Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
35 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 35 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη 25 έγραψε:
kat_laz έγραψε:Εγώ πάλι, παρόλο που έχω ένα παιδί, για να βγω έξω πρέπει να κλειστώ τουλάχιστον για 2-3 μέρες στο σπίτι. Αν δείτε πουθενά "εικόνες ΣΟΚ! Γυναίκα έπιασε μούχλα!" Ε θα λέτε την ξέρουμε! Μιλούσαμε μαζί στο forum!!!!

Οκ να σε εχουμε στο νου μας βρε παιδι μου!Razz σορρυ κιόλας αλλα γιατί σου ειναι τοσο δύσκολο να βγεις έξω με το παιδι;


Ααααααα όχι όχι περεξηγήθηκα... Εγώ είμαι πολύ του σπιτιού. Το βαριέμαι το έξω πολύ. Δεν είναι ότι το θεωρώ δύσκολο με τον μικρό. Ίσα ίσα. Όλα μόνη μου τα κάνω χωρίς να τον έχω αφήσει ποτέ πουθενά. εγώ και ο άντρας μου είμαστε από διαφορετικές πόλεις και μένουμε σε μια τρίτη λόγο στρατού. Οπότε θέλοντας και μη όλα μόνοι μας τα κάνουμε. Βέβαια όταν πρέπει να βγω έξω (τράπεζες, ψώνια κτλ κτλ) θα το κάνω και θα την χαρούμε την βόλτα μας αλλά γενικά δεν είμαι του έξω.

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια δεν ειναι τοσο οτι ειναι δυσκολο..ολα εξαρτωνται απο το ποσο το θελουμε εμεις ..εγω απο τη μανια μου παιρνω 4 και φευγω...αν δεν ειχα τετοια τρελη μανια να βγω προφανως θα σκεφτομουν να παρω και το εναWink βεβαια οντως καποιες φασεις οπως οταν θηλαζεις, εισαι μονη κλπ εμφανιζουν αντικειμενικες δυσκολιες...αλλα περνανε γρηγοραWink 

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kat_laz αποδεικνυεις ακριβως αυτο που ειπαSmile  και εμενα μου αρεσει το σπιτι αλλα μονο οταν γυριζω σε αυτο απο βολταWink 

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα είμαστε ομαδαρα!!
Λέω στο άντρα μου ότι η μικρή έριξε μπάλες από το μπαλκόνι και της μάζεψα και έπεσα ανάσκελα στο πατωμα και λέει "σοβαρά πεταει τα παιχνίδια της από το μπαλκόνι; να ζητήσουμε συγνώμη από τον από κατω" για εμένα που θα με έβρισκαν οι γειτονες από τη μυρωδια,κουβέντα.
Τώρα ξανααναψα τον φούρνο για να δούμε ούτε ο οβελίας τόσες ώρες!!!

Η μικρή έφαγε μια μπανάνα και πέταξε την φλούδα για να ξαναπεσω να γελάσουμε!!!

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
love4 έγραψε:kat_laz αποδεικνυεις ακριβως αυτο που ειπαSmile  και εμενα μου αρεσει το σπιτι αλλα μονο οταν γυριζω σε αυτο απο βολταWink 


χαχαχα καλό!!!! είμαι λίγο εκνευριστική βέβαια με αυτό το θέμα γιατί ο άντρας μου είναι το ακριβώς αντίθετο...

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Catty έγραψε:Καλα είμαστε ομαδαρα!!
Λέω στο άντρα μου ότι η μικρή έριξε μπάλες από το μπαλκόνι και της μάζεψα και έπεσα ανάσκελα στο πατωμα και λέει "σοβαρά πεταει τα παιχνίδια της από το μπαλκόνι; να ζητήσουμε συγνώμη από τον από κατω" για εμένα που θα με έβρισκαν οι γειτονες από τη μυρωδια,κουβέντα.
Τώρα ξανααναψα τον φούρνο για να δούμε ούτε ο οβελίας τόσες ώρες!!!

Η μικρή έφαγε μια μπανάνα και πέταξε την φλούδα για να ξαναπεσω να γελάσουμε!!!


χαχαχαχαχα! με πεθαίνει ο τρόπος σου!!!! Respect 

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω παλι. Αν βγω έξω ξεχνάω να γυρίσω!ετσι έχω μάθει και το παιδι!εχουμε περάσει και την φάση που ξυπνουσε στις 6 το πρωί επερνε τα παπούτσακια του και πιστέψτε με περίμενε υπομονετικά μέχρι τις 10 που θα βγαίναμε βόλτα!βεβαια ενδιάμεσα έριχνε και έναν ύπνο ετσι για αναζωογόνηση!

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τώρα που πήραμε και μετάθεση και θ αφήσω και τις παρέες μου είναι που θα γίνω ένα με τα ντουβάρια... Τέλος πάντων. Πάντως και εγώ ό τ α ν βγω θα το ευχαριστηθώ.

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όλο το πρωί είχα τα ανιψιΑ μου 6.5 κ 5.5 ετών κ τα δικά μου...Α κ την κουνιαδα μου 13 ετών.
Συμπέρασμα! Δε θέλω άλλο παιδί!

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Catty έγραψε:Εμένα το παιδί με λέει μόνο μαμά ή. Μαμα-νούλα μ αντρα μου τον λέει Γιάννη ποτέ μπαμπά. Οταν είμαστε έξω ο κόσμος νομίζει ότι είμαι χωρισμένη μαμά που ξαναφτιαξα τη ζωή μου με τον Γιαννηηηηηηη.
Ποιος δεν αγαπά τις βόλτες; Αν δεν είχα τοσο μικρό μωρό να θηλάζει θα ήμουν τώρα διακοπές το λιγοτερο. Όσες έχετε μόνο ένα γρήγορα βόλτα γιατί σύντομα θα ξαναμηδενιστει το κοντέρ!!!
Αχ οι μπαμπάδες οταν βλέπουν τα αγοράκια να φοράνε τακούνια είναι για φωτογραφία!!


καττυ κ ο δικός μου έτσι τον φωνάζει τον πατέρα του αλλα το " νη" με προφορά λες κ είναι από Αγρίνιο...

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο άντρας μου λέει ότι οταν συνέλαβα το παιδί φώναζα το όνομα του με πάθος γιαυτό το παιδί δεν τον λέει μπαμπά
Εγώ του λέω ότι αν συνεχίσει να με ζαλίζει με τις βλακειες του, θα βρω άλλο Γιάννη αφού το παιδί είναι εκπαιδευμένο
Εκείνος λέει ότι σπίτι χωρίς Γιάννη προκοπη δεν κάνει
Και εγώ του λέω 45 γιαννηδες ενός κοκκορου γνώση, άρα στατιστικά έχω άλλες 44 ευκαιριες
οι φίλοι μας πάλι λένε ότι ακούν εμάς, ξεχνάνε τα προβλήματα τους.
Καλα ε ομαδαρα φτιάξαμε!!!

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kat_laz ειστε και οι 2 στο στρατο??!!

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι εγώ. ο άντρας μου... εγώ νοσηλευτική σπούδασα

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε μπέρδεψα με το "πήραμε μετάθεση" εεεε??? Ε αφού και εμείς από πίσω τρέχουμε θεωρώ πως είναι όλων μας... Very Happy Very Happy Very Happy 

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα αστέρια μου κάνουν μπάνιο μαζί κ μπήκα να δώ τι κάνετε? ο μικρός κοιμήθηκε μέχρι τις 5:30 ουαουυυυυυυ! Μετά πήγαμε θάλασσα κ ταβερνούλα κ τώρα πίσω σπίτι.
Τα νέα σας θα τα διαβάσω αφού τον κοιμησω.
Θέλω να ρωτήσω.  Θέλει συνέχεια να κάνει μπάνιο με τον πατέρα του. Όταν όμως τον βλέπει γυμνό λέει: ααα μπαμπάς έχει μεγάλη τσουτσου. Μάριος μικρή.
Είναι καλό αυτό? Να συνεχίσουν να κάνουν μαζί μπάνιο ή θα του μείνει κανενα ψυχολογικό του παιδιού?

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τέζα ο μικρός... Να ηρεμήσει και ο νομός λίγο! Κορίτσια να σας ρωτήσω έχει καμία paypal να με διαφωτίσει?????

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι είναι αυτο που το διαβαζω κ δε ξερω τι ειναι?

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν είναι αυτά για την ηλικια μας.Μου θελεις και PayPal δεν φτάνει που το μυαλό μας έχει ηινει παπαλ από την κούραση.

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamagoriou29 έγραψε:Τα αστέρια μου κάνουν μπάνιο μαζί κ μπήκα να δώ τι κάνετε? ο μικρός κοιμήθηκε μέχρι τις 5:30 ουαουυυυυυυ! Μετά πήγαμε θάλασσα κ ταβερνούλα κ τώρα πίσω σπίτι.
Τα νέα σας θα τα διαβάσω αφού τον κοιμησω.
Θέλω να ρωτήσω.  Θέλει συνέχεια να κάνει μπάνιο με τον πατέρα του. Όταν όμως τον βλέπει γυμνό λέει: ααα μπαμπάς έχει μεγάλη τσουτσου. Μάριος μικρή.
Είναι καλό αυτό? Να συνεχίσουν να κάνουν μαζί μπάνιο ή θα του μείνει κανενα ψυχολογικό του παιδιού?

αντίστοιχα ο μπαμπάς έχει και μεγαλύτερα χέρια, πόδια κλπ.αν του το περάσεις σαν κάτι το φυσιολογικό οπως ειναι δε θα του μείνει τίποτα( οχι οτι θα του έμενε)

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Catty έγραψε:Δεν είναι αυτά για την ηλικια μας.Μου θελεις και PayPal  δεν φτάνει που το μυαλό μας έχει ηινει παπαλ από την κούραση.
εδω στα γερονταματα απεκτησα ipad κυρα μου...αληθεια ρεεε τι ειναι αυτο? Σε αυτη την ομαδα παλι είμαστε οι παππουληδες? Δεν έχω προσέξει.

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  είναι κάρτα για αγορές απ το ίντερνετ. Και εμένα την κάνει αυτή τη σύγκριση και δεν το είχα σκεφτεί να του το περάσω έτσι.....

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η κοπέλα που το ρωτά είναι 24 εσύ που πας να μπλέξεις με τα τεχνολογικά;;;
πήρες ένα ipad και κουτσοί στραβοι στον iPadελεημονα . Αφού δεν τα ξέρουμε αυτά κάτσε με τους υπόλοιπους παππούδες και μην πετάγεσαι...ιωαννα...γιωτα τη λένε...χαχαχαχα

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ε μα και εγώ που είμαι 24 δεν ξέρω κάποια πράγματα οπότε......
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηθελα να ξερωωωωω! Η elenidi σιγουρα θα το ήξερε. Γιωτα δεν την έλεγαν? Η οποια εξηφανισθη έτσι?

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όχι μολις έγραψε ότι λογω ικτέρου θα παραμεινει στο νοσοκομείο και κάτι για μια λάμπα στο κεφάλι. Ελπίζω να πήρε πολλά ρουχα τόσες μέρες.
Εγω προτιμώ να βγαίνει η μεγάλη βόλτα και να ξαπλώνω μαζί με το μωρό. Τα κοκκαλακια μου πονάνε, έφαγα και την τούμπα. ΑΛΛΑ αύριο θα συρω το κουφάρι μου και θα πιω ποτό!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις