Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 28]

????????


Επισκέπτης
Απο τη στιγμή που ένα άτομο έχει ήδη επικοινωνία και μαθαίνουμε νέα του παιδιού δε χρειάζεται να πάρουμε τηλέφωνο ένας ένας ξεχωριστά. Άλλωστε όταν όλα τελειώσουν με το καλό και επιστρέψουν γεροί και δυνατοί στο σπίτι τους η κοπέλα θα έχει και το χρόνο και τη διάθεση να μπει στο forum και να διαβάσει όλα όσο έχουν γραφτεί και όλα τα μηνύματα συμπαράστασης.
Προς το παρόν αφού μιλάει το vetaki μαζί της, της μεταφέρει και το κλίμα συμπαράστασης και αγωνίας που επικρατει κι εδώ. Και φυσικά εάν η κοπέλα χρειάζεται κάτι θα το πει στο vetaki και θα το μάθουμε.
Γνώμη μου.

????????


Επισκέπτης
εγω θα προτεινα να παρουν το τηλ της μονο οσοι μπορουν να της προσφερουν κατι και δεν εννοω ευχες, αλλα οσοι πχ μενουν ηρακλειο και αν η κοπελα χρειαζεται κατι μπορουν να βοηθησουν....να της το πανε κλπ

ε ποσα ατομα εχουμε ηρακλειο δυο τρια ειναι............

PINAKIII

PINAKIII
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ποσο μα ποσο τραγικο να γραφονται τοσα πραγματα..!ντροπη τους!
υγεια ρε παιδια πανω απο ολα!να ειναι καλα το παιδι και οι γονεις!!!!
και αν μαρακι μας διαβαζεις ενα θα σου πω να εισαι διπλα του εκει..η κορη μου ηταν εντατικη δεν ελειψα λεπτο τα νιωθουν τα παιδια αυτα την ΠΑΡΟΥΣΙΑ!ΤΗ ΖΕΣΤΑΣΙΑ!ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!!!!



ενα εχω να πω...η παιδιατρος απαραδεκτη.........
μαλλον δεν εδωσε σωστες οδηγιες δεν το χει ρε παιδι μου!
η δικια μου που γεννηθηκε προωρη επρεπε με εντολη παιδιατρου κοιμαται δε κοιμαται με κλειστα ματια η μη καθε 3 ωρες να τρωει ακομα και 30 μλ ακομα κ αυτα...τι να ξερει η κοπελα πρωτομανα ειναι...
αντιμετωπιζουν μαλλομ τις μανες λενε και ειναι χρονια ειπαμε υπαρχει στη φυση μας αλλα ελεοςςςςςςς θελουμε συμβουλες και οοδηγιες!

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα
Παρακολουθώ στενά το θέμα.
Μην ρίχνετε το "ΑΝΑΘΕΜΑ" ούτε στους γονείς ούτε στο Νοσοκομείο Λέρου ούτε σε κανέναν αν προηγουμένως δεν γνωρίζετε την κατάσταση.
Από τη στιγμή που έχει επιληφθεί του θέματος η Εισαγγελία, εμείς ότι και να πούμε είναι "λόγια του αέρα".
Η εισαγγελία θα στοιχειοθετήσει ή δεν θα στοιχειοθετήσει παραπομπή στη δικαιοσύνη,όχι εμείς.
Είναι πολύ εύκολο να λέμε ότι οι γονείς φταίνε,επίσης είναι πολύ εύκολο να λέμε ότι το νοσοκομείο φταίει που καλύπτει τον γιατρό στην μικρή κοινωνία της Λέρου.

ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΟΙ .

Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ; ΟΤΙ ,ΝΑΙ ΔΕΝ ΔΙΝΑΜΕ ΓΑΛΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟ Ή Η ΜΑΜΑ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ Ή ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ;
ΚΑΙ ΣΕ ΤΕΛΙΚΗ,ΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΣΤΟ FORUM ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΦΘΕΙ Η ΙΔΙΑ ΕΧΟΝΤΑΣ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΠΙΝΕ 150ml Ή ΕΙΧΕ 36.4 ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ Η ΙΔΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΑ ΛΑΘΗ ;
ΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ ΤΟΝ/ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ;

ΣΥΓΝΩΜΗ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ -ΞΑΝΑΛΕΩ-ΕΧΕΙ ΕΠΙΛΗΦΘΕΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ Η ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ,ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΓΟ.ΑΛΛΩΣΤΕ Ο ΚΑΘΕ ΥΠΟΠΤΟΣ Ή ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕΝΟΣ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΙΤΕ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΤΕ ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ ΕΙΤΕ ΟΙ ΚΙΝΕΖΟΙ ,ΕΙΝΑΙ ΑΘΩΟΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.

ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ "ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΥΠ'ΑΡΙΘΜΟΝ 1 ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ"

ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΤΗ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ.




ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα και απο μενα.Μπηκα στο συγκεκριμενο link http://www.lerosnews.gr/home-page/ta-nea-tis-lerou/716-leros-diakomidi-vrefous-33-imeron-me-ypothermia-enimerothike-i-eisaggelia.html
και εξοργιστηκα με καποιουs που βιαζονται να κρινουν.Δεν κοιταμε την καμπουρα μαs αλλα κρινουμε τουs αλλουs.Mονο που δεν τουs εβρισα!
Οταν γεννιεται ενα παιδι δεν εχει οδηγιεs χρησηs.Αν δεν σε ενημερωσει ο παιδιατροs για τιs ωρεs ταισματοs κτλ.που να ξερειs?Ειδικα αν εισαι νεα μανουλα.Και εμενα η δικια μου κοιμοταν οκταωρα και μαλιστα χαιρομουν στην αρχη οτι το παιδι μου κοιμαται και δεν ξυπναει καθε λιγο και λιγακι.Αγνοια παντελωs!Eωs οτου με ενημερωσε ο παιδιατροs μαs οτι πρεπει να την ξυπναω να την ταιζω το πολυ καθε 4 ωρεs.Αν το εγκλημα των γονιων ειναι οτι δεν γνωριζαν καποια πραγματα,αs αποδωθουν πρωτα ευθυνεs στο μαιευτηριο και στον παιδιατρο που δεν τουs ενημερωσε οταν γεννηθηκε το παιδακι.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΕΦΑΚΙ στις Δευ Ιαν 21, 2013 1:15 am, 1 φορά

????????


Επισκέπτης
τωρα να πω οτι και τα δικα μου κοιμονταουσαν με τις ωρες κι εγω χαιρομουν και ο παιδιατρος μου ειχε πει ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ, ΟΤΑΝ ΠΕΙΝΑΣΕΙ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ????????????? να το πω!!!!!!!!!

αχ παναγιτσα μου!!!!!!!

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτο λεει κ η δικια μου αλλα εχει σημασια το βαρος!!!!!!!!

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
PINAKIII έγραψε:ποσο μα ποσο τραγικο να γραφονται τοσα πραγματα..!ντροπη τους!
υγεια ρε παιδια πανω απο ολα!να ειναι καλα το παιδι και οι γονεις!!!!
και αν μαρακι μας διαβαζεις ενα θα σου πω να εισαι διπλα του εκει..η κορη μου ηταν εντατικη δεν ελειψα λεπτο τα νιωθουν τα παιδια αυτα την ΠΑΡΟΥΣΙΑ!ΤΗ ΖΕΣΤΑΣΙΑ!ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!!!!



ενα εχω να πω...η παιδιατρος απαραδεκτη.........
μαλλον δεν εδωσε σωστες οδηγιες δεν το χει ρε παιδι μου!
η δικια μου που γεννηθηκε προωρη επρεπε με εντολη παιδιατρου κοιμαται δε κοιμαται με κλειστα ματια η μη καθε 3 ωρες να τρωει ακομα και 30 μλ ακομα κ αυτα...τι να ξερει η κοπελα πρωτομανα ειναι...
αντιμετωπιζουν μαλλομ τις μανες λενε και ειναι χρονια ειπαμε υπαρχει στη φυση μας αλλα ελεοςςςςςςς θελουμε συμβουλες και οοδηγιες!




ΡΙΝΑΚΙΙΙ ,

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΗΣΟΥΝ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΔΩΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ;
ΕΣΥ Η ΙΔΙΑ ΛΕΣ ΤΗ ΛΕΞΗ "ΚΛΕΙΔΙ" .

"ΜΑΛΛΟΝ",ΓΡΑΦΕΙΣ, ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΣΩΣΤΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ,ΔΕΝ ΤΟ ΧΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ""

ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΤΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΔΩΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΛΑΒΕ ΣΩΣΤΑ Η ΜΑΜΑ ;

ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ;

OXI.
ΔΕΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ.

ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΩ - ΤΗ ΚΑΘΕ ΠΑΠΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ- ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ.

ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜ(Ε) ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΚΑΝΑΠΕΔΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ.

ΑΠΛΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΖΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ Ή ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ.

ΑΝ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΔΙΝΕ ΓΑΛΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΣΙΤΙΣΜΕΝΑ Ή ΕΧΟΥΝ ΑΣΙΤΙΑ,ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ Η ΜΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΙΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ Ή ΟΤΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ ;
ΑΝ ΕΚΑΝΑΝ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΕ ΕΜΑΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΗΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΑΜΕΛΕΙΑ ΜΩΡΟΥ ,ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΑ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΛΥΨΩ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΦΑΩ ΦΥΛΑΚΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΟΤΑΝ ΕΙΔΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ; (ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΛΕΩ).

ΕΠΙΣΗΣ , ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΝ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Ή ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ;


ΟΤΑΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΣΕ "ΑΣΙΤΙΑ" ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ Ο ΓΟΝΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ Ή ΟΤΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.

ΑΣΙΤΙΑ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ,ΜΕΣΑ ΣΤΑ "ΠΟΥΠΟΥΛΑ" ,ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΚΑΠΟΙΑΣ ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ .

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΤΑ.


ΓΙΑ ΗΡΕΜΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ.



ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ "ΜΗΝ ΤΟ ΧΕΙ" ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΤΕΙ ΣΕ ΑΜΕΣΟ ΚΙΝΔΥΝΟ ΜΙΑ ΖΩΗ ;

Η ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΗ .ΑΣ ΜΗ ΤΟ ΞΕΧΝΑΜΕ.

ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ ΕΙΧΕ ΠΡΗΣΤΕΙ Ο ΑΔΕΝΑΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΤΝ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΑΔΕΝΟΦΛΕΓΜΟΝΑ.


ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΜΕΙΣ,ΟΤΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΚΟΣ Ή ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΕΝΙΚΩΣ ;

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αντωνη...πολλοι γιατροι δεν το εχουν....(κ εχθες εγραψα για τον "γιατρο" που δεν το ειχε κ εχασα τον πατερα μου.....ασφαλως αυτος ειναι ακομα εκει κ κανει ακομα τον γιατρο)

ας σταματησουμε τα σχολια σας παρακαλω για το ποιος φταιει κ να γραφουμε μονο για την υγεια του μικρου...τραβηξε πολυ το θεμα.....

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna_41 έγραψε:

Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ; ΟΤΙ ,ΝΑΙ ΔΕΝ ΔΙΝΑΜΕ ΓΑΛΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟ Ή Η ΜΑΜΑ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ Ή ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ;
ΚΑΙ ΣΕ ΤΕΛΙΚΗ,ΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΣΤΟ FORUM ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΦΘΕΙ Η ΙΔΙΑ ΕΧΟΝΤΑΣ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΠΙΝΕ 150ml Ή ΕΙΧΕ 36.4 ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ Η ΙΔΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΑ ΛΑΘΗ ;


λιγη ντροπη ρε παιδια!οι ανθρωποι αυτη τη στιγμη ζουν ενα δραμα!ντροπη να λεμε τετοια λογια την στιγμη που δεν εχουν αντιλογο λογω των συνθηκων...
και στην τελικη αν δε το αγαπουσαν αυτο το παιδι θα επαφιονταν στην γνωμη του παιδιατρου και δε θα επεμεναν οτι το παιδι κατι εχει...

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
No



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΕΦΑΚΙ στις Δευ Ιαν 21, 2013 2:38 am, 1 φορά

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το θέμα έχει ξεφύγει ρε παιδιά, αυτό σας ενδιαφέρει, ποιος φταίει και ποιος όχι ; δεν είναι δική σας δουλειά αυτό.
Το μωρό να γίνει μόνο καλά, αυτό να σκέφτεστε και αφήστε τα σχόλια και τις απόψεις στην άκρη.

????????


Επισκέπτης
vetaki..! έγραψε:αυτο λεει κ η δικια μου αλλα εχει σημασια το βαρος!!!!!!!!

καλα εμενα δεν ηταν και προωρα αλλα πωπω ρε παιδια πεντεμιση χρονων ο μεγαλος κι ακομα πραγματα μαθαινω

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vetaki..! έγραψε:αντωνη...πολλοι γιατροι δεν το εχουν....(κ εχθες εγραψα για τον "γιατρο" που δεν το ειχε κ εχασα τον πατερα μου.....ασφαλως αυτος ειναι ακομα εκει κ κανει ακομα τον γιατρο)

ας σταματησουμε τα σχολια σας παρακαλω για το ποιος φταιει κ να γραφουμε μονο για την υγεια του μικρου...τραβηξε πολυ το θεμα.....



ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ.........ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΕΓΙΝΕ !
ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΛΕΣ, ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΣΑΝ ΜΗΝΥΜΑ.

Η ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ

ΤΟ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΤ'ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ .


ΑΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ , "ΤΟ ΕΙΧΕ" Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ ΘΑ ΖΟΥΣΕ ;

ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ;

ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΑΤΕΡΑΣ ΠΕΘΑΝΕ ΤΟ 1994 ΚΑΙ ΛΑΘΟΣ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΑΝ ΠΡΩΤΟΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΝ ΧΑΣΑΜΕ.
ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ;

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σταματήστε να λέτε ο καθένας τα δικά του , σημασία εχει να γίνει το μωρο καλα ... Ας κρατήσουμε το θέμα καθαρό κ να ενημερωνομαστε μονο για την υγεία του μικρουλι ... Εμείς δεν είμαστε σε θέση να ξέρουμε ποιος φταίει κ οποίος οχι κ ουτε μας ζήτησε κανεις να το κάνουμε ....

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria1984 έγραψε:Σταματήστε να λέτε ο καθένας τα δικά του , σημασία εχει να γίνει το μωρο καλα ... Ας κρατήσουμε το θέμα καθαρό κ να ενημερωνομαστε μονο για την υγεία του μικρουλι ... Εμείς δεν είμαστε σε θέση να ξέρουμε ποιος φταίει κ οποίος οχι κ ουτε μας ζήτησε κανεις να το κάνουμε ....



ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ !!!

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονάκι έγραψε:Το θέμα έχει ξεφύγει ρε παιδιά, αυτό σας ενδιαφέρει, ποιος φταίει και ποιος όχι ; δεν είναι δική σας δουλειά αυτό.
Το μωρό να γίνει μόνο καλά, αυτό να σκέφτεστε και αφήστε τα σχόλια και τις απόψεις στην άκρη.


ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν θα συζητησω για τον πατερα μου αλλα ναι αν ηταν αλλος γιατρος θα τον ειχα κ ειμαι σιγουρη για αυτο....οσο ομως γραφεις τετοια(ποιος φταιει,τι φταιει κτλ)απλα δημιουργεις αμφιβολιες για τους γονεις κ σιγουρα δεν σταματει το θεμα.....

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΦΑΚΙ έγραψε:
ioanna_41 έγραψε:Καλημέρα
Παρακολουθώ στενά το θέμα.
Μην ρίχνετε το "ΑΝΑΘΕΜΑ" ούτε στους γονείς ούτε στο Νοσοκομείο Λέρου ούτε σε κανέναν αν προηγουμένως δεν γνωρίζετε την κατάσταση.
Από τη στιγμή που έχει επιληφθεί του θέματος η Εισαγγελία, εμείς ότι και να πούμε είναι "λόγια του αέρα".
Η εισαγγελία θα στοιχειοθετήσει ή δεν θα στοιχειοθετήσει παραπομπή στη δικαιοσύνη,όχι εμείς.
Είναι πολύ εύκολο να λέμε ότι οι γονείς φταίνε,επίσης είναι πολύ εύκολο να λέμε ότι το νοσοκομείο φταίει που καλύπτει τον γιατρό στην μικρή κοινωνία της Λέρου.

ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΟΙ .

Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ; ΟΤΙ ,ΝΑΙ ΔΕΝ ΔΙΝΑΜΕ ΓΑΛΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟ Ή Η ΜΑΜΑ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ Ή ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ;
ΚΑΙ ΣΕ ΤΕΛΙΚΗ,ΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΣΤΟ FORUM ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΦΘΕΙ Η ΙΔΙΑ ΕΧΟΝΤΑΣ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΠΙΝΕ 150ml Ή ΕΙΧΕ 36.4 ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ Η ΙΔΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΑ ΛΑΘΗ ;
ΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ ΤΟΝ/ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ;

ΣΥΓΝΩΜΗ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ -ΞΑΝΑΛΕΩ-ΕΧΕΙ ΕΠΙΛΗΦΘΕΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ Η ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ,ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΓΟ.ΑΛΛΩΣΤΕ Ο ΚΑΘΕ ΥΠΟΠΤΟΣ Ή ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕΝΟΣ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΙΤΕ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΤΕ ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ ΕΙΤΕ ΟΙ ΚΙΝΕΖΟΙ ,ΕΙΝΑΙ ΑΘΩΟΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.

ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ "ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΥΠ'ΑΡΙΘΜΟΝ 1 ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ"

ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΤΗ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ.




Εχειs απολυτο δικιο σε αυτα που λεs.Πρεπει να εξεταστει το ζητημα απο την εισαγγελια πρωτα.Απλα ειναι δυσκολο να σκεφτουμε εστω και 1 στο εκατομμυριο οτι υπαρχει γονιοs που φταιει για την κατασταση του παιδιου του(παρολο που συμβαινουν πολλα)!



100% ΣΥΜΦΩΝΩ !

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΦΕΥΓΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ.

ΘΑ ΣΑΣ ΔΩ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΜΩΡΟ.

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna_41 έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:Το θέμα έχει ξεφύγει ρε παιδιά, αυτό σας ενδιαφέρει, ποιος φταίει και ποιος όχι ; δεν είναι δική σας δουλειά αυτό.
Το μωρό να γίνει μόνο καλά, αυτό να σκέφτεστε και αφήστε τα σχόλια και τις απόψεις στην άκρη.


ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

είναι κρίμα βρε παιδιά, ας σταματήσετε εδώ και σταθείτε μόνο στην υγεία του παιδιού.
Τις καλημέρες μου.

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειναι κριμα βρε παιδια να αναλωνομαστε σε τετοιες συζητησεις τετοιες ωρες που το παιδακι παλευει για την ζωουλα του.Μονο να προσευχομαστε πρεπει και να ελπιζουμε να βγει νικητης απο αυτη τη μαχη που δινει η ψυχουλα.

????????


Επισκέπτης
παιδια δεν εχει νοημα να ψαχνετε ποιος και τι........
και δεν ειναι και η ωρα τωρα
εγω μονο ενα θα πω.......αυτη η κυρια στο νοσοκομειο λερου που εμενα προσωπικα μου ειπε 3 φορες οτι δεν ειχε καμια εισαγωγη και κανενα τετοιο περιστατικο και μετα στη βετα το απογευμα ειπε οτι ειχε...... τι εμπιστοσυνης να ειναι???

εγω λεω να σταματησουμε την παραφιλολογια και να γραφουμε μονο νεα του παιδιου κι αυτο θα ακολουθησω



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Δευ Ιαν 21, 2013 1:46 am, 2 φορές συνολικά

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τελικα τη κανει το παιδσακι????????? μπορει να μου απαντησει καποιος?

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
letitsa έγραψε:τελικα τη κανει το παιδσακι????????? μπορει να μου απαντησει καποιος?

ειναι σταθερη αλλα κρισιμη η κατασταση του....αυτο πριν 2 ωρες...εχω πει στην μαρια για οτι νεο να με παρει...

αν εχω κατι θα σας γραψω...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 28]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις