Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα και απο μενα!! Σημερα περιμένω την γυναίκα και ακομα δεν εχουμε καταληξει με τον άντρα μου για το χρηματικο Mad
Ρινούλα σου τρωει τουλαχιστον σουπες?Εγω τα εχω ετοιμάσει τα πράγματα, κατι λεπτομερειες μου έμειναν.
Αννούλα να κανεις μια σύνδεση με Καϊρο!!! Μην ακούς τίποτα. Το παιδί σου και το ένστικτο σου να ακους!!
Κλεοπάτρα ετσι ειναι ο τελευταιος καιρός δυστυχως Sad
Πας να βολευτείς και δεν μπορείς και οταν τα καταφέρνεις αρχιζει και κουνιέται ή σε πιανει καούρα ή ...υπομονή!! Μια μαια μου είχε πει ότι ο οργανισμος σε προετοιμαζει απο τωρα για τα ξενύχτια που θα ακολουθήσουν!!
Κατερινακι και εγω για το περπάτημα ξέρω.
Αντε Λια μου ετοιμάζεσαι και εσύ!!

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ....
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ..
ΕΓΩ ΑΠΟ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΩΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΟΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΩ ΠΟΝΑΩ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Κ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΛΕΣ Κ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΩ...

ΡΙΝΟΥΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ...ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΕΡΝΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ Κ ΑΝΕΒΑ ΚΑΤΕΒΑ ΣΚΑΛΕΣ ....Κ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΑΛΛΟ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΧΙΧΙΧΙΧΙ...

ΓΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΒΟΗΘΑΕΙ Η ΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ ΜΑΣ ΤΟ ΔΕΙΞΑΝΕ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΟΔΥΝΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ...Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΗ ΚΑΛΗ ΑΣΚΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΣΗ ΤΕΛΕΙΑ....

ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΛΛΑ EΓΚΥΟΥΛΕΣ-ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ Νο 9 !!!!! - Σελίδα 3 417472 EΓΚΥΟΥΛΕΣ-ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ Νο 9 !!!!! - Σελίδα 3 417472 EΓΚΥΟΥΛΕΣ-ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ Νο 9 !!!!! - Σελίδα 3 417472 EΓΚΥΟΥΛΕΣ-ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ Νο 9 !!!!! - Σελίδα 3 417472

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρυσα κι εγω το νιωθω αυτο χαμηλα στην κοιλια, ειδικα την ωρα που σηκωνομαι απο την καεκλα και ξεκιναω να περπαταω. Ειναι απο την πιεση του κεφαλιου νομιζω.
Ευχαριστω για τα περαστικα. Το καλο είναι ότι μετά απο 24 ωρες αντιβιωσης παυει να ειναι μεταδοτικο, οποτε αν δεν εμφανισω τιποτα ως το σαββατο ας πουμε, τη γλιτωσα. Θελω να του πω αυριο να κανω και καλλιεργεια κολπικου υγρου γιατι ειναι ο ιδιος στρεπτοκοκκος - βεβαια δε φανταζομαι να σχετιζονται καθολου αλλα ετσι για ψυχολογικους λογους.

Βανα δεν τρωει τιποτα σχεδον η καημενη γιατι ποναει ο λαιμος της. Ειναι αδυνατη και παιρνει η καημενη λιγο βαρος και μετα αρρωσταινει και το χανει. Ηρθε η κοπελα; Βρηκατε τι θα της πειτε;

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΑΝΤΟΣ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΕ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΣΤΡΕΠΤΟΚΚΟΚΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω δεν ξερω αλλα αυριο θα παω και θα το συζητησω.

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Την περιμένω Ρινούλα!! Ειναι μεγάλο πρόβλημα γι'αυτο σε ρωτησα. Εμένα ο δικός μου όταν είναι αρρωστος μόνο γάλα θέλει!!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα δεν πινει γαλα γενικα. Οταν ειναι αρρωστη τρωει τσουρεκακι, χεχε.

NERAIDA_4


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τσουρέκι Shocked Shocked Shocked χαχαχα!!πρωτη φορά το ακούω!!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μη νομιζεις κι εγω! Αλλα ειναι το μονο που τρωει οταν ειναι αρρωστη ή εχι αρχισει να της περναει

katerinalb

katerinalb
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρύσα μου ευχαριστώ για την υπενθύμιση Embarassed μάλλον θα πάρω τους δρόμους..

όσο για το κατέβασμα κάποια κοπέλα μου πρότεινε βαθύ κάθισμα..για να δούμε..
Αλλιώς θα προσευχηθώ..

EΓΚΥΟΥΛΕΣ-ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ Νο 9 !!!!! - Σελίδα 3 417472 σε όλες

bluerose

bluerose
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσάκια μου!!!

Εγώ ελπίζω με το περπάτημα που ξεκίνησα εχθές σιγά σιγά να παίρνει θέση, γιατί ακόμα είναι στο πλάι ο μπέμπης. Πάντως μετά από τόσους μήνες ξεκούρασης και αγυμνασιάς είναι δύσκολο....με 20 λεπτά περπάτημα και τα ισχία μου με πέθαναν....

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελευθρια κι εγω κουραζομουν οταν ξαναξεκινησα να περπαταω πριν ενα μηνα αλλα τωα ειμαι οκ! Βοηθα και να παρει θεση το περπατημα; Δεν εχεις τιποτα να χασεις. Οταν λες πλαι εννοεις εγκαρσια ή λιγο πλαγιαστο;

bluerose

bluerose
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειρήνη μου θα σε γελάσω....ξέρω ότι το κεφάλι του είναι χωμένο κάτω δεξιά, αλλά το υπόλοιπο σώμα του το νιώθω παντού!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σου ειπε ο γιατρος οτι δεν εχει γυρισει; Κεφαλικη προβολη θελουμε να εχει, σου ειπε εγκαρσια; Τεντωνουν τα ποδια γι'αυτο κλωτσανε παντου

bluerose

bluerose
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μου είπε ότι δεν έχει εμπεδωθεί ακόμα, δεν είναι στη θέση που το θέλουμε. Βέβαια έχουμε ακόμα 3 εβδομάδες μέχρι την ΠΗΤ, οπότε περιμένουμε!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να παρει θεση σημανει να γυρισει. Να εμπεδωθει σημαινει το κεφαλι να κατεβει στη λεκανη. Σαφως και εχεις χρονο!

bluerose

bluerose
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειρήνη μου είδες που μιλάει η εμπειρία σου; Εγώ δεν έχω καταλαβει και πολύ τις διαφορές Smile Με το κεφάλι κάτω είναι εδώ και πολύ καιρό....οπότε θα περιμένουμε λοιπόν να πάρει θέση! Μάλλον καλοπερνάει ο γλυκός μου και δε βιάζεται να βγει!χαχαχα

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχα μη βιαζεσαι καλο του κανει

LiaS


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κορίτσια...
Άργησα λίγο αλλά είπα να σας πω τα νέα μας...
Ο γιατρός μας είπε ότι ο μπέμπης είναι 2300 με το κεφάλι επάνω και επειδή παρατήρησε μείωση των υγρών μου έβαλε ραντεβού για να με ξαναδεί σε μια εβδομάδα...Πάμε για καισαρική κατά 99% γιατί με τη μείωση των υγρών δεν έχει χώρο για να γυρίσει!!!Οπότε αρχές Απριλίου θα δούμε τον μπεμπάκο... EΓΚΥΟΥΛΕΣ-ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ Νο 9 !!!!! - Σελίδα 3 654316 EΓΚΥΟΥΛΕΣ-ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ Νο 9 !!!!! - Σελίδα 3 654316

Α επείσης με έβαλε να παρατηρώ αν χάσω κι'άλλα υγρά και πόσο συχνά σκληραίνει η κοιλιά μου!!!

Rinoula τα έχω όλα έτοιμα!!!δεν κρατιώμουνα βλέπεις και ναι ο κύριος μπέμπης δεν θέλει να γυρίσει βλέπεις!!! Twisted Evil

Πολλά φιλάκια κοριτσάκιαααα EΓΚΥΟΥΛΕΣ-ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ Νο 9 !!!!! - Σελίδα 3 417472

LiaS


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Άσχετο αλλά Rinoula πως είναι τώρα η μικρούλα σου???

Οι υπόλοιπες πως είσαστε???

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια! Η μικρη σαν να ειναι λιγο καλυτερα αλλα οχι φοβερα, ειναι τοσο εξαντλημενη που δεν μπορω να καταλαβω σιγουρα. Εχει κι εναν βηχα, σαν να καπνιζει Ασο φιλτρο η καημενη.

Λια δε γυρισε ακομα ε; Εισαι στην 36η εβδομαδα κι εσυ η στην 37η; Η αληθεια ειναι οτι οσο μεγαλωνει λιγοστευουν οι πιθανοτητες να γυρισει... Εχεις συσπασεις και χανεις αμνιακο; Δοκιμασε να πιεις 2 λιτρα νερο τη μερα μηπως αυξηθει!

riakibeboulis

riakibeboulis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια!! τι κανετε σημερα , πωσ ειστε??

εχθες πηγα στο γιατρο και ουτε εμενα εχει γυρισει , ακομα το κεφαλακι του στο στομαχι μου ειναι ,και εχει κατεβει ελαχιστα Shocked .... δεν εχω χασει καθολου υγρα.. σε 15 μερες μου εκλεισε ραντεβου στο ιασω για υπερηχο nst και βιοφυσικο προφιλ για να δει γτ ερχεται ισχυακα...

εσεισ εχετε κανει αυτουσ τους υπερηχους??

Ρινουλα ωραια που ειναι καλυτερα η κορουλα σου!! καλημερα Very Happy

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε ;;;
Εγω χθες μέχρι τις 4 πόνουσα η μέση λες κ κοβοτανε στα δυο κ η κοιλια μπροστά αν ήξερα τους πόνους της γέννας θα έλεγα οτι γενναω κσυσπασεις πολλές κάθε λίγο κ λιγάκι γινόταν η κοιλια πέτρα
Κ έκλεισα τα ματιά να ηρεμήσω κ τελικα με πήρε ο ύπνος
Κ αφού ξύπνησα μια χαρα τώρα ξανά σαν πονακια περιοδου μέση κ κοιλια κυρίως η μέση κορίτσια με εχει πεθάνει .... Μάλλον έρχεται η ώρα σιγα σιγα κ με ενημερώνει το σώμα μου τι να πω ...
Ο γιατρός μου μου το τόνισε αν δεν έχεις υσχιρους πόνους η αν δεν σου σπάσουν τα νερα η δεν δεις αίμα δεν γέννας ακόμα οπότε δεν τον παίρνω τηλ .
Εσείς έχετε τέτοια ;

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Ρια! Σου ειπε ότι το nst ειναι υπερηχος; Ο καρδιοτοκογραφος ειναι νομιζω. Εγω εκανα μονο στη γεννα αλλα δεν ξερω σημερα τι θα μου πει.

Ευχαριστω για το ενδιαφερον σου! Εμενα αργησε να γυρισει αλλα τωρα ειναι με το κεφαλι κατω - ήταν την τλευταια φορα τουλαχιστον, τι να πω, σημερα θα εχω νεοτερα.

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρυσα μου εγω πονους μονο στη γεννα ειχα και μοιαζανε με αυτο που περιγραφεις! Χτες ειχα πολλες συσπασεις το απογευμα αλλα χωρις πονο, εκτος απο μια που πονεσε ελαχιστα ομως.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις