Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
99 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 99 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

526ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Σαβ Ιαν 26, 2013 4:14 pm

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βαρέθηκες; Καλέ εσύ πρέπει να είσαι πολύ fit! Για να τσεκάρω το turofire τί είναι. Που αν βαρέθηκες το taebo, λογικά με το turofire πρέπει να φοβάμαι... Razz

527ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Σαβ Ιαν 26, 2013 4:22 pm

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλέ αυτή είναι άγρια!
https://www.youtube.com/watch?v=oRGTuvoEgdA
Σε δείχνει κιόλας!

Εγώ δυο πράγματα θα χρειαστώ για να κάνω αυτό το πρόγραμμα και να φτιάξω αυτό το σώμα. Έναν καρδιολόγο σε ετοιμότητα και καμιά 40ρια χρόνια προθεσμία.
Οκ, μιλάμε για άλλο επίπεδο. Παραδέχομαι όμως ότι φαίνεται πιο διασκεδαστικό το turbofire από το taebo.

528ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty . Σαβ Ιαν 26, 2013 11:54 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δηλαδη τωρα εσεις που μεινατε τοσο αργα ξυπνιες δεν φαγατε τιποταααα??θα σας τσουρουμαδισω!! Razz

529ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Κυρ Ιαν 27, 2013 12:26 am

ΕΒΙΤΑ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημέρααααα κ ο αγώνας προς την νίκη συνεχίζετε..την Τρίτη είναι η μέρα της ζυγαριάς(αν κ μεταξύ μας απορώ πως δεν έχω ανέβει ακόμα.......κρατιέμαι λέμε με νύχια κ με δόντια)

530ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Κυρ Ιαν 27, 2013 10:18 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KRISTI 1 έγραψε:δηλαδη τωρα εσεις που μεινατε τοσο αργα ξυπνιες δεν φαγατε τιποταααα??θα σας τσουρουμαδισω!! Razz

Χμ, ναι λίγο πιλαφάκι το έφαγα Very Happy
Τί ψυχή έχει λίγο πιλάφι!

ΕΒΙΤΑ εμένα με βοηθάει να κοιτάζω κάθε μέρα τη ζυγαριά. Είναι στον άνθρωπο φυσικά, απλά μου φαίνεται πιο εύκολο να πανηγυρίζω για τα γραμμάρια που πέφτουν εύκολα από τα κιλά που πέφτουν δύσκολα. Κι επίσης αν δω τίποτα 200 γρ. παραπάνω από την προηγούμενη μέρα, πεισμώνω και το μαζεύω πιο γρήγορα και πιο εύκολα. Το να χάσεις 200 γρ. είναι υπόθεση μιας μέρας και δε με αποθαρρύνει. Το να χάσεις ένα κιλό όμως, μιας εβδομάδας. Τα μεγέθη για μένα δεν είναι ίδια. Υστερα, αν είμαι πχ 61.5, 61.3, 61 και κάποια στιγμή καταφέρνω να φανεί το 60 (έστω σαν 60.9) βάζω στοίχημα με τον εαυτό μου ότι το 61 δε θα το ξαναδώ. Αυτό δε γίνεται να το κάνω αν ζυγίζομαι κάθε εβδομάδα γιατί αν αύριο πάρω 200 γρ. χωρίς να το ξέρω και μεθαύριο άλλα 200...χαιρετίσματα! Επιπλέον για να το ζορίσω κι άλλο να μην ξαναπατήσω αυτά τα 61, έχω γράψει σε ένα τετράδιο ένα ένα τα κιλά που θέλω να φύγουν. 61, 60 κλπ μέχρι τα 50. Όταν 'νικώ' το κάθε νούμερο, το ζωγραφίζω από πάνω με ξυλομπογιά κι αυτό συμβολίζει ότι τέλειωσα μ' αυτό το νούμερο μια για πάντα. Laughing Έχω περίεργες μεθόδους, το ξέρω, αλλά τρελαίνομαι και να σβήνω τα σχέδιά μου, οπότε εξυπηρετώ 2 σκοπούς έτσι Razz

531ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Κυρ Ιαν 27, 2013 3:08 pm

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια!! Να εισέλθω στην ομαδούλα σας??
Εχω δύο κοριτσάκια με διαφορά 2 ετών οπότε καταλαβαίνετε ότι έχω πολλά κιλά να χάσω...
Τον τελευταίο μήνα έχω χάσει3 κιλά, αλλά ΄΄παίρνω αέρα΄΄ και ξανατρώω όπως πριν με αποτέλεσμα το ανεβοκατέβασμα της άτιμης ζυγαριάς!!
Σήμερα, όμως, πήρα τη μεγάλη απόφαση!
Ειχαμε επίσκεψη έναν παλιό συνάδελφο του άντρα μου. Είχαμε να τον δούμε 3 χρόνια. Κορίτσια, ΑΛΛΟΣ άνθρωπος!! Είχε χάσει περίπου 50 κιλά!!!
Δεν το πιστεύαμε!! Μου λέει ΄΄απλά έκανα σωστή διατροφή και κομμένα τα γλυκα΄΄
Ετσι κι εγώ πείσμωσα και είπα ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ!!!

532ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Κυρ Ιαν 27, 2013 3:10 pm

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α, να προσθέσω ότι έχω στο ψυγείο μου μία τούρτα σοκαλάτα!! Δεν την άνοιξα, διότι θα την έτρωγα μόνη μου(ο άντρας μου δεν τρώει γλυκα)

Τι να την κάνω, κορίτσια???

533ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Κυρ Ιαν 27, 2013 3:16 pm

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Miaki έγραψε:Βαρέθηκες; Καλέ εσύ πρέπει να είσαι πολύ fit! Για να τσεκάρω το turofire τί είναι. Που αν βαρέθηκες το taebo, λογικά με το turofire πρέπει να φοβάμαι... Razz

αχαχαχαα τι fit καλε??καποτε ημουν.τωρα εχω χρονια που δν ειμαι!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz Razz Razz το οτι σου ειπα οτι μου κοβεται η αναπνοη δν το διαβασες μαλλον!! Απλα ταεμπο εκανα πολυ καιρο και το βαρεθηκα .... ενω αυτο δν εχω καταφερει να το κανω τοσο !!!

και ειναι απιστευτα ανεβαστικο, παρολο που κουραζεσαι εμενα μου ανεβαζει ΠΟΛΥ την διαθεση!!!!!

Κριστι εγω χθες εφαγα λιγο ποπ κορν να ξεγελαστω ...αλλα σημερα ζυγιστηκα και απο τις κρεπαλες...ειμαι 56,4 ..δηλ. μονο 100 γραμμαρια κατω απο την μερα που με εβαλαν στην λιστα!! Razz Razz

Νικολ εγω την τουρτα θα την εδινα ..γιατι αλλιως θα την ετρωγα ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 4872 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 4872

534ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Κυρ Ιαν 27, 2013 3:24 pm

nikolu


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
boubou εισαι 56 κιλα και μιλας??????? Shocked Shocked Shocked σε παρακαλω πολυ βγεσ απο την ομαδα. ποσο θελεις να γινεισ 40????? Very Happy Very Happy

535ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Κυρ Ιαν 27, 2013 3:25 pm

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikolu έγραψε:boubou εισαι 56 κιλα και μιλας??????? Shocked Shocked Shocked σε παρακαλω πολυ βγεσ απο την ομαδα. ποσο θελεις να γινεισ 40????? Very Happy Very Happy

θελω 52 και ικανοποιημενη θα ειμαι!! να εχω περιθωριο να παρω περισσοτερα οταν με το καλο μεινω εγκυος χαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing

536ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Κυρ Ιαν 27, 2013 3:34 pm

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:
nikolu έγραψε:boubou εισαι 56 κιλα και μιλας??????? Shocked Shocked Shocked σε παρακαλω πολυ βγεσ απο την ομαδα. ποσο θελεις να γινεισ 40????? Very Happy Very Happy

θελω 52 και ικανοποιημενη θα ειμαι!! να εχω περιθωριο να παρω περισσοτερα οταν με το καλο μεινω εγκυος χαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing


Εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη επειδή είχα αυστηρό γιατρό , έχασα 5 κιλά στο πρώτο τρίμηνο!!
Σου εύχομαι να γίνεις σύντομα μανούλα

537ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Κυρ Ιαν 27, 2013 3:36 pm

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nicole1981 έγραψε:
θελω 52 και ικανοποιημενη θα ειμαι!! να εχω περιθωριο να παρω περισσοτερα οταν με το καλο μεινω εγκυος χαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing


Εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη επειδή είχα αυστηρό γιατρό , έχασα 5 κιλά στο πρώτο τρίμηνο!!
Σου εύχομαι να γίνεις σύντομα μανούλα[/quote]

επειδη δν θα ακουω τον γιατρο αν νιωθω (και ειμαι!) καλα και εχω λιγουρες...ελπιζω να μην εχω ορεξη χαχαχαχα μονο αυτο θα με σωσει!!!
σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!

538ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Κυρ Ιαν 27, 2013 3:43 pm

nikolu


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!


boubou mou πεσ μου οτι εισαι κ λαρισαια!! καλα σκεφτεσαι και γω το ιδιο θα εκανα!εγω ημουν 54 και γεννησα πριν 2 μηνες.. τωρα αστα..αλλα δε το βαζω κατω..σιγα σιγα!! αντε γρηγορα μανουλιτσα ευχομαι ολοψυχα!!
nikol μπραβο σου! 5 κιλα ε? βεβαια δε ξερω αν ειναι κ καλο τωρα αυτο. στο τελος νομιζω ειναι τι κανουμε!! τι ωραια οικογενεια!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikolu στις Κυρ Ιαν 27, 2013 3:49 pm, 1 φορά

539ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Κυρ Ιαν 27, 2013 3:47 pm

roula8fgg


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γευα σας κοριτσια!
τωρα μολις σας βρηκα και ειπα να πω και εγω τα δικα μου!

μια ζωη πολυ αδυνατη μεχρι που αρραβωνιαστηκα,παντρευτηκα και εκανα και ενα παιδι και εφτασα 82 κιλα!

κανω δισιτα πολυ αυστηρη και γυμναστικη, η ποδηλατο η ελειπτικο και χανω 23 κιλα. φτανω στα 59 που ειχα να τα δω καμποσα χρονια .

μενω εγκυος αμεσως μετα, τελος εκυμοσυνης 79 κιλα , μετα απο λιγο χανω τα 10 και τωρα μετα απο 18 μηνες περιπου μετα την γεννα ειμαι 76 και βλεπω την ζυγαρια καθε μερα ολο και να ανεβαινει!! Embarassed
[/b]

540ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Κυρ Ιαν 27, 2013 4:08 pm

nikolu


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
roula8fgg μπραβο σου εχεισ και 2 παιδακια και αφου τα εχασες την πρωτη θα τα χασεισ και τωρα. φαντασου να εμενες εγκυος και να μην ειχες χασει γραμμαριο. εδω ειμαστε ολες να σπρωχνει η μια την αλλη!

541ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Κυρ Ιαν 27, 2013 4:26 pm

roula8fgg


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
nikolu έγραψε:roula8fgg μπραβο σου εχεισ και 2 παιδακια και αφου τα εχασες την πρωτη θα τα χασεισ και τωρα. φαντασου να εμενες εγκυος και να μην ειχες χασει γραμμαριο. εδω ειμαστε ολες να σπρωχνει η μια την αλλη!

σε ευχαριστω πολυ και ευχομαι και σε ολα τα κοριτσια το ιδιο!

το θεμα ειναι οτι δεν εχω κουραγιο,θεληση και αντοχες να το ξανακανω ενω τοτε ειχα/.

παντως σε αυτο που λες εχεις πολυ δικιο.
οταν ειχα ξανακανει διαιτα με βοηθουσε παρα πολυ να ζυγιζομαι καθε πρωι , να μιλαω για αυτο και τοτε διαβαζα σε ενα φορουμ για διαιτες και διατροφικες διαταραχες, κοπελες που εγραφαν πως και σε ποσο καιρο εχασαν τα περιτα κιλα!

Τωρα περιμενω πως και πως να ερθει το βραδυ, να κοιμηθουν τα μωρα και να φαω με την ησυχια μου!!

παντως θα σας διαβαζω και ελπιζω να το παρω αποφαση καποια στιγμη παλι Very Happy [b]

542ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Κυρ Ιαν 27, 2013 4:42 pm

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nicole1981 έγραψε:Α, να προσθέσω ότι έχω στο ψυγείο μου μία τούρτα σοκαλάτα!! Δεν την άνοιξα, διότι θα την έτρωγα μόνη μου(ο άντρας μου δεν τρώει γλυκα)

Τι να την κάνω, κορίτσια???

Φέρτη σε μένα, θα την πετάξω εγώ!!! Razz

543ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Κυρ Ιαν 27, 2013 4:51 pm

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε: το οτι σου ειπα οτι μου κοβεται η αναπνοη δν το διαβασες μαλλον!!

Μάλλον κάνω επιλεκτικό διάβασμα. Το προσπέρασα γιατί το βρήκα λογικό! Θέλω να πω ότι αν εμένα μου κόβεται η ανάσα με το taebo και μόνο που καταφέρνεις το άλλο (ξέχασα πώς το λένε Razz ) θα πρέπει να είσαι fit! Ε και όπως βλέπω απ' τα κιλά είσαι! Φτου φτου, να ήμουν κι εγώ έστω κάτω από 60! Αυτό το 5_ να δω μπροστά! 58 έχω να φτάσω πολλάαα χρόνια και είναι το πρώτο μου μεγάλο goal.

544ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty . Δευ Ιαν 28, 2013 12:04 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!πως παμε?αυριο ειναι η μερα που ζυγιζομαι!για να δω τι εκανα η στρουμπουλω!τουρτες ακουω!κ γω θα την εδινα παντως καπου αλλου!ειναι πειρασμος!καλε τι κιλα ειναι αυτα που λετε?60 κατι,50 κατι!!εγω και 70 να γινω κανονικη προς αδυνατη φαινομαι επειδη ειμαι ψηλη οποτε ευχαριστημενη θα ειμαι!βεβαια απεχω 23 κιλα μεχρι εκει!!αλλα νταααξει μωρε Razz !χαλαρα!

545ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty . Δευ Ιαν 28, 2013 12:06 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααα!και σημερα θα δοκιμασω να κανω taeboo!που μου το παιζετε καποιες fit!! Razz !θα σας δειξω εγω!γιατι αλλο να κουνας παχη των 93 κιλων και αλλο "παχη" των 60 κιλων!αντε γιατι αντε! Razz

546ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 28, 2013 12:19 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikolu έγραψε:

boubou mou πεσ μου οτι εισαι κ λαρισαια!! καλα σκεφτεσαι και γω το ιδιο θα εκανα!εγω ημουν 54 και γεννησα πριν 2 μηνες.. τωρα αστα..αλλα δε το βαζω κατω..σιγα σιγα!! αντε γρηγορα μανουλιτσα ευχομαι ολοψυχα!!
nikol μπραβο σου! 5 κιλα ε? βεβαια δε ξερω αν ειναι κ καλο τωρα αυτο. στο τελος νομιζω ειναι τι κανουμε!! τι ωραια οικογενεια!!

σε ευχαριστω κοπελα μου!!!
οχι, δν ειμαι Λαρισαια, αλλα ειναι ο αντρας μου, και εξαιτιας αυτου θα γινω κι εγω αναγκαστηκα!!χεχε μενω ηδη 12 χρονια εδω ομως (στην αρχη για σπουδες και μετα για τον αντρα!!) Wink Wink

roula8fgg για την ωρα μια καλη διατροφη αρκει...και στην πορεια οταν ξαναβρεις την θεληση κανεις και διαιτα!μη καταπιεζεσαι!

Miaki ναι ετσι λεει και αυτη η γυμναστρια οτι ειναι λογικο να σου κοβεται η αναπνοη!! αλλα εγω προσπαθω να τα κανω με την χαμηλη ενταση οταν αρχιζω και τα φτύνω..για να μη με μαζευει ο αντρας μου χαχαχα μακαρι να ημουν λιγο πιο ξεκουραστη απο την υπολοιπη μερα μου και θα γινομουν σιγουρα φιτ, τωρα δν εχω το κουραγιο!

Κριστι μου καλη επιτυχια με το ταε μπο!!! μη τα δοσεις ολα απο την αρχη γιατι θα κουραστεις!!! καλυτερα να κανεις με νορμαλ ενταση ολη την ασκηση παρα να κανεις τρεχοντας .. και να σταματησεις στα 10 λεπτα!! εχει κι αλλα βιντεο ταεμπο που ειναι πιο χαλαρα...ψαξε γι αυτα!!! Wink Wink

547ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty . Δευ Ιαν 28, 2013 12:21 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χμ ελεγα να γραψω "taeboo για αρχαριους" μπας και την παλεψω.ολο και κατι θα βγαλει νομιζω..

548ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 28, 2013 12:24 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δες και για turbo jam ...ειναι πιο χαλαρα κατα την γνωμη μου..και εχει και 10 λεπτο προγραμμα που ειναι για οταν δν εχεις παραπανω χρονο!!

549ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 28, 2013 12:28 am

mamalina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημερα!!!!κι εγω στην παρεουλα για διαιτα....

παντα ημουν στα 58 κιλα οκ για το υψος μου....

στην πρωτη εγκυμοσυνη πηρα 18 κιλα Shocked αλλα τα εχασα ευκολα κ γρηγορα!!!

στην δευτερη εγυμοσυνη, εφτασα τα 84 κιλα Shocked Shocked Shocked

πλεον ειμαι στα 67(εχασα 3 κιλα προσφατα)

σημερα ξεκιναω διατροφουλα....στοχο βαζω το πασχα, να φορεσω το αγαπημενο μου τζιν!!!(ευτυχως πεφτει αργα κ δεν αγχωνομαι ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 328109

πρωινο γαλα/γιαουρτι κ δημητριακα,

ενδιαμεσο φρουτακι

μεσημερι ψητο κρεας/ψαρι κ σαλατα

βραδυ γιαουρτακι κ αμυγδαλα αναλατα η φρουτακι

ειμαι πολυ γλυκατζου(αυτο με κατεστρεψε ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 215994 )

δεν εργαζομαι, ολη μερα σπιτι με τα παιδια(αυτο κι αν δεν παλευεται ολη μερα τσιμπαω κ κατι)

ανυπομονω να παει νηπια ο μεγαλος κ αν καταφερω να μπει ο μικρος σε παιδικο--του δημου(δεν μας παιρνει να δινω πολλα σε παιδικο),θα ειναι 2 κ κατι τον σεπτεμβρη, οποτε ειναι καλη ηλικια για παιδικο....... να βρω μια δουλιτσα--ΜΑΚΑΡΙ....

παντα δουλευα κ οσο κ να λατρευω τα ζουζουνακια μου, μια δουλεια θα βοηθουσε κ εμενα κ τα οικονομικα
μας!!



κι εγω θα κανω taeboo, μου φαινεται καλη ιδεα, κ σε συνδιασμο με τη διατροφουλα, θα τα ριξω τα 10 κιλακια που εμειναν!!!!


καλη δυναμη σε ολες!!!!

550ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 22 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 28, 2013 1:48 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KRISTI 1 έγραψε:καλημερα!!πως παμε?αυριο ειναι η μερα που ζυγιζομαι!για να δω τι εκανα η στρουμπουλω!τουρτες ακουω!κ γω θα την εδινα παντως καπου αλλου!ειναι πειρασμος!καλε τι κιλα ειναι αυτα που λετε?60 κατι,50 κατι!!εγω και 70 να γινω κανονικη προς αδυνατη φαινομαι επειδη ειμαι ψηλη οποτε ευχαριστημενη θα ειμαι!βεβαια απεχω 23 κιλα μεχρι εκει!!αλλα νταααξει μωρε Razz !χαλαρα!

Εμεις παμε μαζι... Αυριο ζυγιζομαι και εγω , και εγω αν κατεβω 69-70 κιλα θα ειμαι super ευχαριστημενη!
Πρεπει να εισαι στο δικο μου υψος άρα...1,75 ειμαι εγω.


Αν κοιμηθη νωρις ο μικρός μου θα ξεκινήσω και εγω τα δικα σας...Τις γυμναστικες σας και τα ταε μπο και τα ταε σο σασ.Αντε να δουμε τι θα καταφέρουμε, μονο νταντουλω ολοκληρη ( αυτο το καταλάβατε; )

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις