Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
35 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 35 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

501Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 21 Empty Απ: Μαμαδες που γεννησαν το 2011? Τετ Ιουλ 31, 2013 11:23 pm

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Catty έγραψε:Έχω μια θεωρία που είναι από το κεφάλι μου και μαλλον εκεί πρέπει να μεινει. Η φύση επίτηδες τα κάνει τα νήπια τοσο ζόρικα για να μας κρατάει σε εγρήγορση και για να μας δείξει ότι δεν είναι έτοιμα να ζήσουν έξω από το σπίτι. Την φύση δεν την νοιάζει αν εσύ πρέπει να γυρίσεις στη δουλεια η αν θελεις να κανείς μπάνιο κάθε μέρα και να βγεις βόλτα. Για την φύση είμαστε θηλαστικά και σαν θηλαστικά πρέπει να τα μεγαλώσουμε. Το αρσενικό φέρνει την τροφή, το θηλυκό εκπαιδεύει τα μικρά. Τα υπόλοιπα είναι πολιτισμος
Παμε τώρα στα τέλεια παιδιά δυο τινά. Η μαλλον τρία. Το πρώτο είναι να υπάρχουν όντως υπάκουα και εύκολα εκπαιδευσιμα παιδάκια. Το δεύτερο να υπαρχει κάποια μαθησιακή δυσκολία τύπου αυτισμός που κάνει το νήπιο να είναι υπερβολικά ήσυχο εως άβουλο και το τρίτο είναι μαμάδες που θέλουν τοσο πολύ να δείξουν ότι η οικογένεια τους είναι αξια να μιμηθεις που την ανυπακοή την παρουσιάζουν χαριτωμενια. Αγαπημένες φράσεις "τα μικρά δαχτυλακια που χώνονται παντού", "οι ζηλιτσες στο αδερφάκι" "τα τρώμε όλο μας το φαγητακι" "τα αυτοκόλλητα επιβράβευσης" "μας αρέσει να κοιμόμαστε αγκαλιά δεν είναι ότι υπαρχει πρόβλημα ύπνου" και αλλα τέτοια που μια κακή μαμά θα το συνόψισε στο εξής "αγαπώ το παιδί μου αλλα δεν έχουμε περάσει ΜΙΑ μέρα χωρίς να κάνει κάτι να μου σπάσει τα νευρα τα σπασμένα"!!!

 Πάλι διάβασες το μηνιαίο κείμενο λατρείας? 
Ε δεν θα βάλεις με τίποτα μυαλο!!!

502Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 21 Empty Απ: Μαμαδες που γεννησαν το 2011? Τετ Ιουλ 31, 2013 11:28 pm

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα εννοείται ότι λατρέυω αυτή την παιδικότητα που έχουν τα αγόρια. Αν και τη βλέπω ακόμα κ στον άντρα μου κ μου σπάει τα νεύρα καμία φορά.
Αγάπη συμφωνώ με τη happy mama κάπως έτσι το ξεπεράσαμε, χωρίς πολλές αγκαλιές κ χάδια κ παιχνίδια. Καλό κουράγιο.

503Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 21 Empty Απ: Μαμαδες που γεννησαν το 2011? Τετ Ιουλ 31, 2013 11:28 pm

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
HappyMama έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:Καλημέρα!μαμαγοριου ναι την έβαλες στην θέση της !λοιπον έχω θεμα με τον μικρο!ξυπναει καθε βράδυ στις 4 και θελει σώνει και ντέ  να κανει ποδήλατο!και εντάξει εγω να παίξω μαζί του ακομα και τέτοια. Ωρα!οταν θα γεννηθεί το δεύτερο πως θα τα βγάλω πέρα;;;και το καλύτερο δεν σας το είπα ειναι και αυτο αγόρι!!!ε οχι δεν με λυπάται ο θεός!!Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 21 534787 πέρα απο την πλάκα πως να σταματήσω αυτήν την συνήθεια;;επισης μόνο ο δικός μου ξυπνάει με γκρίνια η είστε και άλλες;;

Με το καλό εύχομαι και το δεύτερο αγοράκι σου!! Κι εμείς την περάσαμε αυτή τη φάση, ξυπνούσε για ένα 2ωρο μες τη νύχτα και ήθελε να παίξουμε κλπ. Κι εγώ ήμουν έγκυος και σε καταλαβαίνω! Σε εμάς ξέρεις πως σταμάτησε;
Εσβηνα σε όλο το σπίτι τα φώτα και πήγαινα στο δωμάτιο της, της έλεγα ένα ξερό "νανι" και καθόμουν ακίνητη και ανέκφραστη σε μια γωνιά. Στην αρχή ερχόταν και με πείραζε, γκρίνιαζε να παίξουμε κλπ, αλλά εγώ σαν να κοιμόμουν όρθια. Το φως εξαιρετικά χαμηλό έτσι ώστε δεν μπορούσε να κάνει πολλά πράγματα και στο τέλος το έκοψε. Μην του μιλάς, μην παίζεις μαζί του, μην ανάβεις τηλεόραση ή φώτα! Κουράγιο,  θα περάσει!

Μωρε δεν μου παει η καρδιά να του το κανω αυτο με κοιτάει με αυτα τα ματακια και λιωνω!!θα δώ πως θα το διαχέιριστω και αυτο!κατριν να σε ρωτήσω εσυ που έχεις δυο αγόρια αδυναμία σε ποιον έχεις;γιατί η αγαπη ειναι δεδομένη και ισότιμη φαντάζομαι!

504Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 21 Empty Απ: Μαμαδες που γεννησαν το 2011? Τετ Ιουλ 31, 2013 11:51 pm

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν εχεις ακουσει μαμάαγοριου ότι πρώτα πεθαινει ο άνθρωπος και μετά το χούι; και άντε το κείμενο,τα διθυραμβικά σχολια;
προσπαθω να καταλάβω ποιο από τα τρία τινά της θεωρίας μου συμβαινει. Μια θεωρία που τη σκέφτηκα μόνη μου και είμαι μοναδική οπαδός.
Μπορεί να μην έχω γιούς αλλα θα έχω γαμπρούς να έρχονται να τρώμε και να με λένε πεθερουλα

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια και από εμάς!
Τα playmobil στήθηκαν κατα μήκος όλου του καναπέ ενώ τα κουτιά τους κοσμούν το τραπεζάκι, τα ρούχα απλώθηκαν, τα στεγνά είναι έτοιμα για σίδερο και λέω να μαγειρέψω και να πακετάρω τίποτα απ την κουζίνα (μετακόμιση βλέπετε)...
Εσάς πως είναι η μέρα σας?

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κα απο μεναSmile 
Σχετικα με τα βραδινα ξυπνηματα καποιες φορες το κανει και μενα αλλα του λεω πολυ αυτστηρα τωρα κοιμμομαστε, ειναι ολα κλειστα κλπ οποτε δεν εχει αλλα εναλλακτικη...βεβαια το προβλημα ειναι οτι τοτε κοιμαται αλλα μονο στο κρεβατι μας..βεβαια δε ζηταω και πολλα, με νοιαζει μονο να κοιμηθηθουμε οποτε τον αφηνω...στο κατω κατω απο τηνεμπειρια μου ολα περνανε καποια φαση που θελουν να ερχονται στο κρεβατι μας...ευτυχως περναει απο μονη της η φαση και μετα τα ιδια προτιμουν το κρεβατακι τουςWink 

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν έχουμε και λέμε από το πρωί γκρινιάζει. Ήθελε γιαουρτακι μετά δεν ήθελε γιαουρτακι αλλα κρουασάν της εδωσα κρουασάν και έφαγε το μισό με το άλλο μισό ήθελε να πασαλειψει την μπέμπα. Της εδωσα ξηλια στο παμπερς και άρχισε να τσιρίζει. Επλυνα την μπέμπα από το κρουσαν και μέτα το νήπιο τσιριζε να πάει στο μπακοοονιιι. Την έβγαλα να παίξει και άρχισε να πεταει μπαλιτσες από τη βεράντα. Για να την τιμωρήσω πήγα να μαζέψω όλες τις μπάλες και παραπατησα και έπεσα ανάσκελα κατω. Το νήπιο έσκασε στα γέλια που η μαμά έκανε μπουμ. Εγώ έκανα τρεις φορές τον Σταυρό μου που δεν έσπασα το πόδι μου γιατί ποιος θα με βοηθήσει η που δεν έπεσα αναίσθητη γιατί ο άντρας μου θα έρθει κατά τις 20.00!!!
Εσείς;

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χα χαχαVery Happy Very Happy Very Happy  η τουμπα ηταν τελεια και γω οταν καποιος τρωει τουμπα με πιανουν τα γελια!! οταν τρωω βεβαια εγω τουμπα πχ απο νερα που εχουν ριξει κατω τοτε σιχτιριζωTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
εγω το εχω παρει στο πιο χαλαρο σημερα γιατι εχτες καποια στιγμη βγηκα απο τα ρουχα μου...να δουμε νεος μηνας καινουριες προσδοκιεςWink παμε ομαδικα τωρα να πλυνουμε τη βεραντα και να κανουμε μπανιο στη πισινα...το μωρο μας ακολουθει παντου...μολις βουτηξε ενα κομματι τοστ απο το πατωμα και το τσιμπολογαειEmbarassed ο γιαννης σκαρφαλωσε σε ενα πινακα που εχουμε και φωναζει παπαπω μαμα ..

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εντάξει οκ κορίτσια... πάω πάσο! Με βάλατε κάτω. Εμένα μόνο ξεπακετάρει τις πακεταρισμένες κούτες...
Catty φτου φτου το κοριτσάκι σου. (Έχω κάτι barbie άθικτες με τα κουτιά τους απ όταν ήμουν μικρή. Δεν της άνοιγαν για να μην χαλάσουν και σκονιστούν!!! Rolling Eyes Να σας τις στείλω για κανένα καφέ?? Γιατί δεν με βλέπω με κοριτσάκι εμένα αγκαλιά.... Very Happy  )

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Catty έγραψε:Δεν εχεις ακουσει μαμάαγοριου ότι πρώτα πεθαινει ο άνθρωπος και μετά το χούι; και άντε το κείμενο,τα διθυραμβικά σχολια;
προσπαθω να καταλάβω ποιο από τα τρία τινά της θεωρίας μου συμβαινει. Μια θεωρία που τη σκέφτηκα μόνη μου και είμαι μοναδική οπαδός.
Μπορεί να μην έχω γιούς αλλα θα έχω γαμπρούς να έρχονται να τρώμε και να με λένε πεθερουλα
Η θεωρία σου μου αρέσει πολύ. Πιστεύω ότι είναι η Τρίτη περίπτωση που ισχύει. Οσο για τα σχόλια, Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 21 837218 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 21 966307 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 21 966307

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η μέρα μου ειναι με ζημιές απο το πρωί! Εριξε 2 φορές το ποτήρι του με το νερό, η πρώτη μόλις είχα σφουγγαρισει κ είπα αχ τι ωραία τελείωσα κ η δεύτερη όταν είχα τελειώσει τα πάντα κ είπα αχ τι ωραία θα ξεκουραστώ.
 Μετά δεν ξανά είπα αχ... 
Η συνέχεια: έφτιαξα ενα πιλαφι κ το ξέχασα παρά λίγο να γίνει κάρβουνο, μόλις το θυμήθηκα πάω να σωσω ο μικρός απο πίσω, πέφτει το πιάτο, γίνετε χίλια κομμάτια κ αυτός χωρίς παντοφλες..... Καταλαβαίνετε  τι να πρώτο διόρθωση το πιλαφι, τα γυαλια, τα πόδια του που γέμισαν γυαλια???
Πατησαμε κ έναν καβγά για το φαΐ κ τώρα κοιμάται κ είπα να πω αχ θα ξεκουραστω αλλά φοβάμαι μήπως γίνει πάλι τίποτα!
Ουφ σας τα είπα κ ηρέμησα!!!

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δάγκωσε την γλώσσα σου!!!Τόσο σπάσιμο σήμερα δεν παίρνετε κανένα λαχείο????? Very Happy 

Να σας ρωτήσω... Τα παιδιά σας σας φωνάζουν ποτέ με το όνομα σας? Ο μικρός Κατερίνα μ'ανεβάζει Κατερίνα με κατεβάζει... τι πράγμα κι αυτο!!!!

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα έχουμε φτιάξει ομαδαρα. Εμένα το φαγητό μου δεν έχει γίνει ακομα γιατί παρήγγειλα από το σούπερ μάρκετ να φέρουν πράγματα στο σπίτι γιατί είναι αδύνατη πια η επαφή με τον έξω κόσμο. Οταν μου χτύπησαν το θυροτηλέφωνο δεν μπορούσα να μιλήσω γιατί ο άντρας μου εβαλε κολλητική ταινία στο άγκιστρο επειδή η κόρη μου νομίζει ότι είναι τηλεφωνο και τσιρίζει στους περαστικούς "γειαααα σας τι κανετεεεε καλααααα είμαι η κατεουιναααα"
Εμένα όμως δεν μου είπε ότι έκλεισε το θηροτηλεφωνο και τσιριζα από το μπαλκόνι "εδωωωωω τα ψωνιαααααα στο τελευταίο οροφοιοοοοοοοοο"
Αφού καθάρισα τις πατάτες φούρνου και έπλασα τα μπιφτέκια η μικρή αποκοιμήθηκε στον καναπέ πάλι και έκλεισα τον φούρνο και έφυγα. Τώρα τρώω γαριδάκια να επιβιώσω.

Μαμααγοριου θα δείξει το μελλον ποιος λέει αλήθεια γιατί όπως λέει και ο Νίτσε το ψέμα είναι ένα βέλος που ο θεος το γυριζει στον αποστολέα του. Πες δεν εντυπωσιαστηκες λίγο;

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά οι θεωρίες του Νίτσε ανάμεσα σε κεφτεδακια θυροτηλέφωνα κ ψώνια μπορούν να με στείλουν!Respect Respect 
Kat_laz το δικό μου όνομα δεν παίζει να ο πει πριν την Τρίτη δημοτικού! Οπότε είμαστε στο μαμά , μαμακα και μανιουλα!

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και ο δικός μου τώρα κοιμήθηκε!εμενα τώρα τελευταία βάζει τις γόβες μου και βολταρει στο ΣΠΙΤΙ σαν την σαπουτζακη! Εντάξει εμένα δεν με προβληματίζει γιατί οτι βλέπει να κανω εγω το κανει και αυτός!ο πατέρας του ομως κοντεύει να πάθει κατάθλιψη!Rolling Eyes και αρχίζει χωρίς τι ηταν αυτο που μας βρήκε και τι θα κανω εγω τωρα!και ολα αυτα για μια γοβα!καττυ και εμένα ο μικρός παίρνει το ακουστικό απο το θύροτηλεφωνο αλλα ως γνήσιος μπουνταλας επειδή δεν μιλάει λέει με ύφος ααααααα ιιιιιιιι!!ζουμπουλια νο2!!

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να μαι παλι...! μαμαγοριου εφτιαξα και γω πιλαφι αλλα ευτυχως χωρις σπασιματα..μεχρι τωρα ειμαστε σε καλο δρομο, σε λιγο ερχεται και ο αντρας μου οποτε μια χαραSmile βεβαια τωρα που το σκεφτομαι εχω αφησει μονο του το γιαννη χωρις πανα (την εβγαλε μονος του και εβαλε μονος του βρακι οποτε σκεφτηκα μηπως κατι θελει να μου πει με ολο αυτο..)...
kat_laz ε,εμενα ποτε δε με  φωναξαν με το ονομα μου...οποτε δεν εχω εμπειρια...τωρα που τολες..θυμαμαι μια φορα ειχε πει η μανεγακη οτι η κορη της τη φωναζει μονο με το ονομα της...τι να πω...μαλλον θα ακουει τους αλλους που σε φωναζουν...εμενα πχ ακομη και ο αντρας μου λεει πχ μαμα δωσε στο γιαννη αυτο οποτε ο γιαννης μπορει να νομιζει οτι το κανονικο μου ονομα ειναι το μαμαShocked 
Και κατι αλλο βρε κοριτσια... μπορειτε να ειστε οοολη μερα μεσα? εγω ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ακομη και μια μερα να μη βγω απο το σπιτι...οχι για να παω βολτα ..εστω για μια δουλεια, στο φαρμακειο βρε αδερφε..

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπη ΚΑΙ ΑΥΤΟ με αυτο με τιςγοβες ΚΛΑΣΣΙΚΟ...τελικα ολα τους μοιαζουν τοσο μα τοσο πολυ...Smile και οι μπαμπαδες να ανησυχουν ...και αυτο στανταρ!

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λοβ εσυ είσαι δικιά μου και εγω αν κάτσω όλη μερα μέσα στο ΣΠΙΤΙ με πιάνει πανικός δεν μπορω καθόλου!

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μα ώρες ώρες με νευριάζει! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 21 679259  Τι Κατερίνα!!! Του λέω κιόλας "ΜΑΜΑ!!!" και μου λέει με ένα ύφος "καλά ρε μαμά Κατερίνα"... Λες και έχει κι άλλη....
Και εμένα το έκανε αυτο με τα παπούτσια ώσπου που έπεσε και έβαλε μυαλό. Τώρα όποτε βλέπει τα νύχια μου βαμμένα λέει να τα βάψω και εγώ? Μόλις συνέρχεται απ το έμφραγμα ο μπαμπάς του, του εξηγεί και το προσπερνάμε...

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα μου εχουν μοιασει κα τα παιδια..να δεις ο γιαννης που τωρα ειναι στη φαση που λεει οτι λεμε...οποτε καποια στιγμη τον ακουμε να λεει..."εγω παντως παιδια φευγω..." (σε πληρη μωρουδιστικα βεβαιαWink )..εε, ειναι αυτο που τους λεω συνεχεια για να τους ξεκουνησω (πρωτιστως τον αντρα μου!!) και να βγουμε λιγο εξω...

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κατερινα για να σε παρηγορησω (νομιζω καποια τα εγραψα και χτες..) εμενα βαζει τα παπουτσια μου (τα 12ποντα!!!), φοραει τις φουστες της αδελφης του, κρεμαει στο λαιμο το τσανατακι της αδελφης του και τριγυριζει στο σπιτι..Shocked Shocked Shocked  η θα του πουμε ρε γιαννη εισαι αντρας εσυ αυτα τα κανουν τα κοριτσια...η θα τον αγνοησουμε σαν να μην τον βλεπουμε...δεν ξερω να σου πω ποιο ειναι το πιο σωστο..βεβαια με παρηγορει οτι και ο μεγαλος στην ηλικισ του τα εκανε αυτα -αλλα με δικα μου φορεματακια!- και τελικα ειναι οκ τωρα...Wink 

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα το παιδί με λέει μόνο μαμά ή. Μαμα-νούλα τον αντρα μου τον λέει Γιάννη ποτέ μπαμπά. Οταν είμαστε έξω ο κόσμος νομίζει ότι είμαι χωρισμένη μαμά που ξαναφτιαξα τη ζωή μου με τον Γιαννηηηηηηη.
Ποιος δεν αγαπά τις βόλτες; Αν δεν είχα τοσο μικρό μωρό να θηλάζει θα ήμουν τώρα διακοπές το λιγοτερο. Όσες έχετε μόνο ένα γρήγορα βόλτα γιατί σύντομα θα ξαναμηδενιστει το κοντέρ!!!
Αχ οι μπαμπάδες οταν βλέπουν τα αγοράκια να φοράνε τακούνια είναι για φωτογραφία!!

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ πάλι, παρόλο που έχω ένα παιδί, για να βγω έξω πρέπει να κλειστώ τουλάχιστον για 2-3 μέρες στο σπίτι. Αν δείτε πουθενά "εικόνες ΣΟΚ! Γυναίκα έπιασε μούχλα!" Ε θα λέτε την ξέρουμε! Μιλούσαμε μαζί στο forum!!!!

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καττυ το μόνο που με παρηγορεί ειναι οτι το μωρο θα γεννηθεί χειμώνα οπότε ετσι και αλλιώς θα περιορίζαμε τις εξόδους μας λόγου του παιδιού νο1!! μην κοιτασ τωρα που κωλοχτυπιομαστε στα μπαρακια!δεν ξέρω ρε κορίτσια ο χειμώνας μου αρέσει πιο πολυ!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την αγαπη 25 στις Πεμ Αυγ 01, 2013 5:09 am, 1 φορά

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kat_laz έγραψε:Εγώ πάλι, παρόλο που έχω ένα παιδί, για να βγω έξω πρέπει να κλειστώ τουλάχιστον για 2-3 μέρες στο σπίτι. Αν δείτε πουθενά "εικόνες ΣΟΚ! Γυναίκα έπιασε μούχλα!" Ε θα λέτε την ξέρουμε! Μιλούσαμε μαζί στο forum!!!!

Οκ να σε εχουμε στο νου μας βρε παιδι μου!Razz σορρυ κιόλας αλλα γιατί σου ειναι τοσο δύσκολο να βγεις έξω με το παιδι;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις