Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 21]

????????


Επισκέπτης
kleopatra1981 έγραψε:Δεν υπάρχουν αυτοί οι άντρες!!! Έχω πεθάνει στο γέλιο, συγνώμη κιόλας αλλά είναι κωμικοτραγικό!!!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΠΟΛΕΜΗ ΗΔΗ...ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ 5 ΛΕΚΑΝΕΣ ΡΟΥΧΑ Κ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΝΑΙ ΜΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΝΙΖΕΙ Κ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΟΥΖΑ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ...ΕΤΣΙ Κ ΠΑΕΙ....ΘΑ ΤΑ ΣΧΟΛΑΣΩ ΟΛΑ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΣΚ...ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΣΤΗ ΒΕΡΑΝΤΑ Κ ΘΑ ΞΑΜΑΙ.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

SOTIANNA


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
katnik75 έγραψε:
SOTIANNA έγραψε:KAI ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΤΑ΄ΧΩΣΑ (ΕΙΧΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΓΚΑΛΙΑ 5 Η ΩΡΑ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΕΤΣΙ, ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΣΑΒΟΥΡΙΑΣΤΕΙ.....) ΜΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ???????????????????????? Shocked Shocked

ΜΠΑΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΔΙΓΑΜΟΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ?? Shocked Shocked Shocked ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΑΙΡΝΩ! ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 679259 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 679259 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 679259 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 679259
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΧΑΒΑΛΕ ΤΟΥ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ!!!!!!!! affraid

????????


Επισκέπτης
arco iris έγραψε:παιδια εγω χτες επλυνα ενα ταψι απο πιτα γιατι ενιωθα καλυτερα τις δυναμεις μου και μου ειπε συγνωμη που με εχωσε.........

ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ..ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ ΤΟΝ ΟΧΛΟ..ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕ DESPERATE HOUSEWIVES ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 215994 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 215994 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 215994 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 215994

????????


Επισκέπτης
SOTIANNA έγραψε:
katnik75 έγραψε:
SOTIANNA έγραψε:KAI ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΤΑ΄ΧΩΣΑ (ΕΙΧΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΓΚΑΛΙΑ 5 Η ΩΡΑ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΕΤΣΙ, ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΣΑΒΟΥΡΙΑΣΤΕΙ.....) ΜΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ???????????????????????? Shocked Shocked

ΜΠΑΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΔΙΓΑΜΟΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ?? Shocked Shocked Shocked ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΑΙΡΝΩ! ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 679259 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 679259 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 679259 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 679259
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΧΑΒΑΛΕ ΤΟΥ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ!!!!!!!! affraid

EMENA MOY GYRNANE T ANTERA..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

????????


Επισκέπτης
εφυγαααααααααααααααααααα

????????


Επισκέπτης
arco iris έγραψε:εφυγαααααααααααααααααααα


ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΚΑΤΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ, ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΑΜΕΣΑ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 654316 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 654316 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 654316 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 328109 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 328109 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 328109

χαρα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ενταξει ευτυχως εμενα δε κανει τετοια και δε τρωει πουθενα αλλου εκτος τραπεζιου τωρα κανενα ποτηρακι μπορει να μεινει στο τραπεζακι του σαλονιου αλλα πιατα και φαγητα με τιποτα ευτυχως ουτε κανονιζει ουζακια,καφεδακια κλπ χωρις εμενα Very Happy Very Happy

????????


Επισκέπτης
χαρα έγραψε:ενταξει ευτυχως εμενα δε κανει τετοια και δε τρωει πουθενα αλλου εκτος τραπεζιου τωρα κανενα ποτηρακι μπορει να μεινει στο τραπεζακι του σαλονιου αλλα πιατα και φαγητα με τιποτα ευτυχως ουτε κανονιζει ουζακια,καφεδακια κλπ χωρις εμενα Very Happy Very Happy

ΠΟΛΥ ΚΥΡΙΛΙΚΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΕΓΩ..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

χαρα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
katnik75 έγραψε:
χαρα έγραψε:ενταξει ευτυχως εμενα δε κανει τετοια και δε τρωει πουθενα αλλου εκτος τραπεζιου τωρα κανενα ποτηρακι μπορει να μεινει στο τραπεζακι του σαλονιου αλλα πιατα και φαγητα με τιποτα ευτυχως ουτε κανονιζει ουζακια,καφεδακια κλπ χωρις εμενα Very Happy Very Happy

ΠΟΛΥ ΚΥΡΙΛΙΚΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΕΓΩ..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

α εμενα οταν προτομειναμε σε σπιτι ειχαμε το εξης κακο ειχε μαθει στη μανα του να πεταει πανω στη τραπεζαρια τα ρουχα του με πολυ κοπο το εκοψα ωστε να πηγαινει τα απλυτα στη θεση τους και τα υπολοιπα εστω πεταμενα στη κρεβατοκαμαρα

SOTIANNA


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χαρα έγραψε:
katnik75 έγραψε:
χαρα έγραψε:ενταξει ευτυχως εμενα δε κανει τετοια και δε τρωει πουθενα αλλου εκτος τραπεζιου τωρα κανενα ποτηρακι μπορει να μεινει στο τραπεζακι του σαλονιου αλλα πιατα και φαγητα με τιποτα ευτυχως ουτε κανονιζει ουζακια,καφεδακια κλπ χωρις εμενα Very Happy Very Happy

ΠΟΛΥ ΚΥΡΙΛΙΚΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΕΓΩ..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

α εμενα οταν προτομειναμε σε σπιτι ειχαμε το εξης κακο ειχε μαθει στη μανα του να πεταει πανω στη τραπεζαρια τα ρουχα του με πολυ κοπο το εκοψα ωστε να πηγαινει τα απλυτα στη θεση τους και τα υπολοιπα εστω πεταμενα στη κρεβατοκαμαρα
ΑΘΛΟΣ!!!!!!!!! ΕΥΓΕ.... ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 328109
ΕΓΩ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΛΕΩ....... ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΡΟΥΧΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ!!!! ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΣ ΤΑ ΘΕΛΩ???" ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 311356

χαρα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
SOTIANNA έγραψε:
χαρα έγραψε:
katnik75 έγραψε:
χαρα έγραψε:ενταξει ευτυχως εμενα δε κανει τετοια και δε τρωει πουθενα αλλου εκτος τραπεζιου τωρα κανενα ποτηρακι μπορει να μεινει στο τραπεζακι του σαλονιου αλλα πιατα και φαγητα με τιποτα ευτυχως ουτε κανονιζει ουζακια,καφεδακια κλπ χωρις εμενα Very Happy Very Happy

ΠΟΛΥ ΚΥΡΙΛΙΚΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΕΓΩ..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

α εμενα οταν προτομειναμε σε σπιτι ειχαμε το εξης κακο ειχε μαθει στη μανα του να πεταει πανω στη τραπεζαρια τα ρουχα του με πολυ κοπο το εκοψα ωστε να πηγαινει τα απλυτα στη θεση τους και τα υπολοιπα εστω πεταμενα στη κρεβατοκαμαρα
ΑΘΛΟΣ!!!!!!!!! ΕΥΓΕ.... ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 328109
ΕΓΩ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΛΕΩ....... ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΡΟΥΧΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ!!!! ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΣ ΤΑ ΘΕΛΩ???" ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 311356


τον απειλησα οτι θα τα παιταξω εξω στην αυλη και θα τα μαζευει απο τα σκυλια φυσικα με εγραψε μεχρι που ανοιξα τη πορτα αλλα με προλαβε και τα μαζεψε απο τοτε κυριως Very Happy

????????


Επισκέπτης
παντως για να μη νομιζετε οτι ειστε οι μονες.......αμα δεν πεις την κουβεντα εκατο φορες.....τιποτις!

ΕΚΑΤΟ ΟΜΩΣ!!!!!!!!

SOTIANNA


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΓΕΛΑΩ???????????????????? Razz Razz Razz

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γελα φιλεναδα,γελα!Εγω σημερα εκανα γενικη,ελειπε ολη μερα στη δουλεια,ηρθε λιωμα,εφαγε και ταβλιαστηκε.Τωρα που ξυπνησε και βγηκε στη βεραντα να φερει ξυλα για το τζακι,τι ρωτησε;Μωρο τα λουλουδια δεν τα ποτισες(εχουμε 2 ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ γλαστρες)?Σηκωσα ολο το σπιτι,ειχα και την μικρη σαν την ουρα απο πισω,επρεπε να ποτισωκαιτης γλαστρες που τις εχει αναλαβει εκεινος υποτιθεται,οπως και να καθαριζει και τη γυαλα με τα χρυσοψαρα.Του ειχα πει εξαρχης,χρυσοψαρα δεν θελω,τα εχω βαρεθει τοσα χρονια στη μανα. μου και σιχαινομαι να τα καθαριζω.Καλα μου λεει,εγω θα τα πλενω.Ενταξει εννοειται οτι εγω κατεληξα να πλενω τα χαζοψαρα και εχουν περασει και 2 χρονια και δε λενε τα ατιμα να μας αφησουν χρονους.Και το κορυφαιο,προχτες πηρε ακομα 2 ψαρακια για να εχουν παρεα τα πρωτα δυο!Και θελει και ενυδρειο!Μη φας!

SOTIANNA


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
fratzolaki έγραψε:Γελα φιλεναδα,γελα!Εγω σημερα εκανα γενικη,ελειπε ολη μερα στη δουλεια,ηρθε λιωμα,εφαγε και ταβλιαστηκε.Τωρα που ξυπνησε και βγηκε στη βεραντα να φερει ξυλα για το τζακι,τι ρωτησε;Μωρο τα λουλουδια δεν τα ποτισες(εχουμε 2 ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ γλαστρες)?Σηκωσα ολο το σπιτι,ειχα και την μικρη σαν την ουρα απο πισω,επρεπε να ποτισωκαιτης γλαστρες που τις εχει αναλαβει εκεινος υποτιθεται,οπως και να καθαριζει και τη γυαλα με τα χρυσοψαρα.Του ειχα πει εξαρχης,χρυσοψαρα δεν θελω,τα εχω βαρεθει τοσα χρονια στη μανα. μου και σιχαινομαι να τα καθαριζω.Καλα μου λεει,εγω θα τα πλενω.Ενταξει εννοειται οτι εγω κατεληξα να πλενω τα χαζοψαρα και εχουν περασει και 2 χρονια και δε λενε τα ατιμα να μας αφησουν χρονους.Και το κορυφαιο,προχτες πηρε ακομα 2 ψαρακια για να εχουν παρεα τα πρωτα δυο!Και θελει και ενυδρειο!Μη φας!
ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΞΗΓΗΣΕΣ.... ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΡΑΒΑΩ, ... ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 606100
ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΟΥΝ ΧΡΟΝΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΗ ΚΗΔΕΙΑ!!! ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 50580

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βρε δε λενε να αποδημησουν εις τοπον χλοερο!
Τι τα εχουμε αφησει αταιστα οταν λειπαμε και δεν ειχαμε που να τα αφησουμε,τι μες στη βρωμα η γυαλα,εκει αυτα!Εφταψυχα!Κριμα βεβαια τα καημενα,τα λυπαμαι και για αυτο τα ανελαβα εγω γιατι αμα περιμενα απο τον καλο μου,προκοπη δεν θα βλεπαμε.Να φανταστεις το ενα εχει ξασπρισει,γιατι οταν εφυγε με αδεια ο δικος μου κι ελειπα κι εγω,εκλεισε ολα τα πατζουρια στο καθιστικο που τα ειχαμε,ενω ποτε δεν τα κλειναμε κι ας λειπαμε,με αποτελεσμα μετα απο δεκα μερες που γυρισαμε,η γυαλα να ειναι μεσα στη μπιχλα και το ενα να εχει ξεθωριασει απο το σκοταδι!Μονο χρυσοψαρο δεν θυμιζει!Παρολα αυτα,τον απεθαντο εχουν!

zozefina_27

zozefina_27
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
klise to oksigono kai tha deis se 3 meres tha kles tous makarites(apodedigmeno, se merikes meres tha exw to xrono tous tha miraso kai koliba) Very Happy

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="zozefina_27"]klise to oksigono kai tha deis se 3 meres tha kles tous makarites(apodedigmeno, se merikes meres tha exw to xrono tous tha miraso kai koliba) Very Happy [/quote

Χαχαχα!
Φονισσα,κακουργα δολοφονισσα!
Ειναι σε γυαλα,θα πρεπει να τα καπακωσω απο πανω με κατι μωρε και θα βγαζει ματι οτι το εκανα επιτηδες!
Συλληπητηρια,ζωη σε σας!
Θελω κι εγω κολλυβα!Μη με ξεχασεις!
Χιχιχι!

????????


Επισκέπτης
fratzolaki έγραψε:Γελα φιλεναδα,γελα!Εγω σημερα εκανα γενικη,ελειπε ολη μερα στη δουλεια,ηρθε λιωμα,εφαγε και ταβλιαστηκε.Τωρα που ξυπνησε και βγηκε στη βεραντα να φερει ξυλα για το τζακι,τι ρωτησε;Μωρο τα λουλουδια δεν τα ποτισες(εχουμε 2 ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ γλαστρες)?Σηκωσα ολο το σπιτι,ειχα και την μικρη σαν την ουρα απο πισω,επρεπε να ποτισωκαιτης γλαστρες που τις εχει αναλαβει εκεινος υποτιθεται,οπως και να καθαριζει και τη γυαλα με τα χρυσοψαρα.Του ειχα πει εξαρχης,χρυσοψαρα δεν θελω,τα εχω βαρεθει τοσα χρονια στη μανα. μου και σιχαινομαι να τα καθαριζω.Καλα μου λεει,εγω θα τα πλενω.Ενταξει εννοειται οτι εγω κατεληξα να πλενω τα χαζοψαρα και εχουν περασει και 2 χρονια και δε λενε τα ατιμα να μας αφησουν χρονους.Και το κορυφαιο,προχτες πηρε ακομα 2 ψαρακια για να εχουν παρεα τα πρωτα δυο!Και θελει και ενυδρειο!Μη φας!

xaxaxaxa καλα εισαι φοβερη Laughing Laughing Οταν ξεκιναει η φραση με το ΡΕ ΜΩΡΟ ανεβαζω πιεση με τη μια γιατι ξερω οτι θα ακουσω παπαρια...Λοιπον εγω κοιτα πως ξεπατωσα τα ψαρια! Ειχα 2, οταν εβαζα τροφη το ενα ηταν πιο καπατσο κ πηγαινε κ την ετρωγε.Επαιρνα λοιπον η κυρια ενα καλαμακι κ καθε που πηγαινε ταχα το νηστικο να φαει εγω με το καλαμακι του σκαγα κουτουλιες. μια εβδομαδα κρατησε αυτο. Το ενα σιγουρα πηγε απο εγκεφαλικο κ το αλλο απο ασιτια διοτι μαλλον εσκαγα μαπες στο χορτατο Shocked Shocked Shocked

????????


Επισκέπτης
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙΟΛΑΣ..ΕΓΩ ΗΔΗ ΕΙΜΑΙ ΤΟΥ ΕΞΑΛΛΟΥ. ΕΝΑ ΓΑΜΟΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΕΧΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΥΠΝΗΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 6. ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΣΤΙΣ 10 ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 8..ΟΧΙΙΙΙΙΙΙ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥΥΥΥ, ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 911307 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 911307 ΘΕΛΕΙ ΝΝΑ ΦΥΓΕΙ ΣΤΙΣ 10 ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΓΑΜΗΜ...ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 7 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 679259 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 679259 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 679259 ΑΝΑ 10 ΛΕΠΤΑ ΛΟΙΠΟΝ Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΒΑΡΑΕΙ...ΤΗ ΜΙΑ ΑΡΧΙΖΩ, ΜΩΡΟ ΚΛΕΙΣΤΟ, ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΡΕ ΜΩΡΟ ΑΜΑΝ...ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ...Κ ΦΕΥΓΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΝΑΠΕ...ΕΧΩ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΕΙ ΗΔΗ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΟΠΟΥ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΠΑΝΩ Κ ΤΟΥ ΛΕΩ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ, ΤΩΡΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑ....ΑΠΑΝΤΗΣΗ....ΡΕ ΜΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΞΥΠΝΑΣ ΤΟΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ??????? ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 534787 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 534787 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 534787 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 606100 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 606100 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 606100 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 606100 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 606100

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωραιο Σαββατιατικο ξυπνημα!
Εμενα μου σπαει τα νευρα οταν ξυπναει το πρωι και για να φτιαξει ελληνικο καφε,θελει συγκεκριμενο μπρικι καισυγκεκριμενη κουπα.Μπορει να τυχει ομως αυτα να ειναι πλυμμενα στην πιατοθηκη,κατω απο κατσαρολες και πιατα.Δεν θα παρει αλλο,θα πρεπεινα πεταξει και να κοπανησει ολα τα κατσαρολια για να βγαλει το μπρικι με φασαρια με αποτελεσμα να ξυπναω.Αφου οταν ειναι πρωι,παω απο το βραδυ και του βγαζω μπρικι και κουπα για να μην ακουω τους Στομπ στις 6 το πρωι.

Εσυ πες μου οτι ξαναξαπλωσες λιγακι εστω και δεν αρχισες το καθαρισμα.

????????


Επισκέπτης
fratzolaki έγραψε:Ωραιο Σαββατιατικο ξυπνημα!
Εμενα μου σπαει τα νευρα οταν ξυπναει το πρωι και για να φτιαξει ελληνικο καφε,θελει συγκεκριμενο μπρικι καισυγκεκριμενη κουπα.Μπορει να τυχει ομως αυτα να ειναι πλυμμενα στην πιατοθηκη,κατω απο κατσαρολες και πιατα.Δεν θα παρει αλλο,θα πρεπεινα πεταξει και να κοπανησει ολα τα κατσαρολια για να βγαλει το μπρικι με φασαρια με αποτελεσμα να ξυπναω.Αφου οταν ειναι πρωι,παω απο το βραδυ και του βγαζω μπρικι και κουπα για να μην ακουω τους Στομπ στις 6 το πρωι.

Εσυ πες μου οτι ξαναξαπλωσες λιγακι εστω και δεν αρχισες το καθαρισμα.

ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΗ ΓΕΝΙΚΗ Κ ΣΕΡΝΟΜΑΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 679259 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 679259 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 679259 ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΚΟΛΟΒΑΡΑΩ, ΜΠΟΡΩ???ΟΧΙ!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΙΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΔΙΟΤΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ Κ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ Κ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ Κ ΕΙΠΕ ΑΜΕΣΩΣ ΝΑΙ...ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ, ΙΣΩΣ ΜΕ ΕΙΔΕ ΜΕ ΤΟ ΚΛΑΜΕΡ Κ ΤΙΣ ΧΛΩΡΙΝΙΑΣΜΕΝΕΣ ΦΟΡΜΕΣ Κ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΜΗ ΤΟΥ ΚΑΤΣΩ ΚΑΝΑ VIAKAL ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ...ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΟΜΩΣ ΤΟ ΜΕΝΟΥ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ..ΝΑ ΦΑΜΕ ΛΕΕΙ ΜΕΖΕ ΤΟΥΣ ΓΙΓΑΝΤΕΣ (ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ affraid affraid ) Κ ΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΙΜΑ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ...Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ......ΠΙΤΣΑ ΛΕΕΙ ΘΕΛΕΙ....ΑΡΑ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Μ... Κ ΘΑ ΖΥΜΩΣΩ ΚΙΟΛΑΣ...ΤΟ ΧΤΑΠΟΔΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΗΔΗ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΟ ΣΤΟ Κ...ΜΟΥ....ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΕΕΙ ΑΥΡΙΟ ΣΤΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ... ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 679259 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 679259 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 679259 ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ Κ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΛΕΨΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΚΟΤΖΙΛΕΣ...ΑΥΤΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 606100 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 606100 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 606100

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ βρε κοριτσακι μου!Κουραγιο,τι αλλο να πω;
Ειπες για ψησιμο και τι θυμηθηκα.Δουλευα Σαββατο μεχρι της πεντε.Σχολαω και παω με τις φιλες μου για καφε να χαλαρωσω.Εκει που πινω αμεριμνη το καφεδακι μου,χτυπαει τηλεφωνο.Μωρο,πανε σπιτι,βγαλε οτι κρεατα εχουμε στην καταψυξη να ξεπαγωσουν,αγορασα ψησταρια για το μπαλκονι!
Φευγω,τσακιζομαι να προλαβω να παω σπιτι,να ξεπαγωσω τα κοψιδια.Ερχεται ο μαστορας και τι εχει παρει;Μια τεραστια ψησταρια,η οποια ομως θελει συναρμολογηση.Ξεκιναμε το φτιαξιμο κατα τις 7-8 το απογευμα.Να μην μπορουμε να την κανουμε γιατι ειχε στραβες τρυπες και δεν εμπαιναν οι βιδες και να κατεβαζει καντηλια και να λει κρατα καλα,δεν με βοηθας.Να εχει παει 12 το βραδυ και ακομα εκει.Το στομαχι να βαραει παλαμακια απο την πεινα!
Μωρο μου αστο να λεω εγω,ας παραγγειλουμε να φαμε.
Οχι!Θα τη φτιαξω!
Μετα κοπων και βασανων,τελςιωνουμε κατσ τη 1 το βραδυ και ξεκιναει αλλη μαχη!Της φωτιας!Να μην παιρνουν τα καρβουνα,να εχει ντουμανιασει ο τοπος και παλι να φταιω εγω που δεν ειχα κρατησει προσαναμματα απο τζακι(Ιουλιο μηνα!).
Εγω παλι να λεω ας παρουμε να φαμε απεξω πειναω!Οχι ο δικος μου!Τελικα ψησαμε και φαγαμε στις 3 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ!
Και φυσικα,η ψησταρια εμεινε για παντα στη βεραντα χωρις να ξαναψησουμε ποτε ξανα!Εβαζα επανω τις γλαστρες!

????????


Επισκέπτης
βρε αθεοφοβες με τα ψαρακια τα βαλατε??? χιχι εχω νεα, εμας το τελευταιο μας χρυσοψαρο εζησε τεσσεραμιση χρονια!!!!! ελατε ρε παιδια γλυκουλικα ειναι τα καημενα....οσο για τις δουλειες κατερινακι, καλα ξεμπερδεματα......

????????


Επισκέπτης
arco iris έγραψε:βρε αθεοφοβες με τα ψαρακια τα βαλατε??? χιχι εχω νεα, εμας το τελευταιο μας χρυσοψαρο εζησε τεσσεραμιση χρονια!!!!! ελατε ρε παιδια γλυκουλικα ειναι τα καημενα....οσο για τις δουλειες κατερινακι, καλα ξεμπερδεματα......

4 ΧΡΟΝΙΑ???ΤΗ ΓΑΜ...Η ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΙΤΙΣΣΑ!!! ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ, ΚΑΝΩ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ..ΤΟΥ ΑΓ.ΑΝΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 679259 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 679259 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ..ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ ΜΗΔΕΝ.. - Σελίδα 11 679259

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 21]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις