Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
95 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 95 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

901ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 9:21 am

χαρα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
φιλεναδες μου τι μου κανετε?? πως παει ο αγωνας?? κατι ακουω για παστουλες

ρε συ ελενη και εγω το ιδιο δε χανω κιλα ομως χανω ποντους
γραφω μετρησεις

04/02/2013
μεση 85
κοιλια απο τον αφαλο 89
γοφοι 97
σημερα 06/02/2013
μεση 83
κοιλια απο αφαλο 88 και
γοφοι 96 απο κιλα 61,6 κολλημενα ουτε γραμμαριο παρακατω ειναι καλο τωρα αυτο??? δε ξερω

902ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 12:19 pm

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσακια!
Εχω μια ιδεα για να μας μπριζωσω λιγακι. Τι λετε να μαζευουμε ολη την εβδομαδα στοιχεια οπως ποση ωρα γυμναστηκαμε, τι γυμναστικη καναμε, κ ποσα κιλα, γραμμαρια κ ποντους ειμαστε καθε μερα (αν κ ποτε δεν τους μετραω σωστα). κ την ημερα που εχουμε συνεννοηθει να τα αντιγραφουμε η καθεμια σε ενα μηνυμα εδω?

Με αυτον τον τροπο, εγω τουλαχιστον, θα το σκεφτω να μη γυμναστω αφου θα πρεπει κατι να σας γραψω.

Τι λετε; Ενα μπλοκακι χρειαζεται μονο.

903ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 11:19 pm

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσακια μου! Λοιπον συνεχίζω την ανοδική πορεία μου στη ζυγαριά ...ενω δεν τρώω μεγαλη ποσότητα αντι να μένω σταθερη( δεν θελω να χανω...) παιρνω κανονικα μισοκιλα... Ισως στην ποιότητα να εχω λιγο θεμα γιατι ειναι ο γιος μου άρρωστος(την προηγούμενη εβδομάδα ηταν η κορη μου , τωρα ειναι ο γιος μου... Εναλλάξ να μην πληττουμε ποτε!) και είμασταν σχεδον ολο το πρωι στη παιδιατρο και δεν πρόλαβα να μαγειρεψω , εφαγα στη Μαμα μου 2 κομματια χορτοπιτα για μεσημεριανο... Ολο το απογευμα έτρεχα με το μικρο γιατι ψηνοταν στο πυρετο το παιδάκι μου...το απογευμα τιποτα και το βραδυ 1 γιαορτακι και τσιμπισα απο την πίτα της κόρης μου λιγο κρέας και τη μιση πίτα της... Ξερω και' γω πολυ ειναι για να εχω παρει σε ενα 24ωρο 500 γραμμάρια; Ειναι 2 μιση μερες που εχω περίοδο ακομα απο' κεί λέτε ειναι;
Ειμαι παλι απογοητευμενη (και οχι απογοητευμένος)!!!!
Τι να κανω;
Παω να κανω λιγο γυμναστικη αλλα με την αϋπνία που εχω λιγο δυσκολο...


Μιακι αν και δεν πολυκατάλαβα(και ξανθια και αϋπνη...αχτυπητος συνδυασμός!) εγω ειμαι μεσα!

Εσεις κορίτσια που χάνεται πόντους νομιζω ειναι καλυτερο απο κιλα άλλωστε αυτος ειναι ο σκοπός μας... Τι να το κανουμε αν χάνουμε κιλα και οχι πόντους δωρο άδωρο...
Κανετε καλη δουλεια και σφίγγει το σώμα σας πιστεύω εγω ... Τα χάνεται αργα και σταθερά!

904ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty . Τετ Φεβ 06, 2013 11:22 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ πιθανο να ειναι απο τη περιοδο!!πινε πολυ νερο μην εχεις κατακρατηση υγρων.

905ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τετ Φεβ 06, 2013 11:29 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ! ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ. ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΕ ΜΕΙΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΜΗΝ ΠΩ ΚΙΛΟ. ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΗΜΟΥΝ 88,7 ΜΕ 89 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 88! ΟΟΟΟΚ ΩΡΑΙΑ. ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΧΑΖΗ!ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΜΕΤΡΗΘΗΚΑ (ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ) ΚΑΙ ΗΜΟΥ 119 ΠΟΝΤΟΥΣ. ΕΧΘΕΣ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΗΜΟΥΝ 122? ΒΡΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕΤΡΗΘΗΚΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ? ΘΑ ΖΩΓΡΑΦΙΣΩ ΜΕ ΜΑΡΚΑΔΟΡΟ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΜΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΝΑ ΕΧΩ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ!!!
ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΟ
ΠΡΩΙ ΚΟΥΛΟΥΡΙ + ΧΥΜΟ
ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΦΡΟΥΤΟ
ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΑΦΟΥ ΘΑ ΣΧΟΛΑΣΩ ΑΡΓΑ ΦΡΟΥΤΟ (ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΜΙΣΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΙΣΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ)
ΜΕΣΗΜΕΡΙ Ή ΤΟΝΟΣΑΛΑΤΑ Ή ΓΛΩΣΣΑ ΨΗΤΗ
ΚΑΙ ΒΡΑΔΥ ΚΑΜΙΑ ΣΑΛΑΤΑ Ή ΚΑΝΕΝΑ ΑΒΓΟ ΒΡΑΣΤΟ

906ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty . Πεμ Φεβ 07, 2013 12:16 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο elenidek που εχασες και αλλο!!συνεχισε ετσι!!

907ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Φεβ 07, 2013 12:42 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ Κ ΑΛΛΟ ΚΑΛΕ? ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑ 87,5 ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΜΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΑ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΠΗΓΑ 88 ΜΕΤΑ 88,7 ΜΕ 89 ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΙ ΠΑΣΤΕΣ..... ΚΑΙ ΤΙ ΠΑΣΤΕΣ... ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΑΛΛΑ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ Ο ΧΟΡΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΞΕΙΝΟ ΛΕΣΧΗ. ΜΑΣ ΑΛΛΑΞΕ ΤΑ ΦΩΤΑ Ο ΑΤΙΜΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΦΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ.

908ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty . Πεμ Φεβ 07, 2013 12:43 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μου ηρθε περιοδος.μακαρι να ηταν γιαυτο τα 2 κιλα παραπανω.λεω να ζυγιστω το σαββατο αντι τριτη να δω αν επεσα κανα κιλο τωρα που αδιαθετησα η αν ηταν απο την μασαμπουκα χαχααχαα!και μετα παλι θα ξαναζυγιστω τριτη που ειναι η μερα μου.

909ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Φεβ 07, 2013 1:35 am

χαρα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα κοριτσακια μου πως πανε τα κεφια και τα κιλακια??

εγω εχτες ημου 61,6 και σημερα 61,9 γκρρρρρρρρρρ αλλα σημερα αυριο περιμενω την αλεκα τωρα το θυμηθηκα ελπιζω τουλαχιστον μετα απο την αλεκα να πεση 500-600 γραμμαρια για να νιωσω και λιγο καλυτερα

μιακι εγω μεσα σ συτο που λες

σημερα θα κανω σαλατα μπροκολο,ντοματα,ροκα και μπαλσαμικο για μεσημερι με τονο το βραδυ μαλλον σκετη σαλατουλα

910ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Φεβ 07, 2013 1:58 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elenidek κι εγώ το ίδιο με τους πόντους. Κάθε φορά πρέπει να μετρούσα αλλού γιατί έβγαιναν ό,τι να ναι. Ε και στο τέλος σταμάτησα να μετράω.
Πάντως βρε κορίτσι με αυτά που τρως σε βλέπω να πεινάς και να πέφτεις με τα μούτρα στις τούρτες μετά τη δίαιτα!

reg reg αν δεις τί γράφει η χαρά πάνω από το προηγούμενό μου μήνυμα θα καταλάβεις πώς το εννοώ. Μόνο που προσωπικά όπως είπα δε θα ήθελα να γραφω τους πόντους, αλλά τη γυμναστική και τα κιλά. Πχ:

2/2/13 63 κιλά, 20' ταεμπό
3/2/13 62.9, 20' ταεμπό + 5' βάρη
4/2/13 62.8, 30' περπάτημα
Κάπως έτσι.

Και τα καλά νέα για το τέλος!!!

Σήμερα είμαι...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 60.4

911ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Φεβ 07, 2013 2:02 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kristi σίγουρα θα πέσεις μετά την περίοδο, εκτός φυσικά κι αν ξεφύγεις κατά τη διάρκεια.

Ωραία, βλέπω γίναμε 3 για τα αποτελέσματα της εβδομάδας. Σας βολεύει να τα γράφουμε Κυριακή ή κάποια άλλη μέρα; Επίσης, θα θέλατε (εκτός από τη γυμναστική, τη διάρκεια και τα κιλά) να γράφουμε και πόντους ή όχι; Ή ό,τι θέλει η καθεμία;

912ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Φεβ 07, 2013 2:29 am

χαρα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Miaki έγραψε:Kristi σίγουρα θα πέσεις μετά την περίοδο, εκτός φυσικά κι αν ξεφύγεις κατά τη διάρκεια.

Ωραία, βλέπω γίναμε 3 για τα αποτελέσματα της εβδομάδας. Σας βολεύει να τα γράφουμε Κυριακή ή κάποια άλλη μέρα; Επίσης, θα θέλατε (εκτός από τη γυμναστική, τη διάρκεια και τα κιλά) να γράφουμε και πόντους ή όχι; Ή ό,τι θέλει η καθεμία;


μιακι εμενα με βολευει να γραφω και ποντους γιατι τους μετραω δε ξερω αν θα βοηθησει της κοπελες που μπερδευονται αλλα εγω μετριεμαι με τα εξης

παω ακριβως εκει που ειναι ο αφαλος μου και μετραω το γυρω γυρω ωστα να μη χανω το σημαδι καθε φορα και μετραω και τη μεση στο σημειο που κανει τη καμπυλη και ετσι ουτε εκει το χανω στους γοφους μετραω εκει που κανει το πιο μεγαλο ανοιγμα ας το πουμε ελπιζω να βοηθησα

913ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Φεβ 07, 2013 2:46 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μιακι, πολύ ωραία η ιδέα σου!! Αλλά εγώ η μόνη γυμναστική που προλαβαίνω να κάνω είναι περπάτημα(οταν πάω να πάρω τη μεγάλη από τον παιδικό σταθμό) και χορό(όταν παίζουμε με τις μικρές)

Εσείς, πότε προλαβαίνετε, βρε κορίτσια?

914ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Φεβ 07, 2013 2:50 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω ευχαριστως να κανω γυμναστικη το απογευμα στο σπιτι μαζι με το παιδι, αλλα σας εχω πει οτι η μονωση μας ειανι μηδενικη. για να καταλαβετε, αυτο που βλεπω εγω ως σανιδενιο πατωμα η πεθερα μου το βλεπει ως ταβανι. εδω περπαταμε και ακουγεται σαν να ειμαστε στο κατω σπιτι που να χοροπηδαμε κιολας!!!!!!!!!!!!!

915ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty . Πεμ Φεβ 07, 2013 3:05 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω δεν μετραω ποντους οποτε δεν θα γραφω.γυμναστικη σκατα απο τοτε που εκανα taebo δεν ξαναεκανα λογω ελλειψης χρονου,περπαταω ομως καθε μερα κανα μισαωρο αλλα και παλι σκατα γιατι με το καροτσι ποσο γρηγορα να παω,και εκτος αυτου σταματαω σε φαναρια,στενακια να δω αν ερχεται αμαξι κτλ.οποτε τι περπατημα ειναι αυτο δεν ξερω..

916ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Φεβ 07, 2013 3:43 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παιδάκια και το περπάτημα γυμναστική είναι. Όταν πήγαινα διαιτολόγο με μια φίλη μου, μας είπε να περπατάμε ένα 20λεπτο 3 φορές την εβδομάδα κι ότι κάνει τη διαφορά.
Κρίστι εσύ με το καρότσι είσαι σε πλεονεκτικότερη θέση γιατί έχεις και βαθμό δυσκολίας (το βάρος του καροτσιού που σπρώχνεις).

Να πούμε ότι θα παραθέτουμε τα αποτελέσματα τις Κυριακές για να έχουν χρόνο όλες; Η καθεμία ό,τι είδους άσκηση και ό,τι μέτρηση θέλει να κάνει.

917ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Φεβ 07, 2013 3:48 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χαρά ναι βοήθησες αρκετά, απλά εγώ είμαι άσχετη -ράφτρα έπρεπε να γίνω Laughing

Σας αφήνω για την ώρα, ήρθε η ώρα της λαϊκής!

918ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty . Πεμ Φεβ 07, 2013 3:49 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κυριακες η η καθε μια να τα γραφει την ημερα που ζυγιζεται?γιατι εχουμε διαφορετικες μερες ζυγισματος.

919ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Φεβ 07, 2013 4:14 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας συναγωνιστριες!
Λοιπον τωρα βρηκα λιγο χρονο να σας διαβάσω γιατι απο το πρωι ο μικρός ειχε πολυ πυρετο , και τωρα μονο ηρεμισε και κοιμήθηκε λιγο...
Το μεσημερι εφαγα μοσχαρακι βραστο με πατατες καρότο και κολοκυθακια ... Το απογευμα μαλλον ενα πορτοκαλι και το βραδυ βλεπουμε..
Το πρωι ελεγα να κανω λιγο ταε μπο αλλα με την κατασταση του μικρού δΕν βρηκα καθολου χρονο...

Κατάλαβα μιακι μου τι λες... Και εγω μεσα ειμαι ... Η αληθεια ειναι οτι εχω τις μετρήσεις απο την πρωτη μερα που ξεκινησα και μολις φύγει η αλέκα θα ξαναμετρηθω για να ειμαι σίγουρη οτι ειναι σωστά...

Οτι μου πειτε κανω... Εγω κανονικα συγκρινω τα αποτέλεσματα καθε τριτη , αλλα αν θελετε αλλάζω ... Δεν εχω προβλημα.

920ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Φεβ 07, 2013 5:11 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν ξέρω κοριτσάκια, πείτε κι εσείς τί σας βολεύει. Το θέμα είναι να μας βολεύει για να το τηρήσουμε και να μην παραστρατούμε από τη γυμναστική μας. Μην το κάνουμε και αγγαρεία. Εγώ σκέφτηκα αρχικά την ίδια μέρα για να μη χανόμαστε, δηλαδή να έχουν όλες κάτι να πουν, οπότε και να 'αναγκάζομαι' να έχω γυμναστεί γιατί αλλιώς δε θα έχω να πω τίποτα. Αν τώρα ο καθένας είναι άλλη μέρα, ποιός θα θυμάται ότι εγώ είμαι Κυριακή κι εσύ Δευτέρα, μέσα στο χάος θα μπορώ να λουφάρω και δεν ήταν αυτός ο σκοπός -κάπως έτσι το σκέφτηκα. Βέβαια όλα τα σχέδια μέχρι να πάρουν μορφή αλλάζουν πολλές φορές, και καλό είναι να πείτε τί σας βολεύει γιατί αν σας πω εγώ Τετάρτη και τις Τετάρτες έχετε ένα κάρο δουλειές δε θα το τηρήσετε. Όπως και στην πιο πάνω περίπτωση ίσως πάλι δεν το τηρήσετε. (Μην πω και γενικά κάποια στιγμή θα βαρεθούμε, αλλά ποτέ δεν ξέρεις).

Λοιπόν για σήμερα την έκανα τη γυμναστική μου. Εκτός ότι η λαϊκή είχε μεταφερθεί και δεν το ήξερα και κουβαλούσα κάτι ψωνάκια από το μάρκετ μέχρι εκειπάνω (και ξανά κάτω με τα της λαϊκής), στη λαϊκή γινόταν πανζουρλισμός, τα μαζεύανε όλοι άρων άρων γιατί έρχεται μπόρα από τον Πειραιά. Κι έτρεχα κι εγώ, μόνο για καλές ντομάτες έψαχνα, στα άλλα δεν κοιτούσα, ό,τι έβρισκα και δρόμο να προλάβω να τα πάρω όλα και να γυρίσω σπίτι πριν τη βροχή. Ουφ! Αναψοκοκκινισμένη γύρισα! Embarassed

921ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Φεβ 07, 2013 10:49 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΣ ΖΥΓΑΡΙΑΣ ΤΟ ΚΑΓΚΕΛΟ. ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!! ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΙΚΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΟΥ 88 ΚΙΛΑ. ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΨΗΦΙΑΚΗ ΖΥΓΑΡΙΑ (MADE IN JUMBO) ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΕΧΘΕΣ (ΝΑΙ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΣΤΕ ΜΕ ΠΗΡΑ ΨΗΦΙΑΚΗ ΖΗΓΑΡΙΑ...) 90,8 ΚΙΛΑ. ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΨΗΦΙΑΚΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ 89,2 .
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΜΑΙ??????????????

ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙΝΟ 2 ΑΒΓΑ ΒΡΑΣΤΑ 1 ΠΟΤΗΡΙ ΧΥΜΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ
ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΦΡΟΥΤΟ, ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΒΡΑΣΤΑ Ή ΣΚΕΤΑ Ή ΜΕ ΨΑΡΙ, ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΦΡΟΥΤΟ ΚΑΙ ΒΡΑΔΥ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΒΡΑΣΤΑ.
ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ

922ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Φεβ 07, 2013 11:30 pm

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elenidek έγραψε:ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΣ ΖΥΓΑΡΙΑΣ ΤΟ ΚΑΓΚΕΛΟ. ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!! ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΙΚΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΟΥ 88 ΚΙΛΑ. ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΨΗΦΙΑΚΗ ΖΥΓΑΡΙΑ (MADE IN JUMBO) ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΕΧΘΕΣ (ΝΑΙ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΣΤΕ ΜΕ ΠΗΡΑ ΨΗΦΙΑΚΗ ΖΗΓΑΡΙΑ...) 90,8 ΚΙΛΑ. ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΨΗΦΙΑΚΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ 89,2 .
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΜΑΙ??????????????

ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙΝΟ 2 ΑΒΓΑ ΒΡΑΣΤΑ 1 ΠΟΤΗΡΙ ΧΥΜΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ
ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΦΡΟΥΤΟ, ΜΕΣΗΜΕΡΙ
ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΒΡΑΣΤΑ Ή ΣΚΕΤΑ Ή ΜΕ ΨΑΡΙ, ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΦΡΟΥΤΟ ΚΑΙ ΒΡΑΔΥ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΒΡΑΣΤΑ.
ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ

Βγαλε το μεσο ορο κοριτσι μου να εισαι μεσα...
και εμενα να σου πω την αληθεια επειδη εχω πολυ καιρο ζυγαρια και αναλογικη και ψηφιακη...η ψηφιακη μου δειχνει ακρυβως 2 κιλα παραπανω απο την αναλογικη...αν και στο φαρμακειο που πηγαινω ζυγιζομαι και παει ακρυβως το ιδιο με την αναλογικη μου...τωρα τι να σου πω...εσυ αποφασισε απλα με ποια θελεις και μπορεις να ζυγιζεσε(μια ζυγαρια)...και ετσι μονο θα καταλαβεις διαφορα...

923ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Φεβ 07, 2013 11:34 pm

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα σας κοριτσακια μου...επιτελους αρχισα να πεφτω!(300 γραμμαρια,μην φανταστειτε..)
λοιπον εχθες για πρωινο εφαγα ενα κουλουρι θεσσαλονικης για μεσημεριανο βραστο μοσχαρι με λαχανικα για απογευμα πορτοκαλι για βραδυ τυρι μιλνερ 1 ντοματουλα και παξιμαδι...και για μεταμεσονυκτιο 2 κομματια κουβερτουρα(125 θερμιδες χιχιχι)


σημερα για πρωινο γιαουρτι με κουακερ και μελι...
σε λιγο τα υπολοιπα γιατι ξυπνησε ο μικρος μου και κλαιει!!!!
τρεεεεεεχωωωωω!!!!!!

924ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty . Παρ Φεβ 08, 2013 12:22 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω χθες εφαγα λαχανοσαρμαδες 6 μικρους λιγο τυρι και λιγο ψωμι.βραδυ σαλατα και μια μπανανα με λιγο μελακι απο πανω.α και 10 αμυγδαλα αψητα.

925ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 37 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 08, 2013 12:37 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα κοριτσια.Πως παει ο αγωνας?
Εγω συνεχιζω κανονικα..σημερα το μενου εχει μπριζολα
μοσχαρισια με σαλατουλα,ενα γιαουρτακι το απογευμα και ενα τοστακι το βραδυ.
Μου εχουν μεινει 9 κιλα να χασω αλλα απο τις 26-1 δεν εχω χασει καθολου..κολλησα σχετικα νωρις αλλα θα το παλεψω οσο μπορω..
Ισως εκανα λαθος που ζυγιζομουν καθε 2-3 μερες και ετσι αγχωνομουν πολυ..τωρα θα καθιερωσω να ζυγιζομαι καθε Δευτερα πρωι,οποτε απο εβδομαδα θα ενημερωσω ξανα..
Καλη συνεχεια σε ολες..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις