Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
41 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 41 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

926ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 08, 2013 2:17 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καήμέρα, κοριτσάρες!! Εγώ χθες όλα καλά μέχρι το βράδυ που τσίμπησα μισό ντόνατ γεμιστό με σοκολάτα(σνιφ).

Σημερα θα φάω ελάχιστα...

927ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 08, 2013 3:45 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάκια, τί κάνετε;

Σήμερα η κατάσταση του ασθενή είναι σταθερή αλλά ελεγχόμενη. Τα ίδια κιλά με χθες που σημαίνει ότι δεν ήταν τυχαίο το χάσιμο κι ότι σταθεροποιείται! Σήμερα θα φάω μανιταρόσουπα για μεσημεριανό (ελπίζω να μην ψοφήσω που με περιμένει στο ψυγείο από προχθές) κ σκέφτομαι ίσως να φτιάξω και κανένα πιτσάκι, θα δω. Το απόγευμα περιμένω πως και πως να φτιάξω κάστανα Very Happy 200 γρ. τα δυο κάστανα ή κάπως έτσι κι ο Θεός μαζί μου.

elenidek η reg reg έχει δίκιο. Με μια να ζυγίζεσαι, ουσιαστικά το πόσο χάνεις σε ενδιαφέρει περισσότερο από το πόσο είσαι -στη φάση που κάνεις δίαιτα.

Νομίζω δεν έχει να κάνει με το πόσο καλή είναι η ζυγαριά αν και εγώ προτιμώ τις ψηφιακές. Παλιότερα είχα μια ζυγαριά (ψηφιακή πάλι) που την είχα αγοράσει κάμποσα χρήματα από κατάστημα με οικιακές συσκευές και μόνο καφέ που δεν έψηνε. Είχε μνήμη για όλη την οικογένεια, σε ρωτούσε ηλικία, φύλο, ύψος κλπ και έβγαζε BMI. Σε λίγους μήνες μου κλάταρε, άλλαξα 3 μπαταρίες και πάλι μπρος δεν έπαιρνε. Με τα χρήματα που πήρα τις μπαταρίες θα έπαιρνα μια καινούργια. Στο τέλος πήρα καινούργια. Πήγα στα carefurre (το σκότωσα, είμαι σίγουρη) και πήρα μια με 10 ευρώ που την έχω από πέρσι και όχι μόνο δεν έχω αλλάξει μπαταρία, αυτά που περιγράφετε παραπάνω, ότι δηλαδή ανάλογα με το που θα πέσει το βάρος σας γράφει άλλα, δε μου τα κάνει.

Χθες με ρωτούσε ο φίλος μου ποιά είναι τα πιο πάνω κιλά που έχω φτάσει και πότε. Του λέω ότι πέρσι μέσα Απριλίου ήμουν στα ανώτερα ever και ήταν 66.9 κιλά. Τώρα, μπορεί να έφτασα και πιο πάνω -δεν το ξέρω γιατί δε ζυγιζόμουν συχνά.
Συνειδητοποίησα ότι από τότε έχω χάσει σχεδόν 7 κιλά (βάλε-βγάλε, αλλά εν τέλει τα έχασα) και χάρηκα μόνη μου ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 536304 Αφού τα κατάφερα-σκέφτηκα, μπορώ να καταφέρω και τα επόμενα 7. Και σε λιγότερο χρόνο, τώρα που το παλεύω.

928ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 08, 2013 4:43 am

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια!με λενε λιανα και εχω τρια παδακια!το τριτο ειναι 3 μηνων!πριν κανω παιδια ημουνα 75 κιλα!οταν εμεινα εγκυος στο πρωτο ημουνα 80{καλοπερασα με τον αντρουλη}πηρα μονο 9 κιλα τα οποια εφυγαν με τον θηλασμο!στους 6 μηνες μετα την γεννα εμεινα εγκυος παλι και πηρα 15 κιλα,εφτασα τα 95 τα οποια εχασα 2 χρονια μετα!επεια εμεινα παλι εγκυος αλλα το εχασα,και μετα εμεινα παλι εγκυος και πηρα 17 κιλα!τωρα θηλαζω και τρωω συνεχεια!ολο λεω θα σταματησω,αλλα ματαια!τι θα κανω?

929ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 08, 2013 5:21 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lia-ka έγραψε:γεια σας κοριτσια!με λενε λιανα και εχω τρια παδακια!το τριτο ειναι 3 μηνων!πριν κανω παιδια ημουνα 75 κιλα!οταν εμεινα εγκυος στο πρωτο ημουνα 80{καλοπερασα με τον αντρουλη}πηρα μονο 9 κιλα τα οποια εφυγαν με τον θηλασμο!στους 6 μηνες μετα την γεννα εμεινα εγκυος παλι και πηρα 15 κιλα,εφτασα τα 95 τα οποια εχασα 2 χρονια μετα!επεια εμεινα παλι εγκυος αλλα το εχασα,και μετα εμεινα παλι εγκυος και πηρα 17 κιλα!τωρα θηλαζω και τρωω συνεχεια!ολο λεω θα σταματησω,αλλα ματαια!τι θα κανω?

Γεια σου, Λιάνα!! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!! Εγώ όσο θήλαζα δεν έχασα ούτε γραμμάριο, διότι ήθελα να τρώω συνέχεια!! Πριν λίγο καιρό σταμάτησα να θηλάζω τη δεύτερη κόρη μου και είπα να ξεκινήσω δίαιτα, γιατί σε λίγο δεν θα με χωράει η πόρτα μου!! Χι χι!!!

930ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 08, 2013 5:28 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλωσήρθες lia-ka στην παρέα μας!
Καλέ τί μικρούλα μαμά που είσαι για 3 παιδάκια! Να σου ζήσουν!

Τί να κάνεις; Εγώ λέω να μείνεις στην παρέα μας!

931ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 08, 2013 6:59 am

skouikaki

skouikaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν ξερω για σας αλλα ειμαι 78 κιλα μετα απο εγκυμοσυνη και ο στοχος μου ειναι τα 58...καλο εεε?
το πρωι τρωω γαλα με δημητριακα fitness,το μεσημερι ελαφρυ φαγητο(πχ σημερα εφαγα πρασα γιαχνι= 168 θερμιδες),το βραδυ γιαουρτι με φρουτα η χαμομηλι με φρυγανια...τα ενδιαμεσα φρουτακια η χυμους...
αυτα ειχα να πω....παντως οπως διαβασα παραπανω θα σκεφτω το μεταμεσονυχτιο(αχχαχαχα).
Καλη επιτυχια σε ολες μας!!!!!!!!!

932ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 08, 2013 8:15 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παντως εγκατελλειψα την προσπαθεια διαιτας!! .. δν τα καταφερνω..θα προσπαθησω απλα να τρωω υγιεινα εστω και στις ποσοτητες που αντεχω να μην πειναω και οτι γινει!

(αν και σημερα εφαγα μια bueno Embarassed ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 4872 )

αυτη την εβδομαδα με την δουλεια και τις αλλες υποχρεωσεις δν προλαβα να κανω και καθολου γυμναστικη και αυτο ειναι που με πειραζει περισσοτερο!!την αλλη βδομαδα που δουλευω μονο 4 μερες,ελπιζω να εχω παραπανω ελευθερο χρονο!

933ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 08, 2013 8:57 am

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κορίτσιααααα
θέλω να κάνω μια ερώτηση!!!
τι είναι οι λαχανοσαρμαδες???

934ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 08, 2013 9:06 am

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και βεβαια θα κατσω στην παρεα σας!δεν μπορω να κανω διαιτα,διοτι τρωω ολη την ωρα!απλα ξεκινησα περπατημα για να μην καθομαι συνεχεια!μου αρεσει πολυ η παρεα σας,οποτε εχω χρονο θα μπαινω!

935ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 08, 2013 9:08 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σαρμαδακια λενε τα ντολμαδακια... λογικα ειναι αυτο που εχει γεμιση ρυζι με κιμα και απεξω αντι για αμπελοφυλλο εχει λαχανο!!
ελπιζω να στο περιεγραψα καλα

936ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 08, 2013 9:11 am

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
θα λυποθυμήσω!!!! θέλω θέλω θέλωωωω

937ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 08, 2013 9:17 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama_t_mpempi έγραψε:θα λυποθυμήσω!!!! θέλω θέλω θέλωωωω

που τα ειδες καλε? χαχαχαχαχα

938ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 08, 2013 9:41 am

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τα μυρίστηκα εγώ λέμεεεε
χαχαχαχαχα η φαντασία μου μου λέει ότι είναι πεντανόστιμα...
Φτιάχνω μπιφτέκια κοτόπουλου τώρα γιαμιιιι

939ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 08, 2013 10:10 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσακια μου! Καλως ήρθαν τα νεα μέλη στη διαιτητικη (λεμε τωρα ...) παρεα μας!
Λοιπον για βραδινό εφαγα μια χούφτα αραπικα φυστικια αναλατα... Αλλα ο άντρας μου εχει εμπνευση λεει και τωρα φτιάχνει μπιφτεκια στη σχαρα με πιτες...μπορει να φάω κανενα αλλα μην το πειτε πουθενα σσσσσσς!!!

Μαμα του μπεμπη σε παρακαλω μην ξανά μπεις! Οχι τιποτα αλλο αλλα Λοιπαμαι τον αντρα σου να ψάχνει βραδιατικα οτι τρώμε!
...τελεια ειναι και τα μπιφτεκακια κοτοπουλου μμμμμ φανταστικά!!!! Εντάξει;;

Αααα εκανα ενα τεταρτο ταε μπο το πρωι...κανω και περπάτημα ολη μερα μεσα στο Σπιτι με τον μικρο μου Αγκαλια γιατι και σημερα συνεχίζει ο πυρετος(το καιμενουλη μου ,αν γλιτώσουμε το νοσοκομειο καλα θα ειναι...)
Φιλια σε ολες!!!

940ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Φεβ 08, 2013 1:13 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
http://www.sintagespareas.gr/sintages/nea-sokolatina.html



ετσι για να σας κολασω!!!! την φτιαχνω στον αντρα μου για του αγιου βαλεντινου (θα το γιορτασουμε νωριτερα) και σας πληροφορω οτι μου μενει μονο να κανω το γλασσο και ομως δεν εχω δοκιμασει ουτε ενα νυχακι σοκολατα ουτε τοσο κρεμα. και ειναι το πιο σοκολαση γλυκο που εχετε δει..... θα κλαιω!!! αυτος θα τρωει τη σοκολαση και γω θα κοιταω με την γλωσσα εξω σαν σκυλακι....

941ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty . Σαβ Φεβ 09, 2013 12:36 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!θελω την μπουμπου στην παρεα μας!!!μπουμπου μου μην μας φυγειειειειεις!!και ας μην κανεις διαιτα!!μαμα του μπεμπη ακριβως αυτο ειναι οι λαχαχοσαρμαδες που σου ειπε η μπουμπου μιαμ μιαμ!!σκουλικακι εγω λεω οτι τρως λιγα.παιρνεις λιγες θερμιδες μεσα στην ημερα και οταν σταματησεις την διαιτα θα τα ξαναπαρεις τα κιλα.reg reg μπραβο σου που εκανες γυμναστικη!

942ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Σαβ Φεβ 09, 2013 12:51 am

MAMASTE

MAMASTE
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα στις ομορφες!!!!!!!!εχω να γραψω αρκετες μερες οποτε:ζυγιστηκα την τεταρτη(γιατι τεταρτη ειχα αρχισει τη διαιτα)και εχασα το πρωτο μου κιλο!!!! ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 328109 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 328109 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 328109
αλλα........χθες το βραδυ ειχα τραπεζι σπιτι,ειχα ξεπατωθει οοοληη μερα και ημουν μονο με ενα τοστακι το μεσημερι,οποτε το βραδυ καταλαβαινετε...του κουτρουλη ο γαμος,εκανα πασχα!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed pig pig pig pig pig pig
εφαγα μπιζολιτσα,γιουβετσι αρνι,ντοματοκεφτεδες και λιιγοο σαλατα(ετσι γιατι κανω και διαιτα Razz Razz )...σημερα νιωθω χαλια,τελειως αχρηστη... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
το κιλο που εχασα θα γινει κανα δικιλο επιπλεον..και ποναει και το στομαχι μου,τοσες μερες η βασικη μου διατροφη ηταν σαλατες και χθες που να χωνεψω.....

943ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty . Σαβ Φεβ 09, 2013 12:53 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιποοον...παραγγειλαμε με τον αντρα μου πιτογυρα.εγω εφαγα μια πιτα αλαδωτη με ενα σουβλακι κοτοπουλου αναλατο και ντοματα.μπορειτε να με χειροκροτησετε παρακαλω Very Happy !!ελα μου ντε ομως που εκει που εβλεπα ελληνικη ταινια με επιασε λιγουρα και εφαγα σχεδον ενα κουτι fitness chocolate!!!ηταν λιγο πιο πανω απο τη μεση!ποσες θερμιδες πηρα θεε μου???μπορειτε τωρα να με μουτζωσετε!!

944ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Σαβ Φεβ 09, 2013 12:59 pm

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχα αχ βρε Κριστη μου!!!

εγω σημερα ζυγιστηκα 56,3 αρα εχασα 700γρ. παλι!! ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 13953 αντε να δουμε ποσο θα τα κρατησω χαχαχα

σημερα εφαγα και μεσημερι και βραδυ απο ενα μπιφτεκι μετριο, και πατατες φουρνου (γυρω στις 2 κουταλιες της σουπας) με μια φετα ψωμι ολικης και το μεσημερι και με λιιιγο φετα τυρι! ηπια ενα γαλλικο, και εφαγα και μια μπαρα δημητριακων σοκολατα , να μου φυγει η λιγουρα για γλυκο..και ειμαι υπερχορτασμενη! δν παιζει να φαω τιποτα αλλο σημερα!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

945ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty . Σαβ Φεβ 09, 2013 1:01 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο μπουμπου μου!!!να το κρατησεις βρε κριμα ειναι!!τα πρωτα σου γραμματακια ειναι "χαχαχαχααχαχα" γελιο δηλαδη η "αχ αχ αχ αχ" σαν να λεμε τι εκανες βρε κριστι μου?

946ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Σαβ Φεβ 09, 2013 1:03 pm

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Γελια ειναι γλυκια μου!!! επειδη ειμαστε ολες αδιορθωτες!με το που πεφτουμε λιγο σε κιλα χαλαρωνουμε και κανουμε χαζα!! Razz Razz Razz Razz Razz

947ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Σαβ Φεβ 09, 2013 1:49 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το πρωι ημουν 600 γρ λιγοτερο!!!!!!!!!!!μετα ομως πηγαμε σε γενεθλια. φανταστειτε τωρα μονες σας τη συνεχεια! αυριο ολη μερα κολοκυθια και χορτα θα φαω για αντισταθμισμα

948ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Σαβ Φεβ 09, 2013 1:58 pm

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, ομορφα κορίτσια!!!
Συμφωνώ με την μπουμπού! Αν δούμε ότι χάσαμε κανα κιλό,αρχίζουν οι παρασπονδίες!!!

Εγώ σήμερα μια χαρά τα πήγα!! Φρουτάκια, αρκετό περπατημα και χορό με τη μεγάλη μου κόρη και για βράδυ έφαγα ένα μικρό πεινιρλί που έφτιαξα για τους υπόλοιπους!! Καλά, μου βγήκαν τέλεια, κορίτσια!!!Πανεύκολη συνταγή και πολύ νόστιμη!!

Ελένη, πες μου ότι έφαγες τούρτα στα γενέθλια κι όχι τη σοκολατίνα που έφτιαξες για τον άντρα σου!!!????

949ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Σαβ Φεβ 09, 2013 2:32 pm

χαρα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια εμενα μου ηρθε η αλεκα που σας ελεγα και ετσι για πλακα το πρωι ζυγιστηκα αφου ομως ειχα φαει 2 κομματια μωσαικο και ειχα χασει 700 γραμμ. πηγα 61,1 Shocked Shocked Shocked

δε ξερω τι να πω εχω παθει σοκ την υπολοιπη μερα σημερα δε εφαγα τιποτα παρα ενα ακομα μικρο κομματι μωσαικο και το βραδυ δυο μικρα μπιφτεκακια και 6 πατατες φουρνου και σαλατα ελπιζω αυριο ναμη λεει τιποτα τρελλο

950ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 38 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Σαβ Φεβ 09, 2013 10:17 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nicole1981 έγραψε:

Ελένη, πες μου ότι έφαγες τούρτα στα γενέθλια κι όχι τη σοκολατίνα που έφτιαξες για τον άντρα σου!!!????

μια κουταλια τουρτα απο τα γενεθλια γιατι δεν ηταν νοστιμη. δεν ξερω ειχε "κατι" πυ δε με τραβηξε. αλλα ειχε πιτα από τα χερακια της γιαγιας της φιλης μου, πιτσα σπιτικη, και φυσικα οταν ηρθα σπιτι αφου το ειχα που το εχα μην πω τι το θεμα , εφαγα και λιγη σοκολαση πυ εκανα για τον αντρα μου. τουλαχιστον προλαβα γιατι ο αντρας μου της αλλαξε τα φωτα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις