Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
117 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 117 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

76ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 11:09 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μακαρι γιατι ανεβαινα κατεβαινα απο τη ζυγαρια και ξανα και ξανα και ξανα και δεν το πιστευα!
με τσατισε και ο αντρας μου! εχασε πιο γρηγορα απο μενα και τρωει και βλακειες . δηλ πολυ λαδι, τυρια, μερεντα, ταχινι, μελι, φυστικια!!! ηταν 81 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 654655 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 654655 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 654655 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 654655 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 654655

77ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 11:16 pm

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!
αχ Ελενη πολυ γελασα!! βρε οι αντρες εχουν αλλο μεταβολισμο!!Ευτυχως βεβαια ο δικος μου ειναι πολυυ παραπανω απο εμενα οποτε δν θα εχω τετοιο προβλημα σύγκρισης!! Razz Razz
σιγουρα υπαρχει κατακρατηση απο την αλεκα, ασε που μπορει να μην πηγαινεις και τοσο καλα τουαλετα και να ειδες αυτο το αποτελεσμα!!Εχει τυχει να μη μπορω να παω καποιες μερες σωστα τουαλετα και οταν τα καταφερα ξαφνικα πηγα 2κιλα κατω affraid

κι εγω παντως παρολο που ελατωσα κατα πολυ τις βλακειες και τις ποσοτητες που ετρωγα εχασα 1 κιλο στην αρχη και τωρα εχω κολλησει εκει!! αν δν κανω διαιτα δν βλεπω να βλεπω προκοπη απλα με διατροφη!γιατι ως γνωστον δν εχει σχεση η ποιοτητα τοσο, οσο οι θερμιδες, και ειτε τις παιρνουμε με τον ενα ειτε με τον αλλο τροπο.. το ιδιο αποτελεσμα εχουν!!

78ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 11:20 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι ευτυχως η τουαλετα δεν ειναι θεμα για μενα.αλλα η αλεκα ειναι. αυριο που εχω προβα με το χορευτικο θα ξεσκιστω στο χορο εεεεεε 3 ωρες χορο θα κανω ασταματητα δεν θα χασω μισο κιλο? θα του δειξω εγω ποιος θα βαλει μαγιο και θα ειναι κορμαρα το καλοκαιρι

79ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 14, 2013 11:26 pm

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenidek έγραψε:οχι ευτυχως η τουαλετα δεν ειναι θεμα για μενα.αλλα η αλεκα ειναι. αυριο που εχω προβα με το χορευτικο θα ξεσκιστω στο χορο εεεεεε 3 ωρες χορο θα κανω ασταματητα δεν θα χασω μισο κιλο? θα του δειξω εγω ποιος θα βαλει μαγιο και θα ειναι κορμαρα το καλοκαιρι

ετσι μπραβο!!αυτο το πνευμα χρειαζεται!!! ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 536304 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 536304 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 536304

80ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 12:00 am

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΛΕΙ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 1,5 ΧΡΟΝΟ 67 ΜΕ 68 ΚΙΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ !!! Very Happy Very Happy

81ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 12:11 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΛΕΙ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 1,5 ΧΡΟΝΟ 67 ΜΕ 68 ΚΙΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ !!! Very Happy Very Happy

Παρτην τωρα... Ευκαιρία ειναι που θα εχεις και παρεα!

82ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 12:14 am

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
reg reg έγραψε:
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΛΕΙ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 1,5 ΧΡΟΝΟ 67 ΜΕ 68 ΚΙΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ !!! Very Happy Very Happy

Παρτην τωρα... Ευκαιρία ειναι που θα εχεις και παρεα!
ΛΕΣ Ε ? ΞΕΡΕΙΣ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ !! ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΕΙΜΑΙ !!

83ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 12:24 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Οπως το λες ειναι... Οποτε σου αφήνω 24 ωρες να το σκεφτείς και να την παρεις(ειναι αρκετές ... Χαχαχαχα) και σε περιμένουμε αυριο στο θεμα να συνεχίσουμε ολες μαζι(γιατι ξερω οτι θα παρεις τη σωστη απόφαση...) και εγω σημερα ξεκινησα οποτε θα κανουμε παρεα και θα τραβάμε το αφτη η μια στην αλλη οταν ξεφευγει... Τι λες;

84ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 12:25 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariloy έγραψε:
reg reg έγραψε:
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΛΕΙ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 1,5 ΧΡΟΝΟ 67 ΜΕ 68 ΚΙΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ !!! Very Happy Very Happy

Παρτην τωρα... Ευκαιρία ειναι που θα εχεις και παρεα!
ΛΕΣ Ε ? ΞΕΡΕΙΣ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ !! ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΕΙΜΑΙ !!

εχεις δικιο σε αυτο. και γω οποτε ξεκιναω δυναμικα πετυχαινω το στοχο αλλα αν μετα χαλαρωσω... αστα να πανε.
βλεπω μια φιλη μου που τρωει το καταπετασμα και ειναι 49 κιλα εδω και χρονια και ζαμανια. μα τι στο καλο κανει αφου δεν γυμναζεται δεν το καταλαβαινω. και μιλαμε γαι φαγητο οχι αστεια. την ειχα δει να τρωει στο σπιτι της και τρομαξα!

85ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 12:36 am

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΑΠΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΔΙΑΙΤΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΤΣΙΤΑ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΕΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ !

86ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 12:40 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοιτα αν αισθανεσαι καλα οκ. εγω σαν ελενη καλα αισθανομαι αλλα θα αισθανθω καλυτερα αν χωρεσω στο φορεμα που εβαλα οταν αρραβωνιαστηκα. μην σκεφτεις τρομερη διαφορα . 7 κιλα με χωριζουνα απο εκει. σιγουρα αλλο 88 αλλο 81

87ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 12:42 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαριλου λιγο να ελατωσεις λιιιιγο την ποσοτητα σε αυτα που τρως μια χαρα θα χαλαρωσουν τα ρουχα σου! η μπορεις να βαλεις καποια ασκηση στην καθημερινοτητα σου!! Wink

ειναι γεγονος παντως οτι πρεπει να εισαι αποφασισμενος για να τα καταφερεις..πριν 2 χρονια εκανα διαιτα χωρις να με πειραζει καθολου και εχασα τα 6 κιλα παραπανω που ειχα και τοτε σε 3 μηνες...και ημουν τοσο μεχρι να αρχισουμε τις προσπαθειες για μωρο..που μετα ελεγα..ε, αφου θα μεινω εγκυος και θα φουσκωσω ουτως η αλλως..και τετοιες δικαιολογιες και τα ξαναπηρα σε αυτο τον 1μιση χρονο που περιμενω το θαυμα.... και τωρα ειπα δν παει αλλο..κι ετσι ξαναξεκινησα απλα ειπα να το παω λιγο πιο χαλαρα, να τρωω πιο σωστα και οχι τοσο να κανω τετοια διαιτα, γιατι λενε δν κανει να κανεις και διαιτα οσο προσπαθεις... Rolling Eyes Rolling Eyes

88ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 12:42 am

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΑ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΩ 54 ΚΙΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΑ 60 ΜΕ62 ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ !! Very Happy Very Happy Very Happy

89ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 12:43 am

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι πονεμένη ιστορία η δίαιτα βρε κορίτσια... Τώρα με την αλλαγή γραφείου μένω από το βράδυ που πέφτω για ύπνο χωρίς νερό και φαγητό οπότε όταν γυρίζω σπίτι στις 15:00 τρώω ότι βρω μπροστά μου και σταματημό δεν έχω!!! Πώς να κάνω δίαιτα έτσι? Δεν θέλω να χάσω πολλά,μόνο 5-6 κιλά αλλά είναι πολύ δύσκολο όταν λόγω έλλειψης τουαλέτας δεν μπορείς να πιεις νερό μέχρι να σχολάσεις...
Καλή επιτυχία σε όσες το αποφασίσατε,καλή δύναμη!!!
Ελένη,μην το ψάχνεις,είναι θέμα μεταβολισμού... Κάποιες είναι τυχερές και τρώνε ότι να'ναι αλλά το καίνε σε χρόνο dt!!!

90ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 12:53 am

VASO*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα κ απο εμενα!αχ βρε παιδια τι καλα, τωρα το ειδα το θεμα, αντε να υποστηριξετε κ μενα λιγο μηπωσ κ ξεκολλησω!
κανω διαιτα με διαιτολογο εδω κ πολυ καιρο, πανα που εφτανα στον στοχο μου εμεινα εγκυος στο 2 γιο μου και τωρα 7 μηνες μετα την γεννα εχω κολλησει, τι πρωτεινικη μου εβαλε η διαιτολογος, τι εξεταση για θυροειδη εκανα...τελος παντων, τωρα αναβαινω καθε μερα στην ζυγαρια κ κανω το προγραμμα κατα γραμμα κ μιλαμε για 700 γραμμαρια την εβδομαδα το πολυ.....
περιμενω την υποστηριξη σας ψυχολογικα γιατι μονο καποιος που κανει την ιδια προσπαθεια θα καταλαβει....δεν θελω να αγορασω ρουχα 2 νουμερα μεγαλυτερα ρε γαμωτο!!!!

91ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 12:58 am

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
VASO* έγραψε:καλημερα κ απο εμενα!αχ βρε παιδια τι καλα, τωρα το ειδα το θεμα, αντε να υποστηριξετε κ μενα λιγο μηπωσ κ ξεκολλησω!
κανω διαιτα με διαιτολογο εδω κ πολυ καιρο, πανα που εφτανα στον στοχο μου εμεινα εγκυος στο 2 γιο μου και τωρα 7 μηνες μετα την γεννα εχω κολλησει, τι πρωτεινικη μου εβαλε η διαιτολογος, τι εξεταση για θυροειδη εκανα...τελος παντων, τωρα αναβαινω καθε μερα στην ζυγαρια κ κανω το προγραμμα κατα γραμμα κ μιλαμε για 700 γραμμαρια την εβδομαδα το πολυ.....
περιμενω την υποστηριξη σας ψυχολογικα γιατι μονο καποιος που κανει την ιδια προσπαθεια θα καταλαβει....δεν θελω να αγορασω ρουχα 2 νουμερα μεγαλυτερα ρε γαμωτο!!!!
ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΧΑΣΕ 25 ΚΙΛΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 1,5 ΧΡΟΝΟ 5 ΝΟΥΜΕΡΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΠΙΟ ΚΑΤΩ !ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΟΡΕΞΗ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΟΥ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ !!

92ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 1:09 am

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια! Έτσι να μαζευόμαστε πολλές να τραβάμε η μία την άλλη. Συνεχίζω κι εγώ ακάθεκτη ευτυχώς.Κουράγιο αδέλφια! Razz
Εχω κι εγώ τον άντρα μου που τρώει το καταπέτασμα και δεν βάζει τίποτα. Πόσο εκνευρίζομαι! ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 679259

93ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 1:16 am

????????


Επισκέπτης
Καλημέρα
Ενω το πρωι ξεκινάω βράχος, το απόγευμα με πιάνει λαιμαργία, και εχθές βούτηξα τα μούτρα μου και τα κουταλάκια μου στην μερέντα, έφαγα 3 κουταλίτσες
#$%#$%#Ε^$^*$*%*%&%&*%*^*^*)^^(*)&^*(^*)(^*%*(%&Π(&(*%Ρ(&^$Ε%^$@$%@#@%$Υ^$%^#$%Υ^$*&^ Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

94ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 1:25 am

LitsaM


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα! ΈΕΕΕΕΕλλλλλααααααα πάμε δυναμικά!!!!!!!

Σε μένα τα λέω, μη νομίζετε...

95ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 1:29 am

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
DimiKgianni έγραψε:Καλημέρα
Ενω το πρωι ξεκινάω βράχος, το απόγευμα με πιάνει λαιμαργία, και εχθές βούτηξα τα μούτρα μου και τα κουταλάκια μου στην μερέντα, έφαγα 3 κουταλίτσες
#$%#$%#Ε^$^*$*%*%&%&*%*^*^*)^^(*)&^*(^*)(^*%*(%&Π(&(*%Ρ(&^$Ε%^$@$%@#@%$Υ^$%^#$%Υ^$*&^ Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

Λίγο πιο συγκρατημένα σήμερα και το έσωσες, μην ανησυχείς! Wink

96ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 1:30 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειμαι πολυ περηφανη για το εαυτο μου!

Ενω ετοιμαζομουν να φαω το μηλαρακι μου ερχεται ο αντρας μου στο σπιτι με ενα πεινιρλι στο χερι..για μενα...ζεστο και λαχταριστο..

Σταθηκα βραχος και δεν το πηρα!!!
Ακομη μου τρεχουν τα σαλια που το σκεφτομαι...

97ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 1:44 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χαχαχαχα εχετε πολυ πλακα!!! Τι τρώμε σημερα κορίτσια για μεσημεριανό; Εγω να σας πω την αληθεια θα φάω λιγο κριθαρακι με μπιφτεκι και ντομάτα που το εκανα στο φουρνο (ξεχασα να τους βαλω λαδι και πιστεύω αν φάω λιγο με σαλατουλα δεν θα εχω προβλημα... Τι λέτε; Να το φάω η να φτιάξω το νεροβραστο κοτοπουλακι μου και να τα αφησω αυτα απο την πρωτη μερα;;Wink

98ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 1:46 am

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
DimiKgianni έγραψε:Καλημέρα
Ενω το πρωι ξεκινάω βράχος, το απόγευμα με πιάνει λαιμαργία, και εχθές βούτηξα τα μούτρα μου και τα κουταλάκια μου στην μερέντα, έφαγα 3 κουταλίτσες
#$%#$%#Ε^$^*$*%*%&%&*%*^*^*)^^(*)&^*(^*)(^*%*(%&Π(&(*%Ρ(&^$Ε%^$@$%@#@%$Υ^$%^#$%Υ^$*&^ Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

Μικρό το κακό!!! μερέντα μιαμ, η αγαπημένη μου!!!

99ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 1:51 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
reg reg έγραψε:Χαχαχαχα εχετε πολυ πλακα!!! Τι τρώμε σημερα κορίτσια για μεσημεριανό; Εγω να σας πω την αληθεια θα φάω λιγο κριθαρακι με μπιφτεκι και ντομάτα που το εκανα στο φουρνο (ξεχασα να τους βαλω λαδι και πιστεύω αν φάω λιγο με σαλατουλα δεν θα εχω προβλημα... Τι λέτε; Να το φάω η να φτιάξω το νεροβραστο κοτοπουλακι μου και να τα αφησω αυτα απο την πρωτη μερα;;Wink

το καλυτερο κατα τη γνωμη μου ειναι να τρως απ ολα απλα σε σωστες μεριδες!! μη στερεισαι φαγητα γιατι θα ξενερωσεις γρηγορα και θα την αφησεις!!!

100ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 2:07 am

nikolu


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
aggeliki5579 έγραψε:Ειμαι πολυ περηφανη για το εαυτο μου!

Ενω ετοιμαζομουν να φαω το μηλαρακι μου ερχεται ο αντρας μου στο σπιτι με ενα πεινιρλι στο χερι..για μενα...ζεστο και λαχταριστο..

Σταθηκα βραχος και δεν το πηρα!!!
Ακομη μου τρεχουν τα σαλια που το σκεφτομαι...

ετσι!!! αξιζεις συγχαρητηρια!! πιστη στο στοχο σου aggeliki5579 μπραβο!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις