Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
34 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 34 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 41]

876ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Φεβ 05, 2013 6:44 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nαι, με''υ'' γράφεται το ''ζυγίζω''

Εγώ, κορίτσια, έφαγα ρεβίθια με ένα κομμάτι τυρί και 5 ελιές. Προσπαθώ να πίνω πολύ νερό.

Αποφάσισα να κάνω τη δίαιτα ORAC. Την είχα ξανακάνει στο περελθόν και είχα χάσει αρκετά. Και είναι πολύ χορταστική.

877ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 12:11 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσια!!!
σαν να μου φενεται οτι εχουμε χαλαρωσει πολυ στο θεματακι μας...που ειναι οι παλιες καλες εποχες που δεν προλαβαινα να σας διαβασω?
καλα θα μου πειτε εδω ο κοσμοσ καιγεται και εγω θελω διαιτες...αλλα δεν θελω να ασχοληθω με το αλλο θεμα γιατι θα βρισω πολυ ασχημα...ειδα την συνεντευξη και το μονο που καταφερα να ψελισω ηταν <<ψυχρος εκτελεστης>>...
συγνωμη αν σας χαλασα το θεμα...
τες πα...ολα εδω πληρωνονται...


λοιπον,ενω περιμενα περιοδο στις 8 του μηνα τελικα μου ηρθε εχθες το βραδυ(γι'αυτο κοντεψα να εκραγω απο τα νευρα μου...)να δουμε πως θα παει...παντως και σημερα που ζυγιστηκα(δεν κοβετε το κακο συνηθειο) συνεχιζω την ανοδικη πορεια.

σημερα το πρωιεφαγα 1μιση κουλουρι θεσσαλονικης(οχι με το ενα δεν χορτασα...)ειναι και η Αλεκα στη μεση(ειδες μπουμπου ,εχουμε κοινη φιλη...)το μεσημερι μαλλον φακες...απο ποτε ρε κοριτσια θα αρχισω να κατεβαινω?
τοσος κοπος και μου φενεται οτι σιγα-σιγα ετσι που παει θα φτασω τα παλια μου κιλα...
παλι γκρηνιαζω ε?
ας με συχωρεσετε ,ειπαμε η Αλεκα...

878ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 12:18 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!
Ασε να φυγει η κοινη μας φιλη Laughing Laughing και μετα ξανα κανεις ονειρα!!!εγω σημερα ξυπνησα με ενα στομαχι χαλια!!!! μαλλον φταιει η παστα που εφαγα το βραδυ!!! Razz Razz το πρωι ζυγιστηκα 57,1 γιουχου!!ποσο πιο πανω θα φτασω ?? Razz Razz να δω ποτε θα σοβαρευτώ!!!! τουλαχιστον εσεις το προσπαθειτε παραπανω και με χαροποιεί!!

879ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 12:26 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:καλημερα!!
Ασε να φυγει η κοινη μας φιλη Laughing Laughing και μετα ξανα κανεις ονειρα!!!εγω σημερα ξυπνησα με ενα στομαχι χαλια!!!! μαλλον φταιει η παστα που εφαγα το βραδυ!!! Razz Razz το πρωι ζυγιστηκα 57,1 γιουχου!!ποσο πιο πανω θα φτασω ?? Razz Razz να δω ποτε θα σοβαρευτώ!!!! τουλαχιστον εσεις το προσπαθειτε παραπανω και με χαροποιεί!!


βρηκα!
τελικα το θεμα πρεπει να το πουμε <<ποσα κιλα... εβαλες με τη διαιτα?>>
παστα μπουμπου ε?
εμενα παλι με πιανει λιγουρα για αλμηρο...γλυκο εχω να φαω πολλες μερες και τελικα αν και νομιζα οτι δεν ζω χωρις γλυκα τελικα ζω μια χαρα...με το αλατι εχω θεμα δεν μπορω να το κοψω με τιποτα!

880ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 12:30 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχα αστα να πανε!!! μετανιωσα την ωρα και την στιγμη που ζυγιστηκα Sad Sad

εγω δν παιρνω να φαω γλυκα, αλλα ειχαμε επισκεψεις το ΣΚ και μας εφεραν και πως να κρατηθω μετα?? αλλιως θα ημουν κομπλε!!
η βλακεια ειναι οτι εχθες ελειπα ολη μερα απο το σπιτι με αποτελεσμα να μην εχω φαει τιποτα μεχρι τις 7+το απογευμα απο το πρωι και να φαω απεξω...και οταν γυρισα σπιτι να φαω και το γλυκο (το οποιο το εκανα καθαρα απο λιγουρα,γιατι δν ηθελα πραγματικα να το φαω εκεινη την ωρα...) και τωρα να χτυπαω το κεφαλι μου!!
εχω περιεργη ψυχολογια αυτον τον καιρο και φταιει κι αυτο.. ελπιζω να το στρωσω ομως, γιατι θα ερθει καλοκαιρι και θα ντρεπομαι να παω για μπανιο!!

881ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 12:45 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μια στις τοσες πως θα φαμε και το γλυκο μας δεν πειραζει... Τελείωσαν οι παστες τωρα; Ξεκιναμε απο την αρχη λοιπον... Πες οτι δεν εγινε τιποτα... Κεφαλι ψηλά και στόματα κλειστά!!

882ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 12:50 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
reg reg έγραψε:Μια στις τοσες πως θα φαμε και το γλυκο μας δεν πειραζει... Τελείωσαν οι παστες τωρα; Ξεκιναμε απο την αρχη λοιπον... Πες οτι δεν εγινε τιποτα... Κεφαλι ψηλά και στόματα κλειστά!!

ναι παλι καλα δν ειχαν φερει πολλα, τελειωσαν!! χιχι
αυτο θα κανω!!εχεις δικιο!!! αρχιζω παλι απο σημερα και ελπιζω σε λιγες μερες να εχω να σας πω κιλα που να αρχιζουν απο 55..και ας ειναι και 55,9 οπως προχτες!!χιχιιχιχ

883ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 1:07 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:
reg reg έγραψε:Μια στις τοσες πως θα φαμε και το γλυκο μας δεν πειραζει... Τελείωσαν οι παστες τωρα; Ξεκιναμε απο την αρχη λοιπον... Πες οτι δεν εγινε τιποτα... Κεφαλι ψηλά και στόματα κλειστά!!

ναι παλι καλα δν ειχαν φερει πολλα, τελειωσαν!! χιχι
αυτο θα κανω!!εχεις δικιο!!! αρχιζω παλι απο σημερα και ελπιζω σε λιγες μερες να εχω να σας πω κιλα που να αρχιζουν απο 55..και ας ειναι και 55,9 οπως προχτες!!χιχιιχιχ


Αντε ,περιμένουμε τα καλα σου νεα!
Εσυ περιμενεις το 55 και εγω το 69... Θα το δουμε καποια στιγμη! Θα το βαλω πείσμα... Μεχρι τον Απρίλιο εχω βάλει στόχο να δω το 69 ... Και μετα ποιος με πιανει! Θα αλλάξω και μαλλί ... Αχ ποσα όνειρα γιαυτο το 69...(μην παει το μυαλο σας στο πονηρό , για κιλα μιλάω.... Χαχα)

884ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 1:42 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα, κοριτσάρες όμορφες και καλλίγραμμες!!!

Μπουμπού, αν έφαγες την πάστα και την ευχαριστήθηκες, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα!!!

Πού χάθηκαν οι υπόλοιπες ομοιοπαθούσες???

Εγώ για πρωινό έφαγα 1 μπανάνα με `1 ποτήρι γάλα!

Ρουλάκι, σου εύχομαι να επιτύχεις γρήγορα το πολυπόθητο 69(για κιλά μιλάω κι εγώ, μην παρεξηγηθω...) Αχ, παίζουμε με τον πόνο μας.

Εγώ αποφάσισα να το ρίξω στο περπάτημα χθες.Πήρα τη μεγάλη κόρη και περπατούσαμε μέχρι που φτάσαμε στα Hondos. Ε, να μην μπούμε μέσα , τα κοριτσάκια???? Πάει το 30 άρι!!! ΧΙ ΧΙ

885ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 1:45 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ 2 ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙΣ. Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ Νο 2 ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΑΕΙ ΓΟΥΡΙ Ή ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΒΑΛΑΤΕ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΙΤΑ? (ΔΑΝΕΙΖΟΜΑΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ REG REG ΝΟΜΙΖΩ)
ΕΓΩ ΠΑΛΙ 88,7 ΜΗΝ ΠΩ 89 ΚΑΙ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΙΤΑ ΑΝ ΤΣΑΚΙΣΑ ΟΤΙ ΣΕ ΓΛΥΚΟ ΒΡΗΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΥΟ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΑΚΤΙΚΗ. ΑΦΗΝΩ ΤΙΣ ΔΙΑΙΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΩ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΧΑΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ. ΛΟΙΠΟΝ
ΠΡΩΙΝΟ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΚΟΥΛΟΥΡΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΥΜΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΦΥΣΙΚΟ
ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΔΗΛ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 5 ΛΕΠΤΑΚΙΑ ΘΑ ΦΑΩ ΕΝΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ
ΜΕΤΑ Ή ΘΑ ΕΧΩ 2ο ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ Ή ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ. ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΕΧΩ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΒΡΑΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΝΤΟΜΑΤΑ
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΚΟΜΗ ΕΝΑ ΦΡΟΥΤΟ. ΒΡΑΔΙΝΟ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΒΡΑΔΙΝΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΧΟΡΕΥΤΙΚΟ
ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΡΩΩ ΑΝΑ 3 ΜΕ 3,5 ΩΡΕΣ. ΔΗΛ 8-11-2-5-8 . ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ.
ΑΑΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΑΛΕΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ. ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΣΤΙΣ 9-11 ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ΤΗΝ 17Η ΜΕΡΑ!!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ?

886ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 1:47 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenidek έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ 2 ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙΣ. Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ Νο 2 ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΑΕΙ ΓΟΥΡΙ Ή ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΒΑΛΑΤΕ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΙΤΑ? (ΔΑΝΕΙΖΟΜΑΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ REG REG ΝΟΜΙΖΩ)
ΕΓΩ ΠΑΛΙ 88,7 ΜΗΝ ΠΩ 89 ΚΑΙ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΙΤΑ ΑΝ ΤΣΑΚΙΣΑ ΟΤΙ ΣΕ ΓΛΥΚΟ ΒΡΗΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΥΟ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΑΚΤΙΚΗ. ΑΦΗΝΩ ΤΙΣ ΔΙΑΙΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΩ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΧΑΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ. ΛΟΙΠΟΝ
ΠΡΩΙΝΟ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΚΟΥΛΟΥΡΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΥΜΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΦΥΣΙΚΟ
ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΔΗΛ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 5 ΛΕΠΤΑΚΙΑ ΘΑ ΦΑΩ ΕΝΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ
ΜΕΤΑ Ή ΘΑ ΕΧΩ 2ο ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ Ή ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ. ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΕΧΩ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΒΡΑΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΝΤΟΜΑΤΑ
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΚΟΜΗ ΕΝΑ ΦΡΟΥΤΟ. ΒΡΑΔΙΝΟ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΒΡΑΔΙΝΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΧΟΡΕΥΤΙΚΟ
ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΡΩΩ ΑΝΑ 3 ΜΕ 3,5 ΩΡΕΣ. ΔΗΛ 8-11-2-5-8 . ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ.
ΑΑΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΑΛΕΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ. ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΣΤΙΣ 9-11 ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ΤΗΝ 17Η ΜΕΡΑ!!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ?

Ελένη, κι εγώ εκεί κατέληξα, ότι πρέπει να τρώμε κάθε 3 ώρες.
Πας χορό? Αρα, καις θερμιδούλες εκει!!!

887ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 1:52 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δυστυχως μονο 1 φορα την εβδομαδα

888ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 1:54 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nicole1981 έγραψε:Καλημέρα, κοριτσάρες όμορφες και καλλίγραμμες!!!

Μπουμπού, αν έφαγες την πάστα και την ευχαριστήθηκες, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα!!!

Πού χάθηκαν οι υπόλοιπες ομοιοπαθούσες???

Εγώ για πρωινό έφαγα 1 μπανάνα με `1 ποτήρι γάλα!

Ρουλάκι, σου εύχομαι να επιτύχεις γρήγορα το πολυπόθητο 69(για κιλά μιλάω κι εγώ, μην παρεξηγηθω...) Αχ, παίζουμε με τον πόνο μας.

Εγώ αποφάσισα να το ρίξω στο περπάτημα χθες.Πήρα τη μεγάλη κόρη και περπατούσαμε μέχρι που φτάσαμε στα Hondos. Ε, να μην μπούμε μέσα , τα κοριτσάκια???? Πάει το 30 άρι!!! ΧΙ ΧΙ


Σοπινκ θεραπει να ξεχαστουμε... Εγω παλι εχω βάλει τον εαυτό μου σε τιμωρία... Αν δεν χασω τα κιλα δεν θα ψωνίσει τιποτα! Την τελευταία φορα που πήγα να παρω ενα τζιν δεν έβρισκαν το νουμερο μου... Οχι δεν μου ταίριαζε, η με παχαινε ... Δεν μου έκανε τι-πο-τα!!!
Τι ψυχοφθόρο...Οτι και ειχα γεννήσει ,και απο το κλάμα και τη στεναχώρια μου μετα δεν εβρησκα που ειχα παρκάρει το αυτοκίνητο και πήγα Σπιτι με τα πόδια...το ξερω οτι δεν ειναι το πιο τραγικό πράγμα που μπορει να σου τύχει απλα για εκεινη την περίοδο της ζωής μου για εμενα ηταν! ηθελα να νιώσω λιγο όμορφα- γυναικα... Τωρα εχω να ψωνισω πανω απο 13 μηνες ουτε κοκαλακια για τα μαλλια(ειπα του αντρα μου οτι τωρα μολις τα χασω θα τα παρω μαζεμενα... Μην νομίζει οτι θα τη γλιτώσει!)

889ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 2:06 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μια φιλη μου ηταν τοτε 75 κιλα και πηγε σε ενα μαγαζι θεσ/κη να ψωνισει. με το που μπαινει μεσα της λεει η πωλητρια θελετε κατι? λεει η φιλη μου να ριξω μια ματια στα ρουχα. και ηρθε το τελειωμα: ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΡΟΥΧΑ ΣΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΣΑΣ!!!!
η φιλη μου εφυγε κλαιγοντας.το εβαλε πεισμα εχασε 17 κιλα και πηγε στα 60 κιλα να ψωνισει παλι απο το ιδιο το μαγαζι ετσι για το γαμωτο και ειχε κλεισει το μαγαζι!
και με παιρνει τηλ και μου λεει καλα να παθει τετοιο στομα που ειχε!!!

890ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 2:10 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αμ δν την ευχαριστηθηκα την παστα, εχω ενα στομαχι χαλια απο εκεινη την ωρα!! η αρρώσταινα και μου επεσε βαρια η κατι δν πηγαινε καλα με την παστα Razz Razz Razz Razz
το παθημα να μου γινει μαθημα!!χιχιχι

891ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 2:18 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
reg reg έγραψε:
nicole1981 έγραψε:Καλημέρα, κοριτσάρες όμορφες και καλλίγραμμες!!!

Μπουμπού, αν έφαγες την πάστα και την ευχαριστήθηκες, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα!!!

Πού χάθηκαν οι υπόλοιπες ομοιοπαθούσες???

Εγώ για πρωινό έφαγα 1 μπανάνα με `1 ποτήρι γάλα!

Ρουλάκι, σου εύχομαι να επιτύχεις γρήγορα το πολυπόθητο 69(για κιλά μιλάω κι εγώ, μην παρεξηγηθω...) Αχ, παίζουμε με τον πόνο μας.

Εγώ αποφάσισα να το ρίξω στο περπάτημα χθες.Πήρα τη μεγάλη κόρη και περπατούσαμε μέχρι που φτάσαμε στα Hondos. Ε, να μην μπούμε μέσα , τα κοριτσάκια???? Πάει το 30 άρι!!! ΧΙ ΧΙ


Σοπινκ θεραπει να ξεχαστουμε... Εγω παλι εχω βάλει τον εαυτό μου σε τιμωρία... Αν δεν χασω τα κιλα δεν θα ψωνίσει τιποτα! Την τελευταία φορα που πήγα να παρω ενα τζιν δεν έβρισκαν το νουμερο μου... Οχι δεν μου ταίριαζε, η με παχαινε ... Δεν μου έκανε τι-πο-τα!!!
Τι ψυχοφθόρο...Οτι και ειχα γεννήσει ,και απο το κλάμα και τη στεναχώρια μου μετα δεν εβρησκα που ειχα παρκάρει το αυτοκίνητο και πήγα Σπιτι με τα πόδια...το ξερω οτι δεν ειναι το πιο τραγικό πράγμα που μπορει να σου τύχει απλα για εκεινη την περίοδο της ζωής μου για εμενα ηταν! ηθελα να νιώσω λιγο όμορφα- γυναικα... Τωρα εχω να ψωνισω πανω απο 13 μηνες ουτε κοκαλακια για τα μαλλια(ειπα του αντρα μου οτι τωρα μολις τα χασω θα τα παρω μαζεμενα... Μην νομίζει οτι θα τη γλιτώσει!)

Τα ίδια πάθαίνω κι εγώ, για αυτό έχω σταματήσει να πηγαίνω σε μαγαζιά με ρούχα μέχρι να αδυνατίσω...Προχτές, με το ζόρι με έβαλε ο άντρας μου να αγοράσω ένα παντελόνι -εννοείται μαύρο και ελαστικό

892ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 2:26 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα μου συμβαινει το αλλο κουλο. ενω ανεβηκα σε γραμμαρια αυτη τη στιγμη φοραω ρουχα που τα φορουσα 3 χρονια πριν. δηλ ημουν 84-85 κιλα και πιο μαζεμενη γενικα αφου δεν ειχα μεινει καν εγκυος ακομη. και μαλιστα μου μπαινουν πολυ ανετα. εχω χασει ποντους. πως στο καλο γινεται να χανεις ποντους και οχι κιλα?

893ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 2:29 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenidek έγραψε:εμενα μου συμβαινει το αλλο κουλο. ενω ανεβηκα σε γραμμαρια αυτη τη στιγμη φοραω ρουχα που τα φορουσα 3 χρονια πριν. δηλ ημουν 84-85 κιλα και πιο μαζεμενη γενικα αφου δεν ειχα μεινει καν εγκυος ακομη. και μαλιστα μου μπαινουν πολυ ανετα. εχω χασει ποντους. πως στο καλο γινεται να χανεις ποντους και οχι κιλα?

Αυτό είναι το καλύτερο , να χάνεις πόντους.

Το χορευτικό θα ευθύνεται!!!

894ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 2:53 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι εκανα πρωτεινικη διαιτα. στο χορευτικο ειχα να παω καμια 15-10 μερες λογω της νοσηλειας του πεθερου μου στο νοσοκομειο

895ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 5:36 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τα νέα μου

Εχθές έκανα ταεμπό 25 λεπτά και λίιιγο βαράκια.
Σήμερα τα ίδια κιλά Shocked ή η ζυγαριά έχει πρόβλημα ή εγώ!

Σήμερα έφαγα 1 μπανάνα για πρωινό και μετά λίγους ξηρούς καρπούς καθώς περίμενα το φαγητό να γίνει. Το μεσημεριανό ήταν μανιταρόσουπα και όπως πάντα για το βράδυ έχει ο θεός.

Kristi κοίτα τί βρήκα για την οστεοπόρωση που με ρωτούσες!
https://www.youtube.com/watch?v=S5eyOZvmxAg

896ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 7:12 am

mana me tous 2 gious


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ CLUB ΣΑΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΠΟΛΛΑ ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ!!!
ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΗΡΑ ΜΟΝΟ 6 ΚΙΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΗΤΑΝ ΝΑ ΞΕΡΝΑΩ ΣΑΝ ΤΟ ΓΑΤΙ!!!ΞΕΚΙΝΗΣΑ 65 ΚΑΙ ΓΕΝΗΣΣΑ 71 ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ 67 ΠΑΡΤΥ ΕΚΑΝΑ!! ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 654316
ΠΑΝΑΓΙΑΜΟΥ ΣΟΥΠΕΡ ΑΠΙΣΤΕΥΤΩ ΑΞΙΖΑΝ ΟΙ ΕΜΕΤΟΙ!!! ΟΜΩΣ ΑΡΧΙΖΩ ΤΟ 8ΥΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ 16 ΜΗΝΕΣ !!! ΜΟΛΙΣ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΩ ΒΟΛΤΑ.. ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 534787 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 534787
75 ΠΑΡΑΚΑΛΩ !!! ΣΟΣ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!!!
ΗΤΑΝ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ ΛΙΓΑ ΛΕΦΤΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ !!!ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΚΑΙ ΣΕ 6 ΜΗΝΕΣ ΓΙΝΟΜΑΙ 65 ΚΙΛΑ ΘΕΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!
ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 328109 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 328109 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 328109
ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ ΜΕΝΩ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ !!!! ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 215994 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 215994 ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΕΡΝΑΩ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΑΤΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΧΙ ΕΜΕΤΟΥΣ ΑΛΛΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΗΓΑ ΜΕ ΠΕΡΙΚΑΡΔΙΤΙΔΑ (ΚΟΝΤΕΥΑ ΝΑ ΠΕ8ΑΝΩ ΑΣΧΕΤΟ ΑΥΤΟ )ΣΤΟΝ 7 ΠΑΡΑΚΑΛΩ!! ΓΕΝΝΑΩ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΩ 69 ΚΙΛΑ 8ΕΑΑ!!!ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΘΥΛΑΣΜΟΣ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ 12 ΜΗΝΕΣ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΚΙΛΑ(74)!!! ΞΑΝΑΡΧΙΖΩ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!!ΧΑΝΩ ΠΑΛΙ ΚΙΛΑ ΠΑΛΙ 69 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΟΡΤΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!ΚΡΕΠΑΛΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ 73 !!ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΟΙΠΩΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟΧΟ ΝΑ ΓΙΝΩ ΞΑΝΑ ΟΠΩΣ ΕΙΜΟΥΝΑ ΔΗΛΑΔΗ 65 !!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!ΤΑ ΛΕΩ Σ ΕΣΑΣ ΠΟΥ 8Α ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟΙ!!! Crying or Very sad ΓΙΑΤΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΟΜΩΣ ΕΣΕΙΣ ΡΕ ΜΑΝΕΣ ΔΕΝ ΜΕ ΝΙΩΘΕΤΕ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ ΕΙΤΕ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ!!! ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΚΙΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΙΛΙΟΠΛΑΣΤΙΚΗ !! ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΔΥΟ ΚΟΥΚΛΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΗ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΛΕΩ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΧΑΣΑΜΕ!!! ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 654316 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 654316
ΚΑΝΩ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΩ!!! ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 328109 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 328109 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 328109 ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΒΑΡΕΘΗΚΑΤΕ!!!! ΦΙΛΙΑ ΜΑΝΕΣ !!!!

897ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 7:25 am

mana me tous 2 gious


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
elenidek έγραψε:μια φιλη μου ηταν τοτε 75 κιλα και πηγε σε ενα μαγαζι θεσ/κη να ψωνισει. με το που μπαινει μεσα της λεει η πωλητρια θελετε κατι? λεει η φιλη μου να ριξω μια ματια στα ρουχα. και ηρθε το τελειωμα: ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΡΟΥΧΑ ΣΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΣΑΣ!!!!
η φιλη μου εφυγε κλαιγοντας.το εβαλε πεισμα εχασε 17 κιλα και πηγε στα 60 κιλα να ψωνισει παλι απο το ιδιο το μαγαζι ετσι για το γαμωτο και ειχε κλεισει το μαγαζι!
και με παιρνει τηλ και μου λεει καλα να παθει τετοιο στομα που ειχε!!!

ΤΟ ΕΧΩ ΠΑ8ΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΜΑΡΚΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!! Sad Sad

898ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 8:53 am

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
που ειναι το λινκ για τη ζουμπα ρε κοριτσια ??? αχ τωρα που γυρναει γιατι ηδη εχουν αρχισει τη γκρινια κ τα δυο...βοηθηστε με χα χα

899ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 8:54 am

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ζουμπα η ταε μπο δεν θυμαμαι...

900ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 36 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 9:02 am

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
veny έγραψε:ζουμπα η ταε μπο δεν θυμαμαι...

σελίδα 18

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις