Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
104 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 104 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

26Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 5:48 am

mamalou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και εγω θα συμγωνησω με τισ κοπελεσ θα βρεισ τη δυναμη θα την παιρνεισ απο τομωρο σου θα ξαναβρεισ δουλεια και το κυριοτεροθα μεγαλωσει το μωρακι σε ασγαλεσ περιβαλλον πρεπει νακοιταξεισ τι ειναι καλο για σενακαιτο μωρο.μπορει τωρα νανιωθεισ ευαλωτη θα εισαι ομωσ καλυτερα μετα.

27Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 5:51 am

karlinaki

karlinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="mama_maria krhth"]
karlinaki έγραψε:Το ήθελε το μωρό και οι δυό μας το θέλαμε,στην αρχή έπαθε έναν πανικό και ήταν μέσα στο άγχος αλλα μετά το ξεπέρασε και είναι πολύ χαρούμενο΄ς για το μωρό.Μ εμένα έχει το θέμα..το μωρό το θέλει[/quote

ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΑΜΕΣΑ!!!!

ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΗΤΕ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΕΠΟΙΚΗΝΩΝΙΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΠΜ.

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ

28Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 6:01 am

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
karlinaki έγραψε:Το ήθελε το μωρό και οι δυό μας το θέλαμε,στην αρχή έπαθε έναν πανικό και ήταν μέσα στο άγχος αλλα μετά το ξεπέρασε και είναι πολύ χαρούμενο΄ς για το μωρό.Μ εμένα έχει το θέμα..το μωρό το θέλει

κοριτσακι μου ξερω οτι οποιος δεν ειναι στον χορο ευκολα τραγουδαει δεν ειπα οτι δεν ηθελε το μωρακι σας!αλλα για να ειναι το νινι σου καλα πρεπει να εισαι και εσυ!δεν αξιζεις να σε χτυπαει η εστω οτι εγινε μονο 2 φορες θα ξαναγινει αγαπη μου!
εκτος και αν τον πιασεις με ηρεμια και τον ρωτησεις πιο ειναι το προβλημα του!(αν το εχεις κανει ξανα κανε μια προσπαθεια)
δεν ξερω τι αλλο να πω!
πρεπει ομως να φανεις δυνατη και στην κατασταση σου δεν πρεπει να στεναχωριεσαι αγαπη μου γλυκια!

29Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 7:29 am

ζουμπι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαταρχήν σου εύχομαι καλή εγκυμοσύνη και με το καλό αν φέρεις ενα γερό παιδάκι στον κόσμο.
Σου έχουν ήδη γράψει οι κοπέλες αρκετά,αλλά θα σου πώ και τη δική μου γνώμη που δεν διαφέρει και πολύ απ΄τις υπόλοιπες,μιας και η αλήθεια είναι πως δεν έχεις και πολλές επιλογές... Για εμένα θα πρέπει να μην ξανακατηγορήσεις τον εαυτό σου επειδή ερωτεύτηκες και εμπιστεύτηκες έναν άνθρωπο.Σίγουρα απ΄'οτι φαίνεται ήταν ο λάθος άνθρωπος,αλλά αυτό δεν μπορούσες να το ξέρεις.Οι σχέσεις,ο γάμος κ.τ.λ κάποιες φορές είναι λαχείο,που δεν ξέρεις τι θα σου κληρώσει.Εγώ ,σου μιλάω ειλικρινά,πιστεύω τι ίδιο θα είχα κάνει αν είχα ερωτευθεί..θα είχα αφήσει και δουλειά και σπίτι για να είμαι μαζί του...'ετσι είναι αυτά τα πράγματα..
Τέλος πάντων αυτά έγιναν και τώρα είσαι σε αυτή τη θέση.Λοιπόν...απο τη στιγμή που έχεις μέρος να μείνεις(πολύ βασικό),έχεις τη μαμά σου που θα σε βοηθήσει όπως μπορεί,ίσως και ο μπαμπάς σου...δεν ξέρω τι σχέση έχετε αλλά το οτι χωρίζει με τη μαμά σου δεν έχει να κάνει με εσένα,έτσι δεν είναι;Και κυρίως,αφού απο ότι λες ο αρραβωνιαστικός σου το θέλει το παιδί,κάνε του μια ωραία συζήτηση να δεις τις προθέσεις του,χωρίς καυγά,ήρεμα..Πέσ΄του εντάξει,θα φύγω αφού πια δεν με θες,αυτά δεν γίνονται με το ζόρι,αλλά θα πρέπει να ξέρω αν θα αναλάβεις τα έξοδα που σου αναλογούν σε σχέση με το παιδί.Απο τώρα και για πάντα...Μίλα του απλά και θύμησέ του πως δεν έχεις δουλειά.
Ελπίζω να μην είναι τόσο γαιδούρι και να αναλάβει τουλάχιστον τα έξοδα του παιδιού.Βέβαια δεν είσαι και παντρεμένη και δεν θα μπορείς να πιέσεις την κατάσταση,μέσω δικηγόρου...Αλλά απο πείρα θα σου πώ πως και αυτά δεν βγάζουν ποθενά.Άν ο άνθρωπος είναι ζαβός...ότι και να κάνεις....χαμένο θα πάει(έχω ένα διαζύγιο στην πλάτη μου και ξέρω...έφυγα και εγώ κάποτε με ένα παιδί στην αγκαλιά απο έναν...σχεδόν τρελό..).
Να μη σε κουράζω...ενα και ενα κάνουν δυο.Τα μαζεύεις και φεύγεις,δεν θα περάσεις καλά αν κάτσεις εκεί,ούτε εσύ ούτε το παιδί σου.Αν τελικά δεν σε βοηθάει και οικονομικά,πιστεύω θα τη βρείς τη λύση,κάπως.Οι εξετάσεις μπορούν να γίνουν και σε δημόσιο νοσοκομείο καθώς και η γέννα.Υπάρχουν και κάποια τμήματα στους δήμους που βοηθάνε έγκυες και γυναίκες με μικρά παιδιά...Δεν είναι ντροπή να απευθυνθείς και εκεί...Θα κάνεις τα πάντα για το παιδί σου.
Είναι δύσκολος ο δρόμος που έχεις μπροστά σου.Θα τη βρείς τη δύναμη όμως...τώρα όλα σου φαίνονται βουνό,μπορώ να σε νιώσω...Κάνε υπομονή και σιγά-σιγα΄θα φτιάξουν τα πράγματα...

30Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 9:10 am

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πως εισαι κοπελα μου?

31Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 9:14 am

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τολμησε κ σηκωσε χερι πανω σου???
Σηκω κ φυγε.
Μια χαρα θα τα πας με το μωρο σου. Μη φοβασαι καθολου. Βρες κ δικηγορο να σου πει ΑΚΡΙΒΩΣ τι πρεπει να κανεις κ μεινε μακρυα του.
Προσπαθησε να βρεις κ μια δουλεια αν μπορεις τωρα η εστω αφου γεννηθει το μωρο σου κ μην ξανασχοληθεις μαζι του, δεν αξιζει, κ μια ζωη με στενοχωριες κ βια δεν την εχει αναγκη καμια γυναικα. Κ μην υποτιμας ποσο επικινδυνο μπορει να γινει αυτο.
Ολοι κανουν λαθη απο ερωτα, δεν θα σου πει κανεις κατι για αυτο. Αλλα παραδεξου τα λαθη σου μεσα σου, συγχωρεσε τον εαυτο σου κ προχωρα μπροστα κ ξεκινα καινουρια ζωη, με ηρεμια κ ασφαλεια για σενα κ το μωρακι σου.
Ουτε η πρωτη εισαι κ δυστυχως δεν θα εισαι η τελευταια.. αλλα σωσε τον εαυτο σου κ το παιδακι σας. Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 417472

32Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 9:25 am

karlinaki

karlinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας και το κουράγιο που μου δίνεται..Δεν νιώθω και πολύ καλύτερα απο το πρωί, κοιμήθηκα λίγο το μεσημέρι αλλά ξύπνησα με βαριά καρδιά.Το ξέρω πως έτσι είναι όπως τα λετε,θα κάτσω λίγες μέρες εδώ να πάρω λίγο τα πάνω μου, και να απομονωθώ λιγάκι για να σκεφτώ,μετά θα του μηλίσω μην φύγω με τελείως άδειες τσέπες,να έχω τουλάχιστον για τα βασικά,και μετά θα πάω στην μαμά μου. Ελπίζω μόνο το μωρό να μην με αισθάνεται ακομα γιατι με τόση στεναχώρια και κλάμα κρίμα είναι να καταλαβαίνει και αυτό.

33Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 9:27 am

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μην το αργησεις πολυ ομως και συμβει τιποτα ε???
ετσι οπως τον περιεγραψες εχει φοβηθει το ματι μου
ανασκουμπωσου απο αυριο και ξεκινα την μετακομιση

34Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 9:36 am

karlinaki

karlinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ποια μετακόμιση..δεν θα μπορέσω να μετακομίσω τα πράγματα μου, και την άλλη φορά που έφυγα μου είχε πεί πως όταν βρώ λεφτά για μεταφορική κλπ να πάω όποτε θέλω να πάρω τα πραγματά μου.τα ρούχα μου θα μαζέψω μόνο. Ευτυχώς έχει κάνει η αδερφή μου 2 αγοράκια και θα έχουμε πολλά ρουχαλάκια για το μωρό, που απο ότι μου είπε ο γιατρός είναι μάλλον μπέμπης Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 417472
δεν είναι σίγουρο αλλά έτσι του φάνηκε,14 μαρτη που θα ξαναπάω θα μου πει σιγουρα.Βασικά δεν με πειράζει το φύλο γερό να είνα.Παντος απο τώρα επειδή του μιλάω συνέχει και το χαιδέυω μπέμπη τον λέω.λέτε να βγεί μπέμπα κ να γελαω???

35Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 9:56 am

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
karlinaki έγραψε:Ποια μετακόμιση..δεν θα μπορέσω να μετακομίσω τα πράγματα μου, και την άλλη φορά που έφυγα μου είχε πεί πως όταν βρώ λεφτά για μεταφορική κλπ να πάω όποτε θέλω να πάρω τα πραγματά μου.τα ρούχα μου θα μαζέψω μόνο. Ευτυχώς έχει κάνει η αδερφή μου 2 αγοράκια και θα έχουμε πολλά ρουχαλάκια για το μωρό, που απο ότι μου είπε ο γιατρός είναι μάλλον μπέμπης Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 417472
δεν είναι σίγουρο αλλά έτσι του φάνηκε,14 μαρτη που θα ξαναπάω θα μου πει σιγουρα.Βασικά δεν με πειράζει το φύλο γερό να είνα.Παντος απο τώρα επειδή του μιλάω συνέχει και το χαιδέυω μπέμπη τον λέω.λέτε να βγεί μπέμπα κ να γελαω???


ωραια
μαζευεις τα ρουχαλακια σου και φευγεις
οσο για τα πραγματα σου με εναν δυο γνωστους απο τους γονεις σου μπορεις να τα παρεις ετσι και αλλιως δεν εχεις και δικα σου χρηματα στον κοινο σας λογαριασμο???

αχχχ μπεμπης??? τρελαινομαι κι εγω γιο εχω γιαυτο???

αθηνα μενεις αν μπορω να σε βοηθησω καπως..

36Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 10:05 am

athinaaa

athinaaa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
στεναχωρήθηκα πολύ ρε κορίτσι γιατί θυμήθηκα τα δικά μου... λόγο ηλικίας τότε εγώ περίμενα 4 χρόνια να αλλάξει όπως μου έλεγε κάθε φορά που σήκωνε χέρι...
σε παρακαλώ φύγε προστάτεψε τον εαυτό σου και το μωράκι σου.. τώρα νομίζεις ότι είσαι σε αδιέξοδο όταν ώμος τελειώσει όλο αυτό θα καταλάβεις τελικά ότι δεν ήταν τίποτα...θα τα καταφέρεις μια χαρά μόνη σου.. όσο για τις μαγκιές του για τα πράγματα σου δεν είναι τίποτα άλλο παρά λόγια για να σου κάνει ψυχολογικό πόλεμο μη μασάς..και εγώ πέρασα από αυτή τη φάση με πολύ ψυχολογικό πόλεμο μέχρι που βρήκα τόση δύναμη που ούτε ο ίδιος ήξερε ότι έχω και έγινε αρνάκι ... τώρα και να με δει στο δρόμο αλλάζει Ο ΜΑΓΚΑΣ πεζοδρόμιο!!!μια καταγγελία θα σε βοηθούσε στη περίπτωση σου τώρα!!

37Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 10:19 am

karlinaki

karlinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ο 'κοινός' λογαριασμός ήταν το κοινό μας ταμείο το οποίο κρατάει εκείνος,και θεωρεί πως μετά απο ένα χρόνο τα έχω χαλάσει αυτά τα χρήματα, θα συνφωνούσα μαζί του, αλλά δεν είναι έτσι..δούλευα στην επιχείρηση του απο τότε που σταμάτησα απο την δουλειά μου, άτυπα και ανασφάλιστα βέβαια αλλά ήταν η δουλεία μας και το σπίτι μας. και τα χρυσαφικά μου ακόμα πούλησα σε μια στραβή που μας είχε τύχει και χρειαζόταν άμεσα μετρητά,οπότε και απο εκεί τίποτα.Τεσπα κορίτσι δεν θα ασχοληθώ με τα έπιπλα και τα πράγματα ούτως η αλλως στο σπίτι μου έχω κρατήσει κάτι άλλα της μαμάς μου.Θα τα πάρω όταν θα διευκολυνθώ. Ευχαριστώ για την προσφορά σου πάντος.αλλα και μόνο η ψυχολογική υποστήριξη είναι υπέραρκετη.Δεν περίμενα να βρώ τόσες γυναίκες να με παρηγορήσουν.Πάντα το έλεγα πως γυναίκες ενωμένες είναι πιο δυνατές.

38Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 10:25 am

karlinaki

karlinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Λυπάμαι Αθηνα για όσα πέρασες και εσύ κορίτσι μου και μάλιστα αν υπολογίσω απο την ηλικία σου στα 21 σου μόλις χρόνια..όχι σαν και μένα 31 χρονών γαιδάρα και με κατάντησα έτσι..να ήμουνα μικρή να μου έδινα δικαιολογία...Τελικά τον άφησες ε Αθηνα?και που πήγες στους γονείς σου?Είχες και εσύ μωρό μαζί του?

39Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 10:42 am

bublesoaps

bublesoaps
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δεν προλαβαίνω να διαβάσω όλα τα μηνύματα αυτο που θέλω να σου πω ειναι οτι υπαρχουν συλλογοι οπως ο συλλογος αγγενητου παιδιου η αγγαλιά και αλλοι επισης οπου θα σε στηρίξουν ΗΘΙΚΑ γιατι αυτο χρειάζεσαι τώρα, θα σου παρέχουν μέχρι και διαμονή θα αναλάβουν το κα παιδί σου και εσένα οταν με το καλό γεννήσεις μέχρι να σταθεροποιηθείς στα πόδια σου και να βρεις δουλεια. Βαξε στο google η οποια αλλη κοπελα ξερει καποιον συλλογο να τον πει

40Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 10:58 am

athinaaa

athinaaa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
δεν είναι θέμα τα έπιπλα αλλά ο ψυχολογικός πόλεμος που κάνει...και στα χρήματα το ίδιο κάνει άρα δεν τον νοιάζει το παιδί του..τον νοιάζει μόνο να μην μπορείς να κουνηθείς χωρίς αυτόν...

εγώ δυστυχώς τότε ήμουν 17 και ζούσα στη κόλαση μέχρι τα 21 με την διαφορά ώμος ότι εγώ φοβόμουν να μιλήσω σε κάποιων για να με βοηθήσει... όταν πια συνήλθα από τη βαριά κατάθλιψη που είχα πέσει πήρα την απόφαση απλά να φύγω και δεν με ένοιαζε ούτε αν θα αυτοκτονήσει ούτε τίποτα..το αποτέλεσμα ήταν να με απαγάγει για 3 μέρες χωρίς φαγητό χωρίς νερό και να απειλεί ότι θα με σκοτώσει αλλά πραγματικά δεν με ένοιαζε καθόλου προτιμούσα να πεθάνω παρά να ζω μια ζωή σε αυτή τη κόλαση...και έτσι όταν το πήρε απόφαση απλά έφυγα πήγα στους δικούς μου και σιγά σιγά στάθηκα στα πόδια μου και τώρα είμαι με έναν άνθρωπο που με λατρεύει...
στα λέω αυτά για να δεις ότι υπάρχουν και χειρότερα μπορεί εγώ να μην περίμενα το παιδί του αλλά ακόμα και έτσι θα έφευγα!!!
φύγε όσο είναι νωρίς ποτέ δεν ξέρεις πως μπορούν να εξελιχθούν τα πράγματα...
σου εύχομαι πραγματικά κουράγιο.. να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και ότι θέλεις και μπορώ να βοηθήσω μη διστάσεις να μου πεις .....!!!

41Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 11:19 am

karlinaki

karlinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bublesoaps έγραψε:Δεν προλαβαίνω να διαβάσω όλα τα μηνύματα αυτο που θέλω να σου πω ειναι οτι υπαρχουν συλλογοι οπως ο συλλογος αγγενητου παιδιου η αγγαλιά και αλλοι επισης οπου θα σε στηρίξουν ΗΘΙΚΑ γιατι αυτο χρειάζεσαι τώρα, θα σου παρέχουν μέχρι και διαμονή θα αναλάβουν το κα παιδί σου και εσένα οταν με το καλό γεννήσεις μέχρι να σταθεροποιηθείς στα πόδια σου και να βρεις δουλεια. Βαξε στο google η οποια αλλη κοπελα ξερει καποιον συλλογο να τον πει
Ευχαριστώ πολύ το είδα το side τους.

42Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 11:21 am

karlinaki

karlinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
athinaaa έγραψε:δεν είναι θέμα τα έπιπλα αλλά ο ψυχολογικός πόλεμος που κάνει...και στα χρήματα το ίδιο κάνει άρα δεν τον νοιάζει το παιδί του..τον νοιάζει μόνο να μην μπορείς να κουνηθείς χωρίς αυτόν...

εγώ δυστυχώς τότε ήμουν 17 και ζούσα στη κόλαση μέχρι τα 21 με την διαφορά ώμος ότι εγώ φοβόμουν να μιλήσω σε κάποιων για να με βοηθήσει... όταν πια συνήλθα από τη βαριά κατάθλιψη που είχα πέσει πήρα την απόφαση απλά να φύγω και δεν με ένοιαζε ούτε αν θα αυτοκτονήσει ούτε τίποτα..το
αποτέλεσμα ήταν να με απαγάγει για 3 μέρες χωρίς φαγητό χωρίς νερό και να απειλεί ότι θα με σκοτώσει αλλά πραγματικά δεν με ένοιαζε καθόλου προτιμούσα να πεθάνω παρά να ζω μια ζωή σε αυτή τη κόλαση...και έτσι όταν το πήρε απόφαση απλά έφυγα πήγα στους δικούς μου και σιγά σιγά στάθηκα στα πόδια μου και τώρα είμαι με έναν άνθρωπο που με λατρεύει...
στα λέω αυτά για να δεις ότι υπάρχουν και χειρότερα μπορεί εγώ να μην περίμενα το παιδί του αλλά ακόμα και έτσι θα έφευγα!!!
φύγε όσο είναι νωρίς ποτέ δεν ξέρεις πως μπορούν να εξελιχθούν τα πράγματα...
σου εύχομαι πραγματικά κουράγιο.. να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και ότι θέλεις και μπορώ να βοηθήσω μη διστάσεις να μου πεις .....!!!
Κορίτσι μου τι πέρασες και εσύ..το ξέρω αυτό είναι το θέμα τέτοιου είδους αντρών, να μην μπορείς να κουνηθείς χωρίς αυτούς...

43Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 11:37 am

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
athinaaa έγραψε:δεν είναι θέμα τα έπιπλα αλλά ο ψυχολογικός πόλεμος που κάνει...και στα χρήματα το ίδιο κάνει άρα δεν τον νοιάζει το παιδί του..τον νοιάζει μόνο να μην μπορείς να κουνηθείς χωρίς αυτόν...

εγώ δυστυχώς τότε ήμουν 17 και ζούσα στη κόλαση μέχρι τα 21 με την διαφορά ώμος ότι εγώ φοβόμουν να μιλήσω σε κάποιων για να με βοηθήσει... όταν πια συνήλθα από τη βαριά κατάθλιψη που είχα πέσει πήρα την απόφαση απλά να φύγω και δεν με ένοιαζε ούτε αν θα αυτοκτονήσει ούτε τίποτα..το αποτέλεσμα ήταν να με απαγάγει για 3 μέρες χωρίς φαγητό χωρίς νερό και να απειλεί ότι θα με σκοτώσει αλλά πραγματικά δεν με ένοιαζε καθόλου προτιμούσα να πεθάνω παρά να ζω μια ζωή σε αυτή τη κόλαση...και έτσι όταν το πήρε απόφαση απλά έφυγα πήγα στους δικούς μου και σιγά σιγά στάθηκα στα πόδια μου και τώρα είμαι με έναν άνθρωπο που με λατρεύει...
στα λέω αυτά για να δεις ότι υπάρχουν και χειρότερα μπορεί εγώ να μην περίμενα το παιδί του αλλά ακόμα και έτσι θα έφευγα!!!
φύγε όσο είναι νωρίς ποτέ δεν ξέρεις πως μπορούν να εξελιχθούν τα πράγματα...
σου εύχομαι πραγματικά κουράγιο.. να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και ότι θέλεις και μπορώ να βοηθήσω μη διστάσεις να μου πεις .....!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ..

ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Mad Mad Mad

ΑΘΗΝΑ:ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΒΡΗΚΕΣ ΕΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΕΙ.. Smile Smile Smile Smile

44Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 11:46 am

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
karlinaki έγραψε:Κορίτσια ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας και το κουράγιο που μου δίνεται..Δεν νιώθω και πολύ καλύτερα απο το πρωί, κοιμήθηκα λίγο το μεσημέρι αλλά ξύπνησα με βαριά καρδιά.Το ξέρω πως έτσι είναι όπως τα λετε,θα κάτσω λίγες μέρες εδώ να πάρω λίγο τα πάνω μου, και να απομονωθώ λιγάκι για να σκεφτώ,μετά θα του μηλίσω μην φύγω με τελείως άδειες τσέπες,να έχω τουλάχιστον για τα βασικά,και μετά θα πάω στην μαμά μου. Ελπίζω μόνο το μωρό να μην με αισθάνεται ακομα γιατι με τόση στεναχώρια και κλάμα κρίμα είναι να καταλαβαίνει και αυτό.

ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ..ΚΑΙ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΕΛΕΓΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΛΟΓΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ..

ΟΣΟ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΕΜΟ..

ΑΠΛΑ ΑΝ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΙΩΠΗΣΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΣΥΜΒΑΝ..

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΨΥΧΡΕΜΗ.ΑΝ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ???ΦΥΓΕ.......

ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΕ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΤΑΝ ΣΗΜΕΡΑ... Crying or Very sad Crying or Very sad



Φ Υ Γ Ε . . . .

45Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 11:58 am

karlinaki

karlinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Θα φύγω κορίτσι, πλάνταξα στο κλάμα σήμερα και εξαντλήθηκα αλλά με ηρέμησε πολυ..Θα κατσω 2 μέρες ακομά να ηρεμήσω, μην πάω στην μαμά μου σ αυτα τα χάλια γτ θα με δεί και θα υστεριαστεί, και μετά θα κάτσω να μιλήσω μαζί του να κανονίσουμε τι θα μου δώσει θα μαζέψω τα ρουχαλάκια μου και θα πάω σπίτι μου. Ξέρω πως είναι το άσχημο περιβάλλον και εγώ έτσι μεγάλωσα και ακόμα οι δικοί μου σκοτώνονται αν και χωρισμένοι. Σε καμία περίπτωση δεν θα αφήσω το μωρο μου να μεγαλώσει έτσι, ούτε πάνω απο το πτώμα μου.

46Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 12:07 pm

athinaaa

athinaaa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mama_maria krhth έγραψε:
athinaaa έγραψε:δεν είναι θέμα τα έπιπλα αλλά ο ψυχολογικός πόλεμος που κάνει...και στα χρήματα το ίδιο κάνει άρα δεν τον νοιάζει το παιδί του..τον νοιάζει μόνο να μην μπορείς να κουνηθείς χωρίς αυτόν...

εγώ δυστυχώς τότε ήμουν 17 και ζούσα στη κόλαση μέχρι τα 21 με την διαφορά ώμος ότι εγώ φοβόμουν να μιλήσω σε κάποιων για να με βοηθήσει... όταν πια συνήλθα από τη βαριά κατάθλιψη που είχα πέσει πήρα την απόφαση απλά να φύγω και δεν με ένοιαζε ούτε αν θα αυτοκτονήσει ούτε τίποτα..το αποτέλεσμα ήταν να με απαγάγει για 3 μέρες χωρίς φαγητό χωρίς νερό και να απειλεί ότι θα με σκοτώσει αλλά πραγματικά δεν με ένοιαζε καθόλου προτιμούσα να πεθάνω παρά να ζω μια ζωή σε αυτή τη κόλαση...και έτσι όταν το πήρε απόφαση απλά έφυγα πήγα στους δικούς μου και σιγά σιγά στάθηκα στα πόδια μου και τώρα είμαι με έναν άνθρωπο που με λατρεύει...
στα λέω αυτά για να δεις ότι υπάρχουν και χειρότερα μπορεί εγώ να μην περίμενα το παιδί του αλλά ακόμα και έτσι θα έφευγα!!!
φύγε όσο είναι νωρίς ποτέ δεν ξέρεις πως μπορούν να εξελιχθούν τα πράγματα...
σου εύχομαι πραγματικά κουράγιο.. να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και ότι θέλεις και μπορώ να βοηθήσω μη διστάσεις να μου πεις .....!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ..

ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Mad Mad Mad

ΑΘΗΝΑ:ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΒΡΗΚΕΣ ΕΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΕΙ.. Smile Smile Smile Smile


κάτι τέτοια άσχημα γίνονται μαθήματα.. απλά πρέπει να τα αντιλαμβανόμαστε όσο πιο γρήγορα και να φεύγουμε αμέσως γιατί αλλιώς μας αφήνουν πληγές και κουσούρια!!
όσα άσχημα πήρα από τον άλλον άλλα τόσα και περισσότερα καλά πήρα από αυτών... θεόσταλτος!!! Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 654316

47Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 12:08 pm

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
karlinaki έγραψε:Θα φύγω κορίτσι, πλάνταξα στο κλάμα σήμερα και εξαντλήθηκα αλλά με ηρέμησε πολυ..Θα κατσω 2 μέρες ακομά να ηρεμήσω, μην πάω στην μαμά μου σ αυτα τα χάλια γτ θα με δεί και θα υστεριαστεί, και μετά θα κάτσω να μιλήσω μαζί του να κανονίσουμε τι θα μου δώσει θα μαζέψω τα ρουχαλάκια μου και θα πάω σπίτι μου. Ξέρω πως είναι το άσχημο περιβάλλον και εγώ έτσι μεγάλωσα και ακόμα οι δικοί μου σκοτώνονται αν και χωρισμένοι. Σε καμία περίπτωση δεν θα αφήσω το μωρο μου να μεγαλώσει έτσι, ούτε πάνω απο το πτώμα μου.

Α ΜΠΡΑΒΟ..ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΣ ΣΩΣΤΑ...ΑΠΕΦΥΓΕ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΖΗΣΕΣ ΕΣΥ....

ΗΡΕΜΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΣΟΥ ΤΗ ΠΙΚΡΑ ΣΟΥ...ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΑ...ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΣ ΤΟ ΕΓΩΙΣΤΙΚΑ...ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΣ??ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΣΕ ΧΤΥΠΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙΣ?
ΜΑΖΕΨΕ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΟΥ,ΚΑΙ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΞΕΝΗ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ,ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ.ΚΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΜΙΑ ΣΗΖΗΤΗΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΣΚΟΠΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΥΓΕ...
ΜΙΛΗΣΑΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΗΜΕΡΑ?

48Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 12:09 pm

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
athinaaa έγραψε:
mama_maria krhth έγραψε:
athinaaa έγραψε:δεν είναι θέμα τα έπιπλα αλλά ο ψυχολογικός πόλεμος που κάνει...και στα χρήματα το ίδιο κάνει άρα δεν τον νοιάζει το παιδί του..τον νοιάζει μόνο να μην μπορείς να κουνηθείς χωρίς αυτόν...

εγώ δυστυχώς τότε ήμουν 17 και ζούσα στη κόλαση μέχρι τα 21 με την διαφορά ώμος ότι εγώ φοβόμουν να μιλήσω σε κάποιων για να με βοηθήσει... όταν πια συνήλθα από τη βαριά κατάθλιψη που είχα πέσει πήρα την απόφαση απλά να φύγω και δεν με ένοιαζε ούτε αν θα αυτοκτονήσει ούτε τίποτα..το αποτέλεσμα ήταν να με απαγάγει για 3 μέρες χωρίς φαγητό χωρίς νερό και να απειλεί ότι θα με σκοτώσει αλλά πραγματικά δεν με ένοιαζε καθόλου προτιμούσα να πεθάνω παρά να ζω μια ζωή σε αυτή τη κόλαση...και έτσι όταν το πήρε απόφαση απλά έφυγα πήγα στους δικούς μου και σιγά σιγά στάθηκα στα πόδια μου και τώρα είμαι με έναν άνθρωπο που με λατρεύει...
στα λέω αυτά για να δεις ότι υπάρχουν και χειρότερα μπορεί εγώ να μην περίμενα το παιδί του αλλά ακόμα και έτσι θα έφευγα!!!
φύγε όσο είναι νωρίς ποτέ δεν ξέρεις πως μπορούν να εξελιχθούν τα πράγματα...
σου εύχομαι πραγματικά κουράγιο.. να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και ότι θέλεις και μπορώ να βοηθήσω μη διστάσεις να μου πεις .....!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ..

ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Mad Mad Mad

ΑΘΗΝΑ:ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΒΡΗΚΕΣ ΕΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΕΙ.. Smile Smile Smile Smile


κάτι τέτοια άσχημα γίνονται μαθήματα.. απλά πρέπει να τα αντιλαμβανόμαστε όσο πιο γρήγορα και να φεύγουμε αμέσως γιατί αλλιώς μας αφήνουν πληγές και κουσούρια!!
όσα άσχημα πήρα από τον άλλον άλλα τόσα και περισσότερα καλά πήρα από αυτών... θεόσταλτος!!! Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 654316

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ!
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ! Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 417472 Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 417472 Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 417472

49Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 12:17 pm

karlinaki

karlinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Να το πάρω εγωιστικά εντάξει αλλά πως να μην κλαίω..εγώ ήθελα να κάνω οικογένεια, απο μικρή ονειρευόμουν να κανω μωρό αλλα ποτέ δεν φαντάστηκα πως θα γινόταν μ αυτές τις συνθήκες..Μακάρι να μην ήταν έτσι και να με καταλάβαινε και να με υπολόγιζε λίγο...με ρώτησε κάτι για την δουλειά και για τα φάρμακα μου(σίδηρο,ασβέστιο)γιατί κοντευουν να τελειώσουν και ήθελε να πάει να πάρει, δεν του απάντησα,κλείστηκα στην κρεβατοκάμαρα.

50Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε αδιέξοδο... Πεμ Φεβ 21, 2013 12:29 pm

athinaaa

athinaaa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
karlinaki έγραψε:Θα φύγω κορίτσι, πλάνταξα στο κλάμα σήμερα και εξαντλήθηκα αλλά με ηρέμησε πολυ..Θα κατσω 2 μέρες ακομά να ηρεμήσω, μην πάω στην μαμά μου σ αυτα τα χάλια γτ θα με δεί και θα υστεριαστεί, και μετά θα κάτσω να μιλήσω μαζί του να κανονίσουμε τι θα μου δώσει θα μαζέψω τα ρουχαλάκια μου και θα πάω σπίτι μου. Ξέρω πως είναι το άσχημο περιβάλλον και εγώ έτσι μεγάλωσα και ακόμα οι δικοί μου σκοτώνονται αν και χωρισμένοι. Σε καμία περίπτωση δεν θα αφήσω το μωρο μου να μεγαλώσει έτσι, ούτε πάνω απο το πτώμα μου.


ΜΠΡΑΒΟΟΟ με το καλό να αρχίσεις μια νέα ζωή με το μωράκι σου... ξέρω ότι δεν θα είναι τίποτα εύκολο μέχρι να στρώσουν τα πράγματα... ώμος η απόφαση σου ήδη είναι ένα πολύ μεγάλο βήμα!! Smile


mama-maria σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.. και εσύ να είσαι πάντα ευτυχισμένη. Σε αδιέξοδο... - Σελίδα 2 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Παρόμοια θέματα

-

» Οικονομικό αδιέξοδο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις