Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 21]

momdad

momdad
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
arco iris έγραψε:αφιερωμενο!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=hKiEnKjqpgE

Και η γυναίκα του Πατώκου ταιριάζει αλλά τραγούδι για εμάς δεν θα γράψει κανεις...ουτε ευχαριστώ βλέπω να ακουτε!

AKa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
katnik75 έγραψε:
AKa έγραψε:Πες κι άλλα! :p

ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΟΛΕΣ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ???? ΑΣΤΕΙΡΕΥΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ, ΑΣΤΕΙΡΕΥΤΟ...ΓΕΛΑΩ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΑΣ...

Eγώ δεν είμαι καν παντρεμένη, απλά μ'αρέσει όπως τα περιγράφεις! Χαχαχαχα, ακόμα φαντάζομαι τα κοψίδια να φέρνουν σβούρες και γελάω μόνη μου... Laughing

????????


Επισκέπτης
χτες ειχε ενα τετοιο ακριβως επεισοδιο με τη Ραντου........και καλα "θα κανω μπαρμπεκιου και θα τα κανω ολα εγω!" και μετα......

δε θυμαμαι και πως την λεγανε πχ ελενη

- ελενη φερε τα κρεατα

-ελενη εβαλες ριγανη?

- ελενη πιασε κανενα λεμονακι

- ελενη φερε καμια μπυριτσα οσο ψηνω

και στο τελος τα καρβουνιασε κιολας!!!!!!!!!!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katnik75 έγραψε:ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΑΚΡΙΒΗΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ, ΓΕΝΙΚΩΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ Κ ΟΙ 2 ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΤΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ, ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ, ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΝΑ ΠΛΥΝΗΤΡΙΟ, ΝΑ ΣΕΡΒΙΡΩ ΚΛΠ ΚΛΠ.. Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΚΟΝΤΡΟΛ Κ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΕΙ ΝΑ ΒΑΡΑΩ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ, ΦΩΝΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΝΑΠΕ...ΜΩΡΟ ΘΕΣ ΒΟΗΘΕΙΑ????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΑΥΤΑ....

Αφού σε ρωτάει κιόλας πάλι καλά να λες...

katnik75 έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΡΕ ΓΜΤ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΕΣ..ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΧΑΛΙΑ ΤΑ ΣΑΒΒΑΤΑ Κ ΤΟΥ ΛΕΩ ΜΗΝ ΠΑΣ ΓΡΑΦΕΙΟ, ΚΑΤΣΕ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΣΚ ΜΑΖΙ, ΤΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ????? ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΠΡΩΙΝΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 3 679259 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 3 679259 ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΦΩΤΙΑ Ο Κ...ΜΟΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ, ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΠΙΤΙ, ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ, ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΑΝΕΙ ΤΑΧΑ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΟ ΛΑΠΤΟΠ Κ ΧΑΖΟΛΟΓΑΕΙ...ΟΤΑΝ ΔΕ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ...ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ....ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΠΑΤΑΡΙ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΩ????ΛΕΣ Κ ΕΚΕΙ ΖΟΥΜΕ.....ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ Ν ΑΝΕΒΕΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Κ ΘΕΜΑ..ΠΩΠΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝΕ ΤΩΡΑ

Κι ο δικός μου θεωρεί δουλειά το να σηκώνει τα έπιπλα για να βάζει η γυναίκα σκούπα ή να ξεκρεμάει τις κουρτίνες για να τις πλύνει/σιδερώσει η σκλάβα.

[quote="Lia21"][quote="katnik75"]
Lia21 έγραψε:
katnik75 έγραψε: Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Το έχω ξαναπεί σε άλλη συζήτηση φέρε γυναίκα να σε βοηθάει και εγω τα ίδια ζούσα έφτασα 45 κιλά απ το τρέξιμο όλοι πίστευαν ότι είχα ανορεξία απο τότε που είπα τέλος καταρεω θα έρθει γυναίκα για βοήθεια ηρεμησα
Τώρα πληρώνει για κάτι που του είχα οχτώ χρονια δωρεάν και πλέον ζω ήρεμα και πιο ξεκουραστα. ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 3 654316

Να σαι καλά, η ωραιότερη ιδέα που έχω ακούσει σε ότι αφορά αυτό το θέμα.


arco iris έγραψε:ρε κοριτσια μηπως τους πηρατε απ ευθειας απ τη μαμα γι αυτο??? εμενα ο δικος μου εμενε πανω απ τη μαμα του, μονος του, και το σπιτι του ελαμπε!

και απο τοτε που μενουμε μαζι, του το παιρνω απ το χερι το πιατο και λεει "μπορω να το πλυνω δεν ειμαι κουλος".....πολλες φορες εχει προσφερθει και για πραγματα που εγω ως κλασικη κολλημενη ελληνιδα θεωρω απαραδεκτο να τα κανει ο αντρας μου πχ σιδερωμα η απλωμα - να τον παρει κανα ματι εχω πεθανει λεμε!

αλλα εγω τον σταματουσα, δλδ ο ιδιος ειχε στο μυαλο του οτι θα βοηθαει......παρολο που δε δουλευω τωρα παλι βοηθαει θα μου πεις ειναι που δε μπορω κιολας αλλα ειλικρινα πιστευω οτι ειναι στην ιδιοσυγκρασια του ανθρωπου....

απλα εγω ειμαι πολυ κολλημενη με τα comme il faut και δε μπορω νιωθω απαισια....που στο κατω κατω εχω και τη μαμα μου να βοηθαει πλενει , σιδερωνει, δεν επεσε και ολο το βαρος πανω του.....
[b]

Αμα έχει κανέναν αδερφό ο άντρας σου δηλώνω ότι χωρίζω τον δικό μου να πάρω τον κουνιάδο σου.

Αθάνατη πεθερά, το έκανες και εδώ το θαύμα σου! Έβγαλες ένα μπεμπη 88 ολόκληρα κιλά! Ε ρε βίτσα που τους χρειάζεται...Εμένα ο δικός μου όταν του λέω ότι οι δουλειές μες το σπίτι πρέπει να είναι μοιρασμένες μου λέει εγώ σε φωνάζω για να ρθεις να με βοηθήσεις όταν καθαρίζω το αμάξι?(το οποίο καθαρίζει και πλένει τουλάχιστο 2 φορές την εβδομάδα, ενώ αμα του πω να βάλει σκούπα στο δωμάτιο, το κάνει μετά από 10 μέρες κι αφού έχουμε σκοτωθεί)

????????


Επισκέπτης
[quote="markella01"]Αμα έχει κανέναν αδερφό ο άντρας σου δηλώνω ότι χωρίζω τον δικό μου να πάρω τον κουνιάδο σου.


ωχ ωχ τι ειπες τωρα

εχω κουνιαδο και ελευθερο μαλιστα

αλλα ειναι της λογικης που την θελουν σκλαβα.........

????????


Επισκέπτης
AKa έγραψε:
katnik75 έγραψε:
AKa έγραψε:Πες κι άλλα! :p

ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΟΛΕΣ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ???? ΑΣΤΕΙΡΕΥΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ, ΑΣΤΕΙΡΕΥΤΟ...ΓΕΛΑΩ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΑΣ...

Eγώ δεν είμαι καν παντρεμένη, απλά μ'αρέσει όπως τα περιγράφεις! Χαχαχαχα, ακόμα φαντάζομαι τα κοψίδια να φέρνουν σβούρες και γελάω μόνη μου... Laughing

εγω να δεις γελια που ριχνω που βλεπω τα λαδια πανω στο μπαλκονι, στις γλαστρες κ στα καγκελα... Twisted Evil Twisted Evil γι αυτο καθε φορα που ψηνει πινω ενα κιλο κρασι μεχρι να βγει το κρεας για να μη καταλαβαινω τι βλεπω ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 3 328109 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 3 328109 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 3 328109 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 3 328109

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
arco iris έγραψε:χτες ειχε ενα τετοιο ακριβως επεισοδιο με τη Ραντου........και καλα "θα κανω μπαρμπεκιου και θα τα κανω ολα εγω!" και μετα......

δε θυμαμαι και πως την λεγανε πχ ελενη

- ελενη φερε τα κρεατα

-ελενη εβαλες ριγανη?

- ελενη πιασε κανενα λεμονακι

- ελενη φερε καμια μπυριτσα οσο ψηνω

και στο τελος τα καρβουνιασε κιολας!!!!!!!!!!!


Σίγουρα περιγράφεις τον δικό μου την μία και μοναδική φορά που αποφασίζει να ψήσει κάθε Πάσχα δηλαδή.

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="arco iris"]
markella01 έγραψε:Αμα έχει κανέναν αδερφό ο άντρας σου δηλώνω ότι χωρίζω τον δικό μου να πάρω τον κουνιάδο σου.


ωχ ωχ τι ειπες τωρα

εχω κουνιαδο και ελευθερο μαλιστα

αλλα ειναι της λογικης που την θελουν σκλαβα.........

Ααααα άστον τότε...να μου λείπει, τέτοιον έχω.

????????


Επισκέπτης
ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΗΛΑΔΗ..ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΞΑΝΤΛΗΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΑΜΕ ΠΕΡΥΣΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ Κ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΓΑΜΟΣΤΟΡΙ ΣΕ ΕΝΑ ΓΑΜΟΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΗ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ..Ε ΤΙΠΟΤΑ..Κ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ??ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟΡΙ ΕΚΕΙ..ΤΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΔΗΛΑΔΗ????ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ..ΜΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ. ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΣΤΗ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ, ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΓΡΑΜΜΗ. ΕΧΕΙ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΡΙ???ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΤΟΤΕ ΑΝ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΜΕΤΡΗ ΞΑΝΘΙΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΓΡΑΜΜΗ Η ΜΠΑ????ΤΙΠΟΤΑ...ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ......

????????


Επισκέπτης
ο δικος μου καθε φορα κανει δηλωσεις οτι θα ψησει και τελικα αφηνει τον πεθερο μου

"να μην νιωθει αχρηστος ο παππους, να μην του στερησει τη χαρα!"

????????


Επισκέπτης
παιδια εμενα σημερα εφαγε ολο το πρωι να φτιαξει το κουρτινοξυλο που εριξαν τα παιδια, με τα ουπα του, με τα ολα του εβαλε και την κουρτινα.......ενα παραπετο που εχουμε δλδ γιατι με τα δικα μου παιδια κουρτινα δεν παιζει

οποτε εγω δεν ξαναμιλαω.............



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Δευ Ιαν 28, 2013 6:02 am, 1 φορά

????????


Επισκέπτης
miki2009 έγραψε:
arco iris έγραψε:χτες ειχε ενα τετοιο ακριβως επεισοδιο με τη Ραντου........και καλα "θα κανω μπαρμπεκιου και θα τα κανω ολα εγω!" και μετα......

δε θυμαμαι και πως την λεγανε πχ ελενη

- ελενη φερε τα κρεατα

-ελενη εβαλες ριγανη?

- ελενη πιασε κανενα λεμονακι

- ελενη φερε καμια μπυριτσα οσο ψηνω

και στο τελος τα καρβουνιασε κιολας!!!!!!!!!!!


Σίγουρα περιγράφεις τον δικό μου την μία και μοναδική φορά που αποφασίζει να ψήσει κάθε Πάσχα δηλαδή.

ΧΑΧΑΧΧΑ ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΛΟΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ..ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΗΜΕΡΑ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ
ΡΕ ΜΩΡΟ ΕΝΑ ΛΕΜΟΝΙ
ΡΕ ΜΩΡΟ ΦΕΡΕ ΕΝΑ ΠΙΑΤΟ
ΡΕ ΜΩΡΟ ΜΙΑ ΠΕΤΣΕΤΑ...

ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΓΑΜΩ....

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο δικός μου πλένει, σφουγγαρίζει, σκουπίζει, μαγειρεύει (αηδίες αλλά... μαγειρεύει). Δεν σιδερώνει όμως και αφού τα κάνει, γκρινιάζει γιατί κουράστηκε! Shocked

????????


Επισκέπτης
εγω καποτε για να τον κανω να κανει κατι παραπανω πχ ελεγα "αχ βρε μωρο μου κανε μια μαγκια..¨" και μετα απο λιγο καιρο μου λεει

"ναι, ναι, χοσε κουερβο κανε μια μαγκια, να γινεις και πολυ μαγκας λεμε τωρα, τεραστιος!" και το εκοψα..........

????????


Επισκέπτης
arco iris έγραψε:παιδια εμενα σημερα εφαγε ολο το πρωι να φτιαξει το κουρτινοξυλο που εριξαν τα παιδια, με τα ουπα του, με τα ολα του εβαλε και την κουρτινα.......ενα παραπετο που εχουμε δλδ γιατι με τα δικα μου παιδια κουρτινα δεν παιζει

οποτε εγω δεν ξαναμιλαω.............

ΕΣΥ ΝΑ ΣΤΑΥΡΟΚΟΠΙΕΣΑΙ ΜΟΝΟ!!!! Smile Smile

????????


Επισκέπτης
toutounaki έγραψε:Ο δικός μου πλένει, σφουγγαρίζει, σκουπίζει, μαγειρεύει (αηδίες αλλά... μαγειρεύει). Δεν σιδερώνει όμως και αφού τα κάνει, γκρινιάζει γιατί κουράστηκε! Shocked

ΤΟΥΤΟΥΝΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΣΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΙ!!ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ, ΒΛΕΠΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ! ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 3 4872 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 3 4872

????????


Επισκέπτης
τουτουνακι παμε αλλου.......εδω θα μας δειρουνε........

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όποια μας δείρει arco μου, θα φάει πιάτο που έχει μαγειρέψει ο δικός μου.
Με μπύρα (μέσα στην οποία βάζει φρουτοχυμό)

????????


Επισκέπτης
toutounaki έγραψε:Όποια μας δείρει arco μου, θα φάει πιάτο που έχει μαγειρέψει ο δικός μου.
Με μπύρα (μέσα στην οποία βάζει φρουτοχυμό)

Shocked Shocked Shocked ΤΙ ΣΥΝΤΑΓΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ????

momdad

momdad
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
toutounaki έγραψε:Όποια μας δείρει arco μου, θα φάει πιάτο που έχει μαγειρέψει ο δικός μου.
Με μπύρα (μέσα στην οποία βάζει φρουτοχυμό)

Ουαου...θέλω την συνταγή να την δώσω στον άντρα μου (χαχαχα) Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



Έχει επεξεργασθεί από τον/την momdad στις Δευ Ιαν 28, 2013 6:34 am, 1 φορά

annamicha


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
htt



Έχει επεξεργασθεί από τον/την annamicha στις Δευ Ιαν 28, 2013 6:20 am, 1 φορά

????????


Επισκέπτης
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΛΥΚΑ ΛΕΩ ΝΑ ΤΗ ΚΑΝΩ ΜΕ ΕΛΑΦΡΑ ΔΙΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΩ Κ "ΑΦΕΝΤΙΚΟ", ΟΠΟΤΕ Κ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΒΑΡΩ ΜΥΓΑ...ΘΑ ΕΠΑΝΕΡΘΩ ΜΕ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΡΙΑ ΔΙΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ!!ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΕ ΟΛΕΣ!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΒΓΟΥΝ ΞΙΝΑ ΤΑ ΓΕΛΙΑ Very Happy Very Happy

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Απλώς πίνει τη μπυρα του με φρουτοχυμο- χυμο μηλου κατα προτιμηση.

Τωρα γιαυτα που μαγειρευει δε θεωρησα σκοπιμο να ρωτησω γιατι δεν τρωγονται. Αν θελετε ομως κουκλες μου να ρωτησω... Laughing

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απαιτω την διαγραφη των τουτουνακι και arco iris τι πραγματα ειναι αυτα χαχαχ
οι αντρες σας μαλλον απο αλλον πλανητη ειναι ε?

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:και η φοβερη αντρικη ατακα

"αγαπη μου τα σκουπιδια εχουν φτασει στο ταβανι, θα τα βγαλεις?

" και βεβαια...

τι, ΤΩΡΑ????"


αχαχαχ θεα!Μα καλα με αυτα τα σκουπιδια γιατι ΟΛΟΙ τους εχουν ενα θεμα αχαχαχαχαχ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 21]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις