Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλε δε σας ειπα το καλυτερο. Ζυγιστηκα κ ειμαι κ μισο κιλο μειον απ οτι πριν μεινω εγκυος. Η κοιλια βεβαια κρεμεται κ προεξεχει αλλα ας μην τα θελω ολα δικα μου. Η διατροφη οτι να ναι καθολου γυμναστικη καλα παμε για 37μιση χρονων κ δυο γεννες!!!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να πάρει! Έγραψα πριν και κόλλησε η σελίδα με αποτέλεσμα να χαθεί το ποστ.

Κλεοπάτρα μου όσες μπορούν να φύγουν, το καλύτερο κάνουν

Τζενάκι κόψατε την πάνα, τι ωραία νέα! Λέω κι εγώ να την προσπαθήσω τώρα που θα την έχω στο σπίτι, αν τα καταφέρουμε. Για την ημέρα, για τη βραδυνή δε με πειράζει.

Κοιμήθηκε 8ωρο ο μικρός; Εντάξει, ζηλεύω! Εμένα πάντα βρίσκει να κοιμάται επιτέλους την ώρα που είναι η αντιβίωση ή η μάσκα. Αναγκάστηκα να την ξυπνήσω το πρωί που κοιμόταν βαθιά, για αντιβίωση και μάσκα. Μετά εννοείται πως δεν ξανακοιμήθηκε!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Jen75 έγραψε:Καλε δε σας ειπα το καλυτερο. Ζυγιστηκα κ ειμαι κ μισο κιλο μειον απ οτι πριν μεινω εγκυος. Η κοιλια βεβαια κρεμεται κ προεξεχει αλλα ας μην τα θελω ολα δικα μου. Η διατροφη οτι να ναι καθολου γυμναστικη καλα παμε για 37μιση χρονων κ δυο γεννες!!!

Απαπα, μπράβο σου! Εγώ δεν έχω φτάσει στα παλιά κιλά αλλά δεν ανησυχώ γιατί θηλάζω και δεν έχει έρθει και περίοδος ακόμα. Είμαι στα +2 με +3 αλλά όταν έρθει περίοδος και κόψω το θηλασμό θα τα χάσω, όπως και την πρώτη φορά. Εννοείται τα χτυπάω τα γλυκάκια μου καθημερινά!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μανουλες τι κάνετε;;; Εμένα πριν λίγο γύρισε ο άντρας μου απο τις ελιές κ τον άφησα τώρα να παίξει λίγο μόνος του με την μπεμπα κ έκατσα να πιω τον καφέ μου κ να ξεκουραστω ...

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria1984 έγραψε:Μανουλες τι κάνετε;;; Εμένα πριν λίγο γύρισε ο άντρας μου απο τις ελιές κ τον άφησα τώρα να παίξει λίγο μόνος του με την μπεμπα κ έκατσα να πιω τον καφέ μου κ να ξεκουραστω ...

Καλώς την! Κι εγώ θα ήθελα ένα καφεδάκι τώρα!!!!!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαζευτηκαμε σιγά σιγά...
Κι εγω τώρα ήπια ένα ντεκαφ και εφαγα τα ζεστά σπιτικά κουλουρακια μου με κουακερ και μπανάνα.
Θηλασα και το μωρο και τώρα περιμένω την Μελίνα απο το μπαλέτο!
Τζένη κι εμάς τα αυτοκόλλητα την καναν τη δουλεια...
Κσι τα χρησιμοποιούμε τώρα για να μην έρχεται στο κρεβάτι μας τη νύχτα!
Θέλω να πάω αγορα!
Εγω στα κιλά είμαι ένα κάτω απο πριν την εγκυμοσύνη αλλα ήμουν αρκετά!Τρώω όλη μέρα και τώρα αλλα πολυ μικρη ποικιλία!
Αλίκη και μένα αναπληρώνει θαρρείς!όλη μέρα στήθος..που να βγω έξω;
Κι εμένα την ώρα της μάσκας κοιμόταν..τώρα μόνο ορουλη βάζουμε..ουρλιαζει πάω να τον πάρω απο το ρηλαξ!
Ψέμματα το κάνει!....

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamameli έγραψε:Μαζευτηκαμε σιγά σιγά...
Κι εγω τώρα ήπια ένα ντεκαφ και εφαγα τα ζεστά σπιτικά κουλουρακια μου με κουακερ και μπανάνα.
Θηλασα και το μωρο και τώρα περιμένω την Μελίνα απο το μπαλέτο!
Τζένη κι εμάς τα αυτοκόλλητα την καναν τη δουλεια...
Κσι τα χρησιμοποιούμε τώρα για να μην έρχεται στο κρεβάτι μας τη νύχτα!
Θέλω να πάω αγορα!
Εγω στα κιλά είμαι ένα κάτω απο πριν την εγκυμοσύνη αλλα ήμουν αρκετά!Τρώω όλη μέρα και τώρα αλλα πολυ μικρη ποικιλία!
Αλίκη και μένα αναπληρώνει θαρρείς!όλη μέρα στήθος..που να βγω έξω;
Κι εμένα την ώρα της μάσκας κοιμόταν..τώρα μόνο ορουλη βάζουμε..ουρλιαζει πάω να τον πάρω απο το ρηλαξ!
Ψέμματα το κάνει!....

Χαχαχα τον πονηρούλη! Εμένα κοιμάται στην αγκαλιά, άμα πάω να την αφήσω θα έχουμε τα ίδια!
Αχ, η Δανάη έχει πολλά αυτοκόλλητα και πολύ φοβάμαι ότι δε θα πιάσει. Της έχω τάξει ήδη δωράκια αλλά την κόβω αδιάφορη. Τη βλέπω που πάει να τα κάνει πάνω της και της λέω "πάμε στη λεκάνη;", μου λέει "όχι" και τα κάνει και στο καπάκι "τώρα τα έκανα, δεν προλάβαμε" δήθεν στενοχωρημένη η απατεώνισσα! Μάλλον πρέπει να την αφήσω χωρίς πάνα γιατί οπότε το είχα κάνει αυτό το καλοκαίρι έβλεπα ότι κρατιόταν και μου ζητούσε πάνα για να τα κάνει!
Ωχ καλά, εσύ με τέτοια διατροφή στάνταρ θα χάσεις πολλά κιλά!

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αλίκη κ μας τα αυτοκόλητα τρέχουν απ'τα μπατζάκια του που λένε αλλά του εκτύπωσα ένα πινακάκι με κουτλακια κ 2 φιγούρες σπάιντερμαν κ θα πάρει δώρο όταν γεμίσουν, ένα γερανό, μας έχει πάρει τ'αυτιά ότι θέλει έναν. Επίσης ζητάει βρακάκια σπάιντερμαν αλλά του είπα θα του πάρω όταν σταματήσει να τα λερώνει. Κ μεις τη μέρα, για νύχτα όχι ακόμα, πίνει πολύ γάλα κ δεν υπάρχει περίπτωση να κρατηθεί ούτε κ γω να τον ξυπνάω μες στη νύχτα κ να τον τραβολογάω στο μπάνιο. Στον παιδικό σήμερα η δασκάλα δεν του έβαλε στον ύπνο γιατί όλη την προηγούμενη βδομ΄'αδα που ξεκινήσαμε το βρακάκι δεν τις λέρωσε.
Μαρία πήρα κ γω κουάκερ για κουλουράκια αλλά δε βρήκα ακόμα τη συνταγή, μία που είδα στο πρωινό μου στο μέγκα. Προχθές κάναμε με τον Κων/νο με ταχίνι, μέλι κ σουσάμι, πολύ ωραία κ φουλ ενέργεια, χώρια που είναι ότι πρέπει για τουαλέτα...
Ξύπνησε κ ο δικός μου.
Φιλάκια

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι κι εμείς κερδίζουμε δώρο όταν τα μαζέψουμε όλα!
τώρα είναι σειρά το dvd με την πεππα!
Απλά εγω ζωγραφιζω τα κουτάκια μέσα σε μια ωραία ζωγραφιά που κάνω με τους μαρκαδορους της!
Αυτη η συνταγή που κάνω εγω θα την βρεις σε συνταγές vegan και βρώμη και αφαιρω απο μέσα σοκολάτα και σουσαμι ...ακόμα ψαχνομαιι!

Η Δαναη είναι μεγάλη πονηρω κι αυτη μου φαίνεται!φαίνεται και στο μάτι παιδι μου το κορίτσι στις φωτογραφίες!θέλει υπομονη το κόψιμο της πανας..τρεις μήνες επλενα χάλια και σεντόνια...!
Ήταν η ώρα της αλλα όταν ξεκίνησε το παιδικο σταθμο χάλασε και δεν ήθελα να επιστρέψω στις πάνες!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλίκη μου εγώ είμαι το φάντασμα?? αχαχαχαχχαα!!!

Ε την θηλάζω εκείνη την ώρα και βρίσκω ευκαιρία.

Βρε κορίτσια κανένα νέο από την Δήμητρα δεν έχουμε?

Η Αθανασία μου που έχει χαθεί?? Μας έχουν μουτζώσει νομίζω!!!

Κλεοπάτρα και εμένα τα μπαράκια μου αρέσουν (δεν πίνουμε και καθόλου εμείς οι Ιρλανδοί χαχα) αλλά ομολογώ δεν μου λείπει γιατί έχω κόψει το κάπνισμα άρα δεν μου κάνει άισθηση.

Εγώ εν τω μεταξύ την μικρή την έχω αφήσει από την ημέρα που γεννήθηκε για μία ώρα που πήγα για τα ράμματα και για άλλη μία που πήγα για τεστ ΠΑΠ. Την δευτέρα επιστρέφω δουλειά!!! εχθές κορίτσια έκλαιγα 2 ώρες...............

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μολις με ανεφερες ηρθα....
καλυτερα ειμαι οχι εντελως καλα, αλλα ξαναθυμηθηκα πως ειναι να ζω μαζι τους.
πηγα σημερα ικα να ασφαλισω τον μπεμπη....ε τα επαθα ολα ρε φουστη μου
μεχρι που γρατζουνισα ενα παρκαρισμενο αυτοκινητο απο τον πισω προφυλακτηρα μεχρι...τον εμπρος καθρεπτη του.... αφου ηρθε απο την ασφαλιστικη για φωτο κτλ και με ρωτησε γιατι δεν σταματουσα....ε ειπα και εγω να τρακαρω να δω πως ειναι, 17 χρονια οδηγος-πωπω πολλα ειναι καλε-δεν εχω κανει δηλωση....να δω και εγω πως ειναι χαχαχα
τελικα δουλεια δεν εκανα μαμω την γραφειοκρατια τους Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ρε ουστ να σηκωθω να φυγω απο εδω Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

για μπαρακια ακουω....χμ και εγω θελω αλλα νιωθω τοοοοοσο κουρασμενη που θα προτιμουσα ενα ολονυχτιο υπνο σε ενα ξενοδοχειο χαχαχαχα

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Που είσαι βρε Μαίρη φάντασμα; Χαχαχαχαχα, ε μα φταίω εγώ τέτοιες ώρες που μπαίνεις και γράφεις και περίεργα, χαχαχα!!!

Μωρέ ξέρω πώς νιώθεις, κάνε υπομονή, θα συνηθίσεις! Δυστυχώς δεν μπορείς να γίνεις 1000 κομμάτια, πολλές εδώ θα το θέλαμε!

Αθανασία μου τι έπαθες βρε κορίτσι! Πωπω γκαντεμιά. Μα κι εσύ γιατί δε σταμάτησες, καλά σου είπε ο άνθρωπος!!! Έλεος πια με τους έξυπνους, ήταν να γίνει, τι να κανείς κι εσύ με τόσες έγνοιες!

Η Μαρκέλλα που εξαφανίστηκε; Τα υπόλοιπα κορίτσια; Τι έγινε η ομάδα ωρέ;

Τζενάκι και Μελινομαρία θα το δοκιμάσω αυτό με τα αυτοκόλλητα, τι έχω να χάσω, το πολύ να μην πετύχει και να σφουγγαριζω το θύμα!

Μελινομαρία άστα να πάνε, τα κορίτσια είναι το κάτι άλλο! Κάθε μέρα μιλάω με τη δασκάλα στο σχολείο και μου μιλάει για τις ζουζουνιές της, εμείς δεν ήμασταν έτσι!!!

Πφφ, βάλαμε με τη Δανάη μουσική και χορεύαμε, είπε κανείς για γυμναστική! Twisted Evil

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας βραδινα κοριτσακια!!

Μαιρη κι εγω χθες εσκαγα για τσιγαρο με τα ποτα, στο τσακ ημουνα να παρω ενα απ τον αντρα μου αλλα συγκρατηθηκα!!
Για τον καφε δε με νοιαζει, το συνηθισα κ χωρις τσιγαρο, αλλα με το ποτο λυσσαω κι εγω!!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια.τι κανετε?ακουω για πανες και βρακακια.εμεις προσπαθησαμε το καλοκαιρι αλλα δεν ηθελε ουτε να καθησει.ενα πρωι ξυπνηε κια εκλαιγε και δεν ηθελε να του βγαλω την πανα.η παιδιατρος μας ειπε να τον αφησουμε τωρα λιγο που ειναι το μωρο μεχρι να το συνηθισει και να ξαναπροσπαθησουμε.εχει κανα μηνα ομως που ζηταει να κατσει στην λεκανη και στο γιογιο αλλα δεν κανει κατι.τουλαχιστον καθεται.του ειπα κι εγω προχτες οτι αν κανει τσισα ή κακα στο γιογιο θα του παρω αυτοκολλητα και οταν σηκωθηκε μου λεει.μαμα εκανα τσισα που ειναι τα αυτοκολλητα?χωρις φυσικα να εχει κανει κατι.

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini2 έγραψε:γεια σας κοριτσια.τι κανετε?ακουω για πανες και βρακακια.εμεις προσπαθησαμε το καλοκαιρι αλλα δεν ηθελε ουτε να καθησει.ενα πρωι ξυπνηε κια εκλαιγε και δεν ηθελε να του βγαλω την πανα.η παιδιατρος μας ειπε να τον αφησουμε τωρα λιγο που ειναι το μωρο μεχρι να το συνηθισει και να ξαναπροσπαθησουμε.εχει κανα μηνα ομως που ζηταει να κατσει στην λεκανη και στο γιογιο αλλα δεν κανει κατι.τουλαχιστον καθεται.του ειπα κι εγω προχτες οτι αν κανει τσισα ή κακα στο γιογιο θα του παρω αυτοκολλητα και οταν σηκωθηκε μου λεει.μαμα εκανα τσισα που ειναι τα αυτοκολλητα?χωρις φυσικα να εχει κανει κατι.

Και μένα τα ίδια κάνει από το καλοκαίρι. Μάλιστα κάνα δυο φορές έκανε και τσίσα και κακά της στη λεκάνη, εκείνη μας το ζήτησε. Από εκεί και πέρα όλες τις άλλες φορές που κάθησε μας είπε ότι έκανε χωρίς να έχει κάνει φυσικά. Και στον παιδικό τη βάζουν καθημερινά να κάθεται και τους λέει ότι έκανε αλλά μόνο μια φορά είχε κάνει λίγα κακά (και τα υπόλοιπα μετά στην πάνα). Ξέρουν τα σκατούλια τι πρέπει να κάνουν, είναι μέχρι να το πάρουν απόφαση! Γι' αυτό λέω να δοκιμάσω, αλλά δε θα την πιεσω και πολύ γιατί αργά την άνοιξη θα ξεκινήσουν την εκμάθηση στον παιδικό έτσι κι αλλιώς.

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το θελουν στο ικα για να ασφαλιστει το μπεμπε

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maryanastasia έγραψε:το θελουν στο ικα για να ασφαλιστει το μπεμπε

1. ληξιαρχικη πραξη γεννησεως
2. βιβλιαριο μαμας ή μπαμπα-αναλογα ποιος ασφαλιζει-
3. φωτο αργοτερα ειναι νωρις ακομα
4. αν η μαμα ή ο μπαμπας που ΔΕΝ ασφαλιζει ανηκει σε αλλο ασφαλιστικο φορεα-οαεε, δημοσιου κτλ- βεβαιωση απο εκεινο τον φορεα οτι το τεκνο ΔΕΝ θα ασφαλιστει εκει αλλα στο ικα.
αν ενδιαφερεσαι για οαεε οποιος παει για την βεβαιωση πρεπει να εχει μαζι εξουσιοδοτηση και το βιβλιαριο.

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά κρασιά τα σκέφτομαι αυτά και βαριε΄μαι με την σκέψη κ μόνο!!

Αμαν ρε φιλενάδα τι γκαντεμιά είναι αυτή !!!

Τελικά από την Δήμητρα δεν μάθαμε κανένα νέο??

Πάλι έβαλα τα κλάματα πριν την χόρευα κ σκέφτηκα πως από Δευτέρα θα είμαι μακριά της τόσες ώρες...

Πάω να κοιμηθούμε αγκαλίτσα. Σας φιλώ

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
υπομονη με τις πανες και τα γιογιο. ευτυχως αυτο μας ηρθε πολυ ευκολο με την ιωαννα. ενα το κολπακι μαμαδες. πρωτον θα το παρετε αποφαση οτι θα σφουγγαρισετε, δεν γινονται θαυματα απο την μια μερα στην αλλη και δευτερον οχι φωνες,τιμωριες και τετοια υπομονη πολυ υπομονη
η παιδιατρος μας ειχε πει οτι οταν ενα παιδακι ανεβαινε μονο του πανω απο 2 σκαλια ειναι ανατομικα ετοιμο για τουαλετα. δεν ξερω αν ισχυει...

κοιμαμαι ορθια....
φιλακια μαμαδες και μωρακια
τοσοδουλα σε σκεφτομαι αλλα ειμαι γαιδουρα....θα τηλ αυριο στην δημητρα να δουμε τι κανει.
καλο και ηρεμο ξημερωμα

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maryanastasia έγραψε:Καλά κρασιά τα σκέφτομαι αυτά και βαριε΄μαι με την σκέψη κ μόνο!!

Αμαν ρε φιλενάδα τι γκαντεμιά είναι αυτή !!!

Τελικά από την Δήμητρα δεν μάθαμε κανένα νέο??

Πάλι έβαλα τα κλάματα πριν την χόρευα κ σκέφτηκα πως από Δευτέρα θα είμαι μακριά της τόσες ώρες...

Πάω να κοιμηθούμε αγκαλίτσα. Σας φιλώ
δυσκολο στην αρχη ειναι μαιρη μου... αλλα το κανεις για το καλο σας. Smile

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Xαιρετώ την ομαδούλα..βλέπω καλύτερα πάμε όλοι και χαίρομαι Very Happy Μόνο από την Δήμητρα δεν μάθαμε άκομη,όποια μάθει τα φιλιά μου Very Happy Εμείς καλά είμαστεαύριο πάω για 1 μέρα στους γονείς και μεθαύριο το εμβόλιο μας..ίσως πάω και αγορά στο εμπορικό με το καρότσιαν το βοήθησει ο καιρός και η κόρη μου Smile Smile Δεν θυμάμαι να σχολιάσω να είμαι ειλικρινής,λόγω κούρασης κ αυπνίας (8ωρο Τζένη?wowww)Αχ βρε Μαιρούλα,κ εγώ τόσο όσο εσυ την έχω αφήσει,από την στιγμή που την πήρα στα χέρια μου,μόνο που το άκουσα σφίχτηκα. Sad Μάκιααα Very Happy

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φωτεινή κόσμος θα πας; το σκέφτομαι κ γω για αύριο. Αν θες πάρε τηλ η στείλε μνμ στο φεις μήπως κ βρεθούμε.
Καλό βράδυ

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα σε όλες από την ηλιόλουστη Θεσ/νικη..Προς το παρόν ο καιρός φαίνεται να βοηθά την διάθεση μας για βόλτα..Τζένη κατα τις 4 το μεσημεράκι,αφού δηλ φάμε λέω να πάω κόσμος με την μικρή!Αν ψήνεσαι,θα σου στείλω μην στο κινήτο να μιλήσουμε όταν μπορείς να κανονίσουμε,να φέρεις κ εσύ τον δικό σου να κάνουμε στα μωρά μας το κοννέ Very Happy Φιλιά σε όλα τα μικράκια και μακριά απο αρρώστειες!

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα μανουλες!!!!!! Τι μου κανετε???? Ευτυχως εφτιαξε η μερα κ αλλαξε λιγο η διαθεση μας!!!!!!!! Εγω τελικα σημερα περιμενω το μει ται.....κ ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!!!!!! Διαβαζω για κιλα..........ελεος βρε κοριτσια....Αλλες πιο κατω....αλλες +2?????????? Τραγικο.....κ εγω +10!!!!!!!!!!!!! Μα καλα ποσα κιλα πηρατε βρε κοριτσια....5 στο συνολο????????.....κ να πω οτι ετρωγα.....να πω καλα να παθω....κ τωρα ουτε γλυκα τρωω ουτε ψωμια....κ εκει η παλιοζυγαρια....κολλημενη!!!!!!!!.....με τη Δημητρουλα τελικα μιλησε καμια???

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια. Ολα καλα ευχομαι.

Φωτεινη, εγω συνηθως πρωινα βγαινω που λειπει κ ο μεγαλος. Δε θελω να παιρνω το μωρο κ αυτον να τον αφηνω μεσα. Μονο το αντιθετο κανω, αφηνω το μωρο κ βγαινω με τον μεγαλο.

Παλι εβαλα 2 πλυντηρια, αδιαζω τα καλαθια των απλύτων κ γεμίζω των ασιδέρωτων, χαχαχα.

Αύριο θα πάω για έρευνα αγοράς με την κουμπάρα, θα δούμε βαφτιστικά κ φορέματα για μας, ότι δλδ προλάβουμε σε 1-2 ωρίτσες. Μια λύση θα ήταν να πάρω μαζί το μωρό κ τη μ'ανα μου, η μάνα να τον βολτάρει όσο εγώ θα βλέπω κ αν πεινάσει να τον θηλάσω κ να συνεχίσω.

ξύπνησε, φιλάκια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις