Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
33 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 33 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

101ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 2:09 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εχεις δικιο ετσι και αλλιως εγω δεν ειμαι πολυ της στέρησης ..εσεις τι θα φατε σημερα για μεσημεριανο;

102ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 2:35 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω σημερα εχω φασολαδα, παραγγελια του αντρος μου!

103ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 2:44 am

tzitziki2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια καλή επιτυχία σε όλεεεεες!!!Και γω θέλω να χάσω 5-6 κιλάκια έίμαι 67,αλλα ακόμη δεν το χω πάρει απόφαση.....Απο χθες που ανοίξατε το θεματάκι όλο το σκαίφτομαι να σας ακολουθήσω για να δούμε θα τα καταφέρω???Εγώ πάντος ενω δεν τρώω πολύ δεν μπορώ να αντισταθώ στα γλυκά....αχ σαν ναρκομανής κάνω όταν ανοίγω το ντουλάπι και βλέπω την μερέντα και με φωνάζει φάε με Embarassed

104ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 2:59 am

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ λέω να μη φάω φαγητό σήμερα, τοστάκι, γιαουρτάκι και κανένα φρούτο. Στο παρελθόν έχει δουλέψει για μένα να τρώω την μία μέρα απο το φαί που έχουμε και την άλλη να τρώω πιο συντηρητικά. Για να δούμε τώρα!

105ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 3:02 am

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α να σας πω και κάτι που κάνω όταν πχ μια μέρα θέλω να φάω κάτι 'βρώμικο'. Φτιάχνω μια κρέπα και βάζω μια φέτα τυρί light, αυγό, πιπεριά, μανιτάρια και ο,τιδήποτε άλλο δεν έχει πολλές θερμίδες και ένα κουταλάκι του γλυκού μαγιονέζα light. Βγαίνουν πολύ λίγες θερμίδες και είναι τέλειο!

106ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 3:07 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
afroad έγραψε:Εγώ λέω να μη φάω φαγητό σήμερα, τοστάκι, γιαουρτάκι και κανένα φρούτο. Στο παρελθόν έχει δουλέψει για μένα να τρώω την μία μέρα απο το φαί που έχουμε και την άλλη να τρώω πιο συντηρητικά. Για να δούμε τώρα!

ωραιο αυτο που λες,οσο εμενα μονη μου το εκανα συχνα!! απλα εγω βαριεμαι να μαγειρευω για 1 ατομο κι εγω να μην τρωω...εδω και για δυο και παλι με το ζορι Razz Razz

107ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 3:18 am

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:
afroad έγραψε:Εγώ λέω να μη φάω φαγητό σήμερα, τοστάκι, γιαουρτάκι και κανένα φρούτο. Στο παρελθόν έχει δουλέψει για μένα να τρώω την μία μέρα απο το φαί που έχουμε και την άλλη να τρώω πιο συντηρητικά. Για να δούμε τώρα!

ωραιο αυτο που λες,οσο εμενα μονη μου το εκανα συχνα!! απλα εγω βαριεμαι να μαγειρευω για 1 ατομο κι εγω να μην τρωω...εδω και για δυο και παλι με το ζορι Razz Razz
Ναι κι εγώ όταν ήμουν μόνη μου το έκανα αλλά τώρα κάνω το εξής, μαγειρεύω κανονικά για δύο άτομα και τρώει ο άντρας μου ή εγώ απο το ίδιο αλλά 2-3 μέρες μετά για να μην το βαριόμαστε

108ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 3:22 am

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα συναγωνιστριες!!!!!!
2η μερα
σημερα κι εμεις εχουμε φασολαδα και θα φαω κανονικα απο αυτην

δεν μπορω να κανω παντα ιδιαιτερα για μενα οποτε απο ολα και λιγο
εχω και ενα μπολ που ειναι για δημητριακα και σε αυτο τρωω το εχω σαν μεζουρα ενα πραγμα και με βοηθαει πολυ στην ψυχολογια μου

το απογευμα κλασικα φρουτακι(μουκοβει πολυ την ορεξη)
και το βραδυ καμια σαλατουλα η γαλα με φρυγανιτσα

βασικα κανω διατροφη με οτι υπαρχει στο σπιτι με μετρο και σταθερα

χθες κι εγω αντισταθικα
ο αντρας μου ετρωγε μουσακα και εγω πατατοσαλατα.....
το βραδυ ομως πεινασα λιγο
δεν χορτασα με την σαλατα και ηπια ενα γαλα τσουπ εφυγε η πεινα και κοιμηθηκα




109ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 3:35 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειμαι ηρωας!!!!! περπατουσα επι 3 ωρες για εξωτερικες δουλειες του γραφειου φορτωμενη οσο δεν παιρνει αλλο με φακελους χαρτια κλπ και με πιανει μια λιγουρα.... και να πηγαινω σε φαστ φουντ που εχουμε πελατες να μυριζω και να λεω υπομονη εχεις το φρουτακι στο γραφειο. να περναω απο γειτονιες και να μυριζουν ολα τα καλα φαγακια που ετοιμασαν οι νοικοκυρες και να λεω υπομονη εχω το φρουτακι μου. και τελος φτανω εξω απο ενα μαγαζι με βιολογικα. και λεω θα καταρρευσω θελω να φαω τωρα!!! και φυσικα το μυαλο μου δεν πηγε στα φρουτα αλλα στα αποξηραμενα συκα με επικαλυψη κουβερτουρας που εχει στο μαγαζι . μιαμ μιαμ μιαμ! και πανω που ειμαι ετοιμη να κανω επιθεση στο μαγαζι να τα αγορασω παιρνω χαμπαρι οτι μολις ειχα παει στην τραπεζα και ειχα καταθεσει οοοοτι λεφτα ειχα για την πληρωμη ενος λογαριασμου!!!!!!!!!!!!!! με εσωσε η cyta!

110ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 3:47 am

VASO*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ελα κοριτσια, παμε δυνατα...μπιφτεκακι σαλατουλα αρρωστα παιδακια με πυρετο κ υπομονη, θα μπουμε στο παλιο μας παντελονι!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

111ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 3:51 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπραβο κοριτσια, ετσι σας θελω!!!
και εγω μολις εφαγα αν και ελεγα να φαω αργοτερα για να μην πεινασω νωρις το βραδυ αλλα ο αντρας μου γυρισε νωριτερα και ετσι του εκανα παρεα...λοιπον εφαγα κριθαρακι με ενα μπιφτεκι που ειχα κανει εχθες για να παρει και η κορη μου στο σχολειο(ειχα ξεχασει να βαλω λαδι...ευτυχως!)3-4 κομματια ντοματα απο την σαλατα μας και λιγο φετα(δεν αντιστεκομαι στη φετα ρε γ!@$^%ο...)το απογευμα ενα φρουτακι και το βραδυ ισως γαλα με 1 φριγανια ...καλο μας κουραγιο και συνεχιζουμεεεεεεεεε!!!!!!

112ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 3:57 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λοιπον σας εχω και ενα γλυκακι για τις εντονες λιγουρες(εμενα παντως με πιανουν συχνα...)
http://www.sintagespareas.gr/sintages/gliko-xoris-tipseis.html


ειναι τελειο!!!

113ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 4:11 am

????????


Επισκέπτης
tzitziki2 έγραψε:Κορίτσια καλή επιτυχία σε όλεεεεες!!!Και γω θέλω να χάσω 5-6 κιλάκια έίμαι 67,αλλα ακόμη δεν το χω πάρει απόφαση.....Απο χθες που ανοίξατε το θεματάκι όλο το σκαίφτομαι να σας ακολουθήσω για να δούμε θα τα καταφέρω???Εγώ πάντος ενω δεν τρώω πολύ δεν μπορώ να αντισταθώ στα γλυκά....αχ σαν ναρκομανής κάνω όταν ανοίγω το ντουλάπι και βλέπω την μερέντα και με φωνάζει φάε με Embarassed
χαχαχαχχα και εγώ χθές άκουγα φωνές μέσα απο την ντουλάπα, την άνοιξα, και τι να δω???..... μια μερέντα να μου κουνάει το κουταλάκι μπροστά στα μούτρα μου....οπότε και εγώ βούτηξα με τα μούτρα ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 679259 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 679259 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 679259 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 679259 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 679259

114ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 4:27 am

μαμά Βασιλικής

μαμά Βασιλικής
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια..λοιπόν εγώ που είμαι πολυυυυυυυυύ γλυκαντζού,βρήκα την λύση μου...το τελευταίο μου γεύμα στις 7 το πολύ( Twisted Evil Twisted Evil ) ...βάζω γιαούρτι σ ένα μπώλ,fitness,μήλο σε κομματάκια κ λίιιιγα μπιλάκια απ το γιαούρτακι της μικρής που δεν της τα βάζω!!Δεν μπορώ χωρίς σοκολάτα το έχω πάρει αποφαση οπότε κάνω αυτο!!!Δροσιστικό κ γλυκό...

115ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 4:39 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
DimiKgianni έγραψε:
tzitziki2 έγραψε:Κορίτσια καλή επιτυχία σε όλεεεεες!!!Και γω θέλω να χάσω 5-6 κιλάκια έίμαι 67,αλλα ακόμη δεν το χω πάρει απόφαση.....Απο χθες που ανοίξατε το θεματάκι όλο το σκαίφτομαι να σας ακολουθήσω για να δούμε θα τα καταφέρω???Εγώ πάντος ενω δεν τρώω πολύ δεν μπορώ να αντισταθώ στα γλυκά....αχ σαν ναρκομανής κάνω όταν ανοίγω το ντουλάπι και βλέπω την μερέντα και με φωνάζει φάε με Embarassed
χαχαχαχχα και εγώ χθές άκουγα φωνές μέσα απο την ντουλάπα, την άνοιξα, και τι να δω???..... μια μερέντα να μου κουνάει το κουταλάκι μπροστά στα μούτρα μου....οπότε και εγώ βούτηξα με τα μούτρα ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 679259 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 679259 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 679259 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 679259 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 679259



μολις το διαβασα στο fb και σας σκεφτηκα...χαχαχαχα

<<Καμιά ώρα θα με βρουν νεκρο με το μαχαίρι καρφωμένο στο στόμα κι άντε μετά να πιστέψουν πως δεν αυτοκτόνησα αλλά πήγα να γλείψω τη μερέντα.>>

116ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 4:42 am

????????


Επισκέπτης
reg reg έγραψε:
DimiKgianni έγραψε:
tzitziki2 έγραψε:Κορίτσια καλή επιτυχία σε όλεεεεες!!!Και γω θέλω να χάσω 5-6 κιλάκια έίμαι 67,αλλα ακόμη δεν το χω πάρει απόφαση.....Απο χθες που ανοίξατε το θεματάκι όλο το σκαίφτομαι να σας ακολουθήσω για να δούμε θα τα καταφέρω???Εγώ πάντος ενω δεν τρώω πολύ δεν μπορώ να αντισταθώ στα γλυκά....αχ σαν ναρκομανής κάνω όταν ανοίγω το ντουλάπι και βλέπω την μερέντα και με φωνάζει φάε με Embarassed
χαχαχαχχα και εγώ χθές άκουγα φωνές μέσα απο την ντουλάπα, την άνοιξα, και τι να δω???..... μια μερέντα να μου κουνάει το κουταλάκι μπροστά στα μούτρα μου....οπότε και εγώ βούτηξα με τα μούτρα ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 679259 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 679259 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 679259 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 679259 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 679259



μολις το διαβασα στο fb και σας σκεφτηκα...χαχαχαχα

<<Καμιά ώρα θα με βρουν νεκρο με το μαχαίρι καρφωμένο στο στόμα κι άντε μετά να πιστέψουν πως δεν αυτοκτόνησα αλλά πήγα να γλείψω τη μερέντα.>>

χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα ΕΕΕΕΕΕΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ!!! ΣΤΟ ΚΛΕΒΩ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΣΤΑΤΟΥΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ
αααααααχαχαχαχαχαχαχχα

117ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 4:52 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
DimiKgianni έγραψε:
reg reg έγραψε:
DimiKgianni έγραψε:
tzitziki2 έγραψε:Κορίτσια καλή επιτυχία σε όλεεεεες!!!Και γω θέλω να χάσω 5-6 κιλάκια έίμαι 67,αλλα ακόμη δεν το χω πάρει απόφαση.....Απο χθες που ανοίξατε το θεματάκι όλο το σκαίφτομαι να σας ακολουθήσω για να δούμε θα τα καταφέρω???Εγώ πάντος ενω δεν τρώω πολύ δεν μπορώ να αντισταθώ στα γλυκά....αχ σαν ναρκομανής κάνω όταν ανοίγω το ντουλάπι και βλέπω την μερέντα και με φωνάζει φάε με Embarassed
χαχαχαχχα και εγώ χθές άκουγα φωνές μέσα απο την ντουλάπα, την άνοιξα, και τι να δω???..... μια μερέντα να μου κουνάει το κουταλάκι μπροστά στα μούτρα μου....οπότε και εγώ βούτηξα με τα μούτρα ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 679259 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 679259 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 679259 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 679259 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 679259



μολις το διαβασα στο fb και σας σκεφτηκα...χαχαχαχα

<<Καμιά ώρα θα με βρουν νεκρο με το μαχαίρι καρφωμένο στο στόμα κι άντε μετά να πιστέψουν πως δεν αυτοκτόνησα αλλά πήγα να γλείψω τη μερέντα.>>

χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα ΕΕΕΕΕΕΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ!!! ΣΤΟ ΚΛΕΒΩ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΣΤΑΤΟΥΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ
αααααααχαχαχαχαχαχαχχα



δικο σου!!!οποια εχει fb και θελει να την κανω φιλη ας μου στειλει τα στοιχεια της σε πμ ..να τα λεμε και απο εκει!

118ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 4:57 am

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια . Εδώ είμαι και εγώ δεύτερη μέρα συνεχίζω cheers . Χθες βράδυ πάω στο σπίτι και βλέπω τον άνδρα μου να με περιμένει να φάμε affraid . Καλά του λέω δεν σου είπα να φας και να μην με περιμένεις. Οπότε βγήκε έξω ο κύριος γιατί δεν του έκανα τίποτα για να φάει και εγώ έφαγα τοστάκι. Καμιά συμπαράσταση από μέρους του και το σπουδαίο είναι ότι θέλει να χάσει και αυτός κιλά και όλο ανεβαίνει στην ζυγαριά αλλά….. Σήμερα όμως έκανα την αγαπημένη μου σπανακοτυρόπιτα και έφαγα 2 κομμάτια. Το βράδυ σκέτο γιαούρτι

119ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 5:41 am

VASO*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
βρε παιδια μην λετε συνεχεια ΜΕΡΕΝΤΑ, αγωνα κανω να μεινω μακρια τησ και μακρια απο το αμαρτωλο αυτο ραφι που ειναι φορτωμένο με όλα τα καλουδια για τυχον επιδρομη του ανιψιου μου....(πουρακια, μπισκοτα, καραμελες πατατακια...)ολο λεω να τα πεταξω ολα, αλλα ερχετΑΙ το καλο μου κ με κοιταει στα χερια....ωχχχχχ
ΚΟΥΡΑΓΙΟ....
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes

120ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 5:48 am

μαμά Βασιλικής

μαμά Βασιλικής
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
VASO* έγραψε:βρε παιδια μην λετε συνεχεια ΜΕΡΕΝΤΑ, αγωνα κανω να μεινω μακρια τησ και μακρια απο το αμαρτωλο αυτο ραφι που ειναι φορτωμένο με όλα τα καλουδια για τυχον επιδρομη του ανιψιου μου....(πουρακια, μπισκοτα, καραμελες πατατακια...)ολο λεω να τα πεταξω ολα, αλλα ερχετΑΙ το καλο μου κ με κοιταει στα χερια....ωχχχχχ
ΚΟΥΡΑΓΙΟ....
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes
Ναι...ίσως θα ήταν να απαγορευτούν κάποιες λέξεις εδω μέσα...είναι κάποιες στιγμές που η λογοκρισία δεν κάνει και τοοόσο κακό..εγώ δεν μπορώ να ακούσω για nutella...ας ελπίσω οτι τελευταία φορά μιλάω για εκείνη...την τόσο μα τόσο....υπέροχη,γλυκιά φίλη μου!!!

121ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 6:18 am

LitsaM


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κορίτσια, έτσι δεν βγαίνει δίαιτα, θα τα παρατήσουμε από την 1η εβδομάδα! Η στέρηση θα φέρει τα αντίθετα αποτελέσματα. Μια κουταλιά της σούπας Nutella έχει 100 θερμίδες. Δεν είναι τραγικό. Φάτε 2 κουταλιές, φτάνουν. Αρκεί να είναι μόνο αυτό. Ας τρώμε πρωινό, μπόλικες φυτικές ίνες + νερό, μικρές ποσότητες σε όλα και ας κόψουμε το βραδυνό. Αυτό είναι όλο!

122ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 6:23 am

????????


Επισκέπτης
προσοχη με τη λουμπα των θερμιδων ειναι μεγα λαθος!!!!!!!!!!

μια κουταλια ζαχαρη εχει 20 θερμιδες

μια κουταλια μελι εχει 60

αρα μπορεις να φας 3 ζαχαρη αντι μια μελι?

η ιστορια θερμιδομετρητης θελει μεγαλη γνωση και πολυς κοσμος κι εγω μαζι την εχω πατησει οικτρα.......

οι θερμιδες του μελιου γινονται ενεργεια και οι θερμιδες της ζαχαρης γινονται λιπος

προσεξτε αυτο το 50 θερμιδες δεν ειναι τπτ

χτες καπου ελεγε μια κοπελα δε θυμαμαι και ειπα να μην τη στενοχωρησω, εφαγε δυο σοκολατομπαρες κατι μετρησε 300 θερμιδες, δεν ηταν πολλες

ειναι παρα παρα πολλες

προσοχη φιλεναδες!

123ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 6:31 am

LitsaM


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
έχεις δίκιο, η nutella είναι σκέτο λίπος και ζάχαρη, σωστή βόμβα.
Εγώ, κάθε μεσημέρι που πεθαίνω για σοκολάτα, ζεσταίνω στα μικροκύματα 1 κούπα γάλα 1% λιπαρά, βάζω μέσα 3 κουταλιές ρόφημα σοκολάτας και καλύπτομαι πλήρως! Πίνω και το γαλατάκι μου και κάνω το λιγότερο κακό! (150 θερμιδούλες).
Το 2ο κόλπο, το απογευματινό, είναι μπόλικο ποπ-κορν! Έχω βέβαια την μηχανή και έτσι δεν έχει καθόλου βούτυρο. 33 θερμίδες η κούπα και μπόλικες φυτικές ίνες για το έντερο.

124ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 6:33 am

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΑΧΑΡΗ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ? ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΗΝ ΣΤΕΒΙΑ ΣΑΝ ΓΛΥΚΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ?

125ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 15, 2013 6:37 am

????????


Επισκέπτης
παιδια σας μιλαει μια κοπελα που παντα ειχε προβλημα κιλων........παντα ομως! και εχω κανει τα παντα απο διαιτες εκτος απο χαπια χημικα

ολα τα αλλα τα εχω κανει απο πρινου μεχρι herbalife

εχω χασει 28 κιλα σε τρεισιμιση μηνες και τα κρατησα πανω απο δυομιση χρονια

το μυστικο ειναι ενα

μην στερειστε..........θα πατε μετα τρεχοντας........βαλε μιση κουταλια ζαχαρη και πιες τον καφε σου, παρε καστανη ζαχαρη, παρε καντερελ........μην τρελλαινεστε και μη λετε α δε θα το βαλω αυτο ξανα στο στομα μου γιατι το μονο σιγουρο ειναι οτι παλι εκει θα πατε και μαλιστα τρεχοντας........

εγω παντα στις διαιτες ετρωγα ακομα και goodys ναι οπως το ακουτε........αποφασιζα πχ ποια μερα το μεσημεριανο μου θα ειναι ενα πρεμιερ και μια πατατα.......

οτι αλλο μα οτι αλλο απλα με μαθηματικη ακριβεια σε λιγο καιρο οδηγει σε αποτυχια

εκ πειρας μιλαω........και εκ πεινας!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις