Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
103 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 103 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινα αντρες!!!!Τι να πεις; Razz Razz Razz

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerinalb έγραψε:Καλησπέρα φιλενάδες μου..
Φτάσατε στην 7-8 σελίδα κι εγώ ακόμα ούτε με γεια το θεματάκι δεν είπα..

Ρινούλα τέλεια τα νέα από τον γιατρό..τώρα μόνο τα ματάκια να γίνουν καλά και όλα σούπερ..

Αννούλα μπράβο που κάνεις μαθήματα..για πες κανένα κόλπο για τον ύπνο και σε μας που έχουμε γίνει ζόμπι Shocked

Εγώ κρέμα χρησιμοποιώ fissan mama...γενικά αγαπώ fissan Respect
Μακάρι να υπήρχε και fissan για τις καούρες...αχαχα

Κορίτσια ο δικός μου έχει αρχίσει το παραλήρημα...και τι θα κάνει όταν σπάσουν τα νερά..και πως θα με κουβαλήσει..και να βάλει τη βαλίτσα τώρα στο αμάξι να είμαστε έτοιμοι..και που θα παρκάρει για να με πάει στην κλινική...έχει τοοοοοση πλάκα..Τους τελευταίους 8 μήνες με έπρηζε να είναι μέσα την ώρα του τοκετού και τώρα θέλει λέει να είναι έξω και να καπνίζει..μάλιστα θα μου δώσει και 2 αντιστρές μπαλίτσες λέει για να ζουλάω και να μη χρειάζομαι τον ίδιο...χαχαχα

Χρύσα μου μήπως να έπαιρνες τον γιατρό ένα τηλέφωνο να τον ενημερώσεις?

Χαχαχαχα Κατερίνα!!!! Τέλειος!!! Εμένα μου το έχει δηλώσει από την αρχή. "πάρε μάνα, πατέρα, αδερφή, από μένα μην περιμένεις συμπαράσταση.... Καλό θα ήταν να βρούμε και έναν να συμπαρασταθεί κι εμένα αλλιώς δεν την παλεύω...." και ύστερα μου λες για να έρθει μέσα.... Με τίποτα όμως... Εδώ διάφραγμα έκανα και έκλαιγε από την ώρα που μπήκα μέχρι που βγήκα!! Άστα!

Όσο για τον ύπνο: γυρνάς στα πλάγια. Από όποια πλευρά σε βολεύει. Ας υποθέσουμε από την αριστερή. Το αριστερό σου χέρι το περνάς από πίσω και το δεξί μπροστά σου. Το αριστερό πόδι τεντωμένο και το δεξί λυγισμένο. Η κοιλίτσα ακουμπάει κανονικά στο κρεβάτι.Κι αν σε ενοχλεί η μέση, βάζεις ένα μαξιλάρι κάτω από το δεξί πόδι. Κατάλαβες περίπου;;

riakibeboulis

riakibeboulis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κατερινα μου πλακα εχουν οι αντρεσ !! φοβουνται πολυ περισσοτερο απο εμασ..χαχαχαχαχα!!!

χρυσα μου πηρεσ το γιατρο σου??????

αννουλα μου ποσα μαθηματα εχεις κανει??

ιωαννα μου πηρα το αμυγδαλελαιο!! το βραδυ θα βαλω πρωτη φορα..!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρια ειναι πιο φυσικο απο τη βαζελινη αφου κι ο γιατρος σου δε σε αφηνει να παρεις κρεμες!Με το αμυγδαλελαιο η κουνιαδα μου κανει και ντεμακιγιαζ, εγω δεν το εχω δοκιμασει!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρυσα το γιατρο, συμφωνω!

Κατερινα ο αντρας σου εχει πλακα! Αγχωνεται πολύ!

Ρια δοκιμασε το αμυγδαλελαιο και πες μας!

katerinalb

katerinalb
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αννούλα σ'ευχαριστώ πολύ για την υπνοσυμβουλή..θα τη δοκιμάσω το βράδυ..

μια φίλη μου πήρε δωρακι ενα μαξιλαρι θηλασμου και θα μου το φερει μάλλον τη Δευτερα..θα το δοκιμασω και στον υπνο τωρα μηπως με βοηθησει και αυτο λιγο..

Να σας ρωτησω και κατι ακομη..
Τα σαμπουαν και αφρολουτρα για τα μωρακια τα frezyderm μηπως ξερετε αν ειναι ξεχωριστα το ενα με το αλλο ή μονο μαζι?
Εσεις ποιο θα χρησιμοποιησετε για το μπανακι του?

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινα καλησπερα! Νομιζω εναι ξεχωριστα τα φρεζυντερμ.
Ελεγα να χρησιμοποιησω αυτο που βαζω και στη μικρη το tol velvet αλλα θα δω μηπως παρω weleda.

katerinalb

katerinalb
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα Ρινούλα..
Ευχαριστώ για την απάντηση...δεν τα ξέρω καθόλου αυτά που μου είπες..πρώτη φορά τα ακούω..
Τα συστηνεις εσύ που τα εχεις δοκιμάσει δηλαδή? από φαρμακείο τα παίρνεις?

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα σε ολες...εγω απο την αρχη βαζω αμυγδαλελαιο κ βαζελινη παιδικη...ραγαδες δεν εχω κανει...το αμυγδαλελαιο κανει καλο ετσι κ αλλιως στο δερμα μπορεις να το βαζεις ρια κ αντι ενυδατικης τη νυχτα εαν δεν εχεις λιπαρο δερμα επισης κανει πολυ καλο σε βλεφαιδες κ φρυδια..δυναμωτικο!

ρηνουλα πας καλυτερα ε?τελεια...κ εγω της weleda σκεφτομαι να παρω..ταιριαζουμε στα προιοντα που χρησιμοποιουμε..κ κεραλοιφη κ κρεμς πιο φυτικες χρησιμοποιω..

επισης κ εγω σημερα πηγα για περπατημα κ ενιωσα πονακι κατω κολπικα..!!κ ο δικος μου λεει λες?παμε να ετομαστουμε?..στο χθεσινο μαθημα με τη μαια κ εμνα μου εκανε χαλαρωση..και αναπνοες κ μας εδειξε κ slights για τον τοκετο κ ο γλυκουλης μου δακρυσε..σκεφτειτε τι θα κανι μεσα!!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 7 215994

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ποια απο οσες εισται Αθηνα παιρνετε μαγνησιο κ yutopar??επειδη εμενα μου τα σταματησε αν ειναι να τα στειλω σε καποια κ εκτος Αθηνας τα στελνω δε με πειραζει....

bluerose

bluerose
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια!!!

Αχ αυτοί οι άντρες!Δεν έχουν πολύ πλάκα όταν ασχολούνται πραγματικά με τα της εγκυμοσύνης και του τοκετού;;; Εμένα πάντως μου το δηλώνει ήδη - να μην τον υπολογίζω μέσα!

Δε γίνεται ρε κορίτσια να κοιμηθούμε σήμερα και να ξυπνήσουμε τη μέρα της γέννας; Αυτή η αναμονή με σκοτώνει...όσο πίο λίγος είναι ο καιρός που μένει τόσο πιο πολύ μου φαίνεται εμένα...

Ρινούλα, υπομονή αφού βελτιώνεται το μάτι σίγουρα τις επόμενες ημέρες θα είναι μια χαρά!

Χρύσα μπορεί να μην είναι τίποτα αυτοί οι πόνοι, αλλά για καλό και για κακό να μιλήσεις με το γιατρό σου, μην το αμελήσεις.

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινα μου δε συστηνω κατι! Απλα το tol velvet το βαζω στην κορη μου, από το φαρμακειο της το είχα πάρει και της έχει κατσει καλα. Εχει τα χημιμκουλια του, αλλα σε σχεση με πολλά άλλα μου φαινεται καλύτερο. Τα weleda ειναι βιολογικα. Υπαρχουν και άλλες μάρκες, αλλά αυτη τη βρισκω πιο εύκολα. Στην κορη μου δεν τα βαζω γιατι έχει μια ελαφρια αλλεργια στην καλεντουλα που έχουνε μέσα.

Αντωνια τωρα πονάς; Μήπως εχει αρχισει να κατεβαινει το μωράκι; Θα ειναι μέσα ο άντρας σου; Κι εμένα ήτανε και ήταν υπέροχα και για τους δυο μας!

Ελευθερια μου σε ευχαριστώ! Όντως οι δυο τελευταιοι μηνες περνανε αργά και βασανιστικά.

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα και απο μένα κορίτσια ! Αυτό για το ότι η βαζελίνη έχει παράγωγα πετρελαίου το ξέρω και εγώ. Θα σας στεναχωρήσω λιγο με την prevestria. Σε εμένα στην πρώτη μυ εγκυμοσύνη δεν εκανε τίποτα και έβαζα τόνους! Χάλασα πολλά μπουκάλια! Αλλά δυστυχώς έκανα και πάρα πολλές μάλιστα. Για το αμυγδαλελαιο δεν ξέρω.
Κaterinalb tης frezyderm χρησιμοποιώ ακόμα στον γιο μου και θα το κάνω και στο δευτερο. Ηδη παρηγγειλα απο το internet που τα βρ'ησκω πιο φτηνά όλη την σειρά. Εννοώ κρέμα σώματος (μυρίζει τέλεια), σαμπουάν και το αφρόλουτρο.
Επίσης και εγώ με το μαξιλάρι αυτό κοιμάμαι! Σώθηκα!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινα το αφρολουτρο και το σαμπουαν της frezyderm ειναι ξεχωριστα!Αυτα πηρα γιατι τα θεωρω απο τα καλυτερα!

Ρινουλα εχω κι εγω ακουσει για τα weleda καλα λογια αλλα εχω ενδοιασμους! Rolling Eyes

Αντωνια το περπατημα στο προτεινε η γιατρος σου;Ανεβηκε ψυχολογικα;

Ελευθερια κι εγω ανυπομονω κι εχω κουραστει και ψυχολογικα περα κι απο σωματικα!Ελπιζω να μου εχουν μεινει αποθεματα για μετα! Rolling Eyes

Βανα μια κρεμα δεν κανει θαυματα ειναι αληθεια!Παιζουν κι αλλα ρολο οπως η φυσικη ενισχυση της ελαστικοτητας του δερματος πχ με αρκετο νερο εμφιαλωμενο αλλα και να μην παρουμε αποτομα πολλα κιλα!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια αν ειναι να κανεις ραγαδες θα κανεις ό,τι και να βαζεις. Επίσης η βαζελινη ειναι παραγωγο του πετρελαιου, δειτε συσκευασια τι γραφει μπροστα κιολας (αν το γραφει πια, παλια το έγραφε, pure petroleum jelly.
http://beatboredom.co.uk/wp-content/uploads/2011/11/vaseline.jpg
Δε σημαινει αυτο ότι κανει κακο, βεβαια.

Βανα τι άλλα νεα;

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:
Βανα μια κρεμα δεν κανει θαυματα ειναι αληθεια!Παιζουν κι αλλα ρολο οπως η φυσικη ενισχυση της ελαστικοτητας του δερματος πχ με αρκετο νερο εμφιαλωμενο αλλα και να μην παρουμε αποτομα πολλα κιλα!

Ιωάννα μου στη πρώτη μου εγκυμοσυνη πηρα πάνω απο 20 κιλά. Δεν πινω εμφιαλωμενο νερο παρα μονο έξω απο το σπιτι κανενα μπουκαλακι στο δρομο και κρεμα εβαζα καθε 3-4 μερες που το θυμομουν (τωρα ουτε τοσο και όχι κρεμα για ραγαδες). Δεν εχω ουτε μια στην κοιλια. Σαφως η αποτομη αυξηση και μετα μειωση βαρους δε βοηθα καθολου αλλά και οι κρεμες κατα τη γνωμη μου ειναι λίγο κοροιδια.

Έχις περάσει πολλά κοριτσάκι γιαυτο εισαι εξαντλημενη. Θα σε ανταμειψει η μπεμπουλα σου που θα ερθει αφου κλεισεις 38 εβδομάδες, θα δεις (ναι, έχω κι εγω το κληρονομικο χάρισμα, χαχα!)

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρινουλα εχεις χαρισμα;!Σε ευχαριστω πολυ για το κουραγιο!Μακαρι να πεσεις μεσα!Για τις ραγαδες οι γνωμες διιστανται αλλα ειναι ολες σεβαστες!Οσο για το νερο ο γιατρος μου μου ειπε μονο εμφυαλωμενο, ειδικα και για το αμνιακο!Εμεις παντως λογω σκληρου νερου πιναμε ηδη εμφυαλωμενο!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α δεν ξερω για το αμνιακο τι παιζει με το νερακι... στην Πάτρα δεν πινεται δηλαδή; Δεν το ήξερα. Ή πίνεται αλλά είναι μπλιαχ;

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη μου βρωμουσε το νερο της βρυσης. Κανονικα σε εμας πινεται. Δεν μπορουσα με τιποτα να το πιω, και επεισα και τον αντρα μου λεγε λεγε ότι κάτι έχει, έκανε και κατι εργα η ΕΥΔΑΠ στη γειτονια εκεινες τις μερες που μαθαμε ότι ήμουν έγκυος και κόλλησε. Πήραμε κανατα με φιλτρο και πιναμε μονο απο εκει. Ε, όταν γυρισα από το μαιευτήριο, δε μου μυριζε πια καθολου, και ετσι καταλαβαμε ότι τελικα δεν ειχε τίποτα... Smile

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το νερο εδω ειναι ανα περιοχες!Στην παλια μου γειτονια κοντα στο πανεπιστημιο το νερο ηταν τελειο (συμφωνα και με ελεγχους) και πινοταν ανετα!Εδω που μενω τωρα πινεται αλλα εχει πολλα αλατα, ειναι πολυ σκληρο και με τον καιρο ειχα ενοχλησεις στα νεφρα μου μιας κι εχω ηδη μια ευαισθησια!

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Rinoula ολα καλα!Ελαφρα πονάκια αλλά αρχισα και τα χαπάκια οποτε ελπίζω να πάμε καλύτερα! Παω να κοιμήσω τον ταρζάν μου. Ξεφύγαμε σήμερα πού στο ωράριο!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια παραδιδω τον υπολογιστη στον αντρα μου!Καλη σας νυχτα!

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ...
ΕΓΩ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΦΥΓΑΝ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ .

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΡΑΓΑΔΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΟ ΣΩΜΑ Κ ΤΙ ΕΛΑΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΧΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΡΑΓΑΔΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΛΟΣ....Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕ ΠΟΤΕ ΚΡΕΜΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΡΑΓΑΔΑ..
ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΒΑΖΩ ΤΗ FISSAN MAMA ΟΠΟΤΕ ΘΥΜΗΘΩ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΡΑΓΑΔΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ.

ΓΙΑΥΤΟ ΜΗΝ ΞΟΔΕΥΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑΔΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΡΕΜΕΣ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ (ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ)

ΚΑΤΑΤΑΛΛΑ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ????ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΥΡΛΑ ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΑΝ ΚΑΤΣΩ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Η ΜΕΣΗ ΜΕ ΜΙΑΝΕΙ..

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!

Εχει πολύ ωραία μέρα σημερα εδω! Η βολτα μας θα ειναι το σουπερ μαρκετ βεβαια αλλά δεν πειραζει.

Χρυσα σε ενοχλει πολύ η μεση σου... Αν σηκώνεσαι κάθε λιγο και ξεμουδιαζεις; Ενταξει, η αληθεια ειναι ότι η κοιλια δεν ειναι και το πιο βολικο πραγμα! Ειναι μεγαλη η κοιλιτσα σου;

Ιωάννα αμα ειναι ετσι πολύ καλά κάνετε και δεν το πινετε, ειδικα αμα εχεις ευαισθησια στα νεφρα, μην τυχον κάνετε και πετρες!

Βάνα κι εμεις συνεχεια ξεφευγουμε στο ωράριο, αν και γενικα δεν ειμαστε άνθρωποι του προγραμματος.

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα σας κορίτσια!!

Εγώ έπινα νερό εμφιαλωμένο την περίοδο που έπρεπε να είμαι ξάπλα και από τότε δεν μπορώ να πιω καθόλου από τη βρύση! Πρέπει να το αφήσω να τρέξει πρώτα ή να πιω από το ψυγείο...

Όσο για τα σαμπουάν κι εγώ στα Frezyderm είχα καταλήξει αλλά προχθές ήρθε η αδερφή μου και μου είπε για τα Mustela (αν γράφονται έτσι). Πάντως τα πιο φτηνά σαμπουάν και αφρόλουτρο τα βρήκα εδώ. Www.pharmacy4u.gr τα έχει κάπου στα 8 ευρώ και κάτι. Δεν τα βρήκα αλλού πιο φτηνά. Από εδώ παρήγγειλα και μπατονετες, ψαλίδι, χτένα, και τέτοια της chicco. Η έδρα του είναι στην Πάτρα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις