Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
40 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 40 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια.
Σαν καλύτερα το στήθος. Έβγαλα με θηλαστρο από δεξί που είναι το καλό ,έβαλα πάλι ζεστό νερό σε πανα στο άλλο κ ξύπνησα το μωρό να θηλασει, μετά από 8ωρο ύπνο πάλι :-) Σα να μαλακωσε κάπως κ δεν πονάει τόσο πολύ.

Μπράβο στο γατί. Μακάρι να μη χρειαστεί άλλη αντιβίωση.

Τα φιλια μου σε Δήμητρα κ τοσοδουλα αν μιλησει κάποια. Κ στην Εύη.

Αυτα προς το παρόν. Ας κοιμηθώ λίγο ακόμα μέχρι να ξυπνήσει ο μεγάλος

Φιλάκια

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
8ΩΡΟ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ΕΜΑΣ ΤΟ ΡΕΚΟΡ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 3 Μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 (Νο1) - Σελίδα 40 215994


ΚΑΛΗΜΕΡΑ

mama olympia!!!

mama olympia!!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ....ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ!!!!ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ 2 ΕΜΒΟΛΙΟ...!!!
ΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΡΗΛΑΞ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΑΓΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα Μάιρη, Ολυμπία και λοιπές μανούλες.
Δεν ξέρω αν σας στεναχωρήσω αλλά μετά το 8ωρο θήλασε κ ξανακοιμήθηκε. Είμαστε στις 4μιση ώρες τώρα κ πάλι θα τον ξυπνήσω για να θηλάσει κ να φύγουμε. Αναπληρώνω τις ώρες που έχασα με τον μεγάλο Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

mama olympia!!!

mama olympia!!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Jen75 έγραψε:Καλημέρα Μάιρη, Ολυμπία και λοιπές μανούλες.
Δεν ξέρω αν σας στεναχωρήσω αλλά μετά το 8ωρο θήλασε κ ξανακοιμήθηκε. Είμαστε στις 4μιση ώρες τώρα κ πάλι θα τον ξυπνήσω για να θηλάσει κ να φύγουμε. Αναπληρώνω τις ώρες που έχασα με τον μεγάλο Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ...ΗΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΥΧΕΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ..ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα σε όλες !
Μπράβο στο ζωηρό μας γατουλινι!
Μπράβο και σε σας Τζένη!
Εμάς το ρεκόρ είναι 5 ωρο αλλα και καπάκι 4 ωρο οπότε δεν με χαλάει μια φορα τη νύχτα!
Όμως ίσως γίαυτο να μπλόκαρε το καημενο το στήθος σου...ήταν πολύωρη η στάση εργασίας του!
Ελπίζω να είσαι καλύτερα!

mama olympia!!!

mama olympia!!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mamameli έγραψε:Καλημέρα σε όλες !
Μπράβο στο ζωηρό μας γατουλινι!
Μπράβο και σε σας Τζένη!
Εμάς το ρεκόρ είναι 5 ωρο αλλα και καπάκι 4 ωρο οπότε δεν με χαλάει μια φορα τη νύχτα!
Όμως ίσως γίαυτο να μπλόκαρε το καημενο το στήθος σου...ήταν πολύωρη η στάση εργασίας του!
Ελπίζω να είσαι καλύτερα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ..ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 5 ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ 9...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΝΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο Τζενη !!

Εμείς κοιμομαστε 4 ώρες και η μαμά κάνει πάρτυ!! Ειδικά με την δουλειά απο Δευτέρα ότι πρέπει!!

Θα την φορτώσω στο αυτοκίνητο σε λίγο και θα την πάω εξοχή έχει πολύ ωραία μέρα!!

Φιλια σε όλες

Φιλιά στην τοσοδούλα και την Δήμητρα!!!

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα μανουλες!!!
τι κανετε??? ελπιζω ολες πολυ καλα!!!!
αθανασια.......εχασες βρε θηριο 30 κιλα????? μπραβο...πραγματικα!!!! αντε να δουμε εγω...!!
μηπως μα βαλω τελικα μπροστα για το 2ο???????? χιχιχιχιχι....
τζενη μου πως παει το στηθος...καλυτερα??
αλικη μου θα την βαζω καθε μερα να δω πως θα παει.....ελπιζω σιγα σιγα να το μαθει...!!! λες να το πηρα αργα??? αλλα κ ποσο πιο μικρουλα να την εβαζα?? χαιρομαι που το γατι παει καλυτερα...μπραβο!!!!
οποιος μιλησει με την δημητρα να της ξαναδωσει τις ευχες μου!!!!
αααααχ....μην μιλατε για τοσες ωρες υπνου....γιατι απελπιζομαι...!!!!!! εμενα κοιμαται σπαστα μεσα στην ημερα κ το βραδυ το μεγιστο που κοιμαται...ειναι 2...3 ωρες κ αυτο σπαστα!!!! ριχνουμε ολονυχτιες του ελεους!!!!!!!!! ευτυχως εφτιαξε η δυσκοιλιοτητα...τρωω αρκετα ακτινιδια....δεν ξερω αν την βοηθησε η ειναι τυχαιο βεβαια....

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα μανουλες πως είστε ;;; Κι εμείς με τον ύπνο μια χαρα τα πάμε . Εχθές κοιμήθηκε στις 10 μιση κ ξύπνησε σήμερα στις 7 ήπιε γάλα κ ξανακοιμηθηκε μέχρι τις 9 ... Κατα την διάρκεια της νύχτας βέβαια της δίνω γάλα κ το πίνει κοιμησμενη ... Τώρα νυσταζει πάλι κ θα την βάλω για ύπνο να πιω επιτέλους 1 καφεδάκι να κάνω κ μερικά καπ κεικ να τα κάνω δωράκια σε κάτι παιδάκια που τους αρέσουν ...

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερούδια!!!Γυμναστήριο που λέτε εγώ πήρα από άμαζον!

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0054WHTRG/ref=oh_details_o00_s00_i00

Περαστικά στην τοσοδούλα και κουράγιο στην Δήμητρα!!!! Sad

Εμείς με τον ύπνο ακόμα στο 3ωρο είμαστε!

Πάω να κάνω την εργασία μου-ουφ!Καλά να περάσετε αύριο κορίτσια μου από Θεσσαλονίκη!!!!!!!!!Σας φιλώ όλες!!!!

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τζενάκι μαστίτιδα μου μυρίζεται!Το ίδιο έπαθα και εγώ και είχα και πυρετό!Σε 3 μέρες άμα δε σου περάσει με αυτά που κάνεις,γιατρό οπωσδήποτε ή μαία να σου κάνει μάλλαξη!!!!!!Περαστικούλια!!!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σημερα εκανε τελικα τελεια μερα παρολη την συννεφια που ειχε το πρωι...Τελικα απο το μεσημερι κ μετα που ξυπνησε η μπεμπα την εβαλα στο σλινγκ κ πηγαμε βολτα εξω...τι χαρα εκανε δεν φανταζεστε ολο κραυγιτσες κ γελακια ηταν κ το απο κορυφωμα ηταν μετα απο 1μιση ωρα βολτα κ σχεδον κοιμησμενη την πηγα στο σουπερ μαρκετ μολις μπηκαμε μεσα ανοιξε διαπλατα τα ματια της κ αρχισε παλι τις φωνες κ τα γελια με τα πραγματα κ τα χρωματα που εβλεπε που ακουγοταν κ απο τους διπλανους διαδρομους,ολοι ειχαν γυρισει κ μας κοιτουσαν καλα καλα...Εννοειται μολις την εφερα σπιτι επεσε ξερη...

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρες μανούλες,μωρουλίνια Very Happy Very Happy Άντε μπράβο το γατί αλίκη,να ξεμπερδεύετε κ από αυτά..Τζένη να φτιάξει ο καιρός και βούρ..πετρώματα είχα κ εγώ λίγες φορές που κοιμόταν αρκετά η μικρή,τώρα ξαναγυρίσαμε στα 3ωρα-4ωρα,στο καπάκι ευτυχώς..Φιλιά και σε Ευή και σε τοσοδούλα..Μαίρη καλή επιστροφή κοπέλα μου,έχεις τουλαχιστόν άνθρωπο εμπιστοσύνης..Κάτι θα ξεχνάω..Εμείς κάναμε εμβόλιο σήμερα κ έχουμε ανησυχία σε συνδυασμό με την αλλαγή περιβάλλοντος,είμαι ακόμη στους γονείς μου,λόγω παλιόκαιρου κ ανησυχίας της Ζωής μου έμεινα κ σήμερα Καλαμαριά.Ευτυχώς έκανα καλά ψώνια για την μικρή με τις εκπτώσεις,τις κάνανε κ τα δωράκια της παπούδες κ θείος της,γκαρνταρόμπα haute couture η δεσποινίς Very Happy Very Happy Very Happy Τζένη αν ανεβάσεις πυρετό,πρόσεξε το,'αμεσα ντοκ..προ θηλασμού χλιαρή πετσέτα κ μετα κρύα,αλλά όχι κ μπούζι,κοινώς ότι έκανες κ σου είπανε,μην το γυρισει σε φλεγμονή..άα εμείς ειμάστε 6 κιλα 550 γρ,μπορεί κ περισσότερο γιατί κουνιόταν στη ζυγαριά συνέχεια,μέχρι6680 έφτασε Laughing Laughing Μας έχει φέρει μπόλικη γκρίνια αυτό το εμβόλιο Shocked

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια.τι κανετε?εμεις σαραντισαμε σημερα και πηγαμε στην παιδιατρο.ειναι 5 κιλα ο μικρος και 57 ποντους.τελος φλεβαρη θα παμε για εμβολιο.για τους κολικους μου ειπε οταν τον πιανουν να του τριβω την κοιλια με οινοπνευμα και να του βαζω ζεστο πανακι στην κοιλια.επισης μου ειπε οτι υπαρχουν κατι μικρες θερμοφορες στα τζαμπο που βολευουν για τους κολικους.
περαστικα στην τοσοδουλα οποιος μιλησει με την δημητρα.

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια ευτυχώς το στήθος επανήλθε. Μίλησα κ με ντοκ κ μου είπε καλά έκανα ότι έκανα.
Καλο βραδυ

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
μην λετε ρε σεις για τοσες ωρες υπνου, θα σας πασαρω τον ερωτα να ειστε οοοολη μερα στο τρεξιμο. πφ κολοικοι, γκρινια εχειμαθει και χερια.....ποναει το δεξι μου χερι απο τον αυχενα μεχρι και τα δακτυλα....
ερευνα αγορας για στεγνωτηριο....δεν την παλευω αλλο....πλενω βραδυ,απλωνω πρωιπρωι και κατα τις 4 μαζευω ειτε εχουν στεγνωσει ειτε οχι λογο μποοοοοοχας.....

η τοσοδουλα καλυτερα με τα αυτια.παλευουν με την διαρροια τωρα.
περαστικα σε ολα μας τα παιδακια.
η ιωαννα ειναι ξυπνια απο τις 7 με πυρετο.....τρελα γλεντια Μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 (Νο1) - Σελίδα 40 215994

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα μανουλες κ καλο μήνα!!!! Τέλεια μέρα για βόλτα κ σήμερα , τώρα περιμένω να ξυπνήσει η μπεμπα να της δώσω το γάλα κ να την βγάλω έξω βολτουλα με το σλινγκ ... Περαστικα στα άρρωστα παιδάκια κ υπομονη στις μαμάδες....

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας μανουλες.αθανασια και παλι περαστικα.μπραβο στην τοσοδουλα που ειναι καλυτερα.κι εμεις καλα.

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια ανοιξα το επομενο θεματακι μας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις