Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαράκι  Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #2 - Σελίδα 3 50580 στην αδερφούλα σου να έχει μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη
Μην στεναχωριέσαι για το σάκχαρο δες και την θετική πλευρά δεν θα πάρεις πολλά κιλά  Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #2 - Σελίδα 3 328109

Το ντακος είναι παξιμάδι με ντομάτα και φέτα κρητική σαλάτα

Χριστίνα δεν κάνω πολλές μετακινήσεις λόγω συσπάσεων οπότε είμαι και εγώ συνέχεια σπίτι
Έλα για καφεδάκι και από εδώ να γνωριστούμε οδηγείς?

Το 1ο και το 30 τρίμηνο μοιάζουν σε πολλά πάντως μια οι υπνηλίες μια οι αναγούλες.... βάλε και την κούραση... άστα

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
chrisbi έγραψε:re koritsia epeidi olo vlakeies pataw,pws mporw na kanw repost to mnm kapoias gia na to sxoliasw???

Πατάς το QUOTE που είναι σαν κουμπάκι κάτω από την δημοσίευση Very Happy

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MARAKI1984 KRITI έγραψε:YIANNA ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΤΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΠΑΝΑΚΟΡΥΖΟ ΠΡΙΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΤΑΠΙΩ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΠΟΥΚΙΑ ΕΚΑΝΑ ΕΜΕΤΟ....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΥ ΣΑΝ ΦΑΓΗΤΟ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ???

μπορει τι να πω και το εφαγα με λαχταρα

Evelin


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Yianna μου επαθα ακριβως το ιδιο με ενα κοματι σπανακοπιτα πριν λιγες μερες. Σκεφτηκα οτι μπορει να παιζει ρολο οτι παιρνουμε σιδηρο (φανταζομαι παιρνεις και εσυ )και δεν αντεξαν τα στομαχακια μας.

chrisbi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
art25kar έγραψε:
chrisbi έγραψε:re koritsia epeidi olo vlakeies pataw,pws mporw na kanw repost to mnm kapoias gia na to sxoliasw???

Πατάς το QUOTE που είναι σαν κουμπάκι κάτω από την δημοσίευση Very Happy
nai odigw,opote thes vriskomaste!an thes kane me add sto fb christina apostolopoulou(me ena kalokairino galazio forema k gelaw san xazi)

chrisbi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ax koritsia,perastika!!!egw eftyxws den exw anagoules,elaxistes kaoures.mono kamia fora ston ypno pou niwthw oti mou anevainei mia xinila,gastriko ygro alla katholou emetous!

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evelin έγραψε:Yianna μου επαθα ακριβως το ιδιο με ενα κοματι σπανακοπιτα πριν λιγες μερες. Σκεφτηκα οτι μπορει να παιζει ρολο οτι παιρνουμε σιδηρο (φανταζομαι παιρνεις και εσυ )και δεν αντεξαν τα στομαχακια μας.

ευτυχως ειμαι καλα τωρα Very Happy

MARAKI1984 KRITI

MARAKI1984 KRITI
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ART25KAR ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΕΙΝΑΙ ΞΑΠΛΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΣΕ 2 ΣΗΜΕΙΑ ΜΙΚΡΕΣ ΑΠΟΚΟΛΗΣΕΙΣ.ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ,Η ΜΑΜΑ ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΤΗΣ ΠΕΡΑ ΒΡΕΧΕΙ.ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΕΝΤΕΛΩΣ...ΑΣΤΑ...ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ Μ'ΕΧΕΙ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ.....ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΙ ΤΡΩΩ ΑΛΛΑ ΠΕΙΝΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ.ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΡΑΩ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ....ΑΡΑ ΜΕΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΙΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΣΙΜΠΟΛΟΓΩ ΑΗΔΙΕΣ.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
chrisbi έγραψε:
art25kar έγραψε:
chrisbi έγραψε:re koritsia epeidi olo vlakeies pataw,pws mporw na kanw repost to mnm kapoias gia na to sxoliasw???

Πατάς το QUOTE που είναι σαν κουμπάκι κάτω από την δημοσίευση Very Happy
nai odigw,opote thes vriskomaste!an thes kane me add sto fb christina apostolopoulou(me ena kalokairino galazio forema k gelaw san xazi)

είσται πολλές!!!! και καμιά με μπλέ φόρεμα Εγώ είμαι artemis katrava είμαι με την κόρη μου

chrisbi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
είσται πολλές!!!! και καμιά με μπλέ φόρεμα Εγώ είμαι artemis katrava είμαι με την κόρη μου[/quote] prospathisa na sou steilw pm.ta katafera?

Anna_K

Anna_K
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MARAKI1984 KRITI έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΝΟΠΤΙΚΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ.....ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΚΟ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΦΤΑΣΕΙ 700ΓΡ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΕ ΦΕΡΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΣΟΠΟ ΤΟΥ,ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΡΙΞΑΜΕ.ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ... Laughing Laughing Laughing ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ 2 ΦΟΡΕΣ ΒΓΗΚΕ ΧΑΛΙΑ...ΑΥΣΤΗΡΗ ΔΙΑΙΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΗΤΗ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΡΟΔΙΑΘΕΣΗ Crying or Very sad ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΑΦΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΧΑΜΟΣ ΓΙΝΕΤΕ....ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΕΝΑ ΝΕΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ...Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ...ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.....  Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #2 - Σελίδα 3 654316  Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #2 - Σελίδα 3 654316 ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ.....ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ..ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΠΑΛΙ,ΕΛΠΙΖΩ ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΚΑΤΙ ΕΚΤΑΚΤΟ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ...Α ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΠΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ....ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΤΕ...

Γεια σου Μαρακι ειμαστε και συντοπιτισες!!!Σε ειχα ρωτησει απο ποοιο μερος εισαι αλλα δεν ξαναμπηκες..Με το καλο και το ανηψακι.Αυτο με το μηνυμα που λες το εχω παθε κι εγω καμια φορα πατας απαντηση και δε γινεται αυτοματα σε παει σε μια αλλη σελιδα και εχει δυο επιλογες προεπισκοπηση και υποβολη,πατας υποβολη και καταχωρει την απαντηση

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να ρωτησω βαζετε καποια αλοιφη πανω της θηλες;μου ειχαν δωσει στο μιευτηριο δειγμα την frezydrem

MARAKI1984 KRITI

MARAKI1984 KRITI
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟ ΜΝΜ ΣΟΥ....ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ...ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ....ΕΣΥ???Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΦΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΥΓΕΙΑ....

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MARAKI1984 KRITI έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΝΟΠΤΙΚΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ.....ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΚΟ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΦΤΑΣΕΙ 700ΓΡ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΕ ΦΕΡΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΣΟΠΟ ΤΟΥ,ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΡΙΞΑΜΕ.ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ... Laughing Laughing Laughing ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ 2 ΦΟΡΕΣ ΒΓΗΚΕ ΧΑΛΙΑ...ΑΥΣΤΗΡΗ ΔΙΑΙΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΗΤΗ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΡΟΔΙΑΘΕΣΗ Crying or Very sad ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΑΦΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΧΑΜΟΣ ΓΙΝΕΤΕ....ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΕΝΑ ΝΕΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ...Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ...ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.....  Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #2 - Σελίδα 3 654316  Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #2 - Σελίδα 3 654316 ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ.....ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ..ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΠΑΛΙ,ΕΛΠΙΖΩ ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΚΑΤΙ ΕΚΤΑΚΤΟ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ...Α ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΠΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ....ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΤΕ...
μπραβο το νινι σου μεγαλωσε ωραια.διαιτα σου πε ε?ε τοτε προσεχε.εγω την παραπανω βδομαδα θα την κανω την καμπυλη.αντε με το καλο και η αδερφη σου ολες μαζι ε??οιγονεις σου απανοτα τα εγγονια τα δεχονται....ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ

Anna_K

Anna_K
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χριστινα καλως ηρθες στην παρεα μας με το καλο το αγορακι σου.Τωρα ειναι πιοιο πολλα τα αγορια,μας φαγανε λαχανο οι αγορομανες.Πριν που λεγατε για τις σελιδες εγω διαβαζα τις κοπελες που γεννανε μαιο,γενικα γιατι μου αρεσει να διαβαζω τετοια και ηθελα να μαθαινω και τι με περιμενει,εκεινες λοιπον ειναι στο 6ο θεμα,δε προλαβαινα να τις διαβαζω...
Τις τελευταιες δυο μερες η ψυχολογια μου ειναι χαλια χτες εκλαιγα ολη μερα και δε μπορουσα να σταματησω και σημερα νοιωθω το ιδιο χαλια, ξυπναω καλα αν γινει κατι και στεναχωρηθω οσο ασημαντο και ναναι δε μπορω να συνελθω μετα,μηπως φταιει και ο καιρος,γενικα παντως ειμαι μες στην τρελη χαρα.Και σε μενα επανηλθαν οι καουρες του πρωτου τριμηνου και τωρα ανεβαινουν και τα γαστρικα υγρα μεχρι το λαιμο,ειδικα αν κανω το λαθος να φαω κατι και ξαπλωσω.Παρατηρησα οτι βγαζω υγρο απτο στηθος εσεις το εχετε?

Anna_K

Anna_K
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MARAKI1984 KRITI έγραψε:ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟ ΜΝΜ ΣΟΥ....ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ...ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ....ΕΣΥ???Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΦΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΥΓΕΙΑ....

Σιγα βρε δεν το ειπα για να μου πεις συγνωμη αλλα ελγα και χτες που χαθηκαν καποια κοριτσια και δε ξαναμπηκαν.Εγω ειμαι απο ενα χωριο του Ηρακλειου αλλα μενω Αθηνα

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
yianna76 έγραψε:Να ρωτησω βαζετε καποια αλοιφη πανω της θηλες;μου ειχαν δωσει στο μιευτηριο δειγμα την frezydrem
ΤΗ fissan nipple

Anna_K

Anna_K
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
yianna76 έγραψε:Να ρωτησω βαζετε καποια αλοιφη πανω της θηλες;μου ειχαν δωσει στο μιευτηριο δειγμα την frezydrem

Εγω ακομα δε βαζω σε καποια σεμιναρια θηλασμου που παρακολουθησα μεσω ιντερνετ ειπαν να αρχιζουμε να προτοιμαζουμε τις θηλες απο τον 9ο,οποτε κι εγω ετσι θα κανω

chrisbi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Anna_K έγραψε:Χριστινα καλως ηρθες στην παρεα μας με το καλο το αγορακι σου.Τωρα ειναι πιοιο πολλα τα αγορια,μας φαγανε λαχανο οι αγορομανες.Πριν που λεγατε για τις σελιδες εγω διαβαζα τις κοπελες που γεννανε μαιο,γενικα γιατι μου αρεσει να διαβαζω τετοια και ηθελα να μαθαινω και τι με περιμενει,εκεινες λοιπον ειναι στο 6ο θεμα,δε προλαβαινα να τις διαβαζω...
Τις τελευταιες δυο μερες η ψυχολογια μου ειναι χαλια χτες εκλαιγα ολη μερα και δε μπορουσα να σταματησω και σημερα νοιωθω το ιδιο χαλια, ξυπναω καλα αν γινει κατι και στεναχωρηθω οσο ασημαντο και ναναι δε μπορω να συνελθω μετα,μηπως φταιει και ο καιρος,γενικα παντως ειμαι μες στην τρελη χαρα.Και σε μενα επανηλθαν οι καουρες του πρωτου τριμηνου και τωρα ανεβαινουν και τα γαστρικα υγρα μεχρι το λαιμο,ειδικα αν κανω το λαθος να φαω κατι και ξαπλωσω.Παρατηρησα οτι βγαζω υγρο απτο στηθος εσεις το εχετε?
s'efxaristw poly...me to kalo k to diko sou bebedaki!!!sto thema psyxologias,ta idia.mia etsi,mia alliws.ektos ap tis ormones,sigoura paizei rolo k o kairos!

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Anna_K έγραψε:Χριστινα καλως ηρθες στην παρεα μας με το καλο το αγορακι σου.Τωρα ειναι πιοιο πολλα τα αγορια,μας φαγανε λαχανο οι αγορομανες.Πριν που λεγατε για τις σελιδες εγω διαβαζα τις κοπελες που γεννανε μαιο,γενικα γιατι μου αρεσει να διαβαζω τετοια και ηθελα να μαθαινω και τι με περιμενει,εκεινες λοιπον ειναι στο 6ο θεμα,δε προλαβαινα να τις διαβαζω...
Τις τελευταιες δυο μερες η ψυχολογια μου ειναι χαλια χτες εκλαιγα ολη μερα και δε μπορουσα να σταματησω και σημερα νοιωθω το ιδιο χαλια, ξυπναω καλα αν γινει κατι και στεναχωρηθω οσο ασημαντο και ναναι δε μπορω να συνελθω μετα,μηπως φταιει και ο καιρος,γενικα παντως ειμαι μες στην τρελη χαρα.Και σε μενα επανηλθαν οι καουρες του πρωτου τριμηνου και τωρα ανεβαινουν και τα γαστρικα υγρα μεχρι το λαιμο,ειδικα αν κανω το λαθος να φαω κατι και ξαπλωσω.Παρατηρησα οτι βγαζω υγρο απτο στηθος εσεις το εχετε?
Μου φαινεται και μενα ξεκινανε οι καουρες πφφφφφφ.παλι τα ιδια.υγρο απο το στηθος οχι δεν ειδα

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφηστε την ψυχολογια οι ορμονες ειναι ρε,χθες ημουν και γω ολο κλαμα ειχα λογο βεβαια αλλα το παρακαν και γω σκεφτομουν μην παθει κατι ο αντρας μου,οι γονεις μου,μου φαινοταν το σπιτι μου οτι με επνιγε και φοβομουνα πολυ μην μπει κανενας μεσα στο σπιτι.....ΟΛΑ ΑΥΤΑ..... Embarassed Embarassed ασχετα με το χθες μουτυχει αυτο αλλες δυο φορες στην εγκυμοσυνη...κωλοορμονες

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ρε κοριτσια καντε με και μενα add sto fb,Εuaggelia Bega εχω φωτο με πατουσες μωρου και μαμας

MARAKI1984 KRITI

MARAKI1984 KRITI
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ....ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ ΜΕ ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ...ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΝΑΠΑΝΤΕΧΟ,ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ......ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΣΑΝΟ....ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΟΜΕΝΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ,Η ΖΑΧΑΡΗ,ΟΙ ΠΑΤΑΤΕΣ,ΟΤΙ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΑΣΠΡΟ ΑΛΕΥΡΙ,ΤΑ ΑΣΠΡΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΡΥΖΙ....ΚΑΙ ΡΩΤΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΤΡΩΩ ΔΗΛΑΔΗ???ΠΩΣ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΕ ΚΟΠΑΝΙΣΤΟ ΑΕΡΑ???ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΗΜΟΥΝ ΑΔΥΝΑΤΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΘΕΜΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗΣ ΣΤΟ ΦΑΙ ΕΤΡΩΓΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΩΡΑ......ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 55-56 ΚΙΛΑ....

MARAKI1984 KRITI

MARAKI1984 KRITI
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΕΙ ΥΓΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ...ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΕΥΑ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΙΟΥΒΕΤΣΙ.......ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΞΑΨΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ...ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ....ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΟΥΝ ΣΤΟ 3ο ΤΡΙΜΗΝΟ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗ..............ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗ..........

chrisbi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
MARAKI1984 KRITI έγραψε:ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΕΙ ΥΓΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ...ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΕΥΑ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΙΟΥΒΕΤΣΙ.......ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΞΑΨΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ...ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ....ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΟΥΝ ΣΤΟ 3ο ΤΡΙΜΗΝΟ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗ..............ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗ..........
sygxaritiria k apo mena gia tin aderfoula sou!opws ta les...ypomoni!!!tha perasei o kairos!oute egw vgazw ygro ap to stithos k eixa anisixisei giati eixa akousei oti kapoies vgazoun ap ton 4o.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις