Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
107 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 107 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

751ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 01, 2013 1:09 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαμα του μπεμπη που εισαιαιαιαι,;;;
Ξυπνά!!!!!
Σε εχουμε ανάγκη!!!
Ειμαι εντελως απογοητευμένος σημερα..

752ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 01, 2013 1:21 am

ifismom


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σας παρακαλω μπορειτε να μου προτεινετε μια διαιτα,πρεπει να χασω τουλαχιστον 10 κιλα!!

753ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 01, 2013 1:44 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημέρα, κορίτσια!

Είναι δυνατόν από τη Δευτέρα να έχω χάσει 1,5 κιλό ή χαλασε η ζυγαριά μου??

754ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 01, 2013 1:46 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ifismom έγραψε:Σας παρακαλω μπορειτε να μου προτεινετε μια διαιτα,πρεπει να χασω τουλαχιστον 10 κιλα!!


Αν θέλεις, κοίτα σε προηγούμενες σελίδες του θέματος. Μερικά κορίτσια γράφουν το διαιτολόγιό τους.
Εγώ, πάντως, δεν ακολουθώ κάποιο πρόγραμμα. Τρώω τη μισή ποσότητα φαγητού,πολλά φρούτα κ λαχανικά και το βράδυ 2 φρυγανιές ή μισό τοστ.
Καλή επιτυχία!!

755ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 01, 2013 1:48 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
reg reg έγραψε:Μαμα του μπεμπη που εισαιαιαιαι,;;;
Ξυπνά!!!!!
Σε εχουμε ανάγκη!!!
Ειμαι εντελως απογοητευμένος σημερα..

Καλημέρα!! Μην απογοητεύεσαι!! Μήπως θα αδιαθετήσεις?

Ασχετο!! Θα ήθελα να σε ρωτήσω για την τούρτα που έφτιαξες πριν λίγο καιρό. Να γράψω εδώ ή θα χαλάσω το θέμα?

756ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 01, 2013 2:00 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elenathens έγραψε:Κοριτσια μου εχω μια απορια και αν μπορειτε να με βοηθησετε!
Οταν κανουμε διαιτα, μετα απο ενα χρονικο διαστημα αρχιζει και "κολλαει" η ζυγαρια.... Ενω κανουμε αυτο που πρεπει τα κιλα δεν φευγουν ευκολα. Γιατι γινεται αυτο και ποιος ειναι ο τροπος να ξεμπλοκαρουμε; Αν επιμενουμε υπαρχει περιπτωση μετα απο 1-2 βδομαδες να πεσουν αποτομα, ενω ειχαμε κολλησει;

Αυτό που μου είχε πει διαιτολόγος παλιά ήταν ότι δε μας πειράζει να ξεφεύγουμε πότε πότε κ να τρώμε πχ ένα σοκολατάκι (οπότε αν ζηλέψω κάτι ας το φάω), ίσα ίσα το θέλουμε πότε πότε. Γιατί μαθαίνουμε το μεταβολισμό να δουλεύει για κάποιες συγκεκριμένες θερμίδες κι αυτός κάποια στιγμή εφησυχάζεται εκεί. Με το να τρώμε κάτι παραπάνω, τσιγκλάμε το μεταβολισμό να ξυπνήσει και να δουλέψει περισσότερο, να είναι σε εγρήγορση δηλαδή.

757ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty . Παρ Φεβ 01, 2013 2:31 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
reg reg έγραψε:Μαμα του μπεμπη που εισαιαιαιαι,;;;
Ξυπνά!!!!!
Σε εχουμε ανάγκη!!!
Ειμαι εντελως απογοητευμένος σημερα..
καλε σε πειραξε η διαιτα?τι απογοητευμεν-ΟΣ λες??χαχαχαχαχαχα!εκτος και αν εισαι αντρας!

758ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 01, 2013 2:36 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εχω πεθάνει στο γελιο!!!!!
Απογοητευμένος έγραψα;;;;
Ειμαι απο Κινητο και εχει αυτόματη διόρθωση... Και επειδη με εχει δει ετσι νταρντανομωρο που ειμαι μαλλον με πέρασε για αντρα ...
Χαχαχαχα !!!!

759ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty . Παρ Φεβ 01, 2013 2:41 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχαχαχα!και οτι θα σου λεγα κοψε την διαιτα!σε χαλαει!

760ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 01, 2013 3:52 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μωρε οτι με χαλαει ... Με χαλαει πολυ αλλα τι να κανω;
Η Μαμα του μπεμπη μας βαρέθηκε και λακισε!
Περίοδο περιμενω στις 11 του μηνα οποτε δεν πιστεύω οτι ειναι απο αυτο...
Λοιπον τωρα το μεσημερι έφτιαξα μια ομελετα με πατατες για των αντρα μου( σφουγγατο) και για εμενα μια ομελετα με 1 αυγό , 1 ασπραδι, και λαχανικα χωρις λαδι και ηταν σουπερ αιδια!!! Το πέταξα οπως ηταν και εφαγα ενα καλο κομμάτι απο την κανονική με τις πατατουλες τις τυγανιτες σε πολυ- πολυ ελαιόλαδο , με τα αυγουλακια του με το γαλατακι του με τα σεα του και τα μεα του.... Αφου δεν χανω που δεν χανω θα το ρίξω στη τρελη σημερα...
Αααααχχχχ το ' υχαριστηθηκα!!!

761ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty . Παρ Φεβ 01, 2013 3:57 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχχχχαχαχαχαχ πολυ γελασα!!καλα το εκανες το ατιμο το κομματι!!αισιχτιρ πια!!αλλα ενταξει μην το ξεφτιλισεις και την υπολοιπη μερα.εγω χθες βραδυ παλι το γ...σα το θεμα εφαγα μια σιζαρς σαλατα με σως απο πανω και 2 κομματια πιτσα.δεν φταιω εγω!!ο αντρας μου που λυσσαξε να με ταισει και πιτσα!!μα δεν με βλεπει οτι ειμαι κιουσπα??

762ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 01, 2013 4:03 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λοιπόν μέχρι στιγμής το έχω ρίξει στην ωμοφαγία. Το πρωί (καλά μη φανταστείτε πολύ πρωί) έφαγα μια μπανάνα και τώρα πίνω σμούθι (γιατί το φαγητό μου βγήκε λίγο) από μπανάνα, μήλο, γάλα αμυγδάλου και αγαύη (βγαίνει από φυτό-σαν το μέλι είναι). Σε λιγάκι που θα γίνει το φαγητό θα φάω λίγα φασολάκια -να περισσέψουν και για τον καλό μου- και μετά θα βγω για καφέ και με βλέπω ή για πορτοκαλάδα ή αν έχει περάσει η ώρα για τσάι (που δυστυχώς θα χρειαστεί να βάλω ζάχαρη).

Τα κιλά είναι ίδια, αλλά χθες το απόγευμα την έπεσα στους ξηρούς καρπούς και όχι μόνο δεν πρέπει να παραπονιέμαι αλλά να είμαι και χαρούμενη που και δεν στερούμαι και δεν παχαίνω. Ωστόσο καλό είναι να μην το παρακάνω και σήμερα.

reg reg δεν πειράζει που έφαγες, σε καλό πιστεύω θα σου βγει, αρκεί να μη γίνει και αύριο και μεθαύριο...

763ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 01, 2013 4:32 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα και δν μπαινω τόσες μέρες..γιατι από τότε που λύγισα,εχασα το κέφι μου και δν μπορώ να κάνω δίαιτα...και έτσι..τα κιλά φυσικά παραμένουν σταθερά...πάλι καλά που λέτε κι εσεις ότι κάνετε τις pig νιες σας που και που για να μην νιώθω άσχημα!!! χιχιχι

764ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 01, 2013 4:36 am

χαρα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
βρε συνονοματι πεθανα στα γελια μεχρι που δακρυσα και με κοιταει και ο μεγαλος μου και με ρωταει μαμα τι επαθες χχαχ

τι αλλα κοριτσακια μου??
εκανα και εγω μια ατασταλια μικρη εχτες το βταδυ δεν αντεχα και εφαγα 5 ατατες τηγανιτες ελπιζω να μην εκανα μεγαλο κακο με 5 πατατουλες

765ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 01, 2013 4:49 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μηπως να ανοιξουμε θεμα ΑΤΑΣΘΑΛΙΕΣ ΤΩΡΑ? η να κανουμε το ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ αλλαγη σε ΔΙΑΙΤΑ ΤΕΡΜΑ?

αφηστε και γω εχθες το βραδυ το εκανα το εγκλημα αλλα δεν σας το ειπα. εφερε ο αντρουλης μου γυρο απο εξω. και μοσχοβολουσεεεεεεεεεεεε. τουλαχιστον αρκεστηκα στο κρεας και οχι στα πατατοπιτογυρα[b]

766ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 01, 2013 4:52 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Που εισαι βρε Μπουμπού ;; Η αληθεια ειναι οτι σημερα σε αναζητησα... Χαρα και κριστι γελατε;;; Τουλάχιστον βγήκε και κατι καλο απο την ιστορία μου!

Οχι δεν θα το συνεχίσω ,αυριο μπαινω κανονικα στο προγραμμα μου... Και λεω αυριο γιατι σημερα το βραδυ θα φάω και ενα πιτογυρο!

767ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 01, 2013 4:55 am

χαρα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
reg reg έγραψε:Που εισαι βρε Μπουμπού ;; Η αληθεια ειναι οτι σημερα σε αναζητησα... Χαρα και κριστι γελατε;;; Τουλάχιστον βγήκε και κατι καλο απο την ιστορία μου!

Οχι δεν θα το συνεχίσω ,αυριο μπαινω κανονικα στο προγραμμα μου... Και λεω αυριο γιατι σημερα το βραδυ θα φάω και ενα πιτογυρο!
\


πω πω ζηλευω θαλω και εγω πιτογυρο

768ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 01, 2013 4:56 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω χθες ΠΕΙΝΟΥΣΑ ολη μερα..οτι και να ετρωγα αλλα κρατήθηκα..και το βραδυ μετα τις 12 που σχολασα..λεει ο αντρας μου θα κανουμε ποπ κορν?λεω αντε να κανω....και ο κυριος εφαγε ισα ισα και κατέληξα να τα φαω ολα εγω..ε και ξενερωσα τελειως μετα.. και μου ερχόνταν να κανω εμετο...αν ειναι δυνατον Razz Razz Razz Razz
αυτος θα ειναι η καταστροφη μου χαχαχαχα αφου μια χαρα ειχα κρατηθει ολη μερα και ειχα φαει νορμαλ.... ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 4872

769ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 01, 2013 5:28 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαρα έγραψε:
reg reg έγραψε:Που εισαι βρε Μπουμπού ;; Η αληθεια ειναι οτι σημερα σε αναζητησα... Χαρα και κριστι γελατε;;; Τουλάχιστον βγήκε και κατι καλο απο την ιστορία μου!

Οχι δεν θα το συνεχίσω ,αυριο μπαινω κανονικα στο προγραμμα μου... Και λεω αυριο γιατι σημερα το βραδυ θα φάω και ενα πιτογυρο!
\


πω πω ζηλευω θαλω και εγω πιτογυρο

Πήρα μέσα στην εβδομάδα σουβλάκι -βίγκαν εκδοχή όμως. Έπεισα το φίλο μου κι έναν φίλο του να πάμε στο βίγκαν εστιατόριο, όμως για κακή μου τύχη, δεν είχε ανοίξει ακόμα. Έτσι αναγκάστηκα να τους ακολουθήσω για σουβλάκια. Κι επειδή στις θερμίδες θα ξέφευγα, αλλά στα υλικά δε δέχομαι να ξεφύγω, το έκανα βίγκαν. Ουσιαστικά νηστίσιμο. Ζήτησα πίτα αλάδωτη με πατάτα, ντομάτα, μουστάρδα και κέτσαπ.
Πλάκα είχε ο σερβιτόρος που περίμενε να ακούσει τί κρέας θέλω, ενώ εγώ νόμιζα ότι είχαμε συνεννοηθεί Laughing Και περιμέναμε και οι δυο Laughing Laughing

770ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 01, 2013 5:33 am

χαρα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
χαχααχ καλο

εντωμεταξυ με περνει ο αντρας μου πριν 5 λεπτα και μου λεει μη μαγειρεψεις σημερα να παρουμε κανενα σουβλακι ντοοοιιιιιιννννννννν Twisted Evil

τι να κανω να αρνηθω η γυναικα??
θα παω ενα με κοτοπουλο ντοματα τζατζι και αλλαδωτη νομιζω θα ειναι εςνταξει Laughing Laughing

771ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 01, 2013 7:02 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια, τι είναι όλα αυτά που διαβάζω???? Πιτόγυρα, πίτσες κτλ??

Γιατί, βρε κουκλίτσες????

Θέλω προσήλωση στο στόχο μας!!! ΟΚ?

Εγώ περιμένω τη Ραμόνα να μου στείλει π.μ.
Πού χάθηκε αυτό το κορίτσι? οεο?

772ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 01, 2013 7:04 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:εγω χθες ΠΕΙΝΟΥΣΑ ολη μερα..οτι και να ετρωγα αλλα κρατήθηκα..και το βραδυ μετα τις 12 που σχολασα..λεει ο αντρας μου θα κανουμε ποπ κορν?λεω αντε να κανω....και ο κυριος εφαγε ισα ισα και κατέληξα να τα φαω ολα εγω..ε και ξενερωσα τελειως μετα.. και μου ερχόνταν να κανω εμετο...αν ειναι δυνατον Razz Razz Razz Razz
αυτος θα ειναι η καταστροφη μου χαχαχαχα αφου μια χαρα ειχα κρατηθει ολη μερα και ειχα φαει νορμαλ.... ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 4872

Το ποπ κορν μου το είχε βάλει διαιτολόγος σε βραδινό(χωρίς βούτυρο και πολύ αλάτι). Εχει την ιδιότητα να σε φουσκώνει και να προκαλεί κορεσμό.

773ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 01, 2013 8:32 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολλες φορες για βραδυνο τρωω καλαμπογκοφρετες η ρυζογκοφρετες. δεν παχαινουν δεν εχουν ζαχαρη ή αλατι μεσα και με 2 φουσκωνεις. ιδιο αποτελεσμα με τα ποπ κορν

774ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 01, 2013 9:38 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenidek έγραψε:πολλες φορες για βραδυνο τρωω καλαμπογκοφρετες η ρυζογκοφρετες. δεν παχαινουν δεν εχουν ζαχαρη ή αλατι μεσα και με 2 φουσκωνεις. ιδιο αποτελεσμα με τα ποπ κορν

Κι εγώ τις αγόρασα, αλλλά έμεινα στην πρώτη!
Μου φαίνονται τελείως άνοστες, ρε κορίτσι!!
Κρίμα που δεν μένουμε κοντά να σου τις δώσω!!

775ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 01, 2013 10:25 am

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MAMASTE έγραψε:καλημερα κοριτσια και καλη δυναμη.. Wink
μολις τελειωσα το πρωινο μου,ψωμι δικο μου με μελι και ενα ποτηρι χυμο.
χθες το βραδυ ειχαμε τραπεζι στο σπιτι και ενω μαγειρεψα ωραιοτατα φαγητα,εγω κρατηθηκα και εφαγα ενα μπολ μαρουλι και ενα μπιφτεκι διαιτης. Very Happy Very Happy
εχω μια απορια αν μπορειτε να με βοηθησετε:ταυτοχρονα με την προσπαθεια να χασω το 10κιλο,προσπαθω και για μωρακι..επειδη νομιζω πως θα εχω καλυτερα αποτελεσματα(για αδυνατισμα) κανοντας και γυμναστικη αν τελικα μεινω εγκυος δεν θα ειναι επικυνδινο μεχρι να καταλαβω πως ειμαι εγκυος να κανω τζοκινγκ,κοιλιακους,κτλ.
το λεω γιατι εχω χασει ηδη ενα μωρακι και δεν θελω ουτε να το σκεφτομαι οτι μπορει κατι να παει στραβα.

Ξεκινάω να αναλύω όσα γράψατε σιγά σιγά!!!
και ξεκινάω απο εσένα καλούλα μου γιατί σε νιώθω!!!
Αν τελικά μέινεις έγκυος θα είναι πολύ καλό το ότι γυμνάζεσαι συν που θα σε βοηθήσει πολύ στο να μείνεις έγκυος!
ο γιατρός σου αν δει κάτι που δεν του αρέσει θα σου πει τι να σταματήσεις.... στο λέω εγώ που μέχρι τον 6ο έκανα μπαλέτο και τώρα επειδή αυξήθηκε το αμνιακό κάνω ταβανοθεραπεία...αλλά με βοήθησε στο να μην έχω πάρει κιλά (σε συνδοιασμό με διατροφή) και κυρίως στο να ανέβει η ψυχολογία μου και να σκέφτομαι θετικά!!!
Τώρα λες ότι φοβάσαι με τους κοιλιακούς και όλα τα σχετικά...το ίδιο σου το σώμα θα σε προστατέψει....αρκεί να το ακούς! όταν νιώθεις κούραση να σταματάς.
φιλιά σου και καλή αρχή...

Συνεχίζω να διαβάζω τι λέγατε ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις