Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
75 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 75 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 28]

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΒΕΤΑΚΙ ?

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπεμπα2012 έγραψε:ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΒΕΤΑΚΙ ?

ειναι σταθερη αλλα κρισιμη η κατασταση του....αυτο πριν 2 ωρες...εχω πει στην μαρια για οτι νεο να με παρει...

αν εχω κατι θα σας γραψω...

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Οκ.Μην νευριαζετε μερικοι γιατι ολοι απλα εκφραζουν αυτα που αισθανονται.Νομιζω οτι για αυτο υπαρχει αυτο το forum για να μπορουμε να εκφραζουμε τιs αποψειs μαs πανω σε καποιο θεμα.Κανειs δεν κατηγορησε κανεναν και ουτε ειμαστε εμειs αυτοι που θα βγαλουμε το πορισμα.
Ολοι μαs το συζηταμε το θεμα στα σπιτια μαs και ολοι μαs ενδιαφερομαστε το ιδιο για την υγεια του παιδιου.
Απο μενα τουλαχιστον δεν θα ξαναειπωθει κατι αλλο πανω σε αυτο το θεμα παρα μονο οταν θα χουμε τα καλα τα νεα.

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κι απο μενα τωρα διαβασα ολες τις υπολοιπες σελιδες χαιρομε που εχουμε νεα με καποιον τροπο.Διαβασα και την αναρτηση απ το νοσοκομειο ενα εχω να πω.Θα πρεπε να ντρεποντε που με εμεσο τροπο κοιτανε να τα ριξουνε στους γονεις αλλα βεβαια ετσι ειναι στην Ελλαδα ολοι νηπτουν τας χειρας τους!!!Ευτυχως που εγραψε ο Λευτερης ο μπαμπας αν δε κανω λαθος και προλαβε το σταυρωμα που θα ακολουθουσε με μεγαλητερη εκταση απ οτι ειχε αρχισει με το να γραφει ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του αντι για μια ομορφη ευχη για να γινει καλα το μωρακι.Αλλα βεβαια ετσι εχουν γινει ολοι πλεον κρινουν περιμετρικα και επιφανειακα και χανουν την ουσια!Ευχομε να γινει γρηγορα καλα το παιδακι στελνουμε δυναμη στους γονεις και οτιδηποτε χρειαστουν ειμαστε κ εμεις εδω.Μπορει να μην ειμαστε στη Λερο η στη Κρητη αλλα στη Θεσσαλονικη αλλα ειμαστε εκει μαζι τους..

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

PINAKIII

PINAKIII
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αντωνη εσυ πρωτος λες να εχουμε το μυαλο μας στο μωρο και δε κανεις αλλη δουλεια να σχολιαζεις αν αυτο που εγραψα εχει εξεταστει κτλ και δεν ημουν εκει κ εγω και αλλες.δεν ειπα τπτ κακο!!!εχω χασει παιδι λιγο πριν το γεννησω...τη κορη μου την ειχα στην εντατικη 3 εβδομαδες!εχω εικονα..ειδαν πολλα τα ματια μου ο καθε παιδιατρος λεει τα δικα του αυτα που πιστευει οτι ειναι σωστα οχι ομως οτι ειναι παντα!
το σιγουρο ειναι ειτε η παιδιατρος αν εδωσε λαθος οδηγιες,ειτε η μανα δε καταλαβε σωστα,ειτε το οτιδηποτε δεν εφταιγε η ερμη η μανα!!!!!
ξερω πως νιωθει...εχω περασει...
θα παρακολουθω το θεμα οταν μπορω αλλα δεν απαντω ξανα μαλλον παρατραβηξε το θεμα και δεν ειναι αυτη η ουσια.




ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΗ!!!!ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΠΙΣΤΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ..

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
ioanna_41 έγραψε:

Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ; ΟΤΙ ,ΝΑΙ ΔΕΝ ΔΙΝΑΜΕ ΓΑΛΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟ Ή Η ΜΑΜΑ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ Ή ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ;
ΚΑΙ ΣΕ ΤΕΛΙΚΗ,ΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΣΤΟ FORUM ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΦΘΕΙ Η ΙΔΙΑ ΕΧΟΝΤΑΣ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΠΙΝΕ 150ml Ή ΕΙΧΕ 36.4 ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ Η ΙΔΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΑ ΛΑΘΗ ;


λιγη ντροπη ρε παιδια!οι ανθρωποι αυτη τη στιγμη ζουν ενα δραμα!ντροπη να λεμε τετοια λογια την στιγμη που δεν εχουν αντιλογο λογω των συνθηκων...
και στην τελικη αν δε το αγαπουσαν αυτο το παιδι θα επαφιονταν στην γνωμη του παιδιατρου και δε θα επεμεναν οτι το παιδι κατι εχει...

Είπα δε θα ξαναγράψω, αλλά κάτι βασικό ξεχάσαμε. ΠΟΙΟΣ ρε παιδιά πήγε το μωράκι στο νοσοκομείο; Η μαμά του δεν το πήγε; Δεν ενδιαφερόταν για το παιδί και το έτρεξε νύχτα στο νοσοκομείο, έστω μέσα στην άγνοιά της που είναι λογικό ως ενα βαθμο να ειχε ως νεα μαμα και άπειρη; Ας επικεντρωθούμε στο να γινει καλά το παιδάκι και εάν σχηματισθεί δικογραφία θα δει η Εισαγγελία τα στοιχεια και θα τα αξιολογησει...

Να γινει μονο καλά!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σταματήστε να γράφετε ΑΜΕΣΩΣ! Ένα παιδι χαροπαλευει και εσείς..... Δεν ντρέπεστε καθόλου! Μην ξαναδώ ποστ τέτοιου είδους θα το διαγραψω αμέσως!!!

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian το μήνυμά σου απευθύνεται σε μένα; Επειδη το εγραψες κατω από το δικό μου ρωτάω, εγώ συμφωνω απόλυτα με αυτό που λες, απλώς θεωρησα σημαντικό να επισημάνω ότι το παιδάκι το πήγε στο νοσοκομείο η μαμά του.
Κατά τα λοιπά, δεν έχω καμια αντιρρηση να σβησω αυτο το μηνυμα και η ίδια, οπως και ολα τα μηνυματα μου και ας μαθαινουμε μονο εάν το παιδάκι διεφυγε τον κινδυνο διοτι ΔΥΣΤΥΧΩΣ πράγματι κινδυνεύει. Το ιστορικο ενδιαφερει μονο τους γιατρους και τους γονεις, όχι εμάς...

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toutounaki έγραψε:Vivian το μήνυμά σου απευθύνεται σε μένα; Επειδη το εγραψες κατω από το δικό μου ρωτάω, εγώ συμφωνω απόλυτα με αυτό που λες, απλώς θεωρησα σημαντικό να επισημάνω ότι το παιδάκι το πήγε στο νοσοκομείο η μαμά του.
Κατά τα λοιπά, δεν έχω καμια αντιρρηση να σβησω αυτο το μηνυμα και η ίδια, οπως και ολα τα μηνυματα μου και ας μαθαινουμε μονο εάν το παιδάκι διεφυγε τον κινδυνο διοτι ΔΥΣΤΥΧΩΣ πράγματι κινδυνεύει. Το ιστορικο ενδιαφερει μονο τους γιατρους και τους γονεις, όχι εμάς...

Έτυχε βρε τουτουνακι! Τώρα μπήκα!

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ένα έχω να πω ότι έχουμε ξεφτυλισει λίγο το θέμα...Ας σοβαρευτούμε λίγο...

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εντάξει συνονόματη!
Κατά τα λοιπά έχεις δίκιο, καλά έκανες κι επενέβεις.
Εύχομαι όταν ξαναμπούμε εδώ να διαβάσουμε πως έγινε καλά το μωράκι. Δεν είμαστε γιατροί, ούτε εισαγγελείς, ειμαστε μανουλες ομως και καταλαβαινουμε τι σημαινει να ποναει μια μανουλα που κινδυνευει το μωρακι της -ενος μηνος ψυχουλα.

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μολις μιλησα με την μαρια...


το μικρακι ειναι σε κομα αλλα εκανε τσισα του που περιμεναν απο χθες...αυτο σημαινει οτι αντιδρα ο οργανισμος του...
παλμοι,σφυγμος,πιεση ειναι φυσιολογικα..
τα οργανα του υπολειτουργουν...

οι γιατροι στο παγνη της ειπαν οτι το μωρο μαλλον ειχε απο πριν προβλημα απλα η λαθος διατροφη το εφερε σε εξαρση..."δεν φταιω εγω,μου ειπε,το προσεχα το ψυχουλι μου"

οσο για το αν ειναι προωρο ή οχι...ο γιατρος της θεσ/κη της ειπε ειναι 7μηνων ο γιατρος στην λερο της ειπε οτι γεννησε 42 εβδ. Shocked Shocked Shocked

σας παρακαλω οχι ασκοπα σχολια απο δω κ περα....!!

ευχαριστω κ εγω κ η μαρια για τις ευχες ολων κ ζηταει την προσευχη μας για τον μικρο της!!!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΑΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ

639SOS!!ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΝΗΣΙ! - Σελίδα 26 Empty . Δευ Ιαν 21, 2013 2:57 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ψυχουλα μου Crying or Very sad ....θετικο σημαδι οτι εκανε τσισακια του..ο θεος ειναι μεγαλος,θα την παλεψει το μωρακι μας.

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε απο δω και περα μονο καλα να ακουμε

????????


Επισκέπτης
η μαρια θα προσπαθησει να μπει να μας πει νεα η ιδια σε λιγο

οτι αλλο περιττευει ας περιμενουμε να την ακουσουμε

μαρια μου ευχομαι ολα να ειναι καλα

οι προσευχες μας ειναι κοντα στο μικρακι σου και σε σενα

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν παρακολουθούσα το θέμα απλώς το είχε πάρει το μάτι μου & σήμερα διάβασα τυχαία την είδηση. Για άλλη μία φορά θα μπορούσαν όσοι τρώνε τα μουστάκια τους να πρωτοτυπήσουν και να σταματήσουν να ξεφτιλίζουν έτσι τα θέματα!Έλεος!!Τι έχει σημασία τώρα?Ας έρθουν για λίγο στην θέση της κοπέλας και ας το βουλώσουμε με τις αντιπαραθέσεις κάθε τρεις και λίγο!

????????


Επισκέπτης
μολις μιλησα με τη Μαρια θελει να ενημερωσει η ιδια αλλα δε θυμαται τον κωδικο της προσπαθει η βετα να της κανει αλλο λογαριασμο...

η μανουλα αυτη τρεμει για το παιδακι της ειναι μια ευγενεστατη ψυχουλα κλαιω δε μπορω να συνελθω

οποιος πει οτιδηποτε παραπανισιο ειναι απλα απανθρωπο!!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Διαβαζω το θεμα απο την αρχη με κομμενη την ανασα
θελω να πω στη μανουλα να εχει κουραγιο και ευχομαι να εχει γρηγορα στην αγκαλιτσα το παιδακι της! η παναγια να το βοηθησει και να πανε οοοολα καλα!!!!!

οποιοδηποτε αλλο σχολιο ειναι απλα περιττο...........

????????


Επισκέπτης
arco iris έγραψε:μολις μιλησα με τη Μαρια θελει να ενημερωσει η ιδια αλλα δε θυμαται τον κωδικο της προσπαθει η βετα να της κανει αλλο λογαριασμο...

η μανουλα αυτη τρεμει για το παιδακι της ειναι μια ευγενεστατη ψυχουλα κλαιω δε μπορω να συνελθω

οποιος πει οτιδηποτε παραπανισιο ειναι απλα απανθρωπο!!!!!

Ό,τι χρειαστεί το κορίτσι είμαστε πρόθυμοι να βοηθήσουμε.
Είμαι από Θεσσαλονίκη αν μπορώ να βοηθήσω στο οτιδήποτε μπορεί να υπολογίζει.Εσείς κορίτσια που μιλάτε μαζί της αν θέλει κάτι από εδώ ενημερώστε.

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vetaki..! έγραψε:μολις μιλησα με την μαρια...


το μικρακι ειναι σε κομα αλλα εκανε τσισα του που περιμεναν απο χθες...αυτο σημαινει οτι αντιδρα ο οργανισμος του...
παλμοι,σφυγμος,πιεση ειναι φυσιολογικα..
τα οργανα του υπολειτουργουν...

οι γιατροι στο παγνη της ειπαν οτι το μωρο μαλλον ειχε απο πριν προβλημα απλα η λαθος διατροφη το εφερε σε εξαρση..."δεν φταιω εγω,μου ειπε,το προσεχα το ψυχουλι μου"

οσο για το αν ειναι προωρο ή οχι...ο γιατρος της θεσ/κη της ειπε ειναι 7μηνων ο γιατρος στην λερο της ειπε οτι γεννησε 42 εβδ. Shocked Shocked Shocked

σας παρακαλω οχι ασκοπα σχολια απο δω κ περα....!!

ευχαριστω κ εγω κ η μαρια για τις ευχες ολων κ ζηταει την προσευχη μας για τον μικρο της!!!

παρακολουθω το θεμα με το μωρακι απο το Σαβ/το πραγματικα εχω στεναχωρηθει παρα πολυ οπως ολες/οι αλλα βρε παιδια σας παρακαλω ας επικεντρωθουμε μονο στην υγεια κ την εξελιξη που εχει,πορισματα δεν μπορουν να βγουν απο ενα φορουμ η μανουλα του ειναι εξω απο μια κλειστει πορτα κ αγωνια ας το σεβαστουμε κ ας μην κατακρινουμε κανεναν μια προσευχουλα για αυτο κ για ολα τα βρεφακια που βρισκονται μεσα στην εντατικη ειναι οτι καλυτερο μπορουμε να κανουμε,Μαρια μου ευχομαι να παρεις γερο κ δυνατο τον πασακο σου σπιτακι σας πολυ συντομα.

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dina kardoyla έγραψε:
vetaki..! έγραψε:μολις μιλησα με την μαρια...


το μικρακι ειναι σε κομα αλλα εκανε τσισα του που περιμεναν απο χθες...αυτο σημαινει οτι αντιδρα ο οργανισμος του...
παλμοι,σφυγμος,πιεση ειναι φυσιολογικα..
τα οργανα του υπολειτουργουν...

οι γιατροι στο παγνη της ειπαν οτι το μωρο μαλλον ειχε απο πριν προβλημα απλα η λαθος διατροφη το εφερε σε εξαρση..."δεν φταιω εγω,μου ειπε,το προσεχα το ψυχουλι μου"

οσο για το αν ειναι προωρο ή οχι...ο γιατρος της θεσ/κη της ειπε ειναι 7μηνων ο γιατρος στην λερο της ειπε οτι γεννησε 42 εβδ. Shocked Shocked Shocked

σας παρακαλω οχι ασκοπα σχολια απο δω κ περα....!!

ευχαριστω κ εγω κ η μαρια για τις ευχες ολων κ ζηταει την προσευχη μας για τον μικρο της!!!

παρακολουθω το θεμα με το μωρακι απο το Σαβ/το πραγματικα εχω στεναχωρηθει παρα πολυ οπως ολες/οι αλλα βρε παιδια σας παρακαλω ας επικεντρωθουμε μονο στην υγεια κ την εξελιξη που εχει,πορισματα δεν μπορουν να βγουν απο ενα φορουμ η μανουλα του ειναι εξω απο μια κλειστει πορτα κ αγωνια ας το σεβαστουμε κ ας μην κατακρινουμε κανεναν μια προσευχουλα για αυτο κ για ολα τα βρεφακια που βρισκονται μεσα στην εντατικη ειναι οτι καλυτερο μπορουμε να κανουμε,Μαρια μου ευχομαι να παρεις γερο κ δυνατο τον πασακο σου σπιτακι σας πολυ συντομα.
vetaki μπραβο σου που μιλας μαζι της κ οσο μπορεις δινε της κουραγιο κοπελα μου Crying or Very sad

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vetaki..! έγραψε:δεν θα συζητησω για τον πατερα μου αλλα ναι αν ηταν αλλος γιατρος θα τον ειχα κ ειμαι σιγουρη για αυτο....οσο ομως γραφεις τετοια(ποιος φταιει,τι φταιει κτλ)απλα δημιουργεις αμφιβολιες για τους γονεις κ σιγουρα δεν σταματει το θεμα.....






Βέτα μου δεν δημιουργώ καμία αμφιβολία και για κανέναν.Ούτε για τους γονείς ούτε για το νοσοκομείο Λέρου.
Απλά τηρώ στάση ουδετερότητας αν διαβάσεις καλά αυτά που έχω γράψει.
"Κρατάω μικρό καλάθι" με μια λέξη .

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.star.gr/Pages/Ellada_Kosmos.aspx?art=164464&artTitle=sok_stin_ellada_tou_2013_vrefos_stin_entatiki_logo_asitias

το θεμα εφτασε στη δημοσιοτητα απο οτι διαβασα πριν απο λιγο.μου φαινεται ομως πως καπως αλλιως το εμφανιζουν σαν να μην ειχε η μανα να δωσει στο παιδι να φαει.

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
PINAKIII έγραψε:αντωνη εσυ πρωτος λες να εχουμε το μυαλο μας στο μωρο και δε κανεις αλλη δουλεια να σχολιαζεις αν αυτο που εγραψα εχει εξεταστει κτλ και δεν ημουν εκει κ εγω και αλλες.δεν ειπα τπτ κακο!!!εχω χασει παιδι λιγο πριν το γεννησω...τη κορη μου την ειχα στην εντατικη 3 εβδομαδες!εχω εικονα..ειδαν πολλα τα ματια μου ο καθε παιδιατρος λεει τα δικα του αυτα που πιστευει οτι ειναι σωστα οχι ομως οτι ειναι παντα!
το σιγουρο ειναι ειτε η παιδιατρος αν εδωσε λαθος οδηγιες,ειτε η μανα δε καταλαβε σωστα,ειτε το οτιδηποτε δεν εφταιγε η ερμη η μανα!!!!!
ξερω πως νιωθει...εχω περασει...
θα παρακολουθω το θεμα οταν μπορω αλλα δεν απαντω ξανα μαλλον παρατραβηξε το θεμα και δεν ειναι αυτη η ουσια.




ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΗ!!!!ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΠΙΣΤΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ..


ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ.
ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕ ΤΙ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 28]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις