Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
103 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 103 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

jennia

jennia
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το ξέρω δεν καταλαβαλινουν πάντα και λένε κι αυτοί τα δικά τους....εγώ απλά αφήνω να περάσει έτσι αν δω ότι δεν με νιώθει .... και μετά το καταλαβαίνει μόνος του!!!Είναι και λίγο εγωιστές!!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντρες!!!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λια μου αν ο γιατρος σου το βρισκει φυσιολογικο το βαρος τοτε δεν υπαρχει προβλημα φανταζομαι. Δεν ειναι και όλα τα μωράκια ίδια! ΕΠισης και ο δικος μου δεν εχει παρει θέση ακομα. Κι εμενα με ανησυχει λιγο αυτο αλλά έχει καιρο ακομα από ό,τι έχω καταλάβει.

Εγω κοριτσια του έχω βγαλει το λαδι του αντρα μου απο τοτε που εμεινα εγκυος την πρωτη φορα, μια με τα ορμονικα μου, μια με την ψιλοκαταθλιψη μετα τη γεννα, μια με τα αγχη μου... ειναι ήρωας, όχι αστεια!

Marina P.

Marina P.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρηνούλα, και εσένα ο λαιμός; Ωχ! Περαστικά πάλι! Και εμένα , δεν μπορώ να πω ότι πέρασε, το πρωί με πονάει, μετά με αφήνει κατά διαστήματα αλλά τώρα είμαι καλύτερα!

Ιωάννα, υπομονή με τα νεύρα. Σ' εμένα εναλλάσσονται διαστήματα αταραξίας με άλλα διαστήματα νεύρων και εκνευρισμού.

Marina P.

Marina P.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λία, ο γιατρός σου ,θα σε ενημέρωνε αν ήταν ανησυχητικό όντως! Εμένα,30 εβδομάδα ήταν 1699 και μου είπε ότι βγήκε μια εβδομάδα μεγαλύτερο σύμφωνα με τις μετρήσεις. Τώρα να δούμε αν έχει μεγαλώσει. Χθες, έβλεπα άσχημα όνειρα ,ότι δεν έχει αναπτυχθεί και άλλα...

LiaS


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Το ξέρω μωρέ ότι αν ήταν τίποτα ανησυχητικό θα μου το έλεγε αλλά κάποια πράγματα τα σκέφτομαι...βέβαια και εγώ μικρούλα βγήκα οπότε θα δούμε!!περαστικά σε όλες τις αρρωστούλες και καλό μεσημέρι...

Ιφιγενεια13

Ιφιγενεια13
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
γεια σας κοριτσακια!

Σας παρακολουθω καθε μερα αλλα δεν εχω κουραγιο να γραψω τις ωρες που μπαινω.

Εκανα doppler στις 32 εβδομαδες και ολα βγηκαν οκ. Ο μικρουλης μου ειναι 2.100.. χαχα ολοκληρο παιδακι Razz
Αυτες τις μερες κατεβαινει χαμηλα , παιρνει θεση σιγα σιγα και πονανε τα κοκκαλακια μου.
Να σας πω την αληθεια εχω αρχισει και φοβαμαι και ο φοβος εντεινεται οταν μου λενε οτι παρατρωει το φαγακι του...
Για να δουμε τι θα γινει
Τον περιμενω με ανυπομονησια !!

Φιλια σε ολες
ΧχΧ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ιφιγενεια13 στις Δευ Φεβ 11, 2013 6:31 am, 1 φορά

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακι χαιρομαι που εισαι καλα κι εσυ και το ζουζουνι σου!Μια χαρα τα νεα σας!Αφου δεν εχεις θεμα με το σακχαρο ας παιρνει βαρος το παιδακι!

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:
xrysakoski έγραψε:ΚΑΙ ΕΓΩ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ!!!

ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ?

Εγω τους προειδοποιησα ολους οτι εχω νευρα και να μην με τσιγκλανε!

Κι εγώ κορίτσια,τις τελευταίες μέρες είμαι στην τσίτα,αφού σκέφτομαι το μωρό κ λέω θα πάθει τίποτα που ταράζομαι συνεχώς..

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Marina P. έγραψε:Λία, ο γιατρός σου ,θα σε ενημέρωνε αν ήταν ανησυχητικό όντως! Εμένα,30 εβδομάδα ήταν 1699 και μου είπε ότι βγήκε μια εβδομάδα μεγαλύτερο σύμφωνα με τις μετρήσεις. Τώρα να δούμε αν έχει μεγαλώσει. Χθες, έβλεπα άσχημα όνειρα ,ότι δεν έχει αναπτυχθεί και άλλα...



Από άσχημα όνειρα κ εγώ άλλο τίποτα, πότε με το μωρό, πότε με τον άντρα μου, με τους γονείς μου, χάλια, ξυπνάω μες τη νύχτα κ δε μπορώ να κοιμηθώ ξανά...

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια

Μπαινω απο κινητο για να σας πω οτι γεννησα ενα αγορακι 3200 την κυριακη τα ξημερωματα στις 2. Ο μικρος μου ομως γεννηθηκε με ταχυπνια κ ειναι σε θερμοκοιτιδα στην εντατικη χωρις οξυγονο . Σημερα ειναι καλυτερα κ αρχισε να τρωει κ λιγο μαμαδογαλατακι. Δεν ξερω ποτεθα βγουμε. Το καλο σεναριο ειναι την τεταρτη. Το δυσκολο την παρασκευη. Εγω θα μεινω στο μαιευτηριο μαζι του.
Οι πονοι συσπασεις αρχισαν το σαββατο παρολο τα χαπια που λαμβανα. Δυστυχως ουτε τα χαπια δεν σταματησαν το τοκετο που εξσιτιας τους ναι μεν εγινε αλλα μεσα σε 4 ωρες.
Αυτα.
Να ειστε καλα ολες.
Ελπιζω να σας γραψω καλα νεα την επομενη φορα.

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινα να σου ζησει!!! Να ειναι παντα γερος και ευτυχισμενος! Και μολις τον παρεις σπιτι θα ξεχασεις όλα τα ασχημα αυτων των ημερων, κι αφου είναι καλύτερα ήδη... Μη φοβάσαι τιποτα! Ευχομαι ό,τι καλύτερο!

riakibeboulis

riakibeboulis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χριστινα μου να σου ζησει ο μπουμπουκος σου!!!! να΄ναι παντα δυνατος,υγιεστατοσ , χαρουμενοσ και καλοτυχος!!!!! ολα τελεια!!!!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 12 215994 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

annoyla


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ωχχχ κι άλλα γεννητούρια!!Να σας ζήσει Χριστινάκι...να ναι πάντα γερός και ευτυχισμένοσ ο ζουζούνος σας!!!
Εγώ πριν λίγο ήρθα απ το γιστρό!Ειμαστε αισίως 2600 και μια χαρά!!Αυτή τη βδομάδα μου είπε να αρχίσω και περπάτημα για να βοηθήσω το μικρούλι να κατέβει πιο χαμηλά παρόλο που είναι αρκετά κάτω ήδη!!
Έκανα και το πρώτο μάθημα με τη μαία...κάναμε ανασούλες και μου εξήγησε πώς θα καταλάβω ότι ήρθε η ώρα!!
Δεν ξέρω γιατί,αλλά πιστεύω πως ο μικρούλης μου δεν θα αργήσει να κάνει τη εμφάνησή του!!

LiaS


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
chrisg να σου ζήσει...
Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 12 654316 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 12 654316
πωπω 3200 ολόκληρο παιδάκι...πίνει και γάλατάκι σιγά σιγά...όλα καλά θα πάνε τώρα...απλά βιαζότανε λίγο μωρέ...βιαζότανε για αγκαλίτσα της μαμάς...χιχιχι

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωπ να το κ το άλλο μπεμπακι !!!!
Χριστινα μου να σου ζήσει να ειναι γερο το μωρακι σου !!!

Αννουλα μου μετα έχεις σειρά εσυ .....
Ξεκινά το περπάτημα σε κανά δυο εβδομάδες θα μας πεις τα νέα ....

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χριστινα να σου ζησει το μικρακι σου...ολα τελεια Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 12 215994 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 12 215994 ...

ναι τελικα ειμαστε το φορουμ των προωρων!!!
ε κ μετα την αννα εχω σεια εγω....ουφ...
βλεπω ολες φοβομαστε κ νιωθουμε θα γεννησουμε νωριτερα!!

εμενα συνεχιζουν τα πονακια ..εκει που μουπε η γιατρος να περπαταω σιγα σιγα να κατεβει μου ειπε να μην περπαταω κ πολυ κ μου εδωσε κ buscopan.....εγω εχω μαια την πεμπτη κ την αλλη πεμπτη μπαινω στο μηνα εχω γιατρο...δε θελω ως τοτε να γεννησω!!!1 Shocked

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κλεοπατρα σημερα ειδικα ημουν κι ειμαι μες στα νευρα!Τα ασχημα ονειρα ειναι λογικα στην εγκυμοσυνη! Rolling Eyes

Χριστινα δεν το πιστευω!γεννησες;!να σας ζησει το αγοράκι σας!ευχομαι τα καλυτερα και συντομα να το παρετε στο σπιτι μαζι σας! Το οτι πινει το γαλατακι του και παρουσιασει βελτιωση ολα καλα θα πανε! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 12 50580 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 12 50580 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 12 50580 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 12 50580 Θα περιμενουμε νεα σας!Φιλια σε μαμα και γιο!

Ρινουλα Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 12 417472

Ρια Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 12 417472

Αννουλα μπηκες στον μηνα σου!Σειρα σου για γεννητουρια! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 12 536304 Μια χαρα τα νεα σας!μεγαλωσε κιολας!αντε με το καλο τωρα!

Λια Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 12 417472

Χρυσα Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 12 417472

Αντωνια να μη φοβασαι τιποτα!Δε θα γεννησεις προωρα!Ολα καλα θα πανε!

bluerose

bluerose
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μου καλησπέρα!

Χάθηκα λίγο, γιατί είχαμε εδώ την ανιψιά και ασχολιόμασταν μόνο με εκείνη!

Χριστίνα μου να σου ζήσει!!!!!!! Όλα καλά θα είναι, τρώει κι όλας ο μικρός σου Smile Είναι βιαστικούλης, τι να κάνουμε; Φιλιά πολλά και περιμένουμε νέα σου όποτε μπορέσεις Smile

Εγώ σήμερα πήγα να καταθέσω την αίτηση για την άδεια τοκετού, και να κάνω και αιτήσεις στο κεπ για την ληξιαρχική πράξη γάμου και το πιστοποιητικό οικογενοιακής κατάστασης. Να τα έχω στη βαλίτσα μου σιγά σιγά, γιατί απ΄ότι φαίνεται η ομάδα μας έχει βιαστικά γεννητούρια! Γνώρισα και τον παιδίατρο σήμερα που πήγαμε για το εμβόλιο της μικρής Smile

Φιλιά σε όλες Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 12 417472

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανεις κοριτσακι; ετοιμαζεσαι σιγα σιγα βλεπω!κανεις και προπονηση!

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!

Χάθηκα λίγο, εχθές όλη μέρα δουλειά ήμουν! Και μετά που κουράγιο να γράψω!!

Χριστίνα μου να σας ζήσει!!! Με το καλό να πάτε σπίτι σας!! Να του δώσεις πολλά πολλά φιλάκια. Να προσεχείς!

Εγώ νέα δεν έχω! Μόνο ότι πονάω παντού.... Μετά τα μαθήματα με την μαία της Πέμπτης έχω ξεπατωθεί... Λες και πήγα γυμναστήριο μετά από πέντε χρόνια.... Σκουριασα!!

Είστε όλες καλά; Τα μωράκια σας;

annoyla


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα σας κορίτσια!!Τι κάνετε??
Εγώ περιμένω τη μαία για το μάθημά μας και μετα λέω να πάω καμια βολτούλα με τα πόδια μιας και έχει καλή μέρα!!!
Αχ έρχεται η σειρά μου!!Ε ρε γλέντια!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 12 215994
Αννούλα καλημέρα...πονάς ε??Εγώ ευτυχώς ακόμα δεν πονάω κάπου ιδιαίτερα,αλλά νιώθω πια λιγάκι αδύναμη!Μου έδωσε πριν ο άντρας μου να φέρω απ το αμάξι μια σακούλα με τρία γάλατα του λίτρου και ένιωσα λες και κουβαλούσα ολόκληρο φορτίο!!

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!! Μια χαρά σας βρίσκω σήμερα! Εμείς είχαμε διαβητολόγο χθες. Μου έδωσε ένα πλάνο διατροφής,το ξεκίνησα από χθες το βράδύ και σε μια βδομάδα θα ξεκινήσω μετρήσεις με το ειδικό μηχανάκι για το ζάχαρο δύο φορές την ημέρα. Θα καταγράφω τα αποτελέσματα κ σε δύο εβδομάδες θα της τα πάω να τα δει. Τώρα αν δε καταφέρουμε να το ρυθμίσουμε με τη διατροφή θα ξεκινήσω ενέσεις ινσουλίνης δύο την ημέρα..φρίκη..Η διατροφή περιττό να σας πω είναι πολύ στερητική όσων αφορά τις ποσότητες, αλλά περιλαμβάνει τα πάντα (εκτός ζάχαρη κ γλυκά φυσικά!)..
Το δεύτερο μωράκι της ομάδας μόλις ήρθε!!! Με το καλό κ τα υπόλοιπα!!! Χριστίνα μου να σου ζήσει να είναι πάντα γερό κ καλότυχο,να μην ανησυχείς όλα θα πάνε καλά,και σε λίγες μέρες θα έχεις το μωράκι σου στο σπίτι σας!!
Αννούλα μια χαρά κ εσείς! Μπήκες κ στο μήνα σου σήμερα, τέλεια, λες να είσαι η επόμενη;;Με το καλό!!
Χρύσα, Άννα,Ιωάννα,Ρινούλα Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 12 417472

katerinalb

katerinalb
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!

Χριστινάκι υγεία και καλή τύχη εύχομαι στο μωράκι σου..να σας ζήσει!

Αννούλα άντε στη σειρά σου κι εσύ σε λίγο..

Κλεοπάτρα ακολούθησε τη διατροφή και όλα θα πάνε καλά!

Ελευθερία μου έτοιμος και ο παιδίατρος ε...μόνο το μωράκι λείπει τώρα Laughing

Φιλιά σε όλες!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα! Τι κανετε;
Εγω καλυτερα και στο λαιμο και στα ματια. Αντε ελπιζω να μη με βρει τιποτα αλλο.

Αννα μπαινεις στο μηνα σου!!! Μ το καλο και να μη βιαστει το μωρακι σου!

Αννουλα υπομονη! κοντευεις κι εσυ! Πώς ηταν το μαθημα με τη μαια; Τι κανατε;

Κλεοπατρα ευχομαι να ρυθμιστει το ζαχαρο με τη διατροφη και να μη χριεαστεις ινσουλινη. Αντε θα γινεις και στυλακι, καθολου βαρος δε θα παρεις!

Κατερινα Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις