Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
383 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 383 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zozefina_27 έγραψε:efaki na xerese ton antra sou xilioxronos [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

arco iris έγραψε:εφακι να τον χαιρεσαι! παντ γερος και ευτυχισμενος!!!!!!!!

Ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου.Να στε παντα καλα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

zozefina_27

zozefina_27
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΦΑΚΙ έγραψε:
zozefina_27 έγραψε:efaki na xerese ton antra sou xilioxronos [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

arco iris έγραψε:εφακι να τον χαιρεσαι! παντ γερος και ευτυχισμενος!!!!!!!!

Ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου.Να στε παντα καλα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Poly zileyw re koritsia me auta poy exete grapsei gia toys antres sas! fainetai ksekathara oti eiste eytyxismenes! Deite twra k tin diki moy istoria (alla prosoxi ta mallia sas xaxa)Ton gnwrisa prin 3 xronia peripoy mesa apo ena til.Vrethikame moy arese k pisteya oti toy aresa k egw k ta vrikame.meta apo ligo xwrisame tsakwthikame k me prosvale poly asxima gia ta parapanw kilakia poy eixa.Gia arketo kairo den miloysame wspoy ena vradi ton eida sto lewforeio kai arxisame pali na milame k na kanoyme apla parea.Ayto synexistike gia kamposo kairo wspoy ena vradi oloklirwsame xwris na exoyme sxesi giati itan alloy.Na min ta polylogw meta apo ligo kairo xwrise ta ksanavrikame alla kathe evdomada xwrizame k ta ksanavrikame ayto ginotan gia kairo mexri poy emeina egyos.eimaste 8 mines pantremenoi kai exoyme ena agoraki 4 minwn.den me erwteytike pote twra magapaei?den kserw na sas pw an einai aliheia otan to leei kai to isxyrizetai alla synexeia prospathoyme na min xwrisoyme!aytaaa!elpizw na min sas koyrasa!

Lia21

Lia21
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ λοιπον τον άντρα μου τον γνώρισα στην δουλεια το 99 εκείνο τον καιρό και οι δυο αλλού .
Συναντήσεις άπειρες λόγο δουλειάς εκείνος πάντα υψηλή θέση στην εταιρεία
το 2002 γίνομαι προϊσταμένη και φυσικά εκείνος διευθυντής μου.παντα είχαμε τέλεια σχέση επαγγελματική
Με φλερταρε παντα με έναν ιδιαίτερο τροπο τόσο όσο
Μια φορά λοιπον οταν μείναμε οι δυο μας μετα απο ένα συμβούλιο και ενώ μιλούσαμε για την δουλεια μου πετάει το κορυφαίο """" εμείς μια μέρα θα ήμαστε μαζί θα είσαι δική μου """ τότε βάζω τα γέλια και του απανταω """ αυτο δεν παίζει ξέχασε το """
Αρχές του 2004 χαρίζουμε ταυτόχρονα απο τις σχέσεις μας χωρίς όμως να ξέρει ο ένας για τον άλλο .
Μια μέρα του Φεβρουαρίου 13/2//04 χιονίζε πολυ και μιλούσαμε για την δουλεια το αν θα πάμε η όχι ακόμα δεν μας είχαν πει απο την εταιρεια τι θα κάνουμε τελικά θέαμα πηγαίναμε και αποφάσισε να έρθει να με πάρει για να μην ταλαιπωρηθω με το χιόνι.

Ε αυτο ήταν ,,,,,,, η συνέχεια να ήμαστε μαζί απο τότε και να έχουμε μια πολυ όμορφη οικογένεια συμπληρώνοντας την αγαπη μας ο γιοκας μας

zozefina_27

zozefina_27
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 50580

????????


Επισκέπτης
Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την SouzanL στις Παρ Μαρ 15, 2013 8:18 am, 1 φορά

????????


Επισκέπτης
ΕΦΑΚΙ έγραψε:
zozefina_27 έγραψε:efaki na xerese ton antra sou xilioxronos [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

arco iris έγραψε:εφακι να τον χαιρεσαι! παντ γερος και ευτυχισμενος!!!!!!!!

Ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου.Να στε παντα καλα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΕΦΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!! Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 215994

????????


Επισκέπτης
arco iris έγραψε:font face=]
κατερινακι
να ζησετε! χιλιοχρονοι με υγεια κι ευτυχια και πολλα νινακια να τριγυρνανε μες τα ποδια σας!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥ Κ ΕΣΥ ΟΛΑ ΔΕΞΙΑ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ! Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 417472 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 417472 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 417472

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμας η ιστορια μας εχει πολυ γελιο
σαββατοβραδο και μολις εχω χωρισει αποφασιζω να βγω με φιλες...ομως καμια διαθεσιμη Crying or Very sad
δεν πειραζει λεω μεσα μου δεν πτοουμαι θα βγω μονη μου(για πρωτη φορα στην ζωη μου)

παω σε ενα μαγαζι οπου δουλευε μια γνωστη μου
στο μπαρ καθοταν το καμαρι μου
και αρχισε το καμακι...δεν λεω μου αρεσε πολυ ανταποκριθηκα στο καμακι
χορεψαμε,ηπιαμε,με φιλαει..αλλαξαμε τηλεφωνα και ξαφνικα...τον χανω Shocked Shocked Shocked

μενω μακακας!!!!!

φευγω κι εγω παω σπιτι μου.

μετα την επομενη μερα με παιρνει τηλ αλλα εγω ειχα στραβωσει τοσο(παρολο που τον ηθελα σαν παλαβη) και του εριχνα πορτα για μια βδομαδα
ωσπου ενα απογευμα παω για καφε σε ενα φιλο μου
φευγοντας χτυπαει το τηλ μου και βλεπω ειναι αυτος
ασυναισθητα το σηκωνω
μου λεει
'τι κανεις εσυ εδω?'

εγω? επινα καφε...εσυ που το ξερεις που ειμαι?

'σε ειδα που περασες με το αυτοκινητο τυχαινει να μενω εδω Shocked θα πιεις και με μενα ενα καφε?'

εεεε το ειπα τελικα το ναι!!!!!

μετα μου παοκαλυψε οτι αν δεν το σηκωνα και εκεινη την μερα δεν θα με ξαναεπαιρνε

απο τοτε 20/5/2005 ειμαστε μαζι και εχουμε ενα αγορακι 4.5 χρονων
εχουμε μια πολυ εντονη σχεση
εχουμε περασει απο σαραντα κυματα
αλλα εχουμε καταφερει να ειμαστε μαζι τελικα!!!!

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λοιπον!!!!εγω δουλευα σε ενα καφε στο ηρακλειο...ηρθε στην διπλα καφετερια με ενα φιλο του για καφε οπου δουλευε ενας γνωστος μας...
την επομενη μερα ηρθαν σε αυτην που δουλευα εγω...αρχισαμε κ καναμε παρεα,ειχαμε πολυ χημεια απο την αρχη,εγω τοτε σε μια σχεση απο αποσταση...ζηλεια πολυ ο πρωην,εγω στα νευρα ολη την ωρα....κ ειχα τον στελιο κ ξεσπαγα(να του τα λεω εννοω)!!! Laughing Laughing
οταν χωρισα αρχισε να μου λεει να ειμαστε μαζι,μιλουσαμε ολη μερα στο τηλ σε μνμτα,βγαιναμε καθε βραδυ,ετρωγε πορτα συνεχεια,ηρθε κ ζητησε δουλεια στο μαγαζι(παρολο που δεν χρειαζοταν 2η!!!)οπου κ τον πηραν...συνεχισαμε να βγαινουμε κ να μιλαμε πολυ..1,5χρονο εγω τον εβλεπα σαν φιλο...δεν θα ξεχασω ποτε τα 5πλα-6πλα μνμτα που μου εστελνε Shocked Shocked λεγοντας μου ποσο πολυ ταιριαζουμε σαν φιλοι αρα μπορουμε να ειμαστε κ μαζι!!!!εγω τα εβλεπα εξωπραγματικα!!!!!

τελικα ενα βραδυ που ειχαμε βγει θα τον φιλοξενουσα σπιτι στον καναπε λεει κ τελικα κοιμηθηκαμε μαζι κ εγιναν τα ακατανομσατα!!!!! Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 4872 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 4872 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 4872

παρολο που ειχα πιει αρκετα ηξερα τι εκανα!!!την επομενη δεν μπορουσα να καταλαβω γιατι εχασα 1,5χρονο απο αυτη την αγκαλια!!!!! Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 35468 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 35468 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 35468 ο γλυκος μου,με ρωτησε αν θελω να ειμαστε μαζι ή αν απλα περασαμε καλα ενα βραδυ!!!!!! Embarassed Embarassed

απο τοτε μενουμε μαζι(πανε 5χρονια τωρα!!)κ τον ιουλιο καναμε κ τον γιοκα μας!!!!!

παρολο τα δυσκολα τις γκρινιες κτλ που περναμε ανα διαστηματα(της καθημερινοτητας) νοιωθω το ιδιο ερωτευμενη οπως εκεινο το πρωι!!!!!!τον αγαπαω πολυ κ ακομα δεν ξερω γιατι αργησα 1,5χρονο να τον δω!!!!

Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 417472 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 417472 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 417472

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις απλα ..

first sight?
second sight?


ayto Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katnik75 έγραψε:λογω επετειου μου ηρθαν ολα σημερα... Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 215994 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 215994 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 215994

κατερινα να ζησεται ευτχυσμενοι κ με το καλο ενα παιδακι να σας παρει τελειως τα μυαλα!!!!!!

ΕΦΑΚΙ έγραψε:
Και μιαs και επιασα τιs ευχεs να ευχηθω κι εγω ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στον αντρουλη μου,που
εχει σημερα τα γενεθλια του!

εφακι πολυχρονος ο αντρουλης σου κ να σας ζησει η μικρη σας!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω με τον αντρα μου καναμε παρεα σχεδον 4μηνες και δν μου ειχε περασει ΟΥΤΕ ΚΑΝ απο το μυαλο μου οτι θα τα φτιαχναμε..μεχρι που τα Χριστουγεννα του 2001 του εκανα μια αναπαντητη και μου εστειλε μηνυμα "τι κανεις μωρο μου , πως τα περνας?" και καπου εκει σκεφτομαι "που ξερεις?ισως!!" απο μεσα μου... ε οταν γυρισα απο τις διακοπες στην πολη που σπουδαζαμε, αρχησαμε να βγαινουμε καμια φορα οι 2 μας αντι για ολη την παρεα για λιγο καιρο, μεχρι που τα φτιαξαμε 2 βδομαδες περιπου μετα..και απο τοτε περασαν 11 χρονια και ειμαι το ιδιο ερωτευμενη μαζι του οπως τον πρωτο καιρο!!!!!

39Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 Empty . Δευ Φεβ 11, 2013 3:04 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε ολες οι σαλιαμαλλες εδω μαζευτηκαμε??ακοοοομα ερωτευμενες με τους αντρες μας??αραγε τι σκατα θα γραφανε αυτοι σε αντιστοιχο θεμα για αντρες??..."την ειδα πρωτη φορα σκεφτηκα τι μ...ρα Embarassed ειναι αυτη,το πηγαινα σιγα σιγα μην με περασει για λιγουρη ενω το μονο που σκεφτομουν ηταν πως θα την πη..ξω..,ε τελικα μου εκατσε,την ερωτευτηκα δεν λεω,ε μετα παντρευτηκαμε,πηρε και κανα 2 κιλακια η γυναικα μου που μου αρεσουν πολυ,εχω να πιανω,περναει ο καιρος τα 2 κιλακια γινονται 102,εχει γινει φαλαινιτσα<ετσι την φωναζω και καλα χαριτολογωντας αλλα καταβαθος σκεφτομαι ραψτο μωρη,θελω την παλια σου κορμαρα>καναμε και παιδι και ολο γκρινιαζει,εχει νευρα κτλ..!!και δεν μπορω και να καταλαβω γιατι ωρυεται καθε φορα μου αραζω καναπε και πινω μπυρες!!κατα τα αλλα την αγαπαω δεν λεω..

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Εγω με τον αντρα μου καναμε παρεα σχεδον 4μηνες και δν μου ειχε περασει ΟΥΤΕ ΚΑΝ απο το μυαλο μου οτι θα τα φτιαχναμε..μεχρι που τα Χριστουγεννα του 2001 του εκανα μια αναπαντητη και μου εστειλε μηνυμα "τι κανεις μωρο μου , πως τα περνας?" και καπου εκει σκεφτομαι "που ξερεις?ισως!!" απο μεσα μου... ε οταν γυρισα απο τις διακοπες στην πολη που σπουδαζαμε, αρχησαμε να βγαινουμε καμια φορα οι 2 μας αντι για ολη την παρεα για λιγο καιρο, μεχρι που τα φτιαξαμε 2 βδομαδες περιπου μετα..και απο τοτε περασαν 11 χρονια και ειμαι το ιδιο ερωτευμενη μαζι του οπως τον πρωτο καιρο!!!!!

ΤΑ ΘΕΛΕ Ο Κ@ΛΟΣ ΣΟΥ! ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΗ?????????????ΟΕΟ??

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:καλε ολες οι σαλιαμαλλες εδω μαζευτηκαμε??ακοοοομα ερωτευμενες με τους αντρες μας??αραγε τι σκατα θα γραφανε αυτοι σε αντιστοιχο θεμα για αντρες??..."την ειδα πρωτη φορα σκεφτηκα τι μ...ρα Embarassed ειναι αυτη,το πηγαινα σιγα σιγα μην με περασει για λιγουρη ενω το μονο που σκεφτομουν ηταν πως θα την πη..ξω..,ε τελικα μου εκατσε,την ερωτευτηκα δεν λεω,ε μετα παντρευτηκαμε,πηρε και κανα 2 κιλακια η γυναικα μου που μου αρεσουν πολυ,εχω να πιανω,περναει ο καιρος τα 2 κιλακια γινονται 102,εχει γινει φαλαινιτσα<ετσι την φωναζω και καλα χαριτολογωντας αλλα καταβαθος σκεφτομαι ραψτο μωρη,θελω την παλια σου κορμαρα>καναμε και παιδι και ολο γκρινιαζει,εχει νευρα κτλ..!!και δεν μπορω και να καταλαβω γιατι ωρυεται καθε φορα μου αραζω καναπε και πινω μπυρες!!κατα τα αλλα την αγαπαω δεν λεω..

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 604962 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 604962 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 604962 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 604962 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 604962

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:καλε ολες οι σαλιαμαλλες εδω μαζευτηκαμε??ακοοοομα ερωτευμενες με τους αντρες μας??αραγε τι σκατα θα γραφανε αυτοι σε αντιστοιχο θεμα για αντρες??..."την ειδα πρωτη φορα σκεφτηκα τι μ...ρα Embarassed ειναι αυτη,το πηγαινα σιγα σιγα μην με περασει για λιγουρη ενω το μονο που σκεφτομουν ηταν πως θα την πη..ξω..,ε τελικα μου εκατσε,την ερωτευτηκα δεν λεω,ε μετα παντρευτηκαμε,πηρε και κανα 2 κιλακια η γυναικα μου που μου αρεσουν πολυ,εχω να πιανω,περναει ο καιρος τα 2 κιλακια γινονται 102,εχει γινει φαλαινιτσα<ετσι την φωναζω και καλα χαριτολογωντας αλλα καταβαθος σκεφτομαι ραψτο μωρη,θελω την παλια σου κορμαρα>καναμε και παιδι και ολο γκρινιαζει,εχει νευρα κτλ..!!και δεν μπορω και να καταλαβω γιατι ωρυεται καθε φορα μου αραζω καναπε και πινω μπυρες!!κατα τα αλλα την αγαπαω δεν λεω..


xaxaxaxa!!!kristi θελω να πιστευω οτι δεν σκεφτονται ολοι ετσι!!!!οχι οτι ο δικος μου εχει φωτοστεφανο!!προς Θεου αλλα αν το δεις ετσι κ αυτος εχει παρει κιλακια κ εχει κανει κ κοιλιτσα αλλα δεν ειναι πως δεν τον αγαπαω!!!!απο s που εβαζε οταν γνωριστηκαμε βαζει L τωρα κ ειναι 5 χρονια!!!! Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 4872 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 4872 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 4872 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 4872

????????


Επισκέπτης
vetaki..! έγραψε:
katnik75 έγραψε:λογω επετειου μου ηρθαν ολα σημερα... Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 215994 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 215994 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 215994

κατερινα να ζησεται ευτχυσμενοι κ με το καλο ενα παιδακι να σας παρει τελειως τα μυαλα!!!!!!

βετακι ευχαριστω πολυ! να χαιρεσαι κ εσυ την ομορφη οικογενεια σου!! Very Happy Very Happy

ΕΦΑΚΙ έγραψε:
Και μιαs και επιασα τιs ευχεs να ευχηθω κι εγω ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στον αντρουλη μου,που
εχει σημερα τα γενεθλια του!

εφακι πολυχρονος ο αντρουλης σου κ να σας ζησει η μικρη σας!!!

????????


Επισκέπτης
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:καλε ολες οι σαλιαμαλλες εδω μαζευτηκαμε??ακοοοομα ερωτευμενες με τους αντρες μας??αραγε τι σκατα θα γραφανε αυτοι σε αντιστοιχο θεμα για αντρες??..."την ειδα πρωτη φορα σκεφτηκα τι μ...ρα Embarassed ειναι αυτη,το πηγαινα σιγα σιγα μην με περασει για λιγουρη ενω το μονο που σκεφτομουν ηταν πως θα την πη..ξω..,ε τελικα μου εκατσε,την ερωτευτηκα δεν λεω,ε μετα παντρευτηκαμε,πηρε και κανα 2 κιλακια η γυναικα μου που μου αρεσουν πολυ,εχω να πιανω,περναει ο καιρος τα 2 κιλακια γινονται 102,εχει γινει φαλαινιτσα<ετσι την φωναζω και καλα χαριτολογωντας αλλα καταβαθος σκεφτομαι ραψτο μωρη,θελω την παλια σου κορμαρα>καναμε και παιδι και ολο γκρινιαζει,εχει νευρα κτλ..!!και δεν μπορω και να καταλαβω γιατι ωρυεται καθε φορα μου αραζω καναπε και πινω μπυρες!!κατα τα αλλα την αγαπαω δεν λεω..

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 604962 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 604962 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 604962 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 604962 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 604962


χαχαχαχαχχαχαχχα φοβερη!!! Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 536304 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 536304 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 536304

zozefina_27

zozefina_27
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="KRISTI 1"]καλε ολες οι σαλιαμαλλες εδω μαζευτηκαμε??ακοοοομα ερωτευμενες με τους αντρες μας??αραγε τι σκατα θα γραφανε αυτοι σε αντιστοιχο θεμα για αντρες??..."την ειδα πρωτη φορα σκεφτηκα τι μ...ρα Embarassed ειναι αυτη,το πηγαινα σιγα σιγα μην με περασει για λιγουρη ενω το μονο που σκεφτομουν ηταν πως θα την πη..ξω..,ε τελικα μου εκατσε,την ερωτευτηκα δεν λεω,ε μετα παντρευτηκαμε,πηρε και κανα 2 κιλακια η γυναικα μου που μου αρεσουν πολυ,εχω να πιανω,περναει ο καιρος τα 2 κιλακια γινονται 102,εχει γινει φαλαινιτσα<ετσι την φωναζω και καλα χαριτολογωντας αλλα καταβαθος σκεφτομαι ραψτο μωρη,θελω την παλια σου κορμαρα>καναμε και παιδι και ολο γκρινιαζει,εχει νευρα κτλ..!!και δεν μπορω και να καταλαβω γιατι ωρυεται καθε φορα μου αραζω καναπε και πινω μπυρες!!κατα τα αλλα την αγαπαω δεν λεω..[/quote
Laughing Laughing Laughing Laughing e...pethana sta gelia Respect

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κριστι κλαιω Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Γιαννα του εκανα αναπαντητη ...σε αυτον και σε αλλα 100 ατομα...ηταν γραφτο! χαχαχαχαα

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Κριστι κλαιω Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Γιαννα του εκανα αναπαντητη ...σε αυτον και σε αλλα 100 ατομα...ηταν γραφτο! χαχαχαχαα


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΚΑΝΕΣ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΗ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ??????????
ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΛΑΙΩ!!!!!!!!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
boubou έγραψε:Κριστι κλαιω Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Γιαννα του εκανα αναπαντητη ...σε αυτον και σε αλλα 100 ατομα...ηταν γραφτο! χαχαχαχαα


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΚΑΝΕΣ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΗ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ??????????
ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΛΑΙΩ!!!!!!!!!!!!

αι μαρη χαζια!! σου απανταω και σοβαρα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
boubou έγραψε:Κριστι κλαιω Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Γιαννα του εκανα αναπαντητη ...σε αυτον και σε αλλα 100 ατομα...ηταν γραφτο! χαχαχαχαα


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΚΑΝΕΣ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΗ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ??????????
ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΛΑΙΩ!!!!!!!!!!!!

αι μαρη χαζια!! σου απανταω και σοβαρα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 587529 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 587529 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 587529 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 2 587529

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ...ωραίο θεματάκι....
να πώ καταρχήν ότι πάντα πίστευα στον Έρωτα..αλλά ποτέ δεν τον ένοιωσα όπως τότε με τον άντρα μου..
είναι τελικά αυτο που λένε "όταν θα τον γνωρίσεις θα ξέρεις ότι είναι αυτός και θα είναι για πάντα"

Ιούνιος του 2011 γνωριστήκαμε μέσω facebook σε μία σελίδα με πολιτικά μιλούσαμε για γενικότητες και ιδέες και για την κρίση στην αρχή..μετά μου έκανε αίτημα το οποίο είδα με τά απο μέρες ωστόσο όμως μιλούσαμε με μηνύματα..
μετά απο κάποιες μέρες μιάς και ήμασταν πολύ κοντά και απο την ίδια πόλη βρεθήκαμε σε μία παραλία που έκανε τον σκύλο του βόλτα...
ήταν ωραία αλλα δεν τον σκέφτηκα ερωτικά τότε..
ξαναβγήκαμε 2-3 φορές μέχρι την μέρα που με πήγε σε μία βάρκα του μπαμπά του που λέγετε "ΧΡΥΣΗΛΙ" όπως βλέπετε και το όνομα μου είναι Χρυσή..
μετά στο εξωχικό του βόλτα και πάντα διακριτικός και αυτό με ξετρέλανε..
3/07/11 ήμασταν μαζί η μάλλον το πρώτο φιλί..
την επόμενη πήγα παραλάι με τις φίλες μου και χάλασε το αυτοκίνητο μου και σαν μηχανικός αυτός ήρθε αμέσως να μου το φτιάξει...όλα στην ορεία με γοητεύανε...ξετρελαθήκαμε και οι δύο νομίζαμε οτι πρέπει να είμαστε μαζί ταιριάζαμε απόλυτα...σε ένα χρόνο παντευτήκαμε..και τώρα είμαι 6 μηνών έγκυος...δεν έχει αλλάξει τίποτα...είναι ο πρίγκιπας που ζήταγα πάντα στα όνειρα μου και απλά ο θεός με άκουσε όταν το σκεφτόμουν....!!!Τον ευχαριστώ!!!
σε 6 μήνες λογοστεθήκαμε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις