Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Anna_K

Anna_K
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MARAKI1984 KRITI έγραψε:ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΕΙ ΥΓΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ...ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΕΥΑ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΙΟΥΒΕΤΣΙ.......ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΞΑΨΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ...ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ....ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΟΥΝ ΣΤΟ 3ο ΤΡΙΜΗΝΟ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗ..............ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗ..........

Κρεας,ψαρι με σαλατα μαλον,οσπρια, λαχανικα και νομιζω οτι μπορεις να τρως μαυρο ψωμι.μαυρα μακαρονια και καστανο ρυζι,ρωτα κιολας το γιατρο.Με τα γλυκα ειναι πικρα,υπαρχουν αυτα τα sweet & balance γιαυτους που ζουν χωρις ζαχαρη αλλα δε ζουν χωρις γλτυκο(απτη διαφημιση χαχαχα)ρωτα ομως δε ξερω σιγουρα..Μολις γεννησεις θα σε παρουν για μοντελο,μη σου πω απο τωρα.

Anna_K

Anna_K
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
chrisbi έγραψε:
MARAKI1984 KRITI έγραψε:ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΕΙ ΥΓΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ...ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΕΥΑ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΙΟΥΒΕΤΣΙ.......ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΞΑΨΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ...ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ....ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΟΥΝ ΣΤΟ 3ο ΤΡΙΜΗΝΟ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗ..............ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗ..........
sygxaritiria k apo mena gia tin aderfoula sou!opws ta les...ypomoni!!!tha perasei o kairos!oute egw vgazw ygro ap to stithos k eixa anisixisei giati eixa akousei oti kapoies vgazoun ap ton 4o.

Εγω εβλεπα κατι κοματακια στην ακρη σαν ξεραμενο (Sorry για τη περιγραφη)και πιεσα λιγο τη θηλη και εβγαλα διαφανο υγρο

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MARAKI1984 KRITI έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ....ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ ΜΕ ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ...ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΝΑΠΑΝΤΕΧΟ,ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ......ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΣΑΝΟ....ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΟΜΕΝΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ,Η ΖΑΧΑΡΗ,ΟΙ ΠΑΤΑΤΕΣ,ΟΤΙ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΑΣΠΡΟ ΑΛΕΥΡΙ,ΤΑ ΑΣΠΡΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΡΥΖΙ....ΚΑΙ ΡΩΤΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΤΡΩΩ ΔΗΛΑΔΗ???ΠΩΣ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΕ ΚΟΠΑΝΙΣΤΟ ΑΕΡΑ???ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΗΜΟΥΝ ΑΔΥΝΑΤΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΘΕΜΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗΣ ΣΤΟ ΦΑΙ ΕΤΡΩΓΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΩΡΑ......ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 55-56 ΚΙΛΑ....

πω πω και εγω δεν μπορω να μου λενε μην φας τρελαινομαι και το σκεφτομαι τι θα βγει η καμπυλη που θα κανω την δευτερα

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια λετε μια εβδομαδα πριν την καμπυλη να χρειαζεται να κανουμε διατροφη;

Evelin


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
maria-eva έγραψε:κοριτσια λετε μια εβδομαδα πριν την καμπυλη να χρειαζεται να κανουμε διατροφη;


Εγω δεν εκανα καμπυλη ζαχαρου, εκανα εξεταση για το ζαχαρο μιας ωρας την Τριτη, που αν ειναι παθολογικο τοτε θα κανω και καμπυλη. Παντως ετρωγα κανονικα, (και κατι γλυκακια τα εφαγα) δεν εκανα διατροφη για να μη βγει λανθασμενο αποτελεσμα. Να ξερω δηλαδη με τις συνηθειες μου στο φαγητο τι προδιαθεση εχω.

MARAKI1984 KRITI

MARAKI1984 KRITI
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maria-eva ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΕ....ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΗΣΤΙΚΗ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΗΠΙΑ ΤΗΝ ΓΛΥΚΟΖΗ ΟΜΩΣ ΧΤΥΠΑΓΕ ΚΟΚΚΙΝΟ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΡΓΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΑΛΕΙ...ΜΙΑ ΩΡΑ ΜΕΤΑ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ 215... Shocked ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ ΑΥΤΗ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΓΕΝΙΚΑ....ΑΝΝΑ Κ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΜΑΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΦΡΟΥΤΑ ΟΠΩΣ ΠΧ ΤΑ ΜΗΛΑ.... scratch ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΛΙΓΟ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ...ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΓΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙ?ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΙΩ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΩ ΤΙΠΟΤΑ..ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΙΩ ΝΕΡΟ???ΧΑΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ωραια σέυχαριστω κοριτσια βρηκα στο premaman πολυ χαμηλες τιμες κ σε ρουχα εγκυμοσυνης κ σε βρεφικα http://www.premaman-eshop.gr/index.php?dispatch=categories.view&category_id=361 σκεφτομαι τι θα φοραω το πασχα θα ανεβω κ στο χωριο μου

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πω ρε μαρια η αληθεια ειναι οτι με αγχωνει πολυ το θεμα εχω παραπανισια κιλα απο την πρωτη εγκυμοσυνη κ στην πρωτη δεν ειχα κανει αυτη την εξεταση ειχα αλλαξει γιατρο εκεινο το διαστημα κ κανενας απο τους δυο δεν μου την εβαλε..

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ρουχα εχετε παρει γαι τα μωρα σας???????

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MARAKI1984 KRITI έγραψε:maria-eva ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΕ....ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΗΣΤΙΚΗ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΗΠΙΑ ΤΗΝ ΓΛΥΚΟΖΗ ΟΜΩΣ ΧΤΥΠΑΓΕ ΚΟΚΚΙΝΟ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΡΓΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΑΛΕΙ...ΜΙΑ ΩΡΑ ΜΕΤΑ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ 215... Shocked ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ ΑΥΤΗ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΓΕΝΙΚΑ....ΑΝΝΑ Κ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΜΑΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΦΡΟΥΤΑ ΟΠΩΣ ΠΧ ΤΑ ΜΗΛΑ.... scratch ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΛΙΓΟ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ...ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΓΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙ?ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΙΩ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΩ ΤΙΠΟΤΑ..ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΙΩ ΝΕΡΟ???ΧΑΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....


εγω την δευτερα θα την κανω δεν εχω αγχος για το αποτελεσμα Rolling Eyes εγω εχω πως θα το πιω αυτο μουεγραψε ο γιατρος 100γμ γλυκοζη εσενα ποσο ητανε;

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπα εγω θα ξεκαθαρισω πρωτα της κορης μου να δω τι εχω κ μετα, αλλα ολα αυτα στον 7ο που θα ανεβω στο χωριο εκει τα εχω ολα..ρε μαρακι μην στεναχωριεσαι δεν θα βγεις να ξεσκασεις γι'αυτο το λογο τι να κανεις ειναι για το καλο του μωρου σου..φανταζομαι ειναι πολυ ζορι για το τι να φας καθε μερα ολα στα κοψανε αλλα να μην στεναχωριεσαι σιγα τι μας εμεινε λιγοι μηνες το πολυ το φαγαμε..

chrisbi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
koritsia k egw tin pempti tha paw gia kampyli.to mono pou mou pe o giatros einai na eimai 8 wres nistiki!rouxalakia exw parei merika alla mou xoun dwsei kiolas arketa,i xaderfi mou k mia fili

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλα εχει φορμακια με 6 ευρω αλλα μακρυ μανικι

MARAKI1984 KRITI

MARAKI1984 KRITI
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΩΝ 50ΓΡ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΒΓΗΚΕ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΩΝ 100ΓΡ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΟΥΜΕ.....ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ Η ΧΑΖΗ ΟΤΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΜΩΣ ΑΥΤΗ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΠΙΝΕΙ???ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΗΠΙΑ,ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΩ ΕΝΑ ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΨΕ ΜΕΣΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗΝ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΤΩΝ 100ΓΡ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕ ΣΕ 2 ΠΟΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΕΛΥΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΗΧΤΟ...

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MARAKI1984 KRITI έγραψε:ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΩΝ 50ΓΡ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΒΓΗΚΕ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΩΝ 100ΓΡ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΟΥΜΕ.....ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ Η ΧΑΖΗ ΟΤΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΜΩΣ ΑΥΤΗ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΠΙΝΕΙ???ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΗΠΙΑ,ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΩ ΕΝΑ ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΨΕ ΜΕΣΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗΝ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΤΩΝ 100ΓΡ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕ ΣΕ 2 ΠΟΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΕΛΥΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΗΧΤΟ...

την τελευταια φορα στης γενικεςπου εκανες ποσο ζαχαρο ειχες;
εγω ειχα 63

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
που ειστε ολεςςςςςςς

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εξαφανιστικαν Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
yianna76 έγραψε:εξαφανιστικαν Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
ναι ναι. Mad

Evelin


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MARAKI1984 KRITI έγραψε:ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΩΝ 50ΓΡ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΒΓΗΚΕ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΩΝ 100ΓΡ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΟΥΜΕ.....ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ Η ΧΑΖΗ ΟΤΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΜΩΣ ΑΥΤΗ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΠΙΝΕΙ???ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΗΠΙΑ,ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΩ ΕΝΑ ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΨΕ ΜΕΣΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗΝ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΤΩΝ 100ΓΡ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕ ΣΕ 2 ΠΟΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΕΛΥΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΗΧΤΟ...

Ποσο σου βγηκε με τα 50gr γλυκοζης? Γιατι και εγω αυτο εχω κανει και την Τεταρτη θα παω τα αποτελεσματα στο γιατρο. Μου ειπε αν ειναι παθολογικα να κανω καμπυλη ζαχαρου. Εμενα οι τιμες ηταν 70 και 110 μια ωρα μετα?

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evelin έγραψε:
maria-eva έγραψε:κοριτσια λετε μια εβδομαδα πριν την καμπυλη να χρειαζεται να κανουμε διατροφη;


Εγω δεν εκανα καμπυλη ζαχαρου, εκανα εξεταση για το ζαχαρο μιας ωρας την Τριτη, που αν ειναι παθολογικο τοτε θα κανω και καμπυλη. Παντως ετρωγα κανονικα, (και κατι γλυκακια τα εφαγα) δεν εκανα διατροφη για να μη βγει λανθασμενο αποτελεσμα. Να ξερω δηλαδη με τις συνηθειες μου στο φαγητο τι προδιαθεση εχω.

και εγώ αυτήν έκανα ... ο γυναικολόγος μου λέει ότι είναι πιο αξιόπιστη από την γλυκόζη

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ έγραψε:ρουχα εχετε παρει γαι τα μωρα σας???????

Ένα φουστανάκι μαιευτηρίου μόνο μου έχουν πει ότι θα μου δώσουν πολλά και περιμένω να δω...

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοιμήθηκα..... δεν άντεχα άλλο Very Happy

Χριστίνα δεν ήρθε πμ

Το υγρό από τις θηλές μπορεί να είναι γαλατάκι.....

εμένα ευτυχώς η καμπύλη ήταν τέλεια,,,, αν και θα ήταν μια καλή ευκαιρία να κάνω διατροφή.... Embarassed

Κουράγιο κορίτσια ......

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
art25kar έγραψε:κοιμήθηκα..... δεν άντεχα άλλο Very Happy

Χριστίνα δεν ήρθε πμ

Το υγρό από τις θηλές μπορεί να είναι γαλατάκι.....

εμένα ευτυχώς η καμπύλη ήταν τέλεια,,,, αν και θα ήταν μια καλή ευκαιρία να κάνω διατροφή.... Embarassed

Κουράγιο κορίτσια ......

αφου μπορεσες καλα εκανες Very Happy

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
yianna76 έγραψε:
art25kar έγραψε:κοιμήθηκα..... δεν άντεχα άλλο Very Happy

Χριστίνα δεν ήρθε πμ

Το υγρό από τις θηλές μπορεί να είναι γαλατάκι.....

εμένα ευτυχώς η καμπύλη ήταν τέλεια,,,, αν και θα ήταν μια καλή ευκαιρία να κάνω διατροφή.... Embarassed

Κουράγιο κορίτσια ......

αφου μπορεσες καλα εκανες Very Happy

Σου έστειλα μνμ

Καλά μου κλείνει η μικρή το λάπτοπ με το που έρχεται.....και το παίρνει να παίξει...

chrisbi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
art25kar έγραψε:κοιμήθηκα..... δεν άντεχα άλλο Very Happy

Χριστίνα δεν ήρθε πμ

Το υγρό από τις θηλές μπορεί να είναι γαλατάκι.....

εμένα ευτυχώς η καμπύλη ήταν τέλεια,,,, αν και θα ήταν μια καλή ευκαιρία να κάνω διατροφή.... Embarassed

Κουράγιο κορίτσια ......
sou steila mail giati ws kainouria den me afinei leei na steilw links gia 7 meres!snif!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις