Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
146 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 146 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

51ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 7:06 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τελικα η περιπτωση μου δεν εχει γιατρεια...
Τοπρωι εγραψα οτι θα ξεκινησω διαιτα καιτομεσημερι την χτυπησα την μακαροναδα με τονο και τις μπανανες μου επικαλλυμενες με σοκολατα(συνταγη απο το Λεμονακι!)

Απο αυριο ομωςςςςςςςς.....

Εχει να πεσει μαρουλι..θα φαω ολο τον κηπο!

52ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 7:09 am

markaaa

markaaa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
να πω την αληθεια εγω πηγα σε διαιτολογο γιατι σιγουρα θα εκανα "ντου" στην κουζινα και θα ετρωγα οτι υπηρχε!!! τωρα που ξερω οτι σε λιγες μερες θα με ζυγισει το εχω αγχος και προσεχω!! βεβαια ειναι και φιλη μου και πληρωνω πολυ λιγα..

53ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 7:59 am

????????


Επισκέπτης
αν κατι 48, 35, 22 που ειδα το πρωι ειναι ΚΙΛΑ ανθρωπων και δη γυναικων με παιδια

εγω ΦΕΥΓΩ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΔΩ............

54ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 8:00 am

ΧΡΥΣΑΝΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
όχι βρε μείνε, είμαστε και αρκετές που είμαστε άνω των 80 Razz Razz Razz

55ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 8:03 am

????????


Επισκέπτης
και καποιες που ειναι ονειρο ζωης να ξαναγινουμε 80............SadSadSadSadSadSadSadSad

56ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 8:16 am

LitsaM


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κι εγώ μέσα κορίτσια! Ξεκινάω από 79 με ύψος 1,65. Στόχος τα 2 κιλά κάθε μήνα μεχρι τον Ιούλιο που θα βαφτίσουμε. Πού θα πάει, δεν είναι και τόοοοοσο δύσκολο...
Θα βοηθήσετε, ναι; Crying or Very sad

57ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 8:24 am

PAMICHA

PAMICHA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
2 kila? ΜΟΝΟ ??? ΠΕΣ ΟΤΙ ΤΑ ΕΧΑΣΕς

http://otanexoesena.blogspot.gr/

58ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 8:25 am

PAMICHA

PAMICHA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ .. 2 ΚΙΛΑ ΤΟ ΜΗΝΑ

http://otanexoesena.blogspot.gr/

59ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 8:28 am

LitsaM


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αφού είναι εύκολο, ρε κορίτσια, τι περιμένουμε; 2 κιλά το μήνα είναι 12 κιλά σε 6 μήνες και ΕΥΚΟΛΑ!

΄αντε να με δω...

60ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 8:33 am

PAMICHA

PAMICHA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
LitsaM έγραψε:αφού είναι εύκολο, ρε κορίτσια, τι περιμένουμε; 2 κιλά το μήνα είναι 12 κιλά σε 6 μήνες και ΕΥΚΟΛΑ!

΄αντε να με δω...


ΞΕΚΙΝΑ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙς ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 215994 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 215994 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 215994


http://otanexoesena.blogspot.gr/

61ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 9:04 am

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ηρθα κι εγω

βρε στελλα μην φευγεις εγω να δεις τι χοντομπαλου ειμαι
και ξερεις ποσο ασχημα φαινεται οταν ειναι ολα τα κιλα σε ενα συγκεκριμενο μερος?????
πικρααααααααααααααααα

λοιπον εφαγα σαλατα 1 πιατακι μικρο
πατατοσαλατα με τονο 1 πιατακι μικρο
με ελαχιστο λαδι και 2 φρυγανιες

υπαρχουν φορες που ζηταω ψωμι και αλλες που ουτε καν τρωω αλλα επιδη σημερα ηθελα εφαγα 2 φρυγανιες

και ενω οταν εφαγα ενιωθα φουσκωμενη και χορτατη μετα απο 15 λεπτα ενιωθα πεινα Twisted Evil Twisted Evil

αααα λεω δεν γινεται ετσι κατι πρεπει να κανω
ετσι εφαγα λιγο καλαμποκι ποπκορν(δεν αντεξα το ομολογω)
ισως να μην εκανε...δεν ξερω αλλα με κρατησε αρκετα


τωρα για απογευματινο εχω πορτοκαλι η μηλο
μπορω να φαω και τα 2?

και για βραδυ σαλατα

62ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 9:52 am

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:ηρθα κι εγω

βρε στελλα μην φευγεις εγω να δεις τι χοντομπαλου ειμαι
και ξερεις ποσο ασχημα φαινεται οταν ειναι ολα τα κιλα σε ενα συγκεκριμενο μερος?????
πικρααααααααααααααααα

λοιπον εφαγα σαλατα 1 πιατακι μικρο
πατατοσαλατα με τονο 1 πιατακι μικρο
με ελαχιστο λαδι και 2 φρυγανιες

υπαρχουν φορες που ζηταω ψωμι και αλλες που ουτε καν τρωω αλλα επιδη σημερα ηθελα εφαγα 2 φρυγανιες

και ενω οταν εφαγα ενιωθα φουσκωμενη και χορτατη μετα απο 15 λεπτα ενιωθα πεινα Twisted Evil Twisted Evil

αααα λεω δεν γινεται ετσι κατι πρεπει να κανω
ετσι εφαγα λιγο καλαμποκι ποπκορν(δεν αντεξα το ομολογω)
ισως να μην εκανε...δεν ξερω αλλα με κρατησε αρκετα


τωρα για απογευματινο εχω πορτοκαλι η μηλο
μπορω να φαω και τα 2?

και για βραδυ σαλατα

Να τρως μια φέτα ψωμί για να σε πιάνει γιατί αλλιώς τρώμε πιο σύντομα και βράστα!
Το ποπ κορν δεν έχει πολλές θερμίδες, αν δεν βάλεις βούτυρα κι αλάτια. Είναι και ξεχαστούρι τολμώ να πω!
Φάε ένα φρούτο το απόγευμα και κράτα το άλλο για το βράδυ μήπως δε σου φτάσει η σαλάτα!

63ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 9:54 am

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α κορίτσια κάτι γλυκό που σε κάνει να ξεχνάς και λίγο τη λιγούρα σου είναι τα ζελέ! Ειδικά τα light έχουν μέχρι 9 θερμίδες το μπόλ!

64ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 10:16 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω σημερα πιστη σαν το σκυλι για 3η μερα στη διαιτα. πρωι το γιαουρτακι μου με τα 25 γρ δημητριακα, μετα ενα μηλο (και να σκεφτει κανεις σιχαινομαι τα μηλα) μετα το μεσημερι κοτοπουλακι βραστο (ολοκληρο το στηθος ομως γιατι ειχα λυσσαξει. ) και λιγα πατζαρια. τωρα ενα γιαουρτακι και τερμα το ραβω.

οταν θελετε γλυκο καλες λυσεις ειναι τα ζελε, ακομη καλυτερα αν τα εχετε φτιαξει εσεις με ζελατινη και χωρις ζαχαρη, η μπαρα δημητριακων, τα παστελακια (η μεριδα ειναι δυο μικρα παστελακια σε μεγεθος σπιρτοκουτου)
μια κουταλιτσα γλυκο του κουταλιου και μη γελασετε παγωτο 0%. μια μπαλα αρκει. α και επισης ενα κομματακι 10γρ μαυρη σοκολατα που θα την αφησουμε να λιωσει στο στομα αργα.

65ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 12:18 pm

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα σε όλες! Εγώ ανέκαθεν ήμουν φαν της υγιεινής διατροφής και το κάνω και τώρα που είμαι έγκυος ! Τώρα βέβαια είμαι πιο ελαστική με τον εαυτό μου, όταν θελήσω κάτι το τρώω,ότι και να είναι δε με πειράζει πλέον στη φάση που είμαι!

66ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 4:27 pm

nikolu


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ε! μπραβο αυτο ειναι θεμα!! εγω κοριτσια ημουν 54 αρχικα μεχρι τον εβδομο αντε να πηγα 60 .. ουτε κοιλια ειχα ουτε τιποτα προσεχα βεβαια σαν τρελη και επισης δεν μπορουσα ουτε οχι να μυρισω αλλα ουτε να... δω σοκολατα(γλυκο γενικα) μου γυρνουσαν τα αντερα Razz ααααα!! γιογκα καθε μερα ετσι??!! μεχρι πριν να γεννησω ειχα βαλει youtube και εκανα και το φουλλ προγραμμα εεε!! στον εννατο δε ξερω τι εγινε και τρελαθηκα στο φαι.εφτασα 72! και οταν ο γιατρος στον εβδομο μου συστησε διαιτα 1800 θερμιδων και μου ειπε 'τουλαχιστον να παρεις αλλα 2-3 κιλα' και του ειπα '' καλα?? 3 κιλα σε δυο μηνεσ?? αποκλειεται τοσα πολλα!!!!" anywayνα μην πολυλογω τωρα 2 μηνεσ μετα τον τοκετο ειμαι 65.. Sad
θελω να επανελθω αλλα δεν εχω ουτε διαθεση ουτε υπομονη. το μονο που εχω ειναι μια μονιμη πεινα... που το βραδυ φυσικα ολο και κορυφονεται!!!
και ολο τρωω και τρωω!

67ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 9:53 pm

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα συναγωνιστριες!!!!
Πρωτη μερα δίαιτας ... Καλη μου επιτυχια! Ιδανικός στόχος 10 κιλα... Σε λιγο θα γράψω και το προγραμμα μου...

68ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 9:54 pm

????????


Επισκέπτης
καλημερα πρωινη συντροφισσα

καλη αρχη και καλη επιτυχια!!!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

69ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 10:31 pm

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κι απο μενα σε ολες
Μετα την χθεσινη παρασπονδια σημερα ξεκιναω κι εγω..ζυγιστηκα και ειμαι 64,950..ηπια ενα ποτηρακι χλιαρο νερο με χυμο λεμονιου και πινω το καφεδακι μου τωρα..δυστυχως πρωινο δεν μπορω να φαω με τιποτα..αηδιαζω το πρωι με οτιδηποτε..οποτε κατα τις 10 ενα φρουτο και το μεσημερι κοτοπουλο ψητο με σαλατα..το απογευμα θα φαω ενα τοστ με μαυρο ψωμι και τυρι και το βραδυ μια σαλατα.
Αντε και καλη αρχη...

70ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 10:37 pm

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
arco iris έγραψε:καλημερα πρωινη συντροφισσα

καλη αρχη και καλη επιτυχια!!!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Καλημέρα!!! Ευτυχως εχω Ίντερνετ στο Κινητο και μπορω συχνά να σας παρακολουθώ... Αλλιως απο το λαπ τοπ ουτε για αστείο με το μικρο ολη μερα... Δυσκολευομαι βεβαια στο να γράφω κοντεύει να στραβοθω( που λεμε και στην Κρήτη) αλλα χαλάλι σας!!! Ειστε πολυ καλη παρεα για μια μοναχική μητέρα και νοικοκυρά....

71ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 10:43 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα Very Happy . εγώ κλασικά σημερα πρωι ηπια το νερακι μου με το στιμμενο λεμονακι, εφαγα το γιαουρτακι μου με τα δημητριακα μου. θα πιω και ενα κουβα λουιζα μετα. κατα τις 12 θα φαω το φρουτακι μου κατα τις 4 το κοτοπουλακι μου (ειχα βρασει ενα κοτετσι ολοκληρο) και κατα τις 8 ή το φρουτακι μου ή το μισο γιαουρτακι μου θα δειξει.
Αλλά μου ανεβηκε η πιεση πρωι πρωι! ανεβηκα στη ζυγαρια και απο 87 πυ ημουν εχθες έδειξε 88!!!!!!!!!! λετε να φταιει που περιμενω την ακατανομαστη σε κανα δυο μερες?

72ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 10:47 pm

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aggeliki5579 έγραψε:Καλημερα κι απο μενα σε ολες
Μετα την χθεσινη παρασπονδια σημερα ξεκιναω κι εγω..ζυγιστηκα και ειμαι 64,950..ηπια ενα ποτηρακι χλιαρο νερο με χυμο λεμονιου και πινω το καφεδακι μου τωρα..δυστυχως πρωινο δεν μπορω να φαω με τιποτα..αηδιαζω το πρωι με οτιδηποτε..οποτε κατα τις 10 ενα φρουτο και το μεσημερι κοτοπουλο ψητο με σαλατα..το απογευμα θα φαω ενα τοστ με μαυρο ψωμι και τυρι και το βραδυ μια σαλατα.
Αντε και καλη αρχη...


Καλημέρα και καλη επιτυχια και σε εσενα!!! Καθε μερα πίνεις νερο με λεμόνι; Βραζεις νερο και μεσα στίβης ενα λεμόνι; Που βοηθάει ακριβός; Σκέφτομαι να το κανω και εγω...

73ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 10:47 pm

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι βρε κοριτσακι μου,τι αλλο να φταιει? με τοσο βραστο κοτοπουλο που τρως ειναι απιθανο να συμβαινει κατι αλλο..μην αγχωνεσαι..συνεχισε γερα..

74ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 10:49 pm

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι βραζω λιγο νερο και στυβω μεσα ενα λεμονι..ξερω οτι βοηθαει στο να καουν τα λιπη ευκολοτερα..το κανει και η Ελενη απο οτι ειδα καθημερινα..παντως δεν κανει κακο στον οργανισμο σε καμια περιπτωση..

75ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 10:51 pm

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elenidek έγραψε:καλημέρα Very Happy . εγώ κλασικά σημερα πρωι ηπια το νερακι μου με το στιμμενο λεμονακι, εφαγα το γιαουρτακι μου με τα δημητριακα μου. θα πιω και ενα κουβα λουιζα μετα. κατα τις 12 θα φαω το φρουτακι μου κατα τις 4 το κοτοπουλακι μου (ειχα βρασει ενα κοτετσι ολοκληρο) και κατα τις 8 ή το φρουτακι μου ή το μισο γιαουρτακι μου θα δειξει.
Αλλά μου ανεβηκε η πιεση πρωι πρωι! ανεβηκα στη ζυγαρια και απο 87 πυ ημουν εχθες έδειξε 88!!!!!!!!!! λετε να φταιει που περιμενω την ακατανομαστη σε κανα δυο μερες?


Ακριβώς αυτο φταίει!!! Το καλοκαίρι που ειχα ξεκινήσει την διαιτα την πρωτη εβδομάδα αντι να χασω πήρα και 1 μιση κιλο μετα που μου τελειωσε ως δια μαγείας τα έχασα μαζεμένα , οποτε μην ανχωνεσαι συνέχισε ακάθεκτη !

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις