Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
319 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 319 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

kotopoulaki

kotopoulaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ευάκι έγραψε:
kotopoulaki έγραψε:ακουσα παρτυ???? εμεις θα κανουμε την Πεμπτη εχετε καμμια ιδεα για κατι ξεχωριστο?εσεις τι θα κανετε?

εγω εκανα την τουρτιτσα,την στολισα με τον γουινι και τον κεραυνο μακουιν(παραγγελια του γιου μου) και εκανα τυροπιτακια,λουκανικοπιτακια,ριζοσαλατα και πιτσα και εχω φουσκωσει μονο που τα βλεπω,μου φαινεται με τοση ζεστη θα μεινουν ολα στις πιατελες και ο κοσμος θα πινει αναψυκτικα!!!!!!!!!!
αχ... παρα πολυ ωραια και ευκολα σε ευχαριστω πολυ να σου ζησουν τα ζουζουνακια σου!να ειναι παντα γερα και δυνατα!αααα...και καλα να περασετε αποψε! προς θεου τα φαγητα ευκολα οχι οι τουρτες!!! αυτες μου φανηκαν βουνο.μαλλον θα παραγγειλω τουρτα.

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα, Ευακι καλα να περασετε στο παρτυ σας!!!! Να σου ζησουν και τα δυο!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια!!!να ειστε καλα να χαιρεστε τις οικογενειες σας!!!η αληθεια ειναι οτι εχω καλεσει λιγο κοσμο,δεν ειχα κουραγιο για πολλα πολλα,καμια 30 το πολυ να ειμαστε.ειχα και ολη τη βδομαδα δουλεια φουλ και ειμαι πτωμα!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια χαρα ειναι καλε 30 τι λιγοι; τι θες κοσμοσυροη; ασε που οταν ειναι παραπανω δεν το ευχαριστιεσαι καθολου

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:μια χαρα ειναι καλε 30 τι λιγοι; τι θες κοσμοσυροη; ασε που οταν ειναι παραπανω δεν το ευχαριστιεσαι καθολου

μονο οι πολυ δικοι μου ειναι 25 βαλε και φιλους με παιδακια.συνηθως ειμαστε πανω απο 40 ετσι για πλακα αλλα λειπουν καποιοι εκτος πολης και δεν το ανεβαλα για το αλλο σαββατο.ειπα μιας που εχω υδραυλικα θεματα να κανω τωρα το παρτυ και το αλλο σκ αν εχει ζεστη να παμε για κανενα μπανακι!!! Rolling Eyes

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σήμερα κορίτσια στεναχωρήθηκα. τρώμε όπως κάθε πρωί φρουτόκρεμα. ειχαν τελειωσει τα φρουτα και πηγα στο σουπερ μαρκετ πηρα άλλα.
στη μιση κρεμουλα, εκανε η μικρη μου εμετο. τα εβγαλε ολα!
δοκιμασα τα φρουτα μηλο μπανανα αχλαδι και μου φανηκαν ξυνα.
το αχλαδι ειδικά! λετε γιαυτο να εκανε εμετο; πηρα τον παιδιατρο αλλα με μια φορα δεν μπορουμε λεει να διαπιστωσουμε κατι. ισως φταινε τα ξινα φρουτα.

http://lovinghorses.pblogs.gr/

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athi έγραψε:σήμερα κορίτσια στεναχωρήθηκα. τρώμε όπως κάθε πρωί φρουτόκρεμα. ειχαν τελειωσει τα φρουτα και πηγα στο σουπερ μαρκετ πηρα άλλα.
στη μιση κρεμουλα, εκανε η μικρη μου εμετο. τα εβγαλε ολα!
δοκιμασα τα φρουτα μηλο μπανανα αχλαδι και μου φανηκαν ξυνα.
το αχλαδι ειδικά! λετε γιαυτο να εκανε εμετο; πηρα τον παιδιατρο αλλα με μια φορα δεν μπορουμε λεει να διαπιστωσουμε κατι. ισως φταινε τα ξινα φρουτα.

περιμενε να δεις,με μια φορα δε μπορεις να κρινεις!μην αγχωνεσαι πανω απο ολα,ειναι πολυ πιθανο να ειναι απο την ξινη γευση της κρεμας!βλεπεις εχουν μαθει στα γλυκα και το ξινο τους φαινεται καπως!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην στεναχωριεσαι βρε αθη μου η κατι αλλο την ειχε πειραξει η επειδη ηταν ξινα αναγουλιασε, παντως να ηταν χαλασμενα δεν παιζει γιατι θα τα εβγαζε πιο μετα επρεπε να μεινουν στο στομαχι για να την χαλασουν, περαστικο θα ειναι, δωστης καλυτερα γαλατακι σημερα να δεις πως θα παει το στομαχακι της

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να μη της δωσω ουτε ρυζαλευρο βανιλια το απογευμα λετε;

παντως οταν τα εβγαλε ολα, την εκανα ενα μπανακι, εφαγε απο το ενα στηθος και κοιμηθηκε. μετα δεν ξαναεφαγε και μεχρι τωρα που σας γραφω, αλλα ξανακοιμηθηκε 2 φορες.

http://lovinghorses.pblogs.gr/

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γενικα οταν κανουν εμετο συστηνουν γαλατακι τωρα εσυ ξερεις καλυτερα αναλογα πως θα δεις το παιδι, αλλα αν την εχει πειραξει κατι ειναι καλο να μεινει με γαλα να στρωσει η κρεμα μπορει να της πεσει βαρια, εκτος αν ηταν κατι τελειως παροδικο την ξινισε μονο εκεινη την ωρα και ειναι μια χαρα μετα

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εξαλλου το γαλα της μαμας ειναι το καλυτερο φραμακο Wink

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μάλλον θα τη συνεχισω μονο με γαλατακι της μαμας σημερα!
ευχαριστώ!

http://lovinghorses.pblogs.gr/

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα μανούλες! να έχουμε όλες μία όμορφη Κυριακή.
πώς θα είναι σήμερα η μέρα σας?
εμένα ξεκίνησε με πόνο καθώς κατεβαίνουν οι Ρώσοι πρωινιάτικα
και δυσάρεστα μπορώ να πω μιας και πριν λίγο διάβασα πως κατέληξε και ο δεύτερος πιλότος της σύγκρουσης των F16, ο οποίος είχε ένα τρίχρονο κοριτσάκι και η γυναίκα του ήταν πάλι έγκυος!
γιατί να συμβαίνουν τέτοια γεγονότα?γιατί? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα σας!!!
Μαρακι μου περαστικούλια σου, πήρες κανένα παυσίπονο; Ενα buscoban ή ένα panadol gold ίσως καλμάρει λιγο τους πόνους.
Εγώ προς το παρόν κατέβηκα στο μαγαζί, κάθομαι στο ακριανό τραπεζάκι και χαζεύω τη θέα, απο τη μια μου ερχεται να βουτηξω στη θαλασσα και απο την αλλη βαριέμαι λίγο, απολαμβάνω και κάτι κλωτσιδάκιαν του μπέμπη μου Very Happy
Κρίμα για το παληκάρι πολύ κρίμα Μαρία μου η γυναίκα του φαντάζομαι θα είναι χάλια Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:Καλημέρα σας!!!
Μαρακι μου περαστικούλια σου, πήρες κανένα παυσίπονο; Ενα buscoban ή ένα panadol gold ίσως καλμάρει λιγο τους πόνους.
Εγώ προς το παρόν κατέβηκα στο μαγαζί, κάθομαι στο ακριανό τραπεζάκι και χαζεύω τη θέα, απο τη μια μου ερχεται να βουτηξω στη θαλασσα και απο την αλλη βαριέμαι λίγο, απολαμβάνω και κάτι κλωτσιδάκιαν του μπέμπη μου Very Happy
Κρίμα για το παληκάρι πολύ κρίμα Μαρία μου η γυναίκα του φαντάζομαι θα είναι χάλια


καλημέρα Βασούλα μου! τι ωραία να απολαμβάνεις τη θέα και το γαλάζιο!
άσε ξέχασα ότι είχα ξεμείνει από τα χαπάκια μου και τίποτα άλλο δεν με πιάνει, anyway, ήπια ένα αναβράζον ντεπόν (μπλιαξ) και κάτι έκανε!
ξέχασα να σου πω! είδε ο γιόκας μου τη φωτό του γάμου σου και με έχει τρελάνει από εκείνη τη μέρα με ερωτήσεις του τύπου: εμένα με ξέρει η Βασούλα? ή έτυχε να περάσω από μια φίλη μου και με ρώταγε ο μικρός: θα είναι και η Βασούλα εκεί? και διάφορα τέτοια! Laughing

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ ψυχή μου τι γλυκούλης που είναι!!! Very Happy Να του δώσεις πολλά πολλά φιλάκιααααα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 31 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 31 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 31 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 31 417472

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Αχ ψυχή μου τι γλυκούλης που είναι!!! Very Happy Να του δώσεις πολλά πολλά φιλάκιααααα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 31 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 31 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 31 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 31 417472


θα του δώσω θα του δώσω! Very Happy

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια μου!!!!!!πως ειστε?μαρακι περαστικα!βασουλα μου μακαρι να χα κ γω θαλασσα!
σημερα του αη γιαννη του προδρομου ειναι νηστεια,πηγαμε κοινωνησε ο ανδρεας!
χθες ειχαμε δραματα ηρθε ο κουνιαδος μου με κοπελα η οποια ηταν παντρεμενη κ εχει κ ενα κοριτσακι η πεθερα μου ειναι κρατατε τουρκοι τα αλογα!!!!!μια χαρα κοπελα ειναι!!!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Very Happy
Πωπω φαντάζομαι πως θα εκανε μολις την ειδε ετσι; Ενοεις φυσικα πως η κοπέλα εχει χωρισει έτσι; Αν εχει χωρισει πάντως κατα την γνωμη μου μια χαρα ειναι η κοπέλα.
Ολοι εχουμε δικαιωμα σε μια δευτερη ευκαιρια.

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι εχει χωρισει!δεν προλαβε να τη δει!την ειπε ο κουνιαδος μου οτι θα ρθουν στο χωριο κ απο κει εγινε τουρκος,ε τα παιδια ηρθαν κ μεινανε σπιτι μας πηγε ο κουνιαδος μου μονος του για να τους πει ενα γεια......
σημερα το πρωι εκλαιγε συνεχεια γιατι δεν πηγε να κοιμηθει σπιτι τους αυτη φυσικα κ δεν τη θελουνε!"τι με παιδι να μας γελαει ο κοσμος"?κολλημενα μυαλα!ετσι οπως κανουν θα χασουν κ το γιο τους!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα Σοφάκι! πω πω δράματα δηλαδή ε? κοίτα κάτι προβλήματα που έχει ο κόσμος! για την πεθερά μιλάω! αντί να λέει να είναι γερό το παιδί της και ευτυχισμένο! τι να πω! παρηγόρησέ την καλέ την κοπέλα!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:ναι εχει χωρισει!δεν προλαβε να τη δει!την ειπε ο κουνιαδος μου οτι θα ρθουν στο χωριο κ απο κει εγινε τουρκος,ε τα παιδια ηρθαν κ μεινανε σπιτι μας πηγε ο κουνιαδος μου μονος του για να τους πει ενα γεια......
σημερα το πρωι εκλαιγε συνεχεια γιατι δεν πηγε να κοιμηθει σπιτι τους αυτη φυσικα κ δεν τη θελουνε!"τι με παιδι να μας γελαει ο κοσμος"?κολλημενα μυαλα!ετσι οπως κανουν θα χασουν κ το γιο τους!

βρε την καημενη την κοπελα τι επαθε?ε μα ειναι δυνατον να την κρινουν και να μη την θελουν χωρις να την γνωρισουν?!?!?!?! ελεος!!!παιδι εχει η κοπελα οχι ψωρα!!!!!!!!!!εγω εχω να πω παντως ενα μπραβο στον κουνιαδο σου,λιγοι αντρες το κανουν αυτο!!!
αργησα λιγο το ξερω αλλα μεχρι τις 3 παρα ειχαμε διακοπη ρευματος ευτυχως δεν ειχαμε χθες να μας χαλασει και το παρτυ!!!!!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ευάκι στις Κυρ Αυγ 29, 2010 4:23 am, 1 φορά

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας. μια κουφη ερωτηση:
πως μετράμε τα Ml στην φρουτόκρεμα με τα φρέσκα φρούτα;

http://lovinghorses.pblogs.gr/

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athi έγραψε:Γεια σας. μια κουφη ερωτηση:
πως μετράμε τα Ml στην φρουτόκρεμα με τα φρέσκα φρούτα;

αφου την αλεσεις ριχτην σε ενα μπουκαλι του μωρου και μετρα τα!!!

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τόσο απλό ήταν! σας εθυχαριστώ! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 31 215994

http://lovinghorses.pblogs.gr/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις