με την πεθερα;
Δερβεναγαδες στα κεφαλια μας...
Συμφωνω με Φιλιτσα!
Καλημερα Φαιη!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ευτυχως απο τν πλευρα τ παυλου δν θα εχω πολλες επισκεψεις γιατι μονο δυο θειοι τ ειναι θεσσαλονικη κ αυτους θα θελα να τους δω!με τς δικους μ εχω θεμα...ειπα τν μαμα να μην πει σε κανεναν οτι γεννησα μεχρι να βγω..κ αν ερθουν θα τους λεω εχω τ μωρο στ δωματιο κ θα τους διωχνω με συνοπτικες διαδικασιες....απο τν πεθερα μ ακομα δν εχω θεμα γτ δν μ χει πει κατι,μονο μπραβο π προσεχω τν διατροφη μ...τωρα αν προκυψει θεμα με τ ονομα η μετα με τις συμβουλες γ τ μωρο δν ξερω......θα δειξει...παντως ο παυλος σε σχετικες συζητησεις ειναι με το μερος μ κ εχει πει οτι δν εχει η μανα τ δουλεια να ανακατευεται με μας......

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελενίτσα αμα έχουν κακία να πετάξουν θα βρουν το οτιδήποτε!Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil.
Άντε να γράψω και εγώ ενα πρόσφατο χεχε μέρα που είναι. Λοιπόν η πεθερά μου όπως και όλοι της λένε δε μαγειρεύει καλά και κομπλεξάρετε όταν της λέει ο πεθερός και ο γιος τη ωραία που μαγειρεύω εγω. Με έχει παινέψει και η ίδια να είμαι ειλικρινής.Ε την περασμένη βδομάδα κατεβήκαμε κάτω να φάμε που είχε κάνει φασολάδα. Της λέω μπράβο μαμά πολύ ωραία την πετύχατε. Και τι απαντάει; Φαίδρα (στη μπέμπα) σου αρέσει ε; Εμ βέβαια όχι σαν τα ανάλατα που σου φτιάχνει η μάνα σου!!! affraid affraid affraid Μου χε πει ο γιατρός να τρώω πλέον ανάλατα για να μη βάλω πολλά κιλά και η ρ@@@@@να το εκμεταλεύτηκε, μου ρθε να της φέρω το πιάτο στη μούρη!!!Μεταξύ σοβαρού και αστείου όλο πετάει μαργαριτάρια!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
fey11gr έγραψε: Ελενίτσα αμα έχουν κακία να πετάξουν θα βρουν το οτιδήποτε!Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil.
Άντε να γράψω και εγώ ενα πρόσφατο χεχε μέρα που είναι. Λοιπόν η πεθερά μου όπως και όλοι της λένε δε μαγειρεύει καλά και κομπλεξάρετε όταν της λέει ο πεθερός και ο γιος τη ωραία που μαγειρεύω εγω. Με έχει παινέψει και η ίδια να είμαι ειλικρινής.Ε την περασμένη βδομάδα κατεβήκαμε κάτω να φάμε που είχε κάνει φασολάδα. Της λέω μπράβο μαμά πολύ ωραία την πετύχατε. Και τι απαντάει; Φαίδρα (στη μπέμπα) σου αρέσει ε; Εμ βέβαια όχι σαν τα ανάλατα που σου φτιάχνει η μάνα σου!!! affraid affraid affraid Μου χε πει ο γιατρός να τρώωο πλέον ανάλατα για να μη βάλω πολλά κιλά και η ρ@@@@@να το εκμεταλεύτηκε, μου ρθε να της φέρω το πιάτο στη μούρη!!!Μεταξύ σοβαρού και αστείου όλο πετάει μαργαριτάρια!

Twisted Evil Twisted Evil



filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φαιη μου γιατι με λες τυχερη????
εμενα η δικια μου τα ξερει ολα,τα κανει καλα,κλεγεται συνεχεια,δεν σηκωνει τον κωλο της να ερθει να μας δει ,απαιτει τις δικες μας εππισκεψεις ομως,ειναι ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗς ΑΠΛΑ.α και για τα κιλα μου εχει πει και οταν ειχα την αιμοραγια ελεγε εμεις οι παλιες ειχαμε σφιχτο σωμα και δεν παθεναμε τετοια εσεις οι νεες ειστε πλαδαρες....ασε που τοτε ερχονταν ταχα να με βοηθησει και ζητουσε καφε απο την γιαγια μου που ηταν 20 χρονια μεγαλυτερη της...και πολλα πολλα αλλα!τραγικη απλα.... α οταν αραβωνιασαμε με τον Στυαθη ενα βραδυ κοιμηθηκα σπιτι του στα 3 χρονια γιατι ελεγε αυτη α θα κοιμασαι μαζι μου γιατι δεν κανει να σας αφησω να κοιμηθητε μαζι γιατι μπορει να κανετε κατι και δεν θα με αφησει ο πνευματικος να κονωνησω.....

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
filitsaki έγραψε:Φαιη μου γιατι με λες τυχερη????
εμενα η δικια μου τα ξερει ολα,τα κανει καλα,κλεγεται συνεχεια,δεν σηκωνει τον κωλο της να ερθει να μας δει ,απαιτει τις δικες μας εππισκεψεις ομως,ειναι ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗς ΑΠΛΑ.α και για τα κιλα μου εχει πει και οταν ειχα την αιμοραγια ελεγε εμεις οι παλιες ειχαμε σφιχτο σωμα και δεν παθεναμε τετοια εσεις οι νεες ειστε πλαδαρες....ασε που τοτε ερχονταν ταχα να με βοηθησει και ζητουσε καφε απο την γιαγια μου που ηταν 20 χρονια μεγαλυτερη της...και πολλα πολλα αλλα!τραγικη απλα.... α οταν αραβωνιασαμε με τον Στυαθη ενα βραδυ κοιμηθηκα σπιτι του στα 3 χρονια γιατι ελεγε αυτη α θα κοιμασαι μαζι μου γιατι δεν κανει να σας αφησω να κοιμηθητε μαζι γιατι μπορει να κανετε κατι και δεν θα με αφησει ο πνευματικος να κονωνησω.....


affraid affraid affraid Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Α καλά μου φαίνεται παραδιάβασα σε μήνυμα. Νόμιζα έγραψες πως η δικιά σου δε σε έχει ενοχλήσει καθόλου μόνο κανα 2 φορές. Η πλάκα είναι που γύρισα πίσω τις σελίδες και δε το βρίσκω το μνμ. Ο πονεμένος δικαιοσύνη ονειρεύεται...Χίλια sorry ομοιοπαθούσα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις