Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
75 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 75 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 19]

????????


Επισκέπτης
παιδια δεν εχει νοημα

οτι και να εγινε το παιδακι παει......

καλο παραδεισο.......

Maria x.

Maria x.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εχεις δικιο.
Καλο παράδεισο αγγελάκι μου πανέμορφο.

Μακάρι,οποιος φταιει,ειτε γιατρος,ειτε μανα είτε δεν ξερω τι αλλο να το πληρώσει ακριβα.
Για να μην ξαναχαθει αδικα καμια ψυχουλα σαν τη δικη του.

Ευχαριστω πολυ για την φιλοξενια κοριτσια.

Καληνυχτα.

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έχουμε νέα απο την κοπέλα ;
ο μπαμπάς είναι ακόμα στο νοσοκομείο ;

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:έχουμε νέα απο την κοπέλα ;
ο μπαμπάς είναι ακόμα στο νοσοκομείο ;

Η μητέρα μένει σε μια φίλη μας! Ο συζυγος της δυστυχώς νοσηλεύεται ακόμα!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:έχουμε νέα απο την κοπέλα ;
ο μπαμπάς είναι ακόμα στο νοσοκομείο ;

Η μητέρα μένει σε μια φίλη μας! Ο συζυγος της δυστυχώς νοσηλεύεται ακόμα!
δεν ξέρω τι να γράψω...
οι γονείς των παιδιών έφτασαν ;
χρειάζονται υποστηρίξει τα παιδιά.
Να ναι καλά η κοπέλα που φιλοξενεί την Μαρία.

EleniAd


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
arco iris έγραψε:

Παρ Jan 18, 2013 9:58 pm
Maria_90
Δεν το ειδε καποιος ακομα μας ειπαν να παμε αυριο το πρωι ξανα στο νοσοκομειο να το δει παθολογος.




εμεις αυτο ξερουμε για την παρασκευη.......




Εσύ μιλάς για 10 το βράδυ, οκ.... Όμως:

"Κοριτσια σε 10 λεπτα ειναι εδω ο αντρας μου κ παμε νοσοκομειο..." (μηνυμα 105 στο κλειδωμενο, στη 1:02 το πρωι.)
ΚΑΙ
"ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!! ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ ΣΥΝΤΟΜΑ!ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΑΝΟΙΧΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ" (μηνυμα 112 στο κλειδωμενο, στη 1:08 το πρωι)...
Υποτιθεται 1 το πρωι εφυγε για νοσοκομειο (1:17 ειπε φευγουμε), γι' αυτο και παιρναμε ολη νυχτα και νωρις το πρωι του Σαββατου.. αλλα εισαγωγη δεν υπηρχε...
Γιατι δεν πηγαν..

Στις 10:07 το πρωι που ΞΥΠΝΗΣΕ και μπηκε στο φορουμ, ειπε (μηνυμα 153):
"Καλημερα κοριτσια ακομα δεν εχουμε νεα το θεμα μου παντως ειναι αληθινο κ μην ξανα ακουσω κατι τετοιο.Τον παρακολουθουνε κ μολις εχω νεα θα σας πω.ηρθα να παρω πραγματα του μωρου"..

και στις 10:35 ΤΕΛΙΚΑ πηγε ΠΡΩΤΗ φορα στο νοσοκομειο.....
Ενω εμεις ειχαμε ΣΚΑΣΕΙ ολη νυχτα
....


Αν κανω λαθος, υπαρχουν ΟΛΑ στο κλειδωμενο.....

μαμά Βασιλικής

μαμά Βασιλικής
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ioanna_41 έγραψε:
μαμά Βασιλικής έγραψε:Καταρχήν καλησπέρα..θα ήθελα να πώ κι εγώ μερικά πράγματα,όχι επειδή είμαι περίεργη,ούτε επειδή ζώ απ τον πόνο των άλλων.Εχει σφιχτεί το στομάχι μου σήμερα ..Πόνεσα πολύ για το μικρό μας αγγελούδι,και το οτι γράφω εδώ ή για το οτι ΝΑΙ θα ήθελα να αποδωθούν ευθύνες εκεί που πρέπει δεν πιστεύω οτι με κάνει ούτε λιγότερο άνθρωπο απο όλους εσάς ούτε οτι ασελγώ στο,ούτε να το πώ δεν αντέχω,νεκρό μωράκι!Αλλα ρε κορίτσια αυτός ο χώρος εδώ τι είναι τελικά?Δεν είναι ένας χώρος οπυ μπορόυμε να κουβεντιάσουμε τις απόψεις μας?Εδώ δεν ζήτησε βοήθεια η Μαρία?Σαφώς και δεν συμφωνώ καθόλου με τον τρόπο του Αντώνη,τα τόσα link που ανέβαζε,τις ιατρικές του συμβουλές,τους εισαγγελείς και δε συμμαζεύεται...αλλα ρε κορίτσια εδώ πρόκειται για ένα μωρό που έφυγε...για ένα δικό μας μωρό,γιατι έχουμε ευθύνη για όλα τα μωρά του κόσμου,και δεν πρόκειται να κλείσω αυτια και μάτια και στα μπερδεμένα της Μαρίας..ούτε στο οτι ένα μωρό δεν έρχεται σε αυτη την κατάσταση σε 2 μέρες,στα 150ml????..Σαφώς δεν θα την δικάσω ΕΓΩ,αλλα δεν θα περιμένω και τον Θεό να δικάσει κανέναν για κάτι τόσο μεγάλο,τραγικό..για αυτο το έγκλημα!Αν φταίνε οι γιατροί να τιμωρηθούν,αν φταίει η Μαρία και ο άντρας της το ίδιο.Δεν θα κλειδώσω όμως την αποψή μου και την αμφιβολία μου μόνο και μόνο επειδή είναι μανα!Τίποτα δε θα φέρει πίσω το αγγελάκι,αλλά αν είναι να γίνει κάτι για την μνήμη του και για να μη συμβεί κάτι τέτοιο ξανά ΝΑΙ είμαι εδώ να ακούσω,διαβάσω,ψάξω την αλήθεια,και αν μπορώ να κάνω κάτι να το αποτρέψω θα το κάνω!Ας αφήσουμε λοιπόν τους καθωσπρεπισμούς ..Με πολύ εκτίμηση Κατερίνα!



ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΤΥΧΗΜΑ

ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΣΘΕΝΕΙΑ

ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΙΦΝΙΔΙΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ

ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΥΣΤΥΧΗΜΑ

Ή ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ Η ΕΘΝΙΚΗ ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΥΠΕΡ ΤΟΥ "ΚΑΚΟΥ" ΓΙΑΤΡΟΥ, ΠΟΥ ΚΑΛΥΨΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ , ΤΑ ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΚΑΙ Η ΚΟΙΝΗ ΓΝΩΜΗ ΠΕΡΑΝ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΣΑΣ ΣΤΟ FORUM, ΑΠΟ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑΝ ΠΗΡΑΝ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΛΗΣ ΚΑΙ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΗΣ ΜΑΜΑΣ ΠΟΥ ΕΚΛΑΙΓΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΟΝΑΚΡΙΒΟ ΤΗΣ ΜΩΡΑΚΙ ΕΦΥΓΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ;

Η ΜΑΜΑ ΠΡΙΝ ΒΡΕΘΕΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΛΑΙΕΙ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΑΜΟ ΤΟΥ ΒΡΕΦΟΥΣ ΑΥΤΟΥ, ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΤΡΕΨΕΙ ;

ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΤΗΣ ;
(ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ)

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ, ΕΣΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΒΡΙΣΑΝ ΑΙΣΧΡΑ (ΟΧΙ ΕΣΥ) , ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ.



............ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΚΟΜΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΑΙ ΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ "ΚΑΚΟΥ" ΑΝΤΩΝΗ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΑΣΗ ΟΥΔΕΤΕΡΟΤΗΤΑΣ ΕΧΘΕΣ ,ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΪ ΠΕΡΑΣΕ ΣΤΗ ΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΟΡΓΗΣ ;

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΝΟΗΘΩ ΟΤΙ ΝΟΡΜΑΛ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΑΜΑΔΕΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΔΙΑΝΟΗΘΟΥΝ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

Ε ,ΛΟΙΠΟΝ ΝΑΙ.
ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΨΥΧΡΟΣ ΚΑΙ ΑΥΣΤΗΡΟΣ.

ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΩ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΜΑ ,ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΕΝΝΟΩ , ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ,ΓΙΑΤΙ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΚΟ.

ΕΓΩ ΥΠΟΠΤΕΥΟΜΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΠΡΟΑΝΑΚΡΙΤΙΚΗ Ή ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ FORUM ,ΟΥΤΕ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.

ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ Ή ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ.

ΘΕΛΕΤΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΝΑ "ΠΕΡΑΣΕΤΕ" ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ Η ΑΜΟΙΡΗ ΝΕΑΡΗ ΜΑΜΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ,ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΟΛΟΣ.

ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΟΣ,ΨΥΧΡΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ,ΓΑΪΔΟΥΡΙ ΚΑΙ ΖΩΟΝ,ΨΥΧΟΠΑΘΗΣ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ,ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΚΑΙ ΣΟΥΡΓΙΕΛΟ.

ΜΑΘΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ ΟΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ,ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΙΣΧΥΡΟ ΑΙΣΘΗΜΑ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑΣ.
ΓΙΑΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΖΩΟΝ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΑΙΔΟΥΡΙ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΨΥΧΟΠΑΘΗΣ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΟΣ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΨΥΧΡΟΣ,ΗΛΙΘΙΟΣ,ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΚΑΙ ΣΟΥΡΓΙΕΛΟ.

ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΡΤΥΡΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ.
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΖΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΟΦΕΙΛΩ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΕ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ,ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΦΤΑΙΓΑΝ ΑΛΛΟΙ.

ΑΝ ΕΣΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΕ Η ΜΑΜΑ Ή ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ,ΕΛΑΤΕ ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΣΑΝ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΗΣ, ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΕΚΔΟΧΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ.

ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΠΟΥ ΞΕΧΕΙΛΙΣΕ ....ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΩ ΤΑ LINKS ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΟΣ ΚΑΙ ΣΤΡΙΜΕΝΟΣ ΟΤΑΝ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙ ΒΟΥΗΞΕΙ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ,ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΟΥΜΕ ΠΟΙΟΝ ;

ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΝΕΟΓΝΟ,ΒΡΕΦΟΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΗΡΧΕ ΑΜΕΛΕΙΑ ;

ΕΙΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ;

ΕΙΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΝΑ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΛΥΠΗΘΗΚΑΜΕ ;

ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΤΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΦΥΓΕ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΟ ΑΠΟ ΑΣΘΕΝΕΙΑ Ή ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΑΤΥΧΗΜΑ.

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΠΕΙΤΕ, Ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΑΣ ,ΘΑ ΣΑΣ ΦΤΥΣΕΙ !





Αυτό που είπα είναι οτι δεν συμφωνώ καθόλου με τον τρόπο σου,τα links που ανέβαζες-κατά τη δική μου γνώμη-τα ανέβαζες λάθος στιγμή γιατί ήθελα να μαθαίνω απο τις κοπέλες τις εξελίξεις και με κούραζαν τα κατεβατά σου.Απλά τα πράγματα,δεν σε έβρισα,δεν σε είπα ψυχοπαθή.Εξυπνος μου φαίνεσαι πιστεύω πως καταλαβαινόμαστε!Ο εισαγγελέας και όποιος άλλος θέλει βλέπει τα πάντα απο εδώ,δεν υπάρχει κάποιο απορρητο,τι να πάω να καταθέσω?Ημουν μπροστα?την γνώριζα?εύχομαι αυτοι που γνωρίζουν απο κοντά την κατάσταση να πράξουν το σωστό ΤΩΡΑ!Είτε πρόκειται για ιατρικό λάθος ή όχι.Οποιοσδήποτε κρύψει την αλήθεια για μένα είναι συνένοχος και δεν δικάζω κανέναν..φτάνει πια.

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Wildrose έγραψε:
μυρτω έγραψε:αντωνη σου χει πει κανεις να το βουλωσεις;
δεν μας ενδιαφερει τι θα κανεις,κανε ο,τι καταλαβαινεις.
κ ανοιξε ενα μπλογκ να γραφεις τις σκεψεις σου,οσοι συμφωνουν μαζι σου θα τα λετε απο κει.
φτανει,ελεος ΦΤΑΝΕΙ.
πεθανε ενα μωρο σημερα.
οι δικαστες θα κρινουν,πηγαινε να κατηγορησεις κ αν εχεις δικιο μπραβο σου που το μυριστηκες.οπως εξαλλου μυριστηκες τι εχει το μωρο εδω κ μερες.σε χειροκροτω.
μπορεις να μη μας πρηζεις αλλο;
σκασε πια.
αν παθω τπτ απ την πιεση που μου ανεβασες,πιστεψε με,θα σε συρω στο δικαστηριο για προκληση βλαβης κ θα εχω κ πολλους μαρτυρες κατηγοριας.
φτανει ρε ανθρωπε μου,φτανει.


ο άνθρωπος έχει πρόβλημα.....
κλειδώνουν κατά συρροή θέματα γιατί συνεχίζει το ίδιο πράγμα.... κι απ'ότι κατάλαβα δεν είναι και η πρώτη φορά..... το ότι έχει καταντήσει γραφικός και κακόψυχος αδιαφορεί πλήρως...... και μίστερ, μην μου ξαναστείλεις εισερχόμενο....

Δεν μπορούμε προσωπικά να μπλοκάρουμε κάποια άτομα και να μην βλέπουμε τι ανεβάζουν??? όπως γίνεται στο φέισμπουκ??? (εγώ να μπλοκάρω άτομα, όχι οι άλλοι όσοι τον θέλετε δηλαδή).... γιατί πραγματικά δεν παλεύεται άλλο... από τους καφέδες στο παίδων χθες και τα γυναικολογικά του, μετά την παιδιατρική προσέγγιση και από το πρωί δικαστής, δεν αντέχω.... τα νεύρα μου... Twisted Evil


ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΗ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ .

ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΕΣ ΤΟΥ ΒΕΛΓΙΟΥ, ΤΥΠΟΥ ΝΤΥΤΡΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.



ekv

ekv
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εσείς όλες που την υπερασπίζεστε τόσο σθεναρά, την ξέρατε από χθες; Έχετε συνειδητοποιήσει ότι σχεδόν όλα όσα είπε δεν ισχύουν; Είναι ψέμματα, είναι της φαντασίας της; Δεν ξέρω. Ναι οι δημοσιογρ΄φοι μπορεί να τα φουσκώνουν ή να υπάρχουν ανακρίβειες, αλλά το γεγονός παραμένει ότι το μωρό πέθανε από ασιτία. Όχι από κάποια ασθένεια, από ασιτία. Ήταν λεει σκλετωμένο. Αυτό δεν γίνεται σε 2 μέρες. Και εκείνη έγραφε σαν να είναι στον κόσμο της.
Και ναι γραφτηκα και εγώ σήμερα αφού διάβασα όλα τα κατεβατά, γιατί με έχει συγκλονίσει το θέμα. Και από σεβασμό και εσείς προς το μωρό, προσπαθήστε να δείτε τα γεγονότα ως έχουν.

mercury44


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
συλλυπητήρια στην οικογένεια, απίστευτο αυτό που όλοι νιώσαμε σήμερα , εγώ θα σταθώ σε 2 σημεία μόνο :

1)
Απ: SOS!!ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΝΗΣΙ! στό Σαβ Jan 19, 2013 1:08 am
Maria_90

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!

Αριθμός μηνυμάτων: 51
Points: 98
Ημερομηνία εγγραφής: 14/12/2012
Ηλικία: 24
Τόπος: Leros
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!! ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ ΣΥΝΤΟΜΑ!ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΑΝΟΙΧΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ.


Που σημαίνει ότι η κοπέλα έφυγε για νοσοκομείο Παρασκευή βράδυ από ότι λέει.

2) Απ: SOS!!ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΝΗΣΙ! στό Σαβ Jan 19, 2013 10:07 am
Maria_90

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!

Αριθμός μηνυμάτων: 51
Points: 98
Ημερομηνία εγγραφής: 14/12/2012
Ηλικία: 24
Τόπος: Leros
Καλημερα κοριτσια ακομα δεν εχουμε νεα το θεμα μου παντως ειναι αληθινο κ μην ξανα ακουσω κατι τετοιο.Τον παρακολουθουνε κ μολις εχω νεα θα σας πω.ηρθα να παρω πραγματα του μωρου

το δεύτερο μήνυμα έχει ώρα 10.07 το πρωί του Σαββάτου όπου δήθεν πήγε σπίτι να πάρει πράγματα του μωρού , 10.30 δε λένε στα κανάλια ότι πήγε η κοπέλα νοσοκομείο ?ε άρα το δεύτερο μήνυμα είναι λίγο πριν πάει για πρώτη φορά και καθόταν κι έλεγε ψέματα πως τον παρακολουθούνε , έλεγε ψέματα σε αγνώστους που ξενύχτησαν για το δικό της παιδί ενώ εκείνη έπεσε για ύπνο ... τι να πω , να σαι καλα όπου κι αν είσαι μικρή ψυχούλα ..........

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΣΤΟ ΤΙ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ.ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Π.Χ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΡΕΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ.

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε κοριτσια κ αγορια ,sorry κιολας ,τι νοημα εχει να κανετε τωρα τους τζειμς μποντ;;;
τι ωρα εκανε το ενα κ τι ωρα εκανε το αλλο!!ελεος πια!!!

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzef έγραψε:ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΣΤΟ ΤΙ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ.ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Π.Χ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΡΕΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ.
απολυτα σωστο!

theodorap


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πωπω...ανακατεύεται το στομάχι μου...

Βρε άνθρωποι, γιατί το κάνετε αυτό ;
Γιατί κρίνετε τόσο γρήγορα και απόλυτα και τόσο μονόπλευρα ;
Γέννησα και εγώ πρόωρο μωρό, αλλά είχα την τύχη αυτό να συμβεί σε μεγάλη πόλη.
Γιατί το αναφέρω ;
Γιατί και το δικό μου μωρό ζύγιζε σχεδόν 3 κιλά, παρόλα αυτά νοσηλευτηκε 22 μέρες...για να υποστηριχτεί μηχανικά και να δυναμώσει, να γίνουν όλες οι εξετάσεις , να ελεγθουν όλα του τα όργανα...
Για σκεφτείτε λίγο κύριοι δικαστές, δε σας εντυπωσιάζει πρόωρο μωρό να πάρει εξιτήριο σε 4 μέρες ;
Είστε βέβαιοι πως δεν υπήρξε καμμία παράλειψη στο νοσοκομείο τς Λέρου όπου γεννήθηκε;
Είστε βέβαιοι ότι κανένας γιατρός δε φέρει καμμία ευθύνη ;
Ένας και μοναδικός παιδίατρος το είδε το μωρό σε όλες τις περιπτώσεις...και μπορεί να είναι άριστος , αλλά να μην έχει την κατάρτηση που χρειάζεται στην αντιμετώπιση της προωρότητας...
Θεωρείτε ότι δεν έπρεπε το μωρό να μεταφερθεί μετά τη γέννησή του σε νεογνολογική μονάδα ;
Είστε σίγουροι ότι δεν υπήρχε κάποιο πρόβλημα στα όργανά του από την προωρότητα ;
Έχετε ξνακούσει οδηγία γιατρού για χαμομήλι αντί γάλακτος σε νεογνό και μάλιστα πρόωρο;
Υπάρχει κάποιος που να βεβαιώνει ότι ήταν εκεί ο παιδίατρος την Παρασκευή ; Με αποδείξεις ; Στα βιβλία του νοσοκομείου θα φανεί...κάθε ένας που επισκεπτεται το νοσοκομείο καταγράφεται σε ένα βιβλίο ασθενών...
Θα φανεί η αλήθεια, θα φανερωθεί σε όλους μας
Δεν υπάρχει μεγαλύτερος πόνος από το να χάσει κάποιος το παιδί του.
Σεβαστείτε το, και απαιτήστε την αλήθεια.

mariolita

mariolita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Vivian έγραψε:
mariolita έγραψε:συμφωνώ με όλες της άποψης αλλα δεν μπορώ να δεχτω οτι αυτο το αγγελούδι πεθανε απο ασιτία και υποθερμία αφτα δεν τα δημιούργησαν ουτε οι γιατροί ουτε το νησί ουτε το νοσοκομειο.και η κατακλισεις που ειχε στο δερματακι του δεν βγηκαν απο την φροντίδα της μαμας μαλών το αντίθετο......

Στο κορμακι του μωρού δεν υπήρχε ίχνος αμέλειας και κακοποίησης αλλα αφυδατωση! Εσείς ωσ τι μιλάτε; Μιλήσατε με το πανεπιστήμιακο νοσοκομείο της Κρήτης! Σας παρακαλω πολυ λοιπόν!


επειδή διακρίνω μια ηρονια στην ερώτηση σας θα σας απαντησω οτ τηχενει να μενω στο νησι και μιλησα με νοσοκομες που το ειδαν το μωρακι.γιαυτο σας παρακαλω εγω λυπον..........

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμά Βασιλικής έγραψε:
ioanna_41 έγραψε:
μαμά Βασιλικής έγραψε:Καταρχήν καλησπέρα..θα ήθελα να πώ κι εγώ μερικά πράγματα,όχι επειδή είμαι περίεργη,ούτε επειδή ζώ απ τον πόνο των άλλων.Εχει σφιχτεί το στομάχι μου σήμερα ..Πόνεσα πολύ για το μικρό μας αγγελούδι,και το οτι γράφω εδώ ή για το οτι ΝΑΙ θα ήθελα να αποδωθούν ευθύνες εκεί που πρέπει δεν πιστεύω οτι με κάνει ούτε λιγότερο άνθρωπο απο όλους εσάς ούτε οτι ασελγώ στο,ούτε να το πώ δεν αντέχω,νεκρό μωράκι!Αλλα ρε κορίτσια αυτός ο χώρος εδώ τι είναι τελικά?Δεν είναι ένας χώρος οπυ μπορόυμε να κουβεντιάσουμε τις απόψεις μας?Εδώ δεν ζήτησε βοήθεια η Μαρία?Σαφώς και δεν συμφωνώ καθόλου με τον τρόπο του Αντώνη,τα τόσα link που ανέβαζε,τις ιατρικές του συμβουλές,τους εισαγγελείς και δε συμμαζεύεται...αλλα ρε κορίτσια εδώ πρόκειται για ένα μωρό που έφυγε...για ένα δικό μας μωρό,γιατι έχουμε ευθύνη για όλα τα μωρά του κόσμου,και δεν πρόκειται να κλείσω αυτια και μάτια και στα μπερδεμένα της Μαρίας..ούτε στο οτι ένα μωρό δεν έρχεται σε αυτη την κατάσταση σε 2 μέρες,στα 150ml????..Σαφώς δεν θα την δικάσω ΕΓΩ,αλλα δεν θα περιμένω και τον Θεό να δικάσει κανέναν για κάτι τόσο μεγάλο,τραγικό..για αυτο το έγκλημα!Αν φταίνε οι γιατροί να τιμωρηθούν,αν φταίει η Μαρία και ο άντρας της το ίδιο.Δεν θα κλειδώσω όμως την αποψή μου και την αμφιβολία μου μόνο και μόνο επειδή είναι μανα!Τίποτα δε θα φέρει πίσω το αγγελάκι,αλλά αν είναι να γίνει κάτι για την μνήμη του και για να μη συμβεί κάτι τέτοιο ξανά ΝΑΙ είμαι εδώ να ακούσω,διαβάσω,ψάξω την αλήθεια,και αν μπορώ να κάνω κάτι να το αποτρέψω θα το κάνω!Ας αφήσουμε λοιπόν τους καθωσπρεπισμούς ..Με πολύ εκτίμηση Κατερίνα!



ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΤΥΧΗΜΑ

ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΣΘΕΝΕΙΑ

ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΙΦΝΙΔΙΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ

ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΥΣΤΥΧΗΜΑ

Ή ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ Η ΕΘΝΙΚΗ ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΥΠΕΡ ΤΟΥ "ΚΑΚΟΥ" ΓΙΑΤΡΟΥ, ΠΟΥ ΚΑΛΥΨΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ , ΤΑ ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΚΑΙ Η ΚΟΙΝΗ ΓΝΩΜΗ ΠΕΡΑΝ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΣΑΣ ΣΤΟ FORUM, ΑΠΟ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑΝ ΠΗΡΑΝ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΛΗΣ ΚΑΙ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΗΣ ΜΑΜΑΣ ΠΟΥ ΕΚΛΑΙΓΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΟΝΑΚΡΙΒΟ ΤΗΣ ΜΩΡΑΚΙ ΕΦΥΓΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ;

Η ΜΑΜΑ ΠΡΙΝ ΒΡΕΘΕΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΛΑΙΕΙ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΑΜΟ ΤΟΥ ΒΡΕΦΟΥΣ ΑΥΤΟΥ, ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΤΡΕΨΕΙ ;

ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΤΗΣ ;
(ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ)

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ, ΕΣΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΒΡΙΣΑΝ ΑΙΣΧΡΑ (ΟΧΙ ΕΣΥ) , ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ.



............ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΚΟΜΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΑΙ ΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ "ΚΑΚΟΥ" ΑΝΤΩΝΗ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΑΣΗ ΟΥΔΕΤΕΡΟΤΗΤΑΣ ΕΧΘΕΣ ,ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΪ ΠΕΡΑΣΕ ΣΤΗ ΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΟΡΓΗΣ ;

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΝΟΗΘΩ ΟΤΙ ΝΟΡΜΑΛ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΑΜΑΔΕΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΔΙΑΝΟΗΘΟΥΝ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

Ε ,ΛΟΙΠΟΝ ΝΑΙ.
ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΨΥΧΡΟΣ ΚΑΙ ΑΥΣΤΗΡΟΣ.

ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΩ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΜΑ ,ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΕΝΝΟΩ , ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ,ΓΙΑΤΙ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΚΟ.

ΕΓΩ ΥΠΟΠΤΕΥΟΜΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΠΡΟΑΝΑΚΡΙΤΙΚΗ Ή ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ FORUM ,ΟΥΤΕ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.

ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ Ή ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ.

ΘΕΛΕΤΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΝΑ "ΠΕΡΑΣΕΤΕ" ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ Η ΑΜΟΙΡΗ ΝΕΑΡΗ ΜΑΜΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ,ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΟΛΟΣ.

ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΟΣ,ΨΥΧΡΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ,ΓΑΪΔΟΥΡΙ ΚΑΙ ΖΩΟΝ,ΨΥΧΟΠΑΘΗΣ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ,ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΚΑΙ ΣΟΥΡΓΙΕΛΟ.

ΜΑΘΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ ΟΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ,ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΙΣΧΥΡΟ ΑΙΣΘΗΜΑ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑΣ.
ΓΙΑΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΖΩΟΝ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΑΙΔΟΥΡΙ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΨΥΧΟΠΑΘΗΣ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΟΣ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΨΥΧΡΟΣ,ΗΛΙΘΙΟΣ,ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΚΑΙ ΣΟΥΡΓΙΕΛΟ.

ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΡΤΥΡΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ.
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΖΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΟΦΕΙΛΩ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΕ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ,ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΦΤΑΙΓΑΝ ΑΛΛΟΙ.

ΑΝ ΕΣΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΕ Η ΜΑΜΑ Ή ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ,ΕΛΑΤΕ ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΣΑΝ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΗΣ, ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΕΚΔΟΧΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ.

ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΠΟΥ ΞΕΧΕΙΛΙΣΕ ....ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΩ ΤΑ LINKS ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΟΣ ΚΑΙ ΣΤΡΙΜΕΝΟΣ ΟΤΑΝ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙ ΒΟΥΗΞΕΙ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ,ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΟΥΜΕ ΠΟΙΟΝ ;

ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΝΕΟΓΝΟ,ΒΡΕΦΟΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΗΡΧΕ ΑΜΕΛΕΙΑ ;

ΕΙΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ;

ΕΙΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΝΑ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΛΥΠΗΘΗΚΑΜΕ ;

ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΤΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΦΥΓΕ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΟ ΑΠΟ ΑΣΘΕΝΕΙΑ Ή ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΑΤΥΧΗΜΑ.

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΠΕΙΤΕ, Ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΑΣ ,ΘΑ ΣΑΣ ΦΤΥΣΕΙ !





Αυτό που είπα είναι οτι δεν συμφωνώ καθόλου με τον τρόπο σου,τα links που ανέβαζες-κατά τη δική μου γνώμη-τα ανέβαζες λάθος στιγμή γιατί ήθελα να μαθαίνω απο τις κοπέλες τις εξελίξεις και με κούραζαν τα κατεβατά σου.Απλά τα πράγματα,δεν σε έβρισα,δεν σε είπα ψυχοπαθή.Εξυπνος μου φαίνεσαι πιστεύω πως καταλαβαινόμαστε!Ο εισαγγελέας και όποιος άλλος θέλει βλέπει τα πάντα απο εδώ,δεν υπάρχει κάποιο απορρητο,τι να πάω να καταθέσω?Ημουν μπροστα?την γνώριζα?εύχομαι αυτοι που γνωρίζουν απο κοντά την κατάσταση να πράξουν το σωστό ΤΩΡΑ!Είτε πρόκειται για ιατρικό λάθος ή όχι.Οποιοσδήποτε κρύψει την αλήθεια για μένα είναι συνένοχος και δεν δικάζω κανέναν..φτάνει πια.


ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΟΤΙ ΕΣΥ ΜΕ ΕΙΠΕΣ ΨΥΧΟΠΑΘΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΟΤΙ ΕΣΥ ΜΕ ΕΒΡΙΣΕΣ.
ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΟΜΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΥΤΟΚΛΗΤΕΣ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΡΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ .

ΑΝ ΤΟΥΣ ΒΑΣΤΑΕΙ ΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ΓΙΑ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΗΣ.
ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΩΣ ΜΑΡΤΥΡΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ.
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΘΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΚΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΧΗΣ.

EleniAd


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mercury44 έγραψε:το δεύτερο μήνυμα έχει ώρα 10.07 το πρωί του Σαββάτου όπου δήθεν πήγε σπίτι να πάρει πράγματα του μωρού , 10.30 δε λένε στα κανάλια ότι πήγε η κοπέλα νοσοκομείο ?ε άρα το δεύτερο μήνυμα είναι λίγο πριν πάει για πρώτη φορά και καθόταν κι έλεγε ψέματα πως τον παρακολουθούνε , έλεγε ψέματα σε αγνώστους που ξενύχτησαν για το δικό της παιδί ενώ εκείνη έπεσε για ύπνο ... τι να πω , να σαι καλα όπου κι αν είσαι μικρή ψυχούλα ..........

ΑΚΡΙΒΩΣ τα ιδια quotes παρεθεσα πιο πανω Mercury!!
Επεσε και κοιμηθηκε...
Acro Iris πως μπορεις να μην το θυμασαι;; Ως τη 1 και κατι που ειπε οτι φευγει της μιλουσες.. και εμεινες ξυπνια συζητωντας, ΠΟΛΥ μετα, και ενω εκεινη ειχε πεσει για υπνο...!
Πως μου παραθετεις οτι το ΜΟΝΟ που γνωριζεις για την Παρασκευη το βραδυ ειναι οτι της ειπαν στις 10 (!!!) να παει το ΠΡΩΙ να το δει παθολογος;
Για ξαναδιαβασε το κλειδωμενο....

mercury44


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γινόμαστε Τζειμς Μποντ , και ότι άλλο είπατε γιατί κάποιους τέτοια γεγονότα μας στιγματίζουν , γιατί κάποιοι ίσως να μη μπορέσουμε να κάνουμε ποτέ παιδιά ....
Γιατί το να λες ψέματα ότι πας νοσοκομείο σε αγνώστους λες και έιναι δικό τους παιδι και πρέπει να λογοδοτήσεις είναι εντελώς τραγικό ....
Το μόνο που δε μπορώ, είναι να ξεκολήσω να κοιτάω τη φατσούλα του... κουλάκι , από τα πιο όμορφα μωράκια που έχω δει , καλό ταξίδι καρδούλα μου

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφωνη....
το 2013να πεθαινει παιδι απο ασιτια και υποθερμια...
ελεος....
καννενας δεν ειδε οτι η κοπελα ειχε προβλημα? ειναι πασιφανες οτι κατι δεν παει καλα.ουτε ενας? ο πατερας του μωρου? οι γιαγιαδες? μια γειτονισα? μια κουμπαρα?μια θεια? μια κατινα-κουτσομπολα τελοσπαντων? καννενας να απευθυνθει σε ενα κοινωνικο λειτουργο?!
ας ειναι η τελευταια αδικοχαμενη παιδικη ψυχουλα....
εμενα προσωπικα καθολου δεν με ενδιαφερει ποιος φταιει. εφυγε το παιδακι τοοοοοοοσο αδικα? θα κριθει ο ενοχος....
καλο ταξιδι αγγελουδακι

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:αφωνη....
το 2013να πεθαινει παιδι απο ασιτια και υποθερμια...
ελεος....
καννενας δεν ειδε οτι η κοπελα ειχε προβλημα? ειναι πασιφανες οτι κατι δεν παει καλα.ουτε ενας? ο πατερας του μωρου? οι γιαγιαδες? μια γειτονισα? μια κουμπαρα?μια θεια? μια κατινα-κουτσομπολα τελοσπαντων? καννενας να απευθυνθει σε ενα κοινωνικο λειτουργο?!
ας ειναι η τελευταια αδικοχαμενη παιδικη ψυχουλα....
εμενα προσωπικα καθολου δεν με ενδιαφερει ποιος φταιει. εφυγε το παιδακι τοοοοοοοσο αδικα? θα κριθει ο ενοχος....
καλο ταξιδι αγγελουδακι

99% ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΣΑ ΕΓΡΑΨΕΣ.
ΤΟ 1% ΠΟΥ ΔΙΑΦΩΝΩ ,ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΙΟΣ ΦΤΑΙΕΙ.

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariolita έγραψε:
Vivian έγραψε:
mariolita έγραψε:συμφωνώ με όλες της άποψης αλλα δεν μπορώ να δεχτω οτι αυτο το αγγελούδι πεθανε απο ασιτία και υποθερμία αφτα δεν τα δημιούργησαν ουτε οι γιατροί ουτε το νησί ουτε το νοσοκομειο.και η κατακλισεις που ειχε στο δερματακι του δεν βγηκαν απο την φροντίδα της μαμας μαλών το αντίθετο......

Στο κορμακι του μωρού δεν υπήρχε ίχνος αμέλειας και κακοποίησης αλλα αφυδατωση! Εσείς ωσ τι μιλάτε; Μιλήσατε με το πανεπιστήμιακο νοσοκομείο της Κρήτης! Σας παρακαλω πολυ λοιπόν!


επειδή διακρίνω μια ηρονια στην ερώτηση σας θα σας απαντησω οτ τηχενει να μενω στο νησι και μιλησα με νοσοκομες που το ειδαν το μωρακι.γιαυτο σας παρακαλω εγω λυπον..........

MARIOLITA καταλαβαινω απολυτα την αναγκη σου να υπερασπιστεις το νησι σου,τον παιδιατρο σας που καποιοι ειπαν οτι ειναι εξαιρετος γιατρος επειδη εχει 14 παιδια ο ιδιος(τρανταχτο επιχειρημα για να αξιολογησεις εναν γιατρο!),το νοσοκομειο,τις νοσηλευτριες κλπ..
Το πορισμα της ιατροδικαστικης εξετασης στην Κρητη θα αποφανθει και θα λυθει το μυστηριο..
Αντι να καθεσαι και να αναπαραγαγεις πληροφοριες-κουτσομπολια απο την καθε τυχαρπαστη νοσοκομα της Λερου,μηπως θα ηταν καλυτερα να μιλησεις για τα προβληματα που αντιμετωπιζετε ολοι εσεις που ζειτε στα νησια?
Στο οτι ειστε ΄΄αποκλεισμενοι΄΄ απο ολα? Οτι ψαχνετε γιατρους με τα κυαλια...? οτι αν εχει απαγορευτικο για πλοια και αεροπλανα και αρρωστησετε,κανετετον σταυρο σας για να την γλυτωσετε μεχρι να βρεθει τροπος να μεταβειτε σε καποια μεγαλουπολη ή μεγαλυτερο νησι?
Εκτος αν η Λερος ειναι ο παραδεισος και ζειτε με ολες τις ανεσεις και εχω καταλαβει λαθος.
Στο λεω και παλι..καταλαβαινω απολυτα την αναγκη σου να ΄΄προστατεψεις΄΄ το νησι που ζεις αλλα τουλαχιστον τωρα..αυτη την δεδομενη στιγμη..σκεψου λιγο και μια μαμα που θρηνει για το αγγελουδι της...
Δεν εχω διαβασει αν εχεις παιδακια,αλλα αν εχεις ξερεις ποσο τρεμει καθε δευτερολεπτο η ψυχη μας γι΄αυτα..σκεψου λιγο απο την πλευρα της μανας και ισως βαλεις το νησι σου σε δευτερη μοιρα εστω και για λιγο..
Αυτη η μανα τωρα ΠΟΝΑΕΙ..τις ευθυνες ασε να τις αποδωσουν εκεινοι που ειναι αρμοδιοι για το θεμα...
Εξαλλου αυριο,μεθαυριο θα μαθουμε ολοι την αληθεια της ιστοριας..

Elenimama

Elenimama
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
EleniAd έγραψε:
mercury44 έγραψε:το δεύτερο μήνυμα έχει ώρα 10.07 το πρωί του Σαββάτου όπου δήθεν πήγε σπίτι να πάρει πράγματα του μωρού , 10.30 δε λένε στα κανάλια ότι πήγε η κοπέλα νοσοκομείο ?ε άρα το δεύτερο μήνυμα είναι λίγο πριν πάει για πρώτη φορά και καθόταν κι έλεγε ψέματα πως τον παρακολουθούνε , έλεγε ψέματα σε αγνώστους που ξενύχτησαν για το δικό της παιδί ενώ εκείνη έπεσε για ύπνο ... τι να πω , να σαι καλα όπου κι αν είσαι μικρή ψυχούλα ..........

ΑΚΡΙΒΩΣ τα ιδια quotes παρεθεσα πιο πανω Mercury!!
Επεσε και κοιμηθηκε...
Acro Iris πως μπορεις να μην το θυμασαι;; Ως τη 1 και κατι που ειπε οτι φευγει της μιλουσες.. και εμεινες ξυπνια συζητωντας, ΠΟΛΥ μετα, και ενω εκεινη ειχε πεσει για υπνο...!
Πως μου παραθετεις οτι το ΜΟΝΟ που γνωριζεις για την Παρασκευη το βραδυ ειναι οτι της ειπαν στις 10 (!!!) να παει το ΠΡΩΙ να το δει παθολογος;
Για ξαναδιαβασε το κλειδωμενο....
Κορίτσια μην χανετε το σάλιο σας, μερικες εδω ειναι στο πλευρο της μαριας κλεινοντας τα ματια σε ολες τις ανακριβιες και τα ψεματα που ελεγε...
Για μενα ένα ειναι το βεβαιο... Δεν μπορεί ένα μωρό μεσα σε δύο μερες να πρηστουν τα ματακια του, να ειναι παγωμενο και τα οργανα του να υπολειτουργουν ηδη!!! Δεν πεθαινει απο ασιτια αν δεν φαει καλα για 2 μερες. Όλα τα αλλα τα ακουω βερεσε... Ο καθενας ας εχει την αποψη του... Η αληθεια δεν θα αργησει να ερθει στο φως και προσωπικα δεν με συγκινει καμια κλαιουσα μανουλα που αφηνει το μωρο της να σκελετωθεί!!! Το γραφω και ανατριχιαζω...

ekv

ekv
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μαμακα μου έγραψε:αφωνη....
το 2013να πεθαινει παιδι απο ασιτια και υποθερμια...
ελεος....
καννενας δεν ειδε οτι η κοπελα ειχε προβλημα? ειναι πασιφανες οτι κατι δεν παει καλα.ουτε ενας? ο πατερας του μωρου? οι γιαγιαδες? μια γειτονισα? μια κουμπαρα?μια θεια? μια κατινα-κουτσομπολα τελοσπαντων? καννενας να απευθυνθει σε ενα κοινωνικο λειτουργο?!
ας ειναι η τελευταια αδικοχαμενη παιδικη ψυχουλα....
εμενα προσωπικα καθολου δεν με ενδιαφερει ποιος φταιει. εφυγε το παιδακι τοοοοοοοσο αδικα? θα κριθει ο ενοχος....
καλο ταξιδι αγγελουδακι

Εδώ υπάρχει κόσμος ακόμα που δεν βλέπει ότι κάτι δεν πάει καλά...

Εμένα με ενδιαφέρει ποιος ή ποιοι φταίνε... Μιλάμε για το θάνατο ενός βρέφους από ασιτία... Δεν μπορώ να το χωνέψω...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ekv στις Τρι Ιαν 22, 2013 1:48 pm, 1 φορά

ΕΒΙΤΑ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΡΙΜΑ κ ΑΔΙΚΟ
ΚΡΙΜΑ γιατι το θεμα εχει ξεφυγει τελειως κ
ΑΔΙΚΟ για το μωρακι που ο θεος επελεξε να το πάρει τόσο γρήγορα απο την αγκαλια αυτων που το αγαπούσαν..... Crying or Very sad Crying or Very sad
ειναι τραγικό.ειμαι κ εγω μανουλα 2 παιδιών κ μάλιστα το ένα μικρούλι..περασαμε κ εμεις 15 εφιαλτικες μερες-νυχτες στο νσκ με μόλις 40 ημερών βρέφος...δεν ήξερα που βρισκομουν κ τι εκανα...πιστευα οτι ημουν εκει χωρις να μπορω να βοηθησω...εβλεπα που το τριπαγαν κ ραγιζε η καρδια μου....εριχνα ευθυνες στον ευατο μου οτι κατι δεν εκανα καλα....αυτο που με ανακουφιζε ηταν οταν μου τον εδιναν αγκαλια κ ενω σπαραζε στο κλαμα αυτοματως ηρεμουσε...επρεπε να περασει απο πολλες εξετασεις λόγο βρεφους για να καταληξουμε στην ουρολημωξη...μεχρι να βγουν ολες οι εξετασεις εκλαιγα κ παρακαλαγα την παναγια μας...οταν άκουσα ουρολημωξη παλι ευθυνες στον ευατο μου εριξα...ισως να μην τον σκουπισα καλα...ισως οι πανες που χρησιμοποιουσα...ισως τα μαντηλακια...ισως...ισως...ισως....ολοι προσπαθουσαν να με [πεισουν οτι ηταν καθαρα τυχαιο γεγονος αλλα εγω στον κοσμο μου...θα μου πειτε γιατι τα λεει τωρα;;;;ετσι απλα μου ηρθαν στο μυαλο Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad εμενα το παιδακι μου ομως ειναι ΜΑΖΙ μου,με τον μπαμπα του με την αδερφή του....
δεν μπορω καθολου να σκεφτω αυτη τη μανουλα Crying or Very sad Crying or Very sad
κ να τελειωσω με αυτο
ΓΙΑΤΙ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!!ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΣ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ...


υ.γ.νομιζα οτι ειχα ξαναδημοσιευσει αλλα δεν βρισκω πουθενα το μνμ..ζηταω συγνωμη αν το δει καποια-ος σε αλλο θεμα...ψαχνω κ δεν το βρισκω

Elenimama

Elenimama
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΒΙΤΑ έγραψε:ΚΡΙΜΑ κ ΑΔΙΚΟ
ΚΡΙΜΑ γιατι το θεμα εχει ξεφυγει τελειως κ
ΑΔΙΚΟ για το μωρακι που ο θεος επελεξε να το πάρει τόσο γρήγορα απο την αγκαλια αυτων που το αγαπούσαν..... Crying or Very sad Crying or Very sad
ειναι τραγικό.ειμαι κ εγω μανουλα 2 παιδιών κ μάλιστα το ένα μικρούλι..περασαμε κ εμεις 15 εφιαλτικες μερες-νυχτες στο νσκ με μόλις 40 ημερών βρέφος...δεν ήξερα που βρισκομουν κ τι εκανα...πιστευα οτι ημουν εκει χωρις να μπορω να βοηθησω...εβλεπα που το τριπαγαν κ ραγιζε η καρδια μου....εριχνα ευθυνες στον ευατο μου οτι κατι δεν εκανα καλα....αυτο που με ανακουφιζε ηταν οταν μου τον εδιναν αγκαλια κ ενω σπαραζε στο κλαμα αυτοματως ηρεμουσε...επρεπε να περασει απο πολλες εξετασεις λόγο βρεφους για να καταληξουμε στην ουρολημωξη...μεχρι να βγουν ολες οι εξετασεις εκλαιγα κ παρακαλαγα την παναγια μας...οταν άκουσα ουρολημωξη παλι ευθυνες στον ευατο μου εριξα...ισως να μην τον σκουπισα καλα...ισως οι πανες που χρησιμοποιουσα...ισως τα μαντηλακια...ισως...ισως...ισως....ολοι προσπαθουσαν να με [πεισουν οτι ηταν καθαρα τυχαιο γεγονος αλλα εγω στον κοσμο μου...θα μου πειτε γιατι τα λεει τωρα;;;;ετσι απλα μου ηρθαν στο μυαλο Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad εμενα το παιδακι μου ομως ειναι ΜΑΖΙ μου,με τον μπαμπα του με την αδερφή του....
δεν μπορω καθολου να σκεφτω αυτη τη μανουλα Crying or Very sad Crying or Very sad
κ να τελειωσω με αυτο
ΓΙΑΤΙ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!!ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΣ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ...


υ.γ.νομιζα οτι ειχα ξαναδημοσιευσει αλλα δεν βρισκω πουθενα το μνμ..ζηταω συγνωμη αν το δει καποια-ος σε αλλο θεμα...ψαχνω κ δεν το βρισκω

Ο Θεός δεν το άφησε να ζησει οι καποιοι ασυνειδητοι;;; Ιδου το ερωτημα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 19]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις