Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
374 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 374 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΟ "σε 6 μήνες λογοστεθήκαμε" ήταν πιο πάνω αλλα απο την βιασύνη καταλαβαίνετε" Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 417472

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katnik75 έγραψε:

ΕΦΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

vetaki..! έγραψε:




εφακι πολυχρονος ο αντρουλης σου κ να σας ζησει η μικρη σας!!!

Ευχαριστω πολυ πολυ!!!!Να στε και εσειs παντα ευτυχισμενεs!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα,κορίτσια! Εμάς η ιστορία μας δεν είναι και τόοοοσο ρομαντική! Razz
Γνωριστήκαμε μέσω ίντερνετ, μιλούσαμε για κάποιο διάστημα και τελικά δέχτηκα να βγούμε για καφέ.. Τελικά κατάφερε και με έριξε, είμαστε μαζί σχεδόν 2 χρόνια, περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι και σε λίγο καιρό θα κάνουμε τον πολιτικό μας γάμο! Είχαμε βέβαια τα θεματάκια μας και εμείς, χωρίσαμε 2-3 φορές για μικρό διάστημα, αλλά δεν μπορούσα ποτέ να μείνω μακρυά του..! Κάθε φορά που τον κοιτάω λιώνω και κάθε μέρα είμαι και πιο ερωτευμένη μαζί του!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
e as grapsw k egw thn dikia mou istoria agaphs Very Happy 15 egw 25 autos.egw drama autos krhth spoudaze.gnwristhkame mesw enos chat pou uphrxe tote sta kinhta.ekeinh thn peiodo egw empaina polu se auta me tis files mou k kaname TO xavale!!!e mia mera mpika monh mou k kapws apogohteumenh apo ena flertaki pou eixa ekeinh thn epoxh,graftika me to onoma filenada k ksafnika vlepw to onoma amstel.na sas pwthn alitheia den thumamai poios esteile prwtos mnm apo tous duo mas.exei k 8 xronia apo tote!!tespa milisame eipame tis hlikes mas k opws htan fusiko den mas phge o nous na kanoume kati me tetoia diafora...alla milousame kathe mera antallaksame kinhta k tou eixa pei oti thelw na eimaste filoi oti xreiazomai enan filo na me sumvouleuei!!vlakeies xaxaxa!!!ela omws pou o kairos pernouse k emeis kathe mera milousame me mhnumata sto thl....k siga siga katalavame oti enw exoume diafora hlikias sumvadizoun ta thelw mas k tairiazoume se polla.egw hmoun k polu wrimh gia thn hlikia mou kamia sxesh me ta perissotera 12xrona.wspou htan na paei strato sthn voreia ellada k eipame na vrethoume.irthe drama me to pou ton eida eipa mesa mou opa!!!edw eimaste....thn epomenh mera filithikame gia prwth fora k apo tote eimaste axwristoi.erxotane panta na me dei ta savatokuriaka ekane dromo 300 xiliometra mono na me dei 5 wres k efeuge sto kapaki pisw...kapoia stigmh k enw o xronos pernouse etsi apoluthike alla parathse th sxolh sthn krhth k emen orestiada apo kei pou katagetai kiolas...4 xronia apostashs me klammata me thusies tou k thusies mou gia na vlepomaste...wspou meta to iek pou phga duo xronia anakoinwnw sthn oikogeneia oti fevgw den paei allo den mporw na exw allo makria mou ton antra ths zwhs mou.varethika na pairnw ta trena k na eksafanizomai gia mia mera!ton ithela kathimerina mazi mou na ton zw!!!tespa fasaries polles opws katalavainete sthn oikogeneia,klammata egw eixame ginei axtarmas.omws phga...zhsame mazi ekei 3 xronia.arravwniastikame kiolas k pernoume ksafnika thn apofash na erthoume germania pou einai ta petherika mou edw k na analavoume to magazi.kaname politiko pros to paron.ta pragmata twra me tous goneis einai kala alla genika exoun ginei polla k oi duo meries oikogeneiwn einai xalia...klamma k giauto...perasame polla koritsia...twra eimi egkuos ston 4 mhna k pleoume se pelagh eutuxias me ton antra mou.euxomai na pane ola kala sthn egkumosunh mou k na kratisoume sta xeria mas ton karpo tou erwta mas...twra pia den me noiazoun oi oikogeneies.alla mono h dikh mou me ton antra mou!!!ta exw kala me olous alla nohma dinw sth dikh mou.auth htan h istoria mou sugnwmh gia ta polla pou egrapsa alla h istoria mou opws katalavate einai trelh Very Happy Very Happy
SAGAPW MEXRI THANATOU AGAPH MOU

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:e as grapsw k egw thn dikia mou istoria agaphs Very Happy 15 egw 25 autos.egw drama autos krhth spoudaze.gnwristhkame mesw enos chat pou uphrxe tote sta kinhta.ekeinh thn peiodo egw empaina polu se auta me tis files mou k kaname TO xavale!!!e mia mera mpika monh mou k kapws apogohteumenh apo ena flertaki pou eixa ekeinh thn epoxh,graftika me to onoma filenada k ksafnika vlepw to onoma amstel.na sas pwthn alitheia den thumamai poios esteile prwtos mnm apo tous duo mas.exei k 8 xronia apo tote!!tespa milisame eipame tis hlikes mas k opws htan fusiko den mas phge o nous na kanoume kati me tetoia diafora...alla milousame kathe mera antallaksame kinhta k tou eixa pei oti thelw na eimaste filoi oti xreiazomai enan filo na me sumvouleuei!!vlakeies xaxaxa!!!ela omws pou o kairos pernouse k emeis kathe mera milousame me mhnumata sto thl....k siga siga katalavame oti enw exoume diafora hlikias sumvadizoun ta thelw mas k tairiazoume se polla.egw hmoun k polu wrimh gia thn hlikia mou kamia sxesh me ta perissotera 15xrona.wspou htan na paei strato sthn voreia ellada k eipame na vrethoume.irthe drama me to pou ton eida eipa mesa mou opa!!!edw eimaste....thn epomenh mera filithikame gia prwth fora k apo tote eimaste axwristoi.erxotane panta na me dei ta savatokuriaka ekane dromo 300 xiliometra mono na me dei 5 wres k efeuge sto kapaki pisw...kapoia stigmh k enw o xronos pernouse etsi apoluthike alla parathse th sxolh sthn krhth k emen orestiada apo kei pou katagetai kiolas...4 xronia apostashs me klammata me thusies tou k thusies mou gia na vlepomaste...wspou meta to iek pou phga duo xronia anakoinwnw sthn oikogeneia oti fevgw den paei allo den mporw na exw allo makria mou ton antra ths zwhs mou.varethika na pairnw ta trena k na eksafanizomai gia mia mera!ton ithela kathimerina mazi mou na ton zw!!!tespa fasaries polles opws katalavainete sthn oikogeneia,klammata egw eixame ginei axtarmas.omws phga...zhsame mazi ekei 3 xronia.arravwniastikame kiolas k pernoume ksafnika thn apofash na erthoume germania pou einai ta petherika mou edw k na analavoume to magazi.kaname politiko pros to paron.ta pragmata twra me tous goneis einai kala alla genika exoun ginei polla k oi duo meries oikogeneiwn einai xalia...klamma k giauto...perasame polla koritsia...twra eimi egkuos ston 4 mhna k pleoume se pelagh eutuxias me ton antra mou.euxomai na pane ola kala sthn egkumosunh mou k na kratisoume sta xeria mas ton karpo tou erwta mas...twra pia den me noiazoun oi oikogeneies.alla mono h dikh mou me ton antra mou!!!ta exw kala me olous alla nohma dinw sth dikh mou.auth htan h istoria mou sugnwmh gia ta polla pou egrapsa alla h istoria mou opws katalavate einai trelh Very Happy Very Happy
SAGAPW MEXRI THANATOU AGAPH MOU

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sugnwmh pou to dhmosieusa diplo alla eixa kanei ena lathos k to diortwsa k to ksana esteila h pontia....

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
με τον αντρα μου ημασταν στην ιδια παρεα αλλα ποτε δεν ειχαμε δει με καλο ματι ο ενας τον αλλον τον θεωρουσα ψωνιο και εμενα με θεωρουσε πολυ εξτριμ απο θεμα ντυσιματος και οτι ημουν <ευκολη> αστα να πανε ,ενα βραδυ καλοκαιριου 2002 παμε φευγουμε οι δυο μας απο την παρεα να παμε βολτα με το αυτοκινητο στη διαδρομη με ρωταει αν θελω να κανουμε και κατι παραπανω εκτος απο βολτιτσα τον κοιταω λεω απο μεσα μου εισαι και γκομεναρος παναθεμα σε και ενδιδω απο τοτε και για τους επομενους μηνες μεχρι να κανουμε κανονικη σχεση ηταν και φανταρος τοτε ερχοταν με αδειες καναμε παθιασμενο......... εγω νευριαζα τον εβριζα γιατι του ελεγα οτι μονο αυτο θες απο εμενα ενας πανικος αλλα οποτε ερχοταν του ξαναεκανα τα ερωτα μαζι του δεν μπορουσα να το σταματησω να του πω οχι τον ερωτευομουνα ολο και πιο πολυ οσο περναγε ο καιρος τελικα τον φεβρουαριου 2003 την ημερα τον γενεθλιων του ειχε ερθει παλι με αδεια απο τον στρατο ηπιαμε με την παρεα ολοι μαζι καφε και μετα πηγαμε την καθιερωμενη βολτα με το αυτοκινητο οι δυο μας αρχισα και εγω να του φωναζω και να του λεω οτι δεν παει αλλο η θα ειμαστε μαζι ως ζευγαρι η δεν θα ξαναβρεθουμε και μου λεει το κορυφαιο οτι ενταξει να γινουμε ζευγαρι αλλα να δεις που δεν θα κρατησει η σχεση μας για πολυ ε απο τοτε ειμαστε ενα σε λιγες μερες στα γενεθλια του κλεινουμε 10 χρονια κοινης ζωης και εχουμε 2 γιους ο μεγαλος ειναι 7 χρονων και ο μικρος 13 μηνων I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

58Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 Empty . Δευ Φεβ 11, 2013 6:16 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χμ vetaki σεσυ νομιζω εγραψες οτι δεν ειναι και ολοι οι αντρες ετσι.καλε απλα ηθελα να διακωμωδησω και να τονισω την διαφορα μεταξυ γυναικας και αντρα!δλ εμεις διηγουμαστε τετοιες ιστοριες με ημερομηνιες,ποτε φιληθηκαμε πρωτη φορα και ποσα δεντρα ειχαμε διπλα μας ενω οι αντρες τα διηγουνται με...συνοπτικες διαδικασιες!το μονο νουμερο που μπορουν να σου πουν με ακριβεια δεν ειναι αυτο της ημερομηνιας γνωριμιας αλλα νουμερο σουτιεν!χααχαχχα!

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχαχ!!κριστι το καταλαβα αλλα σιγουρα υπαρχουν κ αντρες που σκεφτονται ετσι κ ειναι ασχημο Mad Mad

καλα πλεον πιστευω οτι καμια δεν εχει απαιτηση να θυμαται ημερομηνια φιλιου αρκει να θυμαται τα γενεθλια της!!!!
χαχαχαχα!!!

60Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 Empty . Δευ Φεβ 11, 2013 6:30 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο δικος μου δεν θυμαται τα γενεθλια μου!!τον μηνα μονο!!το γαιδουρι!!να δουμε φετος!αλλα τον αγαπαω!!χαχαχαχαχαχα!

Lia21

Lia21
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μια από τα ίδια και ο δικός μου πάλι καλα που θυμάται η πεθερα μου τα γενέθλια μου και τον παίρνει για τις ευχές
Και με παίρνει σαν βρεγμενη γάτα να μου πει χρόνια πολλα και οταν έρχεται μου φέρνει μια αγκαλιά λουλούδια

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχα!!ετσι κ ο δικος μου!αν τον ρωτησεις θα σου πει το ποτε..αλλα οταν ερχεται εκεινη η ρημαδα η μερα παθαινει μπλακ αουτ..πρεπει να κρεμασω ενα ημερολογιο καπου στο σπιτι να βλεπει καθε μερα ποσο εχει ο μηνας!!! Razz Razz Razz Razz Razz συνηθως καποιος τον παιρνει κ του το θυμιζει παντως.. No Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 679259

κι εδω κολλαει το ασμα..
"ολοι οι αντρες ειναι ιδιοι, κ να αλλαξουν δεν μπορουν, γεννηθηκανε σου λεω για να μας ταλαιπωρουν.." Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 604962 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 604962

https://www.youtube.com/watch?v=XBud11vP5Xk

Lia21

Lia21
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
loukia_84 έγραψε:χαχα!!ετσι κ ο δικος μου!αν τον ρωτησεις θα σου πει το ποτε..αλλα οταν ερχεται εκεινη η ρημαδα η μερα παθαινει μπλακ αουτ..πρεπει να κρεμασω ενα ημερολογιο καπου στο σπιτι να βλεπει καθε μερα ποσο εχει ο μηνας!!! Razz Razz Razz Razz Razz συνηθως καποιος τον παιρνει κ του το θυμιζει παντως.. No Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 679259

κι εδω κολλαει το ασμα..
"ολοι οι αντρες ειναι ιδιοι, κ να αλλαξουν δεν μπορουν, γεννηθηκανε σου λεω για να μας ταλαιπωρουν.." Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 604962 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 604962

https://www.youtube.com/watch?v=XBud11vP5Xk


Χαχαχαχαχα και νόμιζα ότι είναι μόνο ο δικός μου .... ΑΣΕ πια αυτα τα λουλούδια τα έχω σιχαθει και τα κρύβει κάθε μα κάθε φορά πίσω απ την πλάτη του έλεος μετα απο 8 χρόνια ζω το ίδιο χαχαχαχαχαχαχαχαχα

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χοχο!!σαν να τον βλεπω..!!

οχι, οχι, δεν εισαι η μονη..πιστεψε με κινημα μπορουμε να κανουμε κ να κατεβουμε να σκισουμε τα σουτιεν μας!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

εμενα σταματησε κ τα λουλουδια πια..μαζεψαμε καμποσα, τα αποξηραναμε κιολας να χουμε να λεμε, και παμε για αλλα!!!!!

Lia21

Lia21
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σε 7 μέρες έχω γενέθλια χαχαχαχα το λελουδο πάλι θα ξαναδώ χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Πορεία στο Σύνταγμα όχι μόνο τα σουτιέν και τα βρακακια
Χαχαχαχα Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 587529 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 587529

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με αυτον τον τροπο κατι μου λεει οτι δε θα τα ξαναξεχασουν τα γενεθλια μας εις τον αιωνα τον απαντα!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

χρονια πολλα κοριτσακι!!!εστω κ μια εβδομαδα νωριτερα!!! Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 860530

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κεραυνοβολος και η δικια μας περιπτωση!

Σπουδαζα Κερκυρα εγω Κερκυραιος αυτος, σπουδαζε κιολας σ'αλλη σχολη. Είχαμε γνωριστει απο κατι κοινους φίλους, και ανταλλάζαμε κατι βλέματα ολο νοημα απο την πρώτη ματια. Απο την αρχη που τον ειδα, κατι ενιωσα μεσα μου. Ελεγα ομως μπααα, πολυ καλος για να'ναι αληθινος, τοσο ωραιος,τοσο καλος, καποιο χοντρο κουσουρι θα το εχει. Τελοσπάντων, μεγαλο κολλημα εφαγα, σε σημειο να παω να δουλέψω στο μαγαζι που δούλευε μπάρμαν αυτός Χριστουγεννιατικα και να μην γυρισω καν σπιτι για διακοπες, γιατι κατι ενιωθα πολυ περιεργο μαζι του, μια ελξη πολυ εντονη.

Απο τις πρώτες μερες που πηγα να δουλεψω εκει μετα τη δουλεια καθε μερα βγαιναμε μετα οι 2 μας, και μετα απο ενα σημειο αρχισαμε να εχουμε κατι σαν ελευθερη σχεση, ωσπου το ελευθερη εφτασε να μην μας καλυπτει, και να θελουμε να ειμαστε ολη μερα μαζι, συνεχεια και παντου.

Σημερα μετραμε 2 χρόνια και 2 μηνες μαζι, και ειμαι σιγουρη οτι αυτο το κατι που ενιωθα, η ελξη ηταν ολοσωστη!! Ηρθε και η εγκυμοσυνη μου απρόοπτα και ο γλυκος μου ηταν απο την πρωτη στιγμη σιγουρος οτι θελει να ειναι μαζι μου σ'αυτο και να κανουμε οικογενεια μαζι!

Τωρα εχουμε τον μικρό μας εδω και εναν μηνα και η ευτυχια μας δεν περιγράφεται. Γαμος δεν εχει γινει, λογω επιπλοκων στην εγκυμοσυνη μου. Θα γινει ομως οπωσδηποτε στο αμεσο μελλον.

Lia21

Lia21
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
loukia_84 έγραψε:με αυτον τον τροπο κατι μου λεει οτι δε θα τα ξαναξεχασουν τα γενεθλια μας εις τον αιωνα τον απαντα!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

χρονια πολλα κοριτσακι!!!εστω κ μια εβδομαδα νωριτερα!!! Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 860530

Ευχαριστω εκ των προτέρων !!!!!!! Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 417472 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 417472

zozefina_27

zozefina_27
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
koritsia toulaxiston sas fernoun kai to louloudiko kathe xrono!
24/9 tou lew kalimera mwro mou, ti mera einai simera?
tetarti oxi pempti Twisted Evil
xm? kala latreia mou(den epise to noima)
bradu:
ola kala latreia mou?
mia xara bre dimitra alla efaga polu Twisted Evil Twisted Evil
ti mera einai simera?
oxou oxou sinexia ti mera den sou eipa to prwi.....
POSO EXEI SIMERA KAMARI MOU?
e....24/9 oo.... affraid affraid ela bre plaka sou ekana!
ksexnaw egw pote exei genethlia to gunaikaki mou drunken drunken
kai mou efere ena marouli gia loloudiko(pou to ekopse apo ton kipo).
ti na peis? oti mou etixe o poio antiromantikos antras?
kai ekei pou to exw parei apofasi oti mono egw tha thimame ta genethlia mou(exei kai ena kalo,lew poso imoun otan ta thimithikes 24 eee..twra eimai 25 xaxa).

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απαπααααααα!!!ειναι αυτο που λενε παρε τον εναν κ χτυπα τον αλλον!!! Razz Razz

ευτυχως που εχουμε και χιουμορ δηλαδη γιατι το Δαφνι ενα τσιγαρο δρομο ειναι απο εδω!!! Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 534787 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 534787 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 534787

οφειλω να ομολογησω αυτο περι ζαρζαβατικου δε μου εχει τυχει..ακομα.. affraid

αλλα αν ειναι να ανεβαινω χρονια οοοοοοοοοοοποτε το θυμαται, με συμφερει..γυρω στα 23 με κανω!!!! Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 328109 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 328109 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 328109 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 328109 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 328109 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 328109

zozefina_27

zozefina_27
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
loukia_84 έγραψε:απαπααααααα!!!ειναι αυτο που λενε παρε τον εναν κ χτυπα τον αλλον!!! Razz Razz

ευτυχως που εχουμε και χιουμορ δηλαδη γιατι το Δαφνι ενα τσιγαρο δρομο ειναι απο εδω!!! Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 534787 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 534787 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 534787

οφειλω να ομολογησω αυτο περι ζαρζαβατικου δε μου εχει τυχει..ακομα.. affraid

αλλα αν ειναι να ανεβαινω χρονια οοοοοοοοοοοποτε το θυμαται, με συμφερει..γυρω στα 23 με κανω!!!! Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 328109 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 328109 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 328109 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 328109 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 328109 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 328109
eides koritsaki eisai etwn 23 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 328109 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 328109 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 328109
oso gia to dafni, egw eklisa tin proedriki souita! Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 534787 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 534787 Πως ερωτευτηκαμε τους αντρες μας? - Σελίδα 3 534787

joaris

joaris
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα σας!Επιθυμώ και εγώ να σας πώ την ιστορία μου με το πως γνώρισα τον άντρα μου!(πολύ ωραίο θέμα συζήτησης!!!)Ήταν τέλη ΜαΪου του 2010, μόλις είχα βγεί απο μια άλλη σχέση ένος και κάτι χρόνου, και ένιωθα επιτέλους ελεύθερη, γιατί καταπιεζόμουν πολύ!Μάλιστα θυμάμαι χαρακτηριστικά που είχα πεί στην φίλη μου τότε ''επιτέλους μόνη και ελεύθερη, δε θα δίνω λογαριασμό σε κανέναν άντρα'', έλα μου ντε που ο Θεός είχε άλλα σχέδια τότε!Η φίλη μου αυτή ήθελε να μου συστήσει το νέο της αγόρι και μου λέει ''θα έρθει τ αγόρι μου με 2 φίλους του για να αράξουμε εδώ σπίτι και να τον γνωρίσεις κιόλας'', έλα μου όμως που ήρθε το αγόρι της αλλά όχι με 2 φίλους αλλά ήταν στο σύνολο 6 νοματαίοι....και αναμεσά τους ήταν και το μανάρη μου!!Του άρεσα από την πρώτη στιγμή που με είδε, όπως έμαθα εκ των υστέρων,αλλά εμένα παρόλο που μου έκανε εντύπωση, γιατί ήταν ο πιο ωραίος, με απίστευτο χιούμορ, πανέξυπνος και πολύ της παρέας, όπως προείπα είχα αποφασίσει να καθήσω για λίγο καιρό μόνη μέχρι να βγώ ξανα στη γύρα για αγόρια....Εκείνος είχε ζητήσει απο τον φίλο του, το αγόρι της φίλης μου δηλαδή, να μάθει για μένα,και έτσι το μαθαίνω και εγώ!Δεν το πίστεψα και έτσι περίμενα την άλλη φορά που θα συναντηθούμε να κόψω αντιδρασεις και να δω πως σκέφτεται, άλα μου όμως που αυτή η άλλη φορά αργησε πολύ,,,,σχεδον τρεις εβδομάδες, γιατί πρώτον ήταν περίοδος εξετάσεων έτσι και οι δύο είχαμε εξεταστική,βλέπεται ήταν Ιούνιος μήνας,και δεύτερον δεν εύρισκε τα κατάλληλα λόγια(όπως έμαθα πιο μετά) να με προσεγγίσει!Έλα μου όμως που αυτές τις τρείς εβδομάδες που περίμενα να τον δω από κοντά εγω σιγόβραζα και μέσα μου μεγάλωνε πιο πολύ η ανάγκη να τον δω,,,και έτσι χωρίς να το πάρω χαμπάρι ήθελα απεγνωσμένα να τον δω!Έτσι όταν επιτέλους φιλοτιμήθηκε να έρθει, το κατάλαβα αμέσως αυτόν τον άνθρωπο τον ήθελα και θα τον έκανα δικό μου όπως και δήποτε!Ένιωσα σαν να τον ήξερα από,,,,, πάντα, μου ήταν τόσο οικείος!Και από τις 27 Ιουνίου του ίδιου χρόνου είμαστε μαζί!Δύο χρόνια μετά τη 1 Ιουλίου του 2012 παντρευτηκαμε και στισ 27 Σεπτέμβρη του ίδιου χρόνου ήρθε στον κόσμο η κόρη μας, η μικρή μας Μελίνα!Μπορεί να είμαστε μικροί για οικογένεια, εγω 23 και εκείνος 24, όμως είναι ο ανθρωπός μου και τι τώρα τι αργότερα εμείσ μαζί θα καταλλήγαμε!Και μετά από σχεδόν τρία χρόνια σχέσης, νιώθω την ίδια λαχτάρα και αγάπη όταν τον βλέπω, ανταποκρίνομαι με το ίδιο πάθος στα φιλιά του και ανατριχιάζω ακόμα πιο πολύ με το άγγιγμά του,,,,,,Λένε ότι ο γάμος σκοτώνει τον έρωτα, εγώ όμως δεν το πιστεύω γιατί τις σχέσεις είναι στο χέρι μας να τις φροντίζουμε και με το καιρό να τις κάνουμε πιο δυνατές!Τον άντρα μου τον αγαπάω με την ίδια ένταση όπως στην αρχή και είμαστε τρελοί ο ένας για τον άλλον!Και η κόρη μας ήρθε για να ολοκληρώσει αυτή την μοναδική ευτυχία γι'αυτό και την υπερλατρεύουμε!!!
Αυτά τα λίγα από μένα,,,,,και οι ερωτευμένοι γιορτάζουν τον Άγιο Βαλεντίνο κάθε μέρα,,,,χρόνια πολλά πολλά σε όλες τις ερωτευμένες καρδιες!!!

Sofaki32

Sofaki32
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια η δική μου ιστορία μοιάζει με ταινία Smile
Ο άντρας μου ήρθε στο χώρο που εργάζομαι το 2008 να παρακολουθήσει σεμινάριο για Μηχανικούς, στο οποίο δίδασκα και εγώ!!!! Εγώ είχα 4 μήνες που είχα βγει από μια μακρόχρονη σχέση και το τελευταίο που με ενδιέφερε ηταν μια καινούργια σχέση!!! Αλλά μάλλον αλλιώς εμελε να γίνουν τα πράγματα. Από ότι μου είπαν άλλοι Μηχανικοί στο τμήμα και σημερινοί φίλοι μας, μόλις με είδε την πρώτη μέρα, στην πρώτη ώρα διδασκαλίας τους είπε "Αυτή η γυναίκα μου αρέσει πολύ και θα την κάνω γυναίκα μου!!!" Όλοι τον κορόιδεψαν και ακόμα και σήμερα τον πειράζουν για την αυτοπεποίθηση με την οποία το ανακοίνωσε εκείνο το απόγευμα στην αίθουσα!
Κρατήθηκε σε όλο το σεμινάριο και 1,5 μήνα μετά, λίγο πριν ολοκληρωθεί το σεμινάριο, έμαθε από την γραμματέα μου το τηλέφωνό μου και ένα απόγευμα με πήρε και μου είπε: "Είμαι ο τάδε. Τώρα αν σου πω ότι σου τηλ γιατί έχω απορίες από το μάθημα, μλκς θα πω. Μου αρέσεις και θα ήθελα αν θέλεις και εσύ να πάμε για ένα ποτό οι δυό μας!!!!!" Έμεινα κάγκελο, και ξέρετε γιατί? Γιατί από τα 20 αγόρια του τμήματος δεν κατάλαβα ποιός είναι!!!!!!! :Ρ Δέχτηκα να βγω μαζί του και ουσιαστικά δεν ήξερα ποιον από όλους θα συναντήσω! Αυτό ήταν, αν και μικρότερός μου 3 χρόνια με κέρδισε μέσα σε 9 μήνες μετακόμισα σπίτι του και το 2010 αρραβωνιαστήκαμε, τον Μάρτιο 2012 παντρευτήκαμε και σήμερα περιμένω και το πρώτο μας μωράκι!!!!
Ακόμα θυμόμαστε την γνωριμία μας, ο μαθητής που ερωτεύτηκε την καθηγήτριά του!!!!!!!!
Τον λατρεύω και είναι το στήριγμά μου, ο άνθρωπός μου, ο σύντροφος ζωής και τώρα πια θα ολοκληρώσουμε αυτό που μας δένει με τον ερχομό της κόρης μας!!!!!!

zozefina_27

zozefina_27
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Sofaki32 έγραψε:Κορίτσια η δική μου ιστορία μοιάζει με ταινία Smile
Ο άντρας μου ήρθε στο χώρο που εργάζομαι το 2008 να παρακολουθήσει σεμινάριο για Μηχανικούς, στο οποίο δίδασκα και εγώ!!!! Εγώ είχα 4 μήνες που είχα βγει από μια μακρόχρονη σχέση και το τελευταίο που με ενδιέφερε ηταν μια καινούργια σχέση!!! Αλλά μάλλον αλλιώς εμελε να γίνουν τα πράγματα. Από ότι μου είπαν άλλοι Μηχανικοί στο τμήμα και σημερινοί φίλοι μας, μόλις με είδε την πρώτη μέρα, στην πρώτη ώρα διδασκαλίας τους είπε "Αυτή η γυναίκα μου αρέσει πολύ και θα την κάνω γυναίκα μου!!!" Όλοι τον κορόιδεψαν και ακόμα και σήμερα τον πειράζουν για την αυτοπεποίθηση με την οποία το ανακοίνωσε εκείνο το απόγευμα στην αίθουσα!
Κρατήθηκε σε όλο το σεμινάριο και 1,5 μήνα μετά, λίγο πριν ολοκληρωθεί το σεμινάριο, έμαθε από την γραμματέα μου το τηλέφωνό μου και ένα απόγευμα με πήρε και μου είπε: "Είμαι ο τάδε. Τώρα αν σου πω ότι σου τηλ γιατί έχω απορίες από το μάθημα, μλκς θα πω. Μου αρέσεις και θα ήθελα αν θέλεις και εσύ να πάμε για ένα ποτό οι δυό μας!!!!!" Έμεινα κάγκελο, και ξέρετε γιατί? Γιατί από τα 20 αγόρια του τμήματος δεν κατάλαβα ποιός είναι!!!!!!! :Ρ Δέχτηκα να βγω μαζί του και ουσιαστικά δεν ήξερα ποιον από όλους θα συναντήσω! Αυτό ήταν, αν και μικρότερός μου 3 χρόνια με κέρδισε μέσα σε 9 μήνες μετακόμισα σπίτι του και το 2010 αρραβωνιαστήκαμε, τον Μάρτιο 2012 παντρευτήκαμε και σήμερα περιμένω και το πρώτο μας μωράκι!!!!
Ακόμα θυμόμαστε την γνωριμία μας, ο μαθητής που ερωτεύτηκε την καθηγήτριά του!!!!!!!!
Τον λατρεύω και είναι το στήριγμά μου, ο άνθρωπός μου, ο σύντροφος ζωής και τώρα πια θα ολοκληρώσουμε αυτό που μας δένει με τον ερχομό της κόρης μας!!!!!!
Like a Star @ heaven I love you Like a Star @ heaven

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις