Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maryanastasia έγραψε:κορίτσια μου τα μωρά δεν κρυώνουν λόγω κρυου (δεν λέω να είναι στην παγωνιά) αλλά λόγω μικροβίων κτλ

αυτό που λέγανε παλιά μην βγεις έξω θα κρυώσεις δεν ισχύει!!! (γιατροί μου το έχουν εξηγήσει εγώ δεν έχω τέτοιες γνώσεις εννοείται) !

Συμφωνώ !!!


Καλησπέρα σε όλες!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Που λέτε χθες παρατήρησα κίτρινο υγρό στο δεξί αυτάκι και αμέσως ήρθε ο καλός μας γιατρούλης στο σπίτι και μας είδε. Ο άνθρωπος σφαίρα μιλάμε! Σε αυτές τις ηλικίες οι ωτίτιδες είναι πολύ επικίνδυνες μας είπε γιατί τα αυτάκια είναι πολύ ευαίσθητα. Το φάρμακο δυνατό, αλλά τι να κάνουμε; Ευτυχώς σήμερα δεν κλαίει. Χθες πονούσε το καημενούλι μου... Crying or Very sad Επίσης, σήμερα πήγα να πάρω ένα ωραιότατο φάκελο με ένα επίσημο έγγραφο που με ενημέρωνε ότι το επίδομα των 900 ευρώ δε θα το λάβω γιατί λέει ο νόμος άλλαξε και το επίδομα καταργήθηκε!!!Εύη μου δε θα μείνει κανείς εδώ. Θα φύγουμε όλοι!Να δούμε μετά ποιον θα έχουν να μαδάνε...

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εύη σου ευχομαι τα καλύτερα και να τα ξαναπούμε σύντομα!Μια καλη αρχη να έχετε!

Εμείς βγήκαμε με τον κανονικό μαρσιπο μια βόλτα σήμερα!πήγαμε και πήραμε την αδερφουλα μας απο τον παιδικο σταθμό!
Ήσυχος ήταν αλλα η πλάτη μου με πέθανε!
Θέλω να πάρω κι εγωσλινγκ αλλα φοβάμαι μέση και πλάτη...σαράβαλο είμαι γενικώς!

Εφτιαξα μια" τέλεια" σοκολατοπιτα(ξενερωτη.. τελειως) Laughing
Και την τσακισα με ντεκαφεινε...τι χαρούμενη είμαι! Μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 (Νο1) - Σελίδα 21 328109

Εφτιαξα και κουβερτουρα!

Αθανασία και η Μελινα μύξες σήμερα!
Περαστικά σε όλους!

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γυρίσαμε από βόλτα. Πολύ ωραία αν κ λίγο ταλαιπωρία. Βαλε βγαλε μωρό σε καθισματακι καρότσι μαρσιπο κ με τόσα ρούχα αλλά το φχαριστηιηκα. Ήπιαμε κ το ροφημα μας μια χαρά. Τον θηλασα κ δύο φορές στην καφετέρια. Γυρίσαμε έφαγα φακες θηλασε κ τώρα νάνι στην αγκαλιά. Ο μεγάλος στη γιαγιά ο μπαμπάς στη δουλειά.
Μυξες κ ωτιτιδες διαβάζω. Περαστικά βρε κορίτσια κ να ναι το τελευταίο που ταλαιπωρεί τα παιδάκια σας.
Θα δοκιμάσω να κοιμηθώ κ γω λίγο. Φιλάκια

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τρελη γκρινια εδω και ενα 3ημερο, σας το επα? μας εχει πεθανει. πανω που ελεγα οτι περναει πολυ ελαφρα τους κολικους. ειναι λιγακι μπουκωμενη και η μυτουλα του και παιδευεται το καημενουλι. κοιμαται αλλα μου ξυπναει στο 10λεπτο με κλαμα. ξανακοιμαται.... παλι τα ιδια. κουρελι ειμαι. του βαζω ορο, ηρεμει λιγακι, κοιμαται, τον πιανει η κοιλιτσα. μια το ενα μια το αλλο. πωπωπω να συνελθει γιατι και ο ιδιος ταλαιπωρειται και κουραζετε αλλα και η μανουλα!
εν τω μεταξυ κοιταζω την Ευη μου.... μου ρχεται να γελασω, μου ρχεται να κλαψω.... σαν playmobil εχει γινει γμτ. εννοειται οτι και γω τα ειχα κοψει μικρη.

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Διαβάζω της Αθανασίας τα ζουμιά με παίρνουν και εμένα τα ζουμιά. Διαβάζω για μύξες, σοκολατόπιτες, βόλτες θηλασμούς και με πιάνουν και τα γέλια που είμαστε όλες ερείπια.

Εμείς χορέψαμε τόση πολύ ώρα που με έπιασε η μέση μου.

Είδα και μέσω σκαιπ τα παιδάκια μου!! Ψυχές μου μου έχουν λείψει!!!

ερώτησις. Τα αναψυκτικά με τα οποία έχω κόλλημα τα έχω κόψει. Μια κόκα ζέρο μπορώ να πιω? μου τρέχουν τα σάλια...μπας και ξεχάσω το τσιγάρο δηλαδη...

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maryanastasia έγραψε:Διαβάζω της Αθανασίας τα ζουμιά με παίρνουν και εμένα τα ζουμιά. Διαβάζω για μύξες, σοκολατόπιτες, βόλτες θηλασμούς και με πιάνουν και τα γέλια που είμαστε όλες ερείπια.

Εμείς χορέψαμε τόση πολύ ώρα που με έπιασε η μέση μου.

Είδα και μέσω σκαιπ τα παιδάκια μου!! Ψυχές μου μου έχουν λείψει!!!

ερώτησις. Τα αναψυκτικά με τα οποία έχω κόλλημα τα έχω κόψει. Μια κόκα ζέρο μπορώ να πιω? μου τρέχουν τα σάλια...μπας και ξεχάσω το τσιγάρο δηλαδη...
μαιρη για την κοκακολα ζερο μας ειπαν στο νοσοκομειο οτι απαγορευεται αν θηλαζεις γιατι η ασπαρταμη που εχει περναει στον εγκεφαλο του μωρου και κανει κακο.

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Maryanastasia έγραψε:Διαβάζω της Αθανασίας τα ζουμιά με παίρνουν και εμένα τα ζουμιά. Διαβάζω για μύξες, σοκολατόπιτες, βόλτες θηλασμούς και με πιάνουν και τα γέλια που είμαστε όλες ερείπια.

Εμείς χορέψαμε τόση πολύ ώρα που με έπιασε η μέση μου.

Είδα και μέσω σκαιπ τα παιδάκια μου!! Ψυχές μου μου έχουν λείψει!!!

ερώτησις. Τα αναψυκτικά με τα οποία έχω κόλλημα τα έχω κόψει. Μια κόκα ζέρο μπορώ να πιω? μου τρέχουν τα σάλια...μπας και ξεχάσω το τσιγάρο δηλαδη...
Mάλλον θα σε απογοητεύσω Μαιρούλα,δεν απαγορεύεται τίποτα στον θηλασμό,αλλά η κόκα λόγω του ανθρακοκικού κυρίως ίσως φέρει κολικούς στην μικρή..καφείνη δεν έχει τόσο μεγάλη ποσότητα,πιο πολύ έχει η σοκολάτα Shocked Γεννημένη εκπαιδευτικός πάντως,μου θυμίζείς τους δικούς μου..ειδικά η μάνα μου (νηπιαγωγός)όταν πήρε σύνταξη έκλαιγε με μαύρο δάκρυ.Εύη με το καλό όλα,καλή προσαρμογή..

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικη,μαρκελα να πιουμε καφε βρε ολες μαζι. μηπως και η μια ιωση εξολοθρευσει την αλλη.
η ιωαννα εχει και δεκατα....ευτυχως το περναει ορθια και αυτο. να δουμε οταν κολλησει ο μπεμπης τι θα κανω....
με περιμενουν 2 δυσκολα χρονια φετος και του χρονου.... υπομονη
ο μπεμπης μυ]ου εκανε λιιιιιγο αιματακι στα κακακια του σαν μιση φακη με βλεννα. αν μας ξανακανει παμε για καλιεργεια αυριο.αν ειναι αρνητικη, μαλλον μιλαμε για αλλεργια στο αγελαδινο γαλα. γαμα τα...με κεφαλαια γραμματα. εγω πιστευω οτι εσπασε καποιο αγγειακι γιατι σφιχτηκε ο καημενουλης πολυ. μακαρι να βγω αληθινη. και τωρα που σκεφτομαι-ναι ναι το κανω και αυτο ενιοτε-αλλεργια στο αγελαδινο εχει και ο ανηψιος του σαραντου. ωχ λετε να παει σοι το βασιλειο??????????

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
διαβασατε για ενα παλικαρι 31 ετων που τον χτυπησε αυτοκινητο-αυτος ποδηλατης-και πεθανε? τον αφησε και εφυγε το καθαρμα-ας μην ανοιξω τον βοθρο μου-. πατερας δυο παιδιων αν διαβασα καλα.
μαμα αλεξανδρα υπομονη και κουραγιο κοριτσι μου. ας ειναι ελαφρυ το χωμα του.

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να το ανοίξεις το στόμα σου με το ΚΑΘΑΡΜΑ ζουν ανάμεσά μας τέτοιοι υπάνθρωποι αυτό είναι το θέμα......

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αθανασία ευχομαι να μην είσαι ομοιοπαθουσα!
Να ήταν τυχαίο...

Εμείς δεν κάναμε καλλιέργεια αλλα είναι σίγουρο...
Φιλακια!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας καληνυχτω!

Να έχετε ένα ήρεμο βράδυ!

Ευχομαι να πανε όλα καλα αύριο Ειρήνη!

Φιλακια!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειρήνη μπηκα να ευχηθώ να πάνε όλα καλά με την μαμά σου αύριο. Πολλά φιλιά!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειρηνη μου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ολα να πανε καλα!η σκεψη μου ειναι μαζι σου!περιμενουμε νεα.πολλα φιλακια κι ευχαριστουμε για τα περαστικα.ελπιζω να μη μου κανει καμια ευαισθησια.προσοχη με τις μυξουλες.εμεις μαλλον ετσι την παθαμε.απο τις μυξουλες το μικροβιο ευκολα παει στο αυτι.μακαρι να μην αρρωστησει αλλο παιδακι της ομαδουλας μας.να ναι το τελευταιο.

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια μου! Είμαστε όλες διαλυμένες, εεε; Κουράγιο μάνεεεεες!!!

Ειρήνη μου η Δανάη έχει εκ γενετής ένα θέμα με τον αριστερό δείκτη της, δεν μπορεί να τεντώσει καλά την τελευταία φάλαγγα του δακτύλου για την ακρίβεια. Γι' αυτό και κάναμε την ακτινογραφία και τον υπέρηχο, οι οποίοι δεν έδειξαν τίποτα προς το παρόν. Θα ξαναπάμε στον παιδοορθοπεδικό να μας πει τη συνέχεια.

Εύη μου καλή αρχή εκεί στα ξένα! Κάνεις το καλύτερο κοριτσάκι μου, και όχι φυσικά, δε σε ξεχνάμε!!!

Μελινομαρία μου αν έχεις τη μέση σου σίγουρα θα σε κουράσουν όλοι οι μάρσιποι. Τσέκαρε τη στάση σου αν είναι σωστή. Επίσης πρέπει να κάνεις λίγο γυμναστική (χαχαχα καλό εεεWink να σφίξει ο κορμός. Βοηθάει απίστευτα στη μέση, στο λέω γιατί είχα κι εγώ πρόβλημα.

Αθανασία μου ελπίζω να μην αρρώστησε η Ιωάννα!!! Ο ποδηλάτης που σκοτώθηκε είχε ένα 3χρονο κοριτσάκι.

Δήμητρα ορό, πολύ ορό για να γλιτώσεις τις ωτίτιδες!!!

Μαίρη συμφωνώ για το κρύο!

Μαρκέλλα μου δεν πειράζει κι αν μοιάζει με πλέιμομπιλ, χαχαχα!

Τζενάκι μπράβο που περάσατε όμορφα!

Σας αφήνω γιατί κλαίει πάλι!!!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια.καταρχην χρονια πολλα σε αντωνηδες και αντωνιες και ιδιαιτερα χρονια πολλα στην μαμα μου και να πανε ολα καλα με την επεμβαση.κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας.να ειστε καλα.σε 2,5 ωρες θα την παρουν στο χειρουργειο.

αθανασια περαστικα σας.που να την εστελνες και στο σχολειο την ιωαννα.τι θα γινοταν.ελπιζω να την γλυτωσει ο μπεμπης.

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini2 έγραψε:καλημερα κοριτσια.καταρχην χρονια πολλα σε αντωνηδες και αντωνιες και ιδιαιτερα χρονια πολλα στην μαμα μου και να πανε ολα καλα με την επεμβαση.κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας.να ειστε καλα.σε 2,5 ωρες θα την παρουν στο χειρουργειο.

αθανασια περαστικα σας.που να την εστελνες και στο σχολειο την ιωαννα.τι θα γινοταν.ελπιζω να την γλυτωσει ο μπεμπης.

Ειρηνάκι να χαίρεσαι τη μανούλα σου!!! Στο είπα και στο Νανάλέω, όλα καλά να πάνε κοριτσάκι μου, στο εύχομαι από την καρδιά μου! Θετική σκέψη!!!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειρήνη Χρόνια Πολλά στην μανούλα σου! Καλή επιτυχία και πάλι! Καλημέρα!
Ναι Αλίκη μου! Αυτό θα κάνω! Φιλιά! Φακές πρώτη φορά σήμερα! Για να δούμε Rolling Eyes

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και από εμάς ! Very Happy Ειρήνη μου να χαίρεσαι την μητέρα σου,κα να πανε όλα κατ'ευχήν στο χειρουργείο σήμερα,επίσης καλή κ γρήγορη ανάρρωση.Εμείς σε λίγο φεύγουμε να κάνουμε εμβόλιο κ να μας δουν οι παπούδες-οι γονείς μου..πολλά φιλια Very Happy Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειρηνη μου μακαρι ο αγιος να την βοηθησει την μαμακα σου και να πανε οοολα δεξια. περαστικα και αγυριστα να ειναι ματια μου.

δημητρα εμεις εχουμε ταλαιπωρηθει πολυ με την ιωαννα με ωτιτιδες. μετα τα 2 εκανε ενα τσουπ και σταματησε. σου ευχομαι να μην φτασετε τοσο μακρια. οχι νερο στα αυτακια. κα ιρωτα τον παιδιατρο να της σταζεις λιιιιγο οινοπνευμα στα αυτακια της. περαστικα τοσοδουλα μας, αν και αυτα δεν ειναι τιποτα....

εστειλα σημερα για καλιεργεια την πανα. για να δουμε αυριο τι θα αμς πουνε....

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κ παλι κοριτσια μου!! Τι κανετε??
Ειρηνη μου ευχομαι να πανε ολα καλα...κ βα ειναι ολα περαστικα κοριτσακι μου!!
Αθανασια μου καλα αποτελρσματα....μακαρι να μην ηταν τιποτα!!!
Εμεις καλα ειμαστε....πολυυυυυ γκρινια εχουμε....αλλα απο.το απογευμα κ μετα!
το πρωι μου σκαεοι κατι χαμογελα..κ κατι χαχανιτα κ ντροπες....που με τρελαινει η σκατουλιτσα!!!
Σκεφτομαι να παρω μαρσιπο....δεν ξερω ομως αν εοναι καλυτεροι οι σλιγκ η οι κανονικοι......εχετε καμια ιδεα εσεις??

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια σας ευχαριστω για τις ευχες σας.μολις εχω νεοτερα θα ενημερωσω.ειναι απο τις 12.30 στο χειρουργειο.
αθανασια ευχομαι να μην ειναι κατι το αιματακι στα κακα.

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειρήνη μου να χαίρεσαι την μανούλα σου κ εύχομαι να πανε όλα καλα .... Αθανασία μου μακάρι να βγει καθαρή η καλλιέργεια κ το αιματακι απλα να έτυχε... Βαρβαρα μου νομίζω ότι το σλινγκ ειναι καλύτερο για το μωρακι τώρα που ειναι μικρουλι γιατι του στηρίζει όλο το σωματακι κ δεν κάθεται ενώ στον μαρσιπο το μωρο βάζει όλο το βάρος στο κωλαρακι του κ δεν κάνει να τα βάζουμαι να κάθονται απο τώρα ...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχει κανει κακα αλλες 2 φορες και δεν ειχε αιμα ουτε βλεννες.λετε να την γλυτωσαμε? μακαρι. μηπως το πειραξε το χανομηλι? δεν δινω σημερα να δουμε.

ξεκινησα να παμε σουπερ οι τρεις μας. ελεος πια.αδειασαν τα ντουλαπια μας. ασε που δεν αντεχω αλλο μεσα. μια ωρα να ετοιμαστω εγω, μετα η ιωαννα και τελος ο μπεμπης. και εκει που τονβαζω στο καροτσι και ειμαστε κομπλε ξεκιναει και ψιχαλιζει. ε Twisted Evil αι στο καλο....δεν πηγαμε οπως καταλαβατε. κωλοκαιρος...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις