Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

ntina

ntina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
GEODATOU έγραψε:
Α!!!ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΙΛΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ: ΚΡΥΨΕ ΤΟ PLAYSTATION Ή ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΝΤΟ ΄΄ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ΄΄!!!!


χαχαχαχα είσαι απίστευτη[u]

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="ntina"]
Μαρία Σ. έγραψε:μου μαράκι μου, και μόνο το γεγονός ότι δουλεύεις ενώ θα έπρεπε να είσαι σπίτι σου με το παιδάκι σου θα έπρεπε να το είχε σεβαστεί ο άντρας σου και όχι να σε κρίνει και για τον τρόπο που κάνεις τη δουλειά σου!

επειδη εγω δουλευω σε δημοσια υπηρεσια αντυχει να εχουμε ημιαργια ζηλευει γιατι φευγω νωριτερα ενω θα επρεπε να χαιρεται που θα παω σπιτι μας νωριτερα βεβαια οταν το λεω αυτο δνε το παραδεχεται οτι ζηλευει.
όλοι τσακωνόμαστε και όλοι λέμε βαριές κουβέντες,
οσο για αυτα που μου προτεινεις: 1.κάνε μόνο όσες δουλειές μπορείς τις άλλες άστες (να μαζεύονται) δεν πειράζει

αυτο κανω και στο τελος μαζευονται και παλι πρεπει αν τρεχω εγω
3.δώσε σημασία στο παιδάκι σου μόνο και τον άντρα σου άστον...όταν το παιδί θα θέλει μόνο έσένα και όχι τον πατέρα του θα δεις πόσο θα τον πονέσει και θα κάνει προσπάθειες για να διορθωθεί
το παιδι το δειχνει αθελα του αυτο και νευριαζει αλλα πιστευω οτι το κανει γιατι παντα την μανουλα τη θελουμε περισσοτερο
ευ
ευχαριστω παντως για τις συμβουλες σας.
οσι για το να κρυψω το playstation ειναι λιγο δυσκολο να το κανω γιατι θα γινει χαμος, ομως χαλασε το χειριστηριο και ειχε παθει κριση ακι την αλλη μερα πηγε πηρε αλλο. αλλα αν δεν ειναι αυτο θα βλεπει τηλεοραση.
το θεμα ειναι και να το συζητησω δεν θα βρω ακρη και αν του πβω κανενα χοντρο για να τον ταρακουνησω θα φτιαξει μερικες μερες και μετα παλι τα ιδια με εχει κουρασει ολο αυτο

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία Σ. έγραψε:κοιτα δεν μιλαμε απο χθες το βραδυ εγω μιλαω δηλαδη αλλα αυτος μου κανει τον καμποσο και ειναι μεσα στα νευρα. ειχε μερικες μερες αδεια μετα τα χριστουγεννα και μετα που εφευγα εγω για τη δουλεια το πηγαινε το μωρο στη μαμα μου γιατι λεει μονος δεν μπορει να το εχει και ολη μερα ελιωνε στο playstation. αντε να μαζευε το σπιτι αλλα μην φανταστεις πολλα πραγματα.κοιταει το μωρο 30 λεπτα καθε απογευμα της κυριακης και στην αρχη ηταν μεσα στα νευρα γιαυτο. και οτι και να του πω μου λεει ε πια εσυ μιλας κιολας που καθεσαι ολη μερα στη δουλεια. που οκ ειναι δουλεια γραφειου αλλα εγω χιλια πραγματα στο κεφαλι μου γιατι ειναι υπευθυνη θεση. και οσο για τη βοηθεια απο τα πεθερικα που αναφερθηκε παραπανω απο την tζιζ ειναι να εισαι σωστος ανθρωπος. εμενα η βοηθεια των γονιων μου προς εμας ειναι τρομερη το σπιτι ειναι απο τους γονεις μου, στο αυτοκινητο μας βοηθησαν , στο γαμο τα πληρωσαν ολα αυτοι στο σπιτι την επιπλωση και ολα τα υπολοιπα τα εδωσαν οι γονεις μου η πεθερα μου απουσα απο ολα και η συμπεριφορα της χαλια ομως τεσπα αλλο θεμα αυτο. θα επρεπε να ειναι πιο σωστος σε καποια και να με σεβεται διπλα ας μην πω αλλα γιατι θα νευριασω παλια και θα γινω κακια

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΝΑ ΦΡΙΚΑΡΕΙΣ!ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΕΞΑΛΛΗ!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΣΤΗΝ ΕΥΧΗ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΜΑΝΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΥΠΕΥΘΥΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ;;;;ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΕΙΝΑΙ,ΟΙ ΠΑΣΑΔΕΣ;;;;ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΠΧ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΤΕΛΕΙΟ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΚΡΑΖΩ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ!ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΩΡΕΣ,ΑΠΟ ΤΙΣ 8-9 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 9-10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ...ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΚΟΜΜΑΤΙΑ!ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ,ΚΑΙ ΦΛΙΠΑΡΩ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ,ΟΧΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ!ΠΑΡΌΛΑ ΑΥΤΑ,ΕΧΩ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ!ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΛΙΩΣΕΙ,ΑΛΛΑ ΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΠΡΩΤΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΓΩ.ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΗΣΥΧΙΑ,Η ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΥΠΟΥ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ!ΟΤΑΝ ΦΛΙΠΑΡΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΔΥΟ ΛΟΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΤΟΥ!ΣΆΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΣΩ,Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΖΕΤΑΙ...ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΟΤΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΤΡΑΒΑΣ!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΣΧΕΣΗ ΕΞΕΛΗΧΘΗΚΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΔΕΘΗΚΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΓΠΗΘΗΚΑΜΕ ΕΠΙΣΗΣ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ 6ΧΡΟΝΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑΣ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ, ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΤΟΥ?

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalimera koritsia. proton vasoula xairomai toso poli otan akouo zevgaria agapimena kai eftixismena kai sti diki sou periptosi o theos sto kseplirose kai me to parapano oti sou eixe sterisei.emena den ksero giati mou esteile ton diko mou aggelo afou xortasmeni imoun kai apo agapi kai apo zestasia alla mallon aepeidi eimai griniara kai ta thelo ola eipe as tis kano to xatiri kai mou esteile ton kalitero adrouli kai to pio gliko moro.na eisaste pada kala.defteron kopela mou min apelpizese me ton adra sou.enas tsakomos den fernei tin katastrofi.prospathise me oremo tropo na tou peis ti niotheis na tou miliseis.i sizitisi fernei apotelesmata.sti sxesi xreiazete katanoisi.na xairese ai to pedaki sou pou to fonazeis opos kai ego to diko mas

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ortikaki έγραψε:ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΣΧΕΣΗ ΕΞΕΛΗΧΘΗΚΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΔΕΘΗΚΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΓΠΗΘΗΚΑΜΕ ΕΠΙΣΗΣ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ 6ΧΡΟΝΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑΣ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ, ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΤΟΥ?

χαιρομαι καλη μου που για σας ηρθαν τα πραγματα προς το καλυτερο ομως για να μην παρεξηγηθω και μενα ο δικος μου τρεχει γαι την οικογενεια και αλλα ελαττωματα δεν εχει ομως αυτο το να βαριεται να βοηθησει μου σπαει τα νευρα μου εχει κανει το νευρικο συστημα σμπαραλια

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρία Σ. έγραψε:
ortikaki έγραψε:ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΣΧΕΣΗ ΕΞΕΛΗΧΘΗΚΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΔΕΘΗΚΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΓΠΗΘΗΚΑΜΕ ΕΠΙΣΗΣ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ 6ΧΡΟΝΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑΣ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ, ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΤΟΥ?

χαιρομαι καλη μου που για σας ηρθαν τα πραγματα προς το καλυτερο ομως για να μην παρεξηγηθω και μενα ο δικος μου τρεχει γαι την οικογενεια και αλλα ελαττωματα δεν εχει ομως αυτο το να βαριεται να βοηθησει μου σπαει τα νευρα μου εχει κανει το νευρικο συστημα σμπαραλια
Ε ΚΑΛΑ ΜΗ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΠΙΤΙΟΥ (ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ) ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΣΤΕΡΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΤΠΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΑΓΑΘΑ.

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία Σ. έγραψε:πιστευω οτι ειναι θεμα χρονου ποτε θα τον πεταξω εξω απο το σπιτι γιατι η υπομονη μου νιωθω να λιγοστευει!!!

Να σου πω κι εμένα όλα αυτά με τρελαίνουν και σε παρόμοιες περιπτώσεις θέλω να του ανοίξω το κεφάλι (αν και εντάξει εμένα δεν είναι σε τέεεετοιο βαθμό)αλλά όχι και να χωρίσεις βρε παιδί μου.
Κι εμείς όλο τσακωνόμαστε (δηλαδή μόνη μου τσακώνομαι) απο τότε που ήρθε το παιδί ενώ πριν ποτέ και πολλές φορές έχω γράψει εδώ είτε με νεύρα,είτε στεναχωρεμένη,είτε απογοητευμένη,αλλά στην πραγματικότητα τον λατρεύω και πιστεύω οτι είναι ο,τι καλύτερο μου έχει τύχει.
Μη σκέφτεσαι έτσι,πιο πολύ η πίεση τα λέει αυτά και όχι η καρδιά σου.

Εχτές κράταγε ένα παραμύθι η μικρή μου και λέει ο άντρας μου τι ακριβώς λέει το παραμύθι γιατί δεν θυμάμαι.Του λέω την ιστορία και στο τέλος του κάνω:και ζήσανε αυτοί καλά κι εμείς καλύτερα,αλλά έτσι νομίζουμε γιατί μετά κάνανε παιδάκι και ο πρίγκιπας δούλευε όλη μέρα και μετά έβλεπε τηλεόραση και η πριγκίπισσα έκανε όοολες τις δουλειές στο παλάτι και το μωράκι δεν καθόταν καθόλου ήσυχο και η πριγκίπισσα δεν πήγαινε ούτε μία βόλτα και ο πρίγκιπας τα βράδια όλο ροχάλιζε και.....
ε στο τέλος κυλιόμασταν στο πάτωμα και γαργαλιώμασταν και οι τρεις μαζί!!! Very Happy Very Happy Very Happy

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εχτές κράταγε ένα παραμύθι η μικρή μου και λέει ο άντρας μου τι ακριβώς λέει το παραμύθι γιατί δεν θυμάμαι.Του λέω την ιστορία και στο τέλος του κάνω:και ζήσανε αυτοί καλά κι εμείς καλύτερα,αλλά έτσι νομίζουμε γιατί μετά κάνανε παιδάκι και ο πρίγκιπας δούλευε όλη μέρα και μετά έβλεπε τηλεόραση και η πριγκίπισσα έκανε όοολες τις δουλειές στο παλάτι και το μωράκι δεν καθόταν καθόλου ήσυχο και η πριγκίπισσα δεν πήγαινε ούτε μία βόλτα και ο πρίγκιπας τα βράδια όλο ροχάλιζε και.....
ε στο τέλος κυλιόμασταν στο πάτωμα και γαργαλιώμασταν και οι τρεις μαζί!!! Very Happy Very Happy Very Happy [/quote]
xa xa teleia gargalito kai kinigito sto spiti!!!ax pote tha megaloseikai i dikia mas giati tora ta kanoume monoi mas kai tin travame me to zori to pedi sto pexnidi thelei den thelei.olakala koritsia.ola tha ftiaksoun

ΔώραΝι25

ΔώραΝι25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η σχέση μου με τον άντρα μου μετά το παιδί είναι σχεδόν το ίδιο και να μην πω και καλύτερη γιατί θα γίνω υπερβολική και δεν το θέλω....Είναι ακριβώς όπως ήταν και πριν το παιδί και ευχαριστώ το θεό γι'αυτό... Δυστυχώς υπάρχουν και περιπτώσεις που η σχέση του ζευγαριού αλλάζει...Δεν έχω διαβάσει τα παραπάνω γιατί είναι πολλές οι σελίδες αλλά ελπίζω να μην παρεξηγηθεί καμιά μανούλα. Μιλάω πάντα για την δική μου περίπτωση.Ευχαριστώ!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:
vasoula έγραψε: Τα παιδικα μου και εφηβικά μου χρόνια ήταν οτι χειρότερο, μέσα σε προβλήματα που οταν ξεπεράστηκαν έτυχε την ίδια περίοδο να γνωρίσω τον άντρα μου που ακόμα μέχρι σημερα 10 ετη μετά συνεχίζω να πιστεύω πως αυτός δεν είναι ένας νορμάλ και κοινός άνθρωπος αλλά ένας άγγελος.
Ουτε στα πιο τρελά μου όνειρα δεν πιστευα πως θα ζούσα αυτό το μαγικό παραμυθι το να βρεθεί στο δρόμο μου αυτός ο άνθρωπος.
¨ Αγάπη μου ο Θεός με έστειλε στη γή για να βρώ εσένα ¨ αυτη ηταν η φράση του την στιγμή που χορεύαμε στο γάμο μας.
Δυστηχως προέκυψαν κάποια σοβαρά προβλήματα (οχι δικά μας αλλά δικων μας ανθρωπων) που η ζωή όλων μας έγινε άνω κάτω αλλά ευτυχώς δεν επισκίασαν την ομορφη και υγιεινή μας σχέση, αντίθετα μας έκαναν πιο δυνατους και αγαπημένους απο ποτε.
Οταν μαθαμε πως είμαι έγκυος βγήκε στο μπαλκόνι και ούρλιαζε ρεζίλι γίναμε.
Στο μόνο που τσακωνόμασταν πάρα πολύ και μιλάμε για καβγά οχι αστεία ήταν που ήθελε να σταματήσω την δουλειά κι εγώ δεν τον άκουγα η χαζή και τράβηξα όσα τράβηξα μετα με συσπάσεις και τα λοιπά.
Είδα το βιντεο που περίμεναν απέξω την ώρα που ήμουν για γέννα, εκείνος μόλις άνοιξε η πόρτα και του πήγαν το μωρό είπε ¨ σε ευχαριστώ Βασούλα μου σε ευχαριστώ¨
Καθώς κοιτάζω το μωράκι μας στα ματια το μυαλο μου πηγαίνει σε εκείνον και τότε τον ευχαριστώ κι εγώ με τη σειρά μου. Εχουμε κάτι κοινό, αυτό το μωρό είναι απο εκείνον, δυο άνθρωποι συνδεθηκαν και δημιουργησαν αυτή την ζωούλα, είναι μεγάλο πράγμα αυτό και όσο περισσότερο το συνηδητοποιείς τόσο πιο πολύ αγαπάς τον άνθρωπο σου, δεν ξέρω αν αυτό είναι αγάπη που νιώθω για εκείνον ή ακόμα κάτι πιο δυνατό, δεν ξέρω ακόμα ποσο πιο πολύ ερωτευμένοι θα είμαστε ξερω μόνο πως η αγάπη που υπάρχει μεταξύ μας είναι πολή καλή για να είναι αληθινή τόσο που νομίζω πως ζω κάποιο όνειρο και θα ξυπνησω.
Αν τελικά είναι όνειρο δεν πειράζει ας είναι, μόνο να κρατησει κι άλλο να μην ξυπνησω ποτε και αν κάποτε ξυπνησω θα κινήσω γή και ουρανό για να τον βρώ και αν δεν τον βρώ δεν θα μπορέσω να δώσω ποτε σε κάποιον άλλον τόση αγάπη.
ΒΡΕ ΒΑΣΟΥΛΑ ,ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΖΩΗ!!!ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΕΡΩΤΑΣ!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΝΩ ΟΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΠΕΣΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ,Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΛΟ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΖΩΟΥΛΑ ΜΟΥ,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!
ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΑΛΛΑΖΕΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΑΠΗΘΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ.ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ,ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ,ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ!!!

Σε ευχαριστω πάρα πολυ κουκλίτσα μου!!!
Δυσκολίες;;;;;; Πάρα πολλές μα υπερβολικά πολλές, τερατωδες προβλήματα, πολλα αγχη που δυστηχως μεσα σε αυτα δοκιμάζεται η σχέση και οχι μονο στις χαρες και στα πανυγηρια και αν καταφερεις και τα ξεπερασεις χωρις η σχεση να ξεθωριασει και ο ερωτας να εξαφανιστει τοτε πραγματικα αυτη η σχεση αξίζει, δενεσαι περισσοτερο με τον άλλον.
Να σου πω τι έγινε χθες!!
Εμαθα πως καποιος απο τον κυκλο του πως ειμαι περιεργη επειδη δεν δεχομαι επισκεψεις απο οσους ειχαν αρρωστησει αν δεν αναρρωσουν τουλάχιστον 15 μερες, εγω θυμωσα παρα πολυ και εκει που πηγα να τα βάλω μαζίτου αυτός με τον τρόπο του με ηρεμησε και εβαλε στην θεση του αυτόν που το είπε, εγω εκει συνεχιζα το βιολι μου να μουρμουραω στο τηλ καθε φορα που μιλουσαμε γιατι ελειπε ολη μερα χθες ηταν βραδινός, μιλησα και άσχημα, φερθηκα απαραδεκτα, το πρωι λοιπον που γυρισε πριν ξαπλωσει με βουτηξε αγκαλια ¨εχω δουλειές του λέω¨δεν πειραζει μετα μαζί θα τις κάνουμε μου λέει, με πηρε μια ζεστη αγκαλιά και έβαλε το προσωπο του κολλητα στο δικό μου, μου περασαν τα νευρα και ο θυμός και καθως τον κοιτουσα ενω κοιμόταν τον ερωτευόμουν πιο πολύ.
Που θέλω να καταληξω; Οτι οταν ενας απο τους δυο ερχεται εκτος ελέγχου καλό θα είναι ο άλλος να μην ανταποδίδει και να προσπαθει να τον ηρεμεί και να κάνει πισω, το ίδιο κάνω κι εγω κι έτσι ποτε δεν μαλώνουμε.
Σιγουρα δεν είναι όλα ρόδινα αλλά στο χέρι μας είναι κάποια πράγματα!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nena k aylin ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!

Εγω διάβασα όλες τις δημοσιεύσεις και εχω να πώ το εξής.
Οι περισσότεροι άνδρες παθαίνουν πανικό οταν αποκτουν παιδάκια και αυτό λόγω άγχους, ο κυριος λόγος ο οικονομικός, η σχεση πριν τα παιδια ειναι εντελώς διαφορετική και οι ευθυνες σιγορα πανικοβάλλουν τον άνδρα ανεξαρτητα απο το αν είναι έτοιμος να γίνει γονιός ή όχι. Ξερει πως είναι ο άντρς του σπιτιού και πως πρεέπει να κάνει ακόμα και το ακατορθωτο για να τα βγάλει πέρα.
Ας σκεφτούμε κι εμείς λοιπόν πως αυτό το ακατόρθωτο ίσως να τον πιέζει, ναι είναι υποχρεωμένος αλλά κατα βάθος στα βάθυ της καρδιας του πιέζεται και ζοριζεται τόσο που κάποιες φορές το ηθικό του πέφτει και αντιδρά μεσα στην οικογένεια άσχημα κυρίως στη γυναίκα του και καθως οι υποχρεώσεις αυξάνονται τόσο η συμπεριφορα είναι αλλοπρόσαλλη και δεν αντέχεται, εκεί η γυναίκα καλέιται να δείξει τις αντοχές της και το ποσο αγαπάει αυτόν τον άνδρα η οχι προσπαθώντας να τον καλμάρει, έλα όμως που η γυναίκα έχει και αυτή τα δικά της, φροντιδα παιδιων, μαγειρεμα, σιδερωμα και τα λοιπά και είναι κουρασμένη και δεν εχει καμια ορεξη.
Ε και τότε η κατασταση είναι ανεξελεκτη αλλά και αν η γυναίκα τον καλμαρει και δεν ανταποδιδει και αυτός συνεχίζει τότε δεν εχω να πω τίποτα γιατι για την γυναικα ειναι εξίσου δυσκολα εφόσον η ζωή της αλλάζει και σιχαίνομαι τους άνδρες που λένε πως η γυναίκα δεν δουλεύει μέσα στο σπίτι, λάθος εφοσον όλη μερα ειναι στο πόδι.
Οταν ακούω άνδρα να το λέει αυτό γίνομαι πυρ και μανία!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:με βουτηξε αγκαλια ¨εχω δουλειές του λέω¨δεν πειραζει μετα μαζί θα τις κάνουμε μου λέει, με πηρε μια ζεστη αγκαλιά και έβαλε το προσωπο του κολλητα στο δικό μου, μου περασαν τα νευρα και ο θυμός και καθως τον κοιτουσα ενω κοιμόταν τον ερωτευόμουν πιο πολύ.

Ρε παιδί μου να σου πω κάτι;Αυτός το έκανε αυτό.Εσύ θα το έκανες;
Τι θέλω να πω.Οτι στη δική μας σχέση έρχεται πάντα αυτός να με αγκαλιάσει και να τα βρούμε,εγώ συνήθως του λέω άσε με.Πόσες και πόσες φορές τον βλέπω να κάθεται σαν παπί επειδή του φώναξα και λέω μέσα μου "πήγαινε πάρτον αγκαλιά μωρή γουρούνα" αλλά δεν κουνιέμαι απο τη θέση μου.Άμα είναι εγωιστής ο άνθρωπος είναι,δεν αλλάζει.Ευτυχώς που κρατάει εκείνος τις ισορροπίες.(αν και δεν μπορώ καμιά φορά δεν θέλω να κρατάει ισορροπίες θέλω να τσακωθούμε σαν άνθρωποι βρε παιδί μου)

Α και Βασούλα μου (άσχετο) σε εκείνον του κύκλου σου που ανέφερες πές του να πάει στον διάολο.

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
vasoula έγραψε:με βουτηξε αγκαλια ¨εχω δουλειές του λέω¨δεν πειραζει μετα μαζί θα τις κάνουμε μου λέει, με πηρε μια ζεστη αγκαλιά και έβαλε το προσωπο του κολλητα στο δικό μου, μου περασαν τα νευρα και ο θυμός και καθως τον κοιτουσα ενω κοιμόταν τον ερωτευόμουν πιο πολύ.

Ρε παιδί μου να σου πω κάτι;Αυτός το έκανε αυτό.Εσύ θα το έκανες;
Τι θέλω να πω.Οτι στη δική μας σχέση έρχεται πάντα αυτός να με αγκαλιάσει και να τα βρούμε,εγώ συνήθως του λέω άσε με.Πόσες και πόσες φορές τον βλέπω να κάθεται σαν παπί επειδή του φώναξα και λέω μέσα μου "πήγαινε πάρτον αγκαλιά μωρή γουρούνα" αλλά δεν κουνιέμαι απο τη θέση μου.Άμα είναι εγωιστής ο άνθρωπος είναι,δεν αλλάζει.Ευτυχώς που κρατάει εκείνος τις ισορροπίες.(αν και δεν μπορώ καμιά φορά δεν θέλω να κρατάει ισορροπίες θέλω να τσακωθούμε σαν άνθρωποι βρε παιδί μου)

Α και Βασούλα μου (άσχετο) σε εκείνον του κύκλου σου που ανέφερες πές του να πάει στον διάολο.

χιχιχι Αθηνούλα πολύυυυυ σωστη σε βρίσκω αυτό λέω κι εγω!!

Αααα εμεις μετα απο τσακωμό, αν τσακωθουμε δηλαδη γιατι ο δικος μου είναι ήρεμος μεχρι αηδίας, ετσι όπως ειμαστε με το αίμα να βράζει καταλήγουμε σε πίτσι πιτσι έτσι λέμε ο ενας συγνώμη στον άλλον χιχιχι.

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:Αααα εμεις μετα απο τσακωμό, αν τσακωθουμε δηλαδη γιατι ο δικος μου είναι ήρεμος μεχρι αηδίας, ετσι όπως ειμαστε με το αίμα να βράζει καταλήγουμε σε πίτσι πιτσι έτσι λέμε ο ενας συγνώμη στον άλλον χιχιχι.

ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!Και είναι πάντα το καλύτερο!!!!ΧΑ ΧΑ Η σχέση του ζευγαριού μετά το παιδί. Αλλάζει; - Σελίδα 4 403793

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Ρε παιδί μου να σου πω κάτι;Αυτός το έκανε αυτό.Εσύ θα το έκανες;
Τι θέλω να πω.Οτι στη δική μας σχέση έρχεται πάντα αυτός να με αγκαλιάσει και να τα βρούμε,εγώ συνήθως του λέω άσε με.Πόσες και πόσες φορές τον βλέπω να κάθεται σαν παπί επειδή του φώναξα και λέω μέσα μου "πήγαινε πάρτον αγκαλιά μωρή γουρούνα" αλλά δεν κουνιέμαι απο τη θέση μου.Άμα είναι εγωιστής ο άνθρωπος είναι,δεν αλλάζει.Ευτυχώς που κρατάει εκείνος τις ισορροπίες.(αν και δεν μπορώ καμιά φορά δεν θέλω να κρατάει ισορροπίες θέλω να τσακωθούμε σαν άνθρωποι βρε παιδί μου)


Ρε Αθηνά θα γίνω κουραστική αν πω για μια ακόμα φορά πόσο μοιάζουμε???!!!
Η σχέση του ζευγαριού μετά το παιδί. Αλλάζει; - Σελίδα 4 215994

Βασούλα χαίρομαι πολύ για σένα.
Έτσι είναι σε γενικές γραμμές η σχέση μας με το Νίκο, αλλά ταυτόχρονα είναι κι αυτό που λέει η Αθηνά.
Θες να τσακωθείς ρε παιδί μου! Να ξεσπάσεις! Και κάθε φορά προσπαθώ να κρατήσω το στόμα μου κλειστό, προσπαθώ να μπω στη θέση του και να είμαι πιο τρυφερή όπως αυτός, αλλά με πιάνουν και οι εγωισμοί μου!!!

Μαρία, η κατάστασή σου μου θυμίζει τον πρώην μου... Με τη διαφορά ότι εμείς παίζαμε και ξύλο - κυριολεκτικά.
Και σκέψου ότι ήθελα να τον παντρευτώ και να κάνω και παιδί μαζί του...

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Athin@"]
vasoula έγραψε: Ρε παιδί μου να σου πω κάτι;Αυτός το έκανε αυτό.Εσύ θα το έκανες;
Τι θέλω να πω.Οτι στη δική μας σχέση έρχεται πάντα αυτός να με αγκαλιάσει και να τα βρούμε,εγώ συνήθως του λέω άσε με.Πόσες και πόσες φορές τον βλέπω να κάθεται σαν παπί επειδή του φώναξα και λέω μέσα μου "πήγαινε πάρτον αγκαλιά μωρή γουρούνα" αλλά δεν κουνιέμαι απο τη θέση μου.Άμα είναι εγωιστής ο άνθρωπος είναι,δεν αλλάζει.Ευτυχώς που κρατάει εκείνος τις ισορροπίες.(αν και δεν μπορώ καμιά φορά δεν θέλω να κρατάει ισορροπίες θέλω να τσακωθούμε σαν άνθρωποι βρε παιδί μου)

καλημερα κοριτσακι σημερα νιωθω πολυ ασχημα τελικα χθες ημουν παρα μα παρα πολυ θυμωμενη και νευριασμενη και ολα τα εβλεπα σε υπερβολικο βαθμο. και αθηνουλα μου συμφωνω μαζι σου και σε μενα αυτος ερχεται για συγνωμη και γω πολλες φορες το παιζω καπως βεβαια αυτη τη φορα ειπα να μην κρατησω μουτρα ομως κρατησε αυτος. χθες ηταν μια χαρα και ελεγε στο μωρο γελωντασ να την συγχωρησω τη μαμα?????? τεσπα τωρα ολα καλα και μενα με αγκαλιασε και ειπαμε 2 κουβεντες και ηρεμισαμε τι να πω ισως και αυτος να περνα τα δικα του και παντα λεει οτι εγω ειμαι δυναμικη και οταν θελω κατι το θελω τωρα!!! εμ δεν μπορω ρε κοριτσια να τον περιμενω και μια ζωη ποτε θα γινουν τα κεφια του να κανει κατι. τεσπα τελος καλο ολα καλα μετα που θα φυγει ακι η πεθερα μου θα κανω και μια κουβεντα μαζι του.
με τον αντρα μου ειμαστε μαζι απο το 2001 ειναι η ζωη μου και πιστευω ισχυει και γιαυτον αυτο και μου το λεει συνεχεια αυτο ομως πρεπει να χαλαρωσουμε λιγο και να ξαναβρουμε τους ρυθμους μας.
συγνωμη για την πολυλογια μου και και ευχαριστω που τα ειπα σε σας και ηρεμισα οποτε οταν πηγα σπιτι ημουν καλυτερα και πιο ηρεμη

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία Σ. έγραψε:με τον αντρα μου ειμαστε μαζι απο το 2001 ειναι η ζωη μου και πιστευω ισχυει και γιαυτον αυτο

Ε βέβαια!!!
Παιδί μου εδω μέσα όλο τους βρίζουμε και φαινόμαστε σαν να τους μισούμε.Γράφουμε μόνο τα παράπονα και όχι τα καλά,αλλά στην πραγματικότητα δεν ζούμε χωρίς αυτούς!!! I love you

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις