Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
59 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 59 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 19]

Toeris


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλή ηρεμία στην ψυχούλα σου μικράκι, έφυγες για έναν καλύτερο κόσμο, αυτός δεν σου άξιζε, μερικοί εδώ μέσα το κάνουν ιδιαίτερα αισθητό.

xrusaee


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
o paidiatros t nhsiou mas den tha afhne pote mia psuxoula k eksalou uparxei k 2h paidiatros idiotikh giati den ekane ekei mia episkepsi?den yparxei dikaiologia

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenimama έγραψε:
aggeliki5579 έγραψε:

Σου εχουν κανει κι αλλες παρατηρησεις για τον τροπο γραφης σου..αλλα απο την στιγμη που δεν καταλαβαινεις γιατι πρεπει να σεβεσαι τα μελη που συνομιλεις,τι να πουμε απο δω και κατω...
Η κουβεντα σου οτι συντομα θα αποφανθουν ειναι η πιο λογικη και σωστη που εγραψες εως τωρα...αφου το πιστευεις αυτο γιατι δεν περιμενεις να αποφανθουν λοιπον παρα συκοφαντεις τοσο πολυ μια γυναικα(γιατι περι συκοφαντησης προκειτε οταν δεν υπαρχει επισημο πορισμα απο ιατροδικαστη και εισαγγελια)και μαλιστα ειρωνευεσαι κοπελες που θελουν εστω με ενα μυνημα τους να της συμπαρασταθουν?
Καλα κανεις και γραφεις την αποψη σου αλλα αν ηθελες να εισαι αντικειμενικη θα επρεπε να ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ Η ΙΔΙΑ πως εγιναν τα πραγματα και απο τις 2 πλευρες και μετα να δικαζες την μια ή την αλλη..
Ας περιμενουμε λοιπον να δωθει απαντηση απο τους αρμοδιους και μετα οι ευθυνες θα αποδωθουν εκει που χρειαζεται και απο τους ειδικους...ουτε απο μενα..ουτε απο σενα..ουτε απο κανεναν εδω μεσα...

Κι οσο για το ΦΙΛΟΞΕΝΕΙ αν γνωριζες τους διαδυκτιακους κανονες και ποσο μαλλον τους κανονες ενος φορουμ,θα καταλαβαινες οτι ναι..φιλοξενουμενη εισαι οπως ολοι μας εδω..
Τωρα για το υπεροπτικο υφακι..ετσι θελησες να το δεις εσυ..επισης δικο σου θεμα κι αυτο...
Το οτι μου εχουν κανει και αλλες κοπελες παρατηρηση, συγγνωμη, αλλά μου διέφυγε... Νομιζα πως ησουν η μονη...Γι αυτο αλλαζω τωρα τον τροπο που γραφω.
Δεν συκοφαντησα κανεναν, μην λες βαριες κουβεντες! Εσυ μαλλον βαριεσαι να διαβασεις τις ασυναρτησίες που εχει γραψει η "χαροκαμμενη" μανουλα... Αν τις διαβαζες, δεν θα μιλουσες για συκοφαντιες, μονη της χαντακωθηκε και επαιται συνεχεια... Τελος, δεν εχω σκοπο να συνεχιζω την επι προσωπικου αντιπαραθεση μαζι σου, δεν σε ξερω, δεν ειμαι η μονη με αυτη την αποψη, μην ασχολεισαι μαζί ζου... Αγνοησε με αφου εισαι αντιθετης αποψης..


Αυτη ειναι η ουσια του διαλογου..να τον συνεχιζεις ακομη κι αν διαφωνεις..αλλα ουτε εγω θελω να το συνεχισω..το να σε αγνοησω ειναι το μονο ευκολο..

Υπαρχει δικηγορος στην παρεα μας και ειναι και online..ας απαντησει εκεινη πως ονομαζεται με νομικο ορο η συμπεριφορα ενος ατομου που κατηγορει ενα αλλο ατομο οτι εχει ψυχικα προβληματα,οτι παραμελησε το παιδι του με αποτελεσμα να το οδηγησει στο θανατο,οτι ειναι ανθρωπομορφο τερας κλπ κλπ..ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ..

Αν θελει η δικηγορος της παρεας ας σου απαντησει..

Elena 2


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γειά σε όλους!!!Ανακάλυψα το forum αυτό δυστυχώς εξαιτίας αυτου του τραγικού συμβάντος...Είμαι έγκυος σε δίδυμα μετά από μεγάλη προσπάθεια,και λόγω αυτού είμαι εξαιρετικά ΘΥΜΩΜΕΝΗ και ΕΞΟΡΓΙΣΜΕΝΗ με αυτά τα ΤΕΡΑΤΑ...γιατί είναι ΤΕΡΑΤΑ και όχι γονείς...Εάν υπήρχε δικαιοσύνη θα έπρεπε να τους επιβαλλόταν εάν όχι η θανατική ποινή,τότε σίγουρα η σττείρωση...και στους ΔΥΟ!!!Μία ΜΑΝΑ πραγματική,όταν το μωράκι της έχει πρόβλημα τρώει τα σίδερα για να το βοηθήσει,δεν κάθετε σε forum να ανοίγει κουβέντα...και να λέει τόσες ανακρίβειες και ψέματα...Ηκοπέλα φαίνετε ξεκάθαρα από τις αντιφάσεις της ότι είχε και άλλου είδους προβλήματα...Και ο πα-ΤΕΡΑΣ που ήταν,τι έκανε???Εμένα ο άντρας μου έχει τύχη να πάρει το γιατρό μου τηλέφωνο στις 4 τα ξημερώματα για μια απλή μου ζαλάδα...Αυτό το τσογλάνι έβλεπε το ΠΑΙΔΙ του να πεθαίνει και τί έκανε???ΑΙΣΧΟΣ

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αντώνη όντως είσαι πολύ σίγουρος αν όμως τα πράγματα δεν είναι όπως τα ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ θα το έχεις τύψεις μια ζωή.
και εγώ είπα πως η μαμα έχει μερίδιο ευθύνης μόνο για το οτι δεν πήγε το παιδί πιο νωρίς στο νοσοκομείο αλλά δεν μπορώ να διανοηθώ όλα αυτά που λέγονται στα μέσα οτι δηλ άφεισε το παιδί την νυστικό και οτι δεν το προσεχε μπορεί να έκανε λάθοι ναι αλλά δεν γεννιόμαστε μάνες η ζωή μας κάνει και τα παιδιά δυστηχώς δεν έρχοντε με οδηγίες χρήσης. και εσύ κοπέλα μου μην είσαι τόσο απόλυτη για όνομα του θεού

Elenimama

Elenimama
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
aggeliki5579 έγραψε:
Elenimama έγραψε:
aggeliki5579 έγραψε:

Σου εχουν κανει κι αλλες παρατηρησεις για τον τροπο γραφης σου..αλλα απο την στιγμη που δεν καταλαβαινεις γιατι πρεπει να σεβεσαι τα μελη που συνομιλεις,τι να πουμε απο δω και κατω...
Η κουβεντα σου οτι συντομα θα αποφανθουν ειναι η πιο λογικη και σωστη που εγραψες εως τωρα...αφου το πιστευεις αυτο γιατι δεν περιμενεις να αποφανθουν λοιπον παρα συκοφαντεις τοσο πολυ μια γυναικα(γιατι περι συκοφαντησης προκειτε οταν δεν υπαρχει επισημο πορισμα απο ιατροδικαστη και εισαγγελια)και μαλιστα ειρωνευεσαι κοπελες που θελουν εστω με ενα μυνημα τους να της συμπαρασταθουν?
Καλα κανεις και γραφεις την αποψη σου αλλα αν ηθελες να εισαι αντικειμενικη θα επρεπε να ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ Η ΙΔΙΑ πως εγιναν τα πραγματα και απο τις 2 πλευρες και μετα να δικαζες την μια ή την αλλη..
Ας περιμενουμε λοιπον να δωθει απαντηση απο τους αρμοδιους και μετα οι ευθυνες θα αποδωθουν εκει που χρειαζεται και απο τους ειδικους...ουτε απο μενα..ουτε απο σενα..ουτε απο κανεναν εδω μεσα...

Κι οσο για το ΦΙΛΟΞΕΝΕΙ αν γνωριζες τους διαδυκτιακους κανονες και ποσο μαλλον τους κανονες ενος φορουμ,θα καταλαβαινες οτι ναι..φιλοξενουμενη εισαι οπως ολοι μας εδω..
Τωρα για το υπεροπτικο υφακι..ετσι θελησες να το δεις εσυ..επισης δικο σου θεμα κι αυτο...
Το οτι μου εχουν κανει και αλλες κοπελες παρατηρηση, συγγνωμη, αλλά μου διέφυγε... Νομιζα πως ησουν η μονη...Γι αυτο αλλαζω τωρα τον τροπο που γραφω.
Δεν συκοφαντησα κανεναν, μην λες βαριες κουβεντες! Εσυ μαλλον βαριεσαι να διαβασεις τις ασυναρτησίες που εχει γραψει η "χαροκαμμενη" μανουλα... Αν τις διαβαζες, δεν θα μιλουσες για συκοφαντιες, μονη της χαντακωθηκε και επαιται συνεχεια... Τελος, δεν εχω σκοπο να συνεχιζω την επι προσωπικου αντιπαραθεση μαζι σου, δεν σε ξερω, δεν ειμαι η μονη με αυτη την αποψη, μην ασχολεισαι μαζί ζου... Αγνοησε με αφου εισαι αντιθετης αποψης..


Αυτη ειναι η ουσια του διαλογου..να τον συνεχιζεις ακομη κι αν διαφωνεις..αλλα ουτε εγω θελω να το συνεχισω..το να σε αγνοησω ειναι το μονο ευκολο..

Υπαρχει δικηγορος στην παρεα μας και ειναι και online..ας απαντησει εκεινη πως ονομαζεται με νομικο ορο η συμπεριφορα ενος ατομου που κατηγορει ενα αλλο ατομο οτι εχει ψυχικα προβληματα,οτι παραμελησε το παιδι του με αποτελεσμα να το οδηγησει στο θανατο,οτι ειναι ανθρωπομορφο τερας κλπ κλπ..ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ..

Αν θελει η δικηγορος της παρεας ας σου απαντησει..
Πότε το έγραψα αυτό; Ποσταρε τώρα το λινκ! Και συνεχίζεις να λες βαριες κουβεντες και αυτο δεν σε τιμά καθόλου... Επίσης αν από όλες τις κοπέλες που έχουν την ίδια άποψη σε ενόχλησα προσωπικά εγώ τότε ειναι δικό σου πρόβλημα!

xrusaee


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
sumfono me thn elena 2 an gineis mana kaneis ta panta den kratas ta forum.exoun k oi goneis euthunei pou amelhsan to brefos

Elenimama

Elenimama
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Elena 2 έγραψε:Γειά σε όλους!!!Ανακάλυψα το forum αυτό δυστυχώς εξαιτίας αυτου του τραγικού συμβάντος...Είμαι έγκυος σε δίδυμα μετά από μεγάλη προσπάθεια,και λόγω αυτού είμαι εξαιρετικά ΘΥΜΩΜΕΝΗ και ΕΞΟΡΓΙΣΜΕΝΗ με αυτά τα ΤΕΡΑΤΑ...γιατί είναι ΤΕΡΑΤΑ και όχι γονείς...Εάν υπήρχε δικαιοσύνη θα έπρεπε να τους επιβαλλόταν εάν όχι η θανατική ποινή,τότε σίγουρα η σττείρωση...και στους ΔΥΟ!!!Μία ΜΑΝΑ πραγματική,όταν το μωράκι της έχει πρόβλημα τρώει τα σίδερα για να το βοηθήσει,δεν κάθετε σε forum να ανοίγει κουβέντα...και να λέει τόσες ανακρίβειες και ψέματα...Ηκοπέλα φαίνετε ξεκάθαρα από τις αντιφάσεις της ότι είχε και άλλου είδους προβλήματα...Και ο πα-ΤΕΡΑΣ που ήταν,τι έκανε???Εμένα ο άντρας μου έχει τύχη να πάρει το γιατρό μου τηλέφωνο στις 4 τα ξημερώματα για μια απλή μου ζαλάδα...Αυτό το τσογλάνι έβλεπε το ΠΑΙΔΙ του να πεθαίνει και τί έκανε???ΑΙΣΧΟΣ

Σσσσσσ!!! Μην λες τετοιες κουβεντες, θα πεσουν να σε φανε!!!! Εχουμε και δικηγορο και θα σου κανει μηνυση για εξιβριση!!! Μετρα τα λογια σου και κρατα τις αποψεις σου για τον εαυτο σου γιατι εδω μεσα μερικες λογοκρινουν!!! Shocked

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δυσφήμηση

Αρθρο 362.

Οποιος με οποιονδήποτε τρόπο ενώπιον τρίτου ισχυρίζεται ή
διαδίδει για κάποιον άλλον γεγονός που μπορεί να βλάψει την τιμή ή την
υπόληψή του τιμωρείται με Φυλάκιση μέχρι δύο ετών ή με χρηματική
ποινή. Η χρηματική ποινή μπορεί να επιβληθεί και μαζί με την ποινή της
Φυλάκισης.

Συκοφαντική Δυσφήμηση

Αρθρο 363.

Αν στην περίπτωση του άρθρου 362 το γεγονός είναι ψευδές και ο
υπαίτιος γνώριζε ότι αυτό είναι ψευδές τιμωρείται με Φυλάκιση
τουλάχιστον τριών μηνών μαζί με τη Φυλάκιση μπορεί να επιβληθεί και
χρηματική ποινή. Μπορεί επίσης να επιβληθεί και στέρηση πολιτικών
δικαιωμάτων κατά το άρθρο 63.

Παραβίαση επαγγελματικής εχεμύθειας

Αρθρο 371.

1. Κληρικοί, δικηγόροι και κάθε είδους νομικοί παραστάτες,
συμβολαιογράφοι, γιατροί, μαίες, νοσοκόμοι, φαρμακοποιοί και άλλοι
στους οποίους κάποιοι εμπιστεύονται συνήθως λόγω του επαγγέλματός τους
ή της ιδιότητάς τους ιδιωτικά απόρρητα, καθώς και οι βοηθοί των
προσώπων αυτών, τιμωρούνται με χρηματική ποινή ή με Φυλάκιση μέχρι
ενός έτους αν φανερώσουν ιδιωτικά απόρρητα που τους τα εμπιστεύτηκαν ή
που τα έμαθαν λόγω του επαγγέλματός τους ή της ιδιότητάς τους.

Εξύβριση

Αρθρο 361.

1. Οποιος, εκτός από τις περιπτώσεις της Δυσφήμησης (άρθρα 367
και 363), προσβάλλει την τιμή άλλου με λόγο ή με έργο ή με
οποιονδήποτε άλλο τρόπο, τιμωρείται με Φυλάκιση μέχρι ενός έτους ή με
χρηματική ποινή. Η χρηματική ποινή μπορεί να επιβληθεί και μαζί με
την ποινή της Φυλάκισης.

ΕΒΙΤΑ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Elena 2 έγραψε:Γειά σε όλους!!!Ανακάλυψα το forum αυτό δυστυχώς εξαιτίας αυτου του τραγικού συμβάντος...Είμαι έγκυος σε δίδυμα μετά από μεγάλη προσπάθεια,και λόγω αυτού είμαι εξαιρετικά ΘΥΜΩΜΕΝΗ και ΕΞΟΡΓΙΣΜΕΝΗ με αυτά τα ΤΕΡΑΤΑ...γιατί είναι ΤΕΡΑΤΑ και όχι γονείς...Εάν υπήρχε δικαιοσύνη θα έπρεπε να τους επιβαλλόταν εάν όχι η θανατική ποινή,τότε σίγουρα η σττείρωση...και στους ΔΥΟ!!!Μία ΜΑΝΑ πραγματική,όταν το μωράκι της έχει πρόβλημα τρώει τα σίδερα για να το βοηθήσει,δεν κάθετε σε forum να ανοίγει κουβέντα...και να λέει τόσες ανακρίβειες και ψέματα...Ηκοπέλα φαίνετε ξεκάθαρα από τις αντιφάσεις της ότι είχε και άλλου είδους προβλήματα...Και ο πα-ΤΕΡΑΣ που ήταν,τι έκανε???Εμένα ο άντρας μου έχει τύχη να πάρει το γιατρό μου τηλέφωνο στις 4 τα ξημερώματα για μια απλή μου ζαλάδα...Αυτό το τσογλάνι έβλεπε το ΠΑΙΔΙ του να πεθαίνει και τί
έκανε???ΑΙΣΧΟΣ

συγνωμη αλλα εισαι εγκυος κ ισως φταινε οι ορμονες για τον τροπο που μιλας
τα λογια σου ειναι πολυ σκληρα...λυπαμαι πραγματικα///γιατι αν βγουν αθωοι αυτοι οι γονεις τι θα τους πεις μετα;;;μια συγνωμη δεν θα το σωσει

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elenimama έγραψε:

Σσσσσσ!!! Μην λες τετοιες κουβεντες, θα πεσουν να σε φανε!!!! Εχουμε και δικηγορο και θα σου κανει μηνυση για εξιβριση!!! Μετρα τα λογια σου και κρατα τις αποψεις σου για τον εαυτο σου γιατι εδω μεσα μερικες λογοκρινουν!!! Shocked

Ποιος σας λογοκρινε κυρία μου και τι είναι το εδω μέσα;

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenimama έγραψε:
Elena 2 έγραψε:Γειά σε όλους!!!Ανακάλυψα το forum αυτό δυστυχώς εξαιτίας αυτου του τραγικού συμβάντος...Είμαι έγκυος σε δίδυμα μετά από μεγάλη προσπάθεια,και λόγω αυτού είμαι εξαιρετικά ΘΥΜΩΜΕΝΗ και ΕΞΟΡΓΙΣΜΕΝΗ με αυτά τα ΤΕΡΑΤΑ...γιατί είναι ΤΕΡΑΤΑ και όχι γονείς...Εάν υπήρχε δικαιοσύνη θα έπρεπε να τους επιβαλλόταν εάν όχι η θανατική ποινή,τότε σίγουρα η σττείρωση...και στους ΔΥΟ!!!Μία ΜΑΝΑ πραγματική,όταν το μωράκι της έχει πρόβλημα τρώει τα σίδερα για να το βοηθήσει,δεν κάθετε σε forum να ανοίγει κουβέντα...και να λέει τόσες ανακρίβειες και ψέματα...Ηκοπέλα φαίνετε ξεκάθαρα από τις αντιφάσεις της ότι είχε και άλλου είδους προβλήματα...Και ο πα-ΤΕΡΑΣ που ήταν,τι έκανε???Εμένα ο άντρας μου έχει τύχη να πάρει το γιατρό μου τηλέφωνο στις 4 τα ξημερώματα για μια απλή μου ζαλάδα...Αυτό το τσογλάνι έβλεπε το ΠΑΙΔΙ του να πεθαίνει και τί έκανε???ΑΙΣΧΟΣ

Σσσσσσ!!! Μην λες τετοιες κουβεντες, θα πεσουν να σε φανε!!!! Εχουμε και δικηγορο και θα σου κανει μηνυση για εξιβριση!!! Μετρα τα λογια σου και κρατα τις αποψεις σου για τον εαυτο σου γιατι εδω μεσα μερικες λογοκρινουν!!! Shocked

Εγώ δεν έχω έννομο συμφέρον να κάνω μήνυση γιατί δεν είμαι παθούσα. Να εύχεσαι μη το κάνει όμως καποιος εκ των παθοντων.

Elenimama

Elenimama
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="Vivian"]
Elenimama έγραψε:



Ποιος σας λογοκρινε κυρία μου και τι είναι το εδω μέσα;
Διάβασε κυρια μου τα προηγουμενα μηνυματα και θα καταλαβεις..

EleniAd


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
toutounaki έγραψε:
Εγώ δεν έχω έννομο συμφέρον να κάνω μήνυση γιατί δεν είμαι παθούσα. Να εύχεσαι μη το κάνει όμως καποιος εκ των παθοντων.

Ισχυει ΚΑΙ για τον παιδιατρο της Λερου, φανταζομαι.....

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EleniAd έγραψε:
toutounaki έγραψε:
Εγώ δεν έχω έννομο συμφέρον να κάνω μήνυση γιατί δεν είμαι παθούσα. Να εύχεσαι μη το κάνει όμως καποιος εκ των παθοντων.

Ισχυει ΚΑΙ για τον παιδιατρο της Λερου, φανταζομαι.....

Ασφαλώς και ισχύει, το εχω πει και πιο πάνω αλλωστε!

Elena 2


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Λέω ΜΟΝΟ την άποψή μου βασιζόμενη σε αυτά που η ίδια έγραφε αλλά και σε αυτά που λέει το νοσοκομείο!!!Φαντάζομαι όταν η... μηΤΕΡΑ ισχυριζόταν ότι γέννησε 6 μηνών μωρό 3,5 κιλά,θα έπρεπε να της κάνει μήνυση ΟΛΗ η επιστημονική κοινότητα?????

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenimama έγραψε:
aggeliki5579 έγραψε:
Elenimama έγραψε:
aggeliki5579 έγραψε:

Σου εχουν κανει κι αλλες παρατηρησεις για τον τροπο γραφης σου..αλλα απο την στιγμη που δεν καταλαβαινεις γιατι πρεπει να σεβεσαι τα μελη που συνομιλεις,τι να πουμε απο δω και κατω...
Η κουβεντα σου οτι συντομα θα αποφανθουν ειναι η πιο λογικη και σωστη που εγραψες εως τωρα...αφου το πιστευεις αυτο γιατι δεν περιμενεις να αποφανθουν λοιπον παρα συκοφαντεις τοσο πολυ μια γυναικα(γιατι περι συκοφαντησης προκειτε οταν δεν υπαρχει επισημο πορισμα απο ιατροδικαστη και εισαγγελια)και μαλιστα ειρωνευεσαι κοπελες που θελουν εστω με ενα μυνημα τους να της συμπαρασταθουν?
Καλα κανεις και γραφεις την αποψη σου αλλα αν ηθελες να εισαι αντικειμενικη θα επρεπε να ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ Η ΙΔΙΑ πως εγιναν τα πραγματα και απο τις 2 πλευρες και μετα να δικαζες την μια ή την αλλη..
Ας περιμενουμε λοιπον να δωθει απαντηση απο τους αρμοδιους και μετα οι ευθυνες θα αποδωθουν εκει που χρειαζεται και απο τους ειδικους...ουτε απο μενα..ουτε απο σενα..ουτε απο κανεναν εδω μεσα...

Κι οσο για το ΦΙΛΟΞΕΝΕΙ αν γνωριζες τους διαδυκτιακους κανονες και ποσο μαλλον τους κανονες ενος φορουμ,θα καταλαβαινες οτι ναι..φιλοξενουμενη εισαι οπως ολοι μας εδω..
Τωρα για το υπεροπτικο υφακι..ετσι θελησες να το δεις εσυ..επισης δικο σου θεμα κι αυτο...
Το οτι μου εχουν κανει και αλλες κοπελες παρατηρηση, συγγνωμη, αλλά μου διέφυγε... Νομιζα πως ησουν η μονη...Γι αυτο αλλαζω τωρα τον τροπο που γραφω.
Δεν συκοφαντησα κανεναν, μην λες βαριες κουβεντες! Εσυ μαλλον βαριεσαι να διαβασεις τις ασυναρτησίες που εχει γραψει η "χαροκαμμενη" μανουλα... Αν τις διαβαζες, δεν θα μιλουσες για συκοφαντιες, μονη της χαντακωθηκε και επαιται συνεχεια... Τελος, δεν εχω σκοπο να συνεχιζω την επι προσωπικου αντιπαραθεση μαζι σου, δεν σε ξερω, δεν ειμαι η μονη με αυτη την αποψη, μην ασχολεισαι μαζί ζου... Αγνοησε με αφου εισαι αντιθετης αποψης..


Αυτη ειναι η ουσια του διαλογου..να τον συνεχιζεις ακομη κι αν διαφωνεις..αλλα ουτε εγω θελω να το συνεχισω..το να σε αγνοησω ειναι το μονο ευκολο..

Υπαρχει δικηγορος στην παρεα μας και ειναι και online..ας απαντησει εκεινη πως ονομαζεται με νομικο ορο η συμπεριφορα ενος ατομου που κατηγορει ενα αλλο ατομο οτι εχει ψυχικα προβληματα,οτι παραμελησε το παιδι του με αποτελεσμα να το οδηγησει στο θανατο,οτι ειναι ανθρωπομορφο τερας κλπ κλπ..ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ..

Αν θελει η δικηγορος της παρεας ας σου απαντησει..
Πότε το έγραψα αυτό; Ποσταρε τώρα το λινκ! Και συνεχίζεις να λες βαριες κουβεντες και αυτο δεν σε τιμά καθόλου... Επίσης αν από όλες τις κοπέλες που έχουν την ίδια άποψη σε ενόχλησα προσωπικά εγώ τότε ειναι δικό σου πρόβλημα!

Σου οφειλω μια συγνωμη για το ΄΄ανθρωπομορφο τερας΄΄..αλλη το εγραψε και νομιζα οτι ησουν εσυ!
Επισης εμενα δεν με ενοχλησες καθολου για τον απλουστατο λογο οτι δεν εισαι σε θεση εσυ να μου διαμορφωσεις αποψη για το θεμα..την διαβασα την αποψη σου,την καταλαβα αλλα να με ενοχλησεις γιατι...?
Δεν θα αφηνα ποτε τον εαυτο μου να ενοχληθει απο την καθε τυχαρπαστη ειτε εδω μεσα ειτε εξω..
Τωρα οσο για τις συκοφαντιες που εξαπολυεις εναντια στην κοπελα,πιστευω οτι με το post απο την δικηγορο της παρεας πηρες την απαντηση σου..

Elenimama

Elenimama
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
toutounaki έγραψε:
Elenimama έγραψε:
Elena 2 έγραψε:Γειά σε όλους!!!Ανακάλυψα το forum αυτό δυστυχώς εξαιτίας αυτου του τραγικού συμβάντος...Είμαι έγκυος σε δίδυμα μετά από μεγάλη προσπάθεια,και λόγω αυτού είμαι εξαιρετικά ΘΥΜΩΜΕΝΗ και ΕΞΟΡΓΙΣΜΕΝΗ με αυτά τα ΤΕΡΑΤΑ...γιατί είναι ΤΕΡΑΤΑ και όχι γονείς...Εάν υπήρχε δικαιοσύνη θα έπρεπε να τους επιβαλλόταν εάν όχι η θανατική ποινή,τότε σίγουρα η σττείρωση...και στους ΔΥΟ!!!Μία ΜΑΝΑ πραγματική,όταν το μωράκι της έχει πρόβλημα τρώει τα σίδερα για να το βοηθήσει,δεν κάθετε σε forum να ανοίγει κουβέντα...και να λέει τόσες ανακρίβειες και ψέματα...Ηκοπέλα φαίνετε ξεκάθαρα από τις αντιφάσεις της ότι είχε και άλλου είδους προβλήματα...Και ο πα-ΤΕΡΑΣ που ήταν,τι έκανε???Εμένα ο άντρας μου έχει τύχη να πάρει το γιατρό μου τηλέφωνο στις 4 τα ξημερώματα για μια απλή μου ζαλάδα...Αυτό το τσογλάνι έβλεπε το ΠΑΙΔΙ του να πεθαίνει και τί έκανε???ΑΙΣΧΟΣ

Σσσσσσ!!! Μην λες τετοιες κουβεντες, θα πεσουν να σε φανε!!!! Εχουμε και δικηγορο και θα σου κανει μηνυση για εξιβριση!!! Μετρα τα λογια σου και κρατα τις αποψεις σου για τον εαυτο σου γιατι εδω μεσα μερικες λογοκρινουν!!! Shocked

Εγώ δεν έχω έννομο συμφέρον να κάνω μήνυση γιατί δεν είμαι παθούσα. Να εύχεσαι μη το κάνει όμως καποιος εκ των παθοντων.

Ας δώσει 100 ευρω και ας κανει μηνυση ο παθων για λογια που γραφηκαν σε φορουμ... Ποια πρώτα θα μηνυσει;;; Ποσα κατοσταρια θα δωσει;;; Εκτος αν γινεται μαζικη μηνυση!!! Ελεος βραδιατικα με τους νομους... Να δω μολις βγει το πορισμα που θα πάει να κρυφτεί ο παθών από τις βαριες κατηγορίες που θα αντιμετωπίσει...

Maria x.

Maria x.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δεν μπορώ να κλεισω ματι....
Ειλικρινα εχω σκάσει.
Εδω λεει οτι ο Λευτερης δεν ειναι ο πραγματικος πατέρας του παιδιου.
Στο τ-λαιφ.Δεν με αφηνει να βάλω λινκ.
Μηπως γι'αυτο το λογο υπαρχει αυτη η συγχιση με το αν το παιδί ηταν πρώορο ή οχι;;

Ρε κοριτσια ειστε σιγουρες οτι ο Λευτέρης ειναι στο νοσοκομειο;Το εχετε διαυσταυρώσει;

Εμένα γιατι μου φαινεται οτι η κοπελα ειναι αλλου ντ'αλλου;


Οσον αφορα για το οτι ριχνουμε ευθυνες στην μνημη του παιδιου εχω να πω αυτο:
Ειμαι απο την Ξανθη.Οταν πριν λιγες μερες δολοφονηθηκε τοσο αγρια η Ζωη ολοι μας βριζαμε και καταριομασταν το τέρας που το εκανε.
Δεν μας ενοιαξε αν αυτος πονάει,κλαιει,μετάνιωσε κτλ. κτλ.
Μονο το κοράκι η Στεφανιδου νοιάστηκε και τον έβγαλε σε τηλ. συνεντευξη.
Τοτε δεν νομιζω κανενας να ειπε δεν με νοιάζει ποιος φταιει...ολους μας ενοιαζε και ολοι βριζαμε γιατι ηταν οφθαλμωφανες το ποιος φταιε αφου ειχαμε παραδοχη της ενοχης.

Εδω δεν ειχαμε και ουτε προκειται να έχουμε παραδοχη της ενοχης απο την μανα.
Αυτο ομως δεν σημαινει οτι ειμαστε τελειως ανεγκεφαλοι να μην μπορουμε να αποδωσουμε ευθυνες.
Οχι δεν ειμαστε δικαστες...
Αλλα μια στοιχειωδη λογικη την εχουμε νομιζω,για να δουμε τα 10 πράγματα που ειπε και έκανε λαθος αυτη η κοπέλα.


Επισης κανεις δεν ειπε οτι το παιδι ειχε σημάδια κακοποιησης.
Πληγες απο ελλειπη και στοιχειωση υγιεινη είχε το αγγελάκι...
Κριμα,κριμα,κριμα....

ioanna_druga

ioanna_druga
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ Ο ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕΝΟ. ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ'ΠΑΤΕ Κ ΞΕΘΥΜΑΝΑΤΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΗΔΥΣΗ ΣΑΣ ΚΑΘΑΡΗ. ΑΥΤΗ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΚΟΥΒΑΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ, Κ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΛΕΙΑ, ΑΜΑΘΕΙΑ ΤΗΣ....Ε ΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ?????? ΣΤΑΜΑΥΗΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΤΗ ΣΤΑΥΡΩΝΕΤΑΙ ΚΙ'ΑΛΛΟ ΚΙ'ΑΛΛΟ...ΦΤΑΝΕΙ.


Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 19]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις