Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
66 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 66 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λια μου σιδερενια η μικρουλα σου!!!
Ουτε στον χειροτερο εχθρο μου αυτο που παθατε...ευχομαι απο δω κ περα οοολα να πανε καλα κ μονο χαμογελα να εχετε σπιτι σας!!!

Βιβη κι εγω θελω Very Happy

eva_riri


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
λια περαστικα στο κοριτσακι σου.
η παναγιτσα να το φυλαει

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λία μου σιδεροκέφαλη η κόρη σου!

Βιβή, αυτό το μέρος το ξέρω κι εγώ, έχω πάει...πριν καιρό βέβαια...λέγεται ξενοιασιά...Δίπλα από το νησί "εφηβεία"...που συνήθως ζουν εκεί άνθρωποι ως 20 χρονών....Και νομίζω ότι από τη στιγμή που αγοράζεις το εισητήριο "Παιδιά" ποτέ ξανά δεν μπορείς να ταξιδέψεις εκεί πίσω....

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spyros3 έγραψε:θα φαει βιβη μ μην αγχωνεσε...καθε μερα να προσπαθητε να της δεινετε φρουτακια κ θα φαει...σιγα σιγα,δεν θα φαει με την πρωτη δοκιμη...μετα απο 5-6 μερες θα φαει κανονικα,αλλα μην τα παρατησεις...


ντινα μια απο τα ιδια κ εμεις αλλα εμενα μολις αρρωστησει τον χτυπαει σταναπνευστικο κ προσεχουμε παρα πολυ..να τωρα ας πουμε βηχει κ εχουμε νοτια εδω...του δινω κ αερολιν αυτες τις μερες να ηρεμησει περα απο την αλλη αγωγη π κανουμε με φλιξοταιντ κ σιγκιουλαρ..

Δεν αγχωνομαι Ζετάκι μου, αλλά πως να το κάνουμε λόγω δουλειάς υπολόγιζα ένα γεύμα μείον στο θηλασμό... κι έχω και τον παιδίατρο τη μια μέρα λέει 1/4 μηλο την άλλη 1/2 την τρίτη 3/4 μετά 1 μήλο, 1 μήλο και 1/4 αχλάδι κ.ο.κ μεχρι να φτασουμε στο 1 μηλο, 1 αχλαδι, 1 μπανάνα σε 11-12 μερες. Εμ έτσι που πάει η Όλια μου θα φτάσουμε...του χρόνου

kastoria έγραψε:Λια μου σιδερενια η μικρουλα σου!!!
Ουτε στον χειροτερο εχθρο μου αυτο που παθατε...ευχομαι απο δω κ περα οοολα να πανε καλα κ μονο χαμογελα να εχετε σπιτι σας!!!

Βιβη κι εγω θελω Very Happy
Έλα Μαχούλα μου join the club

markella01 έγραψε:Λία μου σιδεροκέφαλη η κόρη σου!

Βιβή, αυτό το μέρος το ξέρω κι εγώ, έχω πάει...πριν καιρό βέβαια...λέγεται ξενοιασιά...Δίπλα από το νησί "εφηβεία"...που συνήθως ζουν εκεί άνθρωποι ως 20 χρονών....Και νομίζω ότι από τη στιγμή που αγοράζεις το εισητήριο "Παιδιά" ποτέ ξανά δεν μπορείς να ταξιδέψεις εκεί πίσω....

Χρύσα μου, δε ζητησα να πάω πίσω εσαεί, άλλωστε το εισιτηριο 'παιδιά' μου κόστισε πολύ κόπο και προσπάθεια και μου έδωσε πολύ όμορφα ταξίδια για να το απαρνηθώ. Απλώς να το δανείσω σε κάποιον που το εκτιμάει (και με εκτιμάει) για καμιά βδομαδούλα λέω.... Παραπάνω ούτε εγω μπορώ μακριά τους και καμια μανούλα φαντάζομαι Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #8 - Σελίδα 20 215994

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ αλλος για τη βαρκα σας...!

mamavi


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ θέλω να ξενυχτήσω ένα βράδυ και να μην με νοιάζει τι ώρα θα ξυπνήσω το πρωί. Βασικά και να κοιμηθώ ένα βράδυ χωρίς να πρέπει να ξυπνήσω για τάισμα, θα γίνει αυτό στα κοντά κορίτσια μου ε;;;

Σήμερα κοιμήθηκε στις 10, ευτυχώς κοιμάται όλο και πιο νωρίς και πιο σύντομα πια. Με 10 λεπτά μαμ έρχεται και ο ύπνος. Αλλά όλη μέρα κοιμήθηκε δύο μισάωρα.

Λία τι περιπέτεια και αυτή, ευτυχώς την προσπεράσατε, είναι τρελό το τι μπορεί να πάθεις από την μια στιγμή στην άλλη.

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Λία μου καλη ανάρρωση τώρα!!! Και κοιτα να απολαύσεις το κοριτσάκι σου!!! Απο δω και στο εξής τους άλλους δεν θα τους υπολογιζεις μπροστα στο παιδακι σου...

Βιβη να ερθω κι εγω;;;;

Ζετα μου μπραβο στο κοριτσακι σου!!! Λεει και μαμα και μπαμπα και μπουσουλαει κιολας!!!! Εμεις να δουμε ποτε θα τα κανουμε ολα αυτα!Προς το παρον με κοιταει και λιωνει καθε φορα!

Καληνυχτα σε ολες και να εχουμε ολοι ενα ηρεμο βραδυ!!!

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λια μου ολα καλα λοιπον!μαχητρια η μικρουλα σου!τωρα αγκαλιτσα κ προοχη κ να μησ σε νοιαζει καθολου καλυτερα κακια παρα να υποφερει το μωρακι σου!μακρυα να ειναι τετοιες κακιες στιγμες!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια!!!!! λια σιδερενια η μικρουλα σου!!!!
βιβη ερχομαι κ εγω!!!!
εμεις κλασικα δεν κοιμομαστε κρεμες φαγητα δεν.....βλεπει μπουκαλι κ τρελενετε εμαθε την ευκολη λυση μαλλον!!!!!!

konstantinasmg


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέεεεεεεεεεεεεερα!!!
Φτιάχνω καφεδάκι, τα παιδάκια μου ξύπνια απο νωρίς, ο αντρας μου υπηρεσία και ξεκιναω ταισμα και δουλίτσες φαγητό κτλ.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!τι κανετε?εγω εχω νευρα...πολλα νευρα...ε μα ειναι δυνατον η ρημαδο κουζινα μου να μη το ψηνει το κεικ????75 λεπτα και παλι αψητο απο μεσα?τζαμπα κοπος και τζαμπα και τα υλικα.........πφφφφφφφφφφφφ

mamavi


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρες. Εγώ μόλις αντίκρυσα μια ματωμένη πάνα, τελικά η σπανακοτυρόπιτα που έφαγα κατά λάθος μας την έκανε την δουλειά! Είχαν περάσει 4 μέρες και είχα αρχίσει να κάνω όνειρα για το τι θα φάω πρώτο .. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Δεν πειράζει η Λιάνα μου να είναι καλά και αντέχω και μια ζωή χωρίς γαλακτοκομικά.

Χθες το βράδυ ξύπνησε στις 6 έκανε 2 φορές κακά και στο καπάκι ήταν μεσα στην τρελή χαρά για παιχνιδάκια, 8 παρά ξανακοιμηθήκαμε.

Εύα συμβαίνουν αυτά καμιά φορά, με λιγούρεψες για κεικ τώρα θα κάνω και εγώ.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανετε κοριτσια μ; εμεις πηγαμε εκκλησια,στο τελειωμα την προλαβαμε κ μετα καθησαμε λιγο σ ενα καφενεδακι κ η μικρη μ εριξε κατι υπνους..!! τωρα θα σας διαβασω κ παμε για μαμ. πανσετες με πατατες κ ψητο ψωμι σημερα.

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα !!!!

Πήγαμε εκκλησια, φαγαμε κρεμουλα, αφησαμε λιγη βεβαια για τη μαμα και τωρα κοιμαται το καλο μου και ο Κωστης μαγειρευει κριθαρωτο!
Το βραδυ ξυπνησε πολλες φορες, αλλα μιας και το απογευμα κοιμηθηκε ο Κωστης μετα τη δουλεια, τον ανελαβε εκεινος. Ημουν και καπως κομματια απο την κουραση... Ζαλιζομουν και πονουσε το κεφαλι μου και η κοιλια μου...

Μετα το μεσημερι θα παμε στη εκθεση γαμου στο κεντρο.

Εσεις πως περνατε?

Ευακι το χω παθει κι εγω και μαλιστα οταν ο φουρνος μου ηταν καινουριος. Αστο παραπανω μεχρι να γινει...

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βικη απο την σπανακοπιτα που θα εινε ελαχιστο τυρακι το επαθε η μικρη σου? Πω πω τι περνανε τα καημενα!!! Ε, φανταζομαι σε λιγες μερες θα ειναι καλυτερα!!! Δεν ποναει, ετσι?

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:καλημερα!τι κανετε?εγω εχω νευρα...πολλα νευρα...ε μα ειναι δυνατον η ρημαδο κουζινα μου να μη το ψηνει το κεικ????75 λεπτα και παλι αψητο απο μεσα?τζαμπα κοπος και τζαμπα και τα υλικα.........πφφφφφφφφφφφφ
δεν πειραζει ρε Ευακι,αν το ξαναεβαζες να ψηθει; κι ο δικος μου ο φουρνος ειναι τα ζωα μ αργα,αλλα πολυ αργα λεμε!!! οτι λενε οι συνταγες εγω βαζω παντα παραπανω χρονο.ηταν απο τους πιο οικονομικους αλλα μου βγηκε πολυ ακριβος με το ρευμα που εχω καταναλωσει για την παρτη του!

αμαν ρε Βιβη μου, τοσο πολυ την πειραζουν τα γαλακτοκομικα; κριμα το μικρακι..ποναει κι ολας;

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marialat έγραψε:Βικη απο την σπανακοπιτα που θα εινε ελαχιστο τυρακι το επαθε η μικρη σου? Πω πω τι περνανε τα καημενα!!! Ε, φανταζομαι σε λιγες μερες θα ειναι καλυτερα!!! Δεν ποναει, ετσι?

Μαρακι απο την ωρα που τα στειλαμε μπορεις να καταλαβεις οτι δε σ εχω αντιγραψει αλλα οτι σκεφτομαστε τα ιδια! χαχαχαχαχα!!

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΧΑΧΑΧΑ!!! Μαρακι αλλο ενα σημειο που μοιαζουμε!!!!! Ούτε διδυμες!!! Laughing Laughing Laughing

mamavi


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια είστε απίστευτες, όλα στο διπλό τα διάβαζα ..

Δεν νομίζω να πονάει γιατί δεν έχει αλλάξει η διάθεσή της και ναι, ένα μόνο ίχνος από πρωτείνη γάλακτος μας χαλάει τα εντεράκια .. Από 18/9 κάνω αποχή και όλα πάνε τέλεια αλλά την πάτησα. Το κακό είναι ότι έβγαλα και γάλα χθες και δεν ξέρω τώρα αν πρέπει να της το ταίσω ή όχι. Οι πρωτείνες του γάλακτος εντωμεταξύ αργούν να φύγουν και από το σώμα μου, την πρώτη φορά μου πήρε σχεδόν ένα μήνα, τώρα πιστεύω θα είναι θέμα ημερών.

Και εγώ ήθελα βολτίτσα σήμερα αλλά ο σύζυγος ήταν βραδινός και κοιμάται ακόμη.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marialat έγραψε:ΧΑΧΑΧΑ!!! Μαρακι αλλο ενα σημειο που μοιαζουμε!!!!! Ούτε διδυμες!!! Laughing Laughing Laughing

mamavi έγραψε:Κορίτσια είστε απίστευτες, όλα στο διπλό τα διάβαζα ..

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

οταν βρεις ευκαιρια βουτα τον κ βουρ για καφε! Laughing Laughing ξερω κ μια φιλη μ που εχει θεμα με αυτη την πρωτεϊνη κ δεν τρωει γαλακτοκομικα. δεν πειραζει,δεν ειναι κτ αυτο,μην ανησυχεις,απλα προσοχη οσο θηλαζεις.

konstantinasmg


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπορείτε να μου πείτε πως γινεται και ενω λέω Παρασκευή Σαββατο θα κανω τα περισσότερα για να ειμαι χαλαρη την Κυριακη που είμαι μόνη με τα μικρά να εχω τις πιο πολλές δουλειές και απο τις δυο προηγούμενες ημέρες?????Εεεεεεεεεεεεεεεεε???????
Τι τέλεια μέρα σήμερα!!!εαν δεν κοιμηθούν το επόμενο τέταρτο τα χώνω στο αμάζι και πάμε βολτα σας το λέω. Σιγα μην κλειστούμε μέσα και εξω ο ήλιος λάμπει.
Σημερα εφτιαξα μακαρονόπιτα (βαρεθηκα τα κρεατικα και ειναι και απο τα αγαπημενα του μικρού μου) ζυμωσα ψωμακι και περιμένω να φουσκώσει να το ψήσω (θα πάρει κανένα δίωρο και) και αφου μου περισεψε ζυμαρακι εφτιαξα και δυο μικρα τυροφωμα με φετα. Πω πω θερμίδες!!!!!!!!!! Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #8 - Σελίδα 20 654316 Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #8 - Σελίδα 20 654316 Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #8 - Σελίδα 20 654316
Ευάκι θα συμφωνησω με τα κορίτσια αστο λίγο παραπάνω να γινει κριμα να πανε χαμενα κοπος και υλικα.
Τελικά είναι η μέρα του κεικ και εγω θα φτιαξω το βραδακι σε φορμακια ατομικα γιατι σκεφτομαι να κανω και λιγα με σοκολάτα Smile Smile Smile
Βιβή εγω θα ελεγα να μην το δωσεις το γαλατακι στην μικρή σου μιας και το εβγαλες εχτες που εφαγες την πιτα (γνωμη μου πάντα). πολύ δυσκολο να μην την πατησεις.

konstantinasmg


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και το κορυφαίο!!!Εχτες το απογευμα ενω καθομασταν με τα παιδια και τον αντρα μου χτυπάει το τηλέφωνο μου απαντω και στην αλλη γραμμη ποια ήταν???? Μια συμφοιτητρια μου απο τα ΤΕΙ με την οποία συγκατηκοίσαμε για ενα διαστημα και είχα να την δω και να επικοινωνησω μαζι της χρόοοοοοοονια. Επαθα πλάκα!!!Με ρώτησε αν μπορουσα να συναντιομασταν εστω για λιγο μια και ηταν περαστική εξω απο το Αγρίνιο αφου ο προορισμός της ήταν άλλος και πήγα. Συναντηθήκαμε για πολύ λίγο αλλα κορίτσια τι να σας πω πόοοοοοοοοοοσο χάρηκα που την είδα. Γυρισαμε και οι δυο πόσα χρονια πισω, ειπαμε για συμφοιτητες, για την ζωη μας τωρα και ολα σε ενα μισαωρο!!!Ανταλλάξαμε τηλέφωνα και διευθυνσεις και τωρα θα εχουμε συχνοτερη επικοινωνια Smile Smile Smile

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια μου έχω ένα καλό νέο κι ένα κακό, το καλό είναι ότι δεν είμαι έγκυος (έκανα τεστ) και το κακό είναι ότι έπαθα το πρωί κολικό νεφρού και ουρολοίμωξη και ψόφησα στον πόνο, έκανα κι εμέτό (που εγώ με τίποτα δεν το έχω)...κατα τ'αλλα καλά....Τους ζήτησα να μου κάνουν τεστ για να είμαι σίγουρη αν μου δίναν φάρμακα κτλ....τρόμαξα όταν κατούρησα και είδα αίμα, πήγε η καρδιά μου στην κούλουρη...μού είπαν ότι είναι πολύ συχνό φαινόμενο οι γυναίκες που γεννάνε να κάνουν μετά πέτρα στη χολή ή στα νεφρά...μου συνέστησαν πολλά νερά, παυσίπονα, περπάτημα, λίγο δίαιτα γαστρεντερίτιδας και αύριο θα ξαναπάω να μου κάνουν καλλιέργεια και θα ξεκινήσω αντιβίωση. Σας αφήνω να κάνω ρυζάλευρο το μωρό και θα ξαναμπώ μετά.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχου Χρυσα μ..το μονο καλο της υποθεσης ειναι που εμαθες οτι δεν εισαι εγκ αλλα δε χρειαζοταν ολο αυτο το νταβαντουρι για να το μαθεις. προσφατα εχει παθει 2 φορες κ ο αντρας μ κολικο κ διπλωνοταν στα 2 απο τον πονο.με παυσιπονες ενεσεις κ ενα σωρο χαπια την εβγαλε.περαστικα κ να μη σε ξαναπιασει. δηλ τωρα πρεπει να ψαχνομαστε κ για χολη; εμενα εχουν κανει εγχειρηση κ οι 2 γονεις μ.αν ειναι κ κληρονομικο με μαθηματικη ακριβεια την πατησα!
η μικρη μ κοιμηθηκε 3 ωρες το μεσημερι στο ριλαξ!!χρονος ρεκορ!Κριστι σε θυμηθηκα!γτ στο ριλαξ κοιμουνται καλυτερα, οεο; δεν πιανονται;

lia30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια μου!!
Εφυγε ο άντρας μου σήμερα για την Κεφαλονιά. Αντε πάλι κλάμα, νομίζω ότι από το κλάμα που έκανα αυτές τις μέρες θα στεγνώσουν τα μάτια μου...
Το κοριτσάκι μου είναι ευδιάθετο, αλλά ρε κορίτσια φοβάμαι πολύ.. Νομίζω αυτός ο φόβος θα αργήσει να φύγει.. Ηρθε η αδερφή μου για λίγο να τη δει και μου είπε ότι έχασε τα μαγουλάκια της τα στρουμπουλά. Λογικό να έχει αδυνατίσει.. Και γω το καταλαβαίνω.. Σε καμια βδομάδα θα αρχίσουμε λίγο φρουτάκι σιγά σιγά. Σήμερα που έτρωγα μανταρίνι, της έδωσα λίγο και το πιπίλισε!! χαχα! Πλάκα είχε!
Χρύσα περαστικά κορίτσι μου, έχω περάσει ουρολοίμωξη πριν μερικά χρόνια και είναι ζόρι
Ζετάκι είχε περάσει και ο Σπυράκος Βρογχιολίτιδα; δεν το ήξερα.. Οι γιατροί μου είπαν ότι δεν θα της αφήσει ευαισθησία, απλά να την προσέχω πολύ μέχρι να γίνει 2 χρονών να μην ξαναρρωστήσει. Του Σπυράκου του άφησε ευαισθησία στο αναπνευστικό του η όλη περιπέτεια;; Πόσο ήταν όταν αρρώστησε;;
Σας φιλώ κορίτσια μου, νοιώθω μισή τώρα που εφυγε ο άντρας μου..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις