Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 21]

????????


Επισκέπτης
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΛΛΟ????
ΡΕ ΜΩΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ...ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ...

????????


Επισκέπτης
katnik75 έγραψε:

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ σαν να βλεπω εμας...καλα μην ελπιζεις οτι θα αλλαξει κατι..εγω δεν τρεφω αυταπατες. Μην σου πω οτι θα γινουν κ χειροτερα τα πραγματα

Λες? Ε, ωραία τότε , από 'κει και μετά θα μπορείτε να με φωνάζετε και χταπόδι, θα απαντάω! Shocked

????????


Επισκέπτης
twinsmom έγραψε:Κουβέντες παντρεμένων ανδρών

1. «Μωρό μου, δεν αντέχω να σε βλέπω να τυραννιέσαι όλη μέρα στην κουζίνα... Κλείσε την πόρτα».

2. «Α, τα σκουπίδια πας; Περίμενε να σου δώσω και της ανακύκλωσης. Κρίμα να κατεβαίνεις δυο φορές».

3. «Η γυναίκα μου είναι μανιώδης με τις ηλεκτρικές συσκευές, της έχω αγοράσει τα πάντα, αλλά τώρα μου λέει ότι δεν έχει πού να κάτσει. Ετσι της πήρα μια ηλεκτρική καρέκλα».

ΡΕ ΔΕ ΠΑΛΕΥΟΝΤΑΙ..ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΥΡΙΖΕΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7 ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ. ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΧΩΜΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΣΙΔΕΡΩΜΑΤΑ Κ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΕΙΧΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΦΑΒΑ. Ε ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ... Twisted Evil Twisted Evil ΚΑΛΑ ΡΕ ΜΩΡΟ ΦΑΒΑ ΘΑ ΦΑΩ ΣΑΒΒΑΤΙΑΤΙΚΟ???ΣΟΡΡΥ ΚΙΟΛΑΣ, ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΛΟΓΩ ΧΟΛΗΣΤΕΡΙΝΗΣ Κ ΠΙΕΣΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΑΣΕΙ Κ ΟΛΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΡΕΑΣ.. ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΠΟΥ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΙΛΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ DELIVERY ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΕΕΙ ΚΙΟΛΑΣ..ΑΛΛΑ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΔΙΟΤΙ ΝΑΙ ΜΕΝ ΕΦΑΓΕ ΤΗ ΦΑΒΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΣΤΗ ΚΟΥΖΙΝΑ ΝΑ ΤΟΥ ΦΤΙΑΧΝΩ ΜΠΡΟΥΣΚΕΤΕΣ Κ ΜΕΖΕΔΑΚΙΑ.. ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 2 679259 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 2 679259 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 2 679259 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 2 679259

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katnik75 έγραψε:
Lia21 έγραψε:
katnik75 έγραψε:
Lia21 έγραψε:
katnik75 έγραψε: Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Δεν το είπα προσβλητικα συγνώμη !!!! Very Happy

ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΣΧΗΜΑ...ΜΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΟΥ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΜΑΙ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Το έχω ξαναπεί σε άλλη συζήτηση φέρε γυναίκα να σε βοηθάει και εγω τα ίδια ζούσα έφτασα 45 κιλά απ το τρέξιμο όλοι πίστευαν ότι είχα ανορεξία απο τότε που είπα τέλος καταρεω θα έρθει γυναίκα για βοήθεια ηρεμησα
Τώρα πληρώνει για κάτι που του είχα οχτώ χρονια δωρεάν και πλέον ζω ήρεμα και πιο ξεκουραστα. ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 2 654316

ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΙΟΛΑΣ...ΔΕΝ ΣΩΝΟΜΑΙ..ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ..ΑΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Κ ΣΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΠΑΣ Κ ΞΕΣΠΑΩ...


O δικός μου δεν μπορώ να πω είναι large σε αυτό το θέμα. Άμα χρειάζεσαι βοήθεια πάρε γυναίκα μου λέει αλλά εγώ είμαι βλάκας και τσιγκουνεύομαι

????????


Επισκέπτης
SouzanL έγραψε:
katnik75 έγραψε:

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ σαν να βλεπω εμας...καλα μην ελπιζεις οτι θα αλλαξει κατι..εγω δεν τρεφω αυταπατες. Μην σου πω οτι θα γινουν κ χειροτερα τα πραγματα

Λες? Ε, ωραία τότε , από 'κει και μετά θα μπορείτε να με φωνάζετε και χταπόδι, θα απαντάω! Shocked

RUN FORREST RUN...ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΜΩΝΥΜΟ ΤΙΤΛΟ...ΑΚΟΥΩ ΗΔΗ ΣΤΟ FORREST ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 2 534787 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 2 534787 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 2 534787

????????


Επισκέπτης
ρε κοριτσια μηπως τους πηρατε απ ευθειας απ τη μαμα γι αυτο??? εμενα ο δικος μου εμενε πανω απ τη μαμα του, μονος του, και το σπιτι του ελαμπε!

και απο τοτε που μενουμε μαζι, του το παιρνω απ το χερι το πιατο και λεει "μπορω να το πλυνω δεν ειμαι κουλος".....πολλες φορες εχει προσφερθει και για πραγματα που εγω ως κλασικη κολλημενη ελληνιδα θεωρω απαραδεκτο να τα κανει ο αντρας μου πχ σιδερωμα η απλωμα - να τον παρει κανα ματι εχω πεθανει λεμε!

αλλα εγω τον σταματουσα, δλδ ο ιδιος ειχε στο μυαλο του οτι θα βοηθαει......παρολο που δε δουλευω τωρα παλι βοηθαει θα μου πεις ειναι που δε μπορω κιολας αλλα ειλικρινα πιστευω οτι ειναι στην ιδιοσυγκρασια του ανθρωπου....

απλα εγω ειμαι πολυ κολλημενη με τα comme il faut και δε μπορω νιωθω απαισια....που στο κατω κατω εχω και τη μαμα μου να βοηθαει πλενει , σιδερωνει, δεν επεσε και ολο το βαρος πανω του.....

????????


Επισκέπτης
arco iris έγραψε:ρε κοριτσια μηπως τους πηρατε απ ευθειας απ τη μαμα γι αυτο??? εμενα ο δικος μου εμενε πανω απ τη μαμα του, μονος του, και το σπιτι του ελαμπε!

και απο τοτε που μενουμε μαζι, του το παιρνω απ το χερι το πιατο και λεει "μπορω να το πλυνω δεν ειμαι κουλος".....πολλες φορες εχει προσφερθει και για πραγματα που εγω ως κλασικη κολλημενη ελληνιδα θεωρω απαραδεκτο να τα κανει ο αντρας μου πχ σιδερωμα η απλωμα - να τον παρει κανα ματι εχω πεθανει λεμε!

αλλα εγω τον σταματουσα, δλδ ο ιδιος ειχε στο μυαλο του οτι θα βοηθαει......παρολο που δε δουλευω τωρα παλι βοηθαει θα μου πεις ειναι που δε μπορω κιολας αλλα ειλικρινα πιστευω οτι ειναι στην ιδιοσυγκρασια του ανθρωπου....

απλα εγω ειμαι πολυ κολλημενη με τα comme il faut και δε μπορω νιωθω απαισια....που στο κατω κατω εχω και τη μαμα μου να βοηθαει πλενει , σιδερωνει, δεν επεσε και ολο το βαρος πανω του.....

arco μου εισαι τυχερη! εμενα ζουσε μονος του αλλα πηγαιναν εναλλαξ οι κουνιαδες και του καθαριζαν! της πληρωνε βεβαια κανονικοτατα. Τωρα βεβαια το γεγονος οτι προ εμου εμενε με μια κοπελα που δεν ηξερε να σιδερωνει πουκαμισα κ αρα δεν φορουσε ενω τωρα αλλαζει καθε μερα πουκαμισο...ΑΡΑ ΠΟΙΟΣ ΦΤΑΙΕΙ???Η ΥΠΟΦΑΙΝΟΜΕΝΗ!!!! ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 2 215994 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 2 215994 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 2 215994 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 2 215994

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
arco iris έγραψε:ρε κοριτσια μηπως τους πηρατε απ ευθειας απ τη μαμα γι αυτο??? εμενα ο δικος μου εμενε πανω απ τη μαμα του, μονος του, και το σπιτι του ελαμπε!

και απο τοτε που μενουμε μαζι, του το παιρνω απ το χερι το πιατο και λεει "μπορω να το πλυνω δεν ειμαι κουλος".....πολλες φορες εχει προσφερθει και για πραγματα που εγω ως κλασικη κολλημενη ελληνιδα θεωρω απαραδεκτο να τα κανει ο αντρας μου πχ σιδερωμα η απλωμα - να τον παρει κανα ματι εχω πεθανει λεμε!

αλλα εγω τον σταματουσα, δλδ ο ιδιος ειχε στο μυαλο του οτι θα βοηθαει......παρολο που δε δουλευω τωρα παλι βοηθαει θα μου πεις ειναι που δε μπορω κιολας αλλα ειλικρινα πιστευω οτι ειναι στην ιδιοσυγκρασια του ανθρωπου....

απλα εγω ειμαι πολυ κολλημενη με τα comme il faut και δε μπορω νιωθω απαισια....που στο κατω κατω εχω και τη μαμα μου να βοηθαει πλενει , σιδερωνει, δεν επεσε και ολο το βαρος πανω του.....

Στέλλα δεν νομίζω , ο δικός μου άνδρας έζησε μόνος του με τον πατέρα του για αρκετά χρόνια γιατί η πεθερά μου είχε πεθάνει και όμως όχι μόνο δεν έκανε τίποτα αλλά είναι και τόσο σβαρνιάρης που δεν βάζει τίποτα στην θέση του και μετά κάνει μια ώρα να βρει οτιδήποτε. Βγάζει π.χ. το γάλα από το ψυγείο για να πιει και δεν το βάζει πίσω και όταν του λέω γιατί δεν έβαλες το γάλα στο ψυγείο τι μου λέει ¨το άφησα μήπως θέλεις να πιεις εσύ ( εγώ εντωμεταξύ δεν πίνω συχνά γάλα)

AKa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
katnik75 έγραψε:...ΤΑΧΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΜΠΑΡΜΠΕΚΙΟΥ.ΧΑΧΑΧΑ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΒΕΒΑΙΑ..ΝΑ ΨΗΝΕΙ..ΑΝ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΓΚΟΤΖΙΛΕΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ.ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΟΝ JAMMIE OLIVER ΟΤΑΝ ΨΗΝΕΙ Κ ΦΕΡΝΕΙ ΣΒΟΥΡΑ ΤΑ ΚΟΨΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ. ΤΑ ΛΑΔΙΑ ΦΤΑΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΞΩΠΟΡΤΑ..

Χαχαχαχαχαχα! Δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω..!!! Laughing Laughing Laughing

twinsmom


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χαχαχαχα πλάκα που έχεις ρε παιδάκι μου

????????


Επισκέπτης
miki2009 έγραψε:
arco iris έγραψε:ρε κοριτσια μηπως τους πηρατε απ ευθειας απ τη μαμα γι αυτο??? εμενα ο δικος μου εμενε πανω απ τη μαμα του, μονος του, και το σπιτι του ελαμπε!

και απο τοτε που μενουμε μαζι, του το παιρνω απ το χερι το πιατο και λεει "μπορω να το πλυνω δεν ειμαι κουλος".....πολλες φορες εχει προσφερθει και για πραγματα που εγω ως κλασικη κολλημενη ελληνιδα θεωρω απαραδεκτο να τα κανει ο αντρας μου πχ σιδερωμα η απλωμα - να τον παρει κανα ματι εχω πεθανει λεμε!

αλλα εγω τον σταματουσα, δλδ ο ιδιος ειχε στο μυαλο του οτι θα βοηθαει......παρολο που δε δουλευω τωρα παλι βοηθαει θα μου πεις ειναι που δε μπορω κιολας αλλα ειλικρινα πιστευω οτι ειναι στην ιδιοσυγκρασια του ανθρωπου....

απλα εγω ειμαι πολυ κολλημενη με τα comme il faut και δε μπορω νιωθω απαισια....που στο κατω κατω εχω και τη μαμα μου να βοηθαει πλενει , σιδερωνει, δεν επεσε και ολο το βαρος πανω του.....

Στέλλα δεν νομίζω , ο δικός μου άνδρας έζησε μόνος του με τον πατέρα του για αρκετά χρόνια γιατί η πεθερά μου είχε πεθάνει και όμως όχι μόνο δεν έκανε τίποτα αλλά είναι και τόσο σβαρνιάρης που δεν βάζει τίποτα στην θέση του και μετά κάνει μια ώρα να βρει οτιδήποτε. Βγάζει π.χ. το γάλα από το ψυγείο για να πιει και δεν το βάζει πίσω και όταν του λέω γιατί δεν έβαλες το γάλα στο ψυγείο τι μου λέει ¨το άφησα μήπως θέλεις να πιεις εσύ ( εγώ εντωμεταξύ δεν πίνω συχνά γάλα)

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΧΩ ΛΟΙΩΣΕΙ.....ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΛΛΟ???ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΨΥΓΕΙΟ, ΕΓΩ ΣΤΗ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ...ΡΕ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΥΡΙ??? Shocked Shocked Shocked Shocked ΑΠΑΝΤΑΣ ΕΚΕΙ ΣΤΟ Κ....ΜΟΥ????????ΕΙΜΑΙ ΑΝΟΙΚΟΚΥΡΕΥΤΗ ΜΑΛΛΟΝ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΖΩ Κ POST IT ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΤΑΠΕΡΑΚΙΑ..

????????


Επισκέπτης
α εχει και τη δικαιολογια ετοιμη το αφησε για σενα! μαλιστα!

αρα ειναι θεμα πως τους μαθαινουμε εμεις!

????????


Επισκέπτης
twinsmom έγραψε:χαχαχαχα πλάκα που έχεις ρε παιδάκι μου

ΜΑ ΑΦΟΥ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΕΙΝΑΙ..ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ...ΤΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΩ.. ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 2 328109 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 2 328109 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 2 328109 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 2 328109

AKa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Πες κι άλλα! :p

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ωχ... Αλλου ηθελα να γράψω!!!! Στη διαιτα....
Συνεχιστε κορίτσια, σαν να μην με είδατε... χιχιχι!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την reg reg στις Δευ Ιαν 28, 2013 5:20 am, 1 φορά

????????


Επισκέπτης
AKa έγραψε:Πες κι άλλα! :p

ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΟΛΕΣ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ???? ΑΣΤΕΙΡΕΥΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ, ΑΣΤΕΙΡΕΥΤΟ...ΓΕΛΑΩ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΑΣ...

momdad

momdad
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Νεά στην παρέα σας αλλά θα πω ότι είμαι τυχερή. Ξέρει να κάνει όλες τις δουλειές και τις κάνει και καλά! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

twinsmom


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τυχερούλα είσαι και μαρτυριάρα Laughing

????????


Επισκέπτης
ΜΗ ΜΙΛΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΣΥ..ΤΖΟΚΕΡ ΕΠΙΑΣΕΣ!! ΕΠΙΣΗΣ ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΗ ΣΤΑΧΤΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΑΚΙ ΔΙΟΤΙ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΒΑΖΟΥΜΕ ΔΕΞΙΑ Κ ΑΡΙΣΤΕΡΑ Κ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΞΥΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ... Shocked Shocked Shocked ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ???ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ...ΕΤΣΙ ΟΤΑΝ ΦΥΣΑΕΙ ΝΟΤΙΑΣ ΟΛΗ Η ΣΤΑΧΤΗ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΑΚΙ Κ ΠΑΕΙ ΓΕΝΙΚΩΣ....ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΚΑΝΑΠΕ ΕΠΑΝΩ ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΜΟΥΛΑΡΩΣΕΙ Κ ΔΕΝ ΤΗ ΜΑΖΕΥΩ..ΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕ???ΡΕ ΜΩΡΟ..ΓΚΡΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΝΑΠΕΣ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ..ΑΓΑΠΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ... Respect Respect Respect Respect Respect

Lia21

Lia21
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρε κορίτσια έχω σκάσει στα γέλια να είστε καλα μου φτιάξατε το μεσημέρι χαχαχαχα όλοι ίδιοι είναι γιατί εμείς τους τα έχουμε όλα στην εντέλεια γυναίκες-μαμάδες- νοικοκυρές και εννοητε πως το βράδυ μας θέλουν και έτοιμες για όλα χαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχα και άμα είμαστε λιωμα απ το τρέξιμο της μέρας σου λέει μα καλα γιατί δεν έχεις όρεξη αχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχ

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katnik75 έγραψε:ΜΗ ΜΙΛΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΣΥ..ΤΖΟΚΕΡ ΕΠΙΑΣΕΣ!! ΕΠΙΣΗΣ ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΗ ΣΤΑΧΤΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΑΚΙ ΔΙΟΤΙ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΒΑΖΟΥΜΕ ΔΕΞΙΑ Κ ΑΡΙΣΤΕΡΑ Κ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΞΥΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ... Shocked Shocked Shocked ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ???ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ...ΕΤΣΙ ΟΤΑΝ ΦΥΣΑΕΙ ΝΟΤΙΑΣ ΟΛΗ Η ΣΤΑΧΤΗ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΑΚΙ Κ ΠΑΕΙ ΓΕΝΙΚΩΣ....ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΚΑΝΑΠΕ ΕΠΑΝΩ ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΜΟΥΛΑΡΩΣΕΙ Κ ΔΕΝ ΤΗ ΜΑΖΕΥΩ..ΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕ???ΡΕ ΜΩΡΟ..ΓΚΡΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΝΑΠΕΣ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ..ΑΓΑΠΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ... Respect Respect Respect Respect Respect



O δικός σου δεν παίζεται περνάει και τόν δικό μου.
Α!!!!! εδώ θα του το αναγνωρίσω ότι φέτος που βάλαμε καυστήρα και καίμε τσόφλια από αμύγδαλα το έχει αναλάβει αποκλειστικά και το καθαρίζει και το γεμίζει με τσόφλια εγώ του είπα δεν ανακατεύομαι.

momdad

momdad
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Χαχα...κοριτσια ειναι πολύ εκπαιδευμένος.
Κάποτε τα ήθελε όλα στο χέρι και εγώ η χαζή έτρεχα και δεν έφτανα.Οταν πέρασαν οι πρώτες ζάχαρες και μπήκαμε στην ρουτίνα το σκέφτηκα ότι ήταν άδικο να δουλεύω 24 ωρες εγώ (ναι ναι 24 : 8 στο γραφείο + 8 στο σπιτι + 8 στο κρεβάτι) και 8 αυτός....είπα θα δουλεύουμε από 12 έκαστος και οι αλλες 12 για ξεκούραση και προσωπικό χρόνο.....και σταμάτησα πχ να φωνάζω για την στάχτη στο τζάκι....την αφήνω εγώ και αλλάζω και δωμάτιο μην την βλέπω και συγχύζομαι. Τί να κάνει και αυτός? Την μαζεύει!
Επίσης εξωτερικούς χώρους και κήπο τον μαζεύει μόνος του κάθε ΣΚ!!!Μαγειρεύει κάθε Σάββατο που πάω κομμωτήριο (εγώ τις υπόλοιπες μέρες) και έτσι έχουν σταματήσει οι εμφύλιοι σπαραγμοί σπίτι μας!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την momdad στις Δευ Ιαν 28, 2013 5:31 am, 1 φορά

????????


Επισκέπτης
miki2009 έγραψε:

Στέλλα δεν νομίζω , ο δικός μου άνδρας έζησε μόνος του με τον πατέρα του για αρκετά χρόνια γιατί η πεθερά μου είχε πεθάνει και όμως όχι μόνο δεν έκανε τίποτα αλλά είναι και τόσο σβαρνιάρης που δεν βάζει τίποτα στην θέση του και μετά κάνει μια ώρα να βρει οτιδήποτε. Βγάζει π.χ. το γάλα από το ψυγείο για να πιει και δεν το βάζει πίσω και όταν του λέω γιατί δεν έβαλες το γάλα στο ψυγείο τι μου λέει ¨το άφησα μήπως θέλεις να πιεις εσύ ( εγώ εντωμεταξύ δεν πίνω συχνά γάλα)

Εδώ ταιριάζουμε! Για την ακρίβεια μου είπε ο πεθερός μου: Στρώστον, βγάλτου το λάδι πριν σου το βγάλει!
όσο για το run Forest... βρε εγώ run ποιός με καταλαβαίνει είναι το ζήτημα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 21]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις