Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
91 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 91 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

851ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Φεβ 04, 2013 3:56 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λέω κι εγώ πότε έκανε σεισμό! Μετά είδα ότι δεν είσαι Αθήνα Razz

Αυτό το έχω πάθει κι εγώ. Περπατούσα στο δρόμο και νόμιζα ότι ζαλίστηκα. Ζαλιζόμουν συχνά τότε και μου φάνηκε φυσιολογικό. Μετά βγήκαν δυο κοπέλες από ένα μαγαζί γιατί η μια είχε πάθει άσθμα από το φόβο της. Εγώ χαμπάρι, πήγα σπίτι, άνοιξα την τηλεόραση και αφού είδα ότι είχε κάνει σεισμό, τότε συνδύασα όλα τα προηγούμενα.

Αλλά συνήθως εγώ είμαι που καταλαβαίνω το σεισμό.

Μια φορά παλιότερα κοιμόμουν κάνει σεισμό και σκέφτομαι μέσα στον ύπνο μου "ποιός κουνάει το κρεβάτι;" Razz

852ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Φεβ 04, 2013 5:12 am

stefania

stefania
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια γεια σας θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση.Εχω και εγω αρκετα κιλα και εχω αρκετες φιλες που εχουν κανει την διαιτα Dukan και εχουν δει αποτελεσματα και σε πολλα κιλα.Εχει κανει καποια αυτη την διαιτα και ειναι ευκολη στην πραγματικοτητα?εχω διαβασει αρκετα και φαινετε καλη.

853ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Φεβ 04, 2013 5:33 am

χαρα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια μου καλησπερα λοιπον και γω απο σημερα θα επανελθω και δηλωνω οτι απο το πρωι εχω φαει

το πρωι κατα τις 11,3 δηλαδη 1 ποτηρι φυσ χυμο πορτοκαλι
το μεσημερι 1 αυγο βραστο και 1 σαλατα με μαρουλι σπανακι ροκα και αγγουρι και πριν λιγο ενα μικρο κομματακι μηλοπιτα το απογευμα θα φαω 1-2 μανταρινια και το βραδυ σαλατα και ενα κομματι σπανακοπιτα επισης μολις τωρα εκανα ενα καφε γιατι δεν εχω πιει αλλο χωρις γαλα και με 1,5 κουταλια ζαχαρη εχω μειωσει και σε παρα πολυ μεγαλο βαθμο το αλατι στο φαγητο

και ενω το σκ εφαγα ενω ταυτοχρονα προσεχα κιολας απο 61,9 σημερα ημουν 61,6 Very Happy Very Happy

854ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Φεβ 04, 2013 5:36 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefania έγραψε:Κοριτσια γεια σας θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση.Εχω και εγω αρκετα κιλα και εχω αρκετες φιλες που εχουν κανει την διαιτα Dukan και εχουν δει αποτελεσματα και σε πολλα κιλα.Εχει κανει καποια αυτη την διαιτα και ειναι ευκολη στην πραγματικοτητα?εχω διαβασει αρκετα και φαινετε καλη.

η Ducan ειναι στην ουσια χημική και ειναι αν θυμαμαι καλα σχεδον οτι και η ατκινς. ξερω ατομα που εχουν δει πολλα αποτελεσματα αλλα δεν την εχω κανει. τωρα για ευκολη μαλλον δεν πρεπει να ειναι ευκολη . πχ ειχα δοκιμασει μια που ελεγε τρωμε πρωτεινες και λαχανικα μονο.
αλλα αν ετρωγες πχ γαλοπουλα σε αλλαντικο τοτε ξανα απο το μηδεν την διαιτα γιατι ειχε το αλλαντικο μεσα αμυλο πραγμα που δνε το ηξερα . οι φιλες σου τι λενε?

855ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Φεβ 04, 2013 6:05 am

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλό μεσημέρι κούκλες!!!
καλέ ναι στο σωστό θέμα είμαι.... κάνω ασκήσεις πανικού στον άντρα μου.... "βρες το τάδε φαγητό που έφαγε η τάδε κοπέλα ΤΩΡΑ".... ε εντάξει δεν σας έχει συμπαθήσει κ ιδιαίτερα το καλό μου!!!
ααααχ σήμερα δημητριακά με γάλα,μετά φρουτάκια σαλάτα,τώρα θα φάω καλαμάκια χοιρινά σπιτικά με πιτούλα λεπτή και σαλατικά (βλ. μαρούλι τομάτα) και για το βράδυ θα βράσω κάτι τέλεια κολοκυθάκια που βρήκα χεχχεχε ε και κανένα φρουτακι γιαμ γιαμ που μ αρέσει (γιαμ γιαμ ίσον ότι φρούτο κυκλοφορεί στο ψυγείο μου!!!)

έριξα τρελό περπάτημα σήμερα!!! αφήστε τα είμαι ένα πτώμα!!!

856ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Φεβ 04, 2013 6:23 am

χαρα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια βρηκα αυτο δε ξερω αν ενδιαφερει καμια

http://www.enter2life.gr/wp/941-fysikos-xymos-apotoksinosis-me-mpanana-portokali-anana-xaste-3-kila-se-2-imeres.html

857ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Φεβ 04, 2013 6:23 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama_t_mpempi έγραψε:καλό μεσημέρι κούκλες!!!
καλέ ναι στο σωστό θέμα είμαι.... κάνω ασκήσεις πανικού στον άντρα μου.... "βρες το τάδε φαγητό που έφαγε η τάδε κοπέλα ΤΩΡΑ".... ε εντάξει δεν σας έχει συμπαθήσει κ ιδιαίτερα το καλό μου!!!
ααααχ σήμερα δημητριακά με γάλα,μετά φρουτάκια σαλάτα,τώρα θα φάω καλαμάκια χοιρινά σπιτικά με πιτούλα λεπτή και σαλατικά (βλ. μαρούλι τομάτα) και για το βράδυ θα βράσω κάτι τέλεια κολοκυθάκια που βρήκα χεχχεχε ε και κανένα φρουτακι γιαμ γιαμ που μ αρέσει (γιαμ γιαμ ίσον ότι φρούτο κυκλοφορεί στο ψυγείο μου!!!)

έριξα τρελό περπάτημα σήμερα!!! αφήστε τα είμαι ένα πτώμα!!!


Μπράβο, Ραμόνα μου!! Βγάζεις ασπροπρόσωπη την ομάδα!! Μπράβο σου που περπατάς!! Κάνει πολύ καλό στην εγκυμοσύνη!! Εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη πηγαίναμε με τον άντρα μου Καλλιθέα- Θησείο με τα πόδια!!! Πότε γεννάς με το καλό?

858ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Φεβ 04, 2013 7:17 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mama_t_mpempi έγραψε:καλό μεσημέρι κούκλες!!!
καλέ ναι στο σωστό θέμα είμαι.... κάνω ασκήσεις πανικού στον άντρα μου.... "βρες το τάδε φαγητό που έφαγε η τάδε κοπέλα ΤΩΡΑ".... ε εντάξει δεν σας έχει συμπαθήσει κ ιδιαίτερα το καλό μου!!!
ααααχ σήμερα δημητριακά με γάλα,μετά φρουτάκια σαλάτα,τώρα θα φάω καλαμάκια χοιρινά σπιτικά με πιτούλα λεπτή και σαλατικά (βλ. μαρούλι τομάτα) και για το βράδυ θα βράσω κάτι τέλεια κολοκυθάκια που βρήκα χεχχεχε ε και κανένα φρουτακι γιαμ γιαμ που μ αρέσει (γιαμ γιαμ ίσον ότι φρούτο κυκλοφορεί στο ψυγείο μου!!!)

έριξα τρελό περπάτημα σήμερα!!! αφήστε τα είμαι ένα πτώμα!!!



Αχαχαχαχα εχω πεσει κατω απο τα γελια! Ε, πως να μας συμπαθηση ο άνθρωπος που του κανεις τέτοια καψονια; Και υποτίθεται οτι εισαι σε θεμα με διαιτα...
Λοιπον πήρα μια σημαντική απόφαση για' σένα και μονο... Αν θα φάω κατι που δεν πρεπει απο εδω και πέρα θα γράφω οτι εφαγα κατι << αμαρτωλό>> αυτο και μονο!
Πες το στον αντρα σου να χαρεί!!!!

859ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Φεβ 04, 2013 8:16 am

stefania

stefania
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
elenidek μεχρι στιγμης εχουν μεγαλη απωλεια κιλων χωρις να πεινανε αφου δεν εχεις θεμα με την ποσοτητα ασο με τους συνδυασμους.Εγω σημερα ξεκινησα και ακομα ειμαι οκ και εχω ψαξει το θεμα αρκετες ημερες για να ετοιμαστω για συνταγες.Αυριο θα κανω μπιφτεκια για ολους απλα τα δικα μου δεν θα εχουν ψωμι μεσα και θα τα φαω με πιτα απο πιτουρα.Τι να κανω πρεπει να τα χασω γιατι ποναει η μεση μου...

860ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Φεβ 04, 2013 8:26 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το ιδιο ακριβως παιζει και με την πρωτεινικη που εκανα τον προηγουμενο μηνα. υποσχοταν 20 κιλα σε ενα μηνα αλλα καμια απο ολες οσες μιλησα δεν εφτασε αυτα τα κιλα. μεγαλυτερη απωλεια ηταν τα 10. εγω εχασα 4 και τα διατηρησα. ετρωγα οτι ηθελα απο πρωτεινη και λαχανικα αλλα απο τα λαχανικα απαγορευοταν η πατατα , ο αρακας και τα φασολακια. δεν πεινουσα αφου υπηρχε απεριοριστη ποσοτητα αλλα ηταν μονοτονη. ετσι αρχισα τωρα ξανα με την πρωτεινικη ισα να παρω μπροστα και συνεχιζω τωρα με μια πιο ισσοροπημενη ελπιζοντας σε 1 κιλο την εβδομαδα. αν πιστευεις οτι η ντουκαν σου κανει καλο τη συνεχιζεις. στο κατω κατω την κανεις ενα χρονικο διαστημα, και αν δεις οτι δεν σου παει πολυ απλα την σταματας. να σε ρωτησω λιγο, εχεις συγκεκριμενο διαιτολογιο?εχω δει σε διαφορα σαιτ διαφημιση και οταν παταω να δω τι παιζει ζηταει τηλ για να δωσουν λεει με μηνυμα στοιχεια και δεν εχω καμια ορεξη να χρεωνομαι συνεχεια για κατι τετοιο

861ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Φεβ 04, 2013 12:57 pm

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τί λέτε βρε παιδιά που θα πληρώνουμε στην εποχή της πληροφόρησης!

862ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Φεβ 04, 2013 1:16 pm

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ναι ναι σας έβγαλα ασπροπρόσωπες!!!
παλεύω να μην διαβάζω τις αταξίες σας χαχαχαχαχα
σήμερα δν του ζήτησα τίποτα του καλού μου...τον αφήνω να ξεκουραστεί χαχαχαχα
γεννάω σε δυο μήνες περίπου...Απρίλιο 16 ...θα σας στέλνω τι μας ταίζουν στο μαιευτήριο χαχαχαχαχα

863ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Φεβ 04, 2013 1:37 pm

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κορίτσια!!
Πώς πάει η ΄΄ισορροπημένη διατροφή΄΄?
Εγώ έφαγα για βράδυ μία φέτα ολικής άλεσης με λίγο τυράκι μαζί με ένα ποτήρι γάλα.

Ραμόνα μου, με το καλό σου εύχομαι. Την καλύτερη εποχή θα γεννήσεις. Μέχρι το καλοκαίρι θα έχει ξεπεταχτεί!!
Στο μαιευτήριο μας είχαν ταράξει στο τσάι, τη σούπα και το φιδέ !! Εγώ έκανα καισαρική .

Να σε ρωτήσω κάτι τώρα που σε βρήκα?
Είναι προτιμότερο να μην τρώμε τίποτα για βραδινό ή πρωινό ή να τρώμε κάτι ελαφρύ? Σε ποια περίπτωση χάνουμε πιο εύκολα κιλά?

864ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Φεβ 04, 2013 11:51 pm

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nicole1981 έγραψε:Καλησπέρα, κορίτσια!!
Πώς πάει η ΄΄ισορροπημένη διατροφή΄΄?
Εγώ έφαγα για βράδυ μία φέτα ολικής άλεσης με λίγο τυράκι μαζί με ένα ποτήρι γάλα.

Ραμόνα μου, με το καλό σου εύχομαι. Την καλύτερη εποχή θα γεννήσεις. Μέχρι το καλοκαίρι θα έχει ξεπεταχτεί!!
Στο μαιευτήριο μας είχαν ταράξει στο τσάι, τη σούπα και το φιδέ !! Εγώ έκανα καισαρική .

Να σε ρωτήσω κάτι τώρα που σε βρήκα?
Είναι προτιμότερο να μην τρώμε τίποτα για βραδινό ή πρωινό ή να τρώμε κάτι ελαφρύ? Σε ποια περίπτωση χάνουμε πιο εύκολα κιλά?

Πιστεύω οτι ειναι προτιμότερο να τρώμε κατι παρα καθολου ... Θα στα αναλύσει και η διαιτολογου μας καλυτερα αλλα κατα τη γνωμη μου αν κοψεις πχ το βραδινό μπορει να χάσεις πιο ευκολα τα κιλα απλα μολις σταματησεις τη διαιτα καποια στιγμη θα αναγκαστεις να φας βραδινό και τοτε θα τα παιρνεις 2-2 τα κιλα...

865ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Φεβ 04, 2013 11:59 pm

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσακια μου καλημέρα! Έφτασε η μερα της ζηγαριας... Λοιπον ζηγιστικα το πρωι και ειμαι ακριβώς τα ιδια κιλα με τη προηγούμενη τριτη...76,3
Τελικα κορίτσια νομιζα οτι περιμενα περίοδο στις 11 αλλα ηταν στις 8.Μήπως γι'αυτο σταμάτησα να χανω;αν σκεφτείς οτι εχω κύκλο 30 ημερων και ο Γενάρης ηταν 31αρις ειναι σαν να περιμενω στις 7...
Γι'αυτο λέτε ειναι;;και μετα την περίοδο τι; Θα τα χασω δηλαδη μαζεμένα...

866ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Φεβ 05, 2013 12:34 am

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλό είναι το βράδυ να τρως κάτι ελαφρύ και το πρωί να τρως κανονικά...χωρίς υπερβολές όμως!Αχ τυχερά τα άτομα που κάνουν τρελές καύσεις σε κατάσταση ηρεμίας....τους μισώ!
Ρεγκ μπορεί να έκανες κατακράτηση μωρέ αυτές τις μέρες...θα φύγουν!!!
Τι κάνετε κορίτσια μου γλυκά?
Ξεκίνησα τη μέρα μου με ένα τοστάκι γαλοπούλα,τυρί,μαρούλι.... σε λίγο θα κόψω φρουτάκια ελάτε να σας τρατάρω!!!

867ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Φεβ 05, 2013 12:51 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα, κορίτσια μου!
Εγώ είμαι εντελώς απογοητευμένη. Την προηγούμενη Δευτέρα ξεκίνησα με 97, την Παρασκευή ήμουν 95,5 και σήμερα 96,3!!
Γιατί έγινε αυτ'ο? Εξαιτίας ενός μικρού κομματιού τούρτας?

Ρεγκ(αλήθεια, πώς σε λένε?)εσύ είχες θέμα με την περίοδο, οπότε είσαι εντάξει

Ραμόνα μου, φάε εσύ και για μένα. Εγώ δεν τρώω ΤΙΠΟΤΑ

868ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Φεβ 05, 2013 1:55 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nicole1981 έγραψε:Καλημέρα, κορίτσια μου!
Εγώ είμαι εντελώς απογοητευμένη. Την προηγούμενη Δευτέρα ξεκίνησα με 97, την Παρασκευή ήμουν 95,5 και σήμερα 96,3!!
Γιατί έγινε αυτ'ο? Εξαιτίας ενός μικρού κομματιού τούρτας?

Ρεγκ(αλήθεια, πώς σε λένε?)εσύ είχες θέμα με την περίοδο, οπότε είσαι εντάξει

Ραμόνα μου, φάε εσύ και για μένα. Εγώ δεν τρώω ΤΙΠΟΤΑ

Με λένε Χαρουλα αλλα με φωνάζουν Ρούλα... Εσενα να υποθεσω οτι σε λένε Νικολετα...
Ελπιζω οτι ειναι η περιοδος γιατι εγω σε αντίθεση με τους περισσότερους οταν δεν παει κατι καλα τα παρατησω και οταν ολα ειναι καλα Πεισμωνω και συνεχίζω...

Εχει τελεια μερα... Και λείπει η δασκάλα της κόρης μου στο ολοήμερο(σχολαει 12:15 )και θα παω περπατώντας με το μικρο στο καρότσι να την παρω...

869ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Φεβ 05, 2013 1:58 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΗΝ ΣΚΑΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΠΕΙΣΜΩΣΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ! ΚΑΙ ΓΩ ΣΗΜΕΡΑ 88,7 ΑΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΜΟΝΟ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ , ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΤΑΣΘΑΛΙΕΣ. ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΚΟΜΜΕΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΤΤΑ (ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ). ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΩ ΤΟ 85 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ

870ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Φεβ 05, 2013 2:04 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenidek έγραψε:ΜΗΝ ΣΚΑΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΠΕΙΣΜΩΣΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ! ΚΑΙ ΓΩ ΣΗΜΕΡΑ 88,7 ΑΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΜΟΝΟ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ , ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΤΑΣΘΑΛΙΕΣ. ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΚΟΜΜΕΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΤΤΑ (ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ). ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΩ ΤΟ 85 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ

Ελένη μου, δεν κανουμε το θέμα ΄΄διαιτα τώρα νο.2΄΄ μπας και αλλάξει η τύχη μασ???????

871ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty . Τρι Φεβ 05, 2013 2:42 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζυγιστηκα σημερα και εβαλα 2 κιλα!!ελπιζω το ενα να ειναι της περιοδου που περιμενω!!εμ τι περιμενα με τοσα που εφαγα?δεν πειραζει συνεχιζω!!

872ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Φεβ 05, 2013 3:09 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kristi της περιόδου θα είναι.

Ραμόνα είδα που είπες ότι περπάτησες πόση ώρα και ήμουν κάπως έτσι Shocked λέω πάει θα το γεννήσει το παιδί. Μετά είδα τις άλλες μαμάδες που δε θορυβήθηκαν και όλα οκ.

Εγώ για πρωινό ήπια φρεσκοστιμμένη πορτοκαλάδα και έφαγα ξηρούς καρπούς (στραγάλια, σταφίδες, καρύδια)

Για μεσημεριανό θα φτιάξω φασολάδα και μανιταρόσουπα για να μη χαλάσουν τα μανιτάρια που έχω στο ψυγείο. Μάλλον θα φάω σήμερα τα μανιτάρια και φασολάδα αύριο.

Και κατά το βράδυ βλέπουμε. Κανένα φρουτάκι... τοστάκι... φασολάδα αν πεινάω.. δεν ξέρω ακόμα τί όρεξη θα έχω.

873ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Φεβ 05, 2013 3:27 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
reg reg έγραψε:
nicole1981 έγραψε:Καλημέρα, κορίτσια μου!
Εγώ είμαι εντελώς απογοητευμένη. Την προηγούμενη Δευτέρα ξεκίνησα με 97, την Παρασκευή ήμουν 95,5 και σήμερα 96,3!!
Γιατί έγινε αυτ'ο? Εξαιτίας ενός μικρού κομματιού τούρτας?

Ρεγκ(αλήθεια, πώς σε λένε?)εσύ είχες θέμα με την περίοδο, οπότε είσαι εντάξει

Ραμόνα μου, φάε εσύ και για μένα. Εγώ δεν τρώω ΤΙΠΟΤΑ

Με λένε Χαρουλα αλλα με φωνάζουν Ρούλα... Εσενα να υποθεσω οτι σε λένε Νικολετα...
Ελπιζω οτι ειναι η περιοδος γιατι εγω σε αντίθεση με τους περισσότερους οταν δεν παει κατι καλα τα παρατησω και οταν ολα ειναι καλα Πεισμωνω και συνεχίζω...

Εχει τελεια μερα... Και λείπει η δασκάλα της κόρης μου στο ολοήμερο(σχολαει 12:15 )και θα παω περπατώντας με το μικρο στο καρότσι να την παρω...

Ναι, Νικολέττα ή Νικη. Χάρηκα, Ρούλα!! Κι εγώ πάω να πάρω τη μεγάλη από τον παιδικό με τη μικρή στο καρότσι!! Καλό μεσημέρι, κορίτσια, και καλή όρεξη!!!

874ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Φεβ 05, 2013 4:09 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μολις εφαγα 2 αυγα ποσε, με λιγο ψωμάκι .

Ρε κορίτσια κατι εντελως άσχετο... Το ρήμα" ζηγιζομαι " γράφεται με "η" ή με "υ" ;
Η αυτόματη διόρθωση με "υ "δεν το αναγνωρίζει και απ' οτι βλεπω ολοι και ολες με "υ" το γράφουν...

875ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 35 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Φεβ 05, 2013 4:39 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω τουλαχιστον το ξερω με υ απο το ζυγαρια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις