Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

IRINI ZOU

IRINI ZOU
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΜΕ ΠΗΤ 21/1/2011 !!!!!!!

afro84


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2010 ΜΕ ΠΗΤ 21/1/2011 !!!!!!!

Kαλώς να δεχτείς το μωράκι σου και εύχομαι να έχεις μια πολύ καλή γέννα!!! Very Happy Very Happy Very Happy

marilu33

marilu33
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μελλουσες μαμαδες Ιανουαριου καλησπερα κ καλη χρονια!εγω εχω ΠΗΤ 27/1 κ μαλλον ειμαι κ η τελευταια μεχρι στιγμης εδω! εσεις πως ειστε;

mariza

mariza
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλη χρονια να εχουμε!! Χρονια Πολλα και Καλα σε ολους μας!! Ευχομαι καλες γεννες και γρηγορη ανακτηση δυναμεων!!
Αχ κοριτσια κοντοζυγωνει η ωρα και θα ΣΚΑΣΩ απο χαρα, αναμονη και αγωνια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Θα γίνουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2011!! - Σελίδα 3 654316
Εσεις σε τι κατασταση εισαστε???
ΠΗΤ εχω 19 Γεναρη αλλα ο τραχηλος εχει μαλακωσει και ο γιατρουλης μου μου ειπε οτι την περιμενουμε την κουκλα καθε μερα!!!! Ειναι ετοιμη η πριγκηπεσσα μου!!! Εχει θεση, κιλα, μαλακο τραχηλο που εχει μπει σε διαδικασια τοκετου!! Την Τεταρτη (5 Ιανουαριου) εχω παλι ραντεβου με τον γιατρο... και απ' ο,τι υπολογιζει.. μπορει να ειναι και το τελευταιο του ιατρειου!!!

marilu33

marilu33
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marizaki me to kalo k m enan pono!
emena o dikos mou einai men me to kefalaki kato alla den exei empedothei akoma! Sad exoume 2-3 vdomadoules mprosta mas tha perimenoume ti na ginei!!!

afro84


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ 2011 ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΥΓΙΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!! ΜΑΡΙΖΑ ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΟΖΥΓΩΝΕΙ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ Ε? ΕΓΩ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/1 ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΏ! ΕΧΩ ΠΗΤ 24 ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΙΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΓΕΓΟΝΟΣ...
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ!!

afro84


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ 2011 ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΥΓΙΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!! ΜΑΡΙΖΑ ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΟΖΥΓΩΝΕΙ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ Ε? ΕΓΩ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/1 ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΏ! ΕΧΩ ΠΗΤ 24 ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΙΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΓΕΓΟΝΟΣ...
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ!!

mariza

mariza
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
afro84 έγραψε:ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ 2011 ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΥΓΙΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!! ΜΑΡΙΖΑ ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΟΖΥΓΩΝΕΙ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ Ε? ΕΓΩ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/1 ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΏ! ΕΧΩ ΠΗΤ 24 ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΙΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΓΕΓΟΝΟΣ...
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ!!

''afro84'' Τι γινεται??????? εισαι εδω??? εισαι μαιευτηριο?? ηρθε η ωρα?

Τα κοριτσια που ηταν την πρωτη εβδομαδα του Γεναρη τι γινονται???
Αχ μακαρι να κρατατε τα μπεμπακια σας αγκαλια αυτη την ωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Θα γίνουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2011!! - Σελίδα 3 654316

afro84


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
''afro84'' Τι γινεται??????? εισαι εδω??? εισαι μαιευτηριο?? ηρθε η ωρα?


Καλημέρα Μαρίζα!! Εδώ είμαι σπιτάκι ακόμη. Χθες πήγαμε γιατρό και μου είπε ότι συνεχίζουμε... Δε βρέθηκαν συσπάσεις και με έστειλε σπίτι rabbit
Την Πέμπτη που θα ξαναπάω ελπίζω να δούμε και πόσα κιλά είναι το μωράκι γιατί τώρα δεν μου έκανε υπέρηχο. (θα γεννήσω σε δημόσιο και διαπίστωσα ότι δεν κάνουν τόσο συχνά υπερήχους όσο έξω). Οπότε αναμένουμε...
Εσύ? Πως είσαι?

mariza

mariza
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
afro84 έγραψε:''afro84'' Τι γινεται??????? εισαι εδω??? εισαι μαιευτηριο?? ηρθε η ωρα?


Καλημέρα Μαρίζα!! Εδώ είμαι σπιτάκι ακόμη. Χθες πήγαμε γιατρό και μου είπε ότι συνεχίζουμε... Δε βρέθηκαν συσπάσεις και με έστειλε σπίτι rabbit
Την Πέμπτη που θα ξαναπάω ελπίζω να δούμε και πόσα κιλά είναι το μωράκι γιατί τώρα δεν μου έκανε υπέρηχο. (θα γεννήσω σε δημόσιο και διαπίστωσα ότι δεν κάνουν τόσο συχνά υπερήχους όσο έξω). Οπότε αναμένουμε...
Εσύ? Πως είσαι?



Μια χαρα ειμαι γενικα.... μεσα στα νευρα και το αγχος ειδικα!!! χαχαχχαχαχχαχαχαχχαχαχχαααα..... Ορμονες, αναμονη, φριχτοι πονοι στη μεση, αϋπνια, αγχος για το αγνωστο.... Θα γίνουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2011!! - Σελίδα 3 727892
Ξερεις.... τιποτα το διαφορετικο απ' ο,τι περνατε και ολες σας!! Δεν αποτελω εξαιρεση καλη μου!!
Η μικρη μου απο εκει που τον 8ο με εφαγε το κρεβατι απο φοβο μη μας βγει προωρο, με το που μπηκαμε στον 9ο εχει κατσικωθει και δεν εχει καμιιιιια διαθεση για εξοδο!!!
Απο κιλακια μια χαρα ειναι... γυρω στα 3kg λεει ο υπερηχος αλλα ο γιατρουλης μου λεει οτι ειναι παραπανω απ' ο,τι εκτιμαει!! θεση εχει μια χαρα, κεφαλικη... αλλα.... ειναι προσθια!! Η σκατουλα κοιταζει μπροστα και οχι κατω, μηνες τωρα δεν εχει αλλαξει θεση!! Και εκτος αυτου δεν εχει κουμπωσει στην πυελο!! μολις την πειραζεις λιγο... τσουπ... ανεβαινει επανω στο στομαχι!!!!!!! σα καλαμαρι!!!! χαχαχχαχαχααααα... μολις την αφησεις ησυχη... τσουπ, κατω παλι!! Θρονιαζεται με την μουσουδα της να κοιτα μπροστα!!!
Ετσι μας εδιωξε κι εμας ο γιατρος παλι... απο Τεταρτη σε Τεταρτη παμε το ραντεβου στο ιατρειο!! Αν συνεχισει ετσι μας βλεπω για καισαρικη, γιατι δεν κανει λογω προβληματων να ζοριστω πολυ, ενω θελαμε πολυ να προσπαθησουμε το ΦΤ!!!!!!!!! Θα γίνουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2011!! - Σελίδα 3 209536 Θα γίνουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2011!! - Σελίδα 3 868444 Τι να πω... θα δειξει... παντως οπως και να εχει.... ΚΟΝΤΟΖΥΓΩΝΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ η ωρα για ολες μας κοριτσια!!!!
Αντε με το καλο να τα κρατησουμε αγκαλιτσα!! Δε βλεπω την ωρα!!!!! Θα γίνουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2011!! - Σελίδα 3 90233 Θα γίνουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2011!! - Σελίδα 3 337404 Θα γίνουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2011!! - Σελίδα 3 401147

marilu33

marilu33
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μαμαδες ιανουαριου που ειστε;;;γεννησε καμοια;;;στειλτε νεα... Θα γίνουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2011!! - Σελίδα 3 215994

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια!!!εγω τωρα ανακαλυψα το γκρουπ σας!!εγω θα γεννησω στις 29 Ιανουαριο το δευτερο αγορακι μου και δεν βλεπω την ωρα!!!!!!

eleftherna

eleftherna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ γέννησα! Στις 12/1/2011... Όλα πολύ καλά και φυσιολογικά.
Τώρα είναι τα δύσκολα, μέχρι να καταφέρουμε να συννενοηθούμε με τον μικρούλη μας... Έχω αποφασίσει να θηλάσω αποκλειστικά και είναι και αυτό ένα θεματάκι!!! Καλή τύχη σε όλες! Very Happy

marilu33

marilu33
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
na sou zisei!!! ante k meis me to kalo na paroume seira!!

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να σου ζησει και παντα γερο και ευτυχισμενο!!!!!!δεν φανταζεσαι ποσο ζηλευω !!!θελω και εγω να γεννησω!!!

eleftherna

eleftherna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστώ πολύ!!! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας!

newagemama

newagemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλώς να δεχτείτε τα μωράκια σας! Οσες γέννησαν ήδη να τα χαίρονται! Θέλει δύναμη και υποστήριξη αυτο το πρώτο διάστημα, ίσως είναι η πιο απαιτητική περίοδος στη ζωή μιας γυναίκας. Για support με θετικές δηλώσεις δείτε κι εδω (και επιλέξτε ανάλογα με το τι σας ενδιαφέρει). Είναι απλό και λειτουργεί!
http://newagemama.com/%ce%b8%ce%b5%cf%84%ce%b9%ce%ba%ce%ad%cf%82-%ce%b4%ce%b7%ce%bb%cf%8e%cf%83%ce%b5%ce%b9%cf%82/

http://newagemama.wordpress.com

mariza

mariza
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marilu33 έγραψε:μαμαδες ιανουαριου που ειστε;;;γεννησε καμοια;;;στειλτε νεα... Θα γίνουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2011!! - Σελίδα 3 215994


ΓΕΝΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΣΑΜΕ!!!!!!!!!!!!
17 ΙΑΝ 2011....!!! ΦΤ με επισκληριδιο τελικα!!!!
Ειμαστε στο σπιτι με την κουκλα μου απο τη Παρασκευη 21 Ιαν, το απογευμα!!!
Προσπαθουμε αποκλειστικο θηλασμο και νομιζω οτι ειμαστε σε καλο δρομο!!
Θα σας πω λεπτομεριες με την πρωτη ευκαιρια...... Προς το παρον εχω το μικρουλι μου να με τρεχει και προσπαθω να τα προλαβω ολα μαζι!!!
Φιλια σε ολες...........!!!!!!!!!!!! Θα γίνουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2011!! - Σελίδα 3 328109 Θα γίνουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2011!! - Σελίδα 3 328109 Θα γίνουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2011!! - Σελίδα 3 328109

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariza έγραψε:
marilu33 έγραψε:μαμαδες ιανουαριου που ειστε;;;γεννησε καμοια;;;στειλτε νεα... Θα γίνουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2011!! - Σελίδα 3 215994


ΓΕΝΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΣΑΜΕ!!!!!!!!!!!!
17 ΙΑΝ 2011....!!! ΦΤ με επισκληριδιο τελικα!!!!
Ειμαστε στο σπιτι με την κουκλα μου απο τη Παρασκευη 21 Ιαν, το απογευμα!!!
Προσπαθουμε αποκλειστικο θηλασμο και νομιζω οτι ειμαστε σε καλο δρομο!!
Θα σας πω λεπτομεριες με την πρωτη ευκαιρια...... Προς το παρον εχω το μικρουλι μου να με τρεχει και προσπαθω να τα προλαβω ολα μαζι!!!
Φιλια σε ολες...........!!!!!!!!!!!! Θα γίνουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2011!! - Σελίδα 3 328109 Θα γίνουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2011!! - Σελίδα 3 328109 Θα γίνουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2011!! - Σελίδα 3 328109
Συγχαρητηρια,να σας ζησει!!!!!Αντε μα παιρνουμε σειρα κι οι μανουλες φεβρουαριου σιγα σιγα... Θα γίνουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2011!! - Σελίδα 3 215994

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με το καλο κοριτσακια!!!!
Αντε να περνουμε σειρα κι εμεις!!!!Να ζησουμε οι πρωταρες αυτα που νιωθετε εσεις τωρα....Πολλα φιλια...

mariza

mariza
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Που εισαστε βρε μανουλες????????

mariza

mariza
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βρε μανουλεεεεεεεεεεεες......... Που εισαστε καλεεεεε?????????????
Τοσο απαιτητικα μωρακια κανατε??? Ακομα δεν προλαβαινετε να μας πειτε κι εμας καμια κουβεντα???

Παει.... μονη μου με αφησατε... Embarassed Rolling Eyes Θα γίνουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2011!! - Σελίδα 3 534787

eleftherna

eleftherna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ τον πρώτο μήνα ήμουν σε κατάσταση υστερίας και στα πρόθυρα νευρικού κλονισμού!!!
Έκλαιγε ο μπεμπούλης, έκλαιγα κι εγώ!
Τώρα είμαι μια χαρά, τα πράγματα έχουν στρώσει αρκετά! Όσο ο μπεμπούλης χαμογελάει είμαι ευτυχισμένη! Very Happy
Έλα όμως που κλαίει κιόλας ο άτιμος και πολλές φορές δεν καταλαβαίνω τι του φταίει!!! Τουλάχιστον τώρα πια κρατάω την ψυχραιμία μου!
Τα δικά σας κλαίνε βρε κορίτσια?

mariza έγραψε:Προσπαθουμε αποκλειστικο θηλασμο και νομιζω οτι ειμαστε σε καλο δρομο!
Πώς τα πας με το θηλασμό? Παίρνει βάρος η μπουμπού σου?
Εγώ επιμένω με τον αποκλειστικό θηλασμό, παρότι ο μικρός μου δεν παιρνει το κατάλληλο βάρος. Είναι 4.450gr (φύγαμε από το μαιευτήριο 2.800). Όλο ακούω για κάτι τροφαντά μωρούλια και ζηλεύω και νιώθω τρομερή ανεπάρκεια. Συχνά κλονίζομαι και σκέφτομαι πως πολλά πραγματα θα ήταν καλύτερα αν έδινα ξένο γάλα...
Ουφ, με έχει φάει το άγχος...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eleftherna στις Δευ Μαρ 28, 2011 2:49 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Προσθήκη κειμένου)

eleftherna

eleftherna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια έφτιαξα νέα ομάδα με τα μωράκια Ιανουαρίου 2011!
http://forum.eimaimama.gr/t5286-topic#119590
Θέλετε να τα λέμε εκεί?
Θα γίνουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2011!! - Σελίδα 3 893968

eiralis

eiralis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mariza έγραψε:
ΓΕΝΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΣΑΜΕ!!!!!!!!!!!!
17 ΙΑΝ 2011....!!! ΦΤ με επισκληριδιο τελικα!!!!
Ειμαστε στο σπιτι με την κουκλα μου απο τη Παρασκευη 21 Ιαν, το απογευμα!!!
Προσπαθουμε αποκλειστικο θηλασμο και νομιζω οτι ειμαστε σε καλο δρομο!!
Θα σας πω λεπτομεριες με την πρωτη ευκαιρια...... Προς το παρον εχω το μικρουλι μου να με τρεχει και προσπαθω να τα προλαβω ολα μαζι!!!
Φιλια σε ολες...........!!!!!!!!!!!! Θα γίνουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2011!! - Σελίδα 3 328109 Θα γίνουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2011!! - Σελίδα 3 328109 Θα γίνουμε Μανούλες Ιανουαρίου 2011!! - Σελίδα 3 328109

Σαν να το έγραφα εγώ!!
Γέννησα στις 17/01/2011, με ΦΤ και επισκληρίδιο και στις 21/01/2011 επιστρέψαμε επιτέλους όλοι μαζί στο σπίτι μας!!! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις