Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
113 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 113 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Ειπα να κοιμηθω και σαπισα!!και εχω και αυριο να σηκωθω πρωι!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


fourfouraki έγραψε:Σε ευχαριστώ πολύ Mhtsaina!! Καλή χρονιά και σε σένα!! Ότι επιθυμείς κοπέλα μου...

Τώρα που το σκέφτομαι κι' εγώ το έκοψα όταν σταμάτησαν να με πρήζουν!!!


Πάντως να σας πω κάτι ρε κορίτσια.. και είναι τραγικό... Αν το κόψεις, ο τρόπος για να μην το ξαναρχίσεις δεν είναι ούτε να πετάξεις τα τσιγάρα, ούτε να μην βγαίνεις, ούτε να μην κάνεις παρέα με καπνιστές κλπ... Ο τρόπος να μην το ξαναρχίσεις είναι να μην κάνεις ποτέ αυτή τη μία τζούρα, αυτή που θα πεις έλα μωρέ.. μια τζουρίτσα μετά από δυο χρόνια δεν είναι τίποτα! Γιατί αυτή η τζουρίτσα είναι πάντα αυτή που θα φέρει και όλες τις υπόλοιπες!!!

Είναι απαίσιο να επιλέγεις να βγαίνεις με καπνιστές και να τους προτιμάς σε σχέση με τους μη καπνιστές φίλους σου μπας και ξεκλέψεις καμιά τζουρίτσα... ένιωθα σαν πρεζάκι πραγματικά!!! έλεος...

φουρφουρ εγω παντως απο τοτε που το εκοψα το μονο που με ενοχλει ειναι να βγω βραδυ για ποτο καπου που δν μπορουμε να μιλαμε...σε μαγαζι με δυνατη μουσικη....γιατι βαριεμαι...ενω πρωτα θα ααααααραζα και θα εκανα το τσιγαρακι μου!!
αυτο που υπογραμμισα φοβομουν κι εγω...αλλα το εχω κομμένο 3 χρόνια και έχω κάνει περιστασιακά απο κανένα!έχει τύχει να κάνω 2 μέσα σε δυο μήνες (1 το μήνα) αλλά και να περάσουν και 5 μήνες μετά και να μην ξαναθέλω να κάνω!!! οποτε δν ειναι απαραιτητο!!!δν μπορώ να σκεφτώ τον εαυτό μου να ξανακαπνιζει οπως πριν ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, αλλά επειδη ειναι αυτο που λες οτι δν ξεχναμε την ευχαριστηση ΠΟΤΈ, δν μπορω να σκεφτώ και ότι δν θα καπνίσω ποτέ ξανα κανένα!! ίσως όταν κανω παιδιά να σκεφτώ αλλιώς, αλλά τώρα που ειμαι μόνη μου δν μπορω albino albino

εγω παντως ΟΛΑ τα οσπρια τα τρωω με τυρι!ειδικα στις φακες σπαω φετα μεσα και τα τρωω μαζι κυριολεκτικα χααχαχαχα

Μαρία αντε έφτασε η μέρα, αύριο θα δεις το σποράκι  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 536304  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 536304  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 536304

Μάχη αν δν θες να το κόψεις ότι και να λενε οι αλλοι....κι εμενα ο αντρας μου δν ηταν ποτε καπνιστής και εγω ξεκίνησα να καπνιζω ενώ ήμασταν ήδη 2+ χρονια μαζί...και ειδικα στην αρχή μου θύμωνε πολύ όταν άναβα τσιγάρο και ποτέ δν το συνήθισε 6 χρόνια που κάπνιζα!!και φυσικά έτσι και κάπνιζε δν θα το εκοβα ποτε..μου άρεσε πολύ!!(αηδια θα λετε αλλα ναι μου άρεσε και καπνιζα, δν το έκανα ουτε για μοδα ουτε για τιποτα αλλο..εξάλλου ξεκινησα να καπνιζω στα 22 δν ημουν και πιτσιρικα να πεις οτι με παρέσυραν Razz Razz ) όταν θα θες πραγματικα μόνο τοτε θα τα καταφερεις!! Wink Wink

ΧΑΧΑΧΑΧ πολύ μου άρεσε το ανεκδοτο!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

Χρυσα μου όλα τελεια θα ειναι με τις εξετασεις σου!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 328109

Τονια μου μεγαλωσε το μπουμπουκακι σου!πηρε και θεση!!με το καλο να την υποδεχτεις τον Μαρτιο λοιπον να σας γεμισει εξτρα χαρα το σπιτι!!!

παλι για φαγητα μιλατε?? χιχι εγω για την ωρα καλα βαστώ... για να δούμε ποσος καιρος θα χρειαστει να χασω 5 κιλα! την προηγουμενη φορα χρειαστηκα 3 μηνες!! (δν μπορω να κανω διαιτα με 1200 θερμιδες πειναω χαχαχα οποτε το παω αργα αργα!)

Αφρουλιτα μου πωπω κι εγω τοτε με τους σεισμους της Αθηνας επειδη τον νιωσαμε κι εμεις ειχα φοβηθει τοσο πολυ που το βραδυ οταν εκανε μετασεισμους δν μπορουσα να κοιμηθω και μενω και σε μονοκατοικια!!δν ειχα τα πατωματα να με πλακωσουν Razz Razz κι εμεις ετσι ειμαστε..ηλιος και κρυοοοοοοοοοοοοο!!

Αρτεμις πιτσα ε? εχω κι εγω τα υλικα αλλα ολο ξεχναω να μπω στην διαδικασια να κανω μια ετσι ελαφριά!!χιχιχι

Φωτεινουλα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 417472 μεγια το ρολοι!!

Σταυρουλινα γραφετε και διαγωνισματα?? Laughing Laughing Laughing Laughing καλη προβολη!!

Γιαννα μου καλη ξεκουραση!!!!!!

μεχρι να διαβασω και να γραψω περασε η ώρα..θα παω κι εγω να δω ταινια!!! θα ξαναμιλησουμε αυριο!!

σας φιλω μια μια ξεχωριστα!!

καληνυχτα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 35468
που εισαι ρε ελλουκο ?μονο εστ εισαι για μταμεσονυκτιο κουσ κουσ............
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 215994

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μονη μου εμεινα...καληνυχτα κορτσουδια...............φιλακιααααααααα

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
STELLA1982 έγραψε:ΝΑΙ ΤΟ FILITSAKI ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΒΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΗΣ ΕΚΟΒΑ ΤΟΝ ΚΩΛΟ (ΣΥΓΝΩΜΗ).ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ANDI82 ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΚΟΥΩ ΑΠΟ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΟΣΟ ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΡΓΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙΣ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΟ FILITSAKI ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΟΥΣΕ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΟΒΕ.ΘΑ ΜΕ ΚΡΑΞΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΗΣΕΙ.

συγνωμη κοριτσαρες που ξαναμπενω σφινα στο θεματακι σας!!!!!!! αλλα αντε να χαθεις μωρη που με ενα τραπεζι νομιζεις οτι μπορεις να με θαβεις σε ενα ολοκληρο φορουμ!γαιδουρα!ωραια κολλητη εισαι..αμ δεν φταις εσυ εγω φταιω που σε εδειξα το φορουμ!φτου σου γαιδουρα! καληνυχτα κοριτσια μου!!!!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
STELLA1982 έγραψε:ΝΑΙ ΤΟ FILITSAKI ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΒΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΗΣ ΕΚΟΒΑ ΤΟΝ ΚΩΛΟ (ΣΥΓΝΩΜΗ).ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ANDI82 ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΚΟΥΩ ΑΠΟ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΟΣΟ ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΡΓΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙΣ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΟ FILITSAKI ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΟΥΣΕ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΟΒΕ.ΘΑ ΜΕ ΚΡΑΞΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΗΣΕΙ.

συγνωμη κοριτσαρες που ξαναμπενω σφινα στο θεματακι σας!!!!!!! αλλα αντε να χαθεις μωρη που με ενα τραπεζι νομιζεις οτι μπορεις να με θαβεις σε ενα ολοκληρο φορουμ!γαιδουρα!ωραια κολλητη εισαι..αμ δεν φταις εσυ εγω φταιω που σε εδειξα το φορουμ!φτου σου γαιδουρα! καληνυχτα κοριτσια μου!!!!!!

xaxaxaxa
ΧΩΣΕ ΧΩΣΕ!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΗΣΥΧΙΑ ΧΘΕΣ ΚΑΛΕ ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΘΑΤΕ?
ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΧΩ ΜΠΟΤΕ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 654316

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.σήμερα έχω ρεπο αν και έχω αρκετές δουλιτσες αλλα προς το παρόν κάνω και εγω τα μποτε μου.είναι η μέρα σήμερα φαίνεται.καλημέρα Γιάννα.

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΤΙ ΚΆΝΕΤΕ;
ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ PC η ΟΘΌΝΗ Sad Sad Sad ΔΕΝ ΞΑΝΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΘΑ ΠΆΡΩ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ .
ΣΤΗ ΜΙΑ ΕΧΟΥΜΑ ΓΕΝΙΚΉ ΚΑΙ ΞΕΣΤΟΛΙΣΜΑ ΚΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ.
ΠΟΥ ΕΊΣΤΕ ΕΊΝΑΙ ΚΑΜΊΑ ΜΈΣΑ;  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 604962

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χρυσα καλημερα!!! Μονο εγω ειμαι για λιγο γιατι θα κανω νανι!

Γυρισα απο το γιατρο, ειδαμε ενα μαυρο φασολακι, κ περιμενουμε τη χοριακη...Αυριο το απόγευμα, θα ειμαστε σιγουροι οτι ολα προς το παρον πανε καλα!!!

Εσυ τι κανεις κουκλα μου;

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marichui έγραψε:Χρυσα καλημερα!!! Μονο εγω ειμαι για λιγο γιατι θα κανω νανι!

Γυρισα απο το γιατρο, ειδαμε ενα μαυρο φασολακι, κ περιμενουμε τη χοριακη...Αυριο το απόγευμα, θα ειμαστε σιγουροι οτι ολα προς το παρον πανε καλα!!!

Εσυ τι κανεις κουκλα μου;


Μπραβο κοριτσάκι μου.ΌΛΑ ΚΑΛΑ θα είναι και η χοριακη θα είναι μεγαλύτερη θα δεις τυπικά είναι ΌΛΑ ΑΥΤΆ.  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 50580
Μεγάλωσε το ΝΙΝΙ σου;

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μεγαλωσε λιγο απο οτι καταλαβα, εγινε ολοκληρη κουκιδα, μας λεει οριστε το μωρο...Ο αντρας μου σα χαζος εκανε!!! Κ από ότι υπολογίζω μαλλον ενα μηνα μετα από εσενα ειναι η ημερομηνια, αλλα δε θελω να προτρεχω, ας πανε ολα κατ ευχην Θεου!!!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marichui έγραψε:Μεγαλωσε λιγο απο οτι καταλαβα, εγινε ολοκληρη κουκιδα, μας λεει οριστε το μωρο...Ο αντρας μου σα χαζος εκανε!!! Κ από ότι υπολογίζω μαλλον ενα μηνα μετα από εσενα ειναι η ημερομηνια, αλλα δε θελω να προτρεχω, ας πανε ολα κατ ευχην Θεου!!!
Ποτε ήταν η τελευταία σου περίοδος;
ΕΓΏ ΠΕΡΊΠΟΥ 15 16 Νοέμβρη το έπιασα το σπορι

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΝΕ ΈΝΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΌΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΗΝ ΑΝΓΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ,ΠΩ ΠΩ ΠΟΛΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ..
ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΑΓΧΩΝΟΣΟΥΝ ΟΡΙΣΤΕ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ,ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 215994

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="XrysaB"]
XrysaB έγραψε:
Ποτε ήταν η τελευταία σου περίοδος;
ΕΓΏ ΠΕΡΊΠΟΥ 15 16 Νοέμβρη το έπιασα το σπορι

Χρυσα με πηρε ο υπνος μη με παρεξηγεις...Το πιασαμε 18-19 Δεκεμμβρη κ τα τικερακια μου δινουν ημερομηνία 11-12 Σεπτεμβρη!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου .......τι κανετε???ποιες ειστε εδω?

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Αρτεμις!!! Μαλλον μονο εγω...Σου εχω πει ότι το ονομα σου ειναι το αγαπημενο μου;

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου τη κανετε??? εγω χτες ειμουν βολτα γι'αυτο με χασατε και σημερα βολτα θα παμε μαζι με τον αντρουλη μου εχει ρεπακι σημερα ευτυχως εσεις τη κανετε??? ειχαμε κανενα νεο? εχασα τιποτα???

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρακι μου σε ευχαριστω.εγω οσο ημουν μικρη δεν μαρεσε καθολου τωρα το συνηθισα..............
αγαπακι μου...καλα κανεις και περνας χρονο με τον καλο σου........
εγω σμρ συμφωνα με το τικερακι μου μετραω μια μερα καθυστερηση αλλα ποναω πολυ και μαλλον θα με επισκεφτει παλι...για καλο και για κακο εγω πηρα και κουλουρακια να το φυλεψω το κοριτσι...χαχαχαχχαχαχαχ
δεν μπηκα στη διαδικασια να μετρησω θερμοκρασια...ειπα κομμενα αυτα ..αν ειανι αν ρθει θε να ρθει αλλιως να προσπερασει..χαχαχχαχαχαχχαχ
και κει που παω αν το ξεχασω εχω τον Γρηγορη αν με ρωταει καθε μερα ...αμα ηρθε

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αγαπακι καλοπερναμε δηλαδη ε; ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!Διασκεδασε οσο περισσοτερο μπορεις κ πιες κ ενα καπουτσινακι για εμενα που ειμαι μακρια!!

Απο οσο θυμαμαι δεν ειχαμε κατι συνταρακτικο, οποτε δε χρειαζεται να διαβασεις....

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αρτεμις πλακα μου κανεις;;;;;; Σοβαρα το ονομα σου ειναι το πιο ευηχο γυναικειο ονομα κ πολυ θα ηθελα να το δωσω σε κοριτσακι!!! Εισαι παρα παρα πολυ τυχερη με τετοιο ονομα...

Καλα κανεις μη μετρας, σε λιγες μερες εχει  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 215994
Αρχιζω να νιωθω την Αφρουλα οσο δε φανταζεστε!!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marichui έγραψε:Αρτεμις πλακα μου κανεις;;;;;; Σοβαρα το ονομα σου ειναι το πιο ευηχο γυναικειο ονομα κ πολυ θα ηθελα να το δωσω σε κοριτσακι!!! Εισαι παρα παρα πολυ τυχερη με τετοιο ονομα...

Καλα κανεις μη μετρας, σε λιγες μερες εχει  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 215994
Αρχιζω να νιωθω την Αφρουλα οσο δε φανταζεστε!!!!
θελω να σας εκμυστηρευτω κατι..απο τοτε που αποφασισα να το παρω χαλαρα το θεμα παιδιου...δηλαδη στις 10 12 που μου ηρθε τελευταια φορα περιοδος......δεν κανουμε σεξ οσο συχνα καναμε...ναι μεν καναμε κοντα στισ γονιμεσ λιγο πριν και μετα αλλα σε συχνοτητα οι επαφες μας ειναι λιγοτερες.τι λετε να φταιει...........

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ειμαι αρτεμακι μου και χαιρομαι που και εσυ εισαι καλα και εισαι δυναμικη και αισιοδοξη θελω να σου πω την γνωμη μου σε αυτο που ανεφερες για τον αντρουλη σου οτι σε ρωταει συνεχεια αν σου ηρθε κοριτσακι μου νωμιζω οτι πρεπει να μιλησεις στον γρ. και του εξηγησεις με ομορφο και ηρεμο τροπο οτι με το να σε ρωταει καθε μερα αν ηρθε η αλεκα δεν σε βοηθαει και πολυ ψυχολογικα και δεν σε αφηνει να χαλαρωσεις και να μην εχεις συνεχεια εκει το νου σου και τις σκεψεις σου πρεπει να του δωσεις να καταλαβει οτι καποια πραγματα στην ζωη πρεπει να τους δινεις χρονο και να μην πιεζουμε καταστασεις γιατι η πιεση μας οδηγει στο αγχος κατι που εμεις δεν θελουμε γιατι δεν κανει καλο πρεπει να χαλαρωσει λιγο και εκεινος να σταματησει να το σκεφτετε τοσο εντονα γιατι και εκεινος αγχωνετε ξερω οτι ειναι κατι που το θελετε και οι δυο πολυ σου λεω την γνωμη μου με πολυ πολυ αγαπη και συγνωμη για το θαρρος που πηρα αλλα ετσι μιλαω με τους ανθρωπους που αγαπαω  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 35468

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αν κ δεν ειμαι ειδικη σε αυτα, ισως απλα χαλαρωσατε λιγο γενικα...Κ στο θεμα παιδιου κ αρα και στο θεμα επαφων. Αρτεμις εγω θα προτεινα από αυτο το μηνα να τον ξεσηκωνεις με τον ενα η τον αλλο τροπο το Γρηγορη κ εχετε πιο συχνα επαφες!!Κατι σαν αναπτερωση του ερωτα σας. Εγω ετσι αποφασισα να δω την περιοδι πριν το μωρο...Σαν ευκαιρια για επαφες. Κ ειλικρινα δε με ενοιαζε κ πολυ αν δεν ερχοταν με την πρωτη.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ.

ΜΑΡΙΑ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ Ε?ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ Ν ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ.ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ?ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΝΕΙΣ?

ΑΡΤ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΡΗΣΚΩ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ Σ ΑΥΤΟ.ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΧΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΦΕΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΠΟΡΑΚΙ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΚΟΥΡΑΣΗ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΤΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ.ΔΕΝ ΣΑΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΒΡΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΣΑΣ.

ΑΓΑΠΗ ΡΕΠΑΚΙ?ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ.
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ???

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marichui έγραψε:Αν κ δεν ειμαι ειδικη σε αυτα, ισως απλα χαλαρωσατε λιγο γενικα...Κ στο θεμα παιδιου κ αρα και στο θεμα επαφων. Αρτεμις εγω θα προτεινα από αυτο το μηνα να τον ξεσηκωνεις με τον ενα η τον αλλο τροπο το Γρηγορη κ εχετε πιο συχνα επαφες!!Κατι σαν αναπτερωση του ερωτα σας. Εγω ετσι αποφασισα να δω την περιοδι πριν το μωρο...Σαν ευκαιρια για επαφες. Κ ειλικρινα δε με ενοιαζε κ πολυ αν δεν ερχοταν με την πρωτη.
μακαρι μαρακι μου να μην χρειαστει ακι να μην ερθει η περιοδος αυτη τη φορα....αλλα και να ρθει δεν πτοουμε αληθεια...το αποφασισα ............
Αγαπακι μου γλυκο σε ευχαριστω πολυ γαι αυτα που μου ειεπς και εχεις 100 τοις 100 δικιο σε ολα...ο Γρ ταρχιζω αν πιστευω οτι το θελει πιο πολυ και απο μενα......για αυτο ισως αντιδρα ετσι.......το εχουμε συζητησει οτι δεν θελω να μου το λεει συνεχεια αλλα και εγω νιωθω ασχημα να του το λεεω συνεχεια

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ.

ΜΑΡΙΑ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ Ε?ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ Ν ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ.ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ?ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΝΕΙΣ?

ΑΡΤ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΡΗΣΚΩ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ Σ ΑΥΤΟ.ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΧΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΦΕΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΠΟΡΑΚΙ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΚΟΥΡΑΣΗ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΤΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ.ΔΕΝ ΣΑΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΒΡΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΣΑΣ.

ΑΓΑΠΗ ΡΕΠΑΚΙ?ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ.
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ???

καλημερα γιαννα μου οριστε  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 438696

καλημερα μαρακι μου τη κανεις καλα εισαι???  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 24 35468

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις